ביקורת ZenMate 2020

סמכות שיפוט ברלין
מחיר 1.64 דולר לחודש לתכנית לשלוש שנים
שרתים 2,600 שרתים ב 37 מדינות
יומנים אין יומנים
הצפנה 128 סיביות AES-GCM
מבטל את חסימת Netflix לא
מפחיד לא
עובד בסין לא
מומלץ  לא
אתר אינטרנט https://zenmate.com/
תאימות חלונות, אנדרואיד, אפל

ZenMate, שהוקמה בשנת 2014, היא ספקית ברלין של שירותי מנהור VPN מאובטחים. בתחילה זו הייתה הרחבת פרטיות בחינם עבור Chrome. קדימה מהירה לשלוש שנים, ZenMate קפץ עתה לעגלת הפס freemium, מציע תאימות למכשירים פופולריים ומערכות הפעלה, תוך שהיא עדיין מספקת תוספים לדפדפני אופרה, Google Chrome ו- Mozilla Firefox. כדי לקבל מידע על השירות, קרא סקירת ZenMate מפורטת זו ב- Best VPN

מקצוענים

 1. תוכנית בחינם זמינה
 2. תמחור לא יקר
 3. ערבות להחזר הכסף למשך 14 יום
 4. תומך בכל הפרוטוקולים הפופולאריים
 5. משתמש בהצפנה ברמה גבוהה

חסרונות

 1. שרתים מוגבלים
 2. מבוסס ב- NSA ובגרמנית ידידותית לצנזורה

השג את Zenmate

Contents

סקירת מחירים של ZenMate

סקירת ZenMate שלנו קובעת של- VPN מבנה תמחור דומה לזה של ספקים אחרים. ה- VPN הידידותי לכיס מציע מספר שכבות לשירות הפרימיום; יחד עם יתרונות נוספים שקול כמה זמן אתה משתמש בשירות. המנוי החודשי יגדיר אותך בחזרה ב- $ 7.65

אם אתה רוצה ללכת על התוכנית לחצי שנה, תצטרך לשלם 38.25 דולר בסך הכל. אפשרות זו מעניקה לך הנחה של 29%, ומורידה את התמחור החודשי ל- 6.37 $. התוכנית השנתית מקטינה עוד יותר את עלויות החודש ל -4.25 דולר. המשמעות היא שאתה משלם רק 51.00 $ עבור מנוי שנתי, תוך מינוף של 53% הנחה.

מחירים של זנייט-סקירה

ביקורת חינם של ZenMate -

על פי סקירת ZenMate שלנו, ספק ה- VPN אכן מציע את שירותיו למשתמשים בחינם. אתה יכול להוריד את התוסף לדפדפן הרלוונטי שלך ולמנף פרטיות וביטחון מקוונים טובים. עם זאת, תוכנית זו מוגבלת מבחינת מיקומים, פלטפורמות ומהירות. תוכלו למצוא אמינות טובה יותר עם הגרסאות בתשלום.

תהליך הרשמה לחשבונות פרמיה וחינם

הסקירה שלנו מגלה שהרשמה לחשבונות פרמיה וחינם הן פשוטות ופשוטות. פשוט עקוב אחר השלבים הבאים:

חשבון פרימיום

 1. חייב ‘קבל כרטיסיית ZenMate Now בדף הבית.
 2. בחר תכניות תשלום המתאימות ביותר לצרכים שלך.
 3. הזן כתובת דוא"ל חוקית לכניסה לחשבון ZenMate שלך.
  zenmate-email-הרשמה
 4. בחר אמצעי תשלום רלוונטי והזן את האישורים שלך.
  שיטות zenmate-premium-sign-תשלום
 5. בסיום תהליך הקופה תקבל דוא"ל לאישור.
 6. בדוק אם כל פרטי החשבון נכונים.
 7. התחבר באמצעות הדוא"ל והסיסמה שלך.
 8. תיהנו משימוש ב- ZenMate Premium!

השג את Zenmate

חשבון חינמי

 1. בקר בדף https://zenmate.com/welcome/.
  zenmate-free-הרשמה-חשבון
 2. לחץ על “נסה את ZenMate Limited”.
 3. המתן 10 שניות ולחץ על “קבל מוגבלת”.
  zenmate-free-vpn-features
 4. הזן כתובת דוא"ל וסיסמא תקפים
 5. אשר שאתה מסכים לתנאי השירות
 6. הקלק על ה ‘’הירשם’’ כפתור
 7. תיהנו משימוש ב- ZenMate Free!

תהליך כניסה של ZenMate

האתר’הניווט של זה טוב וכל מה שמשתמשים זקוקים לו נגיש דרך דף הבית. פשוט לחץ על ‘התחברות’ כרטיסייה. תנותב לדף שלהלן. הזן את הדוא"ל והסיסמה של חשבון ZenMate ולחץ על ‘התחברות’ אפשרות לקבל גישה ללוח המחוונים של החשבון. הקלק על ה ‘שכחת ססמה?’ אפשרות, אם אינך זוכר את אישוריך.

zenmate-login

פריסת חשבון Zenmate

מהסקירה שערכנו עולה כי פריסת החשבון למעשה מרשימה למדי. יש לך שפע של אפשרויות שימושיות. אתה יכול להוריד בקלות את לקוח ה- VPN המתאים לכל הפלטפורמות בלחיצת כפתור ויציאה באותה הפשטות.

zenmate-account

אם תלחץ על ‘אימייל’ בכרטיסייה, יש לך את היכולת לשנות את כתובת הדוא"ל שלך. זוהי תכונה שימושית להפליא, במיוחד אם איבדת גישה למזהה הדוא"ל שלך.

zenmate-change-email

על ידי לחיצה על ‘סיסמה’ בכרטיסייה, תקבלו את היכולת לשנות את הסיסמה.

zenmate-Change-password

אם תלחץ על ‘פרטי תשלום’ בכרטיסייה, תקבל מידע לגבי תאריך התפוגה של תוכנית הפרמיה. הקלק על ה ‘להאריך’ אפשרות להגדלת משך המנוי.

תוכנית זנמאט-פרמיה

ה ‘עסקאות’ הכרטיסייה נותנת לך מידע על מחירים ועל ‘מכשירים’ הכרטיסייה תביא לך פרטים לגבי כל הטלפונים החכמים, המחשבים הניידים והמחשבים המחוברים. זה מציג את סוג ה- VPN, המכשיר / הדפדפן, התאריך הרשום והנתונים שנראו לאחרונה.

מכשירי zenmate

סקירת שיטות תשלום מקוונות של Zenmate

סקירת ZenMate שלנו חושפת כי השירות תומך באפשרויות מוגבלות למדי לביצוע תשלומים. אתה יכול להירשם ל- VPN באמצעות ויזה, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס, מאסטרו פייפאל, Sofort Banking ו- UnionPay. לאחרונה, הספק אפילו הוסיף את ארנק Qiwi לרשימת התשלומים הנתמכת שלו, וזו דרך להעביר כסף ולקבל תשלומים / תשלום עבור 75,000 שירותים ברחבי העולם.

עריכת החזר כספי / החזר כספי של Zenmate

כן, ZenMate מציעה התחייבות להחזר כספי על בסיס קריטריונים מתאימים המוגדרים בדף המדיניות שלה. זה די מרשים, בהתחשב בשירות שכבר מציע גרסת בחינם. עם זאת, ברגע שגובה דמי המנוי יהיה לך 14 יום ממחזור החיוב הראשון ששולם לביטול המנוי.

ביטקוין, Ukash ו- PaysafeCard פטורים מקבלים החזרים כספיים. אם אינך מצליח לבטל תוך 14 יום, לא תקבל החזר כספי. במקרים של חשבונית מאושרת, חשבונך יחזור לתוכנית החינמית. הכסף שתקבל יהיה מאותו אמצעי תשלום בו השתמשת בתחילה.

ZenMate לעסקים

סקירת ZenMate שלנו חושפת כי הספק אפילו מציע תוכנית לעסקים. הצעה זו מעניקה לבעלי עסקים גישה לתכונות אבטחה ופרטיות מתקדמות כדי ליהנות מחוויה אנונימית לחלוטין. באמצעות לוח מחוונים לניהול משתמשים קל לשימוש, התוכניות העסקיות מאפשרות למשתמשים לבצע מגוון משימות מכריעות, הכוללות ביצוע מחקר מקוון אנונימי (אידיאלי עבור חברות בעלות פרופיל גבוה ועיתונאים הדורשים רמת פרטיות מירבית..

החלק הטוב מכולם: ZenMate אינו מציע תמחור קבוע לתוכנית העסקית. בהתבסס על הדרישות הארגוניות שלך ומספר החשבונות הדרושים, ZenMate מציע תמחור משלה. יש לך אפשרות לבקש הצעת מחיר לפענוח העלויות הכוללות של התוכנית העסקית שלך. כל חשבון שתרכוש יעניק לך גישה בלעדית לחמישה חיבורים בו זמנית, הכוללים אפליקציות עבור לקוחות אנדרואיד / iOS, Windows ו- Mac OS, ותוספות לדפדפן..

השג את Zenmate

מידע ואבטחת עובדים

הנחת היסוד העיקרית של ZenMate for Business היא להציע את רמת ההגנה הגבוהה ביותר לנתוני החברה ולעובדים מכל סוג של וירוסים, תוכנות זדוניות, סנופינג או האקרים. חשבונות ה- VPN יציעו לעובדים הצפנה מתקדמת בעת התחברות ל- Wi-Fi ציבורי. זה מבטיח שכל מידע עסקי / פרטי בסמארטפונים שלהם יישאר בטוח לחלוטין.

תוכן בלתי מוגבל לעובדים מרוחקים

על ידי רכישת התוכנית ZenMate for Business, הבעלים יכולים לאפשר לעובדיהם לגשת לתוכן מקוון חיוני, כגון מדיה חברתית, חדשות, אתרי אינטרנט ומשאבי עבודה שאינם נגישים בגלל מגבלות גאוגרפיות. פיתרון זה אידיאלי לעובדים בתעשיות מסוכנות כמו עיתונאות וחברות בעלות פרופיל גבוה שלא רוצים להתמודד עם בעיות תוך גישה למידע חיוני באינטרנט.

שיחות VoIP מאובטחות

אחד הדברים הטובים ביותר בהרשמה לתוכנית העסקית ZenMate הוא שמשתמשים יקבלו גישה מלאה לשרתים הבלעדיים שלהם עם תנועה גבוהה. לאחר מכן, תוכלו להרגיש בטוחים לקבל את המהירויות הגבוהות ביותר האפשריות בכל המיקומים. זה מעניק לעובדים ומנהלים שלך ליהנות משיחות VoIP ללא הפרעה ברמת אבטחה מירבית, שכן ZenMate מצפין את כל השיחות הפרטיות הפגיעות מיירוט.

סקירת שרתי ZenMate

עבור תוכניות הפרימיום הזולה שלה, בבדיקה שלנו התברר כי הספק מציע 30+ שרתי בכל 30 מדינות. אלה כוללים את ארצות הברית, שוויץ, אוקראינה, בריטניה, רוסיה, סינגפור, הולנד, פולין, רומניה, לטביה, לוקסמבורג, מולדובה, ישראל, איטליה, יפן, צרפת, גרמניה, הונג קונג, בולגריה, קנדה, פינלנד, אוסטרליה , אוסטריה, בלגיה ו 6 מדינות.

zenmate-servers-review

השג את Zenmate

Zenmate סקירה על פרטיות ואנונימיות

Zenmate VPN מציע אתר פשוט וישיר. יש זירות’פינות כהות רבות נראות בדאגות לפרטיות וביטחון. למעשה, השירות לוקח את הפרטיות שלך ברצינות רבה.

הוא משתמש בפרוטוקולים וההצפנות הטובים והמתקדמים ביותר למניעת ספקי שירותי אינטרנט, ממשלות, האקרים וסנופרים לרגל פעילויות באינטרנט שלך, פרטי אשראי, היסטוריית הורדות או כל דבר אחר שנשלח ברשת..

גילינו שהתוכנה אינה עוקבת אחר יומני מסוג כלשהו, ​​ללא קשר לכמות רוחב הפס והמהירות בה אתם משתמשים. זה שומר על עצמך ומוגן בכל עת, ומאפשר לך לגשת לאתרים חסומים!

דפדף באינטרנט באופן מאובטח בכל חיבור Wi-Fi

מכיוון ש- ZenMate תומך במגוון רחב של פרוטוקולים הזמינים לחיבור, אתה יכול להיות סמוך ובטוח לגלוש באינטרנט בצורה מאובטחת בכל חיבור Wi-Fi ציבורי / פרטי. כל הפרוטוקולים משתמשים בהצפנה ברמה הגבוהה ביותר כדי לשמור על תנועת הגלישה והגלישה שלך פרטית. פירוש הדבר שלא יהיה אפשרי עבור סוכנויות ממשלתיות וספקי צד ג 'להתחקות אחר זהותך.

בטל חסימת אתרים עם VPN של ZenMate

אחד הדברים הטובים ביותר בשימוש ב- VPN הוא שתתחברו לכל שרת שתבחרו במדינה אחרת. הדבר נכון גם לגבי ZenMate. אם אתה צריך לבטל את החסימה של אתרים כמו Netflix US ו- Disney +, אתה יכול להתחבר לאותו מיקום. מכיוון ש- VPN מסכות את כתובת ה- IP שלך, אתה יכול לקבל גישה מיידית לתוכן. אתה עובר את כל המגבלות הגיאוגרפיות וגולש באינטרנט באופן מלא.

ZenMate אבטחה & סקירת דיווח על פגיעות

ספק ה- VPN מציע תגמולים בגין חשיפת פגיעויות אבטחה לכל המוצרים והשירותים שלה. על פי סקירת ZenMate שלנו, זו הצעה מעניינת למדי. לא זו בלבד שהיא מאפשרת הסרת באגים יצירתיים או חמורים במובהק, אלא שהיא גם יוצרת עניין רב בקרב המשתמשים. התגמולים תלויים בחומרת הבאגים.

השירות אפילו קובע כי ייתן לך קרדיט על איתור הבאג. הם ישימו את שמך בדף היכל התהילה של חוקר האבטחה. אם הם יתקלו בך בכנס אבטחה, הם אפילו היו נותנים לך חמישה גבוהות ומשבחים את הנוראיות שלך. זה נותן ל- ZenMate את הפנייה האנרגטית והתוססת, ומאפשרת לה למשוך לקוחות נאמנים רבים.

כיצד מדווחים על פגיעות?

הסקירה שערכנו חושפת כי אם במקרה כלשהו אתה נתקל בפגיעות, אתה יכול לדווח על כך atsecurity [@] zenmate.com, שם צוות האבטחה ינתח את כל הפרטים, דבר שאהבנו לחלוטין. מזהה דוא"ל זה מיועד רק לבעיות הקשורות באגים ופגיעויות. אם יש לך בעיות הקשורות לקישוריות, אי התאמה או שגיאות עם ה- VPN, צור קשר עם צוות התמיכה.

פגיעויות שאינן כשירות לקבלה

 • דגלי עוגיות ומאובטחים מאובטחים מאובטחים
 • שימוש חוזר בקובץ cookie / חטיפת מושבים
 • רשומות DMARC או SPF חסרות
 • ספירת חשבונות
 • גבול דירוג
 • לחיצה על קליקים

סקירת פרוטוקולים של ZenMate

על פי סקירת ZenMate שלנו, ספק VPN מציע תמיכה והצפנה מוצקות עבור הפרוטוקולים הטובים ביותר, הכוללים OpenVPN, SSTP, IPSec, L2TP ו- PPTP. למשתמשים יש אפשרויות הנוגעות לרמות הצפנה. אתה יכול לבחור באימות SHA-256 או בצפני AES-GCM 128-bit. ה- VPN אפילו משתמש בלחיצות יד RSA וב- TLS 1.2 (RFC 5245), מה שמבטיח אבטחה ופרטיות מדהימים.

השג את Zenmate

זנמייט טורנינג & סקירת P2P

במהלך סקירת ה- ZenMate, הסתובבנו בכל פינות באתר כדי למצוא מידע בנוגע ל- P2P / טורנטין אך נותרנו מצליחים. זה הוביל אותנו להאמין כי באופן רשמי ספק ה- VPN אינו מאפשר P2P. עם זאת, במקביל, שרתי ה- VPN אינם חוסמים אותו. משמעות הדבר, אתה יכול למעשה סיקור. אנו מעריכים ש- ZenMate מדבר על כך במונחים ברורים!

האם ZenMate בטוח?

כספקית שממוקמת בברלין, גרמניה (חברת 14 עיניים) - סקירת ה- ZenMate שלנו מרפה כי השירות נדרש לציית למגוון חוקי הסייבר העלולים להפריע ישירות לפרטיות המשתמשים. למרות שזה לא בדיוק מציין זאת, השירות יומן את כתובת ה- IP שלך בשירותיהם, יחד עם מידע מסוים על פעילויות באתר.

סקירת יומני ZenMate

על פי סקירת ZenMate שלנו, לשירות יש דף מדיניות פרטיות מאוד ברור וקל להבנה הקובע שהוא לא שומר כל מידע המאפשר זיהוי אישי כברירת מחדל. אם כי הוא אכן שומר מידע מסוים בהסכמת המשתמש. זה עשוי לכלול כשאתה בוחר שרת מסוים, צור קשר עם תמיכת לקוחות, מנוי לעלונים או מפרסם בפורומים וקהילות.

כתובת הדוא"ל שלך מאוחסנת ומשמשת לשיווק. אין מידע בנוגע לשמירת קובצי Cookie, דף מבוקש, נתוני רוחב פס, כתובת IP וכו '. עם זאת, אנו עדיין לא יכולים להיות בטוחים אם השירות ימלא את הבטחתו להציע אנונימיות מלאה. אנו מאמינים כי ה- VPN צריך לעקוב אחר ההנחיות הרשומות על ידי ממשלת גרמניה. בתגובה לכך, נציג מטעם ZenMate פנה אלינו בכדי לפנות את האוויר. להלן התגובה שקיבלנו.

“ב- ZenMate, איננו רושמים נתוני תנועה או מאחסנים נתוני שימוש של אף משתמש. למרות זאת, החברה שלנו ממוקמת בגרמניה, שהיא אחת המדינות המשתתפות במדינה ’14 עיניים מדינה,’ מעולם לא נהיה ולעולם לא נשתף נתוני שימוש בלקוחות. משמעות הדבר, גם אם נציג כלשהו יפנה אלינו לדרוש גישה לנתונים מסוג זה, אנו לא היינו מודעים לכך’לא תוכל לספק את זה מהסיבה הפשוטה שלא לאחסן אותו מלכתחילה. חשוב גם לציין כי ה- ‘14 עיניים מדינה’ הכלל אינו חל על חברות VPN, מכיוון שהוא הסכם בין סוכנויות הביון הלאומיות ...”

בסופו של דבר, על המשתמשים לקבוע אם עליהם לסמוך על השירות או לא. תפקידנו לספק לקוראים / לצופים שלנו שקיפות מלאה על מדיניות הרישום.

סקירה של מיקומים חכמים של Zenmate

במהלך סקירת ה- ZenMate גילינו שהשירות מציע ייחודיות ‘מיקומים חכמים’ תכונה. זה עוזר למשתמשים בגלישה באינטרנט, מבלי שיצטרכו לעבור למיקומים שונים כדי לגשת לאזורים ואתרים מגוונים. בדרך כלל, היא מאפשרת ל- ZenMate להחליף מיקום שרת באופן אוטומטי, בהתבסס על צרכי המשתמש.

האם אתה יכול להשתמש ב- VPN של ZenMate עם קודי?

בעת השימוש בשולחן העבודה ZenMate או באפליקציה לנייד, תוכלו להשתמש בקלות בקודי. זה חל על כל הפלטפורמות שעבורן ספק Kodi VPN מציע ללקוחות. פשוט התחבר לשרת לבחירתך ופתח את תוכנת Kodi כדי ליהנות מפרטיות ואנונימיות טובה תוך ביטול חסימה של אתרים מוגבלים גיאוגרפיים..

סקירת התמיכה של ZenMate

סקירת ZenMate שלנו מגלה ש- VPN מציעה רק תמיכה בדוא"ל. כדי להקל על הלחץ מהצוות, השירות אפילו מציע מדריכי התקנה ופתרון בעיות. אם אתה מבקר בדפים האלה, בקרוב תביני ש ZenMate עושה עבודה מעולה בתשובות לשאלות. הוא משתמש באופן המונה בבירור את חששות המשתמשים עם פרטים מכריעים.

Zenmate-Support-review

על ידי ביקור בדף השאלות הנפוצות, אתה יכול לקבל את כל המידע שאתה רוצה לגבי טיפים לפתרון בעיות, אפליקציות מכשירים, תוספי דפדפן ופרטי חשבון. אנו מעוניינים לראות תכונת צ'ט חי ודף פורום / קהילה שלקוחות קיימים ופוטנציאליים יוכלו ליצור אינטראקציה ולהתעסק.

סקירת תאימות של אפליקציות ZenMate

על פי סקירת ZenMate שלנו, ה- VPN תואם את כל הפלטפורמות הפופולריות. ישנם לקוחות VPN מותאמים אישית עבור משתמשי מק ו- Windows. לרשותך תוספי דפדפן מותאמים אישית זמינים (שפותחו על ידי צוות ZenMate), שניתן להשתמש בהם בכל דפדפני האינטרנט הפופולריים כולל אופרה, מוזילה פיירפוקס וגוגל כרום. יש אפליקציות סלולריות הזמינות למשתמשים ב- iOS ואנדרואיד.

הורדות ZenMate

הורדת תוכנת ZenMate VPN היא די קלה. כל שעליכם לעשות הוא לבקר בדף הבית שלהם, לעבור לכרטיסיית ההורדה ולבחור את הלקוח שתרצו להוריד. אתה יכול אפילו להוריד אפליקציות iOS ו- Android מחנות Google Play ומחנות Apple Play בצורה נעימה.

zenmate-download

השג את Zenmate

סקירת לקוח של Windows

סקירת ZenMate שלנו מגלה שלקוח Windows הוא פשוט מדי ופחות יעיל. יש מספיק מקום לשיפור. היעדר הפונקציונליות ורשימת אפשרויות ההתאמה האישית מצמצמים את הערעור של התוכנה. נרצה לראות גם מראה יותר יעיל.

zenmate-windows-review

מתחת למכסה המנוע יש לך רשימת תכונות טובה. אתה יכול לבחור מהאפליקציה להפעלה אוטומטית עם המחשב האישי שלך, או להפעיל אבטחה מתמיד (שווה ערך למתג להרוג). ישנם קישורים לדפי מדיניות הפרטיות ותנאי השירות לקבלת סיוע נוסף.

הגדרות zenmate-windows

כיצד להתקין ZenMate באנדרואיד

כאן’כיצד להגדיר את ה- VPN ב- Android:

 1. הורד את אפליקציית אנדרואיד מחנות Google Play
 2. בסיום ההתקנה, פתח את היישום
 3. התחבר באמצעות הדוא"ל והסיסמה של חשבון הפרימיום שלך
 4. אם אין לך חשבון ZenMate, לחץ על “קבל 7 ימי פרימיום בחינם”
 5. הזן דוא"ל חוקי, סיסמה ולחץ על “הירשם” אפשרות
 6. היכנס לחשבונך ותיהנה משימוש ב- ZenMate באנדרואיד!

כיצד להתקין ZenMate עבור Mac / iOS / iPad

התהליך להגדרת ZenMate דומה למדי למדריך אנדרואיד. עבור כל פלטפורמה עליכם להוריד את לקוח התוכנה הרלוונטי. המשמעות היא שאם אתה משתמש ב- Mac, הורד מכאן את גרסת מערכת ההפעלה המתאימה. התקן את התוכנה. הזן את הדוא"ל והסיסמה שלך בכדי להתחבר ולהתחיל להשתמש ב- VPN.

אם אתה משתמש במכשיר iOS / iPad, פשוט בקר בחנות Apple (iTunes) כדי להוריד את היישום ZenMate. המתן להשלמת תהליך ההתקנה של התוכנה. הזן את פרטי הכניסה שלך. התחבר לכל שרת שתבחר ותיהנה מאינטרנט ללא חסימה עם חווית גלישה, סטרימינג והורדה חלקה.

סקירת תוספות / הרחבות ZenMate

אחד הדברים הטובים ביותר ב- ZenMate הוא שהיא מציעה ללקוחות הרחבות / תוספים לדפדפיהם להשתמש בשירות VPN באופן חופשי. לאחר הוספת התוסף לדפדפן, השירות יפנה את המשתמשים לדף המחייב הרשמה. כאן תצטרך להזין מזהה דוא"ל וסיסמא.

לאחר מסירת המידע הרלוונטי והסכמת לתנאי השירות ומדיניות הפרטיות, אתה יכול להשתמש ב- VPN מתי שאתה רוצה, בכל מקום שתרצה. התוסף תמיד יהיה מוכן לשימוש. לאחר יצירת חיבור, תבחין בסמל מגן בפינה השמאלית העליונה של הדפדפנים שלך.

תוספות / תוספים לדפדפן משתמשים במיקום החכם. המשמעות היא שהם יתחברו אוטומטית לשרת בהתבסס על משתמש’המיקום של. עם זאת, אתה תמיד יכול לשנות את זה בכל עת לאחד מחמשת המיקומים הזמינים בתכנית החינמית.

ZenMate עבור פיירפוקס

כשמדובר בהתקנת ZenMate בדפדפן Mozilla Firefox שלך, יש לך שתי אפשרויות זמינות. כצעד פשוט, אתה יכול פשוט להוסיף את התוסף לדפדפן שלך מ- Mozilla’דף התוספות. אתה יכול גם להתקין ישירות את התוסף VPN מהאתר הראשי.

ZenMate עבור אופרה

הצטיידות ZenMate בדפדפן האופרה שלך היא משימה פשוטה. אתה יכול לעבור לדף הרחבות האופרה להתקנת ההרחבה בהצלחה. אם אתה רוצה להאיץ את התהליך, אתה יכול להוסיף ישירות את ה- VPN לדפדפן שלך מהאתר. פשוט לחץ על “הוסף את ZenMate לאופרה” כפתור.

תוכנית השותפים של ZenMate

על פי סקירת ZenMate שלנו, ה- VPN הוא בין מעט מאוד הספקים המציעים תמריץ נוסף ללקוחות ומשווקי החברה בצורה של תוכנית שותפים. כל שעליכם לעשות הוא לקדם את ZenMate על ידי שיווק מגוון המודעות הרחב שלהם. יש לך תוכנה מוכנה לשימוש זמינה עם תוכנית זו, יחד עם תמיכה במיטוב ומעקב בזמן אמת.

עמלה עם דגמי תשלום

על ידי הפניית לקוחות למנויי פרמיום של ZenMate ושיווק מגוון המודעות הרחב שלהם, המשתמשים יכולים להרוויח עמלות גבוהות. אם מאמצי השיווק השותפים שלך יובילו להרשמה חודשית חדשה לחבילה, תקבל עמלה מלאה של 100% עם תוספת של 35% למנויים חוזרים. עבור התוכניות לשישה חודשיות ושנתיות, אתה ממנף עמלה של 40% להרשמות חדשות ו- 30% למנויים חוזרים..

ZenMate DrayTek ביקורת Wi-Fi מאובטחת

סקירת ZenMate שלנו חושפת כי הספק אפילו מציע נתב Wi-Fi ללקוחות ליהנות מהנוחות המרבית של גלישה באינטרנט באופן חופשי. נתב ה- Wi-Fi מאובטח של DrayTek מגיע עם ZenMate’VPN כדי לספק למשתמשים חווית אינטרנט פרטית ומאובטחת על ידי חיבור פשוט לרשת ה- Wi-Fi. אפשרות זו מושלמת לבעלי חנויות, בתי קפה ומסעדות שרוצים לקדם חוויית גלישה באינטרנט.

כמה מכשירים יכולים להשתמש ב- ZenMate בו זמנית?

על פי סקירת ZenMate שלנו, אתה יכול להשתמש במנוי בודד לפחות בחמישה מכשירים או פלטפורמות אישיות שונות בו זמנית. במחיר הנמוך למדי, זוהי תכונה מדהימה למדי. זה עובד כנקודת מכירה נהדרת. אתה יכול לנהל בקלות את המכשירים המחוברים שלך ממרכז השליטה של ​​ZenMate. הקלק על ה ‘מכשירים’ בקטע כדי לראות מכשירים רשומים, סוג VPN ונתונים שנראו לאחרונה.

פסק דין סופי

סקירת ה- ZenMate שלנו קובעת שלמרות שהמטה הגרמני מדאיג, ספק ה- VPN עדיין מצליח לספק את תכונות הבטיחות המרשימות, התאימות המצוינת ותמיכה ללקוח הגונה. מחירי השימוש בשירות הם גם נמוכים למדי, במיוחד אם תבחר בתכנית השנתית. בסך הכל, משתמשים המחפשים אמינות וביטחון טובים בהחלט ימצאו את ZenMate בהחלט מתאים לסגנון שלהם.

הטוב

 1. קלות שימוש
 2. דליפת DNS חופשית
 3. הצפנה מעולה
 4. חמישה חיבורים בו זמנית
 5. הרחבות Firefox, Chrome ואופרה

הרע

 1. מבחר מוגבל של שרתים
 2. לא בטוח לגבי פרטי כניסה

Похожие статьи

 • ביקורת VPN VPN 2020

  שיפוט קנדה מחיר 2.99 $ לחודש על תוכנית תוכנית לשנה אחת 10 שרתים ב -10 מדינות יומנים יומנים הצפנת נתוני משתמש AES-256 (בתשלום) | AES-CBC-128 ביט...

 • IPVanish סקירה 2020

  תחום השיפוט ארצות הברית מחיר 6.49 $ / חודש שרתים 1000+ יומנים ללא הצפנה AES-256 ביטול החסימה של Netflix לא מפתה כן עובד בסין כן מומלץ...

 • סקירת IVPN 2020

  תחום שיפוט גיברלטר מחיר 8.33 שרתים 3152 יומני אין הצפנה AES-256 ביטול החסימה של Netflix כן מפתה כן עובד בסין כן מומלץ כן אתר...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me