סקירת VPNSecure 2019

מבוסס על מיקום יוצא דופן עבור שירות VPN, VPNSecure.me didn’במבט ראשון זה נראה כמו שירות מתאים, אך לשירות זה יש הרבה פנים שהוא הצליח להפתיע אותי.

ובסקירת ה VPNSecure ההוליסטית הזו, אני’אני אבחן את טענותיהם, ביצועים, תכונות והיבטים אחרים של השירות כדי לברר אם זה’זה ה- VPN הטוב ביותר שאני ממליץ עליו או סתם עוד הונאה הפועלת בשוק בכדי להרוויח כסף מהיר.

אני’אני אציע את הסיבות הטובות ביותר להשתמש בשירות זה כמו גם כמה כיבויים במהלך הסקירה הזו ורק אז אני אגיד לך אם שירות זה מומלץ מסיום שלי או לא.

סקירת מחירים של VPNSecure

VPNs ניתן לתמחר באופן יקר בהחלט ואני לא מתנגד לזה אבל השירות צריך להצדיק את תגי המחיר שלו אם הם גבוהים מהנורמה.

ExpressVPN’התוכניות של התוכנית הן מהיקרות ביותר בענף, אך כדאי לשקול את הספק’אמינות מהממים והאמינות עד נתונים.

VPNSecure’תוכניות s הן גם במחיר גבוה ובעצם אותו סוגר של ExpressVPN’s.

הם מציעים כרגע שלושה סוגים של תוכניות תמחור בהתאם לאורך המנוי שאתה מתכוון לבחור בו:

 1. תוכנית חודשית: $ 9.95 לחודש מחויב פעם אחת
 2. 6 תכנית חודשית: 8.32 $ לחודש (49.95 $ מחויבים פעם אחת)
 3. תכנית שנתית: 6.66 $ לחודש ($ 79.95 מחויב פעם אחת)

סקירת מחירים של VPNSecure.me

התוכנית החודשית, לטענתי, מקבלת Big NO! וזה’מכיוון שזה יקר מכדי אפילו לשקול ברגע שאנו רואים את כל התכונות והיכולות שהשירות מציע.

התוכנית למחצית השנה יכולה להיות מקובלת, אך עדיין’זה לא בטווח המקובל שלי.

התוכנית הטובה ביותר היא העסקה השנתית שלהם בהחלט שכן היא מציעה בדיוק את המחיר הנכון עבור השירות שלהם יכול לגבות במקסימום.

אם תרצה אי פעם להירשם לשירות, בחר רק בתוכנית זו.

עם זאת, אחת התכונות הטובות ביותר בשירותם הכולל תאפשר לכם בקלות לבדוק בעצמכם האם השירות מבקש כסף טוב עבור המנויים שלו או לא.!

כן, אני מדבר על VPNSecure’ניסיון חינם ללא התחייבות של 30 יום.

סקירת VPNSecure 2019

המשפט שלו קל כל כך לגישה שאני ממליץ לך לנסות אותו ברגע זה. כל שעליך לעשות הוא להזין את כתובת הדוא"ל שלך ואתה מוכן ללכת!

הספק בהחלט צריך לשבח אותו על כך שהוא מציע ניסיון כה בחינם נהדר כאשר הנורמה היא הפוכה, כלומר להיות קמצנים ולבקש תשלום ולתת תקופת תוקף להחזר בשם המשפט. בכלל לא מקובל!

ספקים נוספים כמפורטים בביקורות vpn צריכים לעקוב אחר VPNSecure’מדיניות הניסיון בחינם שכן היא מדגימה את הביטחון שהספק מוכן להשקיע בו ולהציע את השירות למשך 30 יום בחינם.

משפט חינם הוא לא רק משפט, זה’הצהרה, שכאשר היא מתבצעת נכון, מראה שהספק בוטח בשירותו כל כך שהוא יודע שאם הקונה ישתמש בשירות שלו פעם אחת בלבד, הוא בהחלט יהיה מוכן לשלם עבור תוכניות התמחור.

כעת הוא מגיע לדרכים בהן אתה יכול לשלם עבור השירות, כלומר אמצעי תשלום, הספק מציע שפע של אפשרויות:

vpnsecure.me אמצעי תשלום

 • PayPal
 • כרטיס אשראי
 • ביטקוין
 • כסף מושלם
 • Payza
 • PaymentWall

הספק מציע קריפטו יחיד וזה בסדר אבל אני מופתע מהיעדר AliPay בגלל זה’זה אמצעי תשלום גדול בימינו במיוחד עבור צרכני המזרח הרחוק, כך’זה קצת downer.

אך מלבד זאת, האפשרויות מספיקות כדי להקל על מגוון רחב של משתמשים.

ביקורת אבטחה של VPNSecure

בהודאה שלה, VPNSecure לא עושה זאת’לא יומן את הנתונים הבאים:

 • כתובת ה - IP
 • חותמת זמן חיבור
 • נתק את חותמת הזמן
 • רוחב הפס בשימוש
 • בקשות DNS

אלה הסוגים החשובים ביותר של נתונים הנוגעים לפרטיות שלך באופן מקוון ו- VPNSecure אינו רושם אותם, מה שהופך אותו לשירות בטוח ביותר.

מסמך מדיניות הפרטיות שלו מעט מעורפל ואף לא ברור. למסמכי VPN אחרים מסמכים אלה מנוסחים היטב ומקיפים אך אינם VPNSecureMe. אבל זה’זה בסדר כמו שאמרו בפשטות אילו סוגי בולי עץ הם לא מחפשים’לא לשמור, גם אם הם לא עשו זאת’אני לא מזכיר את הפרטים.

מדיניות הפרטיות צריכה להיות דומה לזו שמציע MullvadVPN, מעניינת ומעמיקה.

חלק בעייתי נוסף בשירות זה הוא מיקומו, כלומר אוסטרליה, מדינה לא כל כך חיובית כשמדובר בבסיס שירות VPN ב-.

רוב השירותים האחרים בוחרים במקומות כמו איי הבתולה הבריטיים או סינגפור כבסיס זה’מכיוון שבמקומות אלה קיימות מדיניות נתונים ידידותית להפליא.

VPNSecure עדיין לא’לא היה מקרה שעסק בחוקי שמירת נתונים על האדמה ולא היה ידוע עדיין מקרה של בקשות להסרת נתונים מהרשויות, כך שניתן להניח כי זה בטוח לעת עתה, אולם אי וודאות בדברים האלה שקורים באופן לא כל כך רחוק העתיד מגיע איפה שהוא’מבוסס.

מדיניות כריתת העץ שלה טובה ואם כן’זה הלך כמו שהספק אומר שהוא עוקב אחר כך, אפילו אוסטרליה ניצחה’זה לא יהיה בעיה גדולה כספק’המיקום של.

אבל כמו כל השאר בשירות זה, אחרי דבר אחד רע אחריו כזה שהוא כל כך טוב להפליא שהוא מאפיל על ההשפעה של הדבר הקודם.

VPNSecure מציע לך תכונה נדירה. אתה יכול לבחור את חוזק הצופן שלך כרצונך. הפיצ'ר היחיד הזה הרשים אותי הכי הרבה וזה’מכיוון שכמעט לכל הספקים יש כוח צופן המופעל כברירת מחדל ולא משאיר למשתמש למשתמש דבר, אך VPNSecure שונה.

סקירת VPNSecure 2019

ובעוד הגדרת ברירת מחדל זו מציעה אפשרויות קידוד הצפנה כמו DES-CBC ו- AES 128, אני לא’אני לא ממליץ לך לבחור בכל דבר אחר מלבד האפשרות עבור AES-256. הסיבה לכך היא שזה כמעט ליד בלתי ניתן להריסה. אף האקר לא יכול לחדור אליו ויכול להיות שיש מחשב-על חזק מספיק כדי להפעיל עליו פיגוע כוח.

סקירת VPNSecure 2019

בחר AES 128 (שהוא גם מאובטח במיוחד) רק כשאתה זקוק לקצת מהירות נוספת מחיבור ה- VPN, אך מלבד זאת, AES-256 אמור להיות הצופן ברירת המחדל שלך.

VPNSecure.Me מציעה גם תכונת מתגים להרוג שתוכלו לגשת אליהם בקלות ולכבות או להפעיל כרצונם מהאפליקציה’תפריט ההגדרות.

תכונה זו חשובה מכדי לשמור על האבטחה שלך באופן מקוון מכיוון שזה מה שינתק אותך מהאינטרנט באופן אוטומטי אם האפליקציה נתקלת בבעיה או אם החיבור ייפול, ובכך ישמור על ה- IP האמיתי שלך מדליפת דרך.

הפרוטוקולים הנתמכים של VPNSecure כוללים OpenVPN ו- PPTP ואני זכיתי’אני לא ממליץ לך להשתמש בזה האחרון כי זה’ידוע שהוא די חסר ביטחון.

OpenVPN הוא פרוטוקול המופעל על בסיס קוד פתוח שמשמעותו שהוא אינו’לא באף אחד’מונופול כך שאף אחד מהישויות לא יכול לשלוט בו ישירות ויחד עם זה, טבעו של הקוד הפתוח אינו עושה זאת’לאפשר לפגיעויות להימשך וליצור פרצות אבטחה.

VPNSecure.Me סקירת רשת שרתים

כדי ששירות VPN יוכל לספק את צרכי המשתמש המודרניים, רשת השרתים המוצעת צריכה להיות פרושה היטב, מגוונת, בטוחה ומסוגלת להיות חזקה מספיק כדי לבצע פעולות חסימת חסימה..

VPNSecure’רשת השרתים פרושה על פני 50 מדינות ברחבי העולם ומהווה כ 80 שרתים.

זה לא פחות ממה שיש ל- VPNs המובילים להציע למשל. PureVPN מציעה לך בערך 2000 שרתי ואילו NordVPN מציעה כיום יותר מ- 5000 שרתים.

עם זאת, ניתן להגדיר את רשת השרתים של הספק כטווח הבינוני, כלומר מקובל.

עם זאת, עליו להוסיף שרתים נוספים באזורים כמו אפריקה, אמריקה הלטינית, מרכז ומזרח התיכון אסיה וכו 'על מנת להשיג טווח רחב בהרבה יחד עם מהירויות מהירות יותר למשתמשים ברחבי העולם..

כעת מגיע לרשת השרתים’הביצועים שלהם, בדקתי תחילה את אבטחתם באמצעות שתי בדיקות מתאימות, כלומר בדיקת דליפת ה- DNS ובדיקת הדליפה של WebRTC והתוצאות היו מעודדות מאוד..

VPNSecure עבר את מבחן דליפת ה- DNS בצבעים מעופפים יחד עם מבחן דליפת WebRTC המאפשר לי לדרג את רשת השרתים’האבטחה היא חזקה וחזקה.

משתמשים יכולים להרגיש בטוחים בזמן שהם מתחברים לספק זה בהחלט, בידיעה שה- IP שלהם זכה’לא ידלוף באופן מקוון דרך כל אמצעי שהוא.

סקירת VPNSecure 2019

סקירת VPNSecure 2019

כעת מגיעה לחווית הסרת החסימה.

ובכן, ל- VPNSecure יש הרבה עבודה בתחום זה, שכן השרתים האמריקניים שלו לא עושים זאת’אני עובד כרגע עם ביטול החסימה של Netflix US. משמעות הדבר היא שהספק מפסיד כמה נכסי VPN עיקריים עיקריים ברגע זה, מכיוון שהתכונה לביטול חסימת Netflix בארה"ב מבוקשת בימים אלה.

סקירת VPNSecure 2019

כן, השרתים הקנדיים וכמה אירופאים עבדו עם Netflix, אך כאשר השתמשו בנטפליקס עם VPN, משתמש’המניע העיקרי הוא להשתמש ב- VPN על מנת לקבל גישה לספריית תוכן רחבה בהרבה מכפי שהיא יכולה כרגע. נטפליקס ארה"ב היא ללא ספק הספריה הגדולה ביותר שיש לספק הסטרימינג להציע. אם VPN לא יכול לבטל את החסימה, היא’זה לא מספיק טוב כדי להמליץ ​​עליו כ- VPN Streaming.

אך למרות הביצועים המאכזבים בחזית נטפליקס, משתמשים יכולים להשיג נקודת פדיון גדולה עם הספק בכך שמעל 90% מהשרתים שלו הם P2P / Torrenting ידידותיים.!

רק שלושה שרתים בכל הרשת שלו לא’לא תומכים בפעילות והם הם כדלקמן:

 • UK1
 • UK2
 • US10

ובהתחשב בחוסנות האבטחה של הצעת השרתים שלה, אני ממליץ לך לבחור ב- VPNSecure להשלמת פעילויות הטורנינג שלך..

כעת מגיע לאחד ההיבטים החשובים ביותר שמגדירים כנראה VPN’רשת השרתים’היכולת של היום’עידן זה כלומר מהירות.

בדרך כלל, VPN הוא גרוע מאוד או טוב במיוחד במהירויותיו, ללא קרב-פנים, אך VPNSecure היה די לא יציב בביצועיו המהירים באמצעות רוב רחב של שרתים..

להלן המהירות הטובה ביותר שקיבלתי משרת שנבחר מתוך רשימה שנבחרה באקראי של 10 שרתים מהספק’s רשת.

פינג: 63

הורד: 26.99 מגהביט לשנייה

העלה: 34.41 מגהביט לשנייה

מהירות חיבור: 50 מגהביט לשנייה

שרת: הולנד

סקירת VPNSecure 2019

מהירויות ההורדה ירדו בכמעט 46% וזה גבוה מדי בהתחשב בכך שהנורמה לאובדן מהירות בקרב VPNs הטובים ביותר נע בין 20-30%. כל דבר מעל 40% מרמז שאפשר להשתמש ב- VPN והוא יציע חוויה ניתנת לניהול אך לא על מה לכתוב הביתה.

בשרתים אחרים המהירויות היו כמעט באותו חלון, אך שני שרתים רשמו מהירויות שלא יכלו’פשוט להאמין. הם ירדו לטווח הפסד מהירות של 70-80%.

אני מאמין ש- VPNSecure צריך לשפר את ביצועי המהירות שלה בצורה מדהימה אם זה לא יצליח’אני לא רוצה שגורם יחיד זה יאפיל על כל שאר הנקודות הטובות ברשת השרתים שלו.

סקירת אפליקציות לקוח VPNSecure

זה צפוי בימים אלה שספק VPN יציע לפחות את הלקוחות המסורים לסוג ההפעלה והמכשירים הפופולריים ביותר. אלה כוללים בדרך כלל את הרביעייה של התקנים מבוססי מערכת הפעלה Windows, Mac, Android ו- iOS.

לפעמים לינוקס נחשבת גם הכרחית, אך מכיוון שמדובר במערכת הפעלה מורכבת, מבוססת תכנות, המשמשת רק על ידי חנונים טכניים, ספק זה בסדר גם בלי שלקוח..

VPNSecure מציעה ללקוחות רק את הרביעייה הפופולרית, כלומר חלונות, מק, iOS ואנדרואיד וכן לינוקס, וזה מספיק טוב עבור ספק בסדר גודל זה..

יישומי לקוח vpnsecure.me

אך בימינו, חלק מה- VPN המובילים החלו להציע תמיכה במכשירי נישה כמו גם להציע לקוח ייעודי עבור Firestick. עם זאת, אני מקלט’עדיין לא ראיתי ספק בקנה מידה קטן או בינוני עושה צעד דומה או להציג לקוח ייעודי למכשיר נישה. זה יהיה נהדר אם תציע פונקציונליות נוספת שתמשיך להגיע ל- VPNSecure,

הספק’האפליקציה של זה אולי החלק הכי טוב בזה.

סקירת VPNSecure 2019

ממשק המשתמש וה- UX פשוט מבריקים. אני מאוד אוהב עד כמה האפליקציה פשטנית וממוקדת היטב בכל היבט. ומלבד הכל, הברק העיקרי שלה טמון בעובדה שהוא מציע פונקציונליות נהדרת.

סקירת VPNSecure 2019

אתה יכול לשנות את צבע הנושא, שפת ההפעלה, חוזק הצופן וכו 'בקלות מדהימה. מעבר בין שרתים עבר גם הוא בצורה חלקה ובכל פעם שברצונכם לבחור את השרת האחר, עליכם להתנתק לשרת השני. מאוד אהבתי את החלק בו אתה מקבל שלט קטן של ברק ליד השרת שאליו אתה מחובר.

אצל ספקי VPN רבים אחרים’לקוחות, ברגע שאתה מתחבר לשרת, רשימת אפשרויות השרת נסוגה ונשארת עם המסך הראשי אומר לך שאתה מתחבר לשרת במיקום זה, אך VPNSecure’לקוח Windows מאפשר לך להישאר ברשימת השרתים תוך ציון לאיזה שרת אתה מחובר.

זה פשוט נהדר כמה ההבדל יכולה להיות נקודה פשוטה.

קודוס לספק עבור מאמץ כה גדול ומרוכז בבניית הלקוח בצורה כל כך רחוקה.

סקירת VPNSecure 2019

יחד עם זאת VPNSecure מציע תמיכה גם בנתבים אך רק אם הם תומכים ב- OpenVPN, DD-WRT או עגבניה או OpenWRT PfSense. זה יכול לאפשר לך להשתמש בחיבור VPN בכל המכשירים שלך מבלי להתקין את הספק’לקוחות עליהם.

סקירת התמיכה של VPNSecure

שיא כוכב נוסף של VPNSecure הוא התמיכה המהירה, האמינה והבעלת ידע רב. יש לי ברצינות את התקוות שלי כשיצרתי קשר עם התמיכה שלה, מכיוון שספקים קטנים ובינוניים לא’בדרך כלל אני לא מציע תמיכה מספיק טובה, אבל ילד טעיתי.

סקירת VPNSecure 2019

חלון הצ'אט החי שלהם פעיל כל כך, שגם אחרי שהפסקתי לשאול שאלות על השירות שלהם, התמיכה לא עשתה זאת’לא להגיד תודה ולעזוב וגם זה לא השהה את הצ'אט שלי בפתאומיות, אלא זה השאיר הודעה מעוצבת להפליא האם הם יכולים לסייע לי דרך כמה מוצרים אחרים שהם’יש לנו.

סקירת VPNSecure 2019

לכל מי שמחפש שיעור טוב מספיק בצורה הטובה ביותר של תמיכה מודרנית בלקוחות, הנה זה!

ללא ספק אחת ממערכות התמיכה הטובות ביותר שקיימת VPN בכל הענף.

מה שאיבד VPNSecure כשירות מבחינת מהירויות מטלטלות ושום ביטול החסימה של נטפליקס בארה"ב לא חזר כיצד הלקוח שלו עובד ואיך התמיכה שלו מגיבה.

סיכום

האם אני ממליץ על VPNSecure או לא?

ובכן, כן, ויש לי את הסיבות שלי לכך.

לספק יש מהירויות משתנות והוא עשוי לא לבטל את החסימה של Netflix עבורך, אך היא מאובטחת, אמינה וידידותית ללקוח לתקלה..

התמחור מעט גבוה וזה גם נושא ואני ממליץ לספק לו להוריד את המחירים שלו או ליצור תוכנית אחרת כמו עסקה לשנתיים עם תעריפים טובים יותר בכדי לגרום לשירות להראות יקר ערך כמו שהוא.

בסך הכל, ל- VPNSecure מגיע כן גדול לפחות לנסות חד פעמית, ובוודאי שאתה’אראה את ההיבטים הטובים ביותר של השירות ברגע שתשתמש בו באופן רציף.

אם אתה’השתמשתם בשירות זה או ברצונכם להשתמש בו, ספרו לנו על המחשבות שלכם או השאירו כל שאלה שעשויה להיות לכם בחוט ההערות שלמטה.

Похожие статьи

 • ביקורת VPN של Hola 2019 - מסוכן “חינם” VPN להימנע!

  הושק בשנת 2017 והוקם על ידי עופר וילנסקי ודרי שריבמן, VPA של הולה הוא שם מוכר בקרב חינמי חינם. זה משתמש במודל freemium, כלומר הם...

 • סקירת AirVPN 2019

  ל- AirVPN יש אולי קו התייג הראוי ביותר המצטמצם בכל ענף ה- VPN. זה מגדיר את השירות באמצעות מילים אלה “האוויר לנשום את האמיתי...

 • סקירת VPNBaron 2019

  תחום השיפוט רומניה מחיר 5.54 $ שרתים 13 יומנים ללא יומנים הצפנה OpenVPN / L2TPIKEv2 ביטול החסימה של Netflix כן מפתה כן עובד בסין לא מומלץ...

 • סקירת VPN של Browsec 2019

  תחום השיפוט ברוסיה מחיר 1.99 $ לחודש עבור תוכנית תוכנית לשנה אחת 36 שרתים ב 32 מקומות יומנים חנויות חנויות יומנים שירות פרוקסי הצפנה (ללא קידוד) ביטול החסימה...

 • ביקורת TigerVPN 2019 - VPN רב עוצמה הזקוק לדחיפה קטנה!

  TigerVPN, שהוקמה בשנת 2011, היא ספקית סלובקית של שירותי רשת פרטית מאובטחת. זה בבעלות ‘טייגר בעבודה’ - חברה טכנולוגית...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me