סקירת Surfshark 2020

סמכות שיפוט איי בתולה בריטיים
מחיר 1.99 $ לחודש (47.76 $ למשך 24 חודשים)
שרתים 1040+ ב 61+ ​​מדינות
יומנים אין אישורי יומנים
הצפנה AES-256-GCM / AES-256-CBC
מבטל את חסימת Netflix כן
מפחיד כן
עובד בסין כן
מומלץ  כן
אתר אינטרנט https://surfshark.com/
תאימות Windows, Android, Apple, Chrome, Firefox

סקירת Surfshark שלי חושפת כי ה- VPN מציע אבטחה ואמינות יוצאת דופן. החל מ- $ 1.99 דולר לחודש בתכנית לשנתיים, אני ממליץ בחום על כל הסבב הזה. זה מספק ערך רב למשתמשים ברחבי העולם.


VPN של Surfshark מציעה ריבוי כניסות ללא הגבלה, מבטל את חסימת ההצלחה של Netflix ב -13 מדינות ועוקף את איסור ה- VPN בסין, תוך מתן גישה לשרתי 1040+ במעל 60 מדינות ברחבי העולם..

והכי חשוב, הוא חופשי לחלוטין מכל מיני דליפות, ומתחרה נגד שמות מובילים כמו PureVPN ו- ExpressVPN. זה אפילו עבר ביקורת אבטחה של Cure53.

החל משנת 2019 הספק מבוסס BVI אף הפך לגמר בפרסי Cyber ​​Security Awards 2019, כסטארט-אפ השנה. היא הציגה גם IP IP סטטי, שתי תכונות אבטחה חדשות של VPN ותמיכה ב- ShadowSocks,

Contents

קריטריוני דירוג

 1. תחום שיפוט:היכן מבוסס VPN של Surfshark?
 2. אבטחה: האם VPN של Surfshark בטוח?
 3. דליפות: האם Surfshark דולף את ה- IP שלך, DNS & WebRTC?
 4. שרתים: האם ל- Surfshark יש תשתית רשת טובה?
 5. סטרימינג: האם Surfshark עובד עם נטפליקס & שירותי סטרימינג אחרים?
 6. מהירות: כמה מהיר הוא PureVPN?
 7. תאימות: אפליקציות ומכשירים נתמכים
 8. תמחור: כמה עולה Surfshark?
 9. אמינות: דירוגי Trustpilot, Reddit & שירות לקוחות

תחום השיפוט: היכן מבוסס VPN של Surfshark?

אז, מה הם חוקי שמירת הנתונים המסדירים את קיומם של VPN באיי הבתולה הבריטית? אף אחד, בעצם. יתכן שמדובר בטריטוריה הבריטית מעבר לים, אך יש לה גם מידה מסוימת של חופש בעניינים השולטים בענייניה הפנימיים.

בריטניה עשויה להיות חברה בבריתות כמו 14 העיניים, ומאלצת אותה לעמוד במדינות חברות אחרות בענייני נתונים ומודיעין, אך צללי הבריתות הללו לא מחייבים את איי הבתולה הבריטיים לעשות את אותו הדבר.

זו הסיבה העיקרית לכך ש- Surfshark יחד עם ExpressVPN הקימו את בסיסם שם. הגשת בקשת איסור פרסום או הגשת בקשת הסרת נתונים במדינה היא תהליך מורכב. זה פשוט מקום טוב להיות בו כשירות VPN, לא יותר, לא פחות.

אבטחה: האם Surfshark VPN בטוח?

על בסיס Surfshark’על פי מדיניות המיקום, הביקורת, צו הכנרית, וכריתת הרישום, סקירת Surfshark המעמיקה שלי מגלה כי הספק שווה את הכסף. משתמשים מקוונים יכולים לקבל הגנה מירבית באמצעות Surfshark.

האם Surfshark מחזיק ביומנים כלשהם?

שום Surfshark אינו שומר ביומני קישוריות / פעילות כמו IP נכנסות / יוצאות, שרתי VPN, רוחב פס משומש, מידע על פעילויות באתר, תנועת רשת, חותמות זמן של חיבור והיסטוריית גלישה / הורדה / רכישה.

חשוב להזכיר ש- VPN של Surfshark אכן רושמת את כתובת הדוא"ל האישית שלך ואת פרטי כרטיס האשראי שלך. כל ספק דורש שני פרטים אלה כדי ליצור ולנהל את חשבונך, תוך הקפדה על תלונותיך.

כמובן שיש ספקים כמו MullvadVPN שאינם שומרים אפילו על פרטי הדוא"ל או כרטיסי האשראי שלך. הם מייצרים מספרי חשבון ספציפיים כדי ליצור חשבונות משתמש ולהפעיל אותם.

פרוטוקולים ומידע על הצפנה

אין תמיכה בפרוטוקולים כמו L2TP / IPSec או PPTP. Surfshark משתמש בפרוטוקול OpenVPN (TCP ו- UDP) הסטנדרטי בתעשייה בכל המכשירים והפלטפורמות.

זה כולל את אפליקציית ה- iOS שלהם, שבעבר השתמשה רק בפרוטוקול IKEv2. כתוצאה מכך, תוכלו להרגיש בטוחים למנף אבטחה חזקה יותר במכשירי ה- iPhone וה- iPad שלכם.

החל משנת 2019, VPN של Surfshark הוא גם בין הספקים הבודדים המציעים את פרוטוקול Shadowsocks החדש, המסייע לעקוף מגבלות גיאוגרפיות במדינות כמו סין!

לגבי הצפנה, הספק תומך בשני צ'יפים שונים: AES-256-CBC ו- AES-256-GCM. אתה יכול לשנות אותם בכל היישומים בהתאם להעדפות האבטחה שלך.

תכונות אבטחה המוצעות על ידי Surfshark

שנת 2019 הייתה שנה של חדשנות עבור Surfshark, שכן היא ממשיכה להוסיף שני שירותים חדשים למציע מוצרי ה- VPN שלה; HackLock ו- BlindSearch. הראשונה היא מערכת התראה על דליפת נתונים שעלולה להתפתח לכלי הגנה גניבת זהות מן המניין.

מצד שני, BlindSearch הוא כלי חיפוש פרטי ללא מודעות שמטרתו להציג תוצאות אורגניות טהורות ללא הפרעה של זיכרון היסטורי כלשהו. זהו כלי נהדר גם למשווקים.

כיתרון למשתמשי VPN בחינם, Surfshark אפילו הציגה את אפליקציית TrustDNS כדי לספק אבטחה בסיסית לכולם. הספק הוסיף גם מאפיין של מנהור מפוצל הפוך לבחירת האפליקציות או האתרים המשתמשים ב- VPN.

Surfshark ויוזמת ה- VPN Trust (VTI)

למלא את תפקידה בבניית הבנה, חיזוק האמון והפחתת הסיכונים עבור משתמשי ה- VPN, VPN של Surfshark מתחבר לידיים כחבר מייסד ב- VPN Trust Initiative (VTI).

יוזמה זו של i2Coalition מבקשת לבנות קהילה של שיתופי פעולה בענף הפרטיות כדי לספק תובנות בנוגע לשיטות העבודה המומלצות והתקנים הטכניים של VPNs..

זה ישמש כקול של ענף ה- VPN באופן קולקטיבי, ויסייע לצרכנים להיות מעודכנים יותר לגבי בחירות ה- VPN שלהם, תוך קבלת ידע רב יותר בנושא הנחיות מתאימות.

עבר ביקורת אבטחה על ידי Cure53

Cure53, חברת שירות אבטחת אתרים ידועה, והבחירה הראשונה לביקורות מקיפות של VPNs, ערכה הערכת אבטחה מפוצצת של VPN Surfshark.’תוספי דפדפן Chrome ו- Firefox.

סמנכ"ל Surfshark אישר את ההערכה המוגבלת, שנערכה בנובמבר 2018, כאשר לא נמצא דבר מלבד שתי פגיעויות קלות שסומנו כ “חומרה נמוכה”.

אחריות קנרית אינה מסוכנת (תאריך: 8 בינואר, 2020)

כריש גולש’s אחריות קנרית נקיה כמו משרוקית, המתעדכנת על בסיס יומיומי להקלת דעתם של לקוחות פוטנציאליים ולקוחות. החל מה 8 בינואר, יש להם את הספירה הבאה על כל בקשה כזו:

 • מכתבי ביטחון לאומי: 0
 • הזמנות איסור פרסום: 0
 • כתבי אופציה מארגון ממשלתי: 0

זה מרשים להפליא, ומחזק עוד יותר את אמינות VPN של Surfshark. כמו כן, חשוב להדגיש כי לא הרבה VPNs מוציאים את הכנריות של אחריות זו. רובם מקבלים הזמנות כאלה והרוב מקיימים אותם.

הדלפות: האם Surfshark דולף את ה- IP שלך, DNS & WebRTC?

לא, Surfshark לא מדליף כל מידע המאפשר זיהוי אישי. ה- IP שלך, DNS ו- WebRTC נשארים ללא דליפות בכל עת, ללא קשר לאיזה שרת אתה מתחבר.

כיצד הגעתי למסקנה זו? ובכן, אין זה רעיון רע ללמוד מידע נוסף בנושא האבטחה והאמינות של שירותי VPN. לאור זאת ביצעתי בדיקות דליפת VPN ב- VPN של Surfshark.

התהליך לקח לי 12 שעות טובות, בהן בדקתי כמעט את כל השרתים של הספק מבוסס איי הבתולה הבריטיים, מארבעה כלי בדיקת VPN שונים באינטרנט:

 1. https://ipx.ac/run - עבר
 2. https://ipleak.org/ - עבר
 3. https://ipleak.net/ - עבר
 4. https://browserleaks.com/webrtc - עבר

IPX

בדיקות כריש גולשים לשנת 2019

IPLeak.org

מבחן

דליפות דפדפן

כריש לגלוש

IPLeak.net

כריש לגלוש

Surfshark יצא ללא פגע מכל ארבע בדיקות ההדלפה הללו בכדי לבסס את אמינותו, כשירות מתאים ביותר להגנה מפני עיניים סקרניות וציידים מהפרת זכויות יוצרים תוך סיבוב.

שרתים: האם ל- Surfshark תשתית רשת טובה?

כן, למעשה Surfshark’רשת השרתים של החברה גדלה מאוד במהלך השנים. מכ -800 שרתים ב- 50+ מדינות, היא מארחת כעת 1040 שרתי + ב 61 מדינות ברחבי העולם, וזה די הישג עבור חדש.

תשתית השרת הייתה בעבר מוטה יותר לעבר צפון אמריקה ואירופה. עם זאת, היא הוסיפה שרתים חדשים יותר במקומות כמו טורקיה, הודו, סינגפור, דרום קוריאה, ניו זילנד, ישראל, דרום אפריקה, צ'ילה, קוסטה ריקה וקנדה, בין היתר..

כשמסתכלים על מצב שרת Surfshark זה, ברור ש- VPN מחפש להתרחב ובצדק. אחד הדברים הקריטיים ביותר שיכולים לגרום או לשבור כל VPN’האמינות בשוק היא הזמינות של השרתים שלה.

האם הגלישה טובה לטרנינג?

אכן, VPN של Surfshark מציע ביצועים מצוינים לפעילות p2p. יש לך 1000+ שרתים ב -60 מיקומים, כולם ידידותיים ל- P2P ולעבוד עם לקוחות כמו נגני uTorrent, BitTorrent, Deluge וסטרימינג כמו VLC, Ace Player ופופקורן טיים..

במקביל, הספק מבטיח כי השרתים שלו לא נותנים בעיות בהורדת טורנטים וקבצים מ- ThePirateBay, RARBG, 1337X, TorrentDownloads ו- LimeTorrents..

האם Surfshark עובד בסין?

כן, Surfshark עובד בצורה חלקה בסין. בדומה ל- NordVPN ו- ExpressVPN, החדש מציע גם אתר סיני ייעודי כדי לעזור לתושבים במדינה להשיג גישה למוצר שלהם.

עבור גולים, VPN של Surfshark מציעה את מצב NoBordersTM שעוקף “חומת האש הגדולה” באמצעות טכנולוגיית ערפול. בצע את השלבים שלהלן כדי להפעיל את המצב ולהפוך שוב למקומי סיני:

 1. הורד יישום Windows Surfshark VPN
 2. הירשם כמנוי לתכנית ו להיכנס פרטי הכניסה שלך באפליקציה
 3. לחץ על על “גלגל שיניים” בפינה השמאלית העליונה
 4. נווט אל ה “מתקדם” תפריט הגדרות
 5. הפעל ה “מצב NoBordersTM”
 6. התחבר לכל שרתי Surfshark China זמינים!

כיצד לעקוף את GFW דרך Surfshark

Surfshark משתמש בשניהם: מיקומי מתכת-וירטואליים

ניגשתי לסרשארק’תומך בצ'אט חי בכדי ללמוד עוד על הצעות שרתים וירטואליים / פיזיים, אך הנציג הכחיש לחלוטין שיש לו מיקומים פיקטיביים.

מיקומים וירטואליים של Surfshark - תמלול צ'ט

מבחן על שלהם in-mum.prod.surfshark.com השרת חשף שהוא נמצא למעשה בהולנד, אמסטרדם. אחד נוסף הוא Surfshark’s וייטנאם - שרת הו צ'י מין העיר, המעביר מבלגיה דרך מרכז נתונים שנמצא בהולנד.

מבחן Surfshark ASM Traceroute - שרת הודי

כאשר ניגשתי שוב לספק עם הממצאים האלה, הם אמרו שהם מציעים את שניהם: וירטואלי וגם פיזי. מנהלי התמיכה בצ'אט הזכירו גם כי הם מתכננים להטמיע תכונה חדשה באפליקציות שלהם.

כזו שתאמר למשתמשים איזה שרת הוא וירטואלי ואיזה היא למעשה מתכת חשופה, דומה לאופן שבו ספקים אחרים עושים זאת. לרוב הספקים יש סימן (V) ברשימת השרתים שלהם, המסמל שרת וירטואלי.

החל מאוקטובר 2019, VPN של Surfshark אימץ את הנוהג וכעת הוא מסמן בבירור את כל המיקומים הווירטואליים באפליקציות שלהם, בין אם זה ב- iOS, Android, Mac או Windows.. 

סטרימינג: האם Surfshark עובד עם נטפליקס ואתרי סטרימינג אחרים?

כן, VPN של Surfshark אכן עובד עם נטפליקס ואתרי סטרימינג אחרים כמו BBC iPlayer, Amazon Prime, Hotstar, Voot, Hulu, ואפילו דיסני פלוס., בזכות האבטחה / הפרטיות החזקה שלה שמציעה הגנה מפני בדיקת Deep Packet Inspection (DPI) ואלגוריתמים אחרים החוסמים VPN..

כדי לבטל את חסימת שירות Netflix האמריקאי, העברתי את הפרוטוקול מה- IKEv2 המיושן לפרוטוקול OpenVPN (TCP). לאחר מכן בדקתי את כל שרתי ארה"ב / בריטניה / JP / DE הזמינים ב “מיקומים פיזיים” כרטיסייה:

5 שרתים עובדים עבור Netflix US

 1. לוס אנג'לס (Ultra HD)
 2. לאס וגאס (Ultra HD)
 3. ניו ג'רזי (HD)
 4. פיניקס (HD)
 5. סיאטל (HD)

3 שרתים עובדים עבור Netflix בריטניה

 1. לונדון (Ultra HD)
 2. מנצ'סטר (Ultra HD)
 3. גלזגו (HD)

2 שרתים עובדים עבור Netflix JP

 1. טוקיו (Ultra HD)
 2. אוסאקה (Ultra HD)

2 שרתים עובדים עבור Netflix DE

 1. ברלין (Ultra HD)
 2. פרנקפורט אם מיין

אם אתה מבין כיצד לצפות ב- Netflix US באמצעות Surfshark (או כל גרסה אחרת בבריטניה, JP, DE), פשוט התחבר לשרתים העובדים לעיל עבור כל מיקום ותיהנה מהזרמת הסרטים / תוכניות הטלוויזיה האהובים עליך.!

Surfshark עובד עם נטפליקס

מלבד ארה"ב, בריטניה, JP ו- DE, Surfshark מספקת גישה ל -12 ספריות נטפליקס אחרות (16 בסך הכל). זה די מדהים עבור חדש, בהתחשב בכך שהיא קשה אפילו לבטל את החסימה של ספרייה אחת בתקופה האחרונה.

מהירות: כמה מהיר הוא Surfshark?

בממוצע, Surfshark הצליח להעלות 78.15 מגהביט לשנייה בהעלאות ו 60.18 מגהביט לשנייה בהעלאות, כאשר ביצעתי לראשונה בדיקות מהירות על 5 שרתים שונים שנבחרו באופן אקראי בארה"ב, בריטניה, אוסטרליה, גרמניה וצרפת:

לאחר ששדרגו לאחרונה את הרשת שלהם ליותר מ 1040 שרתי 60+ מדינות, החלטתי לערוך בדיקה נוספת. הפעם, Surfshark הציעה ביצועים טובים יותר, וסיפקה 89.99 Mbps בממוצע בהורדות ו 86.25 Mbps בהעלאה..

ServerDownloadUploadPing
ארה"ב 95.39 מגהביט לשנייה 90.63 מגהביט לשנייה 67 שניות
בריטניה 89.88 מגהביט לשנייה 85.74 מגהביט לשנייה 119 שניות
אוסטרליה 81.19 מגהביט לשנייה 79.44 מגהביט לשנייה 125 שניות
גרמניה 93.03 Mbps 87.13 מגהביט לשנייה 111 שניות
צרפת 90.50 מגהביט לשנייה 88.31 מגהביט לשנייה 88 שניות
ממוצע 89.99 Mbps 86.25 מגהביט לשנייה 102 שניות

תאימות: אפליקציות ומכשירים נתמכים

בעבר, הספק לא הציע הרבה בדרך לאפליקציות. רק כמה תוספות דפדפן, אפליקציית אנדרואיד בסיסית וזהו. עכשיו הם עברו טרנספורמציה רצינית והוסיפו שורה של אפליקציות חדשות ומשופרות עבור;

 • חלונות
 • מק
 • iOS
 • אנדרואיד
 • טלוויזיה בטלוויזיה
 • טלויזיית אפל
 • פיירפוקס וכרום

לשנת 2019, Surfshark אף שדרגה את העיצוב ואת ממשק המשתמש של כל האפליקציות, כולל תוספי הדפדפן. זה עוזר להם להמשיך להשיג משיכה רבה יותר בשוק שלהם, שכן ממשק המשתמש החדשני מרשים למדי.

כיצד להתקין Firestick ב- Surfshark VPN

 1. השקה ה “חנות הגוגל סטור” בטלוויזיה האש של אמזון
 2. לחפש בשביל ה “כריש גולש” אפליקציה
 3. לחץ על “הורד” ולחכות להשלמת התהליך
 4. להתחבר באמצעות אישורי הכניסה שלך ל- Surfshark

כיצד להתקין Kodi ב- VPN של Surfshark

 1. הירשם עם Surfshark על ידי קבלת מנוי
 2. הורד אפליקציית ה- VPN עבור המכשיר בו אתה משתמש Kodi
 3. התחבר לכל מיקום מאובטח להפעלת ה- VPN
 4. השקה קודי ותיהנה מהזרמה בבטחה במכשיר שלך!

תמחור: כמה עולה Surfshark?

תוכניות התמחור ב- Surfshark מחולקות לשלוש ממגורות: חודשי (החל מ- $ 11.95), שנתי ($ 5.99 לחודש), ו שנתיים (עד 1.99 דולר לחודש) משך זמן ארוך יותר מעניק לך את היכולת למנף הנחות טובות יותר.

לדוגמה, אם תבחר בשנה השנתית, תצטרך לשלם רק $ 5.99 לחודש, מחויב כ- 71.88 $ פעם אחת. זה די סביר מאשר לשלם $ 11.95 בכל חודש, וזה מסתכם במעל 140 $!

התוכנית שלהם 24 חודשים היא המקום בו הספק מציע את שיעורי המנוי הזולים ביותר שלו. זה עולה רק 1.99 $ לחודש (47.76 $ מחויבים פעם אחת), הנמוך משמעותית מהנזק של המנוי החודשי או השנתי.

סקירת תכנית תמחור גולשים

VPN של Surfshark’אסטרטגיית העלויות מבהירה דבר אחד די ברור, כלומר הם רוצים שתרכוש את המנוי לשנתיים שלהם. עם זאת, הוא זול למדי מרוב הספקים הדומים, ומספק למשתמשים תמורה גבוהה יותר לכספם.

האם הם מציעים ניסיון חינם? למרבה הצער לא, הם לא מציעים א משפט חינם מן המניין ללקוחות. זה גם הגיוני, במיוחד בהתחשב בכך שתוכלו לקבל תוכנית לשנתיים במחיר נמוך של $ 1.99.mo.,

נהפוך הוא, יש לך ערבות להחזר הכסף של 30 יום לכל תוכניות הפרמיה, החל מיום תחילת המנוי שלך. Surfshark מקבל גם את כל אמצעי התשלום העיקריים. 

אלה כוללים PayPal, AliPay וכרטיס אשראי / חיוב וכו '. אתה יכול גם לשלם באמצעות סוגים שונים של cryptocurrencies כדי להישאר אנונימיים, מבלי למסור פרטים כספיים משמעותיים.

אמינות: דירוגי Trustpilot, Reddit ותמיכת לקוחות

כדי לתת לך מושג טוב יותר לגבי VPN של Surfshark, מסרתי פרטים על הספק מבחינת “משתמשים” ב- Trustpilot ו- Reddit. אלה אמורים לעזור בתהליך קבלת ההחלטות:

ביקורת Surfshark Trustpilot

VPN של Surfshark קיבלה דירוג ממוצע של 4.5 / 5 ב- Trustpilot מתוך 1,059 ביקורות משתמשים. למותר לציין כי זהו ציון די מדהים ומעיד כי המשתמשים מרוצים מהספק.

יותר מ- 71% מהמשתמשים נתנו ל- Surfshark “מעולה” דירוג, שאומר הרבה בהתחשב באמינות הספק. מרבית התלונות סביב השירות נסבות סביב מדיניות ההחזר שלהם ותקופת ההמתנה לקבלת אחת.

דירוג פיליפס של Surfshark

סקירה VPN של Surfshark

הייתי סמוך ובטוח בכך ש- Surfshark היה בעל מוניטין טוב בקרב Redditors, והוכחתי כי צפו אינספור הביקורות על Reddit. לרוב התושבים היה “חיובי” ניסיון עם הספק.

משתמשים מעריכים את העלויות הידידותיות לתקציב, העיצוב ידידותי למשתמש, ביצועים טובים ומכשירים ללא הגבלה. כמה Redditors דיווחו על בעיות עם Netflix, אך כמו הסקירה שלהלן הבהירה כי פנייה לצוות התמיכה עזרה.

דעתי על Surfshark מ vpnreviews

כריש גולש’תמיכת לקוחות

Surfshark הוא אולי הספק היחיד בשוק שמציע למעלה מעשרה שיטות שונות לקבלת תמיכה. כמובן שהאמינה מכולן היא תמיכה בצ'אט בשידור חי 24 שעות ביממה, שהיא יוזמת להפליא להפליא.

אם יש לך בעיה מפורטת יותר הדורשת התייחסות, למשתמשים יש אפשרות להגיש בקשה ולבחור את המחלקה הרלוונטית כדי להעביר גם את התלונה.

תמיכת לקוחות Surfshark

מדיומים אחרים לתמיכה כוללים דפים נפרדים לשאלות נפוצות, סיוע ביישומים, חיוב & חשבון, טלוויזיות חכמות וקונסולות, תכונות, נתב, חיבור ידני והתקנות DNS.

בסך הכל התרשמתי למדי משלל האפשרויות הזמינות ומהחלוקה של דפי תמיכה שונים, כדי להקל על המשתמשים לקבל מידע ספציפי לבעיות שלהם..

אפילו הקלטתי את זמני התגובה לאחר ששלחתי ל- VPN ארבע שאלות באמצעות דואר אלקטרוני בהפרשי זמן. ביניהם, שניים היו שאילתות כלליות ושניים היו קצת יותר טכניים. ראה את הנתונים הסטטיסטיים שלהלן:

שאלה זמן תגובה ראשוני מספר המיילים השאלה נענתה
האם Surfshark עובד עם נטפליקס? 20 דקות 1 כן
האם Surfshark טוב לטורנינג? 25 דקות 1 כן
האם Surfshark עובד בסין? 30 דקות 1 כן
כיצד להפעיל ערפול VPN? 24 דקות 1 כן

אלטרנטיבות גולשים

Surfshark נהנית מהדירוג הגבוה ביותר מבין BestVPN.co, לאחר שבדק מעל 180+ ספקים בשוק. למה? בגלל השירות המדהים שלה ועם זאת ידידותיות לתקציב, למרות היותו חדש בשוק.

עם זאת, אם אתם עדיין מחפשים אלטרנטיבות ולא אכפת לכם לשלם מעט תוספת, אני ממליץ להירשם ל- PureVPN (מתחיל החל מ- 2.91 $ לחודש) או ל- Ivacy (מתחיל ב -1.99 דולר לחודש).

האם אני ממליץ על Surfshark?

אני ממליץ בחום על Surfshark, אם אתה מחפש בחירה משתלמת לכל הצרכים שלך הקשורים ל- VPN. אתה יכול לקבל תוכנית החל מ- $ 1.99 לחודש. מכאן.

כחדשה בשוק, Surfshark מבטל את חסימת Netflix, מוריד סיקורים בצורה מאובטחת ומספק פרטיות דיגיטלית מעולה, ומכאן שמדובר במקום הראשון ברשימתנו.

ה- VPN חופשי מדליפות כתובות WebRTC / DNS / IP, מציע תמיכה מדהימה לכל הפלטפורמות ומספק למשתמשים חיבורים בו זמנית ללא הגבלה, כראשון בענף ה- VPN.

Похожие статьи

 • Avast VPN Review 2020

  תחום השיפוט צ'כיה מחיר 79.99 $ על תוכנית תוכנית לשנה אחת 55 שרתים ב 34 מדינות יומני חנויות חנויות יומני חיבור הצפנה...

 • סקירת PureVPN 2020

  תחום השיפוט בהונג קונג מחיר 2.91 דולר לחודש לשרת שנתיים לשרת 2,000+ ב -140 מדינות מדינות יומנים ללא יומנים הצפנה מאושרת AES-256-CBC ביטול החסימה של Netflix...

 • סקירת IVPN 2020

  תחום שיפוט גיברלטר מחיר 8.33 שרתים 3152 יומני אין הצפנה AES-256 ביטול החסימה של Netflix כן מפתה כן עובד בסין כן מומלץ כן אתר...

 • סקירת VyprVPN 2020

  תחום השיפוט שוויץ (לא בטוח) מחיר 6.67 $ לחודש (80 $ לשנה) שרתים 700 יומנים ללא יומנים הצפנה AES-256 ביטול החסימה של Netflix כן...

 • GOOSE VPN Review 2020

  תחום שיפוט הולנד מחיר $ 1.99 שרתים 71 יומנים ללא הצפנה AES-256 ביטול החסימה של Netflix לא מפתה כן עובד בסין לא מומלץ אין אתר...

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me