סקירת VPN של Browsec 2019

סמכות שיפוט רוסיה
מחיר 1.99 דולר לחודש לתכנית לשנה
שרתים 36 שרתים ב -32 מיקומים
יומנים יומני חנויות
הצפנה שירות פרוקסי (ללא הצפנה)
מבטל את חסימת Netflix לא
מפחיד לא
עובד בסין לא
מומלץ  לא
אתר אינטרנט https://browsec.com/en/
תאימות שולחן עבודה, כרום

Browsec הוא תוסף / הרחבה של פרוקסי לדפדפנים, מה שמקל על הגישה לתכנים מוגבלים גיאוגרפיים ברחבי העולם. כאשר בסיס הלקוחות מתרחב ל -3,000,000, ה- proxy / VPN נוטה להיות פופולרי למדי. השירות מופעל על ידי Browsec LLC, ואף מציע יישום VPN ייעודי למשתמשי אנדרואיד ו- iOS. עם זאת, מכיוון שהיא מבוססת ברוסית, יש מעט אי וודאות באבטחה ואנונימיות שהיא מספקת. למידע נוסף קרא את סקירת VPN VPN זו של Browsec.

Browsec הוא טוב באזורים מסוימים אך עדיין מפספס להציע הרבה אבטחה קריטית ותכונות פונקציונליות אחרות. אין אפליקציות למחשבים שולחניים עבור מערכת ההפעלה Windows או Mac, זה לא עושה זאת’אני לא תומך בטורנינג, נכון’לא יהיו מהירויות מהירות או מתג להרוג. תמיכת הלקוחות נעשית עדיין בשיטת הכרטיסים המיושנת וכדי להעלות את הכל, אין תמיכה ב- OpenVPN והיא גם לא מבוססת בתחום שיפוט בטוח..

אך הבעיות הללו יהיו שם מכיוון שברורססק הוא שירות ברמה הבינונית עם תקני איכות ושירות נמוכים, כך שאם לא תעשה זאת’אני לא רוצה להתפשר על החסרונות הללו, דרך הפעולה האלטרנטיבית הבאה הבאה שלך תהיה ללכת על VPN עשיר בעל תכונות בעלות נמוכה כמו Surfshark..

במילים פשוטות ולסיכום תמציתיות, ל- Surfshark יש את כל מה ש- Browsec עושה’כך שהבחירה החכמה יותר תהיה ללכת על הראשון.

ספקים

מבטל את חסימת Netflix

מהירויות

הצפנה

פרוטוקולים

רב התחברות

תמחור

ביקורות

אתר אינטרנט

כריש גולש VPN של Browsec
כן כן
מעל הממוצע מתחת לממוצע
קידוד AES-256 בכל הפרוטוקולים שהוא תומך בהם קידוד AES-256 בכל הפרוטוקולים שהוא תומך בהם
OpenVPN & IKEv2 פרוטוקול OpenVPN לא מוצע
חיבורים ללא הגבלה במנוי יחיד 5
$ 1.99 לחודש (תכנית שנתית) עם כל התכונות כלולות 3.33 $ לחודש בתכנית המנויים השנתית שלה (39.99 $ חויבו פעם אחת)
ביקורת Surfshark VPN של Browsec
בקרו ב Surfshark בקר ב- VPN של Browsec
 • אבטחה
 • שקיפות
 • תמחור
 • שרתים
 • ביצועים
 • תאימות
 • תמיכה

אין הפתעות כאן מכיוון ש- Browsec מציעה גם הצפנה AES-256 בכיתה צבאית כדי להגן על נתוני משתמשים העוברים דרך חיבורי VPN שלה..

זה מאפיין אבטחה אינטגרלי אך לא כאל משהו שאנחנו נתייחס אליו כאל יוצא דופן מכיוון שהוא מצפה מכל ספק שיציע את רמת ההצפנה כבלתי חדירה.

אף האקר לא יכול לפענח את הנתונים שלך אם הם מוצפנים דרך צופי AES-256.

ב- Browsec, רמת הצפנה זו מעלה חשיבות רבה יותר מכיוון שהספק לא כן’אני לא מציע תמיכה בפרוטוקול OpenVPN ובכך הופך את הצפנה למכשול היחיד העומד בין האקרים לנתוני משתמשים רגישים.

Contents

סקירת תמיכה בפרוטוקולי Browsec

סקירת ה- VPN של Browsec חושפת כי הספק לא נותר בכיבוד קו התייג שלו “BrowsecVPN - פרטיות ואבטחה ברשת” בכך שלא תציע תמיכה לפרוטוקולים מאובטחים כמו OpenVPN.

BrowsecVPN’פרופיל האבטחה הכללי של החברה טוב אבל הספק’הצעת הפרוטוקולים היא מיושנת ואינה בטוחה בהתאם לתקני התעשייה המודרניים.

אלה המשתמשים בתוסף הדפדפן, יוצרים חיבור מאובטח באמצעות פרוטוקול PPTP. זהו אולי חכם האבטחה החלש ביותר והפגיע ביותר, ורוב הספקים המובילים הפסיקו את השימוש בו, אך BrowsecVPN ממשיכה להשתמש בו כפרוטוקול הראשי שלו עבור הרחבות דפדפן, המבלבל..

יישומי iOS ו- Android משתמשים במקביל ב- IPSec ו- L2TP. השירות לא מציע תמיכה ב- OpenVPN (פרוטוקולי TCP ו- UDP), וזה קצת מוזר מכיוון שהספק קיבל הכל כמו הצפנה בדרגה צבאית ומדיניות רישום בטוחה מלבד זה.

למרות שהספק מציע הצפנה בדרגה צבאית, וזה מספיק טוב בכדי לשמור על בטיחות הנתונים שלך, לא להציע פרוטוקולים סטנדרטיים בטוחים ותעשייתיים זה דבר שאנחנו לא יכולים להתפשר עליו וזה גורם לנו לשדרג את הספק על מצבו האבטחה.

סקירת פרטיות ואבטחה של Browsec

על פי סקירת ה- VPN של Browsec, השירות אומר שהוא מגן על התנועה שלך בכל מקום ומבטיח שתקבל גלישה אנונימית לחלוטין..

כדי לבחון טענה זו ביסודיות, היינו צריכים לבדוק אם הספק מצליח לשמור על ה- IP האמיתי שלך מוגן או לא.

הפעלנו את Browsec בבדיקות הדליפה ה- IP הרגילות שלנו ובאופן משביע רצון, Browsec לא’לא דליפת IP דרך בכל דרך אפשרית.

דליפות בקשת WebRTC ו- HTTP:

 • https://browserleaks.com/webrtc (נקה)
 • https://www.doileak.com/ (ברור)

דליפות DNS:

 • https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/ (נקה)
 • https://www.dnsleaktest.com/ (נקה)

דליפות IPv4 / IPv6 ו- IP טורנט:

 • https://ipleak.net/ (ברור)
 • https://ipx.ac/run/ (נקה)

אך למרות זאת, אם אתה משתמש בשירות בדפדפן באמצעות התוסף שלו, מומלץ לחסום את ה- WebRTC ו- Flash Player שלך כדי לשמור על הגנת ה- IP שלך. זה’זה ללא ספק נכות אבל אתה יכול’אל תשאיר את הדברים פתוחים אפילו עבור הקטנים ביותר של פגיעויות בכל הנוגע לביטחון שלך.

סקירת תחום השיפוט של Browsec

באופן יוצא דופן מדובר בשירות VPN שמוקם ברוסיה, מקום ידוע לשמצה בגלל חוקי שמירת הנתונים הבעייתיים שלו, שמאלצים ספקי שירותי אינטרנט וחברות תוכנה לעקוב אחר פעילות באינטרנט..

וגם קשה היה להשיג מידע זה מכיוון שהיינו צריכים לעשות הרבה חפירות לפני שגילינו מאיפה פועלת Browsec.

רוסיה אינה חלק משום ברית לשיתוף נתונים כמו 5 עיניים, אך החוקים שלה הקשורים לאבטחת מידע מסוכנים באותה מידה, מה שמעמיד את פרטיותך בסיכונים רבים.

נקודת הגאולה היחידה כאן היא ש- Browsec לא עושה זאת’לא לשמור כל סוג של יומנים עיקריים כך שגם אם הרשויות ברוסיה יבקשו ממנה לנתח נתונים, היא ניצחה’אין לי נתונים רגישים ממשתמשים שיועברו לרשויות. ועדיין, Browsec צריכה לצאת מרוסיה מכיוון שהיא לא ממוקמת יותר ב- VPN עבור מיקומם.

סקירת מדיניות רישום Browsec

כאשר בדקנו את Browsec’מדיניות הכניסה, שמחנו לגלות שהספק לא עושה זאת’לא לשמור כל סוג של יומנים המאפשרים זיהוי אישי של פעילות משתמשים.

כן זה אכן שומר מידע על אילו אתרים גולשים מבקרים במה שהם מורידים, אך הנתונים מכל מה שנשמר בצורה מצטברת, כלומר האתרים שבהם אתם מבקרים יהיו חלק מערימה גדולה יותר המכילה נתונים מכל האתרים בהם ביקרו המשתמשים, כך שלא ניתן לעשות דבר מתייחסים אליך כל כך בקלות.

השירות עושה שימוש במודל תמחור freemium. המשמעות היא שתוכלו להשתמש בתוסף הדפדפן או ביישום ה- VPN כל עוד תרצו בתכנית החינמית.

עם זאת, אם ברצונך למנף תכונות קנייניות טובות יותר, תצטרך ללכת על מנוי הפרמיה.

מנוי הפרימיום יאפשר לך לגשת לכל Browsec’36 מיקומי שרת לעומת מוגבלים ל -4 בלבד בזמן שהם בגרסת השירות החינמית.

תכונות אחרות שאתה מבטל את החסימה כמו לקבל דחיפה מהירה שתניע אותך ל- 100 מגהביט לשנייה זה מעט מעבר לים ואני לא’אני ממש לא מאמין בזה (מסיבות שאחשוף בקרוב).

אז למשתמשים, Browsec’שירות הפרמיום של זה פשוט מוסיף מיקומים נוספים לרשימת השרתים שלך ועם זה, כמה תכונות טובות כמו ביטול חסימת Netflix אך לא בארה"ב..

השירות מחלק את תוכנית הפרימיום שלו לשתי אפשרויות:

 1. מנוי חודשי: $ 4.99 לחודש
 2. מנוי שנתי: $ 3.33 לחודש (39.99 $ מחויב פעם אחת)

במחיר של 4.99 $ לחודש, מחיר העסקה החודשית סביר כמו שרוב הספקים לא עושים זאת’אני לא מציע תוכניות למנויים חודשיים במחיר של $ 7 ומטה. אז אני יכול למנות זאת כעסקה מספיק טובה.

המנוי השנתי יעלה לך $ 3.33 לחודש אבל אם זה נראה לך זול אתה צריך להשוות אותו עם Surfshark או אפילו NordVPN, שבמחיר פחות נמוך, מציעים מגוון רחב הרבה יותר של תכונות כמו אפליקציות ייעודיות יותר, ביטול חסימת Netflix בארה"ב, ביטחון זריז, תמיכה מעוררת בקרב אחרים.

המחיר של תוכנית זו צריך לרדת בהתחשב בתכונות החסרות הרבות ב- BrowsecVPN, אלא אם כן הוא נמצא בסימן של 2 $ לחודש.’זה קנייה יקרה יחסית. סקירת מחירים של Browsec

אמצעי תשלום מקובלים על Browsec וסקירת מדיניות להחזר כספי

אין BrowsecVPN אפשרות’אמצעי תשלום לתשלום עבור תוכניות המנוי באמצעות כל cryptocurrency כמו ביטקוין. פעם זה היה שם האחרון בו סקרתי אותו אבל מאז, זה’זה הוסר. אז עכשיו אין אמצעי תשלום שיכול להשאיר את הפרטים הכספיים האישיים שלך פרטיים.

אתה יכול לשלם עבור התוכניות באמצעות כרטיסי האשראי שלך או באמצעות Paypal וזה’זה כמעט על זה. זה לא טוב כאילו אתה משווה את זה עם ספק כמו PureVPN שמציע יותר מעשרה שיטות תשלום שונות, בהחלט יש מחסור בבחירות למשתמש.

עכשיו לתוכנית החינמית. זה בסיסי למדי מבחינת תכונות ויכולות, וזה ברור מאליו שאף ספק לא יציע תכונות פרימיום כמו מהירויות מלאות או יותר שרתים בגרסתו החינמית..

יש כובע רוחב פס של 1 Mbps. לא הרבה אלא משהו שדרכו תוכלו לקבל קצת גלישה כללית, אך פעילויות אינטנסיביות יותר כמו סטרימינג מחוץ לתחום.

במקביל, אתה עלול להיתקל בהפרעות ואי-עקביות בחיבור ה- Proxy שלך, וכתוצאה מכך מהירויות טעינה של דפים ופיגור. המשתמשים מוגבלים גם להתחבר לארבעה שרתים בלבד מתוך סך הכל שלושים ושש.

אך מלבד הגרסה החינמית, הספק מציע גם התחייבות להחזר כספי בתכנית המשולמת שלו, כך שיש לך מספיק זמן לבדוק את השירות לפני שאתה מתחייב לגרסה המשולמת שלו..

זה רק מראה על האמון שיש ל- BrowsecVPN בשירותו. אתה יכול לבקש החזר כספי תוך שבעה ימים מרגע רכישת תוכנית הפרמיה על ידי שליחת דוא"ל לכתובת [email protected]

עד עכשיו אני מקלט’אני לא קורא כל תלונה על כך שהספק לא עובר עם ההחזר כראוי, בכל פלטפורמה כמו Quora או Reddit, כך שניתן לומר שמדיניות ההחזר תקפה לחלוטין..

השירות יחזיר את הסכום באותה אמצעי תשלום בו השתמשת בהתחלה.

סקירה בחינם של

הבאז סביב הספק הוא בעיקר בגלל הספק’גרסת החינם אך לפי סקירת ה- VPN של Browsec, Browsec’תוכנית ה- VPN החינמית היא בסיסית למדי מבחינת התכונות והיכולות.

זה לא מפתיע מאחר ושירותי VPN בחינם לרוב מוצעים רק כדי לספק למשתמש מעין שירות ניסיון בחינם עם תכונות מוגבלות והדרך היחידה שלו לדחוף את המשתמשים לקנות את עסקאות המנוי המובחרות. VPN בחינם של Browsec קיים לאותה מטרה.

אבל תן’עברו תחילה את ההגבלות על התוכנית החינמית.

המהירות המרבית שתוכלו לקבל בשירות החינמי מוגבלת ל -1 מגהביט לשנייה בלבד. אז לא משנה כמה מהר יש לך חיבור, רוחב הפס שלך יוגמר על ידי הספק.

במקביל, אתה עלול להיתקל בהפרעות ואי-עקביות בחיבור ה- Proxy שלך, וכתוצאה מכך מהירויות טעינה של דפים ופיגור..

המשתמשים מוגבלים גם להתחבר לארבעה שרתים בלבד מתוך ארבעים ואחת.

שירות ה- VPN בחינם של Browsec זמין בכל האפליקציות וההרחבות שלו, אך אנו ממליצים שאם אתה משתמש בגרסה החינמית, עליך לעשות זאת רק בדפדפנים באמצעות התוספות התואמות שלה מכיוון ש’שם השירות עובד בצורה הטובה ביותר.

סקירת מנוי פרימיום

Browsec הוא הקילומטר הנוסף בכך שהוא מציע אמינות ונוחות טובה יותר למשתמשים עם תוכנית הפרמיה. סקירת ה- VPN של Browsec שלנו מרפה שמשתמשים כבר לא צריכים לדאוג לכובע רוחב הפס, מה שאומר שהם יכולים למנף מהירויות גלישה והורדה בלתי מוגבלות. לאמיתו של דבר, תוכלו ליהנות מנתיבי תנועה ייעודיים, המעניקים לך תאוצה מדהימה כשאתה חוקר באינטרנט.

משתמשים גם משיגים את היכולת להתחבר לכל מיקומי 30 השרתים באמצעות תוכנית הפרימיום. פירוש הדבר שיש לך אפשרויות רבות לביטול חסימה של אתרים מוגבלים גיאוגרפיים במדינות שונות. במקביל, משתמשים יכולים לחוש הקלה על כך שהם לא יחוו חוסר עקביות עם חיבורי ה- VPN או ה- Proxy שלהם..

סקירת הרשמה של Browsec

על פי סקירת ה- VPN של Browsec, ההרשמה לשירות אינה מדע טילים. כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על ה- “הירשם” הכרטיסייה הממוקמת בפינה השמאלית העליונה של הדף. האתר יפנה אותך לדף שלהלן. כאן תידרש להזין את כתובת הדוא"ל והסיסמה שלך. לאחר שתסיים, פשוט לחץ על “הירשם” כרטיסייה. תקבל דוא"ל אישור. לחץ על הקישור להשלמת התהליך.סקירת הרשמה שללאחר השלמת תהליך ההרשמה, תקבל גישה ללוח המחוונים של החשבון הזמין באתר. פשוט לחץ על “החשבון שלי” בכדי לראות את תאריך התפוגה, את התוכנית שרכשת ואת הסכום ששולם.סקירת פרימיום

אם אתה בתוכנית החינמית, תקבל גישה ל -4 מיקומי שרת אלה:

 • הולנד
 • סינגפור
 • הממלכה המאוחדת
 • ארצות הברית

אבל אם תעבור לתוכנית הפרימיום על ידי רכישת המנוי שלה, תבטל את הנעילה של 32 מיקומי שרת נוספים אלה:

 • אוסטרליה
 • אוסטריה
 • בלגיה
 • בולגריה
 • קנדה
 • הרפובליקה הצ'כית
 • דנמרק
 • פינלנד
 • צרפת
 • גרמניה
 • הונג קונג
 • הודו
 • אירלנד
 • איטליה
 • יפן
 • לטביה
 • ליטא
 • לוקסמבורג
 • מקסיקו
 • ניו זילנד
 • נורווגיה
 • פולין
 • רומניה
 • רוסיה
 • דרום אפריקה
 • דרום קוריאה
 • ספרד
 • שבדיה
 • שוויץ
 • טורקיה
 • אוקראינה
 • ארצות הברית (מערב)

בעוד שמספר השרתים נמוך למדי ב -36 לעומת ספקים כמו ExpressVPN המציעים כיום יותר מ- 3000 שרתים, Browsec’שרתי השרת פרוסים היטב ברחבי העולם.

ישנם שרתים במקומות כמו טורקיה, סינגפור, הודו ודרום אפריקה, מה שאומר שמשתמשים מכל העולם יכולים להתחבר לשרתים הקרובים אליהם פיזית..

עם זאת, הספק’רשת השרתים אינה יכולה להתחרות עם ספקים גדולים יותר כמו Surfshark, NordVPN או PureVPN, המציעים אלפי שרתים ואפילו ביצועי המהירות שלה נמצאים הרבה מתחת לממוצע, כך שלמרות שהיא מציעה הבטחות רבות, BrowsecVPN עדיין נופל קצר.

סקירת בדיקת מהירות VPN של Browsec

כדי להבין טוב יותר את האמינות ורוחב הפס של סיומת Browsec, ביצענו בדיקת מהירות בחיבור 35Mbps שלנו:

ספק מקומי מקומי

התוצאות שלהלן הן מחיבור האינטרנט המקומי שלנו. זה רק כדי לתת לך הבנה טובה יותר של ההבדל בין מהירות הרשת הראשית לבין Browsec’שרתי פרימיום.סקירת מבחן מהירות של

 מחובר לשרת Browsec France

בדיקות השרת בארה"ב לצרפת הראו רמות מהירות נמוכות. מ 31.43Mbps, מהירות ההורדה הופחתה ל 12.28Mbps ומהירות העלאה ל 13.17Mbps, עם חביון של עד 142ms.שרת צרפתית

 מחובר לשרת Browsec גרמניה

התאכזבנו מאוד לבדוק את שרת גרמניה, יחד עם מיקומים אחרים. ה- VPN לא יכול היה לעשות טוב יותר מהורדה של 1Mbs ו -5Mbps בכל שרתי הפרימיום, למעט צרפת.שרת גרמנית

סקירה של חסימת חסימת Browsec Neflix

אפילו לא ציפינו ל- VPN של Browsec’גרסת הפרימיום שלה כדי לבטל את חסימת Netflix באחד מהשרתים שלה כפי שרוב ספקי ה- VPN ברמה הקטנה אינם מודעים’אני לא עושה את זה. הסיבה לכך היא שמאחר ונטפליקס אכפה את איסור ה- VPN הידוע לשמצה,

קשה מאוד לגשת לאתר עם חיבור מופעל VPN, קל וחומר לעקוף מגבלות גיאוגרפיות ולבטל את חסימת הספריה המועדפת עליך ב- Netflix..

לשם כך צריך ספק להחליף כתובות IP באופן עקבי כך ש- Netflix’איסור ה- VPN לא’לא לזהות אותם כ- IP של VPN ולאסור עליהם גישה לאתר שלהם. זה מחייב את הספק להכניס משאבים כספיים ואנושיים רבים, דבר שספק ברמה הבינונית, עם המשאבים המוגבלים שלו, לא יכול להרשות לעצמו להתחייב לעיתים קרובות.

אבל קודואים ל- Browsec מכיוון שגילינו כי 2 מהשרתים שלה יכולים לבטל את חסימת Netflix, כאשר אחד מהם הוא שרת המערב של ארה"ב, ובכך להכות בתקן הזהב בכל מה שקשור לביטול החסימה של Netflix..

אם רק המהירויות שלו היו שם למעלה, זה היה יכול להיות שירות מצוין לבחור אם ברצונך לגשת לנטפליקס ארה"ב.

סקירה נוקבת של

מכיוון שהספק מציע תמיכה מבוססת דפדפן בלבד ואינו יכול לכסות או להגן על אף אחד מהאפליקציות שלך שנמצאות מחוץ לדפדפן שלך, זה’זה לא מתאים לטרנינג. שמיכת ההגנה שלה לא מורחבת לאפליקציות הטורנינג שלך כמו UTorrent, מה שגורם לספק זה לאבד את אחת הפונקציות החשובות ביותר ש- VPN אמורות להציע..

עם זאת, אתה עדיין יכול לעשות טרנינג באמצעות זה בפלטפורמות ניידות מכיוון ש- BrowsecVPN מציע שם אפליקציות ייעודיות.

סקירת תאימות של

על פי סקירת ה- VPN של Browsec, השירות תומך במגוון טוב של מכשירים ופלטפורמות. אתה יכול להשתמש בתוסף הדפדפן בכל מחשב אישי שמותקנת בו Google Chrome, דפדפן האופרה או Mozilla Firefox. השירות מציע גם אפליקציה ייעודית למכשירים ניידים אנדרואיד ו- iOS. עם זאת, אנו בהחלט נרצה לראות לקוח VPN מותאם אישית עבור Windows, Mac, Linux, Raspberry Pi ופלטפורמות אחרות..

סקירת הרחבות VPN Chrome של Browsec

תוסף ה- VPN של Browsec מתגלה כאופציה פופולרית להפליא עבור משתמשי Google Chrome.

מתוך 24.827 ביקורות בסך הכל, התוסף זוכה לדירוג יוצא דופן של 4.54 כוכבים בחנות האינטרנט של גוגל.

החלק הטוב ביותר כאן הוא שהתוסף של Browsec VPN Chrome הוא קל ומשקל’לא לגרום לדפדפן שלך לחוות כל תקלה או זינוק גדול.

הרחבת Chrome כרום

אם אתה משתמש ב- Browsec VPN’הגרסה החינמית, ואז אל’אני לא מצפה למהירויות מהירות בכלל בזמן השימוש בתוסף שכן תוסף זה כפוף גם למצערת המהירות של הספק בגרסתו החינמית..

התוסף ל- Chrome מאת Browsec הרבה יותר נוזלי מבחינת הביצועים מאשר התוסף של הספק עבור Mozilla Firefox, שהוא תקלה..

אז אם אתה רוצה לדעת באיזה דפדפן הספק יציע את הביצועים הטובים ביותר, אז אתה’יש לך את התשובה שלך בתוסף Chrome.

זה הופך את התוסף לבחירה יוצאת דופן עבור ביטול החסימה של אתרים מוגבלים גיאוגרפיים.

תוסף Browsec לסקירה של Firefox

למשתמשים שרוצים לפרוס את VPN של Browsec לדפדפן Firefox, התוסף זמין להורדה בחינם בחנות האפליקציות של מוזילה..

אמנם עדיף להשתמש בה מאשר תוספות דומות של ספקים כמו Zenmate, אל’אני לא מצפה ליותר מדי מ- VPN של Browsec בפיירפוקס, במיוחד אם אתה משתמש בו דרך השירות החינמי שלה. תוכלו לבצע חסימת חסימת דרגות ברמה הפשוטה ופשוט תוכלו לעקוף מגבלות וחומות אש פחות קפדניות כמו אלה המוצבות במקומות עבודה באתרים חברתיים כמו פייסבוק או טוויטר. אבל לא יותר מזה.

ביקורת Addon של Mozilla Firefox

השירות החינמי יגביל אותך גם לעבור בין 4 מיקומים בלבד בתוסף פיירפוקס וזה’זה בכלל לא מתאים לטורנינג כי זה יותר פרוקסי מאשר VPN. תוסף הדפדפן VPN של Browsec עבור Firefox יכול’לא מבטיח אותה רמת הגנה כמו זו האחרונה.

בסך הכל, הביקורות והדירוג בחנות פיירפוקס הם חיוביים, וזה סימן טוב מכיוון שהוא מראה אמון של משתמשים בתוסף שמציע הספק..

כדי לחוות בעצמכם את התוסף Browsec Firefox, תוכלו להתקין אותו על ידי ביקור בדף הספק שלהם בחנות מוזילה כאן..

סקירה של אופרה

תוסף ה- VPN של Browsec מתגלה גם כבחירה פופולרית בקרב משתמשי האופרה. מתוך 240 ביקורות בסך הכל, השירות מצליח לקבל דירוג גבוה של ארבעה כוכבים. הסיבה לכך היא שמקלה על ביטול החסימה של אתרים מוגבלים גיאוגרפיים והגנה על זהותך מפני הימצאות עקבות. החלק הטוב מכולם: התוסף בגודל 5.0MB בלבד ומשתמש באותו עיצוב וחוסר יכולת של מקביליהם של מוזילה ו- Chrome. משתמשים ממנפים אמינות מצוינת ואותו ממשק אינטואיטיבי.סקירה של הרחבת אופרה של Browsec

סקירה של iOS

על פי סקירת ה- VPN של Browsec, יישום iOS כולל ממשק ועיצוב יפהפיים. התחזית של האפליקציה ידידותית להפליא למשתמש. כל שעליכם לעשות הוא לבחור שרת ולהזיז את הסרגל אליו “ב” לאפשר חיבור מאובטח. כל התעבורה עוברת דרך פרוטוקול IPSec, המבטיח אנונימיות ופרטיות טובה.סקירת אפליקציות iOS

Browsec לסקירת אנדרואיד

סקירת ה- VPN של Browsec שלנו מרפה כי יישום אנדרואיד תואם את אותה רמת מקצועיות וידידותיות למשתמש כמו במכשירים ודפדפנים אחרים. המראה והתחושה מאוד חלקים ולא נתקלנו בשום שיהוק או באגים. הקישוריות מתגלה גם כטובה יותר ממה שמציעים עמיתיהם לדפדפן. סקירת אנדרואיד

אתה יכול גם להשתמש בכל אחד מ- VPN של Browsec’תוספים של דפדפנים באנדרואיד שלך אם אינך רוצה להשתמש באפליקציה, אך האפליקציה תעניק לך קלות שימוש הרבה יותר מאשר פריסת תוסף הדפדפן של Browsec VPN לנייד..

כיצד להשתמש ב - Browsec?

השימוש ב- Browsec אינו דורש שום ידע מומחה או מדע טילים. אתה יכול להתחבר למיקום מאובטח, אפילו בלי להירשם. כל שעליכם לעשות הוא להתקין את התוסף בדפדפן הרלוונטי, לבחור שרת ולהקים את החיבור. השירות מייצר חשבון זמני לכל מי שמתחבר. יש לך אפשרות לצרף דוא"ל לחשבון זה או לרכוש את מנוי הפרימיום כדי לקבל גישה ל -30 מיקומי השרת השלמים.

סקירת VPN של Browsec

על פי סקירת ה- VPN של Browsec שלנו, לשירות יש נוכחות פעילה ב- Reddit. אתה יכול למצוא פוסטים שונים של לקוחות ששואלים שאלות / פתרונות עבור היישומים הניידים שלהם והתוספות לדפדפן. חברי קהילה מועילים רבים מדריכים משתמשים בבעיות שונות בהן הם עלולים להיתקל. להלן פתיל שמציג את Browsec ב- Reddit ועוד אחד שמסביר את ההבדל בין VPN לבין סיומת דפדפן. אתה יכול גם לבדוק את המדריך הטוב ביותר עבור vpn reddit עבור חלופות של Browsec.

ביקורות משתמשים אמיתיים של

בעוד ששירות VPN יכול להיות ממש טוב, כדאי לדעת שביצועיו יכולים להשתנות בצורה מדהימה בין האפליקציות והלקוחות השונים שלו. הסיבה לכך היא שלא כל לקוח מתנהג באותה צורה עם VPNs ואתה זקוק לגישה מותאמת אישית כדי להבטיח שהשירות שלך עובד טוב בפלטפורמה מסוימת..

משתמשים לא’בדרך כלל אני לא בודק ביקורות על שירות שאינו בפלטפורמות כמו Reddit, Quora, Facebook וכו '. בעוד שזה נותן לך סיכום כללי טוב של השירות, לבדיקה ספציפית יותר לאפליקציה של VPN’הביצועים שלהם, אתה צריך לבדוק את הביקורות באפליקציה’חנויות משלו.

הנה כמה מאותם ביקורות ממש שקיבלנו מחנויות אפליקציות שונות עבור Browsec:

ביקורות משתמש של Browsec VPN Chrome

ספק זה מציע תוסף Chrome שהוא בדרך כלל אפשרות קלה להפעלת VPN מבלי להכביד יותר מדי על המערכת שלך. עם זאת, האם אתה יודע שחנות Chrome מספקת למשתמשים אפשרות למסור את הביקורות שלהם על התוספים המתארחים שם? אם לא עשית’אני לא יודע שעד כה, ברצוננו לומר כי אפשרות זו אכן קיימת ואכן מועילה מאוד בבדיקת הסקירות הכוללות על סיומת מסוימת..

Browsec’לסיומת ה- VPN היו הביקורות הבאות בחנות Google Chrome:

ביקורות Chrome כרום

אף על פי שתמיד יש ביקורות לא טובות על שירות, לרשת Browsec היו ביקורות חיוביות כפי שעולה מכמה מסך המסך שאנחנו’פרסמת כאן.

ביקורות משתמשים על Chrome

משתמשים אפילו השיבו מחדש לשאול את ה- VPN על הבעיות שלהם או פיתרו בעיות, והיינו מאוד מופתעים לראות ש- Browsec’צוות התמיכה היה פעיל למדי בפלטפורמה!

הורד כרום

זה הקל על כל משתמש שקרא לזה והתשובות אפילו היו מעט סרקזם כפי שניתן לראות בתמונת המסך הרביעית.

דירוג כרום של browsec

זהו מוקד לקוח מצוין שמוצג על ידי Browsec ואנחנו מקווים ש- VPNs אחרים ישימו לב ועוקבים אחר כך.

עם זאת, ברצוננו לומר כי שמנו לב להרבה תלונות על כך ש- Browsec איטית למדי, ולכן חשבנו שעלולה להיות בעיה מרכזית בסיומת Chrome בנושא זה ולכן בדקנו זאת בעצמנו. ולהפתעתנו המשתמשים אומרים את האמת שכן הרחבת הדפדפן אכן די איטית.

אנו ממליצים שתקרא סקירות ספציפיות לתחום, מכיוון שהן יכולות לספק לך מידע חשוב מאוד שעשוי לפספס!

הורדת הרחבת Chrome VPN של Browsec

הורדת סיומת Chrome של Browsec היא תהליך קל מאוד וברור וכאן’איך אתה יכול לעשות את זה תוך פחות מדקה!

 1. עבור הגרסה החינמית, פשוט גשו לחנות Chrome וחפשו “VPN של Browsec”
 2. לחץ על “להוסיף לכרום” וסיימת!
 3. עבור גרסת הפרימיום בחר תוכנית תמחור ושלם עליה
 4. כעת, קבל את אישורי המשתמש שלך מ- Browsec VPN בהודעת הדוא"ל שלך ופשוט לחנות Chrome ולחפש אותה באמצעות השם שלה “VPN של Browsec”
 5. ושוב, פשוט לחץ על “להוסיף לכרום”
 6. פעם הרחבה’נוספו לדפדפן Chrome שלך, הזן את פרטי המשתמש שלך והתחבר לשרת שתרצה להתחיל איתו מייד.!

VPN Chrome של Browsec סדוק

לכל משתמש המחפש להוריד כל תוכנת VPN סדוקה, אנו פשוט ממליצים לך לא להתקדם איתה בכלל. מכיוון שלדעתנו, מעוצב על ידי שנות שירות בענף זה, אנו מאמינים כי אף VPN אינו טוב יותר מ- VPN סדוק.

הסיבה לכך היא שתוכנת VPN סדוקה מוצגת לרוב באופן מקוון רק כדי לפתות לקוחות בלתי מעורערים ואז משתמשים בתוכנה מפוצצת זו כדי להדביק את המערכת שלהם בוירוסים, לגנוב נתונים, להכניס תוכנות זדוניות, להצפנת קבצים, להתקין תוכנת כופר או לשרת מטרה מרושעת למדי..

אז זהו, שמדובר בסדק של Browsec VPN Extensions Chrome או של כל VPN אחר או כלי אחר, פשוט אל’לא להתקרב אליו אי פעם. VPNs בתשלום הם בדרך כלל ההימורים הבטוחים ביותר, כאשר חלק מהשירותים בחינם המספקים למשתמשים מראה של פרטיות, אך תוכנות מפוצצות של VPN הן פשוט בעיקר הונאות שצריך להימנע מכל מחיר..

VPN של Browsec עבור ביקורות משתמשים על אנדרואיד

אפליקציות אנדרואיד VPN הפכו פופולריות יותר ויותר בימים אלה בזכות התפשטותם הגוברת של סמארטפונים אנדרואיד זולים יותר ברחבי העולם. אנדרואיד היא ללא ספק מערכת ההפעלה הניידית הפופולרית ביותר ולכן היא טבעית שאם משתמשים נרשמים ל- VPN, הם היו מחפשים גם את אפליקציית האנדרואיד שלה..

ובעוד שמספר אפליקציות ה- VPN בחנות הרשמית של Google Play גדל באופן אקספוננציאלי בכל יום, לא רבים מהם מספיק טובים כדי להשתמש בהם.

אפליקציית Browsec’זה לא טוב מדי שכן ממשק המשתמש וה- UX שלהם קצת עמוסים ועצלנים מדי לטעמנו. האנדרואיד שלהם הוא הקישור החלש ביותר שלהם לפי סקירתנו וזה עלול לגרום לשקע ב- VPN זה’זה ביצועים טובים בסך הכל כמעט בכל הערכים.

ביקורות משתמשים עבור Browsec היו מעורבות בחנות Google Play ובעוד ה- VPN ציון 4.5, משתמשים התלוננו רבות על כך שהאפליקציה לא הופיעה לפי הציפיות.

ביקורות של אפליקציות אנדרואיד

התלונות נעו בין ניתוקים תכופים לדליפות IP בין היתר, לכן אנו ממליצים על Browsec לשפר את אפליקציית Android שלה.’ביצועים על מנת להסיר את הסנטר הגדול ביותר בשריון שלו כרגע.

הורדת אפליקציית browsec אנדרואיד - -

הגדרת VPN של Browsec לאנדרואיד

ניתן להתקין את ה- Android of Browsec VPN על ידי ביצוע ההליך צעד אחר צעד המוזכר כאן:

 1. הירשם ל- VPN ושלם עבור תוכנית התמחור שלו
 2. אבטח את שם המשתמש והסיסמה שלך ב- VPN
 3. הורד את אפליקציית Android של Browsec מחנות Google Play
 4. התקן אותו בסמארטפון Android שלך והשתמש בו לפי הדרישות שלך!

ביקורות משתמשים של

ממש כמו סיומת דפדפן Chrome, Browsec מציעה גם תוסף ייעודי משלה לדפדפן Firefox.

כשבדקנו ביקורות משתמשים בחנות התוספות של מוזילה, התאכזבנו מאוד מכיוון שהביקורות כאן הן בעיקר מזויפות או ספאם, והן ברצינות אפילו לא קרובות לשימוש כאלו שקראו לאלה שמצאנו באנדרואיד או בכרום. חנויות הרחבה.

זו בעיה כללית עבור חנות Firefox וזה’זה פשוט לא יורד לתוסף Browsec בכלל. כמעט בכל הרחבה תוכלו למצוא ביקורות לא רציניים, פוסטים מזויפים, טונות של דואר זבל, הערות בלתי מובנות ועוד.

הנה כמה דוגמאות:

ביקורות על Firefox - -

ניצחנו’לא תבדוק את’תוסף פיירפוקס מבוסס על ביקורות אלה בכלל, מכיוון שזה עשוי להשוות את השירות הטוב. הביקורת שלנו לגבי התוסף היא שהיא’זה מהיר, מבטל חסימת אתרים מוגבלים (נטפליקס ואתרי זרימה גדולים אחרים שאינם כלולים), מהירים וחינמיים (אלא אם תבחר בגרסה בתשלום). אם אתה רוצה להשתמש בו עבור פיירפוקס שלך, אז זה’זו ללא ספק אחת האפשרויות הטובות יותר מבין אלו שקיימות לפלטפורמה זו כדי להגן על זהותך המקוונת.

הורדת Firefox

סקירת משוב / תמיכה של Browsec

סקירת ה- VPN של Browsec שלנו מרפה כי לשירות מערכת תמיכה ממוצעת. אין לך צ'אט חי, שאלות נפוצות, פתרונות בעיות או מדריכי התקנה, והספק לא סיפק פרטים ליצירת קשר כדי לסייע בבעיות שלך. האפשרות היחידה שיש למשתמשים זמינים היא תמיכה בדוא"ל, המציעה זמן תגובה סביר של שעתיים-שלוש. להלן תוכלו לראות את השירות’טופס יצירת קשר פשוט.סקירת התמיכה של Browsec

ספקי ה- VPN המובילים מציעים תמיכה בצ'אט חי מאז שהיא חשובה להפליא כיום’היום והגיל שלה להציע למשתמשים מצב מהיר ואמין של תמיכה בזה’זה מספיק טכני כדי לפתור סוגים רבים של בעיות משתמשים.

Browsec עדיין לא עושה זאת’לא להציע את זה וזה’שם ספקים קטנים אוהבים את זה לא בסדר. להימנות בין הטובים ביותר לא נוגע למספרים אלא להציע את איכות השירות הסטנדרטית, צ'אט חי הוא אפשרות אינטגרלית..

תמיכה בכרטיסים היא איטית ולא אישית, ולכן Browsec צריכה לבחון זאת מחדש ולהבטיח שמשתמשים יוכלו לקבל את סוג התמיכה שהם מתחילים לצפות מ- VPNs..

האם Browsec בטוח לשימוש או חוקי?

במהלך בדיקת Browsec שלנו, סרקנו את דפי התנאים וההגבלות ומדיניות הפרטיות כדי לקבל מושג טוב יותר לגבי אבטחת ה- VPN הזולה הטובה ביותר. ברור ש- Browsec אינה רושמת נתוני חיבור / הפעלה חיוניים, אשר עשויים לכלול שימוש ברוחב הפס, הדף המבוקש, עוגיות אתרים וכו '. עם זאת, השירות עשוי לבקש את כתובת הדוא"ל שלך, בעת ההרשמה לחשבון. תוכל גם לקשר מידע נוסף לחשבונך, כגון פרטי תשלום.

עם זאת, מכיוון שרוב העסקאות נמצאות בשליטת ספקי צד ג ', אתה יכול להיות סמוך ובטוח שזהותך נשארת סודית ובטוחה. מכיוון שמדובר בתוסף לדפדפן, קיים אי הוודאות שבפעילותך ניתן לעקוב אחריך. עם זאת, האתר מגלה בבירור שהוא לא יחשוף את הנתונים האישיים שלך אלא אם כן הם מקבלים בקשות אכיפת החוק החוקיות.

פסק דין סופי

אני לא’אני לא ממליץ על BrowsecVPN ויש לי סיבות טובות לכך.

BrowsecVPN ואבטחה היו יכולים להיות שילוב טוב לבחירה אם הספק היה יכול לגהץ את התקלות הבודדות שקיימות בשירותו. בכוונתו להיות מוצר ידידותי למשתמש למדי על ידי הצעת תוספות פרוקסי המסוגלות לדפדפן ואפליקציות VPN לסמארטפונים אנדרואיד / iOS, אך נופלים במידה ניכרת מביצוע זאת.

התמחור של תכנית הפרימיום הוא סביר מאוד במחיר של 3.33 $ לחודש מהעסקה השנתית שלה, אך כשאתה יכול להשיג VPN טוב בהרבה כמו Surfshark במחיר פחות נמוך מ- $ 1.99 לחודש בתכנית המנוי ל -24 חודשים, הוא זכה’אל תהיה חכם לשלם יותר ולקבל פחות על ידי בחירה ב- BrowsecVPN.

Похожие статьи

 • סקירת AirVPN 2019

  ל- AirVPN יש אולי קו התייג הראוי ביותר המצטמצם בכל ענף ה- VPN. זה מגדיר את השירות באמצעות מילים אלה “האוויר לנשום את האמיתי...

 • ביקורת TigerVPN 2019 - VPN רב עוצמה הזקוק לדחיפה קטנה!

  TigerVPN, שהוקמה בשנת 2011, היא ספקית סלובקית של שירותי רשת פרטית מאובטחת. זה בבעלות ‘טייגר בעבודה’ - חברה טכנולוגית...

 • סקירת VPNSecure 2019

  מבוסס על מיקום יוצא דופן עבור שירות VPN, VPNSecure.me didn’במבט ראשון זה נראה כמו שירות מתאים, אך לשירות זה יש הרבה פנים...

 • סקירת VPNBaron 2019

  תחום השיפוט רומניה מחיר 5.54 $ שרתים 13 יומנים ללא יומנים הצפנה OpenVPN / L2TPIKEv2 ביטול החסימה של Netflix כן מפתה כן עובד בסין לא מומלץ...

 • ביקורת VPN של Hola 2019 - מסוכן “חינם” VPN להימנע!

  הושק בשנת 2017 והוקם על ידי עופר וילנסקי ודרי שריבמן, VPA של הולה הוא שם מוכר בקרב חינמי חינם. זה משתמש במודל freemium, כלומר הם...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me