סקירת VPNBook 2020

סמכות שיפוט שוויץ
מחיר 7.95 $ לחודש
שרתים 6 שרתים בלבד
יומנים מאחסן יומני חיבור
הצפנה AES-256-Bit
מבטל את חסימת Netflix לא
מפחיד כן
עובד בסין לא
מומלץ  לא
אתר אינטרנט https://www.vpnbook.com/
תאימות חלונות

VPNBook, שבסיסה בשוויץ, הוא שירות VPN חינמי, בהחלט לא הייתי ממליץ למשתמשים המודעים לפרטיות. השירות אינו מציע אפליקציות מקוריות לפלטפורמות / מכשירים, תוך הסתמכות על GUI של לקוח OpenVPN של בית הספר הישן. הוא חסר מספר רב של מיקומי שרת ואפילו שומר על יומני חיבור.

אך לפני שאמשיך לחשוף את סקירת ה- VPNBook המקיפה, עליכם לדעת שמדובר ב- VPN עם יכולות מוגבלות. ל- VPNBook יש הבטחה, אך היא עדיין צריכה לעשות דרך ארוכה ולהשתפר משמעותית לפני שהיא תוכל להתאים את עצמה לדרישות המשתמש המודרניות.

המהירויות שלו איטיות באופן גרוע וזה מאפשר להפעיל מכשיר יחיד בחשבון בודד. זה’זה גם יקר מאוד בהתחשב בערך הנמוך שהוא מביא לטבלה. אתה יכול להשיג עסקה טובה בהרבה ב- Surfshark, VPN זול המהווה את החלופה הטובה ביותר לשירותים המובילים בכל החשבונות.

ספקי VPN

מבטל את חסימת Netflix

מהירויות

הצפנה

פרוטוקולים

רב התחברות

תמחור

ביקורות

אתר אינטרנט

כריש גולש VPNBook
כן כן
מעל הממוצע לא
קידוד AES-256 בכל הפרוטוקולים שהוא תומך בהם הצפנת AES-256 רק בפרוטוקול OpenVPN
OpenVPN & IKEv2 OpenVPN & PPTP (מאוד לא בטוח)
חיבורים ללא הגבלה במנוי יחיד כניסה יחידה לחשבון
1.99 $ לחודש (83% הנחה) עם כל התכונות כלולות 7.95 $ לחודש עבור IP ייעודי
ביקורת Surfshark ביקורת VPNBook
קבלו Surfshark בקר ב- VPNBook
 • אבטחה
 • שקיפות
 • תמחור
 • שרתים
 • ביצועים
 • תאימות
 • תמיכה

ביקורות משתמשים רבות אודות VPNBook טוענות כי השירות מציע הגנה טובה. אמנם יתכן וזה נכון, מכיוון שלא גיליתי שום הדלפות, ה- VPN עדיין שומר על יומני חיבור.

כל ספק שמפנק בכריתת עצים הוא בהחלט לא בטוח, במיוחד אלה הטוענים שהם כאלה “חינם”. זכור שלניהול שירות VPN יש עלויות עבור שרתים, עדכון ותחזוקה ותמיכה.

ככאלה, הם משתמשים במודל הכנסות מבוסס מודעות לשאת ההוצאות. לכן, אתה יכול לשכוח מלהיות אנונימי באמת עם ה- VPN.

בנוסף, מה לומר שהספק אינו מוכר את פרטי הרישום שלך לשירותי צד שלישי תמורת כסף?

מידע על סמכות השיפוט של VPN

VPNBook טוען שיש לה מטה בשוויץ. גם אם אני מאמין בכך (הוסבר בהמשך), המיקום שמשמש כ- “ידידותי לאינטרנט” שיפוט.

בשנת 2010 בית המשפט העליון הפדרלי של שוויץ אפילו הכיר בכתובות IP כמידע אישי, שלא ניתן לעקוב אחריו, מבלי ליידע את המעורב בו..

עם זאת, לאחר אישור חוק חדש בספטמבר 2017, כעת ניתן לראות בשוויץ ככזו “שיתופי” סמכות שיפוט, שעשויה ללחוץ על שירותי VPN לאחר חשיפת מידע.

החוק הזה, על פי Swissinfo.ch, מאפשר ל- FIS להתמכר למעקב ממוקד, תקלות בנכסים פרטיים, קווי טלפון ומחשבי האזנות סתר, אשר בעבר לא הורשו..

פרטים על VPNBook להיות הונאה!

העמימות סביב הספק וההאשמות הרבות שהוא היה יערת יערה אילצו את ידי לחפור קצת יותר לעומק ב- VPNBook.

על ידי בדיקת קוד המקור של העמוד שלהם, קיבלתי את תעודת הזהות של מודעות Google שלהם, שהיא ca-pub-3860002410887566. זה איפשר לי להתחקות אחר ההיסטוריה שלהם.

ביקורת VPNBook

חיפוש אחר אתרים אחרים המשתמשים באותו זיהוי מודעות Google, זיהה את www.gotfreefax.com! בטופס יצירת הקשר באתר זה נחשפה חברה בשם “טכנולוגיית וינט”

מבוסס על קנדה, Vannet Technology היא אמורה “עיצוב אתרים” אתר אינטרנט, הכולל שירותים אחרים המופעלים על ידי אותם אנשים / חברות עם עיצוב דומה לאתר gotfreefax: http://www.gotresumebuilder.com/ ו- http://www.gotsitemonitor.com.

VPNBook להיות הונאה

ממצאים אלה מצביעים על כך ש- VPNBook עשוי שלא להיות מבוסס בשוויץ, כפי שהוא טוען כי ומכיוון שהממצאים שלנו רק חושפים תיבת דואר מקנדה, אין הרבה שאוכל לאמת לגבי מיקומם האמיתי.

מה שאני יודע הוא שלהיות שירות חינמי, צפוי ל- VPNBook לאמץ פרקטיקות מוצלות כמו אלה, ויוצרים שירות מזויף רק כדי לגנוב מידע על המשתמשים.

רבים מאמינים כי הספק מוגדר על ידי הרשויות בארה"ב בכדי ללכוד עבריינים. ישנם מקרים רבים שהיו ביומני VPNBook שהופיעו בניסויים.

VPNBook’מדיניות רישום מוצללת

בדיוק כמו כל שאר הספקים, VPNBook מצהירה כי היא לא מאחסנת יומנים. עם זאת, הדבר רחוק יותר מהאמת, שכן הם מאחסנים כתובות IP וחותמות זמן.

זה כל המידע הדרוש לסוכנויות ממשלתיות וטרולי זכויות יוצרים כדי לאתר את זהותך ולצלול בפעילות הגלישה המקוונת שלך.

מדיניות רישום מוצל של VPNBook

כשחפרתי הלאה, גיליתי שהם שומרים על יומני החיבורים האלה במשך שבוע. התמקמותם בשוויץ או בכל מקום אחר לא משנה כלל.

אם VPNBook יקבל זימון להזמנה עם איסור פרסום, הם יצטרכו למסור את מידע הרישום, מכיוון ששמם מופיע כל הזמן בניסויים.

פרוטוקולי VPNBook & סקירת הצפנה

כאמור, VPNBook תומך רק בפרוטוקולי PPTP ו- OpenVPN. אם אתה משתמש ב- PPTP, VPNBook משלב את ההצפנה המיושנת AES-128 סיביות.

עם זאת, למשתמשים הבוחרים על OpenVPN יש אפשרות להגדיר את ההצפנה בין AES-128 ו- AES-256.

יישום OpenVPN שלהם גם חסר שימוש בהצפנת RSA להפצה בטוחה של מערכת המפתח הסימטרית AES.

רוב הספקים בשוק משתמשים במפתח 2048 סיביות עבור ה- RSA שלהם, ושמות מובילים כמו NordVPN ו- ExpressVPN החלו להשתמש במפתח 4096 סיביות.

בדיקת דליפת VPNBook IPv6, WebRTC ו- DNS

כדי לקבל מושג טוב יותר לגבי האנונימיות שאתה מקבל באמצעות VPNBook, החלטתי לערוך בדיקה ב- IPLeak.net. בדרך כלל האתר מעריך את הקשר שלך כדי לחשוף דליפות IPv6, WebRTC או DNS.

היה לי נציג מקנדה להתחבר לשרת בארה"ב והתוצאות היו די מוצלחות. אין שום סימן לשום כתובת IP או DNS קנדית.

VPNBook WebRTC, ובדיקת דליפת DNS

עם זאת, נתקלתי בסקירה שבה המשתמש היה קורבן לדליפת ה- IP / DNS / WebRTC, מה שהביא לכך שהמשתמש נחסם מפייסבוק.

כיוון שכך, אני עדיין לא יכול לאבטח שהוא VPNbook בטוח לשימוש, במיוחד אם אתה רוצה לשמור על זהותך מוסתרת באופן מקוון ולהיות אנונימי בכל עת.

בדיקת דליפת VPNBook IPv6, WebRTC ו- DNS

מרבית ספקי ה- VPN אינם חושפים מידע בסיסי אודות השירות שלהם, וחסר את השקיפות הדרושה למשתמשים לבטוח במוצר שלהם.

הם נמנעים מליידע את המשתמשים על המטה שלהם, על בעלי משקיעים, על הדירקטוריון, על צורות / דוחות שקיפות ועל תהליכי ביקורת (אם ישנם).

לכן החלטתי לשאול ספקים שאלות פולשניות בדוא"ל (המופיעים בהמשך), שתוכלו לראות בבלוג השקיפות הזה. אני עדיין מחכה לתגובה של VPNBook.

 1. איפה מטה החברה שלך? האם נוכל לקבל כתובת?
 2. האם אתה מפרסם דוחות שקיפות / ערבות כנריות?
 3. אם כן, באיזו תדירות? קישור לקובץ URL או קובץ PDF יעזור!
 4. האם תביעותיך נבדקו על ידי חברת אבטחה צד ג 'עצמאית?
 5. מדוע טרם ביקרתם? כל סיבה?
 6. האם נוכל לקבל קצת מידע על הבעלים שמאחורי החברה?
 7. האם יש לכם משקיעים כלשהם והוא המידע הזמין באופן ציבורי למשתמשים?
 8. מיהם הדירקטוריון של החברה שלך?

VPNBook הוא שירות בחינם לחלוטין. ככאלה, אין לך תוכניות / מנויים זמינים. משתמשים אפילו לא צריכים להירשם כדי להשתמש ב- VPN.

אם תלחץ על “VPN חינם” בכרטיסייה, תנותב לדף שלהלן. כאן יש לך את היכולת לבחור את פרוטוקול ה- VPN לחיבור.

לרוב יש לך שתי אפשרויות: VPTP VPN חינם ו- OpenVPN חינם. מתחת לכל פרוטוקול עומדת לרשותך רשימת שרתים עם מידע שמפרט, אם אתה יכול להתמכר ל- P2P או לא.

עליך לטעון שרתים אלה בלקוח GUI של OpenVPN. שם המשתמש הוא vpnbook והסיסמה היא nv2bk56, שמשתנה לאחר כל כמה שבועות.

סקירת מחירים של VPNBook

תמחור IP ייעודי ל- VPNBook

בעוד VPNBook אינו מטיל תמחור עבור פרוטוקולי PPTP ו- OpenVPN שלה, אתה צריך לשלם עבור ה- IP הייעודי שלהם. לא שלשירות יש רשימה ענקית של IP-נתונים סטטיים זמינים.

עם זאת, התמחור הסטנדרטי הוא 7.95 דולר לחודש עבור כל IP סטטי. למשתמשים במיקומים יש גישה לכלול: קנדה, מזרח / מערב ארה"ב והולנד לעת עתה!

תמחור IP ייעודי ל- VPNBook

אמצעי תשלום VPNBook

השימוש ב- VPNBook הוא פשוט כמו טעינת שרת מסוים בלקוח GUI של OpenVPN. עם זאת, אם תבחר בשרתים הייעודיים שלהם, תצטרך לבצע תשלום. האפשרויות הזמינות מ- VPNBook כוללות ויזה, MasterCard, Maestro, Discover ו- American Express!

VPNBook התחייבות כספית

אני מעריך ש- VPNBook מציע IPs ייעודיים, כמו שלא רבים בשוק עושים זאת. נקודת תוספת נוספת לגבי ה- IP הסטטי שלהם היא שתוכלו להשתמש בהחזר כספי אם השירות אינו עומד במעלה. בדרך כלל, יש לך 30 יום עד שתוכל לבקש החזר כספי, וזה די סביר!

מכיוון ש- VPNBook הוא ספק בחינם, ברור שרישום השרתים שלו אינו כה מרשים. עבור פרוטוקולי ה- PPTP ו- OpenVPN שלה, יש לך רק שרתים נבחרים הזמינים בארה"ב, קנדה, גרמניה וצרפת. עם זאת, VPNBook אכן משלב fallback Smart CDN כדי לשפר את מהירויות הרשת.

סקירת שרתי VPNBook

בדיקת שרתים וירטואליים

ערכתי בדיקות שרת במספר מיקומים כדי לזהות שרתי מתכת חשופים מאלו וירטואליים (מזויפים). התהליך ארך כשעה, שם בדקתי את כל 8 המיקומים שהציעו VPNBook.

די הופתעתי לגלות שלמרות היותו שירות בחינם, כל השרתים הזמינים מהספק נמצאו ביעד המדויק שפורסם.

להלן תוכלו לראות תוצאות של CA Technologies’ צג סינטטי של האפליקציה. הצמדתי את שרת ה- US2 ליותר מ 90 תחנות ניטור ברחבי העולם מ- ASM.CA.

בדיקת שרתים וירטואליים של VPNBook

זמן הנסיעה הלוך ושוב (RTT) בכל המקומות היה גבוה ביותר, למעט אלה בארצות הברית. הנתון הנמוך ביותר (1.792 שניות) שראיתי היה מארצות הברית - אשברן, מה שמצביע על כך שהשרת נמצא שם.

ביקורת ספר VPN

כלי ה- Tracert מבית CA Technologies’ צג סינטטי של האפליקציה, אימות עוד יותר את הממצאים הללו, מציג rtt של 1.790 ms. פירוש הדבר, השרת אכן ממוקם באשברן האמריקנית.

בדיקת שרתים וירטואליים של VPNBook

הערכת VPNBook’ביצועים הנדרשים לביצוע מבחן מהירות. ביצעתי אותם באמצעות יישום OpenVPN עם פרופיל TCP מעל יציאה 443 ו- UDP מעל יציאה 53.

השתמשתי בשני כלים לתהליך זה: Speedtest מאת אוקלה וטלסטרה. המהירויות עבור שרתי US1 ו- US2 שלהם היו בממוצע בהורדה של 20 מגהביט לשנייה והעלאה של 18 מגהביט לשנייה בחיבור של 50 מגהביט לשנייה.

הקנדה: CA222 ו- CA198 היו מהירים בהרבה, ונגעו בקרוב להורדה של 25 מגה-ביט לשנייה ו -20 מגה-ביט לשנייה במהירויות העלאה, אך הם גם סבלו מניתוקים תכופים.

שרתים אחרים כמו DE4 ו- FR1 הניבו תוצאות לא טובות, ושרת FR8 שלהם היה מושבת בזמן שביצעתי את הניתוח שלי, כך שאין לי תיאור מדויק שלו.

VPNBook עבור נטפליקס ארה"ב

התחברתי לשרת US2 מ- VPNBook בפרוטוקול UDP דרך יציאה 25000 כדי לבדוק ולראות אם אוכל לגשת למסד הנתונים השלם של Netflix האמריקנית..

להפתעתי, ה- VPN הצליח בהצלחה לבטל את חסימת ה- VoD, וזה די מדהים עבור שירות בחינם. עם זאת, עם זאת, לא הייתי סומך על הספק במידע שלי!

סקירת פרוקסי אינטרנט חינם של VPNBook

VPNBook מציע למשתמשים גם פרוקסי אינטרנט בחינם. אתה יכול לגשת אליו ישירות מהאתר או ללחוץ על קישור זה כאן. זוהי תוספת טובה מהשירות, במיוחד אם ברצונכם לעקוף מגבלות גיאוגרפיות.

הוא משתמש בהצפנת SSL של 256 סיביות והביא ביצועים טובים במובן של ביטול חסימה של אתרים בהצלחה באמצעות פרוקסי הממוקם בארה"ב, בריטניה, צרפת וקנדה..

סקירת פרוקסי אינטרנט חינם של VPNBook

סיבה נוספת לכך שלא הייתי ממליץ ל- netizens במיוחד למשתמשים ב- VPN מתחילים להשקיע ב- VPNBook היא שאין לה אפליקציות זמינות לפלטפורמות / מכשירים מגוונים..

על מנת להשתמש בשרתי ה- VPN שלהם, יהיה עליכם להתקין את החיבור באופן ידני. התהליך עבור PPTPs ו- OpenVPN משתנה מאוד, כך שזה עלול להיות מבלבל עבור משתמשים חובבים.

עבור הקודם, יש לך כתובת שרת, שם משתמש וסיסמא זמינים להגדרת חיבור ישירות ממחשבי Windows או Mac שלך.

עם זאת, אם ברצונך ליצור חיבור OpenVPN, תצטרך לקבל את אפליקציית OpenVPN Gui עבור Windows או אפליקציית Tunnelblick עבור מערכת ההפעלה Mac.

לאחר שתעשה זאת, תצטרך להוריד את קובצי התצורה .ovpn מהאתר ישירות ולהעמיס אותם עם תצורות שאתה רואה לנכון..

בעוד שלחברה עצמה יש מטה בשוויץ, מחלקת התמיכה שלהם ממוקמת בציריך. אין בלוגים זמינים כדי להדריך אותך בנושאים עם ה- VPN. יש לך מדריכי הוראות להגדרת PPTP ו- OpenVPN, יחד עם דף יצירת קשר.

אם אתה זקוק לסיוע דחוף, שתי האפשרויות היחידות שיש לך היא ליצור איתן קשר בטוויטר ובפייסבוק. תוכל גם לשלוח דוא"ל לצוות התמיכה בדוא"ל [@] vpnbook.com!

תמיכה ב- VPNBook

פסק דין סופי

אם תשאל אותי, לא הייתי ממליץ על שירות זה לאף גורם. הם עשויים להיות חופשיים וזה עשוי להיות מושך רבים.

עם זאת, לא כדאי לסכן את פרטיותך, במיוחד אם אתה זקוק ל- VPN כדי להשאיר את זהותך בעולם פולשני זה..

אני תמיד ממליץ למשתמשים ללכת על שירותי VPN מובחרים, מכיוון שהם מציעים אבטחה / הצפנה טובים יותר, זמינות שרת מדהימה ותכונות מדהימות!

Похожие статьи

 • GOOSE VPN Review 2020

  תחום שיפוט הולנד מחיר $ 1.99 שרתים 71 יומנים ללא הצפנה AES-256 ביטול החסימה של Netflix לא מפתה כן עובד בסין לא מומלץ אין אתר...

 • ביקורת VPN VPN 2020

  שיפוט קנדה מחיר 2.99 $ לחודש על תוכנית תוכנית לשנה אחת 10 שרתים ב -10 מדינות יומנים יומנים הצפנת נתוני משתמש AES-256 (בתשלום) | AES-CBC-128 ביט...

 • סקירת VPN מאובטחת של AVG 2020: האם VPN VPN טוב בכלל?

  תחום שיפוט צ'כיה מחיר 79.99 $ מחויב פעם אחת (תוכנית לשנה) שרתים 50+ יומנים כן הצפנה AES-256-CBC ביטול החסימה של Netflix כן מפחיד כן עובד...

 • ביקורת VPN ליוגה 2020

  תחום שיפוט אין מידע מחיר שרתים חינם 500+ שרתים ב -30 אזורים יומני חנויות חנויות יומני חיבור הצפנה AES-256-ביט ביטול החסימה של Netflix לא...

 • Windscribe VPN Review 2020

  תחום השיפוט בקנדה מחיר 49 $ לתוכנית חד-שנתית לשרתים 600+ שרתים ב -60 מדינות יומנים כן הצפנה AES-256 ביט ביטול החסימה של Netflix לא מפחיד כן...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me