סקירת VPN מאובטחת של AVG 2023: האם VPN של AVG טוב בכלל?

סמכות שיפוט הרפובליקה הצ’כית
מחיר $ 79.99 מחויב פעם אחת (תכנית לשנה)
שרתים 50+
יומנים כן
הצפנה AES-256-CBC
מבטל את חסימת Netflix כן
מפחיד כן
עובד בסין לא
מומלץ  לא
אתר אינטרנט https://www.avg.com/en-ww/secure-vpn
תאימות חלונות, אנדרואיד, אפל

VPN Secure הוא תוצר לוואי של AVG Technologies; הוקם בשנת 1991 כספק אנטי-וירוס, שנרכש על ידי Avast בשנת 2016. זהו כלי פרטיות יומרני, המדורג במקום ה -50 מבין 180 הספקים באתר BestVPN.co..

הוא משתמש בהצפנה של 256 סיביות AES ורק מארחים 50 שרתים ב -30 מדינות ברחבי העולם. למרבה הצער, היא מאחסנת גם יומני הפעלה וחיבור ולאפליקציית Windows שלה יש וירוס. בשמחה, היא כן מצליחה לבטל את החסימה של פלטפורמות סטרימינג כמו נטפליקס ארה”ב.

התמחור מתחיל במחיר של 6.66 $ לחודש. בתכנית שנתית, ותקבל ניסיון בחינם למשך 7 ימים לבדיקת השירות. אני לא ממליץ הספק למשתמשים המודעים לפרטיות, אך יעצו ללכת על האלטרנטיבה הזולה והאמינה, Surfshark במחיר של 1.99 דולר לחודש.

לקבלת מידע נוסף, קרא סקירה 2023 מעמיקה זו של AVG VPN, שם אני דן בנושא אבטחה, שקיפות, תמחור, שרתים, ביצועים, תאימות ותמיכה:

ספירת שרתים 50+
סמכות שיפוט הרפובליקה הצ’כית
יומנים כן
מפחיד כן
מבטל את חסימת Netflix כן
מחיר $ 79.99 מחויב פעם אחת (תכנית לשנה)
פרוטוקולים OpenVPN & IPSec
עוקף את חומת האש של סין לא
הצפנת מידע AES-256-CBC
אתר אינטרנט https://www.avg.com/en-ww/secure-vpn

Contents

ניתוח של VPN VPG’אבטחה

ל- AVG Secure VPN יש את המטה שלה בצ’כיה, שהיא רחוקה מ- 5/9/14 Eyes Alliances. כמו רוב מדינות האיחוד האירופי, למיקום יש פחות מגבלות אינטרנט.

זה עובד לטובת הספק, מכיוון שהמדינה מקילה אפילו את אלה הניגשים לרשת BitTorrent. VPNs לא נאסרים במדינה והחוק קובע חופש דיבור ועיתונות.

הממשלה מכבדת את זכויותיהם של תושבי חוץ, מלבד “דברי שנאה” מקרים השוללים פשעים מהתקופה הקומוניסטית והשואה. אחרת, הממשלה אוסרת הפרעה שרירותית בפרטיות.

היה קצת זעם על הצעת החוק החדשה של שר האוצר אנדריי בביש. זה התמקד “דינוומיזציה באינטרנט” לפיו כל משתמש היה צריך להחזיק “דרכון אינטרנט” לגישה לעולם הדיגיטלי. עם זאת, זה מעולם לא עבר, בגלל אי-הסכמתם הגמורה מצד התושבים.

ככאלה, אזרחים נהנים מאינטרנט בלתי מוגבל במדינה, עם חסימות שמטילות רק את דפי האינטרנט המקדמים פדופיליה, סחר בילדים, זנות ילדים ופורנוגרפיה..

האם AVG מאובטח VPN רושם את הנתונים שלך?

VPN Secure VPN’s “מדיניות רישום ושימוש” הוא די שקוף וברור. שלא כמו ספקים אחרים, מוצר זה אינו מדבר על אי אחסון נתוני VPN.

כמובן, הם לא בדיוק מציינים מה “נתוני VPN” הם רושמים, אבל רק לטעון שהם כן אמור להספיק כדי שמודעי הפרטיות יהיו ערניים מהשירות.

הספק טוען שהוא אוסף נתונים אלה למטרות טכניות, הונאה מפני שירות ולמניעה / זיהוי שימוש לרעה בשירותיהם, כמו הפרת השירותים שלהם “הסכם משתמש קצה”.

זה כרוך בפינוק של דואר זבל, שיתוף קבצים או פעילויות לא חוקיות אחרות. על מנת שהספק יזהה מקרים כאלה, הוא יעקוב אחר אתרים שבהם אתה מבקר.

ככאלה, הם אינם צריכים לציין אילו נתונים נרשמים, אך אנו יודעים שהם רושמים יומני שימוש (שזה דגל אדום). אני’אני אשאיר לבטוח בספק עם המידע שלך לך!

סקירת VPN מאובטחת של AVG

באיזו הצפנה משתמש VPN VPN?

כדי לאבטח את התנועה הנכנסת / היוצאת, AVG Secure VPN משתמש בהצפנה AES-256 בדרגה צבאית עם אימות hash של HMAC SHA256.

עבור ערוץ בקרה, AVG VPN משתמש באותם צ’יפים AES-256 עם לחיצת יד RSA-2048. סודיות מושלמת קדימה מושלמת (PFS) ניתנת על ידי החלפת מפתחות DHE-4096.

האם VPG VPN דולף את כתובת ה- WebRTC / DNS / IP שלך?

כדי לקבל תמונה מלאה על האבטחה שמציעה AVG Secure VPN, ערכתי בדיקות דליפת WebRTC / DNS / IP בשלושה אתרים שונים..

התהליך כלל חיבור לשרתים מגוונים ובדיקה אם הספק סובל מבעיות דליפה. התוצאות שתראו בהמשך הן מהבדיקות שלי בשרת ישראל, פתח תקווה.

מבחן דליפת IP-DNS - מחובר VPN

פרטיות מושלמת – מבחן דליפת DNS

כפי שאתה יכול לראות, לאחר בדיקת ה- DNS מתוך Perfect Privacy, התוצאות מגלות כי הכתובת שוכנת מישראל דרך ספקית התקשורת HQserv ISP.

המשמעות היא שהספק הצליח לסגור את כתובת ה- DNS שלי, מה שהופך את מיקומי הרשמי לא ידוע ובלתי נראה. ה- IP שקיבלתי גישה אליו; 185.191.205.3

פרטיות מושלמת - בדיקת דליפת DNS AVG VPN מאובטחת

דליפות דפדפן – מבחן דליפת WebRTC

אף אחד לא רוצה להירשם עם ספק שלא מצליח להציע את הפן הבסיסי ביותר של VPN: PRIVACY. אם יש אפילו את הסיכוי הקל ביותר לכך ש- WebRTC שלך ידלף, תקפוץ כל כך רע.

מזל עבורך, AVG Secure עברה את המבחן לאחר התחברות לשרת ישראל. כפי שניתן לראות, התוצאות להלן מציגות IP ציבורי ו IP מקומי מישראל.

דליפות דפדפן - מבחן דליפת WebRTC VPG Secure VPN

IPLeak.Net – ניתוח פרטיות מלא

כדי להבטיח שהתוצאות שקיבלנו עבור בדיקות דליפת WebRTC וגם של DNS היו מדויקות, החלטתי לערוך ניתוח פרטיות מלא על הספק באמצעות IPLeak.net..

אם אתה מסתכל על התוצאות שלהלן, אתה לא יכול לראות שום סימנים של דליפות. כתובת ה- IP היא של מיקום ישראלי, כולל ה- IP המקומי.

שרת ה- DNS זהה גם ל- IP הסגור, ומוודא כי זהותך נשארת בטוחה בעת השימוש ב- AVG’יישום VPN.

IPLeak.Net - ניתוח פרטיות מלא AVG Secure VPN

בדיקת קובץ אפליקציה: וירוס של GrayWare אותר

אני חייב לומר שמאוד התאכזבתי לגלות של- AVG, למרות היותה תוכנת אנטי-ווירוס ותוכנות אנטי-תוכנה ידועות, יש וירוס בקובץ ה- Secure VPN.exe שלהם ל- Windows..

בדיקת קובצי אפליקציה

הבדיקה בוצעה באתר virustotal.com, שם תוכלו להעלות קובץ ולנתח אותו בשירותי אנטי-וירוס מרובים בכדי לבדוק אם יש סימנים אדומים כלשהם..

כאשר אפליקציית ה- exe עברה 69 צ’קים, היא נכשלה באחת. האפליקציה מגיעה עם הנגיף GrayWare / Win32.Presenoker. קובץ ה- mac .dmg עבר את כל 55 הצ’קים.

בדיקת קובצי אפליקציה

מיקומי שרת VPN של AVG

המשתמשים מספקים ספקי VPN מאובטחים של AVG עם שרתים במיקומים של יותר מ 50 ברחבי העולם. הם עדיין צריכים להרחיב את ההצעות שלהם, אך ללקוחות יש את היכולת לבחור שרתים מיוחדים עבור P2P / Torrenting וסטרימינג, ששניהם מתפקדים בצורה חלקה.

ערכתי גם בדיקות מהירות / שרתים במספר מיקומים כדי לזהות שרתי מתכת חשופים מאלו וירטואליים (מזויפים). התהליך ארך אותי כשעה, שם בדקתי כ- 20 מיקומים. בשמחה, כל השרתים נמצאו ביעד המדויק שפורסם.

שרתי VPN מאובטחים של AVG מוצעים

בדיקות מהירות של VPG VPN להזרמה והורדה

בממוצע, AVG הצליחה לספק יציבות של 72.83 מגהביט לשנייה בהורדה ו- 68.63 מגהביט לשנייה במהירויות העלאה, על סמך ביצוע הבדיקות שלנו ב -5 מיקומי שרת שונים.

שרת ארה”ב בריטניה אוסטרליה גרמניה צרפת ממוצע
הורד 80.23 מגהביט לשנייה 79.34 מגהביט לשנייה 58.81 מגהביט לשנייה 69.98 מגהביט לשנייה 75.81 מגהביט לשנייה 72.83 מגהביט לשנייה
העלה 77.12Mbps 68.97 מגהביט לשנייה 62.77 מגהביט לשנייה 72.60 מגהביט לשנייה 61.72 מגהביט לשנייה 68.63 מגהביט לשנייה
פינג 127 שניות 180 שניות 99 שניות 150 שניות 109 שניות 133 שניות

האם VPG VPN עובד עם נטפליקס?

למרבה המזל, AVG VPN אכן עובד עם נטפליקס. אחרי הכל, אחת הסיבות העיקריות להשקעה בפתרון VPN היא עקיפת מגבלות גיאוגרפיות ומגבלות תוכן, שהוטלו על ידי סטרימינג של אתרים ברחבי העולם..

כדי לבדוק אם AVG Secure VPN עובד בצורה חלקה לביטול חסימת ה- VoDs, התחברתי לשרת בארה”ב ואז פניתי היישר אל Netflix.com לבדיקת מאגר הכותרות המלא שלהם..

הזרמת ארה

בעבר, איפה שלא יכולתי לצפות “פארקים ופנאי” בפלטפורמה, כשהוא מתחבר לשרת האמריקני ב- AVG Secure, ביטל את חסימת תוכנית הטלוויזיה.

כפי שתוכלו לראות למטה, תוכנית הטלוויזיה זורמת בצורה די חלקה ובאיכות HD. עם זאת, זה עבד רק כדי לבטל את חסימת Netflix האמריקאית ולא לפלטפורמות אחרות כמו BBC iPlayer ו- Amazon Prime.

פארקים ובילוי

האם זה בטוח לסיבוב עם VPG VPN?

למרבה הצער, הספק אינו מציע StealthVPN a.k.a. ערפול תכונה. היה לי עדיין נציג שלי לבדוק את השירות בסין (כחלק מספק 80+ שלנו’ניתוח), אך זה לא עבד.

עם זאת, ה- VPN אכן תפקד במקומות אחרים כמו איראן, עירק, טורקיה ומצרים, שם איסורי VPN קרובים מאוד וקשה לעקוף אותם..

לגבי P2P / Torrenting, ערכתי בדיקה ב- IPLeak.net שביקשה להוריד קישור מגנט ואז להעריך את הרקע שמאחורי הרשת..

כפי שאתה יכול לראות, התוצאות מראות כי זהותי מוגנת, וחושפת IP שונה מהמיקום והכתובתי בפועל: 185.191.205.6.

זיהוי כתובת טורנט AVG Secure VPN

בדיקת מיקומים וירטואליים

להלן תוכלו לראות תוצאות של CA Technologies’ צג סינטטי של האפליקציה. הצמדתי את השרת הישראלי ליותר מ 90 תחנות ניטור ברחבי העולם מ- ASM.CA.

בדיקת מיקומים וירטואליים

זמן הלוך ושוב (RTT) בכל המקומות היה גבוה ביותר, למעט בישראל – קרית מטלון, שיש לה ממוצע. rtt של 1.620 שניות, מה שמצביע על כך שהשרת נמצא קרוב.

בדיקת מיקומים וירטואליים ל- VPG של AVG

כלי ה- Tracert מבית CA Technologies’ צג סינטטי של האפליקציות, בדוק עוד יותר ממצאים אלה, מציג rtt של 1.603 ms. המשמעות היא שהשרת אכן ממוקם בישראל.

בדיקות של מיקומים וירטואליים

סקירת תאימות של VPG VPN

לאחר ניתוח הספק הבנתי ש- AVG Secure VPN אינו מציע הרחבות לדפדפן. לרשותך יישומים זמינים רק ל- Windows, Mac, Android ו- iOS.

אתה יכול להוריד את כולם מהאתר ישירות. משתמשי הטלפון החכם יכולים לבחור להתקין את ה- VPN ישירות מחנות Google Play או iTunes, בהתאם למכשיר בו הם משתמשים.

תאימות VPN מאובטחת של AVG

סקירת תמיכת לקוחות VPG VPN

מבחינת תמיכת לקוחות, AVG Secure VPN די פרואקטיבי. הם מציעים תמיכה בצ’אט בשידור חי 24/7 למשתמשים בתשלום, שם אתה מקבל תגובה תוך שניות מהשאילתה שלך.

בניגוד לספקים אחרים בשוק, ה- VPN אפילו מציע תמיכה פרמיום באמצעות הטלפון. ניתן להתקשר אליהם בטלפון 1-844-234-6038 לקבלת מידע / עזרה בנושא המוצרים שלהם.

יש גם לוח מחוונים לתמיכה, בו משתמשים יכולים להזין שאילתות חיפוש כדי להפנות אותם לבלוגים / מדריכי פתרון בעיות רלוונטיים..

שירות לקוחות

כמה עולה VPG VPN?

בניגוד לספקים אחרים המציעים מנויים של משתנים משתנים עם הנחות, סקירת ה- AVG VPN שלי חושפת שהספק שומר על דברים פשוטים על ידי הצעת תכנית שנתית אחת, שמתחילה ב- $ 79.99 לשנה..

המשמעות היא שאתה משלם 6.66 דולר לחודש. עלויות אלה ידידותיות למדי לתקציב, בהשוואה לאחרים בשוק שמתחילים ב- $ 10 + מעל החודשי.

תמחור VPN מאובטח של AVG

האם VPG VPN מציע תכונות אבטחה מיוחדות?

אפילו לאחר שנכנסתי לעומק ל- AVG Secure VPN, לא יכולתי למצוא שום תכונות מתקדמות שיכולות להגביר את האנונימיות שלך באופן מקוון. אמנם כן, הספק אכן בהצלחה את זהותך.

זה חסר מאוד בהציע תכונות אבטחה נוספות כמו מתג הרג אוטומטי, DoubleVPN, Onion over VPN, StealthVPN ו- DDoS / DPI Attack Protection, כל אלה נחוצים כיום’העולם הטכנולוגי המהיר.

כמה מכשירים אוכל להתחבר בו זמנית עם VPG VPN?

AVG Secure VPN אינו מציע למשתמשים יכולת רבה לשתף את החיבור שלהם במכשירים שונים. בדיוק כמו רוב הספקים בשוק, יש לו מגבלה של חמישה כניסות מרובות.

משמעות הדבר, אתה יכול להשתמש בו רק על חמישה מכשירים בו זמנית. בהשוואה ל- Surfshark, שמציע חיבורים ללא הגבלה, והוא מהדורה חדשה (הושק בשנת 2023) – הייתי אומר ש- AVG Secure VPN עדיין יש דרך ארוכה לעבור.

השוואות VPN של AVG

ספקי VPN

מבטל את חסימת Netflix US

מציע מהירויות מהירות

הצפנה

פרוטוקולים

כניסה עם ריבוי כניסה מותרת

תמחור

קרא ביקורות

אתר אינטרנט

כריש גולש VPN Secure VPN
כן כן
מעל הממוצע איטי
Surfshark מציעה הצפנת AES-256 בכל הפרוטוקולים בהם היא תומכת AVG VPN מציע הצפנת AES-256 בכל הפרוטוקולים שהוא תומך בהם
OpenVPN & IKEv2 OpenVPN
חיבורים ללא הגבלה במנוי יחיד 5 כניסות מרובות במינוי יחיד
$ 1.99 לחודש (תכנית שנתית) עם כל התכונות כלולות 2.99 $ לחודש (תכנית לשלוש שנים) עם כל התכונות כלולות
ביקורת Surfshark סקירת VPN של AVG
בקרו ב Surfshark בקר ב- VPG Secure VPN

חלופות VPN של AVG

בהתחשב ב- VPG ה- AVG’הביצועים אינם כה מרשימים, ייתכן שמשתמשים מחפשים אלטרנטיבה אמינה. אני מציע להירשם ל- Surfshark ידידותי לתקציב ועם זאת בעל ערך רב, שמתחיל במחיר של $ 1.99 לחודש.. 

עם זאת, אם לא אכפת לך לבזבז קצת יותר כסף, אין אפשרות טובה יותר מאשר PureVPN הידוע לשמצה בהונג קונג. זה מתחיל ב 2.91 דולר לחודש בתכנית ל -5 שנים ויש לה רשת גדולה של 5,600 שרתים ומעלה!

האם אני ממליץ על AVG Secure VPN?

אממ… אני לא חושב כך. ראשית כל, מדיניות הרישום שלהם מוצלת למדי ואני מאמין שהם אכן שומרים על יומני שימוש, המכילים חותמות זמן ואתרים בהם ביקרו.

שנית, ספירת השרתים שלהם נמוכה מדי והם צריכים להרחיב את הרישומים שלהם. שלישית, אין להם תכונות אבטחה מתקדמות כדי לשפר את האנונימיות שלך.

אני’אני אומר ש- VPN יהיה רק ​​בחירה טובה למשתמשים שרוצים פשטות וזקוקים לגישה לנטפליקס האמריקנית. חוץ מזה VPN זקוק להרבה עבודה.

אם אתם מחפשים כל הסבב הזול לכל צרכי הגלישה, ההזרקות, הזרמים והמשחקים, הייתי ממליץ ללכת על Surfshark שמתחיל ב- $ 1.99 לחודש..

Похожие статьи

 • ביקורת VPN VPN 2023

  שיפוט קנדה מחיר 2.99 $ לחודש על תוכנית תוכנית לשנה אחת 10 שרתים ב -10 מדינות יומנים יומנים הצפנת נתוני משתמש AES-256 (בתשלום) | AES-CBC-128 ביט…

 • סקירת NordVPN 2023

  תחום השיפוט פנמה מחיר 3.49 $ לחודש עבור שרתים לתוכנית שלוש 5560+ שרתים ב 59 מדינות יומנים ללא יומנים הצפנה מאושרת AES-256-GCM / AES-256-CBC…

 • Windscribe VPN Review 2023

  תחום השיפוט בקנדה מחיר 49 $ לתוכנית חד-שנתית לשרתים 600+ שרתים ב -60 מדינות יומנים כן הצפנה AES-256 ביט ביטול החסימה של Netflix לא מפחיד כן…

 • סקירת Surfshark 2023

  תחום השיפוט איי הבתולה הבריטיים מחיר 1.99 $ לחודש (47.76 $ למשך 24 חודשים) שרתים 1040+++ מדינות יומנים ללא יומנים הצפנה מאושרת…

 • סקירת PureVPN 2023

  תחום השיפוט בהונג קונג מחיר 2.91 דולר לחודש לשרת שנתיים לשרת 2,000+ ב -140 מדינות מדינות יומנים ללא יומנים הצפנה מאושרת AES-256-CBC ביטול החסימה של Netflix…

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  סקירת VPN של Mullvad