סקירת Trust.Zone – ספק VPN ידידותי לתקציב

סמכות שיפוט סיישל
מחיר 3.33 דולר לחודש
שרתים 127 שרתים
יומנים אין יומנים
הצפנה צ'יפים AES-256-CBC
מבטל את חסימת Netflix כן
מפחיד כן
עובד בסין לא
מומלץ  כן
אתר אינטרנט https://trust.zone/
תאימות Windows, Android, Apple, Desktop, Chrome, Firefox

סקירה של Trust.Zone


מה זה Trust.Zone?

נוצר על ידי חברה בשם “Trust Solutions, LLC” ובסיסה בסיישל, Trust.Zone הוא שירות וירטואלי פרטית (VPN), שעשה את דרכו לשוק כבר בשנת 2014. בסך הכל, ה- VPN הטוב ביותר מציע מוצר מכובד למדי עם מספר לא מבוטל של שרתים, מחירים סבירים, תכונות תוכנה. עם זאת, אנו מעריכים יותר גיוון בתאימות בין פלטפורמות. למידע נוסף על שירות VPN, קרא סקירת Trust.Zone מקיפה זו.

מקצוענים חסרונות
1. תכונה אוטומטית מתג להרוג

2. שלושה חיבורים סימולטניים

3. תוכניות תמחור ידידותיות לתקציב

4. התחייבות להחזר 10 יום

5. ניסיון זמין לבדיקה

1. חסרים תמיכה בצ'אט בשידור חי 24/7

2. רק IPs ייעודיים בבריטניה

3. אפליקציות ילידות חסרות

סקירת תוכניות ותמחור מחירים של Trust.Zone

על פי סקירת Trust.Zone שלנו, הספק מציע את התמחור הסביר למדי ללקוחות פוטנציאליים שלו, ומדורג היטב ברשימת ה- VPN הידידותית לתקציב. ה- VPN מציע בדרך כלל תוכנית יחידה, המחולקת לשלוש קטגוריות לפי משך זמן: חודש, 3 חודשים ושנה.

כפי שתוכלו לראות בהמשך, התוכנית החודשית מתחילה ב- $ 6.99, וזה שינוי מרענן לראות - בגלל התמחור הגבוה של מרבית ה- VPN. התוכנית לשלושה חודשים נקבעה על 4.95 דולר לחודש, ומאפשרת למנף הנחה של 30%, בהיקף כולל של 14.85 דולר בלבד. מה עוד אפשר לבקש?

אם המשתמשים רוצים לקבל את התמורה הטובה ביותר בכל זאת, עבור לתכנית של שנה. Trust.Zone עובר את הקילומטר הנוסף במשלוח מוצר לא יקר במחיר של 3.33 דולר לחודש בלבד. המשמעות היא שאתה מקבל הנחה מדהימה של 53%, המהווה רק 39.95 דולר למשך 12 חודשים!

סקירת תוכניות ותמחור מחירים של Trust.Zone

סקירת אמצעי תשלום של Trust.Zone

כשמדובר בהרשמה עם ספק, חיוני שיש למשתמשים שפע של אפשרויות זמינות לתשלום. אחרי הכל, לקוחות יירשמו מכל מקום בעולם, אם ה- VPN טוב. מזל עבור Trust.Zone לקוחות פוטנציאליים, יש לך מספר לא מבוטל של אמצעי תשלום הכוללים PayPal וכרטיסי אשראי כמו Visa MasterCard, American Express, Discover ו- UCB.

Trust.Zone אף הגדיר את PayPro Global, המהווה שער ליותר מ 70 אמצעי תשלום. אלה כוללים Qiwi, Union Pay, iDeal, WebMoney, AliPay, העברה בנקאית ועוד. אם ברצונך להישאר אנונימי לחלוטין בעת ​​ההרשמה והשימוש בשירות VPN של Trust.Zone, למשתמשים יש אפילו את האפשרות להשתמש בקריפטקוין ביטקוין (הנהנה ממוניטין מבוסס על כך שהוא לא ניתן לעקוב אחריו).

סקירת אמצעי תשלום של Trust.Zone

סקירת כתובות IP ייעודיות של Trust.Zone

כששירותי ה- VoD מקבלים אלגוריתמים חכמים ומשלבים שיכולים לזהות כתובות IP דינמיות, ביטול חסימת אתרים כמו Netflix, BBC iPlayer ו- Amazon Prime יכול לפעמים להיות קשה. הוסיפו את זה לביטחון לקוי של מכשירי IP דינמיים, במיוחד כשאתם ניגשים למידע בנקאי, אולי תרצו לחשוב על פיתרון טוב יותר. זה המקום שבו ה- IP הייעודי הופך את כניסתם.

סקירת Trust.Zone שלנו חושפת כי הספק אכן מציע תכונות נוספות הכוללות כתובות IP ייעודיות. החלק הטוב מכולם: נכון להיום קיימת הנחה של 53% בתוספות אופציונליות. זה מצמצם את תמחור ה- IP הסטטי מ- $ 6.99 לאורך כל הדרך ל- $ 3.33 לחודש. למרבה הצער, יש לך גישה רק ל- IP סטטי בבריטניה. תוספות אחרות כוללות ריבוי כניסות בשלושה מכשירים, שמחירם 1.91 דולר נוספים לחודש.

סקירת כתובות IP ייעודיות של Trust.Zone

אחריות להחזר החזר כספי

לאחר עריכת סקירת Trust.Zone יסודית, נודע לנו ש- VPN אכן מציעה התחייבות להחזר, למרות שלא דיבר על כך שהוא דיו במקומות אחרים באתר. למדנו עוד על ערבות ההחזר על “תנאי השירות” בדף, שם נאמר שאתה יכול להודיע ​​ל- Trust.Zone במהלך 10 הימים הראשונים לחוזה על קבלת החזר של 100%.

עם זאת, לא הכל פשוט כל כך, וקבלת ההחזר מגיעה עם מערכת כללים. עליכם להבטיח שלא השתמשתם ברוחב פס של יותר מ- 1GB. אם המכסה חורגת יותר מ- 1 ג'יגה-בתים, אתה עדיין יכול לבקש החזר חלקי. בכדי לעשות זאת, עליכם להגיש כרטיס בפורטל התמיכה. התהליך יימשך עד 20 יום לאחר ביטול החוזה שלך.

Trust.Zone VPN בחינם

בנוסף להציע התחייבות להחזר של 10 ימים, סקירת Trust.Zone שלנו מגלה שה- VPN אפילו מציע ניסיון אמין בחינם. זה שונה מ- VPN בחינם לחלוטין, מכיוון שיש לך גישה בלתי מוגבלת לשירות ה- VPN במשך 3 ימים בסך הכל, מה שמאפשר לך גישה לנתוני רוחב פס של 1GB בלבד, חיבור בו זמנית ו- 111 מיקומי שרת.

תאימות מכשירים של Trust.Zone

כאשר פלטפורמות / מערכת הפעלה חדשות כל הזמן עוברות את דרכן לשוק, זה חכם רק של VPN לגוון את השירות שלהם בכדי לעמוד בדרישות המשתמשים. על פי סקירת Trust.Zone שלנו, הספק מציע רק יישום מקורי למערכת ההפעלה Windows, למרות שהוא מראה שהוא תומך בפלטפורמות אחרות כמו iOS, Android, Linux ו- MAC (שעבורם תצטרך להגדיר את ה- VPN ידנית).

תאימות מכשירים של Trust.Zone

סקירת זמינות שרת Trust.Zone

מבחינת זמינות השרתים, סקירת Trust.Zone שלנו מגלה כי הספק מציע רשימה סבירה של 127 שרתים מהירים, הפרוסים על פני 79 מיקומים ברחבי העולם - הכוללים את דרום אפריקה, יפן, הודו, הונג קונג, סינגפור, צרפת, בריטניה אוקראינה, בולגריה, הולנד, רוסיה, גרמניה, פולין, פינלנד, ארצות הברית, קנדה, ברזיל, שוודיה, איטליה, ספרד, שוויץ, בלגיה, רומניה, ועוד!

סקירת זמינות שרת Trust.Zone

פרוטוקולים של Trust.Zone / סקירת הצפנה

כשמדובר במינוף אנונימיות מקוונת מעולה כדי להגן עליך מפני עיניים סקרניות, במיוחד כשמדובר בפעילויות P2P / Torrenting או הזרמת פיראטיות, המשתמשים צריכים להיות בעלי רשת מוצפנת חזקה. משמעות הדבר היא ש- VPN בו הם משתמשים אמור לתמוך בפרוטוקולי הצפנה חזקים. מזל ללקוחות Trust.Zone שיש לך גישה לצ'יפים של OpenVPN AES-256-CBC, בשילוב לחיצת יד RSA-2048 ואימות SHA256 כדי להסוות את זהותך.

סקירת מדיניות הפרטיות של Trust.Zone

על פי סקירת Trust.Zone שלנו, הספק מתגאה במדיניות ללא יומני קפדנית. המידע היחיד שהאתר שומר עליו הוא שמך, כתובת הדוא"ל ופרטים אחרים המשמשים לאישור הרשמתך. אם אתה משתמש במעבד תשלומים של צד שלישי, ייתכן שהם יוכלו לאחסן מידע ספציפי אודות תשלומים. מלבד זאת, כל סיסמאות / חשבונות VPN, מפתחות ציבוריים / פרטיים נשמרים בפורמט מוצפן באמצעות אלגוריתמים קריפטוגרפיים..

Trust.Zone טרנינג

לעתים קרובות אנו תוהים מדוע מישהו היה יוצר שירות VPN אם הוא פשוט לא יכול להעניק למשתמשים את היכולת לעסוק ב- P2P / Torrenting (TunnelBear הוא דוגמא). למרבה המזל, הדברים שונים עבור לקוחות Trust.Zone ויש לך תמיכה בפעילות סוערת. לקוח ה- VPN אפילו מצויד במתג Kill Kill ובנמלי VPN שונים לצורך אבטחה בעת הורדת טורנטים.

ביקורת אתר Trust.Zone

אם נשווה את הספק עם אחרים בשוק, סקירת Trust.Zone שלנו חושפת כי האתר די ייחודי בכל המראה שלו. הוא משתמש בצבעים קליטים ובהירים למדי באתר האינטרנט שלו, וזה שינוי מרענן לראות. למרות שהלוואי והיה מידע נוסף על תכונות / כלים, יחד עם גישה לצ'אט חי, האתר עדיין מצליח לעשות די טוב!

ביקורת אתר Trust.Zone

סקירת תמיכת לקוחות של Trust.Zone

השימוש ב- VPN ביממה ובעידן בו כל עסק / ממשלה שומרת על הגבלת הגישה למידע עלולה להסתבך למדי. הוסף את זה לכמה בעיות / בעיות בלתי צפויות שעלולות להתעורר בגלל באגים מסוימים באפליקציות מקוריות או על ידי שגיאה מהספק עצמו, אתה צריך גישה לתמיכה בלקוחות. אמנם צ'אט חי 24/7 אינו זמין, אך יש לך אפשרות לשלוח כרטיס!

סקירת תמיכת לקוחות Trust.Zone (1)

כל שעליך לעשות הוא להזין את כתובת הדוא"ל שלך, נושא, מחלקה, חשיבות והודעה. אתה יכול אפילו להוסיף תמונות כדי להציג טוב יותר בעיה / בעיה. לאחר שתגיש כרטיס, תוכל לצפות לקבל תשובה תוך 24 שעות. אם אתה זקוק לפיתרון מהיר יותר לפתרון בעיות, יש לך גם עמוד שאלות נפוצות, בו תוכל למצוא את כל הפרטים לגבי השגיאות הנפוצות ביותר..

סקירת תמיכת לקוחות Trust.Zone 2

פסק דין סופי

סקירת Trust.Zone שלנו חושפת כי הספק מציע שירות כולל טוב שזקוק למעט עבודה. עליהם לפתח אפליקציות מקוריות לכל הפלטפורמות ולהגדיל את מספר התכונות בלקוח Windows באופן ספציפי. המהירויות היו די טובות ואנחנו לא חווים שום בעיות בביטול חסימת אתרים מוגבלים גיאוגרפיים או העיסוק ב- P2P / Torrenting.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me