סקירת ה- VPN של הרשת הפרטית שלי

במבט ראשון זה מרגיש כמו שירות ספציפי בבריטניה, אך נראה שהוא די מטעה וכי הרעיון בהחלט מתקיים כאן. VPN של MyPrivateNetwork אולי לא נמנה עם ספקי ה- VPN הגדולים ביותר בחוץ, אבל זה בהחלט שירות מספיק טוב שלא ניתן לו עד היום את חלקו הראוי לאור הזרקורים..

טוב זה’הולך להשתנות היום, כשאני הולך לבדוק את השירות הזה באופן מקיף, לבדוק את ההיבטים השונים שלו כולל תוכניות התמחור שלו, רשת השרתים, ניסיון ללא תשלום ועוד כדי לנתח אם הוא עומד בתקני ה- VPN הטובים ביותר או לא..

אז כאן’זה הסקירה הבלעדית של MyPrivateNetworkVPN מאת BestVPN.co!

סקירת מחירים של MyPrivateNetwork

דברים ראשונים ראשונים, המחיר. שכל VPN יהיה תחרותי בימינו’בתעשיית הצוואר ביותר, היא צריכה להציע את השירות שלה במחיר הנכון. ספקים רבים בימינו מתחרים בענף באמצעות תוכניות התמחור שלהם.

כשראיתי את ההיבטים השונים של השירות, עליהם ארחיב ביתר פירוט בהמשך סקירה זו, והשוויתי אותו עם תוכניות התמחור של הספק, ראיתי שהם יקרים מעט מהנורמה. להלן המחירים החודשיים שמציע הספק:

סקירת ה- VPN של הרשת הפרטית שלי

  • תוכנית גלובלית £ 8.97 או 11.65 $ לחודש
  • מדינה יחידה £ 4.97 או 6.46 $ לחודש

קיימות גם תכניות לטווח ארוך:

מדינה יחידה:

  • 3 חודשים - £ 14.16 או 18.40 $ מחויבים פעם אחת
  • 12 חודשים - £ 47.71 או 61.99 $

גלובלי:

  • 3 חודשים - 25.56 ליש"ט או 33.21 דולר
  • 12 חודשים - 86.11 ליש"ט או 111.8 דולר

Myprivatevpn תוכניות לטווח הארוך

ב- bestVPN.co, אנחנו לא’אני בדרך כלל פעל לפי המדיניות שרק הספקים שמציעים תוכניות במחיר נמוך הם טובים וזה’מכיוון שאנו יודעים ומקבלים עובדה כי מתן שירות VPN איכותי אכן לוקח הרבה כסף וספקים קטנים יותר לא’בדרך כלל יש לך את המשאבים לא רק להציע שירות טוב, אלא גם לקחת את הלהיט באמצעות שולי רווח נמוכים.

לכן, עבור ספקים כמו MyPrivateNetwork, שתוכניות התמחור שלהם בהחלט נמצאים מעל הטווח הצפוי לשירותים בעלי שיעור קומה כזה, אני כן נותן להם מרווח תועלת. בודקים אחרים עשויים לטרוק ספקים כאלה על הסף, אבל אני נותן חשיבות רבה יותר ל- VPN’ביצועים. התמחור עבורי הוא משני.

הספק מציע שני סוגים של תוכניות, ראשית התוכנית הגלובלית עם כל התכונות והשרתים המוצעים על ידי הספק, ושנית, תוכנית המדינה היחידה המגבילה אותך לחיבור שרת מדינה יחיד בלבד.

הייתי ממליץ לספק רק להבטיח כי ראשית, הוא ישנה את מחירי לירות בבריטניה לדולר אמריקני בכדי לגרום לתוכניות להיראות מעט יותר מושכות את הצרכנים העולמיים ולחסוך אותם מטרחה של המרה. ושנית, הייתי ממליץ להם להוריד את המחירים בשולי של 25% בכדי לגרום להם להגיע לשווים עם שאר הספקים העובדים באותה רמה.

אם אתה רוצה לבחור את הספק, העצה שלי תהיה ללכת על התוכניות לטווח הארוך, ובמיוחד על העסקה העולמית של 3 חודשים, שהיא אולי העסקה הטובה ביותר של המגרש בהתאם להצדקת המחיר שלה..

ניסיון חינם ל - MyPrivateNetwork

התכונה הטובה ביותר בשירות זה היא מדיניות הניסיון והחזר החינם שלו. MyPrivateNetwork הוא אחד משירותי ה- VPN הנדיבים והפתוחים ביותר שנתקלתי בהם בקריירת הסקירה שלי והייתי רוצה להמליץ ​​על מדיניות הניסיון החינמית שלהם לכל שאר הספקים בענף מכיוון שזה ממשיך להראות עד כמה אמון הספק הוא הצגת בשירותו באמצעות מעשה זה.

סקירת ה- VPN של הרשת הפרטית שלי

בדרך כלל, אם אתה זקוק לניסיון חינם, אתה צריך לבחור בו או אם לא תעשה זאת’אתה יכול ללכת ישר לרכישת השירות, עם זאת, הדברים לא’אני לא עובד ככה עם ספק VPN זה.

ב- MyPrivateNetwork תקבלו תקופת ניסיון בחינם לשלושה ימים ללא התחייבות לכל תוכנית שהיא פשוט מדהימה מכיוון שהיא מאפשרת למשתמש להרגיש בטוח הרבה יותר להיכנס לשירות..

הספק מציע גם שירות VPN בחינם משלו על כל זה. ב- MyPrivateNetwork’השירות החינמי, אתה משויך באופן אקראי לשרת בגרמניה או בספרד ומהירות הגבוהה ביותר של 1 מגהביט לשנייה.

אבל הנדיבות לא’לא תסתיים כאן, כיוון שתוכלו לנצל 90 יום של עצום כדי לתבוע את ההחזר. כל הגורמים הללו משתלבים יחד כדי להציע לכל משתמש מראית עין של בטיחות בעת רכישת ה- VPN מכיוון שאתה יודע שזכית’לא תחויב עד 72 שעות ואפילו לאחר מכן אתה יכול להחזיר את הכסף שלך בכל עת תוך 3 חודשים.

יש לי חששות לגבי MyPrivateNetwork’זה תוכניות במחיר גבוה מאוד, אבל מדיניות הניסיון וההחזר החינמית שלה היא יותר מאשר לפצות עליה בהחלט.

סקירת תאימות של MyPrivateNetwork Apps

הספק מציע ארבע אפליקציות לקוח מרכזיות, כלומר עבור Windows, Mac, iOS ואנדרואיד. זו בערך חבילת המתנע הבסיסית, אם אני יכול לקרוא לזה כך, עבור כל ספק VPN להתחיל איתו. אבל הייתי מאוד מופתע לראות שהספק מציע אפליקציית Firestick ייעודית שהיא לא הישג משמעותי כשהוא ממשיך להראות שהיא מתאימה גם לבסיס משתמשים נישה..

תמיכה במכשירי MyPrivateVPN

אחד ההיבטים המפתיעים ביותר כאן היה שלא הוזכר בשום מקום את קודי. Kodi היא אחת מפלטפורמות הזרימה הפופולריות ביותר וגם אם ספק אינו עושה זאת’הם לא מציעים תוסף ייעודי לכך, הם בהחלט מזכירים את ה- VPN שלהם’תהליך ההתקנה של זה. אבל ספק ה- VPN הזה לא’אני עושה שכל אחד מהדברים הוא לדעתי ירידה משמעותית.

מלבד זאת, האפליקציות שלה הן גם די בסיסיות, מלבד אפליקציית Firestick שהיא די נחמדה והיא אולי שם למעלה עם הטוב ביותר, עם דברים לא יותר מדי נוצצים. ממשק המשתמש מעט מסורבל ויכול לחסל קצת מודרניזציה ושדרוגים כדי לכלול יותר מינימליזם בתכנית הדברים.

אבל דבר אחד שעלי לברר כאן הוא שאפליקציית Windows היא למעשה אפליקציית OpenVPN, מה שאומר שהיא לא לקוח ה- VPN הממוצע שלך, כלומר כמו אלה שאתה מקבל מספקים כמו ExpressVPN או PureVPN. אפליקציית Windows שלהם פועלת על פי פרוטוקול להגדרה מבוססת פרוטוקול, שהיא קצת זקנה כיום’הסביבה שלה, שבה יש לך לקוח אחד בו אתה יכול לעבור במהירות מפרוטוקול למשנהו ללא בעיות.

MyPrivateNetwork צריך להציג אפליקציית לקוח חלונות טובה יותר כמו אלה שמציעים הספקים הטובים יותר מכיוון שהאפליקציה הזו טכנית מדי עבור משתמש ממוצע..

תשתית שרת MyPrivateNetwork

סקירת שרתי MyprivateVPN

ספק זה מציע כיום כ- 200+ שרתים ב -44 מדינות ברחבי העולם. תשתית השרת מפותלת מאוד לטובת מערב אירופה והצפון אמריקה, עם מעט מקומות באסיה כמו הודו ופחות באזורים דרום אמריקה ואפריקה..

הספק אכן מציע רשימת שרתים טובה למי שמחפש להתחבר לשרתים באזור המזרח הרחוק האסייתי, כאשר מיקומים זמינים כוללים מלזיה, טייוואן והונג קונג..

ספירת השרת מספיק טובה אם כן’לעומת זאת בהשוואה לספקים דומים בקנה מידה בינוני, עם זאת, הספק צריך להוסיף כמה מיקומים נוספים באזורים כמו אסיה ודרום אמריקה על מנת להעניק לספקים טווח הגעה רחב יותר..

בכל הנוגע לזרמת שרתים נתמכים, באכזבה, לא הייתי’לא מצליח לעבור לנטפליקס ארה"ב. אך השירות עבד היטב בביטול חסימת ה- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה, מה שהיה צפוי שכן הספק מתמקד בעיקר בשירות הצרכנים הבריטיים.

גישה זו טובה, אך היא יכולה להחמיר את האש על ידי הגבלת הספק למשתמשים במדינה אחת. MyPrivateNetwork צריכה לעבוד על מנת שהשרתים שלה יוכלו לעקוף מגבלות על Netflix US, אם היא רוצה לצמוח בעיקר כשירות בשנים הבאות..

סקירת התמיכה של MyPrivateNetwork

לשאילתות משתמשים או לפיתרון תקלות מכל סוג שהוא, הספק מציע תמיכה בדוא"ל רגילה, אך הוא בהחלט יכול להשתפר בכך על ידי הוספת תכונת צ'אט חי בזמנים הבאים. זה יאפשר לו להראות את השירות שלו מושך ומגיב יותר בהשוואה למה שהוא כרגע.

תמיכה בדוא"ל היא טובה והיא עדיין זוכה להערכה רבה, אך הושלמה על ידי השירותים הגדולים יותר בענף ובעתיד לבוא, כולם יצטרכו ללכת באותה דרך, אז למה לא עכשיו.

מלבד השיטה, בואו’תסתכל על הביצועים. שלחתי להם בדוא"ל לגבי שאילתה מסוימת שיצא לי בראש וזמן התגובה שלהם היה מתחת לשעה, וזה די מצוין בהתחשב בניסיון שלי עם מערכות תמיכה דוא"ל דומות אחרות.

סקירת תמיכה של Myprivatevpn

אז אני יכול להרגיע אותך שאם אתה נרשם לשירות אתה מקבל עסקה טובה. זה’זה לא הכי טוב, אבל זה’זה גם לא נורא.

סיכום

MyPrivateNetwork הוא אחד השירותים הטובים יותר בקנה מידה בינוני בהחלט שכן הביצועים שלו באמת גדולים כשירות VPN. יש פה ושם מעט צחקוקים, שאם ישתפרו, הם יכולים להגדיל באופן דרסטי את ביצועי השירות.

תכונות MyPrivateVPN

באשר להמלצות העיקריות שלי, MPN צריך להוסיף כדי להפוך את לקוחותיה לקלים יותר לשימוש (פורניר אותם מתמיכה של OpenVPN לקוח או לשמור אותו וגם לבנות אחד חדש שמציע טיפול קל יותר בשירות VPN), להוסיף את היכולת לבטל את החסימה Netflix US, הורד את התמחור בשולי של 20% -40% ולבסוף, הוסף תמיכה בצ'אט חי (אופציונלי).

אבל דבר אחד שיש לציין כאן הוא שזה, אני מדרג את MyPrivateNetwork’אפליקציית Firestick כאחת מאפליקציות ה- VPN הטובות ביותר עבור הפלטפורמה, ואם אתם מחפשים להשיג VPN עבור ה- Firestick שלכם, יש כמה אפשרויות טובות יותר מ- MPN’אפליקציה ייעודית.

אם הספק אכן מיישם את כל ההמלצות הללו, הוא יכול להפוך לשירות טוב יותר ופופולארי עוד יותר מכפי שהוא כיום. MPN מהירה, מציעה כמות טובה של שרתים והיא מאובטחת, כך שהיא אכן משיגה את הזכות הבסיסית בהחלט, הדבר היחיד שנשאר כעת הוא להוסיף את החידושים כדי להשיג יותר מסחריות.

Похожие статьи

  • סקירה של המנהרה הפרטית 2020

    תחום השיפוט ארצות הברית מחיר 3 $ לחודש (36 $ בתכנית השנתית שלה) שרתים 22 שרתים ב 12 מדינות יומנים שומר על יומנים רגישים במשך 14 יום הצפנה...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me