סקירה VeePN 2023

סמכות שיפוט פנמה
מחיר 1.67 $ לחודש
שרתים 2500
יומנים אין יומנים
הצפנה AES-256
מבטל את חסימת Netflix כן
מפחיד כן
עובד בסין לא
מומלץ  לא
אתר אינטרנט https://veepn.com/
תאימות חלונות, אנדרואיד, אפל

VeePN מצטרף לרשימת ה- VPN ההולכת וגדלה בתעשייה הצפופה כבר. הוא מציע 10 חיבורים בו זמנית, 2500 שרתים ב- 50 מיקומים והצפנה בדרגה צבאית של 256 סיביות.

התמחור מתחיל מ- $ 1.99 לחודש. בתכנית לשנתיים. יש לך אפליקציות זמינות לכל פלטפורמה / מכשיר, שהן ידידותיות למשתמש ואינטואיטיביות למדי. החלפת שרת היא קלה ואינך נתקל בבעיות בהגדרת ההגדרות.

למרבה הצער, ה- VPN נכשל בביטול חסימת ה- VoDs כמו Netflix, BBC iPlayer ו- Hulu. יחד עם זאת, הוא אינו מציע פונקציונליות ותכונות למשתמשים בסין. לכן, אני לא אמליץ על השירות.

עבור אותו טווח מחירים, אלטרנטיבה הגיונית יכולה להיות ללכת על PureVPN הידוע לשמצה, שמאושר על ידי פורבס ומועבר על ידי משתמשי אמון הפיליפוט, ומרוויח דירוג 4.8. הוא לא מתמודד עם בעיות בביטול חסימת ה- VoDs או עקיפת ה- “חומת אש נהדרת”.

Contents

סמכות שיפוט

החברה פועלת תחת פנמה’תחום השיפוט שלה, מה שהופך אותו לספק בטוח ומאובטח מאוד. המדינה מאוד ליברלית בכל הנוגע לחוקי שמירת נתונים ופרטיות מקוונת.

בהיותו בפנמה זה אומר שאיש לא יגיע לדפוק בדלתכם בגלל כל פעילות מקוונת שתבצעו, ואף החברה מעולם לא סיפקה מידע משתמש לסוכנויות או מוסדות ממשלתיים כלשהם.

אין מדיניות יומן

אנונימיות היא אחת החששות העיקריות בכל הנוגע לשימוש בשירותי VPN. האתר הרשמי מציין כי הוא אינו רושם מידע פרטי כלשהו. החברה’מדיניות היומן שלה מגנה על המכשיר שלך’מטא נתונים, ה- IP העיקרי שלך, ההיסטוריה והפעילויות המקוונות שלך. נקודת החיבור שהיא אינה חלק מברית 5/9/14.

מכשירים נתמכים

הוא מציע אפליקציות לכל פלטפורמות הפעלה פופולריות כולל חלונות, מק, לינוקס, אנדרואיד ו- iOS. ניתן להשתמש בו גם עם דפדפני Chrome, Firefox ואופרה דרך התוספים שלה ותוכלו אפילו להגדיר אותו בנתב האינטרנט שלך. אתה בהחלט צריך לבדוק את זה אפליקציית VPN של iOS כפי ש’זה הטוב ביותר מהסכום שכן הוא מציע ביצועים נוזלים להפליא באייפון שלך.

ממשק סקירת אפליקציות

השירות פעיל כבר למעלה מ- 8 שנים, וזה די הישג. לאחר התקנת היישום, תקופת הניסיון של 7 הימים שלך תחל.

הספק מגיע עמוס בכמות טובה של תכונות שהופכות אותו’זה קל יותר וקל יותר.

מניעת דליפת DNS

ערכנו בדיקת דליפת DNS כדי להבטיח ש- VPN זה יהיה מאובטח מספיק לפעילויות כמו סוער או פעילויות הדורשות אנונימיות כללית. התברר שהוא בטוח כיוון שלא רשמנו דליפות כלל. מסומן בטוח, בהחלט!

בדיקת דליפת veepn-dns

החברה גם ארזה אפשרות Wi-Fi ציבורית, שתגן עליכם כשאתם בחוץ באמצעות Wi-Fi לא מוגן בקניון או בבית קפה. אם אתה חושב שתכונה זו לא שווה הרבה, פשוט גש לגוגל ובדוק כמה התקפות Man-in-the-Middle אחרונות’אבין מה תכונה זו מביאה לקוטרי האבטחה שלך.

מבחן כולל וירוסים

השתמשנו בסכום הנגיף כדי לבדוק אם יש פגיעויות כלשהן בתוכנה. VeePN ניקה את הבדיקה הזו מבלי שהטביעו בה שום פגיעויות במערכת או תוכנה זדונית.

מתג כיבוי

תכונה חייבת להיות הורגת ממש את חיבור האינטרנט שלך ברגע ש- VPN שומט את חיבור השרת שלו או נכשל אחרת.

תכונה זו חשובה מאוד מכיוון שאפילו שבריר שנייה מספיק לאנשים כדי לאתר אתכם.

המתג עבד בצורה מושלמת במהלך הבדיקה שלנו, כך שבאופן בטוח אנו יכולים לתת לו איתות ירוק להיות בטוח מספיק כדי להגן על המשתמשים.

מבחן מהירות

במהלך סקירתנו בדקנו את מהירות האינטרנט עם שירות VPN ובלעדיו.

ללא VPN

מהירות מבחן - ללא vpn

עם VPN

speedtest-veepn- עם vpn

מהירות ההורדה ירדה בכמעט 80% ואילו מהירות ההעלאה ירדה בכמעט יותר מ 90%. זה היה המורד הגדול ביותר שעומד בפנינו בסקירה הכוללת של שירות זה, כשהוא מונח. המהירויות נותרו נמוכות להחריד גם כאשר סיננו בין לפחות 5 שרתים אחרים מהספק.

מהירות היא נושא שאף אחד לא יכול להתפשר עליו כשמדובר ב- VPN כך שעד VeeVPN יכול לטפל בזה, הוא נשאר ליד בלתי שמיש.

ביטול החסימה של Netflix בארה”ב

VeePN לא הצליחה לבטל את החסימה של נטפליקס האמריקאית כאשר ניסינו את ידינו עליה, מה שמראה את חוסר היכולת בשירות. ניסינו זאת שוב לאחר ניקוי קובצי Cookie וניסינו דפדפנים שונים אך הבעיה עדיין הייתה קיימת.

מבחן כולל וירוסים

השתמשנו ב- Virus Total כדי לבדוק אם יש תוכנות כלשהן של פגיעויות כמו נוכחות של סוסים טרויאנים או נגיפים מכל סוג שהוא והתברר כי לא אותרו מנועים ב 71 סוגים שונים של בדיקה שהכלי המקוון בדק אותה.

בדיקת veepn-virus-total

פרוטוקולים נתמכים

בעיקרון, פרוטוקולים הם מנהרות מאובטחות שדרכן עוברת תנועת VPN, כך שהן טכנית קו ההגנה השני של כל סוג של נתונים העוברים בחסות VPN.

VeePN תומך:

 1. OpenVPN ו-
 2. IKEv2
 3. Smart VeePN TCP
 4. UDP חכמה.

OpenVPN היא האפשרות הטובה ביותר מבין האחרות מכיוון שמדובר בפרוטוקול קוד פתוח ההופך אותו לחופשי מפגיעויות באפס יום. אנו ממליצים כי ללא קשר ל- VPN שאתה משתמש בו, וודא שאתה מכוון לפרוטוקול OpenVPN כפי שהוא’זה הבטוח ביותר במגרש. לרוב הספקים פועלים כברירת מחדל ובחלקם אתה צריך לעבור אליו ידנית.

OpenVPN מסתמך על פרוטוקולי TCP ו- UDP. TCP אמין יותר, אך איטי יותר, בעוד UDP מהירה יותר אך פחות אמינה מ- TCP. ב- VeeVPN’המקרה

מיקומי שרת

veepn-server-loctions

VeeVPN’הערכת רשת השרת היא כדלקמן:

 1. 2500 שרתים
 2. 50 מיקומים
 3. מדינות מרכזיות בארצות הברית
 4. מדינות אירופה

ספירת השרתים מספיק טובה, אך בהתחשב בעובדה שהמהירויות נמוכות באופן תהומי, כמות השרתים שהיא מציעה אינה עושה’זה לא משנה.

10 מכשירים במקביל

מכשירי veepn

VeePN מציעה לך גם את התכונה להשתמש בה על 10 התקנים שונים בו זמנית, כלומר חבילה אחת מספיקה לכל המשפחה או אפילו למערכת אקולוגית מלאה של מכשירים..

תשלום ותמחור

סקירת מחירים

 1. תוכנית מחיר לחודש: 10.99 $
 2. תוכנית מחיר לשנה: 5.83 $ לחודש
 3. תוכנית מחיר לחמש שנים: 1.67 $ לחודש

VeeVPN’תוכניות התמחור שלהן מציעות אפשרויות מגוונות למשתמשים. ישנה תוכנית מנוי חודשית, שנתית וחמש שנתית. ולמרות שתוכנית החמש שנים עשויה להיראות מפתה בעלות חודשית של $ 1.67 בלבד, המחיר האמיתי שעליך לשלם עבור תוכנית זו הוא בסביבות 100 $, מה שהופך את התוכנית השנתית להיראות כמו עסקה טובה בהרבה, רק מקף מתחת ל 70 $ תמורת מלא מנוי שנתי.

ניהול האנונימיות שלך הוא אחד מהפונקציות הבסיסיות של VPN, לכן הספק צריך להציע לך גם לשלם באמצעות Bitcoins.

ניתן לקבל כרטיסי PayPal וכרטיסי אשראי עם ספקי השירות האחרים שלי, אך VeePN גם מקבלת תשלומי קריפטו באמצעות תשלומי מטבעות כמו ביטקוין, Litecoin וכל שאר Cryptocur מטבעות..

תמיכה 24/7

תמיכה בשידור חי 24/7 חשובה מאוד כשמדובר בשירות VPN מכיוון שתוכנה ספציפית זו מסובכת ויכולה לעתים קרובות לדרוש מהמשתמשים לחפש פתרונות מהירים לפתרון בעיות..

VeeVPN מציעה זאת מהווה יתרון גדול מצד הספק שכן היא תאפשר הקלה טובה יותר על המשתמשים בכל ההיבטים המגוונים של השירות..

פסק דין סופי

לאחר סקירת VeePN, אנו יכולים לומר שלמרות שיש לה שירות מספיק טוב בסך הכל, הוא באמת צריך לעבוד על נושא המהירות שלו אחרת כל העבודות הטובות לא’השירות לא יכול לבזבז.

אין בעיות מרכזיות עם השירות בשום חזית והוא נראה כמו שירות די הגון, אפילו טוב מספיק כדי להמליץ ​​עליו, אך אפסיק לעשות זאת מכיוון שהמהירויות צריכות לעלות משמעותית לפני שתוכל לקבל כל החלטה כזו..

Похожие статьи

 • סקירת IVPN 2023

  תחום שיפוט גיברלטר מחיר 8.33 שרתים 3152 יומני אין הצפנה AES-256 ביטול החסימה של Netflix כן מפתה כן עובד בסין כן מומלץ כן אתר…

 • סקירה VPN של PandaPow 2023

  תחום השיפוט בהונג קונג מחיר 7.00 $ לחודש עבור שרתי תכנית לשנה 120+ VPN ב- 16 מדינות יומני חנויות חנויות יומני חיבור הצפנה ביטול חסימת AES-256 סיביות…

 • סקירה של המנהרה הפרטית 2023

  תחום השיפוט ארצות הברית מחיר 3 $ לחודש (36 $ בתכנית השנתית שלה) שרתים 22 שרתים ב 12 מדינות יומנים שומר על יומנים רגישים במשך 14 יום הצפנה…

 • Windscribe VPN Review 2023

  תחום השיפוט בקנדה מחיר 49 $ לתוכנית חד-שנתית לשרתים 600+ שרתים ב -60 מדינות יומנים כן הצפנה AES-256 ביט ביטול החסימה של Netflix לא מפחיד כן…

 • הסתר את ה- IP VPN סקירה שלי 2023

  תחום השיפוט ארצות הברית מחיר 2.91 $ לחודש שרתים 120 יומנים ללא הצפנה AES-256 ביטול החסימה של Netflix לא מפתה כן עובד בסין לא מומלץ לא…

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  סקירת Unlocator 2023