ביקורת VPN ל- Ivacy 2023

סמכות שיפוט סינגפור
מחיר 2.25 $ לחודש (48 $ לתכנית לשנתיים)
שרתים 1000+ במאה+ מקומות
יומנים אין אישורי יומנים
הצפנה AES-256-GCM / AES-256-CBC
מבטל את חסימת Netflix כן
מפחיד כן
עובד בסין כן
מומלץ  כן
אתר אינטרנט https://www.ivacy.com/
תאימות Windows, Android, Apple, Desktop, Chrome, Firefox, FireTV

VPN של Ivacy הוא שירות חזק, מהיר ובעלות נמוכה. זה יהיה עולה לך רק 1.99 $ לחודש (דיל לשנתיים) ויש לו ארסנל אבטחה אדיר כדי להגן על פרטיותך באופן מקוון, וזו הסיבה שאני ממליץ עליה לכלל הרשתות!

לספק יש אפליקציות לכל הפלטפורמות / המכשירים העיקריים ו -1,000 שרתים במאה+ מיקומים מסביב לעולם. החלק הטוב מכל: תקבלו ביצועים יוצאי דופן עם מהירויות ממוצעות של 95.50 מגהביט לשנייה בהורדה של 95.10 מגהביט”ש בהעלאה..

איבסי גם לא מתמודד עם בעיות ביטול חסימה של פלטפורמות סטרימינג כמו נטפליקס ארה”ב, BBC iPlayer, ואפילו דיסני פלוס. זהו אפילו השותף הרשמי של מועדון הכדורגל הוותיק וההיסטורי ווסטהאם ומועדון הספורט האלקטרוני המפורסם בצרפת, GamersOrigin.

קרא את סקירת Ivacy זו משנת 2023, שם אני דן על הספקים’ אבטחה, שקיפות, תמחור, שרתים, ביצועים, תאימות, תמיכה ועוד.

Contents

קריטריוני הדירוג שלי

 • אבטחה: האם VPN של Ivacy באמת פרטית ובטוחה?
 • סמכות שיפוט: היכן מבוסס VPN של Ivacy?
 • פרוטוקולים: באילו פרוטוקולים משתמשים Ivacy?
 • הצפנה: באיזו הצפנה משתמשת Ivacy?
 • רישום: האם איבסי מאחסנת יומני הפעלה / חיבור?
 • דליפה בדיקה: האם Ivacy מדליף DNS, IP & WebRTC?
 • שרתים: היכן ממוקמים שרתי Ivacy?
 • מהירות בדיקה: כמה מהר אייבסי באמת?
 • מפחיד: האם איבסי טוב לסיבוב?
 • סטרימינג: האם אוכל להשתמש ב- Ivacy לצפייה בנטפליקס?
 • תמיכה: איך לקוחות Ivacy מקבלים תמיכה?
 • תמחור: כמה עולה מנוי ל- Ivacy?
 • תאימותמידע על יישומים ומכשירים נתמכים
 • אמינות: דירוג משתמשים של Trustpilot וביקורות Reddit

האם VPacy Safe VPN?

אחרי שנכנס לעומק ל- Ivacy’מיקום, ביקורת אבטחה, מדיניות צו וכניית רישום והערכת הביצועים שלהם. אני יכול לומר שזו בהחלט בחירה פרטית / בטוחה, ובהמשך ממליצה לספק..

איפה מבוסס VPN של Ivacy?

ל- VPN VPN יש את מטהה בסינגפור, שנחשב למיקום בטוח בעבר, אך כבר לא. דברי מסמכי ממשלה רגישים של עובד לשעבר ב- NSA אדוארד סנודן אישרו זאת סינגפור היא בעלת ברית של ברית חמש העיניים הפולשת.

בריתות חמש / תשע / ארבע עשרה הן קבוצת מדינות המפנקות בשיתוף מידע שנאסף על ידי הטלת חוקים לפיקוח המוני ושמירת נתונים על תושבים..

סינגפור כשותפה לכלל זה “רגרסיבי” המסגרת היא החיסרון העיקרי עבור VPN של Ivacy. למרות זאת, מכיוון שהספק שטרם שיתף פעולה עם סוכנות מודיעין כלשהי (למרות שקיבל צווי איסור פרסום והזמנות), זו עדיין בחירה אמינה עבור netizens!

מידע על פרוטוקולי Ivacy

Ivacy תומך ב- PPTP, L2TP / IPSec, IKEv2, SSTP ו- OpenVPN (TCP / UDP). כברירת מחדל, לקוח Windows משתמש ב- OpenVPN. לעומת זאת, מקביליהם של מק ו- iOS משתמשים ב- IKEv2 (תוך תמיכה גם ב- L2TP / IPsec).

מבחינת היציאות הזמינות, ה- VPN של Ivacy תומך בטווחים שבין 5500 ל- 30000 באמצעות פרוטוקולי OpenVPN TCP ו- OpenVPN UDP. אתה יכול להתייעץ עם צוות התמיכה כדי לקבל ייעוץ לביצועים הטובים ביותר “יציאות”, תלוי בצורכי הזרימה, ביטול החסימה, ההסרה או המשחק שלך.

מידע על הצפנת Ivacy

Ivacy משתמשת ב- צופן AES-256-GCM עם DH-4096 להצפנת לחיצת יד ו- HMAC SHA256 לאימות hash בערוץ הבקרה. עבור ערוץ הנתונים Ivacy משתמש בקידוד AES-256-CBC עם אימות hash של HMAC SHA256.

סודיות קדימה מושלמת (PFS) ניתנת על ידי קידוד לחיצת היד של דיפי-הלמן. לצורך ערפול, Ivacy מעמידה לרשותך בחירת יציאת OpenVPN זמינה ב- Windows ובאנדרואיד, כדי לחקות תנועת HTTPS רגילה דרך היציאה 443.

האם Ivacy שומרת יומנים על הנתונים שלך?

לא, איבסי מתהדרת ב “רישום אפס” מדיניות להגנת הזהות והפעילות המקוונת של המשתמשים שלה. בעבר, הם אחסנו יומני חיבור שנמחקו תוך 48 שעות.

כעת, הספק מצטרף לשורותיה של “ללא התחברות” שירותים כחלק מהמחויבות שלהם לספק פרטיות וביטחון חזקים ללקוחותיה ברחבי העולם, למרות היותם ידידותיים לכיס בצורה מדהימה!

המידע היחיד שנאסף, בהתאם למדיניות הפרטיות שלהם הוא; שמך, כתובת הדוא”ל שלך ואמצעי התשלום לצורך הרשמתך למטרות השירות או ההחזר שלהם. בינתיים, פרטי הלקוחות הלא פעילים נמחקים לאחר 12 חודשים.

האם Ivacy מדליף את כתובת ה- DNS / WebRTC / IP שלך?

לא, איבסי אינו דולף את כתובת ה- DNS, WebRTC או IP שלך. להלן הכלים שהשתמשתי בהם לבדיקת איבסי’האומללות בהגנה על זהותך האמיתית, יחד עם התוצאות.

דליפות בקשת WebRTC ו- HTTP:

 • https://browserleaks.com/webrtc (נקה)
 • https://www.doileak.com/ (ברור)

דליפות DNS:

 • https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/ (נקה)
 • https://www.dnsleaktest.com/ (נקה)

דליפות IPv4 / IPv6 ו- IP טורנט:

 • https://ipleak.net/ (ברור)
 • https://ipx.ac/run/ (נקה)

רשימת שרתים של Ivacy

Ivacy מציעה רשת מבוזרת המורכבת מיותר מ 1000 שרתים ב 100+ מיקומים ברחבי העולם. אתה מקבל מספר מכובד של שרתים בצפון אמריקה, אירופה, אסיה, אוקיאניה ואפריקה, שכולם מספקים מהירויות מהירות.

החלק הטוב מכל: הם לא סובלים מדליפות כלשהן, מבטלים חסימה של כל פלטפורמות הסטרימינג המפורסמות כמו Netflix, BBC iPlayer, Hulu, והן מותאמות גם הן לשיתוף קבצי p2p / קבצים עבור אוהבי סיקור ברחבי העולם..

בדיקת מהירות: כמה מהיר הוא VPN של Ivacy?

Ivacy’מבחני המהירות מגלים ביצועים מדהימים עם מהירויות הורדה נוגעות בממוצע 95.50 Mbps ומועלות במהירות 95.10 Mbps. אובדן המהירות הוא די פחות בהשוואה לספקים אחרים בשוק.

כדי לתת לך ייצוג מדויק יותר לגבי הביצועים, ביצעתי בדיקת מהירות יסודית בשרתים בארה”ב, בריטניה, אוסטרליה, גרמניה וצרפת בחיבור מהיר במהירות של 100 מגה-ביט לשנייה:

שרת ארה”ב בריטניה אוסטרליה גרמניה צרפת ממוצע
הורד 96.99 Mbits / s 94.11 Mbits / s 93.22 Mbits / s 97.66 Mbits / s 95.77 Mbits / s 95.50 Mbits / s
העלה 93.66 Mbits / s 94.22 Mbits / s 95.22 Mbits / s 95.77 Mbits / s 96.88 Mbits / s 95.10 Mbits / s
פינג 128 שניות 92 שניות 117 שניות 99 שניות 55 שניות 98.2 שניות

תוצאות אלה הן הסיבה מדוע מוקדם יותר השנה איבסי הצליחה לנצח את “פרס ה- VPN המהיר ביותר” מ- BestVPN.com ובנוסף הבטיחה את המיקום הגבוה ביותר במדריך ה- VPN שלנו עם הביצועים הגבוהים ביותר, עם אובדן מהירות נמוך עד 4.5% בהורדה ו -4.9% בהעלאה!

האם איבסי טוב לטרנינג?

שיתוף קבצים מבולבל ושיתוף עמיתים לעצמם, למרות הפופולריות הצורנית שלו, יכול להתברר כמסוכן למדי אם תתמכרו אליו ללא הגנה.. Ivacy מציעה שרתים ייעודיים לפעילות טורנינג ו- P2P, באותה צורה שהיא עושה גם עבור נטפליקס.

אתה יכול לקבל בקלות את רשימת השרתים האלה מחלון התמיכה החי שלהם 24/7/365 המופיע באתר הראשי שלהם, בדיוק כמו שעשיתי. רשימת מיקומי השרת הייעודיים הללו היא ממצה, ומאפשרת לך הרבה מקום להמשיך בפעילות הגידולים שלך ללא הפרעה.

סקירת VPN ב- Ivacy, סקירת P2P ושיתוף קבצים

צפו בנטפליקס ארה”ב ודיסני + עם איבסי

למרות היותו ידידותי להפליא בתקציב, Ivacy מצליחה להצליח בצורה יוצאת דופן בפתיחת חסימת פלטפורמות הסטרימינג הפופולריות ברחבי העולם. אלה כוללים נטפליקס ארה”ב, BBC iPlayer בריטניה, הולו ואפילו דיסני+.

עבור כל פלטפורמה ערכתי מספר בדיקות בשרתים שונים כדי לקבוע את האפשרויות הטובות ביותר עבורך. בבדיקות שלי ל- Netflix מצאתי את שרתי ה- Ivacy הבאים חוסמים את Netflix באיכות HD במיוחד:

4 שרתים עובדים עבור נטפליקס ארה”ב

 1. netflix-us.dns2.use.com
 2. abc1.dns2.use.com
 3. abc2.dns2.use.com
 4. abc3.dns2.use.com

2 שרתים עובדים עבור Netflix בריטניה

 1. uk1-ovpn-tcp.ivacy.net
 2. ukm1-ovpn-tcp.ivacy.net

2 שרתים עובדים עבור Netflix JP

 1. jp1.dns2use.com
 2. vlus-jp1.dns2use.com

1 שרת עובד עבור Netflix DE

 1. germany-tcp.ivacy.net

Ivacy Unblocking Netflix

אם זה לא הספיק, Ivacy היא גם בין הספקים הראשונים שביטלו באופן מיידי את חסימת דיסני פלוס, בזכות הטכנולוגיה הבלתי מעורערת שלה שאין דומה לה, שנמצאה באפליקציית IvacyPrime שלה לתושבים בסין כדי לעקוף. “חומת האש הגדולה”.

האם איבסי עובדת בסין?

כדי להביס את הצנזורה בסין, איבסי מציעה לתושבים את הפונקציות המרובות ביותר. כראשונה בענף, Ivacy מציעה אפליקציה מקומית לקהל הסיני שלה, ומעניקה לה יתרון על פני אחרים בשוק.

אפליקציה זו יכולה לפעול גם על מנויי ה- Ivacy Premium שלך, אך תצטרך להוריד אותה בנפרד על ידי ביקור בקישור לאתר המראה הזה. נכון לעכשיו, יש לך אפליקציות סיניות ייעודיות ל- Windows, Android ו- Mac.

אתר סיני של איבסי

כפי שתוכלו לראות בהמשך, ל- IvacyPrime יש תפריט התקנה נפרד. זו לא האפליקציה שתוריד באופן רגיל דרך האתר הרשמי, אלא גרסת צובר.

הגדרת IvacyPrime

זה נותן לתושבים הסינים את האפשרות לבטל חסימת אתרים חברתיים ופלטפורמות סטרימינג ישירות מתוך האפליקציה, כך שהם אפילו לא צריכים לפתוח את הדפדפן ולהזין את כתובת האתר:

אתרים חברתיים של Ivacy מבטלים חסימת תכונה בסין

כחלק מהתכונות האהובות עלי לסין, אם תלחץ על “גלגל שיניים” סמל והלך אל “חיבורים”, Ivacy אפילו מציגה בפניכם את האפשרות לשנות ידנית את הנמל. אם אפליקציית IvacyPrime אי פעם תפסיק לעבוד בסין. אתה יכול ליצור קשר עם Ivacy’צוות התמיכה ולבקש מהם לתת נמל עובד.

כניסת יציאה ידנית של Ivacy לסין

בשנייה שתיכנס לצוות התמיכה ליציאה המומלצת, יישום IvacyPrime שלך ​​יתחיל לעבוד שוב, מה שמאפשר לך לבטל את חסימת האתרים בצורה חלקה, בתוך המדינה.

Ivacy הוא ה- VPN היחיד שמציע כיום תכונה כה מדהימה עבור לקוחותיה הסינים. אם אתה מפקפק בהם, אתה יכול לבדוק את הבדיקות בזמן אמת שלהם על בסיס יומי ב- 10Beasts.

איך לקוחות Ivacy מקבלים תמיכה?

חלק גדול מכל שירות’האמינות והמוניטין בשוק נשענים על כמה השירות דואג ללקוחותיו. מזל לאיביזי’ללקוחותיה התמיכה שלה מהירה להפליא, מגיבה והכי חשוב, מועילה.

אתה יכול לסמוך על Ivacy’צוות התמיכה שינחה אותך בכל נושא עיקרי שיש לך בקלות ובאדיבות. בדף התמיכה הראשי שלהם יש סרגל חיפוש המאפשר למשתמשים להקליד שאילתות רלוונטיות ולקבל תשובות תוך שניות.

עמוד התמיכה של Ivacy

לאחר גלילה מטה, תבחין בא “מדריכי התחלה מהירה” תפריט. כאן תוכלו למצוא את כל המידע הנוגע להתקנים / פלטפורמות שונות כולל מידע על התקנה, מדריכי פתרון בעיות ותיקון שגיאות וכו ‘.

מדריכי התמיכה של Ivacy

Ivacy’התמיכה של זה לא מסתיימת כאן. בבלוג שלהם יש עדכונים שוטפים כיצד לצפות באירועי ספורט גדולים באמצעות עקיפת מגבלות גיאוגרפיות עם ה- VPN שלהם, מדריכי ההתקנה ועוד.

צילום מסך של הבלוג של Ivacy

הצ’אט החי שלהם נתן גם תגובות מהירות ואינפורמטיביות. זה היה די מפתיע לחזות ב VPN בקנה מידה יחסית בינוני שמציע תמיכה כה טובה. ולדעתי זה מה שגורם למשתמשים להעריך שירות.

סקירת תמיכה ב- VPN ל- Ivacy

כמה עולה מנוי ל- Ivacy?

בדיוק כמו כל שאר ה- VPNs, Ivacy VPN שמרה על מחיר המנוי החודשי שלה במחיר גבוה במחיר של $ 9.95 לחודש; טריק המשמש ספקים רבים בשוק כך שתוכניות אחרות עם משך זמן ארוך יותר נראות משכנעות יותר.

לדוגמא, עסקת המנוי השנתית תעלה לך 3.33 $ לחודש בלבד, שהסתכמה ל 40 $ ל 12 חודשים. זה די זול מכיוון שלא הרבה VPNs מציעים עסקאות מנויים באורך בינוני במחירים כה נמוכים.

עם זאת, לטובת הערך הטוב ביותר, איבסי מייעצת לצאת לעסקה לשנתיים המתחילה במינימום של 1.99 דולר לחודש.. המשמעות היא שאתה משלם רק 48 דולר עבור 24 חודשים בסך הכל (כנראה הנמוך ביותר בשוק).

שיטות תשלום

רשימת אפשרויות התשלום היא ממצה ב- VPN של Ivacy, עם כל אפשרויות התשלום הגדולות והכמה לא זמינות. אתה יכול לשלם עבור VPN של Ivacy’המנויים מתכננים בעיקר באמצעות כרטיסי אשראי, Paypal, Alipay ו- Cryptocur Currency.

עם זאת, עליכם להיזהר בעת בחירת התשלומים באמצעות אפשרויות Cryptocur Currency ו- Wallwall. כלומר זכית’לא תהיה אחראית למדיניות ההחזר שלהם אם אתה משלם באמצעות אפשרויות אלה. בהמשך, מדיניות ההחזר נשארת תקפה.

שיטת תשלום Ivacy

סקירת ניסיון חינם

תמורת 2.50 $ אתה יכול לבדוק את ה- VPN של Ivacy עם כל התכונות הכלולות למשך 3 ימים מלאים. אמנם זה לא בדיוק ניסוי נטול סיכון של VPN VPN, אך זה’זו האלטרנטיבה הטובה ביותר לזה בהחלט.

משפט בתשלום של Ivacy

מנוי לכל החיים

הצעת מנוי לכל החיים הייתה מגמה גדולה מאוד עד שנתיים אחורה בענף ה- VPN, אך מאז החלו ספקים להתרכז בהצעת עסקאות לטווח קצר..

VPN של חברת Ivacy היא כיום אחת הספקיות המעטות ביותר שעדיין מציעות עסקה כה ארוכת טווח. וכשאתה מחשיב את זה, המנוי לכל החיים Ivacy VPN הוא בחירה סבירה ביותר והגיונית ביותר.

אם אתה מתמודד עם התחייבות לטווח ארוך עם VPN חזק אך במחיר סביר, בחר Ivacy’s מנוי לכל החיים במחיר של $ 0.99 לחודש ($ 60 מחויב פעם אחת) לתקופה של 5 שנים.

מנוי לכל החיים של Ivacy

סקירת תאימות מכשיר VPN ל- Ivacy

כ- VPN בעלות נמוכה, ניתן לחשוב ש- Ivacy אינו תומך במגוון מכשירים / פלטפורמות. במציאות, זה אולי הספק היחיד שמציע א “עובד” אפליקציה לכל מכשיר המותאם לאינטרנט שתוכלו לחשוב עליו.

ניתן להוריד את Ivacy בשולחן העבודה / מחשבים ניידים באמצעות Windows, Mac ו- Linux. למי שאוהב ביטול חסימה ישירה דרך הדפדפנים, קיימות תוספים זמינים ל- Google Chrome ול- Mozilla Firefox.

אז אתה תומך באפליקציות עבור Blackberry, טלוויזיות אנדרואיד, Amazon Firestick, Kodi, נתבים, Xbox One / 360 ו- Ps4 קונסולות, כל דבר שאתה קורא לזה; ל- Ivacy יש לקוח מקומי זמין עבורה.

החלק הטוב מכולם; האפליקציות שלהם מעוצבות בצורה נאותה, תוך הקפדה על עיצוב ממשק משתמש UI ונקי אינטראקטיבי עם עומס פחות לא רצוי שרואים באפליקציות אחרות מספקי VPN דומים..

אמינות: דירוג משתמשים של Trustpilot וביקורות Reddit

כדי לתת לך דעה בלתי משוחדת על מה “משתמשים” חשוב על Ivacy, הוספתי מידע על דירוג המשתמשים בנתוני אמון והערותיהם של redditors שהשתמשו בשירות שלהלן:

דירוגי Ivacy Trustpilot

מלהתפאר בעבר בדירוג של 4.8 כוכבים ב Trustpilot ואחרי מספר הישגים כמו התאגדות עם MaximBrady, שיתוף פעולה עם ווסטהאם ותמיכה בגיימר אורגין, איבסי’הפופולריות שלה המשיכה לגדול ועכשיו נוגעת סוף סוף בדירוג מדהים של 5.0 כוכבים.

דירוג Ivacy Trustpilot

ביקורת Ivacy

האם איבסי טוב? זה’זה מה שרוב redditors שואלים על Reddit ומתגובות שניתחתי, אני יכול לומר בבטחה שהספק בהחלט עושה משהו נכון, מכיוון שהוא זוכה לביקורות חיוביות מרוב המשתמשים.

ביקורות על Ivacy Reddit

האם VPN של חברת Ivacy מומלצת?

כן, VPN של Ivacy בהחלט מומלצת. מלבד תחום השיפוט השנוי במחלוקת שלה, לחברת Ivacy אין פגמים נראים לעין או אמיתיים. זה עובד בסין, מבטל את חסימת נטפליקס ארה”ב ודיסני +, מציע סיקור מאובטח ומהיר ויציב להפליא.

עבור ספק ידידותי לתקציב החל מ- $ 1.99 לחודש, היכולות שאתה מקבל ביחס לסטרימינג, סיקור, ביטול חסימה ומשחקים אינם ניתנים לתחרות בכל שירות באותו מחיר. לא תצטער על ההרשמה אליו!

Похожие статьи

 • סקירה של ExpressVPN 2023

  תחום שיפוט BVI מחיר 6.67 $ לחודש (99.95 $ לשנה) שרתים 3000+ יומנים ללא יומנים הצפנה AES-256-CBC ביטול החסימה של Netflix כן מפחיד כן עובד ב…

 • סקירת PureVPN 2023

  תחום השיפוט בהונג קונג מחיר 2.91 $ לחודש עבור שרתים לתוכנית דו שנתית 2,000+ ב -140 מדינות יומנים ללא יומנים הצפנה מאושרת AES-256-CBC ביטול החסימה של Netflix…

 • סקירת Surfshark 2023

  תחום השיפוט איי הבתולה הבריטיים מחיר 1.99 $ לחודש (47.76 $ למשך 24 חודשים) שרתים 1040+++ מדינות יומנים ללא יומנים הצפנה מאושרת…

 • סקירת VyprVPN 2023

  תחום השיפוט שוויץ (לא בטוח) מחיר 6.67 $ לחודש (80 $ לשנה) שרתים 700 יומנים ללא יומנים הצפנה AES-256 ביטול החסימה של Netflix כן…

 • ביקורת VPN ליוגה 2023

  תחום שיפוט אין מידע מחיר שרתים חינם 500+ שרתים ב -30 אזורים יומני חנויות חנויות יומני חיבור הצפנה AES-256-ביט ביטול החסימה של Netflix לא…

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  ביקורת VPN של Hola 2023 - מסוכן & ldquo; חינם & rdquo; VPN להימנע!