ביקורת VPN של Hola 2023 – מסוכן & ldquo; חינם & rdquo; VPN להימנע!

הושק בשנת 2023 והוקם על ידי עופר וילנסקי ודרי שריבמן, VPA של הולה הוא שם מוכר בקרב חינמי חינם. זה משתמש במודל freemium, כלומר יש להם בחינם (ללא מודעות) ותוכניות בתשלום זמינות. עם זאת, אם הייתי חסר משוא פנים לחלוטין, שניהם מספקים ביצועים גרועים.

המוצר היה חלק ממחלוקות רבות, כחלק מהאסטרטגיה שלהם להשתמש במשאבים של משתמשים כמוצאי יציאה עבור הולה’שירות אחיות בתשלום, לומינטי. יש גם הוכחות לכך ש- VPN פועל כבוטנט והמוצר הנוסף שלה Hola Browser, המקושר ל- DDoS Attacks!

האם אתה מחליט להירשם לספק? אם כן, הייתי ממליץ לך לעצור שם ממש, ולקרוא את סקירת VPN העומק של Hola 2023 לעיון בתמונה ברורה יותר!

 • אבטחה
 • שקיפות
 • תמחור
 • שרתים
 • ביצועים
 • תאימות
 • תמיכה

Contents

סמכות שיפוט

סמנכ”ל חולה הולה ממטה בישראל, שלמרות שאינו חבר ברית FVEY, עדיין יכול להיחשב כבעל ברית חזק. המדינה היא אחד השותפים הקרובים ביותר עם ממשלת ארה”ב וסוכנויות מודיעין כמו הסוכנות לביטחון לאומי (NSA).

כמובן, הטענה שהם רשמיים “צופה” עדיין ניתן למחלוקת, בהתחשב במסמכים של אדוארד סנודן שלא היו פרטים רבים על המדינה. עם זאת, ויקיפדיה עדיין מזכירה את ישראל כמשקיפה רשמית ב- FVEY ו- NSA חולקת ישירות את המעקב הגולמי.

אם לא די בכך, היו מקרים רבים של זיהוי חברות מוצלות עם קשר לישראל. חלקם אף טוענים כי הרשויות הישראליות מניבות סמכויות פיקוח רחבות יותר בהשוואה לרשויות בארה”ב. אני ממש לא הייתי רוצה לסמוך על שירות שממוקם במדינה כזו!

מדיניות רישום

בניגוד לרוב שירותי ה- VPN החינמיים, אני שמח שה- VPN של Hola אכן מציעה הסכם רישיון למשתמש קצה ודף מדיניות פרטיות. בדרך זו, המשתמשים יידעו בדיוק למה הם נרשמים.

אם אני מדבר על כריתת עצים ספציפית, חשוב להזכיר ש- VPN של הולה חידשה את העמוד שלהם, רק לאחר שהתמודדו עם ביקורת קשה סביב “botnet” שמועות.

זה היה בעקבות האירוע הזה, החליטה הספק להיות “יותר ברור” על פעולותיהם, ולרוב אני שמח שהם מנסים להיות שקופים.

עם זאת, כפי שציפיתי לפני שנים ולאחר שבדקתי מאות ספקים בשוק, גם הולה VPN רושמת את המידע שלך.

נתוני יומן שנרשמו על ידי ה- VPN כוללים את סוג הדפדפן בו אתה משתמש, את דפי האינטרנט שבהם אתה מבקר, יחד עם מידע כמו בילוי וזמני גישה ותאריכים.

“איננו שוכרים או מוכרים מידע אישי כלשהו. אנו עשויים לחשוף מידע אישי לספקי שירותים או שותפים מהימנים אחרים של צד שלישי לצורך אספקת השירותים, האחסון והניתוח שלך.. אנו עשויים גם להעביר או לחשוף מידע אישי לחברות הבנות שלנו, חברות כלולות.”

כעת, VPN של הולה אכן מצהירה כי הם לא מוכרים / שותפים מידע אישי כלשהו, ​​אבל אני לא מאמין ששקלת רוב ה- VPNs החינמיים מוכרים את הנתונים שלך לצדדים שלישיים..

שלא לדבר על כך, הם סותרים את הצהרתם האישית באותה פסקה, וקודם כי הם אינם חולקים מידע אישי, אך לאחר מכן מודיעים שהם אכן חושפים את זה לחברות בנות וחברות כלולות..

שימוש במשאבי משתמש כצומת יציאה

זה היה זעזוע לא מבוטל בענף ה- VPN כאשר הולה הצליחה לצבור עקבות ענק של 46 מיליון משתמשים ברחבי העולם מאז 2014.

עם הזמן הם פיתחו בסיס נתונים של 9 מיליון בוטנט חזק IP, המוכר גישה עבור בקשות HTTP בכתובת https://luminati.io.

בדרך כלל, כשתתקין את Hola, תהפוך לנקודת קצה של VPN. משתמשים אחרים ברשת עשויים להיות מסוגלים לצאת דרך חיבור האינטרנט שלך ולקחת את ה- IP שלך.

כך מצליחה הולה למכור א “שירות חינם”. זה לא משלם עבור רוחב הפס אלא משתמש ומוכר אותו ממשתמשים שבוחרים להתקין ולהפעיל את האפליקציות שלהם.

העניינים מסתבכים עוד יותר, כאשר חדשות מתגלות על אתר 8chan, מקבלות בקשות POST לגיטימיות למראה לכתובת post.php תוך 30 שניות מתוך יותר מ -9,761,015 צמתי יציאה של בוטנט Luminati, אותו מפעיל הלוח פרדריק ברנן שיתף מידע אודות.

בעיות דליפת IP / WebRTC / DNS

כדי לקבל מושג טוב יותר לגבי האמינות של פרוקסי הולה (למרות ההאשמות והמחלוקות הרבות) החלטתי לבצע בדיקות VPN הקשורות לבעיות דליפה..

התהליך הזה לקח לי יום שלם, בו בדקתי כמעט כל שרת בודד של proxy Hola, מתוך שישה כלי בדיקת VPN שונים באינטרנט:

 1. https://ipx.ac/run – נכשל
 2. https://ipleak.net/ – עבר
 3. https://dnsleak.com – נכשל
 4. https://browserleaks.com/webrtc – נכשל
 5. https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/ – עבר
 6. https://www.perfect-privacy.com/check-ip – עבר

מבין הבדיקות שנערכו בששת הכלים הללו, הספק לא הציג בעיות דליפה בפרטיות פרטיות ודליפות דפדפן אך נכשל בבדיקות ב- IPX, דליפות דפדפני ודליפות DNS.

IPX

התוצאות שתראו בהמשך הן מהבדיקה שנערכה בשרת הממלכה המאוחדת. ה- VPN הדליף, לצערי, את כתובת ה- IPv4 הציבורית והפרטית המקורית שלי.

  סקירת Unlocator 2023

זו הסיבה שצנזרתי את המידע בגוון אדום, כדי להגן על זהותי. אולם דבר אחד בטוח, פרוקסי הולה איננו בחירה בטוחה כלל!

בדיקת דליפת VPN של Hola VPN

IPLeak

IPLeak בדרך כלל נותן תוצאות מדויקות מאוד בבחינת VPN והקשר שלו. על פי הכלי, כתובת ה- IPv4 וה- DNS שלך מאובטחים.

עם זאת, בדיקת ה- DNS אכן חשפה פלוס 55 שרתים ונתקלה ב 8 שגיאות במהלך התהליך, כך שוב לא הייתי סומכת על ספק עם מוניטין כזה!

בדיקת דליפת VPN של Hola VPX

DNSLeak

לצורך הבדיקה ב- DNSLeak, אני מחובר לאותו שרת בבריטניה כמו לכל הניתוח. הכלי הזה נתן לי את התוצאות הרלוונטיות והמדויקות ביותר של הקשר שלי.

הוא הציג את הכתובת הציבורית והפרטית שלי IPv4 המדויקת, יחד עם פרטי המדינה והעיר המדויקים, ומכאן טשטשתי את התוצאות.

בדיקת דליפת סמנכ

דליפות דפדפן

דליפות דפדפן הוא הכלי השלישי מהרשימה המציג נזילה של WebRTC ו- DNS. הכתובות הציבוריות והפרטיות שלי ב- IPv4 נראו בבירור באמצעות VPN של Hola.

זה חוזר ומדגיש כי הספק אינו בטוח ואינו מציע לך הגנה מפני מעקב. זה מבאס לשמור על זהותך מוסתרת ולא הייתי סומכת עליה!

בדיקת דליפת דגימה של Hola VPN

פרטיות מושלמת

השתמשתי בשני כלים מ- Perfect Privacy כדי לאמת אם החיבור שלי מאובטח או לא. האחד הוא כלי ה- IP לבדוק והשני הוא כלי בדיקת דליפת DNS.

כפי שאתה יכול לראות, התוצאות מראות כי הולה VPN מסתירה את זהותך, אך אני מניח שזו אשמת הכלים, שכן שלושה שירותים שונים הראו בעיות דליפה..

בדיקת דליפת VPN של Hola פרטיות מושלמת

בדיקת קובצי אפליקציה

איפה שחברה אנטי-וירוס בבעלות כמו AVG ומוצר ה- Secure Line VPN שלה יכולה להגיע עם הנגיף GreyWare / Win32.Presenoker, יישומי ה- VPNs של Hola נקיים מכל סוסים טרויאנים ותוכנות זדוניות..

הבדיקה בוצעה באתר virustotal.com, שם תוכלו להעלות קובץ ולנתח אותו בשירותי אנטי-וירוס מרובים בכדי לבדוק אם יש סימנים אדומים כלשהם..

בדיקת וירוסים של הולה VPN לפי וירוס סה

שקיפות

כדי לסמוך על ספק VPN, עליכם ללמוד יותר על ההיסטוריה שלהם, בעלים, מטה, מועצת המנהלים וכו ‘. מידע כזה אינו זמין בקלות משירות כלשהו.

זו הסיבה שהחלטתי ליצור מדריך VPN שקוף, בו תוכלו לראות אותי משתף תגובות מספקים שונים לאחר ששאלתי אותם שאלות פולשניות בדוא”ל..

העניין הוא שלא הייתי צריך לשלוח דוא”ל ל- Hola VPN למידע על המוצר שלהם. אתה יכול למצוא כל מה שקשור ל- VPN ב- “על אודות” או “DNA” עמוד. הפרדתי כל פן לקריאה קלה:

ביקורת VPN של Hola

 1. מייסדים: עופר וילנסקי ודרי שריבמן
 2. חברי צוות: לימור קדרון (סמנכ”ל HR), (רון קולקטו), ו (אריק גלעדג’מ)
 3. משקיעים: DFJ (עמק הסיליקון), טרילוגיה (סיאטל), מאגמה (ישראל), אופקים ונצ’רס (הונג קונג) ואורנג ‘(צרפת).

ה- VPN אינו מציע “כנריות מתחייבות” ואף אחד מהם לא ביקר עדיין, אך אנסה לקבל תשובה מפורטת יותר מ- VPN של Hola על כך בקרוב.

תמחור

כבר סיפקתי פרטים על אופן ה VPN של Hola’הגרסה החינמית של s פועלת ומשתמשת במשאבי משתמשים לצורך צמתים ברוחב הפס והיציאה כדי להוציא כסף.

עם זאת, הספק אכן מציע גם חבילת פרימיום. למרות שהשירות עדיין די דומה, הוא עדיין טוב לבדיקת הספק.

אפשרויות מנויים

בדרך כלל יש לך 4 אפשרויות מנויים שונות: תכנית חודשית, דו שנתית, שנתית ושנתיים. התמחור החודשי מתחיל ב- $ 11.95.

אם ברצונך למנף הנחות, אתה יכול לבחור למנויים עם משך זמן גדול יותר. לדוגמה, החבילה בת 6 חודשים מורידה את התמחור החודשי ל 9.00 $.

אם תבחר את השנתי, תשלם 6.99 $ לחודש. – חוסך לך 41% מדהים בתמחור המקורי, שמחויב בכל שנה 83.88 דולר.

לקבלת הערך הטוב ביותר, הייתי ממליץ למשתמשים ללכת על התוכנית לשנתיים. זה עולה 3.99 דולר לחודש, בסך של 95.75 דולר לשנתיים, ומעניק לך הנחה אדירה של 66%!

סקירת תמחור VPN של Hola

התחייבות להחזר כסף

VPN של Hola מציעה אפליקציה בחינם והתחייבות להחזר, המכסה את שני הבסיסים עבור לקוחותיהם. אתה יכול לבדוק את השירות בכל עת שתרצה.

הערבות להחזר הכסף נמשכת 30 יום. עם זאת, חובה לדעת ש- VPN של הולה אכן משלה את לקוחותיה בכל הנוגע לתמחור.

זו הראשונה שאני רואה אי פעם מערכת כזו בענף! “שירות הולה ניתן לכל פלטפורמה באופן פרטני. לפיכך, אם נרשמת לשתי פלטפורמות יהיו שני תשלומים.”

זהו טקסט שנלקח מהקטע השאלות הנפוצות בנושא חיובים, שם הספק פונה לדאגות לחשבון שמחויב פעמיים. אסטרטגיה די חכמה כדי להטעות את הלקוחות שלך, הולה!

שרתים

לאחר התקנת אפליקציית ה- Hola VPN בפלטפורמת אנדרואיד ווינדוס, שמתי לב כי אין מספר מדויק זמין. לפי מה שספרתי, יש לך 220+ שרתי חיבור.

  IPVanish סקירה 2023

המהירות של שרתים אלה הייתה “בסדר” אבל הביטחון היה גרוע בטירוף. כמו שהראתי לעיל, הולה VPN לא מצליחה להצפין ולאבטח חיבור כראוי, ומדלפת את המידע שלך!

בדיקת מיקומים וירטואליים

כדי לתת למשתמשים מושג טוב יותר לגבי Hola Unblocker, ערכתי בדיקה בשרתים שלהם. זה היה כדי לשפוט אם הספקים’ השרתים מבוססים במיקום המפורסם או לא.

התחברתי לשרת בבריטניה, שנתן לי את כתובת ה- IP: 213.229.67.83. הדבקתי את הכתובת הזו במבחן הפינג של Synthetic Monitor של CA App.

בדיקת מיקומים וירטואליים של Hola VPN

הכלי מצמיד את השרת ליותר מ- 90 מיקומים ברחבי העולם. כפי שאתה יכול לראות, זמן הלוך ושוב הוא די גבוה עבור מיקומים אחרים, אך בבריטניה – לונדון, ה- MS הוא נמוך מ- 2.419 ms..

סקירה של HolaVPN

כלי ה- Tracert מבית CA Technologies’ צג סינטטי של האפליקציות, בדוק עוד יותר ממצאים אלה, מציג rtt של 4.709 שניות. המשמעות היא שהשרת אכן ממוקם בלונדון.

בדיקות מיקומים וירטואליים של Hola VPN

לקבלת תמונה שלמה, העתקתי והדבקתי את כתובת ה- IP שקיבלתי מהשרת (213.229.67.83) ואת כתובת נקודת הקצה (151.236.46.162) לתוך ערכת הכלים של הוריקן חשמלי BGP:

HolaVPN

בדיקות מהירות

בדקתי את ביצועי ה- VPN של Hola על ידי ביצוע בדיקת מהירות במספר שרתים. לצורך התהליך הזה השתמשתי ב- Speedtest הידוע לשמצה של אוקולה עבור הולה’זה מיקומים בבריטניה, ארה”ב, צרפת ואוסטרליה.

כל הבדיקות נערכו בחיבור של 50 מגהביט לשנייה. באוסטרליה כמעט ולא קיבלתי הורדה של 5.51 מגהביט לשנייה והעלאה של 6.65 Mbps. מבחינת צרפת התוצאות לא היו שונות בהרבה.

קיבלתי הורדה של 7.54 מגהביט לשנייה והעלאה של 4.11Mbps. עבור ארה”ב קיבלתי את ההורדה הגבוהה ביותר של 17.4 מגהביט לשנייה והעלאה של 4.76 מגהביט לשנייה ועבור ההעלאה של 13.7 מגהביט לשנייה בבריטניה והעלאה של 4.28 מגהב”ש.

זה נותן ל- VPN של הולה מהירות ממוצעת של הורדת 10 מגה-ביט לשנייה והעלאת 4 מגה-ביט לשנייה בחיבור 50 מגה-ביט לשנייה, וזה גרוע להפליא בלשון המעטה.

הולה VPN Speedtest מאת אוקלה

מפחיד & ערפול

למרבה הצער, הספק אינו מציע תכונת ערפול StealthVPN a.k.a. עדיין היה לי נציג שלי בבחינת השירות בסין (כחלק מספק 80+ שלנו’ניתוח), אך זה לא עבד.

ה- VPN לא תפקד במקומות אחרים כמו איראן, עירק, טורקיה ומצרים, שם איסורי VPN קרובים מאוד וקשה לעקוף אותם..

לגבי P2P / Torrenting, ערכתי בדיקה ב- IPLeak.net שביקשה להוריד קישור מגנט ואז להעריך את הרקע שמאחורי הרשת..

VPN של Hola לא הצליחה לגייס את כתובת ה- IP המקורית שלי. זה יכול להוכיח לרעה עבור טורנטים, מכיוון שהם יצטרכו לשלם קנסות DMCA כבדים, עקב הורדת תוכן של הפרת זכויות יוצרים!

מבחן נמרץ של הולה VPN

סטרימינג / ביטול חסימה – Hola Netflix

VPNs הם כלים חשובים עבור חניכי בידור וחוטי חוטים, שרוצים לגשת לתוכן המוגבל גיאוגרפי ב- VoDs כמו Netflix, BBC iPlayer, Amazon Prime ו- Hulu.

כיוון שכך, רק סביר לצפות כי הולה VPN מבטל חסימה של פלטפורמות סטרימינג כאלה, אך למרבה הצער התוצאות שקיבלתי היו מאכזבות.

ביקרתי ב https://www.netflix.com וקיבלתי מייד הודעה מ- VPN של Hola להעביר את מיקומי לארצות הברית או לכל מדינה אחרת..

הסרת חסימת ה- VPN של Netflix של Hola

אני לוחץ “ארצות הברית” מכיוון שיש לו הכי הרבה כותרות בסרטים ותכניות טלוויזיה וחברת VPN של הולה אמרה לי להיכנס לחשבון נטפליקס שלי. עשיתי ואז התחברתי לארצות הברית לזרם.

חסימה של Netflix של HolaVPN

כפי שאתה יכול לראות, זו השגיאה שקיבלתי מ- Netflix, הקובעת שהמערכת שלהם מצאה שאני משתמש בביטול חסימה או proxy. הולה די לא אמינה עבור streamers!

סקירה של חסימת חסימה של VPN Netflix של הולה

תאימות

תאימות מכשירים אינה בעיה עבור Hola VPN, שכבר מנהלת למעלה מ 191 מיליון משתמשים ברחבי העולם. יש לך אפליקציות זמינות ל- Windows, Mac, iOS ו- Android.

משתמשים יכולים אפילו לקבל הרחבות עבור Google Chrome ו- Mozilla Firefox. הספק אפילו מתיימר לעבוד על Apple TV, אך למעשה הוא פשוט מספק הוראות להגדרת DNS.

אפליקציית אנדרואיד Hola

לאחר ההורדה / התקנה של “VPN חינם ללא הגבלה – Hola”, יתקבלו בברכה עם תפריט שמבקש מכם “הירשם, דון’לא לשתף משאבים” או לחץ על “הבא”.

אם תבחר בראשון, תצטרך לקנות מנוי. קח בחשבון שהולה’התוכניות מנוהלות בצורה שונה במכשירים מגוונים.

משמעות הדבר, אם כבר יש לך מנוי ב- Windows, אותו חשבון לא יעבוד באנדרואיד שלך. תצטרך להתמכר לעסקה אחרת.

אם תבחר באחרון, תצטרך להסכים לשתף את המשאבים שלך, שלאחריה תקבל גישה למערכת “Hola Unblocker”, שמתפקד יותר כמו דפדפן פרוקסי מאשר VPN.

כל היישומים המותקנים שלי מונחים בצורה מסודרת בתפריט. אני יכול לבחור את המיקום שבו אני רוצה לשנות את המיקום שלי ואז לבחור שרת לטעמי.

כאפשרות אחרת, אתה יכול פשוט ללחוץ על דגל המדינה בפינה השמאלית העליונה, לבחור שרת ולחפש אחר כל דבר כדי לקבל תוצאות רלוונטיות במיקום זה..

  סקירת NordVPN 2023

לדעתי האפליקציה טובה לביטול החסימה, אבל התמודדתי עם הרבה בעיות בעת שימוש בשרת VPN באפליקציות שונות. ההגנה לא הייתה כל כך משכנעת ונתקלתי בבעיות קישוריות.

אפליקציית אנדרואיד ל- Hola VPN

אפליקציית Hola Windows

אפליקציית Hola Windows הזמינה להורדה ישירות באתר הייתה דומה למדי למקבילה האנדרואיד שלה. בדרך כלל אינך מקבל VPN, VPN, אלא דפדפן Chrome מותאם אישית!

כן, אני לא צוחק לך. VPN של Hola פשוט עשתה אופטימיזציה לדפדפן כרום כך שתכלול מגוון שלוחות, כולל מאיץ הווידיאו, חוסם המודעות ו- Proxy / VPN.

בלי אפליקציה שמסווה את כל הרשת שלך ולא רק את חיבור הדפדפן, הולה לא נראית כמו אפשרות משכנעת למנף אנונימיות ברשת.

יתכן שיהיו לך הרבה מיקומים זמינים, אבל זה בדיוק העניין. האפליקציה היא יותר פרוקסי מאשר שירות VPN בפועל ואינה מציעה הצפנה טובה כדי לשמור על זהותך מוסתרת.

יישום חלונות VPN של Hola

הרחבת VPN Chrome / Mozilla של Hola

VPN חינמי זה עבור Chrome זהה ליישום Windows. גרסת שולחן העבודה פשוט מוסיפה לדפדפן שירותים נוספים שכוללים את התוסף Hola Google Chrome.

כיוון שכך, העיצוב והמראה הכללי זהים לחלוטין. אתה יכול להפוך את “פרוקסי” בכל פעם שתרצה ותעביר את מיקומך באמצעות 226 שרתים שונים.

עם זאת, זכור כי תוסף הולה זה הוא אותו משתמש שמוכר למשתמשים’ רוחב פס תמורת עלות כיסוי השירות החינמי שלה. אז, האם אתה באמת אמון בכך?

אני לא חושב כך! אפשרות טובה יותר למשתמשים המודעים לפרטיות היא ללכת על שמות אמינים בענף כמו NordVPN, ExpressVPN, Surfshark ו- PureVPN עם הרחבות דפדפן בטוחות.!

הרחבת דפדפן VPN של Hola

תמיכה

מבחינת התמיכה, VPN בחינם של Hola אינה מציעה צ’אט חי 24/7. יש להם עזרה בדוא”ל [@] hola.org, שם תוכל ליצור קשר עם הצוות הטכני שלהם בנושאים הקשורים ל- VPN.

אפשרויות אחרות הזמינות לתמיכה כוללות פייסבוק, טוויטר ו- YouTube. היה להם אפילו דף Google+, אבל אחרי שהם נסגרו, נוכחותם אבדה.

האפשרות האחרונה שיש לך לקבלת סיוע היא ביקור בקטע השאלות הנפוצות, העמוס בשאילתות רלוונטיות שאמורות לספק מספיק עזרה.

תמיכה ב- VPN ל- Hola

שאלות נפוצות (שאלות נפוצות)

כשמדובר בשימוש ב- Holavpn, משתמשים עשויים לחוות המון חששות / שאלות שעוברים בראשם. לאור זאת, פירטתי כמה מהשאלות הנפוצות ביותר שאנו מקבלים מהמשתמשים שלנו במיקום אחד. עיין בשאלות הנפוצות להלן לפתרון בעיות:

האם VPN של Hola בטוח לשימוש?

כאמור, Hola מתנהגת יותר כמו פרוקסי ולא של יישום VPN. הוא אינו משתמש בהצפנה כדי לסווג את התנועה שלך, כך שהוא לא מסתיר את פעילות האינטרנט שלך.

מכיוון שכך, זהותך המקוונת תיפגע ללא קשר לאיזו פלטפורמה אתה משתמש ב- Hola VPN. עדיף ללכת על שמות בולטים בשוק עם מוניטין בטוח.

מה עושה ה VPN של Hola?

בעקבות מודל ההיצע החינמי, לחולה יש תוכניות חינמיות וגם בתשלום. האפליקציה עצמה נקשרה להרבה פעילויות חשודות, כמו שימוש במכשירי משתמש כתווי יציאה לשמירת רוחב הפס.

הייתה אפילו מחלוקת לגבי ה- VPN שמוכר את המידע שלך לצדדים שלישיים. הספק אולי בענף ה- VPN, אך הוא למעשה סיבה אחת לכך שרוב האנשים מתפנים מכלי הפרטיות!

האם Hola.org בטוח?

האתר עצמו בטוח לחלוטין לביקור. הוא משתמש בפרוטוקול HTTPS לצורך תנועה נכנסת / יציאה, ומבטיח כי הנתונים שלך מאובטחים, אך זה מוגבל לאתר בלבד.

יישומי VPN בחינם של Hola בחינם, יישומי Windows, Mac, iOS ו- Android הם די חסרי תועלת אם מדובר בפרטיות ואנונימיות שאתה משתוקק לה!

מה הפירוש של הולה??

הולה עצמה היא ביטוי ספרדי שמתייחס אליו “שלום”, אך אין היסטוריה מדוע הספק הזה בוחר להשתמש בשם “VPN של הולה” עבור השירות שלהם.

שלחתי בדוא”ל לספק לקבלת מידע נוסף על אופן היווצרות החברה, איך נחתו על השם וכו ‘. אני עדיין מחכה לתגובה!

פסק דין סופי

האם הייתי ממליץ על VPN של הולה?

אף פעם לא בחיי! ממוקם במדינה שהיא בעלת ברית קרובה ל- FVEY, הקלטת מידע על פעילויות / פעילויות, חוסר יכולת לבטל את חסימת Netflix, בעיות דליפת WebRTC / DNS / IP, הונאת משתמשים על ידי מכירת נתונים פרטיים, שימוש בהם כצומת יציאה …

השירות נכשל בכל אספקט של תהליך הבדיקה שלי. במילים פשוטות, מדובר בשירות פרוקסי המשווק כ- VPN, שאינו מציע פרטיות / אבטחה מכל סוג שהוא. על המשתמשים להתרחק מהנוף החינמי הזה של VPN. אל תיפול בגלל אסטרטגיות השיווק הרמאות שלה!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me