VPN zdarma pro iPhone – nejlepší aplikace pro zařízení iOS, která skutečně fungují

Na rozdíl od všeobecného vnímání musí být zařízení Apple zabezpečena stejně jako jiná zařízení. Většina uživatelů iPhone udělá chybu, když nechrání svou kybernetickou bezpečnost online a zaplatí cenu, když se do jejich zařízení vniknou. Moderní kybernetičtí hackeři dnes využívají extrémně vynalézavé způsoby, které zahrnují útoky MITM, phishing phishingu, škodlivé odkazy atd..

Nejlepší možností, jak zabezpečit svůj iPhone proti těmto hrozbám, je získat VPN. Většina uživatelů se však při výběru nejlepší sítě VPN snaží o ty bezplatné. To je pochopitelné, protože bezplatné služby jsou ve srovnání s prémiovými službami lákavější, ale jsou stejně bezpečné?

Ne tak docela. Bezplatná služba VPN není většinou příliš zabezpečená, protože pokud nezískají své příjmy prostřednictvím předplatného, ​​budou hledat další prostředky k vyplnění spodních řádků..

Bylo známo mnoho bezplatných sítí VPN, které prodávají uživatelská data, zasahují do uživatelských zařízení a nasazují je jako uzly v síti botnet, unesou šířku pásma uživatelů mimo jiné takové nebezpečné činnosti.

Takže, pokud se chystáte pro iPhone VPN, ty bezplatné jsou nejdůvěryhodnější. Počítače Mac VPN jsou však mnohem bezpečnější a nabízejí mnoho různých funkcí, které často nejsou k dispozici u bezplatných. Nechat’s je prozkoumejte podrobněji.

Nedostatky don’tu končí. Pokud se podíváte na průvodce VPN aplikací pro iPhone, budete se moci dozvědět více o tom, jak placené fungují v úplně jiném vesmíru, než jejich bezplatné protějšky, jako je bezplatná VPN pro Android

Contents

Co zdarma iPhone VPN může’t ano?

Vyhrály bezplatné VPN’t být stejný jako ty prémiové, to’Je to dané, ale máte nějakou představu o tom, jak do očí bijící tento rozdíl může být?

Zde je přehled o věcech, které vaše síť VPN získala’být schopen dělat:

 1. Zdarma VPN VPN don’t nabízejí vysoké rychlosti.
 2. Zdarma VPN VPN don’• Často nabízejí neomezenou šířku pásma.
 3. Zdarma VPN VPN don’Nemám dostatek serverů.
 4. Zdarma VPN VPN don’• podpora protokolu OpenVPN.
 5. VPN zdarma nejčastěji don’nemám šifrování vojenské třídy.
 6. Bezplatné sítě VPN nemohou odblokovat geograficky omezené streamingové weby, jako je Netflix USA atd.
 7. Zdarma VPN VPN don’v Číně nefunguje dobře.
 8. Bezplatné VPN mohou mít úniky DNS nebo WebRTC.
 9. Bezplatná síť VPN často Torrenting nepodporuje.

Vlastnosti a doplňky VPN

Přestože je hlavním účelem šifrování provozu a maskování vaší adresy IP, VPN vám v mnoha ohledech pomáhá.

Nejprve si můžete vybrat libovolný server země a bude to vypadat, jako byste tam byli. Například vy’v Německu, ale musíte se připojit k webové stránce, která’Je přístupný pouze v Ománu a připojuje se k Ománu’s server vám umožní přístup k němu.

Síť VPN také pomáhá zbavit se omezení rychlosti ISP spolu s mnoha bezpečnostními funkcemi, jako je přepínač zabíjení, dvojitý skok a vysoká úroveň šifrování.

Která bezplatná VPN pro iPhone skutečně funguje v roce 2023?

Jak jsme již zmínili, bezplatné služby většinou nejsou důvěryhodné, takže pokud chcete kvalitní výkon a bezpečnost, doporučujeme vám jít pouze za placené.

Pokud však přesto chcete jít na bezplatného, ​​zde je několik poskytovatelů zabezpečení, které můžete pro svůj iPhone získat.

TunnelBear

Recenze TunnelBear 2023Pravděpodobně nejbezpečnější bezplatná služba tam, Tunnelbear je ta, která se vydá první, pokud hledáte pro svůj iPhone neplatenou VPN.

Nedávno aktualizovala své zásady ochrany osobních údajů a snížila množství protokolování, které dříve provedla na uživatelích, což je mnohem anonymnější. Teď to není’• Sbírejte své křestní jméno, když se zaregistrujete, ani nezaregistruje vaše celoživotní připojení ke službě.

Omezení je však u bezplatných služeb dostatečné, přičemž uživatel má v plánu zdarma povoleno pouze 500 MB šířky pásma každý měsíc.

Můžete je však kdykoli odstranit upgradem na placené plány. Jejich nejlepším plánem je roční dohoda, která vás stojí jen 4,99 $ / měsíc.

Stažení: TunnelBear Free iOS App

Štít hotspotu pro iPhone, iPad a všechna zařízení iOS

Recenze Hotspot-ShieldTato služba je ve srovnání s Tunnelbear velkorysá jako bezplatná služba, což vám umožňuje vybrat si mezi servery v 15 zemích, chránit se šifrováním vojenské úrovně a dalšími.

Štítek hotspotu je staré jméno v odvětví VPN, které v průběhu let získává důvěru uživatelů a důvěryhodnost.

Nabízí také 500 MB šířky pásma každý den, což představuje kolem 15 GB datového limitu bezplatné služby každý měsíc. Vy jste však vyhráli’t mít přístup k mnoha dalším funkcím, jako je více přihlašování nebo podpora chatu, pokud nemáte v plánu přejít na vyšší úroveň.

Bezplatná verze této služby je podporována reklamami.

Stažení: HotSpot Shield Zdarma aplikace pro iOS

Windscribe pro iPhone a iPad

VPN zdarma pro iPhone - nejlepší aplikace pro zařízení iOS, která skutečně fungují

Další bezpečnou VPN zdarma, Windscribe, je trochu nová, byla však hvězdou na frontě výkonů s vlastní stabilitou.

Jeho uživatelům umožňuje každý měsíc zažít 10 GB volné šířky pásma, ale můžete ji zvýšit až na 15 GB, pokud se o ní náhodou pípáte..

Ve volném plánu je zahrnuto 8 umístění serveru, ale vyhrané rychlosti’t být optimalizován nebo tak rychle, jak se můžete dostat v prémiové verzi služby.

Stažení: Zdarma aplikace pro iOS pro Windsribe

Placené, které můžete použít zdarma

Kromě těch zcela bezplatných existují také poskytovatelé prémií, kteří vám umožňují využívat jejich služby zdarma po omezenou dobu, abyste se mohli dozvědět o jejich výkonu dříve, než zaplatíte za své plány.

NordVPN pro iPhone a všechna zařízení iOS

NordVPN - Panamanský poskytovatel zaměřený na ochranu soukromíTento poskytovatel nabízí více než 5300 serverů, což je mnohem více než to, co mohou uživatelé zdarma nabídnout VPN. Má také neuvěřitelné bezpečnostní funkce, které zahrnují Double VPN, kill switch, Onion over VPN atd. Spolu s podporou chatu, vysokými rychlostmi a dalšími.

Pomocí bezplatné zkušební nabídky můžete používat NordVPN po celých 7 dní. Jednoduše zadejte svůj e-mail a budete moci službu používat se všemi dostupnými funkcemi.

Stažení: Oficiální aplikace NordVPN pro iOS

ExpressVPN pro iPhone a všechna zařízení iOS

ExpressVPN - všestranný s velkou kompatibilitou směrovačeAčkoli ExpressVPN ne’• nabízet bezplatnou zkušební verzi, jako je NordVPN, nabízí zásadu vrácení peněz bez otázek, která je platná celých 30 dní, což vám poskytuje dostatek času na vyzkoušení služby.

Toto je pravděpodobně nejlepší VPN na světě právě teď, s bezkonkurenční rychlostí, neuvěřitelnými možnostmi odblokování, vynikající podporou chatu, ultra bezpečnou ochranou soukromí a mnohem více.

Jeho placený plán přichází na 8,32 $ / měsíc (roční předplatné).

Stažení: Oficiální aplikace ExpressVPN pro iOS

Jak nastavit VPN na iPhone – Průvodce krok za krokem

Nastavení VPN v iPhone je opravdu snadné, pokud používáte klientský software, tj. Speciální aplikaci pro IOS nabízenou poskytovatelem VPN. Stačí si jej stáhnout z obchodu iTunes a zaplatit za něj:

 1. Aplikace bude vyžadovat, aby vaše uživatelské pověření pokračovalo dále (jsou nabízeny každým poskytovatelem při registraci nebo registraci a obvykle obsahují vaše uživatelské jméno a heslo)
 2. Po zadání přihlašovacích údajů se přihlaste.
 3. Po přihlášení vyberte požadovaný server.
 4. Užijte si neomezené streamování a zabezpečení, ať už jste kdekoli’znovu hledám.

Jak ručně nastavím VPN na svém iPhone?

Pokud ne’Pokud si nepřejete získat oficiální aplikaci pro iPhone, můžete ji vždy načíst. Uvědomte si však, že sideloading je mnohem složitější než získání aplikace, protože vyžaduje, abyste provedli všechna nastavení sami. Pokud stále chcete pokračovat dále, my’V našem podrobném průvodci o VPN VPN v iPhone jsme zmínili několik metod postranního zatížení pro nastavení VPN v iPhone.

Je to možné?? Internet zdarma pro iPhone pomocí VPN

Určitě ne! Síť VPN lze použít pouze k šifrování vašich dat a k ochraně před hackery a dalšími podobnými zranitelnostmi.

Zabalení

Pokud používáte výše uvedené bezplatné servery VPN, které jsme vám doporučili, můžete si být jisti, že máte přístup k nejlepším funkcím a zabezpečení, které bezplatná doména nabízí uživatelům iPhone.

Pokud pro nás máte nějaké připomínky nebo návrhy, můžete je zahrnout do níže uvedené sekce pro komentáře.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me