הסתר את ה- IP VPN סקירה שלי 2020

סמכות שיפוט ארצות הברית
מחיר 2.91 $ לחודש
שרתים 120
יומנים לא
הצפנה AES-256
מבטל את חסימת Netflix לא
מפחיד כן
עובד בסין לא
מומלץ  לא
אתר אינטרנט https://www.hide-my-ip.com/
תאימות חלונות, אנדרואיד, אפל

Hide My IP הוא ספק VPN מבוסס ארה"ב המהווה חלק מ- My Privacy Tools Inc, הנמצא בתעשיית הפרטיות כבר למעלה מעשר שנים המציע פתרונות רבים, כולל אנטי ריגול, שחזור כונן קשיח, מסיר עוגיות, היסטוריה מנקה, וחומת אש.

ידוע בביצועים הטובים ובמחיר ה- vpn הזול ביותר, Hide My IP פיתח מוניטין חזק בשוק ומתחרה עם מיטב שירותי ה- VPN כמו ExpressVPN, NordVPN, PureVPN, PrivateVPN ו- ibVPN.

למידע נוסף על הספק, קרא סקירה מפורטת זו של הסתר ה- IP שלי:

האם מסתיר את ה- IP שלי ב- VPN לביטול חסימת אתרים בסין?

כאשר סין עובדת על אינטרנט סגור עבור מדינתה, הממשלה תומכת באפליקציות ובשירותים הממוקדים בסינים. ככאלה, אפליקציות מחוצה להן VPNs בסין המבטלות חסימת שירותים / אתרים זרים אסורות במדינה. לכן, Hide My IP אינו עובד בסין, אך אפליקציית iOS שלהם עדיין יכולה להועיל כשימוש בביטול החסימה. הסיבה לכך היא שהיא משתמשת בפרוטוקול IPSec / L2TP, שעדיין לא נחסם על ידי הרשויות הסיניות מסיבות שאינן ידועות כרגע.

הסתר את סקירת התמחור שלי ב- VPN IP

סקירת ה- Hide My IP VPN שלנו חושפת כי הספק מתגאה במבנה מחירים ידידותי מאוד לתקציב. קיימות שלוש תכניות: חודשי, רבעוני ושנתי. ללא קשר לתוכנית שתבחר, תקבל אותה קבוצה של תכונות. ההבדל היחיד הוא ההנחות שאתה מקבל במנויים ארוכים יותר.

לדוגמה, אם תבחר בתכנית החודשית, אתה צריך לשלם סכום מעט של 2.95 $ שזה די זול לעומת מחיר VPN של Surfshark שהוא 11.95 דולר לחודש. עם זאת, אם אתה הולך על הרבעון, אתה רק צריך לשלם 2.93 $. זה מסתכם ב 8.79 דולר לכל שלושה חודשים. באופן דומה, אם בחרו בתכנית השנתית, התמחור החודשי יורד ל- 2.91 $, המחויב כ- 34.95 $ לשנה!

כל המנויים חוזרים אוטומטית ויחודשו לאחר משך הזמן שנקבע, אלא אם כן כמובן שתבטל ידנית. התכונות שאתה מקבל כוללות:

 1. 120 שרתים ברחבי 66 מדינות
 2. אלפי כתובות IP גלובליות
 3. אפליקציות עבור Windows Mac, iOS ו- Android
 4. פרוקסי יומי חינם & שרתי פרוקסי פרימיום
 5. שרתים במהירות גבוהה לסטרימינג & משחקים
 6. DNSCrypt - הסתר את ה- IP OpenDNS שלי
 7. הסתר את תוספי דפדפן ה- IP שלי
 8. 5 חיבורים סימולטניים

במהלך תהליך הקופה, יתכן שתבחין באפשרות שכותרתה “בטל נעילת הגנת קוד”. מומלץ מאוד להוסיף תכונה זו, במיוחד אם יש לך הרגל לאבד מפתחות רישיון. הסתר את ה- IP שלי שומר בדרך כלל על המפתח שלך אם אינך יכול לאתר אותו.

ביטול נעילת קוד הגנה

הספק עשוי אף להחליף את המפתח, בנסיבות שהוא נגנב או הודלף ברשת. אם אי פעם נתקלת בבעיות בהתקנת תוכנית, מכיוון שאיבדת מפתח או שזרקת אותו בטעות, אתה יודע בדיוק כמה חשוב להגנה כמו זו יכולה להיות.

קבל את HideMyIP

הסתר את סקירת שרתי ה- VPN של ה- IP שלי

על פי סקירת ה- Hide My IP VPN שלנו, הספק מציע 120 שרתי פרימיום ברחבי 66 מדינות לזרם מהיר, שירותי VoIP, דוא"ל, גלישה ומשחקים מקוונים. אתה יכול אפילו להוריד טורנטים, מינוס המתח שבפיקוח. אבל מספר השרתים הזה נמוך למדי משרתי PureVPN שהם 2000+ ויש להם 300,000 IPs.

בדקנו את השירות עם לקוחות BitTorrent ו- uTorrent וההורדות היו די חלקות. לסקירת הרשימה המלאה של הסתר שרתי ה- IP שלי, עיין בדף המיקומים הרשמיים!

להסתיר_my_ip_servers_review

ערכנו אפילו בדיקות מהירות בחיבור 50 מגה-פסק-סיביות שלנו בתנאים מבוקרים כדי לשפוט טוב יותר את ביצועי ה- VPN. עם זאת, זכור כי חיבור לאינטרנט באמצעות VPN יאט את מהירות הקישוריות שלך לפחות במידה מסוימת. זה עשוי להשתנות בהתאם למגוון גורמים הכוללים אך אינם מוגבלים ל:

 • מרחק ממיקום פרוקסי - לדוגמה, משתמשים בארצות הברית המתחברים למיקום בגרמניה עשויים לדפדף במהירות איטית יותר מאשר אם היו מחוברים לשרת קנדי ​​קרוב יותר.!
 • הפרעות תוכנה - תוכנות מסוימות במחשב האישי שלך עשויות להתנגש ישיר עם Hide My IP. עליכם להבטיח כי כל תוכנות הסתרת ה- IP האחרות יוסרו לפני כן.
 • כמות רוחב הפס ותעבורת האינטרנט ששימשה בעת הפעלת Hide My IP.

תוצאות מבחן מהירות

כל מבחן נערך שלוש פעמים עם התוצאה הטובה ביותר שנבחרה:

בדיקת מהירות-סקירה

הסתר ביקורת תמיכת לקוחות VPN IP

בדיקת ה- Hide IP VPN שלנו מגלה שהספק מציע מספר פתרונות מועילים לתמיכה בלקוחות. אלה כוללים צ'אט חי (זמין 12 שעות בלבד), מערכת כרטיסים, בסיס ידע ופתרון בעיות מקוון.

הצ'אט החי הוא אולי המקום הטוב ביותר לקבל שאלות & נושאים המטופלים באופן מיידי. עם זאת, אם הצ'אט החי אינו מקוון, כל השאלות שלך נשלחות לצוות התמיכה כהודעות אשר משיבות לשאלות שלך תוך פחות מ 12 שעות..

מערכת הכרטיסים מעוצבת היטב ומאפשרת לבחור את המחלקה הרלוונטית שאיתם תרצו לדבר. אתה יכול גם לתעדף את השאילתה שלך בכדי להבטיח תגובה מהירה. התרשמנו גם מבסיס הידע, בגלל התשובות המפורטות והממשק הפשוט שלו. 

להסתיר_my_ip_support_review

הסתר את סקירת שיטות התשלום שלי ב- VPN ל- IP

Hide My IP מציעה רשימה ארוכה של אמצעי תשלום עבור מנויים פוטנציאליים לשלם באמצעותם. אלו כוללים:

 1. JCB
 2. ויזה
 3. Payza
 4. PayPal
 5. ביטקוין
 6. גלה
 7. מאסטרקארד
 8. מסעדה’s מועדון
 9. קיר תשלום
 10. אמריקן אקספרס

להסתיר_my_ip_payment_review

קבל את HideMyIP

הסתר את תאימות היישומים שלי לבדיקת ה- IP והתוספים שלי

נכון לעכשיו, Hide My IP תואם לכל מערכות ההפעלה העיקריות עם אפליקציות ייעודיות הזמינות לכולן. אלו כוללים:

 1. חלונות
 2. מק
 3. אנדרואיד
 4. iOS
 5. לינוקס

בנוסף לתוכנות מתקדמות, Hide My IP תואם לרוב הדפדפנים הפופולריים ומספק הרחבת דפדפן מעולה לגוגל כרום ומוזילה פיירפוקס:

סקירה של סיומת HideMyIP

הסתר את תוסף ה- IP שלי עבור Mozilla Firefox (משמאל) & תוסף ל- Google Chrome (משמאל)

הסתר את ביקורת ה- Windows VPN של ה- IP שלי

לאפליקציית Windows ממשק משתמש פשוט מאוד. זה מציע ביצועים טובים ומוכיח שהוא קל להפליא לשימוש. תכונת הקישוריות בלחיצה אחת היא מבריקה לחלוטין ותוכל פשוט ללחוץ על סרגל השרת בתחתית ולשנות מיד את מיקומך.

להסתיר_my_ip_windows_view 

לאפליקציה יש גם אוטומטית סיבוב IP המאפשרת לך לשנות את כתובת ה- IP שלך בטיימר שתוכל להגדיר ידנית. אם אתה זקוק ל- IP מבוסס ארה"ב בזמן שאתה נמצא ב- IP בארה"ב, אתה יכול פשוט לבדוק את האפשרות המסופקת (תכונה מצוינת).

ניתן גם למחוק קובצי Cookie באופן אוטומטי כאשר כתובת ה- IP משתנה. אפליקציית ה- VPN של HideMyIP מציעה לכם לבחור בין פרימיום (במהירות גבוהה) ו- סטנדרט (מהירות איטית יותר) שרתי בהתאם לשימוש שלך.

הסתר את ביקורת ה- ip שלי

הסתר את פרוטוקולי ה- IP שלי & סקירת הצפנה

Hide My IP מעסיק את פרוטוקול OpenVPN (שניהם UDP & TCP) בכל היישומים המקומיים שלה וכאשר אתה מגדיר אותה באופן ידני באמצעות אפליקציית OpenVPN Connect. פרוטוקול המנהור של OpenVPN, שנבחר בעיקר בגלל התמהיל הנודע שלו של מהירות וביטחון, נותר אחד המעטים שה- NSA וסין לא התפשרו עליו.

ניתן להשתמש ב- OpenVPN גם עם מקשי הצפנה 128 ביט וגם 256 ביט, ומאפשרים לך לעשות מה שאתה רוצה בכל מכשיר שתבחר. הסתר את ה- IP שלי משתמש בהצפנת AES חזקה של 256 סיביות (צבאית & תקן בנקאות) כברירת מחדל, ואילו האימות מתבצע באמצעות מפתחות HMA5 של 2048 סיביות. התכונה אושרה בהודעת דוא"ל של הסתר נציג ה- IP שלי מייק ר.:

“... אנו משתמשים בשיטה החזקה ביותר, שהיא פרוטוקול OpenVPN, עם קידוד של 256 סיביות באמצעות מקש 2048 סיביות ...”

הסתר את סקירת יומני ה- IP שלי

לפי הספק’האתר ומסמך התנאים וההגבלות, Hide My IP הוא ספק יומני אפס ואינו עוקב אחר פעילויות משתמשים ברשת שלו. עם זאת, בכפוף לחוקי שמירת נתונים בארה"ב, החברה מודיעה כי כל פעילויות בלתי חוקיות ידווחו מייד לרשויות במקרה של צו חוקי. להלן טענות תנאי השימוש:

“למרות שאנו לא מקפידים על יומני תוכן או משתפים מידע כלשהו במידע הפרטי שלך עם צד שלישי כלשהו, ​​אנו נמסור את כל המידע שיש לנו אם נדרש לעשות כן על פי חוק. My Privacy Tools, Inc. עשויה לעקוב אחר היבטים מסוימים ברשת לניהול התעללות, תחזוקה ו / או שיפור השירות.”

הסתר את ניסיון ה- IP שלי בחינם

הסתר ה- IP שלי אכן מציע שירות ניסיון בחינם כפי שאושר על ידי הנציג. כל המנויים אפילו מקבלים ערבות להחזר הכסף של 30 יום, וזה מבריק, ודרך טובה לבדוק את השירות כדי לבדוק אם הוא מתפקד טוב בשבילך.

סוקר’פסק הדין

הסתר המקיף שלנו הסתיר את ה- VPN של ה- IP שלי ב- VPN קובע שלספק מגיע הגון 4 כוכבים מתוך 5. תמיכת הלקוחות מעולה ודי מגיבה. המהירות של השרתים טובה לגלישה, סטרימינג וסיבוב. יש לך אפילו יישומים ייעודיים לכל הפלטפורמות / המכשירים הפופולריים.

תכונות שאהבתי
 1. תמחור מעולה
 2. פתח את DNSCrypt
 3. זמינות ניסיון חינם
 4. רשת שרתים רחבה
 5. מהירויות שרת מעולות
 6. תוספי דפדפן אינטואיטיביים
 7. סטנדרט & שרתי פרימיום
 8. בחירה טובה של אמצעי תשלום
 9. שירות לקוחות הגון
 10. אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום
תחומי שיפור
 1. רק פרוטוקול מנהור זמין לשימוש
 2. מכירת כפייה בדף המנוי
 3. עיצוב אתר מקובץ

קבל את HideMyIP

Похожие статьи

 • סקירה של המנהרה הפרטית 2020

  תחום השיפוט ארצות הברית מחיר 3 $ לחודש (36 $ בתכנית השנתית שלה) שרתים 22 שרתים ב 12 מדינות יומנים שומר על יומנים רגישים במשך 14 יום הצפנה...

 • סקירת VPN VPN 2020

  תחום שיפוט סן מרינו מחיר 9.99 שרתים 300+ יומנים ללא הצפנה AES-256 ביטול החסימה של Netflix כן מפתה כן עובד בסין כן מומלץ כן אתר...

 • סקירה VPN של PandaPow 2020

  תחום השיפוט בהונג קונג מחיר 7.00 $ לחודש עבור שרתי תכנית לשנה 120+ VPN ב- 16 מדינות יומני חנויות חנויות יומני חיבור הצפנה ביטול חסימת AES-256 סיביות...

 • סקירת IVPN 2020

  תחום שיפוט גיברלטר מחיר 8.33 שרתים 3152 יומני אין הצפנה AES-256 ביטול החסימה של Netflix כן מפתה כן עובד בסין כן מומלץ כן אתר...

 • GOOSE VPN Review 2020

  תחום שיפוט הולנד מחיר $ 1.99 שרתים 71 יומנים ללא הצפנה AES-256 ביטול חסימה של Netflix לא מפתה כן עובד בסין לא מומלץ אין אתר...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me