ביקורת VPN ליוגה 2023

סמכות שיפוט אין מידע
מחיר חינם
שרתים 500+ שרתים ב -30 אזורים
יומנים מאחסן יומני חיבור
הצפנה AES-256-Bit
מבטל את חסימת Netflix לא
מפחיד כן
עובד בסין לא
מומלץ  לא
אתר אינטרנט אפליקציות בחנות Google ו- Apple Play
תאימות אנדרואיד, אפל

VPN של יוגה הצליחה לצבור למעלה מחמישה מיליון משתמשים בזמן הקצר שלה להצטרף לשוק כלי הפרטיות. זהו שירות VPN חינמי שמצוין כ- “הטוב ביותר” על ידי משתמשים רבים בחנות Google Play, אך הניתוח שלי חושף צד אפל למדי ב- VPN.

היישומים שלהם אינם בטוחים כלל ומשתמשים בפרקטיקות מצמצמות בכדי להרוויח כסף, הכוללות מכירת הנתונים שלך לשירותי צד שלישי ושימוש במודל מבוסס מודעות (מה שמציב שוב את המידע שלך בסיכון נוסף להתחברות משירותים לא בטוחים).

למידע נוסף על VPN יוגה, קרא סקירה כלולה זו המכילה ביקורות על אבטחתה, שקיפותה, תמחוריה, שרתים, ביצועים, תאימות ותמיכה.

 • אבטחה
 • שקיפות
 • תמחור
 • שרתים
 • ביצועים
 • תאימות
 • תמיכה

Contents

אבטחה

סמכות שיפוט

העובדה הראשונה והמדאיגה ביותר בנושא VPN של יוגה היא שאיש אינו יודע היכן יש המפקדה של הספק. אין להם אתר רשמי זמין, אלא רק עמוד פייסבוק שהוא דו משמעי ליבה. לרוב, לשירות יש נוכחות לא פעילה באופן מקוון.

עם זאת, הוא מקבל מספר עצום של הרשמות, ומרוויח דירוג 4.7 בחנות Google Play ו- 4.8 מתחיל ב- iTunes (מתוכם רוב הביקורות נראות מזויפות). כשעמקתי קצת יותר עמוק בספק, נתקלתי במחקר מעניין שנערך על ידי ZDNet.

סמנכ

היא קובעת שכ- 60% מהאפליקציות הניידות המובילות בחינם באפל וב- Google Play חנות הן ממפתחים שמקורם בסין או בעלי בעלות סינית. ל -17 מתוך 30 האפליקציות שניתחו (מופיעות בשתי החנויות) היו קישורים רשמיים לסין, וזה די מדאיג בלשון המעטה.

אם אתה מסתכל ברשימה שלמעלה, תבחין ש- VPN ליוגה הוא בין השמות הכלולים. העצה היחידה שלי היא שכדאי לברוח מהשירות הכי מהר שאפשר. ממשלת סין ידועה בחוקיה בנושא שמירת נתונים ומעקב המונים.

מדיניות פרטיות

ככל הנראה התירוץ הקשה ביותר למדיניות פרטיות, יוגה VPN מפרסמת את מדיניות הרישום שלה באתר אירוח טקסט-dump, אליו תוכלו לגשת מכאן: http://www.yogavpn.com/static/privacy.txt

אורכה של 373 מילים בלבד, מדיניות הפרטיות נוטה להיות דו משמעית לחלוטין, ואינה מציעה מידע חוקי לגבי המידע שנאסף ולכמה זמן.

איננו אוספים מידע אישי המזהה אותך או אדם אחר, כגון שם פרטי ושם משפחה, כתובות פיזיות, כתובות דוא”ל, טלפון, פקס, SSN, מידע המאוחסן במכשיר שלך.

כפי שאתה יכול לראות, המדינה הראשונה שהם לא רושמים שום מידע אישי, אבל אז ממשיכים להצהיר “אנו עשויים לאסוף את המידע שלך כשאתה מתקשר איתנו או שאתה מוסר לנו”.

אין פרטים לגבי המידע המאוחסן / מוקלט, מה שנותן לנו סיבה נוספת לומר לך: אל תסמוך על הונאת VPN חינמית זו. זה אולי עובד חלק, אך מוצל עד ליבה!

מדיניות הפרטיות של VPN ליוגה

בדיקת IP / WebRTC / DNS

כדי לקבל מושג טוב יותר לגבי האבטחה / הפרטיות שמציע VPN של יוגה, ערכתי כמה בדיקות בנושא דליפות דפדפנים, דליפת DNS פרטית מושלמת ו- IPLeak.Net.

התחברתי לשרתים רבים ושונים והתוצאות שקיבלתי היו די דומות לתמונות המסך שתראו בהמשך עם כתובת ה- IP של גרמניה.

כן, ה- VPN מצליח להסתיר את כתובת ה- IPv4 וה- WebRTC שלי, אך החלק המדאיג הוא זיהוי של יותר מ -70 כתובות שרת DNS..

כל אתר שמקבל כל כך הרבה בקשות DNS ממקומות שונים יביא אותך לרשימה השחורה מהביקור. שלא לדבר, ה- DNS מציג שני מיקומים שונים.

האחת היא גרמניה והולנד השנייה, וזה הגיוני בהתחשב בזמני הפינג עבור שרת זה היה מתחת ליחס של 8,000 מ ‘לשני המיקומים.

זה שוב מאשר את התיאוריה שלי שלספק אין שרתים משלו, אך למעשה רוכש אותם מחברה מבוססת ארה”ב בשם Linode.

בדיקת דליפות DNS של VPN IP WebRTC

שקיפות

אי הוודאות של יוגה VPN היא כזו שיש בה שני מפתחים שונים הן עבור iTunes והן עבור חנות Google Play, בשניהם יש שני אפליקציות VPN נפרדות..

ב- iTunes, VPN של יוגה נוצר על ידי LANPIPER PTE.LTD (גם המפתח עבור VPN Melon) ובחנות Google Play הוא פותח על ידי שרה הוקן (שהיא גם הבעלים של מצית VPN).

שקיפות VPN ליוגה

כיוון שכך, לא ניתן לקבוע מי בדיוק מפעיל VPN של יוגה, אך עדיין פניתי לשני המפתחים כדי לקבל מידע נוסף על הספק..

אני עדיין מחכה לתגובה מהם, יחד עם תשובות לכמה שאלות פולשניות ששאלתי את צוות התמיכה שלהם ב yogavpn.feedback [@] gmail.com

 1. איפה מטה החברה שלך? האם נוכל לקבל כתובת?
 2. האם אתה מפרסם דוחות שקיפות / ערבות כנריות?
 3. אם כן, באיזו תדירות? קישור לקובץ URL או קובץ PDF יעזור!
 4. האם תביעותיך נבדקו על ידי חברת אבטחה צד ג ‘עצמאית?
 5. מדוע טרם ביקרתם? כל סיבה?
 6. האם נוכל לקבל קצת מידע על הבעלים שמאחורי החברה?
 7. האם יש לכם משקיעים כלשהם והוא המידע הזמין באופן ציבורי למשתמשים?
 8. מיהם הדירקטוריון של החברה שלך?

תמחור

אם עברת על אחד מדפי האפליקציות שלו בחנות Play או בחנות iTunes, עליך לדעת כרגע שמדובר ב- VPN בחינם, אז מדוע סקירת מחירים?

ובכן, VPN של יוגה הוא בהחלט בחינם, אבל אתה צריך “נקודות” לביטול חסימה של תכונות ספציפיות. נקודות אלה מחולקות לשלושה שכבות שונות להפעלת רשימה מלאה של שרתים.

תמחור VPN ליוגה

זו הראשונה שאני רואה מערכת כזו. כדי לקבל נקודות יש לך כמה אפשרויות. הראשון הוא לצפות בסרטון וידאו, שיעניק לכם מקום בין 10 ל 1000 נקודות.

השנייה היא לבצע צ’ק-אין, אשר מעניק לך +200 עד 1000 נקודות. השלישי הוא להזמין חברים נוספים, שיעניקו לך מעל 9000 נקודות והרביעי להזין קוד, וזה שוב נותן לך 4000 נקודות.

שרתים

סמנכ”ל יוגה אומר שהוא מציע 500 “שרתי פרוקסי” ב -30 אזורים שונים. כדי לגשת לשרתים אלה, עליכם לקבל נקודות בשיטות שהוזכרו לעיל.

בהתאם לנקודות שיש לך, אתה יכול לקבל גישה לשרתים בשלושה רמות שונות. שכבה 1 מציעה לך רק חמישה שרתים בחמש מדינות שונות.

שכבה 2 מגדילה את הסכום ל -15 שרתי סה”כ, מה שמוסיף כמה אפשרויות אזוריות גם למשתמשים (כגון ארה”ב החוף המזרחי וחוף המערבי בארה”ב).

דרגה 3 מגדילה את הרישום ל -30 שרתים נפרדים, עם שמות הכוללים מיקומי עיר ספציפיים (כמו צרפת – פריז או ארה”ב – מיאמי).

להלן צוינו שלושת רמות השרתים הללו יחד עם הנקודות הדרושות לכם לביטול החסימה שלהם על בסיס יומי. זכור כי כמויות אלה ממשיכות להשתנות.

 1. בסיסי: 500 נקודות / יום
 2. יציב יותר: 1800 נקודות / יום
 3. ברחבי העולם & הכי יציב: 5000 נקודות / יום

שרתי VPN ליוגה

הספק אינו מתווה באיזה סוג הצפנה או פרוטוקול הוא משתמש או שהוא מציע. ללא שתי התכונות הללו, לא יכול להיות ש- VPN מלכתחילה.

אפילו הגרועים ביותר ב- VPN מזכירים את שני הדברים האלה, אך VPN של יוגה שותקת עליהם. זה כן אומר שהוא מצפין את הנתונים שלך אבל אין שום דבר נוסף אחר כך.

ביצועים

אם אני מדבר על מהירות ספציפית, הספק גרוע מכל שירות חינמי שנבדק לפני כן. זה יכול להיות חייב לבסיס המשתמשים הגדול שלה ולחוסר זמינות השרתים.

איש לא ירצה לבזבז זמן בצפייה במודעות או בלחיצה על דברים כדי להשיג נקודות על מנת לגשת לשרתים של שכבה 3 המוצעת מהספק.

כולם יודעים שמודעות עצמן רושמות נתונים על משתמשים וזה כשלעצמו מהווה הצעה מסוכנת כשאתה בוחר להוריד ולהתקין VPN של יוגה.

בדיקות ה- VPN שנערכו באמצעות כלי Oakla Speedtest בכמה שרתים המספקות מהירות הורדה ממוצעת של 15 מגהביט לשנייה והעלאה של 10 מגהביט לשנייה ברשת 4G שלי!

בדיקת מיקום וירטואלי

כדי לתת למשתמשים מושג טוב יותר לגבי השירות המטעה שהוא VPN של יוגה, ערכתי בדיקה בשרתים שלהם. זה היה כדי לשפוט אם הספקים או לא’ השרתים מבוססים על המיקום המפורסם.

התחברתי לשרת בגרמניה שנתן לי את כתובת ה- IP: 139.162.168.186. פרסמתי את הכתובת הזו במבחן הפינג לפיתוח סינתטי של CA App.

בדיקת מיקום וירטואלי של יוגה VPN

הכלי מצמיד את השרת ליותר מ- 90 מיקומים ברחבי העולם. כפי שאתה יכול לראות, זמן הלוך ושוב הוא די גבוה עבור מיקומים אחרים, אך בגרמניה – פרנקפורט, ה- ms נמוכה עד 1.080 שניות.

ביקורת VPN ליוגה

עם זאת, כאשר בדקתי את המיקום של הולנד – אמסטרדם, הוא נגע באותה 8,000+ שניות, בדיוק כמו שרת גרמניה – ברלין, מה שמעיד על ניתוב שרתים. אז ביצעתי מסלול אימונים.

סמנכ

אם אתה רואה את התוצאות לעיל, אתה יכול לראות כי זמני הפינג הם די קצרים בעת עריכת טרצ’רוט מפרנקפורט, אבל קיבלתי תוצאות דומות בהולנד – אמסטרדם שוב.

לאחר שחפרתי בהמשך והעתקתי את כתובת ה- IP של נקודת הקצה אל ערכת הכלים של הוריקן חשמלי BGP, גיליתי שהשרתים שלהם נרכשים למעשה מ https://www.linode.com

מיקום וירטואלי של יוגה VPN

זה נותן לכולנו תמונה ברורה שלא ניתן לסמוך על VPN יוגה. יש להם עקבות בסין ואז שרתים שנרכשו מארה”ב, חברה בתחום שיפוט חמש העיניים. לא בטוח!

P2P / טרנינג ונטפליקס

VPN של יוגה אינו מאפשר התאהרות וגם לא אומר שאתה יכול לבטל את החסימה של כל אתר סטרימינג מרכזי דרכו, וזה בסדר שכן לשירותים בחינם אין המשאבים להציע פונקציות אלה..

המחקר שלי בשרתים שלו מסביר עוד יותר מדוע הם אינם תומכים בהסרת או ביטול חסימת ה- VoDs כמו Netflix. ה- VPN לא מספיק מצויד וסובל מדליפות DNS!

תאימות

YogaVPN לא מציע הרבה תאימות. הוא תומך בשתי פלטפורמות בלבד: iOS ואנדרואיד, שנוצרו על ידי מפתחים של צד שלישי, LANPIPER PTE.LTD (ב- iTunes) ושרה הוקן (בחנות Google Play).

האם המשמעות היא שאין VPN יוגה עבור חלונות או יוגה ב- Firestick? לרוע המזל, מכיוון שלספק אין אפילו אתר רשמי, זה טיפשי לצפות לתמיכה מרובת פלטפורמות.

אני בטוח שמשתמשים יכולים למצוא שפע של אפשרויות עם תאימות מכשירים טובה יותר. אם הפעלת ה- VPN עדיין חשובה מאוד, תוכלו לטעון את קובץ ה- apk של Yoga VPN דרך Bluestacks ב- Mac או Windows.

נגן האפליקציות של Bluestacks הוא אמולטור אנדרואיד שמקים את חנות Google Play בחשבון ה- Gmail שלך למכשיר מזויף המסופק על ידי התוכנה כדי לטעון / להתקין קבצי .APK.!

תמיכה

מכיוון של- VPN ליוגה אין אתר רשמי, אין אפשרויות רבות לקבלת תמיכה. הדבר הקרוב ביותר לכל נוכחות מקוונת ב- VPN הוא עמוד פייסבוק.

אך למרבה הצער, הספקית הייתה פעילה להפליא. כשעוברים את הפוסטים, אני יכול לראות רק כי VPN של יוגה פעיל כבר בשנת 2023 עם פעילות מינימלית בשנת 2023, 2023 ו- 2023.

תמיכה ב- VPN ליוגה

עדיין החלטתי להעביר להם הודעה בפייסבוק ולשאול אותם אם יש להם תוכניות ליצור אתר רשמי עבור המוצר שלהם.

קיבלתי תגובה שנוצרה באופן אוטומטי, והפצירה בי ליצור קשר בתוך האפליקציה או באמצעות דואר אלקטרוני. עשיתי את שניהם, אך עדיין לא קיבלתי תשובה.

סקירה של YogaVPN

האם יוגה אסורה ברוסיה?

הייתי שמח שהספק עונה לעצמם אך לצערי, התמיכה שלהם מבאס. מה שאני יכול לספר לכם כרגע על המצב ברוסיה הוא שהדברים לא טובים!

הממשלה, בדומה לזו של סין, רוצה שליטה רבה יותר בעולם הדיגיטלי. זה תומך רק בשירותי VPN מוסמכים שמסכימים לשתף יומנים עם סוכנויות.

כיוון שכך, כל הספקים שאינם משתפים פעולה עם המדינה עומדים לסבול מאיסור קבוע על אפליקציות VPN עבור שניהם: iTunes ו- Google Play Store, כולל יוגה VPN.

פסק דין סופי

האם הייתי ממליץ על VPN של יוגה?

הממ. אין מידע מדויק על סמכות השיפוט, בעיות דליפת DNS, שימוש במיקומים וירטואליים, אין אתר רשמי, היעדר שרתים עם ביצועים גבוהים ומערכות נקודות מסובכות, אתה מקבל את התוכן, נכון?

הספק הוא ככל הנראה מבין הגרועים ביותר בפלח החינמי, ובסיס משתמשים גבוה אינו משנה את העובדה ש- VPN הוא דו-משמעי בכל הנוהגים שלו, ומספק אבטחה וביצועים ירודים..

העצה שלי תהיה לרוץ בכיוון ההפוך הכי מהר שאתה יכול ולא לסמוך על VPN של יוגה עד שהם יבחרו להיות שקופים יותר ללקוחות ולקוחות פוטנציאליים שלהם.

Похожие статьи

 • סקירת Surfshark 2023

  תחום השיפוט איי הבתולה הבריטיים מחיר 1.99 $ לחודש (47.76 $ למשך 24 חודשים) שרתים 1040+++ מדינות יומנים ללא יומנים הצפנה מאושרת…

 • סקירת PureVPN 2023

  תחום השיפוט בהונג קונג מחיר 2.91 $ לחודש עבור שרתים לתוכנית דו שנתית 2,000+ ב -140 מדינות יומנים ללא יומנים הצפנה מאושרת AES-256-CBC ביטול החסימה של Netflix…

 • GOOSE VPN Review 2023

  תחום שיפוט הולנד מחיר $ 1.99 שרתים 71 יומנים ללא הצפנה AES-256 ביטול החסימה של Netflix לא מפתה כן עובד בסין לא מומלץ אין אתר…

 • ביקורת VPN VPN 2023

  תחום השיפוט בקנדה מחיר 2.99 $ לחודש על תוכנית תוכנית לשנה אחת 10 שרתים ב -10 מדינות יומנים יומנים הצפנת נתוני משתמש AES-256 (בתשלום) | AES-CBC-128 ביט…

 • סקירת VPN מאובטחת של AVG 2023: האם VPN VPN טוב בכלל?

  תחום שיפוט צ’כיה מחיר 79.99 $ מחויב פעם אחת (תוכנית לשנה) שרתים 50+ יומנים כן הצפנה AES-256-CBC ביטול החסימה של Netflix כן מפחיד כן עובד…

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  ביקורת VPN של Hola 2023 - מסוכן & ldquo; חינם & rdquo; VPN להימנע!