Labākais Indijas VPN – ceļvedis iekšzemes lietotāju aizsardzībai

Indijā ir viens no augstākajiem interneta lietotājiem pasaulē, taču tie joprojām nav pilnībā brīvi un droši plašas valdības cenzūras dēļ, ko sargā likums. Lielākā daļa no šīm ierobežotajām darbībām ietver lietotāju izlases, piemēram, vietnes Torrenting, kas Indijas lietotājiem apgrūtina iespēju iegūt pilnīgu vērtību no sava interneta savienojuma..

Izmantojot Labākais VPN var ļaut Indijas lietotājiem droši apiet šos ierobežojumus, padarīt tos drošus pret autoritatīvu uzraudzību, atbloķēt ģeogrāfiski ierobežotu saturu, piemēram, Netflix US, un pat pasargāt viņus no ļaunprātīgas programmatūras draudiem visu diennakti.

Lai vadītu viņus pēc labākās izvēles, šeit ir plašs pārskats par labāko VPN Indijai, kurā ir iekļautas likumības rokasgrāmatas, informācija par autortiesību likumiem Indijā, vislabāk apmaksāti VPN ar Indijas serveriem, atbloķēšanas ceļveži Hotstar un vairāk, ko piedāvā BestVPN.co.

Indijas kibernoziegumu likuma realitāte, kas mērķēta uz Torrent lietotājiem

Neskatoties uz laicīgo demokrātiju, Indija joprojām ir plaši pazīstama kā vieta, kur laiku pa laikam tiek novērota liela interneta cenzūra. Aizliegtās vietnes ietver iepazīšanās vietnes, Torrenting vietnes, piemēram, ThePirateBay, un pat video straumēšanas vietnes, piemēram, Vimeo un Daily Motion.

Daudzi Indijas telekomunikāciju uzņēmumi un ISP sniedzēji ir strādājuši saskaņoti ar valdību, lai konsekventi uzraudzītu interneta lietotājus un liegtu viņiem apmeklēt tādas vietnes, kuru darbība ierobežo piekļuvi vietnēm..

Turklāt saskaņā ar 1957. gada Autortiesību likumu jums var tikt uzlikts naudas sods līdz INR 3 Lakh (USD 4485 saskaņā ar valdošajiem ārvalstu valūtas kursiem 2018. gada 25. aprīlī), un jums var uzlikt 3 gadu cietumsodu, ja jūs pieķersit un mēģināt piekļūt ierobežotai piekļuvei saturs.

Indijas mūzikas un filmu industrija arī ir iesaistīta šo interneta ierobežojumu stingrākajā noteikšanā. Piem. Ir zināms, ka uzņēmums Star India Pvt Ltd, kas pieder uzņēmumam 21st Century Fox, aizliedz tīmekļa vietnes, piespiežot interneta pakalpojumu sniedzējus to darīt, pamatojoties uz autortiesību pārkāpumiem..

Lai veiktu Torrentingu Indijā vai apietu vispārēju interneta cenzūru, kuru īsteno varasiestādes, jums ir nepieciešams vislabākais Indijas VPN, kas ne tikai ir ļoti drošs, bet arī nodrošina visaugstākās kvalitātes sniegumu Indijas lietotājiem masveidā.

Labākais Indijas VPN - vajadzīgs laiks

Autortiesību likumi vairumam cilvēku visā pasaulē var novest pie juridiskām un finansiālām grūtībām, un nav pamata uzskatīt, ka tas nevar notikt ar lietotāju Indijā..

Pretēji izplatītajam uzskatam, tā’Tās nav tikai Rietumu valstis vai Ķīna, kur tās praktizē neiecietību pret bezmaksas interneta darbībām, piemēram, Torrenting. Jūs varat arī tikt sodīts vai ieslodzīts cietumā par mēģinājumu piekļūt aizsargātām vai aizliegtām vietnēm Indijā, tāpat kā tas notiek citās valstīs ar stingriem autortiesību pārkāpumu režīmiem.

Labākais veids, kā pasargāt sevi tiešsaistē no šādas drakoniskas, saistošas, ierobežojošas un kaitējošas interneta cenzūras, ir izmantot labāko Indijas VPN..

Indijas lielākajam VPN ir jānodrošina liels skaits serveru Indijā un blakus esošajās vietās, piemēram, Pakistānā, Honkongā vai pat Šrilankā, lai garantētu ātrāku ātrumu un vērtīgu pieredzi. Tam pat ir jāpiedāvā plašas drošības funkcijas, piemēram, interneta iznīcināšanas slēdzis, dubultā šifrēšana, DNS noplūdes aizsardzība un sīpols pa VPN, lai aizsargātu lietotājus no visām valdības sponsorētajām uzraudzības programmām Indijā..

Turklāt lietotājiem vienmēr ir jāievēro droša interneta lietošanas prakse, piemēram, neklikšķinot uz apšaubāmām saitēm, kas var izraisīt ļaunprātīgas programmatūras invāziju, vai arī nekopīgojot savus finanšu datus nevienā tiešsaistes forumā, lai sevi pasargātu no krāpšanas Indijā.

Iegūstiet vislabāko VPN Indijai

Vai Indijā ir VPN Legal?

Papildus dažiem pagaidu VPN lietošanas aizliegumiem dažās valstīs civilo un politisko nemieru laikā joprojām tiek izmantots VPN pilnīgi likumīgs Indijā.

Tomēr varas iestādes var lūgt jūs pārsūtīt savus lietotāja akreditācijas datus, ja viņi paši nespēj atšifrēt šifrētos ziņojumus, kas rodas no jūsu VPN. Lai gan jūs vienmēr varat noraidīt šādus lūgumus, iesniedzot prasību tiesā, tur’Jums nav jāgriežas atpakaļ, ja jūsu VPN pakalpojumu sniedzējs nolemj nodot žurnālus varas iestādēm un tādējādi nogādāt jūs lielās nepatikšanās.

Vai ir droši lietot Best VPN for India??

VPN pakalpojumu sniedzēji, kuri pastāvīgi uztur lielu žurnālu daudzumu, nav tas, ar ko jums vajadzētu vērsties, lai sazinātos, ja jūs mēģināt pasargāt sevi no varas iestādēm un valdības aģentūru uzraudzību tiešsaistē..

Indijas labākajam VPN nevajadzētu būt tikai skaidri izteiktam nulles žurnālu politika bet tai jābūt tīrai vēsturei, kas ietver varas iestāžu datu izdošanas pieprasījumu noraidīšana (piemērs ir minēts BestVPN sarakstā zemāk) vai arī tas nekad nav bijis pakļauts mulsinošai datu noplūdei.

Labākais Indijas VPN 2018

Kā jau tika minēts iepriekš, labākie VPN nodrošinātāji ir visaugstākā līmeņa garantētāji, nodrošinot augstāko lietotāja pieredzi un īpaši drošu drošību. Tur ir daudz VPN pakalpojumu, kas numurēti 100-tajos, bet ne visi no tiem var aizsargāt lietotāju privātumu tā, kā to var vislabākais VPN.

Indijas populārākie VPN ne tikai aizsargās lietotāju datus, izmantojot militārā līmeņa šifrēšanu un drošus protokolus, bet arī lietotājiem sniegs plašu citu apbrīnojamo iespēju sarakstu, kas pievienoti parastajam servisa pakotnei. Tas ietver dažas fantastiskas iespējas, piemēram, labāko VPN Torrenting un P2P atbalstu, izmantojot speciālus serverus, ģeogrāfiski ierobežotu saturu un straumējošu vietņu atbloķēšanu un viegli lietojamu, viegli pārvietojamas saderīgas lietotnes un vēl daudz ko citu.

Pēc 100 VPN pārbaudīšanas un pārskatīšanas šeit ir ekskluzīvs ceļvedis, ko lietotājiem valstī valstī izstrādājis vietne BestVPN.co par labāko VPN Indijai 2018:

Pakalpojumu sniedzēji Cena (USD) Features Rating Atlaide Apmeklējiet pakalpojumu sniedzēju

 1. Surfshark

  Surfshark

  USD 11,951,99Mēnesī

  • 800+ serveri 50+ valstīs
  • AES-256-GCM šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • Neierobežots vienlaicīgs savienojums
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticams 83% atlaižu apmeklējums vietnē
  Lasīt pārskatu

 2. PureVPN

  PureVPN

  USD 10,952.91Mēnesī

  • 2000 serveru vairāk nekā 140 valstīs
  • AES 256 bitu šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • 5 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticama 73% atlaide vietnes apmeklējumam
  Lasīt pārskatu

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  USD 12,958.32Mēnesī

  • 3000 un vairāk serveru 94 valstīs
  • AES 256 bitu šifrēšana
  • 24/7 Tiešsaistes tērzēšana
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • 3 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticami 35% atlaide vietnes apmeklējumam
  Lasīt pārskatu

 4. Bezdarbība

  Bezdarbība

  USD 9,952.25Mēnesī

  • 1000 un vairāk serveru 100 vietās
  • 256 bitu standarta militāras pakāpes šifrēšana
  • Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir lielisks
  • Nulles žurnālu nodrošinātājs
  • Pieejami 5 multi-logins
  • Windows, Mac, Android, iOS lietotnes un Chrome paplašinājums

  Uzticami 77% atlaide Apmeklējiet vietni
  Lasīt pārskatu

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 USD2.75Mēnesī

  • 3700 serveri 60 valstīs
  • 256 bitu AES šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Stingra politika bez žurnāla
  • 7 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Reliabile 77% atlaide Apmeklējiet vietni
  Lasīt pārskatu

NordVPN - Apex drošības līdzekļi kā VPN Indijai:

Šim VPN ir raksturīga izturības un drošības kombinācija, padarot to par vienu no labākajiem VPN ieguvējiem Indijā. NordVPN ir lielisks, lai atbloķētu ģeogrāfiski ierobežotu saturu, piemēram, Hotstar, ja skatāt to no Indijas. Tam ir SmartPlay funkcija, lai nodrošinātu optimālu darbību straumēšanas vietnēs. Vai jāzina vairāk? Pēc tam izlasiet mūsu visaptverošo NordVPN pārskatu.

Labākais Indijas VPN

Tas ir pievienojis vairāk serveru, un tagad kopējais skaits ir 4047 serveri 62 valstīs, ieskaitot Indiju, kas piedāvā augstu anonimitāti tiešsaistē. NordVPN atzinīgi vērtē P2P un Torrenting lietotājus, nodrošinot tiem īpašus serverus.

Drošības frontē tam ir DoubleVPN un Onion over VPN kā papildus funkcijas, izņemot labāko šifrēšanu klasē un vairāku protokolu atbalstu, ieskaitot OpenVPN aprēķinamību..

Lietotnes darbojas pārsteidzoši labi visās pieejamās platformās, piemēram, Mac, Windows, Android, iOS un citās. Tam ir pārsteidzošs atbalsts un ceļvežu sadaļas, lai arī lietotājam būtu vieglāk.

Gada abonementa vērtība ir USD 83,88, savukārt divu gadu abonementa cena ir USD 119,7 un tas joprojām ir labākais piedāvājums.

Bez tam, tas ir vienīgais populārākais VPN, kas Indijai piedāvā bezmaksas izmēģinājuma versiju bez jautājumiem.

Plusi

 1. Tor ar VPN funkciju drošai Indijas pārlūkošanai.
 2. Bezmaksas izmēģinājuma periods.
 3. Pieejama dubultā šifrēšana.
 4. 3359 serveri 60+ valstīs.
 5. Vairāki maksājuma veidi.
 6. OpenVPN, IKEv2 / IPSec, L2TP / IPSec, PPTP un SSTP protokoli.
 7. SmartPlay funkcija vietņu straumēšanai.

Mīnusi

 1. Dārgs mēneša plāns (nav piemērots īstermiņa lietotājiem).

Iegūstiet NordVPN

Privāta piekļuve internetam - piedāvā aizsardzību no FaceNiff un Firesheep kā VPN Indijai

Šis ir Reddit iecienītais VPN, kas nosaka maksu par klientu apmierinātības rādītājiem. Tas piedāvā visu, ko dara citi labākie VPN, taču šo funkciju veiktspējas līmeņi nozarē nav nepārspējami. Pašlaik tas piedāvā 3035+ serverus 29 lielākajās valstīs, padarot brīvu jebkura veida ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanu. Izlasiet mūsu privātā interneta piekļuves pārskatu, lai uzzinātu vairāk.

Indijas privāta piekļuve internetam

Netflix, Hulu, Amazon Prime, Hotstar - tiem visiem var ērti piekļūt caur iecienītākajām valstīm, izmantojot PIA. Lai garantētu pieredzi, kas nerada traucējumus, ir iebūvēts reklāmu bloķētājs un ļaunprātīgas programmatūras identifikators.

Bet lielākā daļa par PIA ir tā, ka tas neļauj hakeriem, kuri izmanto FaceNiff un FireSheep, ielauzties jūsu sociālo mediju profilos, kad atrodaties publiskajā WiFi.

Pašlaik PIA piedāvā serverus Indijā, lai vietējiem lietotājiem nodrošinātu vislabāko piekļuvi un ātrāku ātrumu.

PIA Indijas serveris

Tās labākais cenu plāns ir 2 gadu abonements, kura ienākšana būs USD 69,95 vienreiz, bet gada plāns maksās lietotājam 39,95 USD vienreiz..

Plusi

 1. Aizsargā lietotājus publiskajā Wifi kā labāko Indijas VPN.
 2. Atbalstīts OpenVPN, L2TP / IPsec.
 3. Pieejams P2P atbalsts.
 4. Baļķi bez nulles.
 5. 5 Vienlaicīgi savienojumi.
 6. Neierobežots joslas platums.

Mīnusi

 1. Specializētās lietotnes ir mazliet grūti izmantot iesācējiem.

Iegūstiet privātu piekļuvi internetam

PureVPN - labākais VPN Hotstar atbloķēšanai no ārpuses Indijas:

Indijā ir miljoniem populāru straumēšanas vietņu, piemēram, Netflix un Amazon Prime, bet satura ģeogrāfisko ierobežojumu dēļ viņi, iespējams, nespēj pilnībā izmantot savus abonementus. PureVPN’Plašais 750+ serveru tīkls, kas izkliedēts milzīgās 140 valstīs, ieskaitot 3 Šennajā, Indijā, var likt lietotājiem iegūt pilnu vērtību no straumēšanas abonementiem..

PureVPN Indijai

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties atbloķēt Netflix US vai piekļūt īpašajam Torrenting vai P2P atbalstam, PureVPN to var izdarīt jūsu vietā.

Drošības frontē tam ir AES 256 militārā līmeņa šifrēšana un vairāku protokolu atbalsts, ieskaitot OpenVPN un L2TP, kā arī piedāvā aizsargāt jauninājumus, izmantojot Kill Switch, Split Tunneling, Double VPN un Onion over VPN iespējas..

Tomēr tas saglabā sava veida žurnālu, bet tie tiks apgāzti tikai tad, ja ļausities jebkāda veida noziedzīgām darbībām, piemēram, kiberhuligānismam, kiberuzdevumiem vai pat surogātpastam.

PureVPN joprojām ir labākais VPN Indijā, ņemot vērā augstas cenas, 2 gadu paketes abonēšana tiek piedāvāta tikai par USD 69 rēķinu vienu reizi. Gada abonementu var iegādāties arī par USD 58,92. Iepazīstieties ar mūsu PureVPN pārskatu, ja vēlaties uzzināt vairāk par tā funkcijām.

Plusi

 1. Hotstar atbloķēšana kā VPN Indijai.
 2. DDoS aizsardzība.
 3. Īpašs straumēšanas atbalsts.
 4. P2P un Torrent serveri.
 5. 750 + serveri 141 valstī.
 6. VPN tīklājs.
 7. Nat Firewall.
 8. Vairāku protokolu atbalsts, ieskaitot OpenVPN un L2Tp.
 9. Ļauj sadalīt tuneli.

Mīnusi

 1. Uztur dažus žurnālus.
 2. Bezmaksas izmēģinājuma versija nav pieejama.

Iegūstiet PureVPN

ExpressVPN - Indijai nodrošina stingru aizsardzību pret ISP aizsardzību kā VPN:

Vienā no VPN domēnā visievērojamākajām lietām ExpressVPN krimināllietas izmeklēšanas laikā atteicās nodot datu žurnālus Turcijas varas iestādēm. Pakalpojumu sniedzējs noliedza, ka būtu saglabājis visus žurnālus, kas runā apjomos par to, cik ilgi tas tiek darīts, lai nodrošinātu tā lietotāju privātumu.

ExpressVPN Indijai

ExpressVPN ir jūsu drošākā kā Indijas VPN likme, ja jūs mēģināt izvairīties no piespiedu uzraudzības programmām un ISP darbinātiem reģistrēšanas mēģinājumiem, kas tiešsaistē apdraud jūsu anonimitāti.

ExpressVPN pieder globālais serveru tīkls, kas aptver 2000 + serverus, un dedzīgi nodrošina saderīgas lietotnes un paplašinājumus visām populārajām OS un pārlūkprogrammām. Tā atrodas Britu Virdžīnu salās, kas nodrošina, ka tā atrodas tālu no valstīm ar autoritāriem datu režīmiem (pieejams arī mūsu atjauninātais un detalizētais ExpressVPN pārskats).

ExpressVPN Indijas starpniekservera pakalpojums

Tās lietotnēs ir izslēgšanas slēdzis, un kopā ar kompetentu aizsardzību pret DNS noplūdi jūsu pārlūkošanas sesijas ir arvien drošākas, ja to nodrošina ExpressVPN.

Cenu plāni ir nedaudz dārgi, taču gada plāns maksā USD 99,95 vienreiz, bet pusgada abonēšana tiek aprēķināta par 59,95 USD vienotu.

Plusi

 1. Spēcīgi drošības līdzekļi Indijas VPN lietotājiem.
 2. Specializētas lietotnes un paplašinājumi pārlūkprogrammām.
 3. Grūta, militāras pakāpes šifrēšana.
 4. Vairāku protokolu atbalsts.
 5. Nulles žurnālu politika.

Mīnusi

 1. Nav īpašu P2P serveru.
 2. Dārgi salīdzinājumā ar konkurējošajiem pakalpojumiem.

Iegūstiet ExpressVPN

IPVanish - labākais serveris tiek uzskatīts par VPN Indijā

Šis pakalpojumu sniedzējs piedāvā 6 vietējos Indijas serverus, kas atrodas Ņūdeli, lai stiprinātu tiešsaistes privātumu lietotājiem valstī un padarot apbrīnojami vieglu piekļuvi Hotstar lietotājiem Indijā..

Tomēr, ja vēlaties skatīties Netflix US vai Amazon Prime US no Indijas, IPVanish VPN piedāvā vairāk nekā 1000 serverus, lai garantētu jaudīgu atbloķēšanu..

IPVanish Indijai

Ātrums mūsu testu laikā bija diezgan nemainīgs un bija līdz atzīmei attiecībā uz veiktspēju straumēšanas vietnēs. Tas piedāvā 5 vienlaicīgus savienojumus vienā kontā un cita starpā piedāvā īpašas lietotnes tādām populārām OS kā Mac un Android.

Maksimāla lietotāja ērtībai ir pieejama 7 dienu kompensācija, kā arī klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī.

IpVanish piedāvā trīs cenu plānus, kas ietver abonēšanu mēnesī, ceturksnī un gadā. Labākais plāns starp tiem maksā USD 79,99 par pilnu 12 mēnešu abonēšanas piedāvājumu.

Plusi

 1. Indijas VPN ar lielu vietējo serveru skaitu.
 2. 1000+ VPN serveri un 40 000+ IP’s.
 3. Atbloķē ģeogrāfiski ierobežotu saturu, piemēram, Netflix.
 4. Vairāku protokolu atbalsts, ieskaitot OpenVPN.
 5. Tādas funkcijas kā Kill Switch, IPv6, DNS aizsardzība pret noplūdi.
 6. 5 vienlaicīgi savienojumi.

Mīnusi

 1. Nav’t vēl nepiedāvā bezmaksas izmēģinājuma versiju.

Iegūstiet IPVanish

Labākais Indijas VPN bez maksas

Bezmaksas VPN dažreiz var būt ļoti greizsirdīgs, ņemot vērā faktu, ka daudzi pakalpojumu sniedzēji piesaista lietotājus, apgalvojot, ka piedāvā bezmaksas VPN ar vislabāko drošību, bet nedara neko citu kā tikai to izvilkšanu, pārdodot savus datus trešajām personām vai nosūtot ļaunprātīgu programmatūru.

Labākais Indijas VPN bez maksas

Joprojām ir daži labi bezmaksas VPN, kuriem varat uzticēties, taču diemžēl neviens no tiem nepiedāvā vietējos Indijas serverus. Tas’Tā kā lielākā daļa VPN lietotāju nāk no Amerikas un Eiropas reģiona un, ņemot vērā ārkārtīgi ierobežoto bezmaksas VPN serveru skaitu, pastāv ļoti ierobežota iespēja, ka jebkurš bezmaksas VPN piedāvā serverus Indijā.

Zemāk ir 3 ļoti uzticami Indijas VPN bezmaksas, un jūs noteikti varat jaunināt viņu apmaksātos plānus izmantot viņu serverus Indijā:

 1. Tunelbear VPN - piedāvā ļoti drošu bezmaksas VPN pakalpojumu Indijai
 2. WindscribeVPN - bezmaksas VPN plānā ir 10 GB / mēnesī joslas platuma ierobežojums
 3. Hide.Me - ir neticami ātrs kā bezmaksas VPN Indijai

Indijas VPN starpniekserveris

Starpniekserveri ir alternatīvs drošības rīks VPN un, kaut arī tie nav nepieciešami’Nesniedzot šifrēšanu vai drošu protokola tuneļa atbalstu, tie ir pietiekami labi, lai jūs aizsargātu, ja vēlaties tikai novirzīt IP adresi caur jaunu serveri..

Šeit ir labākie VPN starpniekserveri, kurus varat izmantot Indijā:

 1. Vietne Web
 2. Pareizināt
 3. Proxfree
 4. Kproxy
 5. Ātrs ASV starpniekserveris
 6. Hide.me (Starpniekservera versija)
 7. Slēpnis
 8. Whoer.net
 9. VPNBook
 10. Megaproxy

Labākais VPN Indijas Hotstar

Labākais Indijas VPN var sniegt jums vislabāko veidu, kā atbloķēt Hotstar lietotnes vai vietnes abonēšanu no ārpuses Indijas. Viss, kas jums jādara, ir izveidot savienojumu ar jebkura mūsu augstāk minētā VPN Indijas serveriem un baudīt iecienīto saturu vietnē Hotstar..

Ja tas nenotiek’Lai strādātu, jūs vienmēr varat lūgt viņu atbalstu visu diennakti, lai nodrošinātu jūs ar īpašu IP, kas nodrošina derīgu straumēšanas maršrutu.

Atbloķēt Hotstar

Labākais Indijas Chrome VPN

Ņemot vērā to, ka pārlūks Chrome ir populārākais interneta piekļuves vārteja tiešsaistes domēna apritē, Indijā tajā būtu miljoniem lietotāju, kas tam vēlas augstākās kvalitātes drošību..

Labākais Indijas Chrome VPN

Šeit ir nolietota Populārākie Chrome VPN pārlūks, kas piedāvā saderīgus paplašinājumus un Indijas serverus:

 1. Tīrs VPN
 2. Nord VPN
 3. Express VPN
 4. Inacy VPN
 5. Privātā interneta piekļuves VPN
 6. Torguard.net
 7. Tuneļu nūjiņa VPN
 8. Slēpt.me VPN
 9. Vēstu VPN

Labākie VPN FAQ

Indijā straumēšana ir likumīga?

Straumēšana Indijā ir likumīga, un daudzās populārās straumēšanas vietnēs, piemēram, Netflix un Amazon Prime, un pat Indijas dzimtajā straumēšanas vietnē Hotstar ir miljoniem lietotāju, kuru izcelsme ir Indijā. Tāpēc ir svarīgi, lai straumēšanai būtu vislabākais vpn, lai bez pārtraukumiem varētu baudīt izklaidi.

Bet, tā kā daudzās no šīm vietnēm nav attēlota viena un tā pati satura bibliotēka, t.i., uzvarēja Netflix lietotājs Indijā’Lai nevarētu redzēt visu šovu, kas pieejams lietotājam ASV, vislabāk ir izmantot Indijas labāko VPN, lai jūs varētu atbloķēt šādus ģeogrāfiskos ierobežojumus un bez problēmām baudīt iecienīto saturu..

Tomēr neviens Indijas VPN Free šobrīd nevar atļaut likumīgu Torrenting atbalstu specializētiem lietotājiem.

Vai Torrenting legāls ir Indijā?

Tāpat kā lielākajā daļā valstu, Torrenting atrodas likumīgā pelēkajā zonā Indijā. Izmantojot Torrenting, tika lejupielādēts pieņemams saturs vai programmatūra, piemēram, Google Chrome pārlūka iestatīšanas fails’t neliecina tevi daudz nepatikšanas. Īstā problēma sākas ar sensitīvu saturu, kas pieder lieliem mediju namiem.

Šāda veida saturs ir aizsargāts ar autortiesībām, un, daloties tajā, izmantojot torrent, jūs varat nonākt nepatikšanās, ja jūs to nedarīsit’t pasargātu sevi, izmantojot labāko VPN.

Kā atbloķēt Hotstar ārpus Indijas?

Hotstar ir pārsteidzošs tiešsaistes straumēšanas pakalpojums Indijai, bet diemžēl tas’nav pieejami lietotājiem ārpus valsts, lai aizsargātu ar autortiesībām aizsargātu saturu. Tomēr, izmantojot labāko VPN, jūs vienmēr varat apiet šādus ģeogrāfiskos ierobežojumus.

Šeit’s ir labākais veids, kā atbloķēt Hotstar ārpus Indijas:

 • Izvēlieties VPN un abonējiet cenu plānu
 • Iegūstiet lietotāja akreditācijas datus (lietotājvārds un parole)
 • Lejupielādējiet savai operētājsistēmai paredzēto lietotni Native un instalējiet to (vairums VPN tagad nodrošina īpašas lietotnes vairāku platformu savietojamībai).
 • Izveidojiet savienojumu ar Indijas serveri (pretējā gadījumā tas uzvarēja’t darbs) un ieslēdziet VPN

Izbaudiet iecienītās filmas un seansus vietnē Hotstar!

Labākais Indijas VPN

Secinājums:

Visā pasaulē cilvēki arvien vairāk zina par priekšrocībām, ko rada cīņa par savas tiešsaistes privātuma kontroli. Lielākā daļa interneta lietotāju netika informēti par milzīgiem un mulsinošiem datu skandāliem, kas iesaistīja tādas lielas firmas kā Careem un Facebook, taču galu galā zaudējumi nav tik lieli, cik tie ir lietotājiem..

VPN Indijā ir tikpat svarīgi kā citur pasaulē, jo tie ļauj jums bez traucējumiem turpināt izmantot internetu. Vietnē BestVPN.co mēs atbalstām visu laiku augstāko interneta drošības veidu lietotājiem un iesakām drošu interneta praksi, kā arī labākos rīkus drošai, drošai tiešsaistes pieredzei..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me