סקירת IVPN 2020

סמכות שיפוט גיברלטר
מחיר 8.33
שרתים 3152
יומנים לא
הצפנה AES-256
מבטל את חסימת Netflix כן
מפחיד כן
עובד בסין כן
מומלץ  כן
אתר אינטרנט https://www.ivpn.net/
תאימות חלונות, אנדרואיד, אפל, שולחן עבודה

IVPN, שהוקמה בגיברלטר והוקמה בשנת 2009, קיימת בשוק כבר זמן רב ומציעה את תמיכת הפלטפורמה המדהימה, ניסיון ללא כניסה, וביטול חסימה מיידית של Netflix ושירותי VoD אחרים. למרות של- VPN יש הרבה עבודה בהמתנה לשיפור מיקום השרתים ולהפחתת עלויותיו, IVPN’הביצועים שלה הם ללא ספק הטובים בשוק כיום.

מקצוענים

 • אין מדיניות רישום
 • שרתי מולטי-הופ
 • הצפנה בדרגה צבאית
 • ניסיון חינם למשך 3 ימים, החזר של 7 ימים
 • תמיכה בצ'אט חי 24/7

חסרונות

 • שרתים מעטים מאוד
 • אין הרחבות דפדפן

סקירת מחירים IVPN

מבחינת התמחור, סקירת IVPN שלנו חושפת כי הספק נוטה להיות יקר להפליא, אפילו יותר ממובילי שוק כמו ExpressVPN ו- NordVPN. זה עשוי לתרום לפופולריות הפחותה שלו, שכן משתמשים חושבים פעמיים לפני שהם מוציאים 15 דולר חודשי על שירות ה- VPN הטוב ביותר.

כמובן שאם אתה רוצה לקבל ערך כולל טוב יותר מ- IVPN, תצטרך לבחור בתוכניות עם משך זמן ארוך יותר. לדוגמה, אם אתה הולך על התוכנית הרבעונית, תקבל הנחה מינימלית של 11%. זה מוריד את העלויות החודשיות ל 13.33 דולר, בסך כולל של 40 $ כל שלושה חודשים.

התוכנית הטובה ביותר שמציעה IVPN כיום היא המינוי השנתי. היא מציעה למשתמשים את יכולות החיסכון הכספי הטובות ביותר בכך שהיא נותנת להם הנחה מדהימה של 44%. כתוצאה מכך, התמחור החודשי יורד ל -8.33 דולר המחויבים בסכום של 100 $ לשנה (עדיין די יקר לעומת VPNs אחרים בשוק). לקבלת קופון הנחה של IVPN, בדוק את מבצעי ה- VPN של Black Friday.

סקירת מחירים IVPN

סקירה חינם IVPN

בתמחור הגבוה שלה, משתמשים רבים עשויים להיפטר מההרשמה ל- IVPN. עם זאת, מכיוון ש- VPN די מדהים בכל ההיבטים האחרים, מי שאולי ירצה למנף ביטחון חזק יותר, עדיין ישקיע בשירות. למרבה המזל עבור לקוחות פוטנציאליים, IVPN מציע תקופת ניסיון בחינם למשך 3 ימים, המאפשרת למשתמשים לבדוק את ה- VPN ואת יכולתו לעקוף מגבלות גיאוגרפיות, לעסוק בשיתוף P2P / קבצים ולקבל פרטיות חזקה.!

אחריות להחזר כספי IVPN

שירותי VPN הטובים ביותר בשוק לעולם אינם מצליחים לעמוד בדרישות לקוחותיהם, ומקדמים כמה שיותר קלות ונוחות שימוש. IVPN מדורגת בין מעטים בלבד שעושים את הקילומטרים הנוספים עבור לקוחות פוטנציאליים שלה, ומציעה אחריות למשך 7 יום הכסף בחזרה, בנוסף לתקופת הניסיון ללא תשלום של 3 ימים. לאחר שתגיש בקשה להחזר, התהליך עשוי להימשך בין 7 עד 30 יום.

IVPN כניסה

לאחר שנרשמת עם הספק על ידי בחירה בתוכנית מתאימה העונה על הצרכים והדרישות שלך, פשוט לחץ על “התחברות” בפינה השמאלית העליונה של הדף. תקבל גישה לדף שלהלן. הזן את שם המשתמש והסיסמה שלך בכדי להתחבר.

התחברות ivpn

לאחר שתסיים, תקבל גישה ללוח המחוונים של VPN. כאן תוכל לקבוע את התצורה של כל הגדרות ה- VPN שלך. יש לך כרטיסיות לחשבונות VPN, עדכון פרופיל, שינוי סיסמא, הגשת כרטיסים, כרטיסי תמיכה, הצגת היסטוריית חשבוניות ואפילו מחיקת חשבונך.

סקירה חינם IVPN

למשתמשים אשר P2P / Torrent באופן קבוע, קיימת אפילו אפשרות להפעלה “שילוח נמל” בחשבון. משתמשי בית BitTorrent ו- uTorrent רבים מגדירים העברת יציאות בטווח TCP 6881-6889 כדי לאפשר לחיבורים להגיע ישירות למחשב שלך במקום להיחסם על ידי הנתב שלך, מה שגורם לך לקבל עדיפות נמוכה מכמה זרעים..

ערבות כסף בחזרה

סקירת שרתי IVPN

בתמחור הגבוה שלה, IVPN לא מצליח לשמור על מסד נתונים של שרתים חזק, ונמצא בקיצור מספרים בהתחשב בזה! למשתמשים יש גישה למספר שרתים מוגבל, הנמצא בכ- 35 מדינות. ה- VPN בהחלט צריך להגדיל את המשחק שלו, אם הוא רוצה להתחרות בשמות כמו ExpressVPN ו- NordVPN. בכל הנוגע לבדיקה, כל השרתים סיפקו ביצועים מצוינים.

למעשה, קיבלנו מהירויות מדהימות תוך כדי סטרימינג והתמכרויות ל- P2P / Torrenting. עם התחברות נוספת הבנו שבניגוד לספקי VPN אחרים בשוק, IVPN משתמש למעשה בשרתים פיזיים, ולא באלה שנשאלו מגוגל. ככזו, היא מאפשרת למשתמשים לקבל ביטחון ופרטיות טובים יותר באופן מקוון. כמובן שלעיתים עומס השרת עשוי להתעצבן מעט להתמודד איתו!

סקירת שרתי IVPN

סקירה של IVPN Netflix

כשנטפליקס חוסמת באופן פעיל שירותי פרוקסי ושירותי VPN שונים, גיקים לבידור ברחבי העולם נמתחים ביחס לגישה לסרטים / תכניות הטלוויזיה האהובים עליהם. אנשים מבולבלים באשר לאופן שבו הם יכולים להישאר מוגנים ואנונימיים כאשר הם משתמשים בנטפליקס עם VPN. לשמחתי, IVPN מצליח לבטל את חסימת נטפליקס ארה"ב בקלות, ולפטור את כול הטרחה. עקוב אחר השלבים שלהלן כדי לבטל את חסימת Netflix האמריקאית באמצעות IVPN.

שלב 1: הירשם לתכנית מתאימה, שמור את האישורים שלך והורד את האפליקציה הרלוונטית למכשיר שאליו ברצונך לגשת לנטפליקס..

שלב 2: התקן את אפליקציית VPN והזן את אישורי ה- IVPN שלך כדי לקבל גישה לספקים’ תכונות מלאות וכלי פרטיות.

שלב 3: התחבר לכל שרת מומלץ בארה"ב או במקום אחר כדי לבטל את חסימת Netflix’ספרייה מלאה של סרטים / תכניות טלוויזיה!

סקירה של IVPN Netflix

פרטיות ואבטחה של IVPN

אתר IVPN מתהדר במראה פשוט ועם זאת אלגנטי שמושך אתכם המשתמשים לקנות את השירות שלהם. הספק דואג להיות יסודי ומקיף מאוד עם מסירת המידע, וכל זאת תוך שהוא מציע פרטיות / אבטחה יוצאת דופן. ערכנו מספר בדיקות ב- VPN כדי ללמוד שהוא חוסם אוטומטית דליפות WebRTC, IPv6, DNS, ואפילו טורנט.!

הצפנות ופרוטוקול IVPN

למרות היותו שירות VPN יקר, IVPN מציע תמיכה רק בפרוטוקולי OpenVPN ו- L2TP / IPSec. יש אפילו פרוטוקול Multi-Hop, שמנתב נתונים בין שני שרתים להגנה נוספת. בנוגע להצפנה, המשתמשים מקבלים את המקסימום והטוב ביותר בשוק כיום, AES-256-Bit בשילוב לחיצת יד RSA-4096 ואימות hash של HMAC SHA-1.

למען אבטחה נוספת, IVPN מיישם גם את חילופי Diffie-Hellman (DHE), העובד עם Perfect Forward Secrecy (PFS) כדי לספק מפתחות הצפנה חדשים בכל שעה. לא רק זה מבטיח העברת מידע מהירה, אלא שהוא גם מבטיח אבטחה / פרטיות טובים יותר באופן מקוון, במיוחד אם שמירה על אנונימיות היא הנחת היסוד העיקרית שלך עם IVPN.

סקירת חומת האש IVPN

ה- IVPN מציע תכונה חומת אש המופעלת אוטומטית עם הקמת חיבור VPN. עם זאת, מרביתם אינם מודעים לכך שאפשר אפילו לאפשר את התכונה, כאשר אינכם מתחברים לשרת. תכונת חומת האש המשולבת הזו היא יחידה במינה, ופועלת כמו כלי פרטיות המגן על עצמך מפני אתרים / מודעות זדוניות / חלונות קופצים, תוך כדי עבודה כמו Kill Switch.

בדיקת IVPN WebRTC

אחת הדרכים הטובות ביותר לבדוק אם VPN אכן מציע באופן מקוון פרטיות / אנונימיות מלאה היא לבדוק אם מדובר בהדלפות. להלן ערכנו בדיקת דליפת WebRTC מ- Browser Leaks על ידי חיבור לשרת במילאנו, איטליה. כפי שאתה יכול לראות, אין סימנים של דליפות בבדיקה. ה- VPN מצליח בהצלחה להסתיר את ה- IP המקומי שלך ואת כתובת ה- IP הציבורית שלך, שהיא של מיקום באיטליה (ולא את כתובת ארה"ב המקורית).

בדיקת IVPN WebRTC

בדיקת דליפת IVPN DNS

המשתמשים צריכים לוודא שהספק שהם בוחרים, מציע פרטיות ואנונימיות מרבית. כיוון שכך, תהליך קביעת האנונימיות של VPN לא מסתיים רק בבדיקת דליפת WebRTC. BestVPN.co עובר את הקילומטר הנוסף בכך שהוא אפילו בודק VPNs עבור דליפות DNS. אם תראה את התוצאות למטה, תבחין שרק שרת DNS בודד גלוי, שנמצא באיטליה. משמעות הדבר, זהותנו מאובטחת לחלוטין, מכיוון שאין שום סימנים המצביעים על המיקום הרשמי של ארה"ב או כתובת ה- DNS שלנו.

בדיקת דליפת IVPN DNS

IVPN P2P / טרנינג

על פי סקירת IVPN שלנו, הספק אכן תומך ב- P2P / Torrenting בשרתים סלקטיביים, המבוססים מחוץ לארה"ב ובריטניה. לאחר קיום שיחה עם שירות התמיכה, נודע לנו כי ספקי הזרם בארה"ב איימו על ה- VPN, בשל מספר גבוה של הודעות DMCA. הכל טוב כל עוד אינך משתמש בשרת אמריקאי עבור P2P / Torrenting. לגבי נזילות, תוכלו לראות את התוצאות בהמשך. IVPN חופשי מכל זיהוי כתובות סיקור, בזמן שהוא מחובר לשרת באיטליה!

IVPN P2P- טרנינג

ניתוח פרטיות מלא

כדי להבטיח שהתוצאות שקיבלנו עבור כל הבדיקות שלנו היו מדויקות, החלטנו לערוך ניתוח פרטיות מלא על הספק באמצעות IPLeak.net. למרבה המזל, לא נמצאו פערים במבחן זה. כתובת ה- IPv4 המוגדרת כברירת מחדל היא של מיקום באיטליה, ואפילו כתובת ה- DNS לא נותנת שום אינדיקציה למיקומנו המקורי בפועל, מה שמעיד על פרטיות ואנונימיות חזקה.!

IVPN ניתוח פרטיות מלא

סקירת תמיכה IVPN

כשמדובר במתן עזרה וסיוע ללקוחות, IVPN בהחלט מצליח לעבור את הקילומטר הנוסף. הספק מציע פתרון בעיות 24/7 באמצעות מערכת הצ'אט החיה שלה, אליה תוכלו לגשת בכל עת של היום. בנוסף לכל אלה IVPN מציע מדריכי התקנה למשתמשים, אשר עשויים לרצות עזרה בהגדרת ה- VPN בפלטפורמות / מכשירים שונים ואפילו נתבים..

סקירת תמיכה IVPN

אם זה לא הספיק, יש לך מדריכי פרטיות זמינים, שבהם אתה יכול להשיג ידע נוסף על הצורך בפרטיות / אנונימיות ברשת, יחד עם תכונות / כלים אחרים התורמים להסוואה טובה יותר של זהות ברשת. יש רשימה בריאה של נושאי פרטיות לבחירה, והיא בהחלט עוזרת למצב IVPN באור חיובי הרבה יותר, בהשוואה לספקים אחרים שאינם מתמקדים במתן תוכן מועיל למשתמשים / לקוחות שלהם.!

הורדת ivpn - -

תאימות יישומי IVPN

תשמחו לשמוע כי IVPN מציע יישומים מקוריים לכל הפלטפורמות / המכשירים הפופולריים. מכל הגרסאות של פלטפורמות שולחן עבודה כמו Windows, MacOS, Linux / GNU לסמארטפונים המשתמשים ב- iOS / אנדרואיד ונתבים בסיסיים ל- NAS, IVPN עובד כמעט על כל דבר. זה מאפשר למשתמשים לקבל צדדיות טובה יותר לשימוש ב- VPN, שמקנה פרטיות ואנונימיות טובים יותר. אמנם הספק צריך לעבוד על יצירת תוספים לאופרה, למוזילה פיירפוקס ולגוגל כרום!

הורדת IVPN

אחד הדברים הטובים ביותר בשימוש ב- IVPN הוא שתוכל להוריד בקלות את אפליקציות ה- VPN שלהם ממגוון מיקומים. אתה יכול למצוא אפליקציות בכל הפלטפורמות הפופולריות וחנויות האפליקציות הייעודיות שלהם. במקביל, יש לך גישה לדף, בו תוכל להוריד את הקבצים ישירות. פשוט בקר ב https://www.ivpn.net/apps-overview כדי לקבל את האפליקציה למכשיר / פלטפורמה שלך!

סקירת חלונות IVPN

לאפליקציית Windows עיצוב יפהפה ופשטני הנוטה להיות אינטואיטיבי וידידותי במיוחד. לאחר הכניסה, באפשרותך להגדיר את ה- VPN בקלות על ידי פגיעה ב- “להתחבר” לאחר בחירת שרת מתאים. משתמשים שרוצים לקבל אבטחה חזקה יותר יכולים אפילו לבחור בתכונה של Multi-Hop, שמעבירה תנועה דרך שני שרתים שונים למען אנונימיות מקסימאלית ברשת..

סקירת לקוח של חלונות IVPN

התקנת אנדרואיד IVPN

הגדרת IVPN במכשירי אנדרואיד אינה דורשת שום ידע מומחה. כאמור, יש לך שתי דרכים להשיג אפליקציות בכל פלטפורמה. אם אתה רוצה להשיג IVPN לאנדרואיד, פשוט בקר בחנות Google Play והזן IVPN בחיפוש. הורד / התקן את האפליקציה באופן מיידי. לגישה ידנית יותר, תוכלו להוריד את קובץ ה- .apk עבור IVPN מהאתר ישירות!

ביקורות על IVPN Reddit

בנסיבות, בהן עליכם ללמוד יותר על מוצר / שירות מסוים או זקוקים לסיוע לביצוע משימה ספציפית, אין אפשרות טובה יותר מאשר להתייעץ עם המומחים ב- Reddit. עם אנשים העובדים בתעשיות שונות, אתה תמיד יכול לצפות למצוא מידע על כל הנושאים, כולל IVPN. למרות שיש קוקטייל מעורב של הדעות הטובות ביותר ב- vpn reddit, אתה תמיד יכול לקבל מושג טוב יותר לגבי שירותים שונים. קרא מה להלן Redditor לומר על IVPN להלן:

אגודלים עבור IVPN מ vpnreviews

PIA לעומת IVPN

מאפיינים PIA IVPN
תמחור (שנתי) 40 דולר 100 דולר
מדינות 33 מדינות 35 מדינות
שרתים 3152 שרתים 37+
פרוטוקולים OpenVPN, PPTP, L2TP / IPSec OpenVPN ו- L2TP / IPSec,
הצפנה AES-256 ביט AES-256-Bit
יומנים לא לא
מבולבלים & P2P מותר כן כן
מבוסס ב ארה"ב גיברלטר
שרתי פרוקסי כן כן
משתמשים סימולטניים 5 5
תכונות שנוספו הגנת דליפות DNS, שירות DoubleVPN, הגנת דליפות IPV6 והעברת נמל חומת אש משולבת מולטי-הופ, מתג להרוג אוטומטי, תכונות הגנת דליפות WebRTC / DNS / IPv6

פסק דין סופי

על פי סקירת IVPN שלנו, הספק בהחלט מצליח לעשות מעולה, ומציע פרטיות / אנונימיות נהדרת ברשת, P2P / Torrenting מהיר, ביטול חסימה מיידית ותמיכה מצוינת. עם זאת, התמחור הגבוה עשוי להיות כיבוי, ולכן אנו מציעים ש- IVPN מוזיל את עלויות השירות שלו כדי למשוך יותר לקוחות. אחרת, ה- VPN הוא די סולידי בסך הכל, ואנחנו בהחלט ממליצים עליו לקוראים שלנו.

הטוב

 1. אין מדיניות רישום
 2. שרתי מולטי-הופ
 3. הצפנה בדרגה צבאית
 4. ניסיון חינם למשך 3 ימים, החזר של 7 ימים
 5. תמיכה בצ'אט חי 24/7

הרע

 1. שרתים מעטים מאוד
 2. אין הרחבות דפדפן

Похожие статьи

 • סקירה VPN של PandaPow 2020

  תחום השיפוט בהונג קונג מחיר 7.00 $ לחודש עבור שרתי תכנית לשנה 120+ VPN ב- 16 מדינות יומני חנויות חנויות יומני חיבור הצפנה ביטול חסימת AES-256 סיביות...

 • סקירה של המנהרה הפרטית 2020

  תחום השיפוט ארצות הברית מחיר 3 $ לחודש (36 $ בתכנית השנתית שלה) שרתים 22 שרתים ב 12 מדינות יומנים שומר על יומנים רגישים במשך 14 יום הצפנה...

 • Windscribe VPN Review 2020

  תחום השיפוט בקנדה מחיר 49 $ לתוכנית חד-שנתית לשרתים 600+ שרתים ב -60 מדינות יומנים כן הצפנה AES-256 ביט ביטול החסימה של Netflix לא מפחיד כן...

 • סקירת VyprVPN 2020

  תחום השיפוט שוויץ (לא בטוח) מחיר 6.67 $ לחודש (80 $ לשנה) שרתים 700 יומנים ללא יומנים הצפנה AES-256 ביטול החסימה של Netflix כן...

 • IPVanish סקירה 2020

  תחום השיפוט ארצות הברית מחיר 6.49 $ / חודש שרתים 1000+ יומנים ללא הצפנה AES-256 ביטול החסימה של Netflix לא מפתה כן עובד בסין כן מומלץ...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me