סקירת NVPN 2023

סמכות שיפוט בוסניה
מחיר 3.33 דולר לחודש
שרתים 54 שרתים
יומנים אין יומנים
הצפנה 256 סיביות CBC / SHA512
מבטל את חסימת Netflix לא
מפחיד כן
עובד בסין לא
מומלץ  כן
אתר אינטרנט https://nvpn.net/
תאימות חלונות, אנדרואיד, אפל, שולחן עבודה

שירות מעורפל יחסית בהשוואה לספקי ה- VPN הפופולאריים בהרבה שם, NVPN הוא VPN יציב, מהיר ואמין בכל הנוגע לביצועים של המוצר בפועל. עם זאת, הספק צריך לעבוד על הרבה פנים אחרות כדי להפוך את המוצר שלו ליותר מושך ולאפשר לו להתחרות בצורה טובה יותר עם מותגים אחרים בשוק..

להלן סקירתנו המלאה על NVPN המכסה את כל ההיבטים הטובים והלא כל כך טובים של השירות כולל תשתיות שרת, ביצועי לקוח, מהירויות, זמן חביון, מדיניות רישום והרבה יותר ב- Best VPN. לתת’מתחילים:

Contents

סקירת מחירים של NVPN

בניגוד למה שמקובל בתעשייה, NVPN’התמחור של s מבוסס על סוג ה- IP שאליו תרצה להתחבר. בענף ה- VPN, בדרך כלל אתה בוחר לבחור בין תוכניות שונות בהן כל התכונות מוצעות בכל חבילה, כאשר ההבדל היחיד הוא משך המנוי שלך..

אך ב- NVPN ישנן ארבע חבילות, כלומר IP משותף חודשי, IP משותף שנתי, IP ייעודי חודשי ו- IP ייעודי שנתי.

חבילת ה- IP המשותפת החודשית מוצעת במחיר של $ 6 לחודש בעוד אותה חבילה במשך שנה’המינוי בשווי יעלה לך 40 $ מחויב פעם אחת.

אם ברצונך לגשת ל- IP ייעודי למשך חודש, תצטרך למחוק 8 $ לחודש, בעוד שאתה רוצה את אותו השירות למשך שנה, תחויב בסכום של $ 60. קרא את המדריך המעודכן הטוב ביותר שלנו vpn 2023 לקבלת מידע נוסף.

סקירת מחירים של NVPN

תוכניות התמחור כוללות רוחב פס בלתי מוגבל, העברת יציאות, תמיכה בפרוטוקול L2TP / IPSec, תמיכה ב- Sock5 Proxy ו- Squid Proxy מספר פרוטוקולים, VPN כפול, תמיכה בהסרת בין תכונות אחרות..

המחירים הם סבירים, אך אנו מאמינים כי המחירים השנתיים צריכים לרדת קצת בהתחשב בשירות הגולמי שהם מספקים. אין ספק ש- VPN טוב, אך יהיו מעט גורמים עבורו אלא אם יתווספו תכונות נוספות.

דבר נוסף שתפס את עיננו היה, שבכל אחת מהחבילות הנוכחיות האלה אתה מקבל גישה לשרת אחד בלבד. אם אתה רוצה גישה מלאה לשרתים ב -69 מדינות (בסך הכל 5522 IP), תצטרך לשלם 10 $ לחודש.

עם זאת, הספק אכן מאפשר למשתמש בקלות רבה יותר בתשלום על ידי מתן אפשרויות תשלום מרובות הכוללות Paypal, PefectMoney, Bitcoin, כרטיסי מתנה של אמזון, PaymentWall, כלומר כרטיסי אשראי, Yandex, Qiwi ועוד.

סקירת NVPN 2023

ניסיון בחינם של NVPN

נכון לעכשיו, אין ניסיון בחינם עם NVPN, אולם הם מציעים החזר של 3 יום למקרה שלא תעשה זאת’לא אוהב את השירות ורוצה לצאת בערבות.

אנו באמת רוצים לראות איזושהי צורה של תקופת ניסיון בחינם המתווספת עם השירות כדי להפוך אותה למושכת יותר למשתמשים פוטנציאליים והיא בהחלט תעזור בהקניית לקוחות לקראת רכישת התוכניות בפועל..

סקירת תאימות של אפליקציות NVPN

בעבר, NVPN לא עשתה זאת’לא יציע כל אפליקציה תואמת עם מערכת הפעלה כלשהי. זו הייתה כיבוי עצום עבור משתמשים רבים בהתחשב בכך שהדרך היחידה שנותרה להשתמש ב- VPN זה הייתה להוריד את קבצי התצורה שלה ואז להתקין אותם דרך לקוח OpenVPN.

סקירת תאימות של אפליקציות NVPN:

שיטה זו הייתה מסורבלת למשתמשים חדשים יותר והיא עשויה לכבות הרבה אנשים מהשימוש ב- VPN זה למרות שהם אולי היו רוצים לנסות זאת. אך לאחרונה, NVPN הודיעה כי היא משיקה לקוח חלונות ייעודי למשתמשים שלה. גרסת הבטא איננה, ובהחלט עדיף להשתמש ולהגדיר אותה עושה זאת באופן ידני.

לקוח Windows הוא צעד בכיוון הנכון עבור הספק וזה’זוהי חוויה טובה בהרבה בשימוש ב- VPN דרכה מאשר הייתה לפני הצגתו.

NVPN פועלת גם באופן רציף להוספת פונקציונליות רבה יותר ללקוח שלה ולעבוד לקראת הצגת לקוחות דומים עבור מערכות הפעלה אחרות כמו Mac ו- iOS..

לקוח אנדרואיד נמצא גם הוא עובד ו- NVPN מתכננת להשיק אותו גם בקרוב מאוד.

סקירת NVPN 2023

שרתי סקירה של NVPN

NVPN מציעה בסך הכל 5512 IPs ב -69 מדינות שונות, אשר ממשיכה להראות שלשירות יש אחת מתשתיות השרת הטובות יותר בקרב ספקי VPN..

שרתי סקירה של NVPN

עם זאת, שרתים אלה זמינים רק למשתמשים ששדרגו לתוכנית הפרימיום שעולה 10 $ לחודש.

ל- NVPN תשתית שרת שונה מאוד בהשוואה לספקי VPN אחרים בשוק והיא מבוססת על מתן אפשרות לספק למשתמשים IP IP ייעודי ודינאמי. לאלו מכם אל’אני לא יודע עליהם, השרתים שרוב ה- VPN מציעים יכולים לשמש כל אחד מהלקוחות שלהם ויוצרים בעיות בהמון דרכים למשל. אם מישהו מתמכר למשהו לא בסדר בשרת, כל המשתמשים המשתמשים בשרת זה יקבלו הודעה. זה כנראה מפושט יתר על המידה אבל אתה בהחלט יכול לקבל את הנקודה שלנו כאן.

מצד שני, כתובות IP ייעודיות משמשות רק משתמש אחד ואף אחד אחר לא יכול לגשת אליהם, מה שהופך את זה לחוויה הרבה יותר פרטית ובטוחה..

בתכניות התמחור הרגילות, אתה מקבל שני מתגים בחינם כברירת מחדל והם מתחדשים אם אתה נמצא בתוכניות החודשיות, כאשר המערכת מאפסת אותם אוטומטית ללא שימוש.

זה עשוי להיות מורכב עבור הרבה משתמשים, אך מי שכן מבין את החשיבות של קיום IP ייעודי, יבין בהחלט את הסיבה שמאחוריו. אבל זה לא’אני ממשיך ואומר כי משתמשים חדשים יכולים להשתמש בשירות. הם בהחלט צריכים! נסה זאת ותיהיה חוויה אלטרנטיבית טובה בהרבה ממה שמציעים VPN קונבנציונאלי.

מתג שרת NVPN

אך במידת האפשר, אנו ממליצים על NVPN להנגיש את כל השרתים שלה בתוכנית תמחור נוספת מלבד תוכניות תמחור רגילות במחיר קבוע מסוים, ולהשלים את לוח הפרימיום הזה על מנת להתאים יותר לנורמות התמחור השרתיות הקבועות בשרת. זמינות.

סקירת NVPN 2023

סקירת תמיכה NVPN

NVPN עוקב אחר מערכת תמיכה מבוססת כרטיסים לתמיכה בלקוחות. בתכונה זו, אם יש לך תלונה כלשהי, עליך ליצור כרטיס ו- NVPN’הכתב יחזור עם פיתרון מתאים בדוא”ל שלך.

התשובות היו מהירות וסיפקו הנחיות מפורטות ומפורטות בכל מיני סוגיות מורכבות וטכניות.

אין שום תכונה של צ’אט חי באתר זה, אך עד עכשיו מערכת כרטוס עובדת וכעת היא פועלת כעת’אין צורך ב- NVPN כדי לשדרג אותו. אבל אם היא מחליטה להוסיף לו תמיכה קיימת באותה איכות של תשובות בפונקציונליות של צ’אט חי, אז זה בהחלט יעניק דחיפה לספק.’תקני התמיכה הנוכחיים.

סקירת תמיכה NVPN

מהירות ואמינות NVPN

הדבר הטוב ביותר ב- NVPN הוא מהירויות ללא רבב בשרתים שלה. כשבדקנו וביצענו בדיקות מהירות לאחר התחברות לשרתים בארה”ב, שעוןנו במהירויות של 30 מגהבייט-פיקסלים, וזה מספיק טוב כדי להיות מומלץ בהתחשב בכך שמהירות האינטרנט שלנו.

היו מעט מאוד קליקות בשירות והחיבור היה מאובטח דיו בכדי לאפשר לנו לעבור על אתרים מוגבלים גיאוגרפיים רבים במדינות רבות.

בדקנו זאת גם עבור שירותי סטרימינג ובהתחשב בעובדה שעונת הפיפא שלה, תוכלו לבחור בה להזרים ערוצים כמו Match TV ברוסיה, תוך חיבור לשרת רוסי. למידע נוסף על זה תוכלו לבקר בבלוג שלנו בנושא כיצד לצפות בגביע העולם בפיפא ללא כבלים.

סקירת NVPN 2023

תמיכה בפרוטוקול NVPN

נכון לעכשיו, NVPN תומך בפרוטוקולי L2TP / IPSec ובהתחשב בעובדה שהוא מנהל את לקוח OpenVPN, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהפרוטוקולים הנתמכים שלו מספיק בטוחים בכדי לאפשר לך ליהנות מרמה טובה של אנונימיות ופרטיות באופן מקוון.

סיכום

ואילו ה- VPN’ביצועי הליבה שלה היו מעולים, אנו רוצים להמליץ ​​ל- NVPN כי כל מה שהם צריכים לעשות זה לשפר את האתר שלהם ולוודא שחלק גדול מהתכונות המוצעות שלהם מתקשרות כראוי עם משתמש הקצה. הניווט קשה מדי באתר ואם מישהו אינו בעל אופי סקרני, הוא / היא יכולים להחמיץ הרבה דברים שיכולים לגרום או לגרום לרושם של לקוח לגבי הספק..

אבל כשדיברנו עם NVPN’הנהלתם, הם נתנו לנו את השורות הטובות של שיקום אתר שנמצא בצינור, ובתקווה שהם יתחילו לעבוד על זה כשדברים יסתיימו.

NVPN יכול להיות בחירה טובה עבור VPN אם אתה משתמש בקיא והשתמשת ב- VPN בעבר גם כן, ובעוד זה עשוי להיות קצת קשה בהתחלה עבור חדשים כמו שאנחנו’כפי שציינתי בעבר, אתה בהחלט יכול לתת לזה צילום.

BestVPN.co שואף להבטיח גישה מאובטחת לביקורות VPN בלתי משוחדות ובלתי מנוסחות שלא’זה לא נוגע לכל סוג של קמפיינים ממאירים / קידום מכירות. אנו כותבים בסמכות בפיקודנו ומרגישים שחובתנו העליונה להאיר את המשתמש לגבי סוגים שונים של שירותים הקיימים בשוק כראוי ובהתייחסות לפרטים הקטנים..

אם יש לך שאלות או הצעות, אל תעסוק איתנו בפרק התגובות למטה, נשמח לשוחח איתך בשיחה משמעותית המועילה לך ומנקה את כל הספקות שאתה יכול לזכור..

Похожие статьи

 • סקירת OVPN 2023

  תחום שיפוט שוודי מחיר 7.00 $ לחודש שרתים 56 שרתים ב -7 מדינות יומנים ללא הצפנה AES-256 ביטול החסימה של Netflix אין טרנינג אין יצירות בסין לא…

 • VPN Unlimited Review 2023

  תחום שיפוט מחיר ארה”ב 2.78 שרתים 400+ יומני אין קידוד OpenVPN, L2TP / IPSec ו- IKEv2 מבטל חסימת Netflix כן מפחיד כן עובד בסין מומלץ…

 • סקירת Surfshark 2023

  תחום השיפוט איי הבתולה הבריטיים מחיר 1.99 $ לחודש (47.76 $ למשך 24 חודשים) שרתים 1040+++ מדינות יומנים ללא יומנים הצפנה מאושרת…

 • Windscribe VPN Review 2023

  תחום השיפוט בקנדה מחיר 49 $ לתוכנית חד-שנתית לשרתים 600+ שרתים ב -60 מדינות יומנים כן הצפנה AES-256 ביט ביטול החסימה של Netflix לא מפחיד כן…

 • סקירת IVPN 2023

  תחום שיפוט גיברלטר מחיר 8.33 שרתים 3152 יומני אין הצפנה AES-256 ביטול החסימה של Netflix כן מפתה כן עובד בסין כן מומלץ כן אתר…

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  IPVanish סקירה 2023