ביקורת פרטית

סמכות שיפוט קנדה
מחיר 3.82 דולר לחודש לתכנית לשנה
שרתים 150+ שרתים ב 50+ מדינות
יומנים כן
הצפנה AES-256-Bit
מבטל את חסימת Netflix לא
מפחיד כן
עובד בסין לא
מומלץ  לא
אתר אינטרנט https://privatevpn.com/
תאימות Windows, Android, Apple, Chrome, Firefox

מבוסס על שבדיה, PrivateVPN עוסק בכל הקשור למשתמשים עם חופש דיגיטלי. היא מציעה שירותי VPN מרוכזים במיוחד של לקוחות כמו ביטול חסימת Netflix, סיקור תמיכה ודיסני +, והיא צברה מוניטין בשוק לביצוע פעילויות אלה בצורה יוצאת דופן..

עם זאת, זה’היעדר מינויים בעלי משך זמן ממושך יותר ועלויות גבוהות, קורא למשתמשים להסתמך על חלופות ידידותיות יותר לתקציב. עם זאת, עיין בסקירת הפרטי שלנו ב- PrivateVPN לשנת 2020 לקבלת תמונה לא משוחדת על הספק, או קרא את מדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו לקבלת אפשרויות נוספות..

PrivateVPN מבוסס במדינה שהיא חברת 5 עיניים

למרות שמה של שוודיה שמעורר רגשות ביטחון לכולם, מעטים לאנשים יודעים שהמדינה האירופית הציורית הזו היא למעשה חברה בברית 5 העיניים כפי שגילינו ב המחקר המפורט שלנו על בריתות שיתוף מידע בינלאומי. היותה ממוקמת בשוודיה, הופכת את PrivateVPN לחסרת ביטחון רבה מכיוון שהממשלה השוודית יכולה, בכל עת, לדרוש מ- PrivateVPN לנתח נתונים על המדינה’לבקשת עצמו או לבקשת המדינות החברות בברית. אפילו אם PrivateVPN לא מציית לו, רק האיום הקיים בקבלת צו איסור פרסום הוא בעייתי מספיק כדי לעורר דאגה.

מדיניות יומני PrivateVPN

ב- BestVPN.co, אנו לא סלחניים בכל הנוגע לפרטיות ושום דבר לא מקובל עלינו במשחק סכום האפס הזה מאשר מדיניות מפורשת של יומני אפס..

ערכנו סקר מקיף ביחס למדיניות הרישום של למעלה ממאה ספקים ומעלה, רק כדי לספר למשתמשים כיצד VPNs מסוימים אינם מהימנים, למרות שהם טוענים להפך..

PrivateVPN קובע כי זה לא עושה זאת’לא לאחסן נתוני משתמשים מכל סוג שהוא בכל מה שקשור לפעילות בחיבורי VPN, אך אנו עדיין מודאגים מכיוון שהם רושמים כתובות IP של משתמשים.

זה’לא מאובטח לדעתנו ו- PrivateVPN באמת צריך להפסיק לעשות את זה אם הוא באמת רוצה לעמוד בשמו שמאריך את הפרטיות.

סקירת PrivateVPN 2020 - תוכן עניינים

 1. סקירה מהירה של
 2. סקירת מחירים של PrivateVPN
 3. ניסיון חינם בחינם
 4. סקירה של פרוטוקולים פרטיים
 5. סקירת שרתי PrivateVPN
 6. תאימות יישומי PrivateVPN
 7. הורדת PrivateVPN
 8. סקירת תמיכת
 9. מדיניות יומני PrivateVPN
 10. האם PrivateVPN עובד על נטפליקס?
 11. האם PrivateVPN תומך בהשתתפות ובשיתוף קבצים ב- P2P?
 12. Firestick של PrivateVPN
 13. PrivateVPN וקודי
 14. ביקורות על PrivateVPN Reddit
 15. פרוקסי פרטית

סקירה מהירה של

זה’זה מאובטח עם תשתית שרתים פנימית והוא אחד מאותם VPNs המעטים שבחוץ’לא להתמכר בלכידת בולי עץ כלשהם.

תכונות אחרות ללא רבב עם PrivateVPN כוללות מתג להרוג, אפליקציות ייעודיות, ביטול חסימת תוכן ועוד.

רמות ההצפנה שלהם הן חסינות כדורים כדי להבטיח שגם אם יש התקפות MiTM (אדם באמצע), הן ניצחו’לא תוכל לקבל כל דבר מחבילות הנתונים.

PrivateVPN הוא VPN אחד שגבר רמה גבוהה של אמון ואמינות מאז הקמתו והפך לשירות’בהחלט שווה לנסות,

למידע נוסף על רמות ההצפנה חסינות כדורים, תוכניות תמחור, מדיניות החזר כספי, תמיכה בפלטפורמת נישה, קרא סקירת PrivateVPN מקיפה וכוללת זו על ידי BestVPN.co!

מקצוענים

 1. 6 חיבורים בו זמנית
 2. שרתים ב -56 מדינות
 3. תומך בכל פלטפורמות מערכת ההפעלה
 4. פרוטוקול מרובה תומך בהפעלת אבטחה ברמה הגבוהה ביותר & הצפנה
 5. רוחב פס בלתי מוגבל & מתגי שרת
 6. מדיניות החזר כספי למשך 30 יום

חסרונות

 1. אין ניסיון חינם
 2. אין תוספים עבור Chrome או Firefox
 3. מהירויות סטרימינג איטיות

קבל PrivateVPN

האם PrivateVPN עובד בסין?

למרבה הצער, PrivateVPN אינה מציעה פיתרון מוצק להשגת אפליקציית ה- VPN הסינית שלהם. הספק אינו מופיע גם בחנויות Google Play ו- iTunes. ככאלה, אזרחים שחיים בסין עשויים להידרש להשתמש בשירות פרוקסי כדי להוריד את האפליקציה הייעודית מ- PrivateVPN. אלה שנמצאים מחוץ למדינה עם תוכניות לבקר בסין יכולים לטעון מראש את אפליקציית PrivateVPN במכשיר שלהם. בדרך זו, כאשר הם ינחתו בסין, הם יוכלו בקלות לבטל את חסימת כל האפליקציות / השירותים / אתרים הזרים.

סקירת מחירים של PrivateVPN

למרות היותו אחד ה- VPN הטובים יותר בקטגוריה, PrivateVPN אינו’t יקר כמו שירותים אחרים בעלי קומה דומה. למעשה המחירים ירדו במהלך 8 החודשים האחרונים. עם זאת, אסטרטגיית התמחור עדיין זהה לשלוש תוכניות זמינות כולל החודשי, הרבעוני והשנתי.

מנוי למשך חודש יחזיר לך סכום של 7.67 $, ואילו המנוי הרבעוני עולה 15.75 $ מחויב פעם אחת (5.25 $ לחודש). אבל החביב האישי שלי נשאר התוכנית השנתית, שעולה 50.40 $ מחויב פעם אחת (3.88 $ לחודש), וכולל חודש מנוי בחינם.

כך מוצגות תוכניות התמחור ב- PrivateVPN’האתר כדי להקל על המשתמשים לנווט, להבין ולבחור את האתר שמתאים לתקציבים שלהם.

סקירת מחירים של PrivateVPN

בערך 8 חודשים אחורה, התוכנית השנתית ב- PrivateVPN הייתה במחיר של 54.00 $, וחויבה פעם אחת (4.15 $ לחודש), כך שהם בהחלט שינו את המחירים שלהם במטרה למשוך יותר לקוחות.

למספר התכונות והאמינות ש- VPN זה מביא לטבלה, תוכניות התמחור בהחלט שוות את ערכן. אבל, אם אתה עדיין לא מרוצה מכל דבר, PrivateVPN ניצח’לא מונע ממך לעזוב על ידי כך שתאפשר לך את תוכנית ההחזר שלהם ל 30 יום. לתת’ראה יותר כיצד זה עובד בסקירת הניסיון בחינם למטה.

קבל PrivateVPN

ניסיון חינם בחינם

ניסויים בחינם הם תמיד נהדרים מכיוון שהם מאפשרים לבחון ולבדוק VPN מכל הבחינות לפני שתתחייבו אליו עם מנוי בתשלום במשרה מלאה. אבל רגע, שם’בהתחשב בעובדה, PrivateVPN לא מציע תקופת ניסיון בחינם כמו שירותים אחרים, למרות שזה היה נהדר אם הם היו עושים זאת.

ניסיון חינם בחינם

יש רק ערבות להחזר הכסף למשך 30 יום המלווה את כל תכניות התמחור, שבה אתה יכול לבקש החזר כספי בכל עת לפני סיום היום השלושים שלך אם לא תעשה זאת’אני לא רוצה להישאר עם השירות.

אמנם אנו מאמינים כי מדיניות ההחזר כספי היא טובה, אך היא יכולה’לא להחליף את ההשפעה מרחיקת הלכת של ניסויים חופשיים. PrivateVPN מביא נקודה למטה בהיבט זה.

כיצד ליצור חשבון PrivateVPN

דבר אחד שפיתחנו חיבה טובה מאוד במהלך בדיקת ה- PrivateVPN שלנו, היה איכות חווית המשתמש וקלות הניווט בכל הספק.’אתר זה.

אם אתם מחפשים ליצור חשבון עם השירות, כאן’כמה קל זה!

 • פתח את PrivateVPN’ולחץ על “קבל PrivateVPN” מדף הביתהרשמה לרישום חשבון PrivateVPN
 • בחרו בתכנית תמחור (אנו ממליצים על התוכנית השנתית למשתמשים ארוכי טווח) והזינו את כתובת הדוא"ל והסיסמה שלך.
 • איסוף אמצעי תשלום מאלו הזמינים. אנו בוחרים בביטקוין, כך שזה מוביל אותנו לעמוד הבא, בו העסקה הייתה מעובדת נוספת.כניסה פרטית
 • השלם את העסקה ותירשם בהצלחה לחשבון ב- PrivateVPN.

סקירת שרתי PrivateVPN

שרתים הם עמוד התווך של כל שירות VPN. אם אתה בוחר VPN בתשלום, הספק לא רק אמור לספק מגוון של מיקומי שרת, אלא שגם המספר העצום של השרתים הזמינים צריך להיות גבוה מספיק כדי לספק שירות מעולה.

אבל זה’זה בדיוק איפה ש- PrivateVPN איכזב אותנו הכי הרבה. רק 56 מיקומים ו 100+ שרתים מוצעים ללקוחות עם השירות. מתחרים אחרים כמו ExpressVPN מציעים 1500+ שרתים ב 94 מדינות, ואילו PureVPN מציעה 750+ שרתי ב 140+ מדינות. תשתית השרת ב- PrivateVPN אינה’לא הכי טוב מבין אלה שאנחנו’סקרנו עד כה.

סקירת שרתי PrivateVPN

זה עדיין מעניק חיבור אינטרנט הגון, אבל בהתחשב במספר הקטן של השרתים, בעיות כמו צווארי בקבוק רוחב פס יהיו תופעה שכיחה מדי.

זה ניצח’זה לא כל כך טוב בביטול נעילת תוכן מוגבל גיאוגרפי, מכיוון שעסקים כמו Netflix נעשים יותר ויותר מיומנים לזהות חיבורי ניתוב VPN ולחסום את הגישה שלהם. יש להוסיף שרתים במאות אם PrivateVPN רוצה ליצור שירות הרבה יותר מתאים ומסוגל לבסיס המשתמשים שלה.

תאימות יישומי PrivateVPN

VPNs מאבטחים את קישוריות האינטרנט שלך, אך כמה טוב הם עושים זאת בכל מערכת הפעלה אחרת, תלוי בתאימות של אפליקציות ייעודיות שהם מספקים..

PrivateVPN מספק גם תאימות קונבנציונאלית לכל מערכות ההפעלה הפופולריות כמו Windows, Mac, Android ו- IOS, באמצעות אפליקציות ייעודיות.

אבל זה’זה לגבי זה, אם כי בהחלט היינו מעריכים את זה אם הם היו הולכים צעד לפני התחרות על ידי מתן אפליקציות נוספות המוקדשות לפלטפורמות נישה כמו Firestick.

PrivateVPN אולי לא ה- VPN הטוב ביותר עבור Mac או עבור Windows, אבל האפליקציות עבדו מצוין בפלטפורמות. יש להם עיצוב UX וממשק משתמש אינטראקטיבי, עם כל התכונות והאפשרויות בהישג יד.

הורדת PrivateVPN

אם אתה מוכן להוריד את אפליקציית לקוח PrivateVPN עבור מערכת ההפעלה שלך, להלן הקישורים שיעזרו לך לעשות זאת עבור כל פלטפורמות ייעודיות:

 • חלונות

אפליקציה עבור Windows 7, 8, 8.1 ו- 10: https://PrivateVPN.com/client/PrivateVPN-win-new.exe

 • מק

אפליקציה ל- Mac OS X: https://PrivateVPN.com/client/PrivateVPN1.1.pkg

 • VPN של iOS

אפליקציה לאייפון ואייפד iOS גרסה 9.0 ואילך: https://itunes.apple.com/us/app/PrivateVPN/id1168424870?ls=1&הר

 • אנדרואיד

אפליקציה לאנדרואיד 4.0 ואילך: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pVPN.PrivateVPN

תהליך ההתקנה נותר זהה בכל הפלטפורמות וכאן’איך אתה יכול לעבור את ההתקנות בארבעה שלבים פשוטים:

 1. היכנס לחשבונך או הירשם על ידי מתן מזהה הדוא"ל שלך והגדרת סיסמא
 2. קנה PrivateVPN’על ידי בחירה באחת מהתכניות הזמינות
 3. הורד את לקוח היישום VPN עבור מערכת ההפעלה שלך מהקישורים המפורטים לעיל
 4. אפס במיקום שרת ולחץ על “התחבר”

קבל PrivateVPN

סקירת תמיכת

צוות תמיכת לקוחות זריז יכול לאפשר אפילו לשירותים הגרועים ביותר להשיג מוניטין חיובי בשוק. VPNs מורכבים לעתים קרובות עבור משתמשים שלא תורמים להם’אין לי ניסיון רב בשימוש בהם, כך שמלבד מדריכים ומדריכים, זה’זה נהדר לקבל תמיכה ללקוחות שיכולים להנחות אותם.

ב- PrivateVPN, תמיכת הלקוחות מהשורה הראשונה וכדי לבחון אותה עד עומק, פרסמנו שאלה ממש מסובכת, כלומר ניסיתי הכל אבל נטפליקס עדיין לא עושה זאת’לא עובד.

להלן תעתיק של השיחה שלנו עם תמיכת PrivateVPN:

 • תכונת הצ'אט החיה גלויה בקלות בכל הדפים:סקירת תמיכת
 • החזרות המקוונות מופיעות רק אם אתה מגיש לשאילתה. אתה יכול לראות את חלון הצ'אט כאן ואיך כתוב שנציג יהיה איתנו בקרוב.
  צ'אט פרטי של PrivateVPN
 • הנציג’שמו היה Manish ושאלנו כיצד להשתמש בנטפליקס מכיוון שמיצינו את כל האפשרויות כמו לנסות את כל השרתים.
  בסיס ידע privatVPN
 • לאחר שנתן לנו רשימת שרתי עבודה עם Netflix US, הנציג המשיך עם הנוהל ושיתף את הקישור למדריך המקוון בנושא הקיים ב- PrivateVPN.
  כרטיס PrivateVPN

כשנדרשנו אותו יותר בכך שאמרנו לו שהמדריך לא’הרבה עזרה לנו ואז הוא נכנס למצב פתרון בעיות וביקש לבצע בדיקת דליפת DNS.

בינגו! יש לנו מנצח! תמיכת הלקוחות הייתה מספקת מאוד בכל החשבונות ואפילו אם נטפליקס ארה"ב עדיין לא עשתה זאת’אני לא עובד עם PrivateVPN, אנו בטוחים שהנציג היה מבטיח שעברנו.

עבודה נהדרת עלינו לומר על ידי PrivateVPN.

Ipleak של PrivateVPN

מלבד תכונת הצ'אט החי, ישנם מדריכים ומדריכי לימוד נרחבים המסייעים למשתמש בכל פעם שהוא נוחת בצרות עם השירות.

סקירה של פרוטוקולים פרטיים

הפרוטוקולים שנפרסו על ידי PrivateVPN הם כדלקמן:

 1. OpenVPN
 2. PPTP
 3. L2TP
 4. IKEv2
 5. IPSec

מתוך המגרש הזה, OpenVPN הוא הפרוטוקול המאובטח ביותר שם והוא המלצת ברירת המחדל שלנו עבור משתמשי VPN ללא קשר לקטגוריה. פרט לכך, PrivateVPN מציע גם פרוטוקולי IKEv2, IPSec ו- L2TP, שהם טובים מספיק כדי לאבטח את מרבית החיבורים.

PPTP אינו מומלץ מכיוון שהוא’זה מיושן אבל הזמינות שלו היא עדיין תכונה נהדרת מכיוון שרשתות עסקיות פנימיות או רשתות תקשורת אכן דורשות זאת. אם מישהו היה בא לחפש VPN עם תמיכה בפרוטוקול PPTP, PrivateVPN בהחלט ימלא את הדרישה שלו.

קבל PrivateVPN

האם PrivateVPN עובד על נטפליקס?

זה’שנה חדשה ורעננה ואנחנו’בהחלט חייבים לעדכן אותך בזמן אמת האם PrivateVPN עובד עם נטפליקס ודיסני + בשנת 2020 או לא.

ובכן, ביטול החסימה של נטפליקס או אפילו נטפליקס ארה"ב לצורך העניין זה הופעה די מסובכת. קשה מאוד ל VPN להציע באופן קבוע את התכונה הזו לחסימה למשתמשים שלהם. אז זה’מדוע ניצלתי לערוך בדיקות חדשות לתאימות PrivateVPN Netflix על מנת להקל עליכם עם מידע רלוונטי ובזמן שישמש אתכם בצורה הטובה ביותר..

אז האם PrivateVPN פועל למעשה לביטול החסימה של נטפליקס בארה"ב בשנת 2020?

כן, עם זאת, החוויה פשוט בסדר.

הצלחתי לראות את הנוקמים - מלחמת האינסוף דרכה בנטפליקס די בקלות. אין בעיות בקשרים בכלל. עברתי בניסיון הראשון.

האם PrivateVPN עובד על נטפליקס

עכשיו מגיע לפגמים.

ובכן, האיכות לא הגיעה לציון כפי שניתן לראות בצורה חיה למדי מהתמונת המסך שאני חולק כאן.

כך ש- PrivateVPN למעשה פועל לביטול החסימה של Netflix US

זה בעיקר בגלל המהירויות האטיות מהרגיל על שרתי ארה"ב על ידי PrivateVPN.

אז הספק כן מבטל את חסימת ההצלחה של Netflix US בהצלחה, אבל אם אתה מחפש וידאו באיכות טובה יותר וחווית סטרימינג מעשירה בסך הכל..

PureVPN הרבה יותר טוב בזה וכך גם ExpressVPN ואפילו Surfshark.

קבל PrivateVPN

האם PrivateVPN תומך בהשתתפות ובשיתוף קבצים ב- P2P?

עלינו להודות, ייתכן ש- PrivateVPN חסר בהרבה חזיתות טכניות, אבל זה’עושה כל מה שיכול לגרום ללקוח לקבל החלטה לבוא עם השירות בשירות.

ממש כמו ביטול החסימה של Netflix US, PrivateVPN מספקת גם תמיכה לאירועים ותמיכה ב- P2P. עם זאת, אתה יכול לעשות זאת רק דרך השרתים בבריטניה, מה שאולי אומר שאתה נתקל בזרמים מעט כבדים ועמוסים אם אתה לא’אני לא גר שם, ובכך מאט את מהירות ההורדה.

אם אתה מחפש VPNs המספקים ביצועים טובים יותר עם Torrenting, קרא את המדריך שלנו עבור ה- VPN הטוב ביותר לטורנינג.

Firestick של PrivateVPN

Firestick מגדילה בהתמדה את נתח השוק שלה וההקדמה שלה אפשרה ל- Fire TV של אמזון לצמוח בקפיצות דרך. מכשיר הסטרימינג תומך בשירותים אחרים כמו Netflix, BBC iPlayer, Hulu ועוד, המגוון את חווית הצפייה.

Firestick של PrivateVPN

אבל, פירסטיק ניצח’לא מבצעים הרבה ללא עזרה של VPN המאפשרת לו להזרים ולהזרים תוכן מוגבל גיאוגרפי. PrivateVPN בהחלט יכול לבטל את חסימת התוכן המוגבל בגיאוגרפי,

PrivateVPN Kodi Addon

לרוע המזל, PrivateVPN לא עושה זאת’אין לי תוסף קודי ייעודי, אפילו בשנת 2020.

זה די מאכזב את הספק’זה חלק מכיוון שכעת הוא מפגר מאחור עם תכונות ויכולות ישנות בענף הדוחף את הרף ברציפות.

ל- PureVPN וכמה VPNs מובילים אחרים יש תוספות קודי ייעודיות, אך לא רבים עקבו אחר כך כמו PrivateVPN.

אני יודע שאתה יכול להריץ VPN ב- Kodi אפילו על ידי התקנתו ישירות במכשיר שלך, אבל זה מנצח את כל המטרה של אפילו להשתמש בקודי מלכתחילה. מדוע היית משתמש בקודי לצפייה בסרטים ותוכניות כשאתה יכול לעשות זאת באמצעות הדפדפן שלך?

הנוחות והפונקציונליות הן שתי נקודות עיקריות שיש לקחת בחשבון בזה’זה בדיוק מה שהופך את המקרה לתוספת VPN ייעודי של Kodi על כל עוד יותר חזק.

PrivateVPN צריך להגדיל את המשחק במחלקת הפתיחה והחסימה ברצינות.

ובכל מקרה, אם ברצונך להשתמש ב- PrivateVPN ב- Kodi עצמו, אתה יכול לעשות זאת על ידי הגדרתו באמצעות מנהל הקבצים הנתמך של OpenVPN VPN..

קבל PrivateVPN

פרוקסי פרטית

לא, PrivateVPN לא, אבל זה לא נושא גדול.

בדרך כלל לא מומלצים פרוקסי על ידי מישהו מאיתנו ב- BestVPN.co מכיוון שהם לא עושים זאת’אינך מציע תכונות אבטחה כגון הצפנה או תמיכה בפרוטוקול כדי לשמור על אבטחתך באופן מקוון.

כך, גם אם PrivateVPN היה מציע פרוקסי בחינם או אפילו שלם, הייתי ממליץ לך בחום להתרחק ממנו.

ביקורות על PrivateVPN Reddit

חוות דעת דעה קדומה גרועה לבדיקה מכיוון שאנו זקוקים לחוות דעת כנות באכזריות על שירות כדי להבין את עומק יכולת העבודה שלו ובשום מקום לא תוכלו למצוא ביקורות כנות טובות יותר מ Reddit.

אתר קהילתי שמקורו במשתמש, זהו אחד המקומות הטובים ביותר לבדוק כל VPN’ביקורות. PrivateVPN’המשתמשים גם פנו לפלטפורמה כדי להשיל את הערמתם ואת הערכתם בשירות כאחד.

משתמש אחד מצא את השרתים באזור החוף המערבי בארה"ב גרועים להפליא בביצועים. יתר על כן, משתמש זה לא עשה זאת’אני לא מסכים עם משתמש אחר ש- PrivateVPN יכול להיות בעל מהירויות גבוהות באזור ארה"ב.

אנו בהחלט מסכימים עם המשתמש’דעתו על מהירויות מפשירות של PrivateVPN כאשר הם מחוברים לשרתים בארה"ב, כפי שצוין במדור הסקירות של חסימת חסימת Netflix. (קרא ביקורות נוספות על פי redditors ב- reddit vpn הטוב ביותר)

ביקורות על PrivateVPN Reddit

סיכום

מאות VPN כבר קיימות בשוק והתחרות כבר קשה כדי לתפוס את הנתח הגדול ביותר של הלקוחות על ידי כל עסק. בסביבה כזו, זה’זה חיוני כדי לספק שירותים ללא רבב ותכונות ברמה הגבוהה ביותר שמודגשים על ידי האיכות המתהפכת בכל הספירות, אם ברצונך לבנות VPN מצליח.

ל- PrivateVPN יש עוד כמה קילומטרים שכדאי לכסות, במיוחד מבחינת הוספת לפחות 200 שרתים נוספים, שיפור גיוון מיקום השרת שלו על ידי כיסוי של יותר ממקומות אסייתיים ואפריקאים, ומשפר את המהירויות. ומעל הכל, להבטיח שהיא תגדיל את מספר האפליקציות התואמות שהיא מספקת עם השירות שלה.

כשאנחנו מסתיימים את סקירת ה- PrivateVPN שלנו משנת 2020, אנו נותנים לשירות 3 כוכבים ומצפים שהוא ישתפר עוד יותר על סמך המלצותינו למעלה.

ב- BestVPN.co אנו שואפים לספק למשתמשים את ביקורות ה- VPN הטובות ביותר בכל הקטגוריות בין אם השירותים האישיים שלהן או תאימותן בפלטפורמות שונות. הביקורות שלנו מאוד לא משוחדות ואנחנו דואגים שלא’לא מלהטפל בשירות מסוים יותר ממה שמגיע לו.

אם השארנו משהו בחוץ או שאתה רוצה להוסיף עוד לביקורת שלנו, אנא וודא שאתה מגיב למטה ופתח דיון בריא. אנחנו’d לחכות בדאגה לקיים אינטראקציה עם חברים ומשתמשים דעתניים כאלה!

Похожие статьи

 • סקירת PureVPN 2020

  תחום השיפוט בהונג קונג מחיר 2.91 דולר לחודש לשרת שנתיים לשרת 2,000+ ב -140 מדינות מדינות יומנים ללא יומנים הצפנה מאושרת AES-256-CBC ביטול החסימה של Netflix...

 • ביקורת VPN VPN 2020

  שיפוט קנדה מחיר 2.99 $ לחודש על תוכנית תוכנית לשנה אחת 10 שרתים ב -10 מדינות יומנים יומנים הצפנת נתוני משתמש AES-256 (בתשלום) | AES-CBC-128 ביט...

 • סקירה של CyberGhost 2020

  תחום השיפוט רומניה מחיר 2.75 $ לחודש עבור שרתים לתוכנית שלוש 6,100+ שרתים ב 90+ מדינות יומנים ללא יומנים הצפנה מאושרת ביטול חסימת AES-256 סיביות...

 • TunnelBear VPN Review 2020

  תחום השיפוט בקנדה מחיר 4.99 $ לחודש עבור תוכנית שנה לשנה 1,000+ שרתים ב 22 מדינות יומנים שומר על חיבורים יומנים הצפנה ביטול חסימת AES-256 סיביות...

 • סקירת Surfshark 2020

  תחום השיפוט איי הבתולה הבריטיים מחיר 1.99 $ לחודש (47.76 $ למשך 24 חודשים) שרתים 1040+++ מדינות יומנים ללא יומנים הצפנה מאושרת...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me