סקירה VPN של PandaPow 2020

סמכות שיפוט הונג קונג
מחיר 7.00 $ לחודש עבור תוכנית לשנה אחת
שרתים 120+ VPN ב 16 מדינות
יומנים מאחסן יומני חיבור
הצפנה AES-256-Bit
מבטל את חסימת Netflix לא
מפחיד לא
עובד בסין לא
מומלץ  לא
אתר אינטרנט https://pandapow.io/
תאימות חלונות, אנדרואיד, אפל

ממוקמת בהונג קונג, VPN VPN הוא שירות רב עוצמה למרות שהוא לא גדול כמו כמה מבני דורו הבנויים יותר בשוק. הוא מציע רוחב פס בלתי מוגבל, גישה ל 14 שרתים ופרוטוקול מבוסס SSL קנייני.

יש לך אפילו ערבות להחזר כספי למשך 7 ימים, אפליקציות תואמות ונתב VPN Wifi מיוחד. למרבה הצער, הספק נכשל בביטול החסימה של פלטפורמות סטרימינג פופולריות כמו נטפליקס ואינו עובד בסין (נעצר על ידי “חומת אש נהדרת”).

כיוון שכך, תג המחיר הגבוה של 84 דולר לתכנית שנתית אינו מוצדק. עם זאת, אם אתה רוצה לקבל ערך טוב יותר, אני ממליץ ללכת על פורבס שאושר, PureVPN. זה עובד בסין וביטול החסימה של כל ה- VoDs במחיר של $ 1.65 לחודש. בתכנית ל -5 שנים!

סקירת תמחור VPN של Pandapow

מחירים הם לרוב אחד הדברים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון אצל כל ספק. הסוג המושלם ביותר של תוכניות תמחור בענף ה- VPN הוא אלה המציעים את כל הפיצ'רים בכל התוכניות, כאשר ההבדל היחיד הוא משך משך המנוי. וזה’זה בדיוק מה שקיבלנו ב- PandaPow.

לספק יש תוכניות תמחור מאוד לא מסובכות, החל מנויים חודשיים, רבעוניים ושנתיים.

 • מנוי חודשי: $ 9.00 לחודש מחויב פעם אחת
 • מנוי רבעוני: $ 24.00 מחויב פעם אחת
 • מנוי שנתי: $ 84.00 מחויב פעם אחת

מחיר ה- VPN של PandaPow’התוכנית השנתית, שהיא העסקה הטובה ביותר שלה, היא מעט גבוהה לפי השקפתנו.

אם תשווה זאת ל- VPN של Ivacy’מחיר המנוי השנתי של 40 דולר, VPN PandaPow’העסקה שלה נראית יקרה בהתחשב בכך שהיא לא עושה זאת’לא להציע את אותה כמות שרתים או אפילו להתאים לתכונה של ספק לתכונה.

אם זה יגיע לטווח המקובל יותר של $ 35- $ 45, בהתחשב בתכונות המוצעות, הוא בהחלט יהפוך מושך יותר למשתמשים חדשים.

תמחור פנדפוב

בקר בספק

ניסיון חינם ל- VPN של PandaPow

הדבר היחיד שאנחנו מוצאים את ההיבט המאכזב ביותר של ספקי VPN רבים אינו מציע ניסיון חינם. הצעה של אחד, ללא ספק, דורשת השקעה גבוהה, אך כמות היושרה והאמינות המובנית בבסיס המשתמש שלכם בגלל זה יותר מאשר תואם את הכסף שהוצא ואף עולה עליו..

למרבה הצער, על פי סקירת ה- VPN של PandaPow, הספק כן’אני לא מציע ניסיון בחינם, במובן האמיתי של המונח. היא מספקת רק אחריות להחזר הכסף למשך 7 יום ככיסוי למשתמשים למקרה שהם לא יעשו זאת’לא אוהב את השירות ומבקש להפסיק אותו.

VPN PandaPow, אנו ממליצים לכם לעבוד על הוספת ניסיון חינם כדי להנגיש את ה- VPN שלכם למגוון רחב יותר של משתמשים פוטנציאליים..

סקירת תאימות ל- VPN Apps של Pandapow

כמו כל ספק VPN אחר בימינו, PandaPow VPN מציע גם אפליקציות מקוריות לשימוש בפלטפורמות פופולריות כמו Windows, Mac, Android ו- iOS. אפליקציית Windows הייתה אולי הטובה ביותר מכיוון שהיא הייתה מיועדת הרבה יותר להגיב לאפשרויות גישה לתכונות. כולם מנהלים את פרוטוקול OpenVPN כברירת מחדל, אפילו ב- iOS, שהוא תרחיש יחסית נדיר כמו שרוב הספקים לא’לא מספק OpenVPN ב- iOS.

גם אפליקציית אנדרואיד לא הייתה כל כך קשה לניווט, אך עמדנו בפני כמה בעיות בכל הקשור לחיבורים רעועים. היו מעט מאוד טיפות בשירות כך’זה יתרון גדול.

אנו רוצים להמליץ ​​על PandaPow VPN לפרש מעט את האפליקציות ולגרום להן להיראות קצת יותר מודרניות. נכון לעכשיו ממשק המשתמש באפליקציית Windows דומה לממשקי תוכנה מעידן שנות ה -90.

ל- ExpressVPN יש אולי האפליקציות המודרניות למראה, ואחריה מקרוב PureVPN, NordVPN ו- IPVanish, כך ש- VPNP של PandaPow יכול להסתכל לעברם לקבלת השראה אם ​​הם רוצים לשפר את האפליקציות שלהם..

PandaPow VPN מציעה גם נתב מיוחד שמוגדר מראש ב- VPN, כדי להקל עליך להפעיל מכשירים כמו טלוויזיות אפל, קונסולות משחק במצב מאובטח..

בקר בספק

סקירת שרתי VPNS Servers של Pandapow

על פי סקירת ה- VPN של PandaPow שלנו, הספק’שרתי ה- S מופצים היטב במיקומי הגישה הפופולריים ביותר ל- VPN. עם מנוי PandaPow VPN, תורשה לך לגשת לשרתים של 120 + ב -16 מיקומים עיקריים עם אפשרויות שונות בין ארה"ב, בריטניה, צרפת, הולנד, הונג קונג וסינגפור, בין היתר..

סקירת שרת Pandapow

עם זאת, ההיבט המבטיח ביותר של השירות הוא ששרתי ארה"ב הצליחו לבטל את החסימה של Netflix US, הישג שאפילו כמה ספקי VPN מבוססים יותר אינם מסוגלים להתאים. גם הולו ואמזון פריים (ארה"ב) עבדו מצוין.

אבל PandaPow VPNstill צריך להוסיף עוד שרתים אם זה’כדי להכיל את האוכלוסייה ההולכת וגדלה של אותם משתמשים שנמנעים כעת לקנות VPNs כדי לגשת לאתרי סטרימינג מוגבלים גיאוגרפיים כמו Netflix US. VPN של PandaPow צריך לעבוד קשה כדי לאפשר זאת אם הם בוחנים את התהודה של השירות שלהם בקהילה VPN.

בעוד שהמערב הנוכחי של שרתים מספיק טוב לעת עתה, הוספת שרתים נוספים לערבוב בהחלט תאפשר ל- PandaPow VPN לספק שירות מהמם יותר..

נטפליקס ארה"ב לא חסמה על ידי VPN של PandaPow כשהיא מחוברת ל- שרת לוס אנג'לס.

סקירה VPN של PandaPow 2020

נטפליקס בריטניה לא חסמה על ידי VPN של PandaPow כשהיא מחוברת ל- שרת לונדון.

סקירה VPN של PandaPow 2020

Netflix הולנד לא חסמה על ידי VPN PandaPow כשהיא מחוברת ל- שרת אמסטרדם.

אמסטרדם-שרתי

נטפליקס יפן לא חסמה על ידי VPN של PandaPow כשהיא מחוברת ל- שרת טוקיו.

טוקיו-שרת

נטפליקס אוסטרליה לא חסמה על ידי PandaPow כשהיא מחוברת ל- שרת סידני.

סידני-שרת

מלבד מיקומים ממוקדים של נטפליקס, בעתיד, אנו רוצים לראות את הספק להוסיף שרתים נוספים במיקומים אחרים קיימים כמו גם באזורים חדשים יותר כמו המזרח התיכון ודרום אמריקה..

VPN VPN מציע גם שירות מיוחד למשתמשים סיניים ותכונה זו כלולה בכל חבילות השירות.

סקירת שרת Pandapow

סקירת תמיכה ב- VPN של PandaPow

רוצח הבאזז עבורנו בבחינת VPN של PandaPow היה שזה לא עשה זאת’אני לא מציע פונקציית צ'אט חיה 24 שעות ביממה, מכיוון שהיא הייתה סוללת את הדרך להקל על הלקוחות בצורה טובה יותר. VPN של PandaPow מציעה כיום מערכת כרטוס כפונקציה לתמיכת לקוחות, מה שהופך את הרזולוציה של כל שאילתה או בעיה למשימה מסורבלת וארוכה זמן..

סקירת התמיכה של PandaPow

VPN של PandaPow צריך באמת לשקול להוסיף מודול קל יותר לזריזות ללקוחות, כמו פונקציית צ'אט חי 24/7, על מנת לספק חווית שירות מעוגלת יותר ללקוחות..

סקירת פרוטוקולי VPN של Pandapow

על כל לקוחות האפליקציות התואמים שלה, PandaPow VPN פרסה פרוטוקול מבוסס SSL משלה. פרוטוקול זה, טוען PandaPow VPN, פועל כדי לאפשר לו להישאר חסום במדינות כמו סין ולהפוך חוויה בטוחה בהרבה למשתמשים אחרים בעולם..

ומכיוון שהשירות עדיין פועל למשתמשים סיניים, אנו לוקחים את התביעה בערך הנקוב ורואים שהיא מקובלת מאוד כפרוטוקול VPN.

אך למרות שאמרתי כי על פי סקירת ה- VPN של PandaPow, נראה כי הפרוטוקול הקנייני שלה אינו אלא פרוטוקול OpenVPN עצמו והפרוטוקול מבוסס ה- SSL הקנייני הוא רק שם נוסף שהחברה הטביעה בו..

OpenVPN הוא פרוטוקול ה- VPN המאובטח ביותר והוא הסטנדרט בתעשייה כרגע, לכן ברצוננו להציע ל- PandaPow VPN להפיל את השם המפואר ופשוט להזכיר שהוא משתמש בפרוטוקול OpenVPN בכל פעם שנשאל.

באשר לפרוטוקולים האחרים כמו PPTP, L2TP / IPSec ו- IPSec, הם אינם נתמכים ביישומים התואמים על ידי PandaPow VPN, עם זאת, אם אתה יכול להשתמש בהם אם אתה מטען את ה- VPN במכשיר שלך מבלי לערב את האפליקציות..

בקר בספק

סקירת נתב VPN WiFi של Pandapow WiFi:

הדרך הפופולרית ביותר להקים VPN שלא מציעה לה שום אפליקציה תואמת היא העמסת צד, אך לרוב זה יכול להיות תהליך ארוך מאוד וגורם זמן רב, כך שכדי להקל על הצרות שלך, PandaPow VPN מציע WifI משלו נתב VPN.

סקירת נתב VPN WiFi של Pandapow

נתב Wifi זה מאפשר לך להשתמש בכל מכשיר שנמצא תחת כיסוי ה- VPN מכיוון שהוא גורם לכל התעבורה לעבור את המסלול שלו, ובכך להפוך אותו לאבטחה אוטומטית.

הגדרת הנתב היא קלה ביותר וכאן’להראות את זה’נעשה:

 • לאחר שרכשת את נתב ה- PandaPow Wifi שלך, חבר אותו לחיבור אינטרנט עובד
 • חבר כל התקן לנתב ה- PandaPow Wifi כמקור חיבור לאינטרנט
 • תנועת המכשירים שלך עוברת כעת באופן מאובטח דרך VPN PandaPow, מופעלת בנתב ה- Wifi

נתב ה- Wanda PandaPow יעלה לך 99 דולר לשנה’המנוי לשווי VPN והנתב כלול.

בקר בספק

האם VPN PandaPow מומלץ?

אתה יכול לשקול את זה, אבל אני לא יכול לתת לו כן על הסף. 

VPN PandaPow הוא אחד משירותי ה- VPN החדשים והמבטיחים יותר בשוק ולמרות שהוא עדיין בשלביו המתחילים’היא מספקת שירות נהדר למשתמשים שלה מבחינת מהירות ויציבות.

יש לה עוד דרך ארוכה לפני שהיא תוכל לעמוד גבוה בין הספקים הטובים ביותר בענף, אך מה שחסר לו בצורה של תכונות פרימיום, זה ממציא את הכוח של ביצועי האבטחה שלו. המחיר במחיר של 84 דולר לשנה’המינוי שווה גבוה מדי וזה צריך לרדת קודם אם שירות זה צריך לקבל המלצה על הסף מאיתנו.

ב- BestVPN.co אנו שואפים להעלות את מיטב הביקורות על ידי הבטחת שהניתוח שלנו יישאר חסר פניות ומאפשר את מטרת הסיום לקבל החלטה לגבי רכישת השירות ללא רבב..

אם יש לך הצעות שתשתפו אותנו או שאולי תרצו לבקר את השירות שלנו, אל תהסס להגיב על הנושא שלמטה. נשמח לענות על שאילתותיך ולפתוח שיחות משמעותיות המובילות לשיפור השירות שלנו בטווח הארוך.

Похожие статьи

 • הסתר את ה- IP VPN סקירה שלי 2020

  תחום השיפוט ארצות הברית מחיר 2.91 $ לחודש שרתים 120 יומנים ללא הצפנה AES-256 ביטול החסימה של Netflix לא מפתה כן עובד בסין לא מומלץ לא...

 • סקירה של המנהרה הפרטית 2020

  תחום השיפוט ארצות הברית מחיר 3 $ לחודש (36 $ בתכנית השנתית שלה) שרתים 22 שרתים ב 12 מדינות יומנים שומר על יומנים רגישים במשך 14 יום הצפנה...

 • סקירת IVPN 2020

  תחום שיפוט גיברלטר מחיר 8.33 שרתים 3152 יומני אין הצפנה AES-256 ביטול החסימה של Netflix כן מפתה כן עובד בסין כן מומלץ כן אתר...

 • סקירה VeePN 2020

  תחום השיפוט פנמה מחיר 1.67 $ לחודש שרתים 2500 יומנים ללא יומנים הצפנה AES-256 ביטול החסימה של Netflix כן מפתה כן עובד בסין לא מומלץ לא...

 • סקירת Surfshark 2020

  תחום השיפוט איי הבתולה הבריטיים מחיר 1.99 $ לחודש (47.76 $ למשך 24 חודשים) שרתים 1040+++ מדינות יומנים ללא יומנים הצפנה מאושרת...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me