Labākie Taizemes VPN pakalpojumi: 5 uzticamas un pārbaudītas lietotnes 2020. gadam

Drošība internetā Taizemē ir kļuvusi par sarežģītu tēmu, it īpaši pēc 2014. gada apvērsuma d’etat. Iedzīvotāji ir arestēti, sodīti un spīdzināti par viņu darbībām internetā.

Šādā vidē uzticams VPN ir kritisks rīks lielākajai daļai taizemiešu. Tas ne tikai palielina lietotāju’drošība un anonimitāte tiešsaistē, taču tas viņiem arī ļauj piekļūt aizliegtajam saturam.

Tāpēc daudziem Taizemes iedzīvotājiem ir nepieciešams VPN. Zemāk es uzskaitīju dažus no labākajiem Taizemes VPN, pēc tam tos novērtējot pēc daudziem faktoriem.

Labākais Taizemes VPN

5 labākie Taizemes VPN pakalpojumi (kopsavilkums)

 1. PureVPN: 12 veltīti Taizemes serveri nodrošinot lietotājiem piekļuvi labākajām funkcijām visā Taizemē un ārpus tās. Tas var būt jūsu VPN sniedzējs tikai par 2,91 USD mēnesī .
 2. Surfshark: Viegli lietojams un uzticams. Šodien izvēlieties Surfshark, lai izmantotu 1040+ serverus vairāk nekā 140 valstīs, tostarp Taizemē, ar ērti lietojamu interfeisu. Neviens labāks VPN nav pieejams tikai par 1,99 USD mēnesī .
 3. Bezdarbība: Paredzēts straumēšanai. Lielisks VPN nodrošinātājs lietotājiem, kuri ir apnikuši ilgos buferizācijas gaidos un lēnajā ātrumā. Darījums tikai par USD 2,25 mēnesī
 4. ExpressVPN: Ātrākais VPN nozarē. Spēlētājiem, kuri don’nevēlaties, lai aizkavēšanās apdraudētu viņu spēļu pieredzi, atrodoties PUBG vai Fortnite. Aizmirstiet raizes par nokavēšanos tikai USD 8,32 mēnesī .
 5. CyberGhost: 10 vietējie serveri Taizemē. Paredzēts lietotājiem, kuri stundām ilgi pavada nebeidzamu virpuļot saturu tiešsaistē. Specializēti Taizemes serveri, lai bez traucējumiem internetā būtu pieejams tikai USD 2,75 mēnesī .

Kāpēc Taizemē ir nepieciešams VPN?

Virtuālais privātais tīkls (VPN) ir labākais rīks, lai garantētu pabeigtu tiešsaistes anonimitāti un interneta drošību. VPN ir pieejams ar ļoti daudzām funkcijām, kas ļauj turpināt baudīt interneta priekšrocības, neuztraucoties par to, ka ikviens uzrauga jūsu tiešsaistes aktivitātes.

Papildus visām tehniskajām priekšrocībām, VPN var piedāvāt jums daudz arī izklaides ziņā. Netflix, Hulu, Disney + un Amazon Prime to satura bibliotēku dēļ ātri ir kļuvuši par miljonu iecienīto izvēli.

Tomēr dažreiz dažam to saturam ir noteikti ģeogrāfiski ierobežojumi, kas nozīmē, ka lietotāji ārpus noteiktiem reģioniem nevar piekļūt šim saturam.

VPN ļautu turpināt straumēt un baudīt visu iecienīto saturu. Turklāt Taizemes televīzija ir kļuvusi arī par lielisku izklaides avotu. Diemžēl arī lielākajai daļai šī satura ir paredzēts ierobežots skatītāju loks tikai Taizemē.

Izceļotājiem VPN ļaus iestatīt serverus Taizemē un turpināt baudīt Taizemes TV 3, Workpoint kanālu vai Channel GMM 25.

Labākie Taizemes VPN 2020. gadā

Lai izvairītos no privātuma un ar interneta brīvību saistītiem jautājumiem Taizemē, šiem pieciem labākajiem VPN ir jābūt ļoti noderīgiem:

1. PureVPN - labākais Taizemes VPN

 • Cena: 2,91 USD / mēn
 • Trustpilot vērtējums: 5.0

PureVPN logotipsAtrodoties Honkongā, PureVPN visvairāk atzīmē ķeksīti par priekšrocībām, ko tā var sniegt saviem lietotājiem.

Ar vairāk nekā 2000 serveriem vairāk nekā 140 valstīs, ieskaitot duci Taizemē, tikai daži citi VPN nodrošina piekļuvi tik daudz saturam kā PureVPN.

Taizemes serveri nodrošinātu, ka lietotāji nekad nepalaiž garām savu vietējo saturu’arī ārpus viņu valsts.

Tu uzvarēji’nav jāuztraucas par savietojamību, jo PureVPN tiek atbalstīts operētājsistēmās Android, Mac, Windows, iOS un Linux. Turklāt tur’Pilns atbalsts Kindle un tādām spēļu konsolēm kā PS4 un Xbox One.

5 multi-logins, kas pieejami ar AES-256 šifrēšanu pēc PPTP, L2TP, IKEv2, IPSec un OpenVPN protokoliem, nodrošina maksimālu drošību.

Plusi

 • 12 īpaši Taizemes serveri
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • 5 Vairāki pieteikumi
 • Neviena DNS vai WebRTC noplūde nav reģistrēta
 • Saderība operētājsistēmām Android, Mac, Windows & iOS

Mīnusi

 • Lietotāja saskarne varētu būt vienkāršāka

2. Surfshark - ērti lietojams un uzticams

 • Cena: USD 1,99 mēnesī
 • Trustpilot vērtējums: 4.4

Surfshark-logoAtrodoties Britu Virdžīnu salās, Surfshark ir labākā izvēle tiem, kas dzīvo Taizemē. Tas ir budžetam draudzīgs pakalpojums, kas nespēj izturēties pret labākajiem konkurentiem tirgū.

Surfshark saviem lietotājiem nodrošina piekļuvi 1040+ serveriem vairāk nekā 140 valstīs, ieskaitot Taizemi. Turklāt lietotāji var baudīt bezšuvju Surfshark pakalpojumu savās Android, iOS, Mac, Windows, kā arī Linux ierīcēs.

Labākā daļa no visiem; varat izmantot VPN, lai atbloķētu Netflix un citas straumēšanas vietnes, piemēram, BBC iPlayer, Amazon Prime, Hotstar, Voot, Hulu un pat Disney Plus

Tas seko militārā līmeņa AES-256-GCM šifrēšanai, kas atbalsta IKEv2 un OpenVPN protokolu, padarot to par drošu un uzticamu pakalpojumu, kas pieejams lietošanai neierobežotās ierīcēs.

Plusi

 • 1040+ serveri vairāk nekā 140 valstīs
 • Maskēšanās režīms
 • Atbalsts neierobežotām ierīcēm
 • Stingra politika, kas neattiecas uz žurnāliem

Mīnusi

 • Klientu apkalpošana var būt labāka

3. Ivacy - paredzēta drošai straumēšanai

 • Cena: 2,25 USD / mēn
 • Trustpilot vērtējums: 5.0

Labākie Taizemes VPN pakalpojumi: 5 uzticamas un pārbaudītas lietotnes 2020. gadamIvacy sastāvdaļas ir uzticams serviss un klientu apmierinātība’s panākumi vairāk nekā desmit gadus.

Tas lietotājiem dod vēl nepieredzētu iespēju pielāgot savu servera savienojumu papildus tam, ka tas ir viens no pieejamākajiem pieejamiem variantiem.

Savietojams ar iOS, Mac, Windows un Android, tas var būt ideāls VPN nodrošinātājs lietotājiem, kas straumē neierobežotu saturu vairākās ierīcēs..

Dalītā tunelēšanas funkcija straumēšanas pieredzi padara vēl labāku, izmantojot Ivacy.

Nozares standarta AES-256-GCM šifrēšana, kā arī L2TP un IKeV2 protokoli nodrošina, ka Ivacy būtu uzticama izvēle kā nākamais VPN sniedzējs.

Plusi

 • Klientu apkalpošana ir nozares etalons.
 • Labākais pieejamais straumēšanas atbalsts.
 • Stingra politika, kas neattiecas uz žurnāliem.
 • Viena no pieejamākajām iespējām.

Mīnusi

 • Jāuzlabo tehniskais atbalsts.

4. ExpressVPN - ideāls spēļu cienītājiem

 • Cena: 8,32 USD / mēn
 • Trustpilot vērtējums: 5.0

5-ExpressVPN-logotipsLai gan lietotāji var norādīt cenu par augstāku ExpressVPN cenu, daudzo līdzekļu, kas viņiem būtu pieejami, izmantošana papildu naudas vērtībā.

ExpressVPN uztur ātrākos serverus 94 valstīs, ieskaitot Taizemi.

Tie padara to par ideālu izvēli aizrautīgiem spēlētājiem, papildus savstarpējai saderībai ar iOS, Windows, Android un Mac.

Vēl viena ExpressVPN unikāla īpašība ir tīkla bloķēšana - vismodernākais iznīcināšanas slēdzis, kas ierobežo visu interneta trafiku jūsu tīklā, ja tiek pārtraukts savienojums..

Tās standarta AES-256 bitu šifrēšana izmanto OpenVPN UDP, OpenVPN TCP, L2TP / IPsec, IPsec, IKEv2 un PPTP protokolus, padarot to par vienu no labākajiem VPN spēlētājiem un pastāvīgiem lietotājiem tirgū..

Plusi

 • Ideāli piemērots spēlei ar ātrākajiem serveriem.
 • Tīkla bloķēšana.
 • Atbalsts Bitcoin.
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Mīnusi

 • Dārgākas nekā citi VPN šajā sarakstā.

5. CyberGhost: veidots ģeogrāfiskā grafiskā satura atbloķēšanai

 • Cena: USD 2,75 mēnesī
 • Trustpilot vērtējums: 4.5

CyberGhost logotipsJa jūs’ja esat viens no lietotājiem, kurš stundām ilgi pavada, ritinot internetā, CyberGhost ir ideāls variants jums.

Lietotāji var gūt labumu no vairāk nekā 6000 serveriem, kas darbojas no 90 dažādām valstīm, tai skaitā 10 Taizemē.

Turklāt tas piedāvā pilnīgu saderību ar operētājsistēmām Android, iOS, Linux, Mac un Windows.

Vislabākā īpašība ir datu centrs NoSpy: CyberGhost’veltīts serveris, kas izmanto īpašu augšupielādi, lai vēl vairāk nostiprinātu savu 256 bitu šifrēšanu, ko atbalsta 7-Multi pieteikumiem pieejamie OpenVPN, L2TP-IPsec un PPTP protokoli..

Plusi

 • 7 Vairāki pieteikumi.
 • Stingra politika, kas neattiecas uz žurnāliem.
 • 45 dienu naudas atdošanas garantija.
 • Tiek atbloķēts visvairāk satura.

Mīnusi

 • Savienojuma ātrums var nokavēties.

Kā likumi attiecas uz tiešsaistes privātumu Taizemē??

2019. gada maijā Taizeme pieņēma Individuālās aizsardzības likumu B.E. 2562 (2019), kas pazīstams kā PDPA.

Likums ļāva visiem uzņēmumiem, kas darbojas Taizemē vai veic uzņēmējdarbību Taizemē, ievērot tā direktīvas.

Likums ir paredzēts, lai modernizētu to, kā konstitūcija ir paredzēta, lai apstrādātu personas datus internetā.

Dažas no tās ievērojamajām funkcijām ietver iespēju klientiem atteikties no jebkādu sīkdatņu izsekošanas, visiem klientiem paziņojot par visiem datiem un, pats galvenais, ir izveidota Personas datu aizsardzības komiteja (PDPC), kas pārrauga likuma īstenošanu..

Šā likuma pārkāpumi var izraisīt naudas sodus un kriminālvajāšanu uzņēmumiem, kas atzīti par vainīgiem.

Taizeme’s Satrauktā pagātne, iesaistot interneta cenzūru un uzraudzību

“lèse-majesté” (ievainotā majestāte) ir likums, kas padara tiešsaistes kritiku, izsmieklu vai apvainojumus pret monarhiju par noziegumu, piespriežot cietumsodu vismaz uz 15 gadiem. Iedzīvotāji ir ievietoti cietumā par Facebook ziņu izveidi un kopīgošanu.

60–70 cilvēku komanda, kas saucas Tehnoloģisko noziegumu apkarošanas nodaļa (TCSD), specializējas interneta regulēšanā, interneta uzraudzībā, lai noteiktu aizskarošu saturu.

Pēc 2014. gada militārā apvērsuma tika aizliegtas vairākas tīmekļa vietnes, nodrošinot tiešsaistes brīvības uzraudzību.

Žurnālistiem, studentiem, tūristiem un citiem cilvēkiem regulāri ir nācies vērsties pie VPN kā risinājumu interneta cenzūrai, kuru iestādes ievieto internetā.

Papildus tam, ka jums tiek piešķirta interneta brīvība un anonimitāte, pastāvīgi uzraugoties iestādēm, VPN var palīdzēt straumēt tādu straumēšanas vietņu saturu kā Netflix, Hulu un Disney +, kam ir noteikts ģeogrāfiskais ierobežojums un kam nevar piekļūt Taizemē..

Cilvēki arī jautā

Vai VPN ir likumīgi Taizemē??

Uz papīra Taizemē VPN ir pilnīgi likumīgi. Tomēr dažos pēdējos gados valdība ir izveidojusi iniciatīvu ar nosaukumu Kiber skauti.

Tas pieņem darbā Taizemes pusaudžus un indoktrina viņus ziņot draugiem, ģimenes locekļiem un ikvienam tuvākajā lokā esošajam personālam, par kuru, viņuprāt, viņi izmanto VPN, lai maskētu viņu IP, lai izveidotu un kopīgotu saturu, kas pārkāpj lèse-majesté likumu.

Kādi ir labākie bezmaksas VPN datoriem?

Tiešsaistē ir simtiem VPN vietņu, kuras var brīvi izmantot.

Tomēr lietotājiem ir jāsaprot, ka šīm vietnēm trūkst kritisko īpašību, kuru dēļ vispirms ir nepieciešams VPN.

Ir ierobežoti serveri, atvienošanas ātrums ir augsts, joslas platuma ierobežojumi un, pats galvenais, tur’Nav garantijas, ka jūsu dati netiek pārsūtīti reklāmdevējiem vai, vēl ļaunāk, pati valdība.

Ja jūs’ja nopietni domājat sevi maskēt no baismīgajiem TCDS, tad apmaksāts VPN pakalpojums ir daudz saprātīgāks un saprātīgāks risinājums, lai meklētu.

Vai es varu skatīties Netflix Taizemē??

Jā, 2016. gadā Netflix oficiāli kļuva pieejams Taizemē.

Tomēr tur’s Netflix ir milzīgs ģeogrāfiski ierobežota satura saturs, kuram Taizemes skatītāji nevar piekļūt.

Izmantojot VPN, var ātri atrisināt šo problēmu un nekavējoties ļaut apiet visus ģeogrāfiskos ierobežojumus, kas ir Netflix.

Kāds ir labākais VPN PUBG Taizemē?

Lielākā daļa VPN varēs jums sniegt visas pamatfunkcijas PUBG palaišanai Taizemē.

Tomēr labākais risinājums, bez šaubām, būtu PureVPN.

Tā’Īpašie Taizemes serveri garantēs ātru un nepārtrauktu savienojumu, vienlaikus nodrošinot vienmērīgu un patīkamu pieredzi.

Lietu iesaiņošana

Interneta izmantošana Taizemē pēdējos gados ir kļuvusi bīstama. Cilvēki ir saskārušies ar tiesiskām darbībām saistībā ar digitālajām darbībām. VPN var maskēt jūsu identitāti tiešsaistē un aizsargāt jūs.

PureVPN ir labākā vispusīgā opcija, jo tā nodrošina visas nepieciešamās funkcijas, lai nodrošinātu lietotāju drošību pārlūkojot internetu. No otras puses, Surfshark ir budžeta ziņā draudzīgāks, tomēr ārkārtīgi efektīvs risinājums, no kura izvēlēties.

Zemāk komentāru sadaļā informējiet mūs, kāda ir bijusi jūsu pieredze ar šīm iespējām.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me