IPVanish סקירה 2020

סמכות שיפוט ארצות הברית
מחיר 6.49 $ לחודש
שרתים 1000+
יומנים לא
הצפנה AES-256
מבטל את חסימת Netflix לא
מפחיד כן
עובד בסין כן
מומלץ  כן
אתר אינטרנט https://www.ipvanish.com/
תאימות חלונות, אנדרואיד, אפל

עם כל הדלפות הנתונים המביכות של ענקיות המדיה החברתית, התקפות מתמשכות של תוכנות זדוניות על ידי האקרים מבולבלים ושלל איומים מסוכנים לא פחות המחלחלים על המרחב המקוון, VPNs הפכו הכרחיים למשתמש האינטרנט המודרני במטרה להגן על פרטיותו וביטחונו ברשת.

אך לא כל ספק VPN שווה את תשומת ליבכם. לשם כך, ספק צריך להציע את שירות ה- VPN הטוב ביותר עם כל התכונות הנכונות, המחיר הנכון, ותמהיל האבטחה הנכון. בסקירה זו אנו בוחנים את IPVanish, שירות VPN פופולרי, כדי לבדוק האם הוא עומד בהבטחותיו או נופל בא מעט היבטים.

להלן הסקירה המלאה של IPVanish 2020 עם ביקורות ביקורת על תמחור, אמצעי תשלום, מדיניות פרטיות, תאימות פלטפורמות ועוד מאת BestVPN.co

סקירה של

Contents

תחום שיפוט IPVanish

אחד מספקי ה- VPN הידועים ביותר שם בחוץ, IPVanish עושה בדיוק את מה ששמו מציע, כלומר הגן על האנונימיות שלך באופן מקוון על ידי הגנה על ה- IP שלך. לספקים אלה יש את כל התכונות הנכונות שכל משתמש VPN עשוי לחפש כמו תמיכה מרובה בפרוטוקולים, שורה של אפליקציות ייעודיות למערכת הפעלה תואמת, 1000+ שרתי, קידוד AES-256 ועוד.

ההתבססות בארצות הברית היא מצוקת האבטחה הגדולה ביותר שעומדת בפני IPVanish. זה’זה בגלל שארה"ב ידועה לשמצה בגלל שהיא חלק מהבריתות הבינלאומיות המשותפות לשיתוף נתונים כמו 14 עיניים וגם בגלל חוקי שמירת הנתונים הפולשים והולכים ונעשים יותר ויותר. אנחנו’הדגשנו את הבעיות בהן VPN יכול להתמודד במונחים של הגנה על הנתונים שלו תוך התבססות בארצות הברית במדריך שלנו בנושא 5/9/14 Eyes Alliances.

אך מה שניתן להסיק מכך הוא ש- IPVanish בהחלט לא מספיק בטוחה עבורך עד שתושבתה בארה"ב. זה יכול לקבל צו איסור פרסום בכל עת או להיות כפוף לכל חוק שמירת נתונים שעלול לסכן את הנתונים הרגישים שלך, אז אל’לא להמשיך עם זה.

יומני IPVanish / סקירת מדיניות פרטיות

כאשר עברנו על מדיניות הפרטיות המפורטת של IPVanish, התרשמנו מאוד שהיא הצהירה במפורש שהיא לא עושה זאת’לא לשמור על יומני חיבור או פעילות או אפילו את המטא נתונים של מושב ה- VPN שלך, אבל זה למעשה שיקר והעביר נתונים לרשויות בזמן שאנחנו’מצאנו במהלך המחקר המקיף שלנו בנושא שיטות הרישום של למעלה ממאה ספקים,

זה ממשיך ומראה כיצד התבססות בתחום השיפוט הלא נכון יכולה לגרום ל- VPN להיות חסרת ביטחון בהגנה על נתוני משתמשים למרות הצעת מדיניות אפס יומני..

סקירה מהירה של

המחירים גבוהים במקצת ממה שהיה אמור להיות וישנם יותר ספקים המציעים חבילות תכונות טובות אף יותר במחיר נמוך יותר, כך’זה אכזבה. אבל מה שחסר בתכונות, זה מפצה בביצועים. IPVanish לא’אני לא סובל מהתקלות בתכיפות, אין דליפות IP והמהירויות די עקביות לא משנה באיזו שעה או לכל מטרה אתה משתמש בה.

מקצוענים

 1. 1000+ שרתים ב- 60+ מדינות.
 2. הצפנה AES-256 בדרגה צבאית.
 3. אפליקציות ייעודיות מרובות כולל אפליקציות במיוחד עבור FireTV.
 4. מתג כיבוי.
 5. מהירויות יציבות.

חסרונות

 1. המחירים גבוהים מכפי שהם צריכים להיות בשירות כזה.
 2. מבוסס בארצות הברית, חבר בקבוצת 14 העיניים.
 3. שמור יומנים ונתונים
 4. לא’לא בטל את החסימה של נטפליקס ארה"ב.

תוכניות IPVanish וביקורת מחירים

אנחנו לא ממש מעריצים גדולים מתכניות תמחור שכבות, בהן הגישה לתכונות מסוימות מוגבלת לאלה הבוחרים בתוכניות במחיר נמוך יותר. עבור למשל ב- VyprVPN, אתה יכול לגשת רק לתכונות הפרוטוקול הזיקית-בלעדי שלהן ול- Vypr Cloud אם אתה מנוי לתוכנית היקרה יותר שלהם. אך למרבה המזל, IPVanish לא עושה זאת’לא קיים משטר תמחור דומה.

כל התכונות שלה מוצעות בכל תוכניות התמחור, כאשר ההבדל היחיד בין התוכניות הוא משך המנוי שלך.

תוכניות IPVanish וביקורת מחירים

תכנית מנוי חודשית

עלות קבועה: $ 10.00 לחודש

כמו לכל ספק VPN אחר, IPVanish’תוכנית התמחור החודשית היא יקרה למדי. במחיר של 10 $ לחודש, הרשמה לתכנית זו תעלה לך 120 $ על בסיס שנתי. אתה לא’אני לא מקבל הנחה כלשהי מהתכנית הזו מכיוון שאנחנו מקנים’לא באמת ראיתי שהספק מציע את התוכנית החודשית שלו עבור $ 11.99 אי פעם. ההנחה של 17% שמוצגת כאן היא רק תכנית שיווקית חכמה באמת ותו לא. תוכנית לא טובה מאוד לצפות קדימה ורק מומלץ אם אתה זקוק ל- VPN לכמה יתרונות לטווח הקצר.

תוכנית מנוי רבעונית / 3 חודשים

עלות קבועה: 8.99 $ לחודש

היינו באמת שמחים היינו רוצים שהספק היה מציע תוכנית מנוי לשישה חודשים במקום התוכנית לשלושה חודשים שכן היא הייתה יכולה להיות הרבה יותר אפשרית עבור המשתמש.

אבל מאז זה’שם, אתה יכול לרכוש את התוכנית תמורת $ 26.99 שחויבה אחת לשלושה חודשים, וכך תעלה לך $ 8.99 לחודש עבור כל חודש של תקופת המנוי. עסקה די לא טובה חושבת על זה ובטח שלא מומלצת שכן עלות ההתפלגות החודשית גבוהה מדי.

שוב, קח על תכנית זו רק אם אתה צריך לספק צורך דחוף כלשהו בהקדם האפשרי.

מנוי שנתי / 12 חודשים

עלות קבועה: 6.49 $ לחודש

התוכנית הטובה ביותר של המגרש, IPVanish’התוכנית השנתית היא מה שאתה צריך לבחור אם אתה מוכן להירשם לשירות שלה. במחיר של 77.99 $ לשנה, זה יעלה לך 6.49 $ לחודש, ומספק את התמורה הטובה ביותר לכסף שלך. עם זאת, התמחור גבוה מדי ביחס ל- IPVanish’חבילת התכונות של זה מודאג. אתה יכול לקבל מנוי אצל ספקים טובים בהרבה במחיר נמוך בהרבה, כך שאנחנו באמת מאמינים שמחירים אלה בהחלט צריכים לנסוע דרומה.

קופונים של IPVanish

נכון לעכשיו, IPVanish מציעה שני קודי קופונים. הקוד הראשון שלהם “OURBESTOFFER” מספק הנחה של 25% מכל תכניות התמחור ומעניקה לך עסק ממש טוב אם אתה מחפש לגרום למחירים להתאים לתקציב שלך אפילו יותר.

הוספת קוד קופון IPVanish זה יכולה להביא את עלות התוכנית השנתית מ- 77.99 $ לסכום הרבה יותר סביר $ 58.49.

קופונים של IPVanish

קוד השובר האחר של IPVanish “SAVE20NOW”, תוריד מחירים בשיעור של 20% בעת היישום, אך אנו ברצינות לא’אני לא מבין את נוכחותו של קוד זה כאשר הם כבר מציעים את הקוד בהנחה של 25%. IPVanish באמת צריך לסיים את הבלבול הזה ולתת לקודי הקופונים שלהם השקפה אחידה יותר.

סקירת תקופת הניסיון של IPVanish

IPVanish כרגע אינה מציעה ניסיון חינם במלוא המובן המונח של המונח, במקום זאת מה שהיא מציעה היא ערבות להחזר כספי למשך 7 יום על כל תוכניות התמחור שלה והיא עושה לעצמה שירות מבוטל בכך. ניסויים בחינם הם האינדיקטורים הגדולים ביותר לכמה אמון ספק מכניס לשירותו ומציע להם מדבר כרכים על אמינות התכונות המוצעות.

אי הצעתם נותנת רושם רע מהשירות ואנחנו ממש ממליצים על IPVanish לכלול אחד בהקדם האפשרי או להסתכן באובדן לקוחות לספקים כמו NordVPN שלא רק מציע ניסיון ללא התחייבות ללא אפס עם כל התכונות הכלולות, אלא שיש לו גם הרבה יותר טוב תוכניות תמחור.

סקירת שיטות תשלום IPVanish

אף על פי שהוא כרגע אינו מציע ביטקוין כאפשרות תשלום, כאשר בדקנו ביקורות של צד שלישי על השירות, גילינו כי IPVanish הציעה בעבר ביטקוין כאפשרות תשלום. זה’זה בהחלט באמר מכיוון שהוא שולל מהמשתמש את ההזדמנות לשלם עבור תוכניות התמחור באופן אנונימי.

סקירת שיטות תשלום IPVanish

זמינות כרגע רק שתי אמצעי תשלום. אתה יכול לשלם באמצעות כרטיס האשראי שלך או לבחור בתשלום באמצעות PayPal. על פי הסקירה שלנו, אמצעי התשלום אינם מספיקים וצריכים להגדיל כדי לספק יותר גמישות למשתמש.

סקירת תאימות IPVanish

בדיוק כמו ספקי ה- VPN הטובים יותר שם, IPVanish מציע גם אפליקציות תואמות ייעודיות למערכת הפעלה פופולרית כמו Windows, iOS, Mac ו- Android. מה’טוב כאן שהספק מציע אפליקציה ייעודית גם ל- FireTV והיא עובדת כמו משב רוח. תמיכה ייעודית בפלטפורמות נישה היא תמיד מבורכת ומוערכת, כך שאנו באמת נותנים לספק לספק אגודל עבור הוספת האפליקציה לתמהיל.

סקירת תאימות IPVanish

מלבד זאת IPVanish מציעה מדריכי התקנה עבור לינוקס, Chromebook, Windows Phone ונתבים. עם זאת, IPVanish לא מספק הרבה במונחים של תמיכה מרובה בפרוטוקול בכל הפלטפורמות. עוד על כך בהמשך המאמר.

סקירת שרתי IPVanish

הספק טוען שכן’זהו ה- VPN של ה- Top Tier בצמיחה המהירה ביותר בעולם והמקום היחיד בו הייתה הטענה בעלת התהודה הגבוהה ביותר היה בתשתית השרתים שלה.

IPVanish מציעה 1000+ שרתים בכ -60 מדינות מרשימות המכסות את רוב העולם’נוף אינטרנטי, אך עלינו לומר כי ספירת השרת מעט מוטה כלפי אירופה וארה"ב.

יש בסך הכל 59 שרתים באסיה, כאשר המזרח התיכון מקבל 3 שרתים מעוננים

הספק. השווה את זה ללוס אנג'לס, ארה"ב שמארחת לבדה 57 שרתי IPVanish ותהיה לך מושג טוב היכן הבעיה נמצאת.

אנו ממליצים לספק להוסיף שרתים נוספים בשלושה מקומות, כלומר מזרח התיכון, אפריקה ומרכז אסיה אם זה’כדי למשוך לקוחות רבים יותר מאותם אזורים, שבעתיד לבוא רק הולכים וגדלים.

פרוטוקולי IPVanish / סקירת הצפנה

תקן ההצפנה שמציעה IPVanish אם AES 256, שהוא פחות או יותר תקן התעשייה. אך תקן הצפנה זה זמין רק ביישומי FireTV, Windows, Mac, iOS ו- Android.

אם אתה מתכנן להשתמש ב- IPVanish ב- Chrombook או בטלפון של Windows, תקבל הצפנת AES-128 רק בחיבור האינטרנט שלך..

לינוקס תומכת בשני תקני ההצפנה בכיתות AES-128 ו- AES-256 בהתאמה.

בעוד ש- IPVanish מספקת תמיכה מרובה בפרוטוקול, היא מורידה לכמה מערכות הפעלה נבחרות בלבד.

עבור למשל ב- Windows ו- Mac תוכלו לגשת לפרוטוקולי OpenVPN, L2TP ו- PPTP אך לא ל- IPSec ואילו ב- iOS תוכלו לגשת רק לפרוטוקולי IKEv2 ו- IPSec..

להלן רשימה של מערכת ההפעלה והפרוטוקולים הנתמכים עליהם:

מערכת הפעלה פרוטוקולים נתמכים
FireTV OpenVPN
חלונות OpenVPN, L2TP ו- PPTP
מק OpenVPN, IPSec ו- L2TP
iOS IKEv2 ו- IPSec
אנדרואיד OpenVPN
לינוקס OpenVPN ו- PPTP
ChromeBook L2TP ו- IPSec
טלפון של Windows L2TP

אנו ממליצים לספק להרחיב את הבחירה שיש למשתמשים בבחירת פרוטוקולים שונים בכל הפלטפורמות על מנת לאפשר להם לממש גמישות רבה יותר ביחס לאפשרויות האבטחה שלהם..

סקירת תמיכת לקוחות IPVanish

IPVanish מפרסמת שהיא מספקת תמיכה 24/7, אך להפך, אין תכונת צ'אט חי. זהו שיווק גרוע בחלק מ- IPVanish והם צריכים להחליף אותו בתוך משהו יותר מקובל, כלומר כזה שתואם את מוכנות התמיכה שלהם.

IPVanish’המצב העיקרי של מתן תמיכה הוא דרך מערכת הכרטיסים שלה, אבל אפילו זה לא מספיק מהיר על פי תקני תמיכת לקוחות מודרניים. שלחנו שאילתה לגבי התקנת VPN ב- Anonabox דרך מערכת הכרטיסים שלה והיה כבר 8 שעות מאז אנו מצפים לתשובה.

סקירת תמיכת לקוחות IPVanish

לעולם לא נקרא לזה “תמיכה מיידית אלא אם כן אנו שוללים מספיק כדי לשקול עיכובים של 10 שעות בין שאילתה לרזולוציה “מיידי”.

סקירת מבחן מהירות IPVanish

המהירות יורדת מעט מהמהירות המקורית של חיבור האינטרנט שלך בכל VPN. זה בגלל העומס של ההצפנה והפרוטוקולים, אז אנחנו לא עושים זאת’אני לא לוקח את זה כמשהו מכחול, אלא אם כן הוא נופל מתחת לטווח המקובל. על פי בדיקות המהירות שלנו של IPVanish בשרתים השונים שלה, מצאנו שהיא מהירה מספיק בכדי להעניק חווית משתמש טובה מספיק..

עם זאת, בחלק מהשרתים שלה, כמו בבריטניה, המהירויות ירדו קצת רחוק מדי ובטח שלא התרשמנו. דבר נוסף שנרצה להוסיף כאן הוא ש- IPVanish לא עושה זאת’לא עובד כרגע על ביטול החסימה של נטפליקס ארה"ב אך עשוי להתאים לדיסני + וזה’זה אולי הפגם הגדול ביותר שלה.

למשתמשים מבולבלים, IPVanish יכולה להיות אפשרות טובה אם אתה צרכן נתונים ממוצע. עבור צרכני הנתונים הכבדים, המהירויות יכולות להיות מעט איטיות ולא שגרתיות ברוב השרתים, לכן עליכם לקחת בחשבון את ההעדפות והצרכים שלכם לפני שתירשמו ל- IPVanish.

ביקורת קודי IPVanish

קודי הוא החביב האישי שלנו בכל מה שקשור לאפס על פלטפורמת מדיה ביתית לצריכת תוכן דיגיטלי. תוכנה רב-תכליתית זו מאפשרת למשתמשים לגשת לכל דבר, החל מחדשות חיות ועד הופעות מצוירות, ומאירועי ספורט גדולים לסרטים האחרונים דרך מאות הרחבות..

אבל, קודי’ניתן להגביר את כוחו אפילו יותר על ידי שימוש בו בחסות VPN של Kodi מכיוון שהוא יאפשר לכם לבטל את חסימת התוכן המוגבל הגיאוגרפי מכל העולם..

IPVanish מספקת מספר רב של אפליקציות תואמות עבור מערכות הפעלה שונות כמו Windows הפועלות ברקע ומאפשרות לך להשתמש בקודי בחופש מלא..

ביקורת קודי IPVanish

עם זאת, ניתן להתקין IPVanish באופן ידני בפלטפורמות נישה כמו טלוויזיות חכמות בקלות.

נכון לעכשיו IPVanish מספקת תמיכה של VPN שלה עבור Kodi בפלטפורמות אלה:

 1. חלונות
 2. Mac OSX
 3. אנדרואיד
 4. תיבת טלוויזיה אנדרואיד MXQ Pro
 5. OpenElec

סקירה של סדק IPVanish - -

סדקים לעולם אינם בטוחים וזה’מדוע ממליצים למשתמשים שלנו להתרחק מהם תמיד? הם יכולים להכיל כל דבר, החל מתוכנות זדוניות ועד וירוסים מסוכנים שעלולים לגרום הרס במערכת שלך אם לא נפרק.

נכון לעכשיו, אין שום סדק אמין עבור IPVanish, וגם אם אתה נתקל במשהו הטוען אחרת, אנו ממליצים לך להתרחק ממנו.

תכונות נוספות של IPVanish

IPVanish מציעה כמה תכונות די הגונות הכוללות Kill Switch להגנה במקרה של ניתוקי אינטרנט, 1000+ שרתי VPN, פרוקסי SOCKS5, הצפנה AES 256 בכיתה צבאית, תמיכה מרובה בפרוטוקול ויכולת להשתמש ב- VPN על עד חמישה התקנים סימולטניים.,.

תכונות אלה מספיק טובות כדי לאפשר ל- IPVanish להיחשב לאחת ה- VPNs הטובות יותר שקיימות שם. אבל בהחלט יכולות להיות תוספות.

IPVanish עדיין לא מציע תכונות אבטחה ברמה הגבוהה ביותר כמו VPN Double, Onion over VPN ו- Split Tunneling. תכונות אלה הן חידוש בעולם ה- VPN ורק מעט ספקיות מובילות כמו NordVPN ו- PureVPN מציעות אותן. IPVanish צריכה לכלול לפחות שניים מהם בחבילת הפיצ'רים שלה על מנת להצדיק את מחירה ולהוסיף ערך רב יותר לשירותה.

כניסה ל- IPVanish

תהליך ההתחברות ב- IPVanish אינו זקוק להרבה מבחינת ההסבר. כל שעליך לעשות הוא לבקר ב- ipvanish.com וללכת אליו “החשבון שלי” (אם אתה’קניתי כבר את תוכנית המנוי) והזן את שם המשתמש והסיסמה שלך ב- VPN בשדות הזמינים.

כניסה ל- IPVanish

אותן תעודות משתמש VPN יידרשו להיכנס לאחת מהיישומים הייעודיים שלה או ליזום קבצי התקנה ידניים.

כיצד להתקין / לחבר IPVanish עבור Windows

באמצעות אפליקציית Windows הייעודית, השימוש ב- IPVanish VPN במערכת ההפעלה Windows שלך הוא תהליך חלק. כך תוכלו להוריד ולהתקין יישום זה תוך פחות משלוש דקות:

 1. השתמש בכל דפדפן שבחרת לבקר ב- ipvanish.com.
 2. פעם אחת באתר, עבור אל “אפליקציות” > “חלונות”.
 3. בדף זה, לחץ על “הורד את אפליקציית Windows” כדי להתחיל בהורדה.
 4. לאחר סיום ההורדה של הקובץ, לחץ עליו והוא ישאל אותך אם ברצונך להריץ אותו או לא. לחץ על “רוץ”.
 5. תוצג בקשה מאשף ההתקנה של IPVanish. לחץ על “הבא”.
 6. כעת לחץ על “אני מקבל את תנאי ההסכם” לאחר שעבר על תנאי הרישוי ואז לחץ על “הבא”.
 7. לחץ על “הבא” שוב בשורת מיקום הקובץ.
 8. כעת לחץ על “להתקין” ואז “כן”.
 9. הקובץ הותקן כעת בהצלחה.
 10. הזן את פרטי המשתמש שלך, בחר שרת ולחץ על “התחבר” להתחיל להשתמש ב- IPVanish VPN במערכת ההפעלה Windows.

כיצד להתקין / לחבר IPVanish עבור MAC

מחשבי Mac נהדרים לשימוש אך הם זקוקים לאבטחה כדי להגן עליהם מפני איומים ברשת. כאן’איך אתה יכול להגדיר IPVanish - -’אפליקציית Mac ייעודית לפלטפורמה שלך בצורה יעילה:

 1. בקר ב- ipvanish.com ועבור אל “אפליקציות” קטע מהסרגל העליון.
 2. בחר “מק” > “הורד את אפליקציית המק”.
 3. הקובץ יורד כעת לדף שלך “הורדות” תיקיה.
 4. בחר את הקובץ ושחרר אותו בתיקיית היישומים כדי להתחיל בהתקנה.
 5. הזן את פרטי המשתמש שלך.
 6. לחץ על “לדלג” אם אתה לא’אני לא רוצה לעבור את ההדרכה.
 7. כעת תוכלו למצוא את עצמכם בממשק המשתמש הראשי של האפליקציה. גלול מטה כדי למצוא את השרת הטוב ביותר בהתאם לצרכים שלך ולחץ עליו כדי ליזום את החיבור.
 8. IPVanish פועל כעת ב- Mac OSX.

כיצד להתקין / לחבר IPVanish עבור iOS

IPVanish’יישומי iOS פועלים בצורה חלקה על שניהם, ה- iPad וה- iPhone. כאן’זה מדריך להתקנה צעד אחר צעד כיצד להפעיל את אפליקציית iOS במכשיר שלך תוך זמן קצר:

 1. פתח את חנות iTunes וחפש “IPVanish”.
 2. האפליקציה תופיע כעת בתוצאות החיפוש. לחץ על “הורד” ואז “פתוח”.
 3. כעת לחץ על “להתיר” ואז הזן את אישורי המשתמש שלך (שם משתמש וסיסמא של VPN).
 4. בחר “דלג על הדרכה”.
 5. כעת בחרו את מיקום השרת המועדף עליכם ולחצו על “התחבר”.
 6. לבסוף, לחץ על “להתיר” להתחיל להגן על האנונימיות שלך באופן מקוון באמצעות IPVanish.

כיצד להתקין / לחבר IPVanish עבור אנדרואיד

בשום מקום לא קל יותר להתקין את IPVanish’האפליקציה הייעודית שלה מאשר באנדרואיד. כך תוכלו גם לעשות זאת במינימום מאמץ:

 1. עבור לחנות Google Play ובסרגל החיפוש הקלד ‘IPVanish” ולחץ “לחפש”.
 2. לאחר שנמצא, לחץ על “הורד” ואז הלאה “פתוח” כדי להתחיל בהתקנה.
 3. עכשיו אתה רק צריך להזין את שם המשתמש והסיסמה שלך ולבחור שרת לפי בחירתך כדי להתחיל להשתמש באינטרנט בצורה מאובטחת בחסות IPVanish.

כיצד להתקין / לחבר IPVanish עבור FireTV

מי לא’אני לא אוהב תמיכה בנישה? אנחנו באמת עושים זאת, במיוחד עבור השירותים האהובים עלינו כמו FireTV. IPVanish מציעה יישום ייעודי לפלטפורמה שמקל על פריסת ה- VPN וביטול החסימה של תוכן מוגבל גיאוגרפי. אך לפני שנמשיך הלאה, עליכם לדעת שהאפליקציה הזו זכתה’לא יעבוד כראוי על מכשירי Firestick מהדור הראשון.

כאן’זה הדרכה צעד אחר צעד כיצד להתקין IPVanish’אפליקציית FireTV ייעודית בקלות:

 1. ב- Firestick / FireTV שלך’ממשק, עבור אל “אפליקציות”.
 2. בחר כעת “קטגוריות” > “שירות” > “IPVanish” אפליקציה.
 3. הקש / לחץ על “לקבל” סמל.
 4. כעת לחץ על “פתוח”.
 5. כעת תידרש להזין את שם המשתמש והסיסמה שלך. עשה זאת ואז המשך לבחירת שרת. הכי מתאים לך.
 6. לחץ על “התחבר” ואתה משתמש כעת ב- FireTV בחסות VPN אמין.

כיצד להתקין / לחבר IPVanish לנתבים

התקנת VPN על נתב יכולה להיות דבר די טריקי ואנחנו ממליצים שתקדם את המסלול הזה רק אם אתה מסוגל להסיט אותו מבלי לפגוע בנתב..

IPVanish מציע הדרכות התקנה שונות לסוגים שונים של נתבים אותם תוכלו לעבור בקלות כאן .

כיצד להתקין / לחבר IPVanish עבור לינוקס

לינוקס יש הרבה ביסטרו, לכן לספק יישום ייעודי שלה זו משימה מורכבת להפליא. לאף ספק פופולרי אין כזה, אבל אתה יכול בקלות לגלות כיצד להתקין ידנית VPN בביסטרו שלך בצורה קלה.

IPVanish מציעה שני סוגים של פרוטוקולי Ubuntu VPN, כלומר Ubuntu PPTP ו- Ubuntu OpenVPN ותוכלו לגשת אל מדריך התקנה ידני צעד אחר צעד עבור תצורות אלה ב- IPVanish’באתר בחלק האפליקציות או בסקירת VPN ייעודית משלנו ללינוקס.

כיצד להתקין / לחבר IPVanish עבור Chromebook

ה- Chromebook הוא מחשב נייד של גוגל הפועל במערכת ההפעלה של Google Chrome. מחשב נייד זה נובע מגזע שונה מאוד לחלוטין והוא אפשרות נהדרת להתמכר אליו אם אתה משועמם יותר מדי מ- Windows או Mac OS.

החלק הטוב ביותר ב- Chromebook הוא הממשק הלא מסובך והמתייעל שלו המאפשר לך לעשות דברים בצורה הרבה יותר קלה ממה שהיית יכול לעשות במערכת הפעלה אחרת. הדבר נכון גם לגבי הגדרת VPN במערכת הפעלה זו. כאן’זה מדריך פשוט מאוד להגדרת VPN באופן ידני במערכת ההפעלה של Chrome:

 1. ב- Chromebook שלך, פתח את דפדפן Google Chrome ואז פתח כרטיסייה חדשה
 2. בלשונית זו, הזן הגדרות chrome: // בסרגל הכתובות
 3. גלול למטה כדי למצוא “הוסף חיבור” ולחץ עליו. כעת לחץ על “הוסף רשת פרטית” מהאפשרויות הבאות

כעת הזן את המידע כמוצג בטבלה שלהלן:

שם מארח השרת שדה זה דורש את השם המלא של השרת שאליו ברצונך להתחבר. אתה יכול למצוא בקלות את השמות האלה ברשימת השרתים הזמינים בחשבונך’לוח הבקרה של
שם השירות אתה יכול ליצור כל שם שתרצה
מפתח משותף מראש איפווניש
אישור CA לשרת בחר “ברירת מחדל”
תעודת משתמש השאר את השדה הזה ריק
שם משתמש & סיסמה הזן את שם המשתמש והסיסמה שלך ב- VPN
OTP השאר את השדה הזה ריק
שם קבוצה השאר את השדה הזה ריק
שמור שם משתמש וסיסמא זה לא חובה. שמור אותו או שמור אותו זמני
 1. פשוט לחץ על “התחבר” והחיבור שלך יתחיל עם VPN מופעל

כיצד להתקין / לחבר IPVanish עבור Windows Phone

Windows Phone הם לא כל כך פופולריים בהשוואה לבני דודים החזקים יותר שלהם, כלומר אנדרואיד ו- iOS, אך הם עדיין קיימים במספרים כאלה שהם בהחלט היעד לניסיונות פריצה..

לכן אתה זקוק ל- VPN שיספק לך את כיסוי האבטחה האולטימטיבי. כאן’איך אתה יכול להשיג את כיסוי הביטחון הזה מאוד על ידי התקנת IPVanish בטלפון Windows שלך באמצעות מדריך צעד אחר צעד זה:

 1. גש לרשימת האפליקציות בטלפון Windows שלך ועבור אל “הגדרות” וגלול מטה כדי לאתר ולחץ עליו “VPN”
 2. שנה את הסטטוס מהברירת מחדל “כבוי” ל “על”
 3. כעת הקש על “הוסף” ועברו לתיבה עבור “שם שרת” והקלד את שם השרת או את כתובת ה- IP שלו שאליה ברצונך להתחבר. יש לבחור רק את השרתים הזמינים עם IPVanish
 4. כעת הקש על “סוג” ובחר את “L2TP עם IPSec” כפרוטוקול ההצפנה שלך
 5. מתחת “התחבר באמצעות” בתיבה, הזן את שם המשתמש והסיסמה שלך. בתיבה למפתח משותף מראש, הזן “ipvanish”
 6. בחר שם פרופיל ייחודי לחיבור שלך בתיבה עבור “שם פרופיל” והקש על “להציל”
 7. לשינוי השרת, יהיה עליכם לחזור על התהליך.

מכשיר ברז IPVanish

מכשיר הברז הוא בדרך כלל א “נהג” משמשת לכל יישומי ה- VPN להפעלת חיבור פרטי. אם תוכנה מסוימת לא מצליחה להתקין מנהל התקן זה, תתמודד עם בעיות בגישה ללקוח או בחיבור לשרת VPN. אז, נראה כי הבעיה עם IPVanish’s הקש על התקן?

ובכן, הנושא נפוץ למדי בקרב כלים רבים הקשורים לרשת או לפרטיות. סכסוכי תוכנה ושגיאות חתימה של מנהלי התקנים יכולים למנוע מ- Windows להתקין IPVanish’s לחץ על מנהל התקן. כדי לתקן זאת, שקול לצאת לחלוטין מ- IPVanish. פתח את מנהל המשימות, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על האפליקציה ולחץ על “סיום משימה”.

לאחר סיום, הורד את מנהל ההתקן העדכני ביותר מאתר OpenVPN. לקישור להורדה ישירה לחצו כאן. התקן את הקובץ שכותרתו “windows-9.21.2”. התהליך כמעט ולא ייקח מספר שניות, שלאחריהן תוכלו להשתמש ב- IPVanish לצורך חיבור לשרת רצוי שתבחרו.!

IPVanish Kill Switch

כמעט כל תוכנות ה- VPN מציעות תכונת Kill Switch בימינו. זהו כלי מכריע הדרוש למודע הפרטיות לצורך כיבוי כל התעבורה באינטרנט, בנסיבות, חיבור ה- VPN שלך מפסיק לפעול. על ידי ניתוק כל הגישה לרשת, אתה יכול להגן על זהותך מפני דלף החוצה.

במילים פשוטות, תכונת מתג ההריגה היא מכריעה לשמירה על ביטחון ובטחון, גם כאשר ה- VPN שלך מוותר עליך. IPVanish אכן תומך בכלי זה בלקוחות Mac OS ו- Windows שלהם.

כיצד להפעיל את מתג ההשמדה של IPVanish ב- Mac וב- Windows?

עבור אלה שמפעילים Mac, עבור אל “העדפות” באפליקציית הלקוח ואז “חיבור”. תראה רשימת תצורות זמינות, כולל “פרוטוקול פעיל” ואפשרויות אחרות כמו “התחברות אוטומטית מחדש”, “אפשר הגנת דליפות IPv6”, ו “הזהיר בעת פרישה בזמן שאתה מחובר”. פשוט סמן את התיבה שאומרת “מתג כיבוי” להפעלת התכונה.

IPVanish Kill Switch

לעומת זאת, לאלה המפעילים IPVanish במערכת Windows קיימת GUI פשוט הרבה יותר זמין. כדי להפעיל את התכונה Switch switch, לחץ על “הגדרות” הכרטיסייה בלקוח. לאחר שתסיים, הקש על “חיבור” בתפריט ולחץ על תיבת הסימון שכותרתה “מתג כיבוי”. באפשרותך גם לאפשר תכונות אחרות כמו הגנת דליפות IPv6, הגנת דליפות DNS, תנועת LAN שחורה וחיבור אוטומטי.

IPVanish לא מתחבר

IPVanish Reddit

ב- Reddit, המשתמשים הדגישו בעיקר את אותם נושאים שהצבענו עליהם במהלך סקירה זו. אל תבדוק את ה- VPN הטוב ביותר לערוך מחדש שכן הוא נותן חבילות עסקיות שנתיות טובות אחרות.

המהירויות מתמרבלות על הרבה שרתים, גוגל מנחה אותך באמצעות captcha תוך כדי שימוש בשרתים מסוימים, תמיכת הצ'אט מתעתעת להפליא (זה לא’24 שעות ביממה בכל תחושה של מונח) וכמה בעיות אחרות הם אלה שמתמודדים באופן קבוע עם הרבה משתמשים.

הספק צריך לבחור את המשחק שלו בגדול. המשתמשים הגונים ומאובטחים אך מודרניים אינם מסתפקים במאום אלא הטובים ביותר, כך שאם תוכלו’לא לספק אותו, ואז להיות מוכן להשכרות כאלה בפורומים כמו Reddits, כמו זה להלן:

ביקורת IPVANISH על ידי Trust Pilot

ב- TrustPilot המצב גרוע בהרבה. יש בסך הכל 404 ביקורות שנוצרו על ידי משתמשים ודירוג מצטבר של כוכב בודד כדי לשקף את הדעה הקולקטיבית הכלולה ברוב הביקורות.

משתמשים יכולים לקבל תלונות על כל שירות, אך כשמשהו הולך דרומה, כולם יכולים להבחין בו. ל- IPVanish יש הרבה קרקע לכיסוי כדי להמיר את ההשכרות הללו להמלצות.

IPVanish VS NordVPN

להלן תכונה לפי השוואה בין תכונות בין Nord VPN ל- IPVanish:

FeatureIPVanishNordVPN
תמחור (שנתי) 77.89 דולר 69 דולר
מדינות 60+ 62
שרתים 1000+ 4278
פרוטוקולים OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP ו- IKEv2 IKEv2, PPTP, OpenVPN, L2TP, DoubleVPN ו- SSTP
הצפנה AES-256-CBC עם מפתח DH 2048 סיביות AES-256-CBC עם מפתח DH 2048 סיביות
יומנים לא לא
P2P מותר כן כן
מבוסס ב ארצות הברית פנמה
שרתי פרוקסי כן לא
משתמשים סימולטניים 5 6
תכונות שנוספו Kill Switch, SOCKS5 Proxy SmartPlay, בצל דרך VPN, CyberSec ו- Switch Kill אוטומטי, עובד על נטפליקס

IPVanish VS PureVPN

להלן סקירה של ההבדלים בתכונות, בתמחור וגורמים אחרים בין IPVanish ל- PureVPN:

FeatureIPVanishPureVPN
תמחור (שנתי) 77.89 דולר 59.88 דולר
מדינות 60+ 60
שרתים 1000+ 1300+
פרוטוקולים OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP ו- IKEv2 PPTP, OpenVPN, L2TP ו- DoubleVPN
הצפנה AES-256-CBC עם מפתח DH 2048 סיביות AES-256-CBC עם מפתח DH 2048 סיביות
יומנים לא מינימלי
P2P מותר כן כן
מבוסס ב ארצות הברית הונג קונג
שרתי פרוקסי כן כן
משתמשים סימולטניים 5 5
תכונות שנוספו Kill Switch, SOCKS5 Proxy בצל באמצעות VPN, מנהרת פיצול, IP ייעודי, הגנת DDoS, חסימת מודעות ומתג הרג אוטומטי,

VPN של IPVanish לא עובד / שגיאות / בעיות

כשמדובר בשימוש ב- IPVanish, משתמשים עשויים להיתקל בבעיות / שגיאות שונות שעשויות למנוע מהם ליהנות מחוויה מקוונת פרטית לחלוטין. לאור זאת, אנו ב- BestVPN.co החלטנו לערוך רשימה של השגיאות הנפוצות ביותר שאינן עובדות מהקוראים / הצופים שלנו.!

IPVanish לא מתחבר

בעיות קישוריות יכולות להיות סיבות רבות. ייתכן שחומת האש שלך חוסמת את האפליקציה’חיבור לאינטרנט. הגדרות תאריך ושעה שגויות במחשב שלך עלולות לגרום לבעיות חיבור. לפעמים אפילו ספקי שירותי אינטרנט עשויים לחסום חיבורי VPN VPN. פעמים אחרות זו פשוט בעיה עם האינטרנט שלך. עליך להבין תחילה את סיבת השורש, ואז לנקוט בצעדים בהתאם.

IPVanish לא ניתן להתקין מכשיר ברז

בדרך כלל, כאשר למשתמשים מותקנים הרבה אפליקציות VPN במחשבים האישיים שלהם, IPVanish עלול להיתקל בשגיאות בעת התקנת מכשיר הברז. אם ברצונך לתקן את הבעיה, שקול להסיר יישומי תוכנה מנוגדים. זה אמור לעבוד, אך אם לא, אתה תמיד יכול להוריד את מנהל התקן הברז מ- OpenVPN’ישירות לאתר. הורד והתקן את מנהל התקן הברז מכאן: https://swupdate.openvpn.org/community/releases/tap-windows-9.21.2.exe

IPVanish שומר על ניתוק

אם אפליקציית ה- IPVanish שלך ממשיכה להתנתק, היא עלולה לסכן את זהותך. כעת כלים כמו Automatic Kill Switch יכולים להרחיק לכת רק כדי לשמור על בטיחותך בכל עת. יש צורך בפתרון בעיות כדי למנוע מ- IPVanish להתנתק. כאמור, יכולות להיות מספר סיבות מדוע אתה עשוי לחוות טיפות חיבור. שקול לבטל את חסימת האפליקציה מחומת האש, לתקן את הגדרות הנתונים והזמן שלך, או לקבוע את התצורה של האינטרנט שלך כדי לראות אם משהו עובד!

שאלות נפוצות בנושא סקירה של IPvanish

משתמש ב- VPN legal בארה"ב?

אלא אם כן אתה משתמש בזה למשהו מרושע או פלילי, השימוש ב- VPN הוא חוקי לחלוטין לא רק בארה"ב, אלא ברוב חלקי העולם.

האם ניתן להשתמש ב- IPVanish במספר מכשירים?

כן. IPVanish מאפשר לך לגשת לשירות על 5 מכשירים בו זמנית.

כיצד אוכל לבטל את המנוי שלי ל- IPVanish?

אם אינך מסתפק בתקני השירות של IPVanish, אתה בהחלט יכול לממש את חירותך כמשתמש לביטול המנוי. פשוט גש לאתר והיכנס לחשבונך. כאן, בלוח הבקרה, לחץ על “מנוי”. כעת תוכל לראות אפשרות “אני מבקש לבטל את המנוי” בתחתית לשונית זו. לחץ עליו והמשך בתהליך עד שתסיים עם כל הפורמליות. חשבונך יעמוד כעת מבוטל ולא תקף.כיצד אוכל לבטל את המנוי שלי ל- IPVanish

סיכום

כאשר אנו עוטפים את הדברים ברצוננו להמליץ ​​על הספק להוסיף עוד תכונות לשירותו ולהגדיל את הביצועים של הקיימים על מנת לשמור על הלקוחות שנכנסים. השירות ספג כמה איכויות נפילות משמעותיות בעבר האחרון זמן רב שהם יקבלו את עצמם וישמרו על הדימוי הטוב שלהם בתחום ה- VPN.

IPVanish זה טוב, אבל בימינו’זה עולם תחרותי במיוחד, מונע על ידי משתמשים, והיה טוב פשוט ניצח’לא לבצע את החיתוך. אתה צריך להיות יוצא דופן כדי להעסיק משתמשים רבים יותר וליזום נאמנות של המותג.

ל- ExpressVPN יש תוכניות במחיר מופקע, אך המשתמשים הולכים על כך למרות שיש להם אפשרויות זולות יותר, רק בגלל האמון והאמינות שהפיק הספק באמצעות ביצועים מהממים בכל החזיתות..

IPVanish צריך ללכת באותה דרך. אנו מרוצים מהמצב כרגע, אך יש מקום בהחלט לשיפור רב.

אם יש לך הערות או הצעות לגבי תקני השירות והסקירה שלנו, השב בתשובה להלן. נשמח יותר לעסוק אתכם!

Похожие статьи

 • סקירה של CyberGhost 2020

  תחום השיפוט רומניה מחיר 2.75 $ לחודש עבור שרתים לתוכנית שלוש 6,100+ שרתים ב 90+ מדינות יומנים ללא יומנים הצפנה מאושרת ביטול חסימת AES-256 סיביות...

 • סקירת VPN VPN 2020

  תחום שיפוט סן מרינו מחיר 9.99 שרתים 300+ יומנים ללא הצפנה AES-256 ביטול החסימה של Netflix כן מפתה כן עובד בסין כן מומלץ כן אתר...

 • TunnelBear VPN Review 2020

  תחום השיפוט בקנדה מחיר 4.99 $ לחודש עבור תוכנית שנה לשנה 1,000+ שרתים ב 22 מדינות יומנים שומר על חיבורים יומנים הצפנה ביטול חסימת AES-256 סיביות...

 • סקירת IVPN 2020

  תחום שיפוט גיברלטר מחיר 8.33 שרתים 3152 יומני אין הצפנה AES-256 ביטול החסימה של Netflix כן מפתה כן עובד בסין כן מומלץ כן אתר...

 • Windscribe VPN Review 2020

  תחום השיפוט בקנדה מחיר 49 $ לתוכנית חד-שנתית לשרתים 600+ שרתים ב -60 מדינות יומנים כן הצפנה AES-256 ביט ביטול החסימה של Netflix לא מפחיד כן...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me