ביקורת VPN VPN 2020

סמכות שיפוט קנדה
מחיר 2.99 דולר לחודש לתכנית לשנה
שרתים 10 שרתים בעשר מדינות
יומנים יומני נתוני משתמש
הצפנה AES-256 (בתשלום) | AES-CBC-128 ביט (חינם)
מבטל את חסימת Netflix לא
מפחיד לא
עובד בסין לא
מומלץ  לא
אתר אינטרנט https://www.betternet.co/
תאימות חלונות, אנדרואיד, אפל

לעתים רחוקות מאוד אני ממליץ על VPNs בחינם אי פעם.

Betternet ו- VPNs דומים אחרים בחינם רגישים למדי להצגת מודעות רבות, אינן מאובטחות לחלוטין, ואינן מגנות על הנתונים והבעיות בביצועים שלך.

אבל בטרנט מבטיחה שכן’זה בכלל לא כמו VPNs בחינם וזו יכולה להיות אפשרות נהדרת לאבטחת האנונימיות שלך באופן מקוון.

בתחילה, ה- VPN עמד בתביעות אלה ומאז הוא אחד ה- VPNs הפופולריים ביותר ב- Android שם. עם זאת, בטרנט’המוניטין של החברה ירד בירידה מאז שמחקר של CSIRO העלה כי הספק מוכר מודעות למשתמשים, המאפשרים התקנת קובצי Cookie למכשירים..

סקירה מקיפה זו של Betternet תתמקד גם בשני, PREMIUM וההצעות החינמיות של הספק. אז בלי להתעדכן, בואו’זה מתחיל עם ניתוח מעמיק של ה- VPN!

מקצוענים

 1. ניסיון חינם למשך 7 ימים לבדיקה
 2. חמישה חיבורים סימולטניים (גרסת פרימיום)
 3. אפליקציות מקוריות לכל הפלטפורמות הפופולריות
 4. אין מודעות בגרסת הפרימיום

חסרונות

 1. דליפות IP ו- DNS
 2. מדיניות פרטיות לקויה
 3. יומני נתוני משתמש (גרסה בחינם)
 4. הגרסה החינמית מציגה מודעות
 5. משתף פעולה עם רשויות

הערה: שתי חבילות הפרימיום מציעות תכונות דומות. עם זאת, אין אפשרות לבחירת פרוטוקול בשתי החבילות.

Contents

תוכניות בטרנט וביקורת מחירים

כאשר רוב האנשים שוקלים להירשם לביטרנט, הם בדרך כלל נופלים בעד “חינם” מציע מהספק.

אך קיימת גם גרסה בתשלום עם תכונות פרימיום רבות יותר המוצעות על ידי Betternet ובעיקר, במחיר שווה לכל כיס.

 • מנוי חודשי: $ 11.99 מחויב פעם אחת
 • מנוי חצי שנתי: $ 3.99 לחודש ($ 23.99 מחויב פעם אחת)
 • מנוי שנתי: $ 2.99 לחודש ($ 35.99 מחויב פעם אחת)

תוכניות בטרנט וביקורת מחירים

עליך להוריד את אפליקציית VPN עבור הפלטפורמה / המכשיר הרלוונטיים שלהם, ואז לחץ על “שדרג” כדי לראות את התוכניות האלה.

ביקורת VPN VPN 2020

אם הייתי Betternet, הייתי שוקל להוריד את התמחור החודשי מתחת ל 10 $, עד שהצלחתי לשמור על מוניטין יציב בשוק של PREMIUM VPNs.

קיימת תכנית של 6 חודשים, שמפחיתה את התמחור החודשי ל -3.99 דולר לחודש.

המשמעות היא שאתה מקבל הנחה של 67% על המחיר ההתחלתי, בסך הכל ל 23 $ בלבד!

התוכנית לשנה מציעה את התמורה הטובה ביותר מכולם. זה עולה רק 2.99 דולר לחודש, שהם סך של 35.99 $ שחויבו פעם אחת, למשך 12 חודשים!

מחיר התוכנית הזו זול אבל הבעיה כאן היא שבאותו מחיר בדיוק של 2.99 $ לחודש, אתה יכול לאבטח את המנוי של NordVPN, שהוא שירות VPN טוב בהרבה מבינטרט.

תמחור מגוון עבור מכשירים שונים!

כאמור, בטרנט בתחילה לא הציעה דף תמחור באתר שלהם. זה הוביל לכך שלקוחות רבים האמינו שהם בעיקר שירות בחינם. עם זאת, לאחרונה הם יצרו דף חדש, בו תוכלו לראות את התמחור הזמין. החלק המסובך הוא שהתמחור שאתה רואה לעיל תואם רק באפליקציית Windows ובאתר. כעת, Betternet מציעה גם תוכניות שונות ללקוחות במכשירים מגוונים. התבונן בדף התמיכה הזה.

תמחור מגוון עבור מכשירים שונים!

אם תירשם ישירות מהאתר שלהם או מאפליקציית Windows, תצטרך לשלם $ 11.99 לחודש, $ 23.99 עבור 6 חודשים ו- $ 35.99 עבור 12 חודשים. עם זאת, אם אתה רוכש מנוי מאפליקציות iOS או Android, תצטרך לשלם הרבה יותר. בעוד שהעלויות החודשיות זהות, כלומר 11.99 $, תצטרך לשלם 47.99 דולר עבור 6 חודשים (עלייה של 24 $ בעלות), ו -71.99 דולר עבור התוכנית לשנה אחת (עלייה של 36 $ בעלות). איפה אתה בוחר לקנות את התוכנית, תלוי לחלוטין בך!

סקירת VPN בחינם של Betternet

אני חושב שהגיע הזמן לפנות לפיל בחדר. Betternet, למרות שיש לך את המערכת האיתנה במקום לספק כלי חסימה ואנונימיות בחינם, חובה שתהיה כנה כלפי הלקוחות שלך. בדרך כלל אני ממליץ למשתמשים להתרחק מספקים הטוענים שהם חופשיים, בגלל אותה הסיבה שנמצאה במחקר CSIRO. USERS נזהרים מכך ש- VPNs זקוקים לכסף כדי לשלם עבור שרתים, תמיכה, פיתוח / תחזוקה של אפליקציות ועוד.

שום דבר בעולם הזה אינו חופשי, ו VPNs בהחלט אינם. אין דבר כזה ארוחת צהריים בחינם, ואתה בסופו של דבר משלם על זה. בענף הפרטיות המקוונת משמעות הדבר היא פגיעה באנונימיות ובביטחון הדיגיטלי שלך. בטרטנט עובדת עם חברות פרסום רבות המציעות הצעות להתקנת אפליקציות מסוימות או לצפייה בסרטונים בכדי להשתמש בשירות ה- VPN החינמי. עכשיו, את זה כבר הזכרת באתר האינטרנט שלך, ואני מכבד את זה.

סקירת VPN בחינם של Betternet

עם זאת, אם אתה רוצה לפתח אמון בקרב הלקוחות שלך, אל יידע אותם כי לחברות הפרסום האלה שאתה עובד איתן, יש את היכולת להתקין עוגיות נוספות במכשירים של משתמשים. זה מאפשר להם לשמור על כרטיסיות על פעילות המשתמשים, ואם אתם מבקרים באחד האתרים שהם מפרסמים, הם יודעים שביתנט הצליחה. ככל הנראה אם ​​המשתמש מבצע מכירה, בטרטנט עשויה להרוויח כסף, ותוכל לשלם עבור עלויות התקורה של ניהול VPN.

בסך הכל, אם השימוש בפרקטיקות כאלה המחייבות הורדת אפליקציות או צפייה בכמה סרטוני קידום מכירות לא מפריע למשתמשי Betternet, ה- VPN החינמי אינו רע בכלל לצורך ביטול החסימה של תוכן. השתגע עם העברת שרתים וביצע את העבודה שלך בלי לשלם אגורה אחת. עבור משתמשים המחפשים פרטיות ואבטחה, אני ממליץ בחום לבדוק ספקי פרימיום אחרים.

סקירת שיטות תשלום של Betternet

אם תחליט ללכת עם גרסת הפרמיום של Betternet, תהיה לך מספר טוב של אפשרויות זמינות לתשלום. מזל עבורך, הספק תומך ב- VISA, MasterCard ו- PayPal, שהן האפשרויות הרגילות עבור רוב הקונים. עם זאת, בחירה זו מוגבלת למדי ועשויה למנוע ממספר משתמשים לרכוש את התוכנית המועדפת עליהם. Betternet צריכה לעבוד על הוספת מגוון רב יותר של אמצעי התשלום. עליהם להוסיף cryptocur מטבעות כמו ביטקוין, מכיוון שהם מספקים אנונימיות ללא תחרות!

סקירת שיטות תשלום של Betternet

התחייבות להחזרת הכסף של בטרנט

אני פשוט שונא ספקים שאינם מציעים ניסויים בחינם או התחייבות להחזר כספי. עם זאת, Betternet לא מצליחה להרשים את המשתמשים שלה. עומדת לרשותך ערבות החזר של 30 יום, המאפשרת לך לבדוק את שירות הפרימיום בנוחות, ולהחליט אם ברצונך להמשיך להשתמש בספק ה- VPN או לא. עם זאת, הבעיה היחידה עם תוכנית זו היא שאתה צריך להשתמש בפחות מ- 50 מגה-בתים של נתונים כדי להשיג את ההחזר, וזה לא הוגן, בלשון המעטה.

הייתי מעדיף משהו מעל 500 מגה בייט. בדרך זו, לפחות המשתמשים יוכלו לבדוק ולראות אם השירות מספיק טוב לצורך סטרימינג ומשחקים מקוונים. אחרת, מה השימוש בערבות החזר כספי, אם הדרישות כה קשות? זה די חסר תועלת, מכיוון שלא רבים יוכלו לקבל את ההחזר. עם זאת, הזמינות היא שחשובה, ולכן בטרנט עדיין יכולה לעבוד על שיפור המדיניות.

סקירת ניסיון חינם של Betternet

אין מידע על ניסיון חינם באתר, מכיוון שאפילו תוכניות הפרימיום לא נותרו בדיון. עם זאת, למשתמשים יש את היכולת למנף ניסיון חינם בן שבעה ימים על כל חבילת פרימיום. כדי להשתמש בתכונה זו תצטרך להזין את פרטי כרטיס האשראי שלך. אם לא תבטל בתוך שבעת הימים, בטטרנט תחייב אותך בתנועה החודשית שהיא התוכנית היקרה ביותר. הטקטיקות החכמות הללו של לגרום למשתמש לשלם עבור שירות הן די מטופשות, בלשון המעטה.

איך בטרנט מרוויח כסף - מודל מרוויח

כאמור, Betternet משתמשת במדיום ייחודי לצורך אספקת השירות שלה. זה בדרך כלל משתמש בשתי פלטפורמות להרוויח כסף. הראשון הוא על ידי הצעת פרסומות ממומנות בחינם. לכל היישומים הניידים יש “התקן אפליקציה” כפתור. בלחיצה על כפתור זה מוצעות לך כמה אפשרויות. אם אתה מתקין את היישום, Betternet מרוויח כסף. האחר הוא “צפה בסרטון וידאו והתחבר” פלטפורמה. עבור כל סרטון שאתה צופה, ה- VPN מקבל כסף.

מדוע הם מציעים גרסת פרימיום?

בעוד שבטנרט אכן מכריעה יתר על המידה על השירות שלה באזורים מסוימים, דבר אחד בטוח שהם די שקופים ברוב המקומות. במשך כל שנותיי בסקירת שירותי VPN שונים, Betternet היא הראשונה שנתקלתי בה שמדברת למעשה על מודל הרווחים שלה. מרבית ה- VPN החינמי אינו מציין את נוהלי ההתנהלות שלהם עם עלויות ניהול שירות VPN.

שום דבר לא יכול לעבוד בחינם אחרי הכל! שירות VPN צריך לשלם עבור הרבה דברים הכוללים תחזוקת שרתים, פיתוח ושדרוג אפליקציות, משכורות צוות ועלויות תמיכה טכנית. Betternet משתמש ב- “אפליקציות ממומנות” ו “צפה בסרטון” לשלם עבור עלות ותחזוקת השרתים שלה. עם זאת, ברור שזה לא מכסה עלויות אחרות של ניהול VPN.

זו הסיבה שהם מציעים גרסת פרימיום שתכסה עבור הוצאות HR שלהם, שרתים ייעודיים ומיקומים שנוספו לאחרונה. אז אם שירות נחשב כמו בטרטנט צריך להסתמך על שני דגמים שונים לניהול עלויות ניהול VPN, מה עושים שירותים חינמיים אחרים? הם מוכרים את המידע שלך לצדדים שלישיים, המשגשגים בנתוני משתמשים!

סקירת תאימות התקנים VPN של Betternet

תכונת Multi-login מוצעת על ידי כל ה- VPN המובילים כדי לאפשר למשתמשים להשתמש במנוי VPN יחיד במספר מכשירים בנקודה מסוימת בזמן..

אבל אם יש אפשרות להגדיר את ה- VPN בנתב, אתה יכול להשתמש ב- VPN בכמה מכשירים שתרצה בלי שמגבלות על ריבוי כניסות יפריעו לך.

VPN של Betternet מציעה 5 כניסות מרובות (גרסת פרימיום בלבד), המהווה מספר מספיק טוב כדי ליצור קלות משתמש מרבית. אתה לא’עם זאת, אין לי תמיכה בנתבים, אך עדיין, Betternet מציעה גם אפליקציות מקוריות כמעט לכל הפלטפורמות והדפדפנים הגדולים, כך שתמיכה בנתבים אינה מדאיגה..

אלה כוללים אפליקציות ל- iOS ולאנדרואיד הזמינות בחנות iTunes ו- Google Play בהתאמה. יש לך אפילו תוכנות זמינות למחשבים שולחניים ולמחשבים ניידים המשתמשים ב- Windows, Mac ו- Linux, יחד עם הרחבות דפדפן עבור Mozilla Firefox ו- Google Chrome..

Betternet עבור Windows

אפליקציית Betternet עבור Windows היא די אינטואיטיבית וידידותית למשתמש. הוא מתהדר בעיצוב ובמראה די פשטני עם אפליקציה בצורת מלבן, בדומה לאופן שבו נראות רוב תוספי הדפדפן. עם זאת, למשתמשים יש גישה מהירה לשרתים הזמינים לחיבוריות. כדי להתחיל להשתמש ב- VPN, פשוט לחץ על לחצן החיבור ונהנה מביטול החסימה של האתרים המועדפים עליך. תוכלו להוריד את האפליקציה מכאן.

סקירת ניסיון חינם של Betternet

Betternet עבור מק

בעבר, Betternet לא הציעה אפליקציה מקומית למכשירי מק והדרשה ממשתמשים להגדיר את ה- VPN באופן ידני במערכת ההפעלה. עם זאת, כמה שנים בהמשך הדרך, והספק מספק אפילו כעת יישום מק. האפליקציה דומה לחלוטין למקבילתה של Windows ומספקת גישה נוחה לאתרים חסומים גיאוגרפיים כמו BBC iPlayer, Hulu, Vimeo, Netflix ועוד.

סקירת תאימות התקנים VPN של Betternet

Betternet לאנדרואיד

אם אתה רוצה להשתמש ב- Betternet VPN במכשירי אנדרואיד, תצטרך להשיג את אפליקציית האנדרואיד שלהם מחנות Google Play.

האפליקציה מציעה שתי גרסאות שונות, השירות בחינם ושירות הפרימיום.

VPN של בטרטנט’גרסת החינם באנדרואיד’אני לא מציע את כל התכונות או השרתים, ואילו המנוי לשירות הפרימיום מבטל את חסימת כל התכונות של הספק.

ללמוד כיצד להשתמש ב- VPN של Betternet זה לא קשה בכלל.

פעם אתה’לאחר שהתקנת את אפליקציית Android, נדרשים רק שלושה שלבים פשוטים כדי להתחיל:

 • פשוט הקש על “התחבר” כפתור
 • האפליקציה תיזום כעת את החיבור. המתן מספר שניות
 • אפליקציית Android VPN של Betternet מחוברת כעת!

התחייבות להחזרת הכסף של בטרנט

Betternet ל- iOS

אפליקציית Betternet למכשירי אייפון ואייפד מציעה דרך פשוטה להיכנס לאנונימיות ברשת. עם זאת, ממש כמו המקביל המקביל לאנדרואיד, יש שתי גרסאות של אפליקציית Betternet הזמינות בחנות iTunes. בלי קשר, שניהם מסוגלים לחלוטין לבטל חסימה של אתרים או להזיז שרתים כדי לקבל גישה לתכנים מוגבלים. אז זה לא באמת נושא, במיוחד אם אתה רוצה ללכת על התוכנית בחינם.

Betternet לאייפון

Betternet עבור Chrome

תוסף Chrome מבית נטרנט הוא די מדהים והרבה יותר טוב מגירסת פיירפוקס. למרות שיש כמה באגים שמעכבים את הביצועים הכוללים של סיומת VPN, עדיין זה אמין למדי לשימוש. כמו כן, אפליקציית Chrome היא די לאחרונה, ומתהדרת באותו ממשק כמו גרסאות שולחן העבודה של האפליקציה. Firefox כנראה עדיין נמצא בשלב השדרוג.

Betternet לדפדפנים

Betternet לפיירפוקס

אם אני לגמרי חסר משוא פנים עם ספק ה- VPN, הייתי מאוכזב באמת מהרחבת Firefox של Betternet. התוסף דורש עבודה רבה והעקוב אחר המדריך בכדי לגרום לתוסף להתחבר לשרת זה מעצבן מאוד. אל תצפו לשום סוג של אבטחה או אנונימיות מוצקה מהרחבת הדפדפן, מכיוון שנמצא שיש בהם דליפות DNS ו- IP.

תמיכת Betternet לטלוויזיות חכמות / נתבים / קונסולות משחק

Betternet אינה מציעה תמיכה כלשהי לטלוויזיה חכמה / נתבים / קונסולות משחקים. למעשה, השירות טוען שהוא אינו תואם את כל המכשירים שהוזכרו לעיל. משמעות הדבר היא שאתה יכול להשתמש רק ב- VPN בסמארטפונים, בטאבלטים, במחשבים ניידים או במחשבים שלך. עם זאת, אם ברצונך להשיג תאימות נוספת, אתה תמיד יכול לקבל תמיכה משירותים כמו PureVPN, ExpressVPN ו- NordVPN.

סקירת שרתי Betternet

הכיבוי הגדול ביותר ב- VPternet של Betternet הוא הקושי להשיג מידע מסוגים שונים אודות השירות’תכונות. הבעיה משפיעה גם על השרתים מכיוון שמשתמשים רבים אינם עושים זאת’אני לא יודע על VPtern VPN’כתובת השרת.

לאחר חפירות רבות מצאתי שבתכנית בתשלום אתה מקבל גישה לעשרת מיקומי שרת VPN השונים הללו על ידי Betternet:

 • ארה"ב
 • צרפת
 • סינגפור
 • בריטניה
 • אוסטרליה
 • סינגפור
 • קנדה
 • גרמניה
 • הולנד
 • יפן

זה לא קרוב למה שתוכלו להשיג אצל הספקים הגדולים ביותר בתשלום, NordVPN מציעה שרתים של יותר מ 5700+, ExpressVPN מציעים 3000 שרתים+, Surfshark מציעה 800+ שרתים ו- CyberGhost מציעה שרתים++. בטרנט’s רשימת שרתים VPN מחווירה בהשוואה לפארקי שרת ענקיים אלה.

לשרתים אלה גם חסרים הרבה תכונות חשובות. אף אחד מהם לא חוסם את נטפליקס בשום מדינה, המהירויות אטיות עד כדי גיחוך, נמצאו מספר דליפות IP והניסיון הטורניר לא היה בשום מקום בסימן. אפילו עבור שירות בחינם, Betternet’רשימת השרתים אינה מהשורה הראשונה.

אפילו זנמייט’גרסת החינם יכולה לבטל את חסימת Netflix. Betternet הוא יותר פספוס מאשר להיט מבחינת ספק חינם.

סקירת מבחן מהירות VPN של Betternet

כדי להבין טוב יותר את האמינות ורוחב הפס של ספק ה- VPN, ביצענו בדיקת מהירות בחיבור 50Mbps שלנו:

שרת פינג הורד העלה
בריטניה 140 מטר 34.5 מגהביט לשנייה 33.3 מגהביט לשנייה
צרפת 180 מטר 32.9 מגהביט לשנייה 29.1 מגהביט לשנייה
אוסטרליה 155 מ ' 30.7 מגהביט לשנייה 32.7 מגהביט לשנייה
קנדה 190 מ ' 40.2 מגהביט לשנייה 23.4 מגהביט לשנייה
הולנד 220 מס ' 32.4 מגהביט לשנייה 37.8 מגהביט לשנייה

דליפות IP של Betternet

לבדיקת האמינות והשירות של האבטחה ביצעתי שתי בדיקות לדליפות IPv4 ו- IPv6 ב- Ipleak.net וב- Perfect Privacy IP Check. בשתי הבדיקות עולה כי השירות מדליף את נתוני ה- IPV4 וה- IPV6. ה- VPN לא מצליח להסתיר את מידע ה- IP, המיקום ו DNS, מה שהופך אותו לאופציה לא בטוחה עבור מרבית המשתמשים.

סקירת מבחן מהירות VPN של Betternet

בטרנט סין

לא כל VPN עובד בסין, מכיוון שהממשלה מתייחסת לחוקי זכויות יוצרים ושמירת נתונים ברצינות רבה. כתוצאה מכך, הוא חוסם באופן קבוע רשימת VPNs כדי לשלול ממשתמשי האינטרנט את הזכות לגלישה מוצפנת ואנונימית. Betternet בסין הוא רק אחד מאותם מעט מאוד ספקים שמציעים תמיכה למשתמשים במדינה. למרות שלעתים זה עשוי להיות קשה להשיג חיבור מאובטח ויציב לעיתים, אתה יכול להרגיש הקלה על השימוש ב Betternet כדי לעקוף מגבלות גיאוגרפיות ומגבלות תוכן בסין. אני ממליץ למשתמשים להירשם לשירות הפרימיום שלהם, אך למען יעילות מקסימאלית של חסימת חסימה!

בטרנט לקודי

סקירת Betternet זו חושפת גם כי אתה יכול להשתמש ב- VPN הטוב ביותר לשירות קודי לצורך ביטול חסימת תוספות מוגבלות גיאוגרפיות ב- Kodi. הודות לתכונות האבטחה וההצפנה הטובות שלה, קשה מאוד להתחקות אחר כתובת ה- IP שלך. לכן, אם אתה מתחבר לשרת במדינה אחרת, אתה יכול לגשת בקלות לתוכן המוגבל הממוקם, בין אם זה מוזיקה, וידאו, או כל פורמט אחר. פירוש הדבר שמשתמשים יכולים ליהנות לצפות בסרטים / תכניות הטלוויזיה האהובים עליהם בקלות ובאנונימיות טובה באינטרנט.

סטטיסטיקות סקירה של Betternet

לאחר עריכת סקירת Betternet נודע לי של- VPN יש יותר מ- 38 מיליון משתמשים מכל רחבי העולם. למרות שזה לא אומר שהספק אמין לחלוטין, במיוחד לאחר שקרא את המחקר של CSIRO, ה- VPN הוא בחירה טובה עבור רוב המשתמשים החופשיים. בין המספרים הללו, 60% מהמשתמשים שייכים מארצות הברית שמחוצה לה. השרתים בבטרנט מקבלים יותר מפט-בייט של תנועה יומית, זהה לצפייה ב -500,000 סרטי HD.

תהליך השבתת מודעות

Betternet משתמשת במודל ייחודי לצורך אספקת שירות ה- VPN שלה ללקוחות. הוא משתמש במודעות למשיכת לקוחות ומביא עמלות על מכירות. כל משתמש הופך למאיץ בעת ההצטרפות לשירות. כדי להיפטר מהמודעות, עבור להגדרות היישום. הקש בצד ימין למעלה ותראה תפריט. הכה ב “אני לא’אני לא רוצה לעזור יותר”. זה ישחרר אותך מלראות מודעות אך עשוי להפחית את איכות השירות שלך.

פרוטוקולי VPN של Betternet / סקירת הצפנה

מרבית ספקי ה- VPN בשוק מציעים מערכת מסורתית של פרוטוקולי הצפנה (PPTP, L2TP / IPSec, IKEv2 ו- OpenVPN), אך Betternet מבדילה את עצמה על ידי מתן מערך ייחודי של פרוטוקולי מנהרה. ערכתי ניתוח מעמיק של שירותי Betternet לבדיקה שלי וגיליתי את הפרוטוקולים הבאים המאובטחים עם מפתחות ההצפנה בהתאמה:

 1. OpenVPN עם AES-256 ביט
 2. L2TP / IPSec עם AES-CBC-128 ביט

לאחר בחינת פרוטוקולי השירות להצפנה המוצעים בסקירת Betternet שלי, אני מציע למשתמשים להשתמש רק ב- Betternet לצורך ביטול חסימת אתרים. ה- VPN אינו מספק הגנה נאותה לצורך סיקור ושיתוף קבצים ב- P2P. אין גם אפשרות למשתמשים לשנות את פרוטוקול ההצפנה באפליקציות לשולחן העבודה או לנייד, מה שמצביע על כך שלא יהיה לך מושג מתי / אילו אפליקציות משתמשות ב- L2TP / IPSec או OpenVPN.

סקירה של מדיניות הפרטיות של Betternet

אם אני כנה לחלוטין בסקירת Betternet שלי, במיוחד ביחס למדיניות הפרטיות, הייתי אומר שהספק אכן מטעה את לקוחותיו. ראשית, הספק מבוסס על קנדה, שהיא חברה בבריתות חמש וארבע עיניים. פירוש הדבר בלבד ש- VPN צריך לבצע את חוקי שמירת הנתונים, כלומר אין זו אפשרות בטוחה. בהמשך, קובעת בטרנט שהיא אינה רושמת / חולקת את כתובת ה- IP של המשתמש, הדוא"ל, שם המשתמש או הזיהוי הנייד הייחודי.

הם אומרים שכתובת ה- IP שלך נמחקה לאחר סיום הפגישה שלך, ואף על פי שזה אמין - אני לא מאמין לסמוך על אף ספק עד שאאמת את המידע.

במדיניות הפרטיות קובעת ה- VPN כי היא אינה משתמשת במידע כלשהו, ​​אך מאוחר יותר מצהירה שהיא מצטברת נתונים על האפליקציות בהן אתה משתמש ואתרי האינטרנט שבהם אתה מבקר, ואינה מייחסת למשתמש מסוים. כן, אמין לחלוטין. הוסף ספק זה נותן למפרסמים את היכולת לאסוף מידע אחר שיוכל להציג בפניך מודעות, וייתכן שתחשיב מחדש על החלטתך.

השותפויות שביתנט יצרה בשירות החינמי שלה מעניקה למפרסמים אפשרות להציב עוגיות בדפדפן שלך, מה שמאפשר שוב לאנשים לא מוכרים לאסוף מידע על אתרי האינטרנט שבהם אתה מבקר, המודעות שאתה לוחץ עליהן וגישה להיסטוריית הדפדפן שלך! עם זאת, כל זה חל רק על הגרסה החינמית של האפליקציה. אם תבחר בגרסת הפרימיום, אתה יכול להיות סמוך ובטוח לקבל ביטחון ופרטיות טובים יותר באופן מקוון. התוכנית בחינם של Betternet אינה לוקחת אחריות על מה שעושה השותפים שלה עם נתונים שמורים!

בטרנט טורנינג

על פי סקירת Betternet שלי, השירות תומך ב- P2P / Torrenting. אתה יכול להוריד / לשתף בקלות כמה שטיקולים שתרצה, שכן ה- VPN יצפין את כל התעבורה לרשת מאובטחת.

זה מבטיח שאף אחד לא יכול להתחקות אחר הפעילות המגרה שלך. אני מעריך יותר תכונות לשיפור האבטחה, מכיוון שאין דרך להחזיר קנסות DMCA כבדים! כל ספק VPN המספק יכולת סיבוב צריך להציע מנהרות פיצול, SOCKS5 Proxy והגנה נגד DPI..

אבטחת Wi-Fi

כשאתה מתחבר לשרת Betternet, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהחיבור שלך נותר מאובטח ופרטי. לא משנה אם אתה מתחבר לרשת Wi-Fi ציבורית או פרטית, שכן הספק מתגאה בשפע של פרוטוקולי אבטחה ורמה גבוהה של הצפנה כדי להגן על זהותך. מכיוון ש- VPN מסכות את כתובת ה- IP שלך, אי אפשר להתחקות אחר פעילות האינטרנט שלך אליך. אתה יכול לחקור באופן חופשי את האינטרנט בכל עת ובכל מקום.

שירותי סטרימינג

אחת הסיבות העיקריות לכך שמישהו יתחיל להשתמש ב- VPN היא ליהנות מסטרימינג חלק, במיוחד בעידן הזה, בו כל שירות VoD מטיל מגבלות גיאוגרפיות. זה כמעט כאילו המטרה האמיתית של האינטרנט מתפרקת מדי יום. בחזרה לסקירת Betternet ניסיתי לגשת לגרסת ה- Netflix בארה"ב מ- VPN אך מייד נחסמו על ידי אתר ה- VoD. זה יכול לנבוע ככל הנראה בגלל ה- IP הדינמי שמשמש מאות משתמשים ברחבי העולם.

לאחר בדיקה נוספת של יכולות הסרת חסימת / הזרמת ה- VPN, ניסיתי לגשת ל- BBC iPlayer ולאתר ABC. שניהם עבדו בצורה חלקה ואיפשרו לי לצפות בתוכן ללא כל טרחה. הייתי אומר לא רע עבור ספק בחינם. זכור כי רוב הבדיקות שביצעתי אצל הספק בסקירה זו היו עבור גרסת הפרימיום של האפליקציה.

ביקורת אתר VPN VPN

אם אני כנה לחלוטין, אני דווקא אוהבת את העיצוב והמראה של אתר ביתנט. זה די פשטני בערעורו, ומציע ניווט קל לכל אורכו. למרות שאתה יכול לראות מספר גדול של דפים באתר, עדיין יש לך גישה למידע מספיק טוב, הודות לקטע הבלוג ושאלות הנפוצות. עם זאת, הבעיה היחידה היא שבטנרט נראה מסתיר את הצעת הפרמיה שלה מהאתר הראשי, ורק מדבר על זה במדיניות הפרטיות. נראה שזה די מסובך!

סקירה של מדיניות הפרטיות של Betternet

סקירת תמיכת לקוחות VPN VPN

כשמדובר בקבלת תמיכת לקוחות מביתנט, עומדות בפניך שלוש אפשרויות. יש בלוג בו תוכלו לקבל את העדכונים האחרונים אודות הספק וכל שינוי חדש שעליך להיות מודע אליו. יש לך מרכז עזרה, המחולק ל 9 קטגוריות: Windows, Hexatech, Extensions, Premium, Android, iOS, אודות Betternet, זקוק לעזרה, וכללי. למשתמשים מובחרים יש אפשרות לגשת לתמיכה ישירות מהאפליקציות שלהם. לחץ על תפריט ההמבורגר, ואז “צור קשר”.

סקירת תמיכת לקוחות VPN VPN

תתבקש לציין את אופי בקשת העזרה שלך. הזן את המידע הרלוונטי והמתן עד שתקבל תגובה. למרבה הצער, אין תמיכה בצ'אט בשידור חי 24/7. אפילו האפליקציה קצת באגי ובטרט לא סיפקה אותה בהתאם לצרכי הלקוח. אם הייתי מדרג את התמיכה בלבד, אני’ד נותן שירות 5 מ 10.

מדוע Betternet היא הבחירה הראשונה שלך?

לפני שאמשיך לדבר על זה, הבה ננקה מעט את האוויר. VPNs בימינו נוטים להתגבר על השיווק שלהם. מהוותיקים ביותר ועד האחרונים בענף, כולם טוענים שהם הבחירה הראשונה והטובה ביותר. עם זאת, אם כל יחיד הוא כל כך מיוחד, אז אף אחד לא באמת! לדוגמה, Betternet מציינת בדו"ח הסטטיסטי כי היא מדורגת 1 מתוך 3.3 מיליון אפליקציות.

זה רחוק יותר מהאמת. למעשה, כשאתה מחפש א “VPN” בשום חנות, Betternet לא יהיה גלוי בהצעות המובילות. מלבד זאת, עדיין יש מוניטין טוב. לטענתם, יש יותר מ- 38 מיליון משתמשים ברחבי העולם, מתוכם 60% מבוססים מחוץ לארצות הברית. סכום זה בלבד הוא יותר מאוכלוסיית קנדה.

מלבד זאת, יש למדינה יותר מ -1 פטייט של תנועה יומית, וטוענים כי הם מוזכרים 100,000 פעמים ביום בערוצי המדיה החברתית. עדיין אינני מאמת את הטענות הללו, אך למיטב הבנתי, נראה כי הסטטיסטיקות הללו מזויפות - אלא אם כן בטרנט יכולה לתת הוכחה תקפה.

סקירה של Betternet

Reddit היא אחת הקהילות השימושיות ביותר ברשת, בה תוכלו לקבל מידע מעודכן בנושאים / מוצרים / SaaS שונים. ככאלה, אתה תמיד יכול להיות סמוך ובטוח למצוא פרספקטיבות מפורטות של משתמשים שונים לגבי ה- vpn הטוב ביותר עבור reddit. ערכתי ניתוח ב- Reddit עבור Betternet, ותגובות הרוב הצביעו על כך שהמשתמשים לא היו בטוחים באמון של ספק בחינם. להלן הערה של Redditor שמסבירה כי Betternet היא בחינם מכיוון שהם מרוויחים כסף מהנתונים שלך:

תגובה מהדיון drfusterenstein’הערה מהדיון "האם בטרטנט פועלת לצורך סיקור?".

Betternet מול TunnelBear

מאפיינים בטרנט מנהרת דוב
תמחור (שנתי) 35 $ 59.99 $
מדינות 10 20 מדינות
שרתים 10 354+
פרוטוקולים OpenVPN ו- IPSec OpenVPN ו- L2TP / IPSec
הצפנה AES-256 ביט ו- CBC-128bit הצפנת AES-256-CBC
יומנים כן כן
מבולבלים & P2P מותר כן לא
מבוסס ב קנדה קנדה
שרתי פרוקסי כן כן
משתמשים סימולטניים 5 5
תכונות שנוספו אף אחד GhostBear, מצב ערנות, המנהרה הכי קרובה

מגן Betternet מול Hotspot

מאפיינים בטרנט מגן נקודה חמה
תמחור (שנתי) 35 $ 97.34 דולר
מדינות 10 25 מדינות
שרתים 10 2,500+
פרוטוקולים OpenVPN ו- IPSec OpenVPN, SSTP, PPTP, L2TP / IPSec, IKEv2
הצפנה AES-256 ביט ו- CBC-128bit AES-256-CBC
יומנים כן לא
מבולבלים & P2P מותר כן כן
מבוסס ב קנדה ארה"ב
שרתי פרוקסי כן כן
משתמשים סימולטניים 5 3
תכונות שנוספו אף אחד VPN Kill Switch, Tor over VPN, Streaming VPN

Betternet מול ExpressVPN

מאפיינים בטרנט ExpressVPN
תמחור (שנתי) 35 דולר (עסקה לשנה) 99.95 $ (עסקה לשנה)
מדינות 10 94 מדינות
שרתים 10 3,000+
פרוטוקולים OpenVPN ו- IPSec OpenVPN, SSTP, PPTP, L2TP / IPSec, IKEv2
הצפנה AES-256 ביט ו- CBC-128bit AES-256-CBC
יומנים כן לא
מבולבלים & P2P מותר כן כן
מבוסס ב קנדה איי הבתולה הבריטיים
שרתי פרוקסי כן כן (SOCKS5 Proxy כלול גם)
משתמשים סימולטניים 5 3
תכונות שנוספו אף אחד חומת אש של NAT, מנהרת פיצול, צ'אט חי, DNS פרטי

בטרנט מול איבסי

מאפיינים בטרנט Ivacy
תמחור (שנתי) 35 $ 39.95 $
מדינות 10 100+
שרתים 20+ 400+
פרוטוקולים OpenVPN ו- IPSec OpenVPN, L2TP-IPsec ו- PPTP
הצפנה AES-256 ביט ו- CBC-128bit הצפנה 256 סיביות צבאיות
יומנים כן לא
מבולבלים & P2P מותר כן כן
מבוסס ב קנדה סינגפור
שרתי פרוקסי כן כן
משתמשים סימולטניים 5 5
תכונות שנוספו אף אחד מנהרת פיצול, אבטחת DNS, הגנת דליפות IPv6

Betternet מול SurfEasy

מאפיינים בטרנט SurfEasy
תמחור (שנתי) 35 $ 77.88 דולר
מדינות 10 28+
שרתים 20+ 500+
פרוטוקולים OpenVPN ו- IPSec OpenVPN ו- PPTP
הצפנה AES-256 ביט ו- CBC-128bit AES-256 ביט
יומנים כן לא
מבולבלים & P2P מותר כן כן
מבוסס ב קנדה קנדה
שרתי פרוקסי כן כן
משתמשים סימולטניים 5 5
תכונות שנוספו אף אחד חוסם Tracker ומסכת IP בלחיצה אחת

שאלות נפוצות בנושא סקירת VPN של Betternet

האם בטרטנט בטוחה ואמינה?

אם אהיה כנה לחלוטין עם הקהל, Betternet היא בחירה טובה רק לאיתור חסימת אתרים. זה נכון לגבי שניהם: שירות הפרמיה והשירות שלה בחינם. ל- VPN עדיין יש שיפורים רבים בתכונות ההצפנה והאבטחה / הפרטיות שלו, יחד עם זמינות השרתים. תמיכה בצ'אט חי חסרה גם כן. הדבר היחיד שמושך ב- VPN הוא התמחור השנתי הנמוך שלה!

מה עושה Betternet Premium?

גרסת הפרמיום של Betternet נגישה רק מאפליקציית VPN. תקבל “שדרוג” אפשרות, שהופכת את התוכנית החינמית שלך לתכנית בתשלום, ומכאן מציעה את רשימת השרתים המלאה. הפרמיה נקייה גם ללא פרסומות שמטמינות עוגיות בדפדפן שלך כדי להעריך באילו אתרים / שירותים אתה מבקר.

איך עובד בטרנט

Betternet חושפת שהשירות עובד עם מודל הצפנה בלחיצה אחת. ברגע המשתמשים’ להתקין ולהפעיל את Betternet במכשירים הנתמכים שלהם, שירות ה- VPN מנתב את כל תנועת הרשת שלו דרך מנהרה מוצפנת מאובטחת (כמו בכל שירותי ה- VPN). זה מבטיח זהות מהשורה הראשונה & הגנה על נתונים של משתמשים’ נגד ספקי שירותי אינטרנט, האקרים, סנופר, פישישים, גנבי זהות, סוכנויות מעקב וכל פעילויות הרשת המנטרת. ברגע שבטנרנט אנונימי מאפשר להם לעקוף מגבלות גיאוגרפיות (BBC iPlayer, NBC, Spotify, HBO Now וכו '), לגשת בבטחה לשירותי בנקאות.

האם זה חוקי להשתמש ב- VPN בארה"ב?

אם אתה משתמש ב- VPN למטרות כמו הזרמת או עיסוק ב- P2P / Torrenting כדי לגשת לתוכן פיראטי, אזי זה לא חוקי וייתכן שתצטרך לשלם קנסות DMCA חסרי תחרות. עם זאת, פעולת הגלישה דרך IP אחרת היא עדיין חוקית, והיא משמשת ארגונים מכל העולם. אז אתה יכול להרגיש בטוח בידיעתך שפשוט שימוש ב- VPN לא יביא אותך לבעיה בארה"ב.

האם Betternet אינה מוגבלת?

כן, Betternet מבטיחה שכל המשתמשים יקבלו רוחב פס בלתי מוגבל ונתונים לסטרימינג / גלישה באינטרנט. התוכנית החינמית יכולה להחזיק מעמד לנצח. עם זאת, אם תבחר בגרסת הפרימיום, תצטרך לחדש את התוכנית שלך בכדי להימנע מאותן מודעות מרגיזות.

האם בטרנט חוקית?

כדי לענות על שאלה זו: על המשתמשים להבין תחילה את החוקיות של שירותי VPN באופן קולקטיבי. מדינות רבות בעולם אינן מטילות מגבלות על השימוש בשירותי VPN, כל עוד הפעילות היא חוקית. המשמעות היא שפעולת הגלישה דרך IP אחרת דרך Betternet היא חוקית. עם זאת, אם אתה עוסק ב- P2P / torrenting, אתה יכול להיכנס לבעיות של הפרת זכויות יוצרים. זו הסיבה שיש צורך לבחור שירות מאובטח לחלוטין, אתה יכול לסמוך עליו!

האם בטרטנט משתמשת בנתונים סלולריים?

הדבר תלוי אם אתה משתמש ב- VPN בעת חיבור לרשת 3G / 4G או Wi-Fi. אם זה הקודם, Betternet או כל שירות VPN אחר ישתמשו בנתונים סלולריים. המטרה העיקרית של VPN היא הפרטה והתעלמות מההתנהגות המקוונת שלך. כתוצאה מכך היא תוסיף שכבת הצפנה לכל חבילת נתונים המועברת בחיבור 3G / 4G. אתה יכול, כמובן, לבחור להשתמש בחיבור Wi-Fi כדי להימנע מבזבוז יותר מדי כסף על נתונים סלולריים.

האם בטרנט מומלץ?

לא! בכלל לא!

בטרנט יש לא מעט מקצוענים, אך הם מאפילים על ידי הפגמים האדירים בשירות.

הגרסה החינמית מציגה מודעות מיותרות, היא יכולה’לא בטל את החסימה של נטפליקס, המהירויות נמוכות בצורה פתטית, אפליקציית האנדרואיד שלה נמצאה פולשנית, ספירת השרת היא פחות מדי, אין מידע על מדיניות ותכונות אבטחה והיא לא מציעה מתג להרוג.

כל החסרונות הללו ניצחו את המטרה של רכישת VPN מלכתחילה עבור כל משתמש, אז נכון לעכשיו, בטרטנט מקבלת אצבעות אגודל ממני.

אם אתם מחפשים אלטרנטיבות טובות יותר בעלות נמוכה, עליכם לקרוא עוד אודות Surfshark, VPN המוביל בתעשייה המוצע במחיר של 1.99 $ בלבד לחודש בלבד.. 

הטוב

 1. ניסיון חינם למשך 7 ימים לבדיקה.
 2. חמישה חיבורים סימולטניים.
 3. אפליקציות מקוריות לכל הפלטפורמות הפופולריות
 4. אין מודעות בגרסת הפרימיום.

הרע

 1. יומני נתוני משתמש.
 2. דליפות DNS ו- IPv4.
 3. אין מתג להרוג אוטומטי.
 4. Firefox צריך תוספות.
 5. מגבלת נתונים של 50MB להחזר כספי.
 6. תמיכת לקוחות מהירות הצב.
 7. יכול לשחרר נתוני משתמשים בצו בית משפט.
 8. מדיניות פרטיות אינה שקופה לחלוטין.
 9. מבוסס בקנדה (חלק מברית חמש העיניים).

Похожие статьи

 • סקירת VPNBook 2020

  תחום שיפוט שוויץ מחיר 7.95 $ לחודש שרתים 6 שרתים בלבד יומני חנויות חנויות יומני חיבור הצפנה AES-256-ביט ביטול החסימה של Netflix לא מבולבל כן...

 • סקירת NordVPN 2020

  תחום השיפוט פנמה מחיר 3.49 $ לחודש עבור שרת תכנית לשלוש שנים 5560+ שרתים ב 59 מדינות יומנים ללא יומנים הצפנה מאושרת AES-256-GCM / AES-256-CBC...

 • ביקורת ZenMate 2020

  תחום השיפוט ברלין מחיר של $ 1.64 לחודש עבור שרת תכנית לשלוש שנים 2,600 שרתים ב 37 מדינות יומנים ללא יומנים הצפנה 128 סיביות AES-GCM מבטל חסימת Netflix לא...

 • סקירת VyprVPN 2020

  תחום השיפוט שוויץ (לא בטוח) מחיר 6.67 $ לחודש (80 $ לשנה) שרתים 700 יומנים ללא יומנים הצפנה AES-256 ביטול החסימה של Netflix כן...

 • GOOSE VPN Review 2020

  תחום שיפוט הולנד מחיר $ 1.99 שרתים 71 יומנים ללא הצפנה AES-256 ביטול החסימה של Netflix לא מפתה כן עובד בסין לא מומלץ אין אתר...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me