ביקורת VPN של RA4W 2019

סמכות שיפוט ארצות הברית
מחיר 2.08 דולר לחודש בתכנית לשנתיים
שרתים 27 שרתים ב 20+ מדינות
יומנים כן
הצפנה Blowfish 128-CBC
מבטל את חסימת Netflix לא
מפחיד כן
עובד בסין לא
מומלץ  לא
אתר אינטרנט https://ra4wvpn.com/
תאימות חלונות

מה זה VP4 RA4W?

RA4W היא ספקית VPN מבוססת ארה"ב המקבלת די מעמד בשוק בגלל המחירים הנמוכים והשרתים המהירים שלה. הוא תומך בפרוטוקולי OpenVPN ופעל לפי מדיניות אפס יומני. עם זאת, חסר להציע אבטחה מבריקה. קיימת רמה לא טובה של הצפנה, אין תמיכה במתג להרוג ודליפות DNS ניכרות למדי. קרא סקירה RA4W מעמיקה זו של Best VPN לקבלת מידע נוסף על הספק:

סקירת תמחור VPN VP4 RA4W

בעוד ש- VPN זה בהחלט ספק אמין שמשתמשים יכולים לסמוך עליו, החלק הטוב ביותר בו צריך להיות מחירי תחתית הרוק שלו.

להלן תוכניות התמחור המוצעות כעת על ידי RA4W VPN:

תמחור RA4W

 • מנוי חודשי: $ 3.49 מחויב פעם אחת
 • מנוי רבעוני: 7.99 $ מחויבים פעם אחת
 • מנוי שנתי: $ 15.99 מחויב פעם אחת
 • מנוי לכל החיים: 29.99 $ מחויבים פעם אחת

התוכנית החודשית’תמחור של s עשוי להיות משהו שיכול להתאים לו VPNs אחרים, אך מעטים יכולים להתאים ל- RA4W VPN בתוכניות התמחור הרבעוניות והשנתיות. במחיר של קצת פחות מ 8 $ אתה יכול לקבל מנוי VPN מאובטח לשלושה חודשים מלאים! זה עושה את זה סביב 2.66 דולר לחודש, וזה פשוט מדהים, אבל רגע, שם’זה יותר.

התוכנית השנתית מוצעת במחיר של $ 15.99 בלבד מחויב פעם אחת מה שהופך את זה לעלות 1.33 $ בחודש באומללות אם היא מנויה לתוכנית זו!

זה פשוט נהדר עבור כל משתמשי ה- VPN שרוצים להירשם לשירות מספיק טוב במחירים נמוכים. לא הרבה ספקים מציעים את התוכנית שלהם לכל מקום קרוב ל 1.5 $ לחודש, כך שהתוכנית הזו ב- RA4W היא פורצת דירות בהחלט!

סקירת מנויים לכל תקופת המנוי לכל חיי VPN של RA4W

האם נתקלת אי פעם בעסקה כזו בה VPN מציע מנוי לכל החיים תמורת 30 דולר בלבד? אין זכות? ולא תיתקל בזה מוקדם יותר מלבד RA4W’מנוי לכל החיים!

תמורת 29.99 $ בלבד שחויבו פעם אחת, תוכלו לקבל ספק זה’מנוי לכל החיים המכיל גישה מרובה לשרת, רוחב פס בלתי מוגבל, העברת יציאות ותכונות מדהימות אחרות. ומלבד כל אלה, RA4W עומדת להציע לקוח iOS משלה בקרוב מאוד, כך שמדובר בהחלט בספק אחד שתוכלו לבדוק, מכיוון שהכסף שתציבו כאן על כף המאזניים נמצא כמעט בלי שום דבר למבצעים מעולים כאלה.!

סקירת תהליכי הגדרת / הרשמה VPN של RA4W

מבדיקת RA4W שלנו עולה כי ההרשמה לשירות היא קלה. פשוט בקר בדף ההרשמה. הזן שם משתמש, כתובת דוא"ל וסיסמא. אם יש לך קוד רישיון, דאג להקליד אותו. המשך עם התהליך על ידי הסכמה לתנאי השירות ולחץ על “להירשם” כרטיסייה.

סקירת תהליכי הגדרת / הרשמה VPN של RA4W

האתר יפנה אותך לדף המציג את ההודעה שלהלן. עם קבלת הדוא"ל, לחץ על קישור האימות. זה ישלים את תהליך ההרשמה וייצור את חשבונך.

כניסת VPN של RA4W

כדי להתחיל להשתמש בשירות, לחץ על “רכישה” הכרטיסייה מלוח המחוונים. בחר תוכנית המתאימה ביותר לצרכים שלך ולדרישות התקציב שלך. לחץ על כפתור הרכישה ותראה “הגדרות תשלום”. בחר את סוג התשלום שלך, השלם את תהליך הקופה ונהנה משימוש RA4W! אתה יכול אפילו לרכוש תוסף יציאות ללא הגבלה, המהווה תוספת של $ 5.00.

פריסת לוח המחוונים של החשבון

לאחר יצירת חשבון, תקבל “לוח מחוונים” עבור הפרופיל שלך, מעל עמוד האתר RA4W. בכרטיסייה הראשית תוכלו למצוא מידע על שם המשתמש שלכם, נתונים לחיבור (כניסה וסיסמא), בחירת תוכנית, תאריך תפוגה וכתובת IP נוכחית..

חשבון RA4W

הבא הוא “רכישה” בכרטיסייה, שם תוכלו לחדש בקלות את מנוי ה- VPN, למקרה שהחבילה תפוג. לאחר מכן תראה את “נמלים” הכרטיסייה, המאפשרת לך להגדיר העברת יציאות בשרתים. להורדת לקוח התצורה של לקוח Windows או OpenVPN, לחץ על “הורד”.

ה “התראות” הכרטיסייה ריקה. לא הייתה הודעה מבורכת. אין התראות לגבי שרתים עובדים / שאינם עובדים. נראה שהוא עדיין בתהליך פיתוח. בעתיד אתה עשוי לקבל כל מיני התראות. אם אתה הולך ליד שם המשתמש שלך, תראה אפשרויות כמו עריכת פרופיל, הפניות, הגדרות חשבון לחשבוניות וכרטיסיות יציאה..

ההגדרות בלוח הבקרה של המשתמש הזה מעטות. אפשרויות מסוימות עדיין בתהליך השלמה. לדוגמה, אם תלחץ על “ערוך פרופיל” בכרטיסייה, תקבל הודעה שתודיע לך “תכונה זו עדיין אינה פונקציונלית ותושלם בקרוב”. אם ברצונך לשנות את הדוא"ל והסיסמה שלך, תמצא את ההגדרות העיקריות ב - “ערוך את פרטי החשבון” כרטיסייה. למרות שסרגל ההודעות אינו פועל, יש לך אפשרויות להפעיל / להשבית דוא"ל אבטחה ומערכת.

אמצעי תשלום מקובלים

סקירת RA4W שלנו חושפת כי ה- VPN אינו מספק מידע רב לגבי אמצעי התשלום המקובלים. עם זאת, אם אתה רוכש תוכנית, יש לך כמה אפשרויות זמינות. אלו כוללים:

 • אמריקן אקספרס,
 • מאסטרקארד,
 • ויזה,
 • PayPal ו-
 • ביטקוין.

החזר כספי ל- VPN RA4W & סקירת אחריות להחזר כסף

למרבה הצער, RA4W VPN אינו מציע התחייבות להחזר כספי או החזר כספי מכל סוג שהוא. עם זאת, על פי סקירת RA4W שלנו, זה די מובן. הספק אכן מציע תמחור vpn הזול להפליא עבור תוכנית הפרימיום שלו. תמורת $ 2.99 דולר לחודש, אתה יכול לקבל גישה לשרתים ב -25 מדינות.

סקירת שרתי VPN של RA4W

סקירת RA4W חושפת כי הספק מציע שרתים בחמש יבשות. יש למעלה מ -30 שרתים בלמעלה מ- 25 מדינות, ביניהם ארצות הברית, בריטניה, אוקראינה, שוויץ, סינגפור, הולנד, מולדובה, גרמניה, צרפת ורבים אחרים שתוכלו לבדוק כאן..

סקירת שרתי VPN של RA4W

עם רכישת תוכנית, אתה מקבל גישה לכל השרתים הללו עם יכולת חיבור אליהם, כמה פעמים שתרצה. הספק אינו מצמצם רוחב פס או מטיל מגבלות נתונים. מעת לעת, RA4W VPN מוסיף מיקומי שרת חדשים כדי לעודד משתמשים רבים מרחבי העולם. רשום בדף הבית תחת שם כל שרת, אתה יכול לראות את מצב הזמן האמיתי שלו. עם זאת, משתמשים רבים דיווחו כי הם חווים בעיות קישוריות עם שרתים מסוימים.

פרטיות ואבטחה של RA4W

כספק VPN מבוסס ארה"ב, RA4W VPN כפוף לחוקים לשמירת נתונים מסוימים. עם זאת, לא היה אזכור באתר ביחס לרישום מידע מסוג כלשהו. משמעות הדבר היא שאתה יכול למנף אנונימיות טובה דרך האינטרנט.

בעיות מתחילות להתעורר אם כי כשמסתכלים בצפני ההצפנה המיושנים של 128 סיביות המשמשים את השירות. היישום גם לא הצליח לעבור את בדיקת דליפת ה- DNS שביצענו. למרות שתעודות ה- SSL שלה טובות, סקירת RA4W שלנו חשפה כי האתר מאכלס גם עוקבים רבים.

לכן, בטוח לומר שהספק מציע רמת הגנה בסיסית מאוד. אמנם אתה יכול לקבל גישה בקלות לאתרים מוגבלים גיאוגרפיים וחסומים, אך הפרטיות שתקבל תהיה דלה. המשמעות היא שאם הדברים הולכים דרומה, כתובת ה- IP שלך ניתנת לחיפוש עבורך. איש לא ירצה לקחת סיכון כזה!

סקירת פרוטוקולי VPN של RA4W

VP4 RA4W שלנו מגלה שכל השרתים תומכים רק בפרוטוקול OpenVPN. ניתן ליצור חיבורים רק ב- TCP 443 ו- UDP 1194. למרות שהפרוטוקולים הללו מציעים אבטחה טובה, להסתמך עליהם לחלוטין זה יהיה טיפשי. ספקי ה- VPN הטובים ביותר דואגים תמיד להוסיף פרוטוקולי L2TP, PPTP, IPSec, IKEv1 ו- IKEv2 עם צ'יפים AES-256 ברמה גבוהה..

כל השרתים של RA4W משתמשים בהצפנת Blowfish 128-CBC עם אימות SHA1 ומפתח RSA של 2048 סיביות. רמת הצפנה זו מספיקה אך אינה החזקה ביותר. חשיש ה- SHA1 המיושן הוא מסוכן, שכן ניתן להוכיח שאפשר לפרוץ את האלגוריתם הזה בקלות. בהחלט היינו רוצים לראות שיפור בפרוטוקולים, יחד עם הצפנה ברמה גבוהה יותר.

RA4W VPN P2P / סקירה מתלהמת

על פי סקירת RA4W שלנו, הספק מאפשר P2P / Torrenting בכל השרתים שלו, למעט אלה בארצות הברית. כל המיקומים במדינה מוגבלים מההורדה דרך טורנטים. עם זאת, אתה יכול להתחבר למיקומים אחרים כדי לגשת לאתרי סיקור חסומים על ידי ספק שירותי האינטרנט שלך, לעקוף צנזורה באינטרנט ואתרים מוגבלים גיאוגרפיים כמו HBO, Netflix, BBC iPlayer, Hulu, Spotify, וכו '..

כמה בטוח VPN של RA4W?

מבחינת רישום, אין זה ברור כי הקלטת נתוני הפעלה / חיבור אינה בריאה עבור משתמשי VPN. עם זאת, שירותים רבים מהשורה הראשונה מאחסנים מידע זה, ומפחיתים את אמינותם. RA4W מצהירה באתר האינטרנט שלה כי היא מתהדרת במדיניות אפס יומני קפדנית. הם אומרים כי אין נתוני הפעלה / חיבור מאוחסנים בשירות, אך הם כן רושמים מידע אחר.

לצורך מתן גישה לאינטרנט פרטי, שליחת אישורי תשלום, פרטי מנוי ומבצעי קידום מכירות, האתר רושם כתובות דוא"ל. לניהול ביטולים, חשבוניות וטיפול בהרשמות לקוח, נתונים מאוחסנים. עם זאת, זה לבדו אינו מספיק בכדי להבטיח את שלומו של הספק. במהלך סקירת RA4W, נתקלנו בהצהרות סותרות בנושא Reddit.

חלק מהמשתמשים חשפו את השירות לצורך רישום נתוני הפעלה / חיבור, יחד עם מדדים אחרים. אתה יכול לקרוא עוד על כך בקטע RA4W VPN Reddit Impressions.

גיליון דליפת DNS של RA4W

במהלך ביצוע סקירת RA4W הערכנו את ה- VPN’אנונימיות על ידי ביצוע בדיקת דליפת DNS. בחרנו באקראי ‘בלארוס’ שרת לבדיקה. אם במקרה אתה רואה את דגל בלארוס בשום מקום, זה אומר שהשירות אינו עובר את מבחן הדליפה.

מבחן דליפת DNS VP4 של RA4W

התוצאות שאתה רואה למעלה מסכמות את בדיקת דליפת ה- DNS נכשלה. משמעות הדבר, החיבור שלך לא יהיה אנונימי בעת השימוש בשירות. משתמשים יכולים לתקן את הדליפה עצמם על ידי הגדרת ידנית של שרת ה- DNS. הקפד לבצע את הצעדים הבאים:

 1. פתוח “מרכז רשת ושיתוף” ולחץ על “שינוי הגדרות מתאם”
 2. בחר את החיבור שברצונך להגדיר
 3. לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על החיבור ועבור אל ‘‘נכסים’’
 4. בחר פרוטוקול אינטרנט גרסה 4 (TCP / IPv4)
 5. לחץ על “השתמש בכתובות שרת ה- DNS הבאות”
 6. הוסף שרת DNS מועדף או שרת DNS חלופי

אם התצורה הידנית מתגלה כקשוחה, תוכל להשתמש ב- “חסימת מחוץ ל- DNS” אפשרות עבור OpenVPN גרסה 2.3.9 בלבד. אם זה לא עובד:

 1. הורד את ‘fix-dns-leak-32.dll’ או ‘fix-dns-leak-64.dll’, תלוי במערכת ההפעלה שלך
 2. הוסף ‘’תוסף fix-dns-leak-32.dll’’ לקובץ התצורה של OpenVPN
 3. אם אתה משתמש במערכת 64 סיביות, הוסף “תוסף fix-dns-leak-64.dll”

תוסף זה חוסם את כל שאילתות ה- IPv4 ו- IPv6 DNS, למעט ב- OpenVPN’ממשק TAP. זה פועל כמו חומת אש זמנית, חוסם את כל ההדלפות ומנקה את כלליו בעת קריסה או סיום להגנה על מידע ה- IP והקשר שלך. זה לא רק שמגביר את ההגנה, אלא שהוא גם מקשה על ספקי האינטרנט לפקח על פעילות האינטרנט ועל אנשים לפרוץ / לבטל את נעילת החיבור שלך..

בדיקת תעודת SSL VPN SSL של RA4W

לכל אתר שמקבל מידע על כרטיסי אשראי, שמות משתמש וסיסמאות ושומר אותו במסד נתונים לצורך עיבוד מאוחר יותר, חייב להיות בעל תעודת SSL עוצמתית. כאשר הוא מותקן, הוא מפעיל את פרוטוקול ה- https ומנעול החיבורים המאובטחים. במהלך סקירת RA4W, ביצענו בדיקת אישור SSL.

כפי שאתה יכול לראות, RA4W משתמש בכיתה A +. המשמעות היא שהאבטחה באתר אינה רעה בכלל, למרות ששירות ה- VPN שלה בהחלט דורש שדרוג. אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהמידע האישי שלך הרגיש הוא בריא ושלם באתר.

מבחן גשש VPN של RA4W

מכיוון שאנו חיים בעולם המהיר שנשלט על ידי מידע דיגיטלי, כל לחיצה אחת שאנו מבצעים באופן מקוון עלולה לגרום לכך שפעילות האינטרנט שלנו ניתנת לסחירה לרשויות לא ידועות - בזכות השימוש בעוגיות. איננו צריכים לפרט את ההשלכות של מעשה מצמרר שכזה.

מבחן גשש VPN של RA4W

הדברים נעשים מתסכלים עוד יותר, מכיוון שמשתמשי אינטרנט רבים אינם יודעים שאתרי האינטרנט גונבים מידע רב-ערך. זה לא שונה מלהשגיח / עוקב בעולם האמיתי. כדי לקבל רעיון טוב יותר ב- VPN לסקירת RA4W שלנו; החלטנו לערוך מבחן Tracker. כפי שניתן לראות, גם גירוש פרטיות וגם Ghostery גילו חמישה עוקבים באתר RA4W. זה מהווה סיכונים גדולים לכל מי שמשתמש באתר. כל המידע שלך יומן תוך שניות, אלא אם כן אתה כמובן משתמש בתוכנת חוסם.

סקירת תמיכה RA4W

על פי סקירת RA4W שלנו, לספק ה- VPN אין צוות תמיכה פעיל או שיתופי במיוחד. אם לשפוט לפי עמוד השאלות הנפוצות, ייתכן שיחלוף יום שלם עד שתקבל תשובה. ברוב הפעמים, התגובות אינן מועילות רבות. המידע באתר עצמו הוא די נדיר.

סקירת תמיכה RA4W

יש מערכת כרטיסים המשמשת למתן תמיכה. אתה יכול לשלוח מיילים לכתובת [email protected] ול- RA4W יש עמוד בפייסבוק שיציע עזרה. עם זאת, אין צ'אט חי זמין. למשתמשים גם אין גישה למדריכי ההתקנה. בקיצור, התמיכה כמעט ואינה קיימת.

סקירת אפליקציות VPN של RA4W

סקירת RA4W חושפת כי ספק ה- VPN מציע רק יישום יחיד הזמין למשתמשים ב- Windows בלבד. אין אפליקציות מותאמות אישית עבור Mac, Android, iOS או Linux. על מנת להשתמש ב- VPN, יהיה עליכם להתקין את OpenVPN GUI. תוכנה זו מאפשרת למשתמשי RA4W להוסיף קבצי תצורה, להזין את אישוריהם ולהתחבר לשרתי ה- VPNs..

ביקורת לקוח של Windows RA4W

על פי סקירת RA4W שלנו, לקוח Windows נראה עמוס לחלוטין ומתהדר כמעט ללא הגדרות. אינך יכול לעבור מ- UDP ל- TCP. אין דרך להגדיר חיבורים. עדיף שעדיף להשתמש ב- OpenVPN, במקום לבחור את לקוח Windows. לאחר הפעלת האפליקציה, תבחין בכרטיסייה הראשית המציגה את כתובת ה- IP הנוכחית שלך. כדי להתחבר לשרת, בחר כל מיקום שאתה בוחר ולחץ על “להתחבר” כפתור. כעת תוכל לראות סטטיסטיקות חיבור הכוללות נתוני העלאה ונתוני הורדה.

ביקורת לקוח של Windows RA4W

אם תלחץ על “נתונים סטטיסטיים” בכרטיסייה, תקבלו עדכונים בזמן אמת לגבי החיבור שלכם בצורה של יומני חיבור ותרשים. אתה יכול להשתמש במידע זה כדי לשפוט את העקביות והביצועים עבור שרתים שונים. התחל ללחוץ על “הגדרות” בכרטיסייה, בסקירת RA4W שלנו נמצא כי אפשרויות התצורה חסרות לחלוטין. אתה יכול למחוק, לאמת, לעדכן או ליצור רק את מתאם TAP. מעבר לפרוטוקול אחר אינו אפשרי ומנהל התצורה חסר תועלת.

ביקורת RA4W VPN Mobile (Android)

כאמור, ל- RA4W VPN אין יישום אנדרואיד ייעודי. למשתמשים יש יכולת חיבור לשרתים באמצעות OpenVPN. עקוב אחר השלבים שלהלן לחיבור לשרתי RA4W במכשיר ה- Android שלך:

 1. הורד והתקן את OpenVPN מחנות Google Play
 2. עבור לאתר RA4W VPN והורד את קבצי התצורה
 3. הפעל את יישום OpenVPN
 4. הקש על “יבוא” כפתור
 5. מצא ובחר את התצורה קובץ .ovpn
 6. סגור את דו-שיח הייבוא ​​לאחר הקשה על “סיימת את קריאת קובץ התצורה”
 7. בחר שרת לפי בחירתך
 8. הזן את שם המשתמש והסיסמה של RA4W
 9. בדוק את ה “אני סומך על היישום” תיבה והקש על “בסדר”
 10. תיהנו משימוש ב- RA4W VPN במכשיר אנדרואיד

ביקורת RA4W VPN Mac ו- iOS

VPN RA4W שלנו מגלה שהשירות תואם ל- Mac. במקום להשתמש בתוכנת OpenVPN, אנו ממליצים להשתמש ב- Tunnelblick. זוהי תוכנת קוד פתוח בחינם, הפועלת באופן מושלם ליצירת חיבורי VPN מותאמים אישית ב- Mac. עם ההורדה והתקנת היישום, עליך רק להוסיף את קבצי התצורה של OpenVPN מ- RA4W VPN לצורך חיבור לשרתים שונים..

התהליך לשימוש ב- RA4W VPN ב- iOS די דומה לאנדרואיד. אתה רק צריך להוריד ולהתקין את לקוח OpenVPN מחנות Apple. הורד את קבצי התצורה מ- RA4W VPN, ייבא אותם בתוכנת VPN, בחר כל שרת שתבחר והזן שם משתמש וסיסמא. תבחין בסימן ביקורת ירוק בהקמת חיבור VPN בהצלחה.

הורדת VPN של RA4W

סקירת RA4W חושפת כי אתה יכול לקבל גישה רק למרכז ההורדות לאחר יצירת חשבון עם השירות (ללא קשר לשלם אם אתה משלם עבור תוכנית). לאחר ההרשמה, פשוט לחץ על “הורד” בלשונית לוח המחוונים של המשתמש. תקבלו שתי אפשרויות. הורד “לקוח VPN עבור Windows” או “קבצי תצורת OpenVPN”.

הורדת לקוח VPN של RA4W עבור Windows

לאחר שהורדת את היישום, עליך לפרוק את קובץ ה- zip. מכיוון שלקוח ה- VPN נייד, הוא אינו דורש התקנה.

RA4W VPN OpenVPN Configs

עם הורדת קובצי התצורה וחילוץ קובץ ה- zip תראו שתי תיקיות. האחת עם הגדרות VPN לפרוטוקול TCP והשנייה לפרוטוקול UDP. TCP משתמש ביציאה 441 לרשתות מוגבלות ו- UDP משתמשת ביציאה 1194.

כמה מכשירים אתה יכול להשתמש ב- VPN RA4W בו זמנית?

על פי סקירת RA4W שלנו, אתה יכול להשתמש ב- VPN בכמה מכשירים שתרצה. עם זאת, שימו לב שחשוב להשתמש בשרתים שונים לכל מכשיר. משמעות הדבר, אם אתה מתחבר לשרת X מהמחשב שלך, עליך להימנע משימוש באותו שרת לנייד שלך.

רשויות Reddit VP4 של RA4W

לפעמים המשתמשים אכן מותירים אתכם מרוב פגע בגלל שהם יכולים לפרסם דעות משלהם אשר עשויים להיות שונים משלכם. אותו דבר קרה גם לנו בבדיקת חוות דעת משתמשים ב- Reddit ל- VP4 RA4W.

על פי המחקר שערכנו מספר חוטים על פלטפורמה זו, היו משתמשים רבים שהעירו כי RA4W התגלה כשומר על יומני פעילות המשתמשים והוא האשים גם ספק זה בשירות לא בטוח.!

מרבית השיחות הללו התרכזו סביב קישור סל הדבק שהוסר מאז, אך כשהוא היה חי, הוא הכיל תיאור מפורט של איך המשתמש גילה ש- RA4W VPN שמר יומנים..

לאחר משתמשי Reddit Vpn Reddit הטובים ביותר, המציאו חוויות משלהם, שם הם העירו כיצד הם מצאו שהשירות אינו טוב.

RA4WVPN שומר על יומנים מ- vpnreviews

אבל הפוסטים האלה ישנים למדי, לפחות שנה, כך שאנחנו מקווים ש- RA4W אכן שדרג את שירותו ופתר את רוב הבעיות שמשתמשים חוו בשירות זה באותה תקופה.

פסק דין סופי

סקירת RA4W שלנו קובעת כי הספק מתאים רק לאנשים הזקוקים ל- VPN תקציבי העומד לרשותם ולא יטרידו במהירויות חיבור לא עקביות. התמחור הנמוך הוא בהחלט תכונה מושכת. עם זאת, השירות לא מצליח להתמודד עם VPNs אחרים בשוק.

עם הבחירה המצומצמת שלה בפרוטוקולים, היעדר בחירות להצפנה, תמיכת לקוחות ממוצעת והדלפות DNS, לא סביר מאוד שתקבלו אבטחה עליונה ואנונימיות. שלב את הפגמים הללו עם רשמי Reddit; אולי תרצו לחשוב פעמיים לפני שתירשמו ל- VPN.

הטוב

 1. מנוי לכל החיים זמין
 2. תמיכה בפרוטוקול OpenVPN

הרע

 1. חסר תמיכה ב- Android, Mac ו- iOS
 2. אין מדריכי התקנה זמינים
 3. צופני הצפנה בסיסיים
 4. DNS דולף בשרתים
 5. לקוח חלש מסכן
 6. שרתים לא אמינים

Похожие статьи

 • ביקורת VPN של Hola 2019 - מסוכן “חינם” VPN להימנע!

  הושק בשנת 2017 והוקם על ידי עופר וילנסקי ודרי שריבמן, VPA של הולה הוא שם מוכר בקרב חינמי חינם. זה משתמש במודל freemium, כלומר הם...

 • סקירת AirVPN 2019

  ל- AirVPN יש אולי קו התייג הראוי ביותר המצטמצם בכל ענף ה- VPN. זה מגדיר את השירות באמצעות מילים אלה “האוויר לנשום את האמיתי...

 • ביקורת TigerVPN 2019 - VPN רב עוצמה הזקוק לדחיפה קטנה!

  TigerVPN, שהוקמה בשנת 2011, היא ספקית סלובקית של שירותי רשת פרטית מאובטחת. זה בבעלות ‘טייגר בעבודה’ - חברה טכנולוגית...

 • סקירת VPN של Browsec 2019

  תחום השיפוט ברוסיה מחיר 1.99 $ לחודש עבור תוכנית תוכנית לשנה אחת 36 שרתים ב 32 מקומות יומנים חנויות חנויות יומנים שירות פרוקסי הצפנה (ללא קידוד) ביטול החסימה...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me