סקירת OVPN 2020

סמכות שיפוט שוודית
מחיר 7.00 $ לחודש
שרתים 56 שרתים ב 7 מדינות
יומנים לא
הצפנה AES-256
מבטל את חסימת Netflix לא
מפחיד לא
עובד בסין לא
מומלץ  לא
אתר אינטרנט https://www.ovpn.com/he
תאימות חלונות, אנדרואיד, אפל

OVPN טוען שהיא הבחירה המובילה ביותר למשתמשים המודעים לפרטיות, החל מ- $ 7 לחודש. בתכנית של 12 חודשים. למרבה הצער, המחיר הגבוה אינו מוצדק, שכן עדיין יש דרך ארוכה לספק.

הוא מציע רק 81 שרתים ב -13 מדינות וזה תורם למהירויות גרועות בגלל עומס השרתים, מה שאומר שתצטרכו להתמודד עם סטרימינג איטי, גלישה, והסרת חיים (מה שיכול להיות מונוטוני למדי).

עם זאת, מה שבאמת בודק OVPN מרשימת שירותי ה- VPN המובילים הוא חוסר היכולת של ביטול חסימת פלטפורמות סטרימינג כמו Netflix או עקיפת ה- “חומת אש נהדרת” בסין (אין ערעור זמין).

כחלופה טובה יותר, הייתי מציע ללכת על תכונת ה- PureVPN ארוזת התכונות שמתחיל במחיר נמוך של 2.91 דולר לחודש בתכנית לשנתיים. אין בו שום בעיה לעקוף מגבלות גיאוגרפיות על ה- VoDs כמו Netflix או להציע בטיחות למשתמשים בסין. 

סקירת מחירים של OVPN:

התוכניות הטובות ביותר לתמחור הן אלה שאינן מסובכות ופשוטות ככל שיהיו. משתמשים רבים נכבים מייד כאשר הם רואים תוכניות תמחור על סמך מספר הפיצ'רים המוצעים. אבל OVPN לא’אני לא הולך ככה. הוא מציע את תכניות התמחור הפשוטות ביותר ובכולן אתה מקבל גישה לכל התכונות הזמינות. ההבדל היחיד בתוכניות התמחור הוא משך הזמן בו המינוי יישאר תקף.

נכון לעכשיו, OVPN מציעה שלוש תוכניות תמחור.

 • מנוי לחודש עולה 10.99 $
 • מנוי רבעוני (3 חודשים) עולה 24.99 $ שחויבו פעם אחת (8.33 $ לחודש)
 • מנוי שנתי עולה 84.00 $ מחויב פעם אחת (7.00 $ לחודש)

המחירים אינם גבוהים מדי וגם הם לא נמוכים מדי. אתה יכול להשיג VPNs עם הצעות טובות יותר על מנויים שנתיים, כך ש- OVPN צריכה להוריד את מחירה על החבילה השנתית בטווח של $ 60-70 שחויב פעם אחת, כדי להפוך אותה למפתה ובמחיר סביר יותר.

סקירת מחירים של OVPN

על פי הסקירה שלנו, המנוי הרבעוני הוא אולי המתאים ביותר למי שמחפש להירשם ל- VPN לטווח קצר וזקוק להצעה משתלמת..

ואם אתה אחד שלא’אני לא רוצה להתפשר על איכות עבור תג מחיר נמוך יותר, אפילו התוכנית השנתית מציבה הצעה טובה מספיק שתוכל לשקול.

עם זאת, בכל הנוגע לאפשרויות תשלום, OVPN מציע שירות די בסיסי.

אתה יכול לשלם באמצעות כרטיסי האשראי שלך, חשבון Paypal, במזומן או אפילו בביטקוין.

אמצעי תשלום OVPN

האפשרויות טובות אך יש להוסיף עוד כמה.

ניסיון OVPN חינם

כרגע, OVPN לא עושה זאת’אני לא יכול להציע ניסיון בחינם מלא כמו NordVPN’תקופת ניסיון בחינם למשך 3 ימים אשר לא מצורפת מחרוזות, אך היא מציעה אחריות להחזר כספי של 10 יום.

זה שום דבר לא רגיל. הצעת מדיניות החזר היא פרקטיקה מבוססת בענף ה- VPN, ואם ספק כלשהו אכן ממשיך ומציע ניסיון בחינם, זה יתרון נוסף..

אז, OVPN’מדיניות ההחזר של 10 יום היא טובה אך אנו ממליצים להוסיף לפחות גרסת ניסיון מוגבלת בחינם לשירותה, כדי לאפשר למשתמשים ליצור קשר עם ה- VPN ולהשתמש בו לפני שהם ממשיכים הלאה לרכישתו..

סקירת תאימות של אפליקציות OVPN

בניגוד לספקים דומים אחרים, OVPN אכן מציעה לקוחות תואמים עבור Windows ו- Mac OS X. הורדנו את לקוח Windows והתקנו אותו בכדי לראות כמה הוא עובד והתרשמנו מאוד מנקות, וייעול מבנה הלקוח..

סקירת תאימות ל- OVPN Apps:

ממשק ה- UX וה- UI של האפליקציה הם ללא רבב וכל מהחלפת שרתים לאבטחה ואפשרויות לקוח נמצאים בהישג יד..

אתה יכול גם להגדיר OVPN ב- Android ו- iOS, אך תצטרך לעשות זאת באופן ידני באמצעות OpenVPN. להלן המדריכים כיצד להתקין OVPN ב- Android וכיצד להתקין OVPN ב- iOS.

סקירת שרתי OVPN

תשתית שרתים היא אחד הדברים החשובים ביותר לבדוק ב- VPN. OVPN מציע 56 שרתים ב -7 מדינות ו -2 894 כתובות IP אנונימיות. שבע המדינות הללו בעצם כולן נמצאות באירופה ובצפון אמריקה ולכן אנו מאמינים כי מיקום השרתים שלהם מעט מוטה. יש להוסיף שרתים נוספים במקום אחר באזורים כמו המזרח התיכון, אפריקה ואסיה כדי לשפר את ביצועי ה- VPN באזורים הקרובים יותר לאזורים אלה.

סקירת שרתי OVPN

סקירת תמיכה OVPN

למרות שלתמיכה בלקוחות לקח מעט זמן להגיב וזמן הפיגור לא היה’לא מתאים לחלוטין לתכונת הצ'אט החיה 24/7 שהיא מציעה, אנו עדיין רואים שזה בסדר בגלל שהשאלות שלנו נפתרות עם התשובות שלהם.

סקירת תמיכה OVPN

פונקציית התמיכה צריכה להיות טובה בהרבה אם OVPN רוצה לשמור על לקוחותיה. התשובות שהם נותנים יכולות להיות טובות אבל הזמן שייקח להם לתת תשובות אלה יכול להחריף תסכול ולגרום לאנשים לנסוע למקום אחר.

סקירת תמיכה בפרוטוקול OVPN

אם אתה מחפש VPN התומך ב- PPTP, OVPN הוא לא בשבילך כפי שהוא כן’אני לא נותן תמיכה בפרוטוקול זה תוך הסיבה שהפרוטוקול הזה לא מספיק טוב בכדי שיהיה חובה על הלקוח שלו.

אין תמיכה גם ב- L2TP / IPSec כפי שרק יוכל להשתמש ב- OpenVPN כפרוטוקול ברירת המחדל ב- OVPN. מעניין, OVPN’שם זה דומה לשם קבצי ה- OVPN המשמשים להגדרת VPN ב- OpenVPN.

סקירת נתב OVPN Vilfo

קיימת כיום מגמה חדשה ומדהימה בענף ה- VPN, והיא מציעה VPN לאפשר נתב לאותם משתמשים שהם קצת יותר מיומנים בכל מה שקשור לשמירה על פרטיותם..

OVPN מציע גם נתב VPN בשם Vilfo. אתה יכול לקנות נתב VPN זה במחיר של 429 דולר בלבד ב- Vilfo.com והוא מגיע עם 19 VPNs שהוגדרו מראש כולל שמות כמו NordVPN ו- VyprVPN. אתה יכול להשתמש בכל אחד מאלה (אם יש לך מנוי חוקי של ספק ה- VPN שאתה רוצה להפעיל, על הנתב) בלחיצה אחת.

סקירה של נתב Vilifo OVPN

ניתן להגדיר בקלות VPNs אחרים בנתב זה אך רק אם הם מציעים תמיכה בפרוטוקול OpenVPN.

אם אתה משתמש בוילפו, לעולם לא תצטרך לדאוג מהגדרת VPN בכל המכשירים שלך בנפרד שכן כל הפעילות שלך באינטרנט, ללא קשר לאיזה מכשיר הוא נובע מובטח כיסוי באמצעות VPN באופן אוטומטי דרך הנתב.

סיכום:

ל- OVPN יש כמה דברים לשפר, אך בסך הכל’זה VPN מומלץ מהסוף שלנו. לא היו שום דליפות DNS, המהירויות היו גדולות, נגע כמעט 30 מגה-פסק-סיביות בחיבור של 35 מגה-פסק-סיביות, זמן ההשהיה היה נמוך ומעל הכל, מעולם לא נתקלנו בשום התמוטטות.

אל תשתמש במדיניות ההחזר של 10 יום ותבדוק VPN זה אם אתה אוהב את הסקירה שלנו. אם יש לך שאלות או שאילתות או אפילו הצעות, עשה תגובה בתשחץ למטה. נשמח יותר לשוחח איתך בשיחה משמעותית כמו תמיד.

Похожие статьи

 • VPN Unlimited Review 2020

  תחום שיפוט מחיר ארה"ב 2.78 שרתים 400+ יומני אין קידוד OpenVPN, L2TP / IPSec ו- IKEv2 מבטל חסימת Netflix כן מפחיד כן עובד בסין מומלץ...

 • סקירת NVPN 2020

  תחום שיפוט בוסניה מחיר 3.33 $ לחודש שרתים 54 שרתים יומני אין יומנים הצפנה 256 סיביות CBC / SHA512 ביטול החסימה של Netflix לא מפתה כן עובד בסין...

 • סקירה VPN של PandaPow 2020

  תחום השיפוט בהונג קונג מחיר 7.00 $ לחודש עבור שרתי תכנית לשנה 120+ VPN ב- 16 מדינות יומני חנויות חנויות יומני חיבור הצפנה ביטול חסימת AES-256 סיביות...

 • סקירת VyprVPN 2020

  תחום השיפוט שוויץ (לא בטוח) מחיר 6.67 $ לחודש (80 $ לשנה) שרתים 700 יומנים ללא יומנים הצפנה AES-256 ביטול החסימה של Netflix כן...

 • סקירה של המנהרה הפרטית 2020

  תחום השיפוט ארצות הברית מחיר 3 $ לחודש (36 $ בתכנית השנתית שלה) שרתים 22 שרתים ב 12 מדינות יומנים שומר על יומנים רגישים במשך 14 יום הצפנה...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me