סקירת Unlocator 2020

סמכות שיפוט דנמרק
מחיר 4.16 $ לחודש עבור תוכנית לשנה אחת
שרתים 42 שרתים בלבד
יומנים חנויות יומני שימוש
הצפנה AES-256-Bit
מבטל את חסימת Netflix לא
מפחיד לא
עובד בסין לא
מומלץ  לא
אתר אינטרנט https://unlocator.com/
תאימות חלונות, אנדרואיד, אפל

מה זה Unlocator?

Unlocator, שנוסדה בשנת 2012 ונוצרה על ידי Linkwork ApS, היא ספקית DNS חכמה ו- VPN מבוססת דנמרק. Unlocator, שהוצג כפתרון לביטול חסימת אתרים המוגבלים בגיאוגרפיה, עדיין זקוק לעבודה רבה כדי להפוך לפיתרון חסון מקוון / אבטחה מקוון..

מערכת ה- DNS החכמה שלהם לעיתים קרובות חווה חסימות של ספקי האינטרנט או בעלי הרשת, ו- VPN שמתנהג יותר כמו גיבוי נכשל באספקת אנונימיות מתאימה ברשת. בכלל לא פיתרון טוב, אפילו לא לעקוף פשוט את ההגבלות הגיאוגרפיות, או להסתיר את זהותך.

 • אבטחה
 • שקיפות
 • תמחור
 • שרתים
 • ביצועים
 • תאימות
 • תמיכה

סמכות שיפוט

לא מספיק גרוע בכך של Unlocator הוא בעל ביצועים גרועים בכך שהמטה שלהם נמצא בתחום השיפוט של Nine Eyes Alliance. דנמרק אכן מציבה תקני פרטיות של GDPR, אך אל תשתולג על ידם.

המדינה מתויגת כאחת מתחומי השיפוט החופשיים ביותר למידע שגוי של משתמשים כאשר בפועל הם מתמכרים למעקב אחר המונים ושיתוף מודיעין עם חברים אחרים בברית..

כיוון שכך, המיקום לא יכול להיחשב כ- “בטוח” שיפוט. כן, לדנמרק אין עדיין פרופיל ONI, אך הוא עדיין כלול בסקירה האזורית של מדינות נורבגיה.

השימוש ב- VPN נותר חוקי, למרות שלדנמרק הסמכות החוקית להגביל את הגישה המקוונת. עם זאת, לא הייתי סומך על Unlocator שישמור על זהותי ומידע פרטי!

שיפוט Unlocator

מדיניות רישום

אם תעבור לעומק מעט לעומקנו, תבינו ש- Unlocator ממש מבאס להשאיר את זהותך. הם לא מספקים פרטיות לצרכנים מאחר שהם משתמשים במערכת DNS חכמה, שאינה מוסיפה הצפנה לחיבור הרשת שלך.

ה- Unlocator Hybrid הכולל את הצעות ה- VPN אינו מקטין את הנושאים הללו הנוגעים לפרטיות, והקטע הגרוע ביותר הוא שהספק אפילו מודה בשמירת יומני שימוש, שלדבריהם מוסרים תוך 24 שעות לאחר סיום הפגישה, אך איך נוכל אי פעם לדעת?

מדיניות רישום Unlocator

דליפות IP / DNS

אם אתה’תוהה מחדש; האם Unlocator בטוח? התשובה היא לא! ה- VPN אינו בחירה בטוחה. למעשה, אפילו לא הצלחתי לגרום לזה לעבוד על מערכת ההפעלה Windows שלי. נהייתי ממש מתוסכל!

אני השתמשתי בו זמן מה באנדרואיד ו- iOS, אך לא חשבתי לערוך בדיקה מכיוון שאני בדרך כלל מבצע אותם במחשב האישי שלי. הייתי צריך למסך את תיעוד ביצועי הלקוח ב- Windows.

כפי שתוכל לראות בהמשך, לפני ההפעלה של Unlocator.exe, חיבור האינטרנט שלי עבד מצוין. מיד לאחר ההשקה, האינטרנט מתנתק ואז מתחבר מחדש עם סגירת האפליקציה.

בטח, השירות עובד בסמארטפונים, אבל מה עם משתמשי מחשב נייד ושולחן עבודה? אני אפרסם את בדיקות דליפת ה- IP / DNS, לאחר שאקבל את לקוח זה לעבוד!

שקיפות

תמיד טוב לדעת על המטה, בעלי, משקיעים, דירקטוריון, צוות כנרות / דוחות שקיפות ותהליכי ביקורת (אם יש) של שירות VPN..

בדרך זו משתמשים יכולים לקבוע אם Unlocator חוקי או לא? למרבה המזל הם אכן מספקים מידע על החברה שלהם, שהיא סימן מסחרי רשום על ידי Linkword ApS.

הספק עצמו ממוקם בעיר קופנהגן. שלחתי דוא”ל ל- Unlocator ושואל אותם שאלות פולשניות, בדומה לספקים אחרים במדריך השקיפות שלי.

עם זאת, אני עדיין מחכה לתגובות לשאלותי מ- Unlocator. אני מניח שעבר שבוע שיצרתי איתם קשר!

תמחור מנויים

בדרך כלל, Unlocator מציעה ל- netizens שתי חבילות מנויים: DNS חכם ו- Smart DNS + VPN, המחולקות עוד יותר לפי משך זמן למינוף הנחות..

חבילת ה- DNS החכמה מתחילה במחיר של 4.95 דולר לחודש. אם תבחר בעסקה בת 6 חודשים, עלויות לחודש יורדות ל -4.58 דולר, כלומר אתה משלם 27.48 דולר!

תמחור מנויים של Unlocator

אם אתה עוסק בעסקה השנתית, העלויות יורדות ל 4.16 $ חודשי, בסך כולל של 49.92 $ עבור גישה ל 12 חודשים. עבור ה- VPN החכם + DNS, התמחור מתחיל מ- $ 9.99.

זה די יקר, בהתחשב בכך שה- VPN נמצא בשלב גדל וצריך שיפור רב. לקבלת ערך טוב יותר, בחר בחבילה השנתית המתחילה ב 6.58 $ לחודש, כלומר אתה משלם 78.95 $ עבור גישה ל 12 חודשים.!

סקירת שרתים

למרות היותו בשוק מאז 2012, ל- Unlocator אין רשימת שרתים מרשימה במיוחד. המספרים משתרעים על 42 שרתים בלבד ורובם מציעים ביצועים גרועים.

סקירת שרתי Unlocator

בדקתי את ה- VPN ואת השרתים שלו כדי להבין אם הם חשופים מטאל או וירטואליים. כל כתובת שרת שהוספתי למוניטור CA App Synthetic הראתה אובדן מנות של 100%.

ביקורת Unlocator

זה לא הפעם הראשונה שלי בודקים שרתים, כך שאני יודע שהבעיה הזו מתיישבת רק עם Unlocator. כדי לקבל מושג טוב יותר, ערכתי מסלול עקבות בשרת שלהם בבריטניה.

התוצאות מראות נמוכה ms ו- RTT, מה שמצביע על כך שהשרת אכן ממוקם כפי שמפורסם, אבל אני עדיין לא מבין מדוע קיבלתי שגיאות בהצמדה לשרת ממקומות שונים..

Unlocator VPN Review

ביצועים

באנדרואיד ו- iOS האפליקציות עבדו בצורה חלקה אבל המהירויות שקיבלתי היו ממש דלות. נתקלתי גם בניתוקים תכופים ומעכבים את החוויה כולה.

לקוח Windows כלל לא עבד, כך שאין לי הרבה מה לומר עליו. ניסיתי לבטל את החסימה של Netflix האמריקנית דרך ה- DNS וה- VPN החכמים שלהם באנדרואיד אך נכשלתי אין ספור פעמים.

אפילו למרות תצורת Unlocator’הגדרות DNS, התוצאות נותרו קבועות. ככל ש- Unlocator ביטל את החסימה של MLB.TV, זה אכן עבד, אך שוב הביצועים היו גרועים מאוד!

עיצוב וביצועים של Unlocator

תאימות

מבחינת תאימות, Unlocator אכן מציעה אפליקציות לכל הפלטפורמות / מערכות ההפעלה המפורסמות. יש לך תוכנה מקורית עבור Windows, Mac, iOS, and Android.

תוספי דפדפן עבור Mozilla Firefox, Google Chrome ואופרה חסרים. אין אף אפליקציית Unlocator Apple TV והספק עובד על שחרור אפליקציה לטלוויזיות Fire Fire & טבליות.

עבור אנשים אחרים מנוסים טכנולוגיים יותר, Unlocator אכן מציעה מדריכי התקנה מפורטות לכל מערכות ההפעלה, נגני המדיה, קונסולות המשחק, הטלוויזיות החכמות, הנתבים והסמארטפונים (לרוב עבור שירות ה- DNS החכם שלהם)..

תאימות Unlocator

שירות לקוחות

Unlocator אכן מצליח די בהצעת לקוחות תמיכה. הם מספקים שלל אפשרויות כמו דוא”ל, צ’אט חי ודף בסיס ידע.

לדוא”ל קיבלתי תגובה תוך 2 3 שעות משליחת שאילתה. הצ’אט החי לא היה זמין אחרי 12 בבוקר, אבל קיבלתי תגובה מהירה ברגע שהוא היה זמין.

בבסיס הידע יש מידע רב על בעיות סביב הלקוח יחד עם מדריכי ההתקנה.

טיפול ללקוחות המשוחררים

יש לך אפילו 7 מדורים שונים לתמיכה: תחילת העבודה, Unlocator VPN, DNS Smart, החשבון שלך, API וטיפים. & טריקים!

VPN של Unlocator

פסק דין סופי

האם הייתי ממליץ על Unlocator?

אממ, הלו לא. תחום שיפוט תשע עיניים, בעיות קישוריות, מהירויות איטיות, היעדר זמינות שרתים, ללא הרחבות דפדפן והרשימה נמשכת.

ישנן יותר מדי שליליות בכדי לשקול את Unlocator כבחירה בטוחה, בין אם זה לצורך הזרמת או קבלת אנונימיות באופן מקוון.

החיוביים היחידים הם צוות תמיכה יזום והרבה אפשרויות העומדות לרשות התמחור, אבל זה בדיוק העניין. Unlocator אינו אמין!

Похожие статьи

 • Windscribe VPN Review 2020

  תחום השיפוט בקנדה מחיר 49 $ לתוכנית חד-שנתית לשרתים 600+ שרתים ב -60 מדינות יומנים כן הצפנה AES-256 ביט ביטול החסימה של Netflix לא מפחיד כן…

 • סקירת Surfshark 2020

  תחום השיפוט איי הבתולה הבריטיים מחיר 1.99 $ לחודש (47.76 $ למשך 24 חודשים) שרתים 1040+++ מדינות יומנים ללא יומנים הצפנה מאושרת…

 • VPN Unlimited Review 2020

  תחום שיפוט מחיר ארה”ב 2.78 שרתים 400+ יומני אין קידוד OpenVPN, L2TP / IPSec ו- IKEv2 מבטל חסימת Netflix כן מפחיד כן עובד בסין מומלץ…

 • סקירת VyprVPN 2020

  תחום השיפוט שוויץ (לא בטוח) מחיר 6.67 $ לחודש (80 $ לשנה) שרתים 700 יומנים ללא יומנים הצפנה AES-256 ביטול החסימה של Netflix כן…

 • סקירת PureVPN 2020

  תחום השיפוט בהונג קונג מחיר 2.91 דולר לחודש לשרת שנתיים לשרת 2,000+ ב -140 מדינות מדינות יומנים ללא יומנים הצפנה מאושרת AES-256-CBC ביטול החסימה של Netflix…

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me