סקירת תשתיות שרת של ibVPN & rsquo; s

סמכות שיפוט רומניה
מחיר 4.95
שרתים 100+
יומנים לא
הצפנה AES-256
מבטל את חסימת Netflix כן
מפחיד כן
עובד בסין
מומלץ  כן
אתר אינטרנט https://www.ibvpn.com/
תאימות Windows, Android, Apple, Desktop, Chrome, Firefox

לפני שנתחיל לבחון את התכונות של ibVPN, אנו רוצים שקוראי ה- VPN הטובים ביותר יבינו כי סקירה זו מבוססת על חוויה אישית ולכן מציגה התחשבות בלתי-משוחדת ב- ibVPN. כמו כל מומחה VPN אחר, היינו צריכים לוודא ששירותי ibVPN נבדקו במלואם לפני שנאמר ביקורת זו..


ההיבט החשוב ביותר בכל שירות VPN המהיר ביותר הוא עד כמה תשתית השרת שלו אמינה. ibVPN חלה שיפור יוצא דופן בהקשר זה בכך שגדלה מכמעט 100 שרתים לפני שנתיים לשרתים של יותר מ -180 שרתים ב 57 מדינות נכון להיום..

כשבדקנו את השרתים הללו לגבי ביצועים שלהם, גילינו שהרוב מהם סיפקו מהירויות גבוהות, נדיר בתחום ה- VPN שבו המצערת נפוצה, אין צווארי בקבוק בתנועה אפילו במיקומי שרת פופולריים ותמיכה בביטול חסימת אתרי סטרימינג פופולריים כמו Netflix ו- הולו.

לעיתים רחוקות אנו מצפים מספקים לעקוף את איסור ה- VPN העוצמתי באתרים כמו Netflix US ולאפשר למשתמשים שלה להשיג ערך מלא מהמנוי שלהם על ידי גישה לספריית תוכן גדולה בהרבה, אבל ibVPN הפתיע אותנו לא רק עם יכולות הסרת החסימה האמינה שלה אלא במהירויות מהירות ש איפשרה הזרמת HD והפילה בשירות ה- VPN הטוב ביותר עבור Netflix.

הספק מציע גם שירות SmartDNS דרכו אתה יכול להקים שירות כמו VPN במכשירי הזרמת המדיה שלך כמו Roku ו- Apple TV כדי לבטל את חסימת הזרמת אתרי הגלישה והגיימינג. באפשרותך לגשת לשרתי פרוקסי אם ברצונך להתחבר למיקום באמצעות שירות פרוקסי. ibVPN רשם בגדול והרבה מעל הציפיות שלנו ברבע איכות שירות זה.

ibVPN’ספירת השרתים מפוזרת היטב על פני כדור הארץ מכסה חלק גדול מארצות הברית היבשתית, אירופה, אזורים אוסטרליים-אסייתיים, מזרח אסיה הרחוקה ובאופן מפתיע את המזרח התיכון, שם רוב ה- VPNs לא’אפילו לא להציע שרת בודד.

שרת ibVPN

ibVPN’s פרוטוקולים נתמכים

פרוטוקולים מספקים על הנתחים החשובים ביותר המרכיבים את מנגנון האבטחה של כל VPN. גם אם VPN מציע הצפנה בדרגה צבאית, בחירה מוגבלת בפרוטוקולים יכולה להרתיע את המשתמש מלהירשם עם הספק בגלל נקודות תורפה מאוד מוגנות ואבטחה..

ibVPN מצליח די בתחום זה גם על ידי מתן תמיכה לפרוטוקולים לא קונבנציונאליים בלבד כמו OpenVPN, PPTP, L2TP, SSTP ו- IPSec אלא גם עבור SoftEther על מנת לאפשר למשתמש להתנסות ברמות בחירה גבוהות יותר בבחירת רמת האבטחה. הוא זקוק ולאזן אותו עם הביצועים שהוא דורש מ- VPN.

עם זאת, אנו ממליצים שתשתמש תמיד ב- OpenVPN כמותו’זה הפרוטוקול הבטוח והמהימן ביותר עם רישום מעולה להגנת הפרטיות וזמין גם ב- ibVPN אם תחליט להירשם לשירות..

הצפנה ותאימות מכשירים

לפני שנגיע לנקודה הבאה, אנו רוצים לשאול אותך שאלה. אם תקנית אי פעם שירות VPN, מה יהיו המניעים העיקריים והמשניים שלך? בהתחשב בדאגות האבטחה המקוונות ההולכות וגוברות, אנו מניחים שמשתמשים רבים יבחרו בשירותי VPN להגנה מרבית בזמן הגלישה באינטרנט.

כשמדובר בהצפנה, ibVPN טוב באותה מידה כמו כל ספק שירותי VPN אחר. זה הופך את הזהות המקוונת שלך לזיקה ולא שומר אותה עם תמיכה בהצפנת SSL ו- AES 256 סיביות. ibVPN משתמש באחד האלגוריתמים המאובטחים ביותר, Blowfish, כדי לשמור על תעודת הזהות המקוונת שלך נקייה ומוגנת.

כדי להיות הוגנים כלפי ibVPN, תאימות המכשירים שלהם די הגונה ובכל זאת יש מרווח מסוים לשיפור. אתה יכול להגדיר את זה ב- Windows, Mac, Linux, Android, iOS, Roku Streaming Player, קונסולות משחקים (PlayStation ו- Xbox) ונתבים (DD-WRT ו- Sabai). זה היה נהדר אם היו מוזכרים גם BlackBerry ו- Kindle, אבל בדיוק כמו שאמרנו, ibVPN עדיין יכול להשתפר עם אפשרויות תאימות המכשירים.

תאימות ibVPN

ibVPN’s תוכניות תמחור וחבילות VPN

VPNs הופכים כעת לסחורות יותר ויותר רגישות למחיר ככל שיותר ויותר משתמשים מתחילים לגלות עניין בתחום אך עם דרישות וצרכים שונים בהרבה. אז אסטרטגיית תוכנית תמחור צריכה לספק כיסוי נרחב לכל סוגי צרכי המשתמשים הללו על ידי בניית תוכניות המציעות ערך גבוה למשתמשים ספציפיים במחירים נוחים.

ibVPN דאג לאסטרטגיה זו בדיוק על ידי ניסוח תוכניות התמחור שלה בהתאם לצרכי המשתמשים הפופולריים.

סקירת מחירים של ibvpn

לתת’דנים ב- iBVPN’מתכננת תמחור בפירוט מעט יותר כאן:

חבילה: VPN Ultimate

מחיר: 58.06 $ מחויב פעם אחת (2.42 $ לחודש)

זו אולי התוכנית המקיפה ביותר ברשימה ויכולה לספק את כל צרכי המשתמש. החל מביטול חסימת אתרי סטרימינג וכלה בהגנה על האנונימיות שלך באופן מקוון ומתמיכה מרתקת לתכונות אבטחה כמו Tor Over VPN ו- VPN Double, בתוכנית זו יש את כל מה ש- ibVPN מציע ללקוחותיה..

מלבד זאת, תקבל גישה למיקומי השרת המלאים של 180+, 5 מיקומים סימולטניים, Socks5 Proxies, רוחב פס בלתי מוגבל יחד עם אפליקציות לקוח VPN תואמות במיוחד בתוכנית זו. ולמרות כל התכונות המדהימות הללו, ibVPN’המחיר נמוך בהרבה ממה שתשלמו אצל ספקים אחרים עבור תוכנית דומה.

התוכנית הזו היא הטובה ביותר ברשימה בהחלט!

חבילה: VPN רגיל

מחיר: 18.48 $ לשנה מחויב פעם אחת (1.54 $ לחודש) או 2.47 $ במחזור חיוב חודשי

שוב, תוכנית במחיר סביר מאוד שרבים מחסידי הפרטיות יכולים להרשות לעצמם בקלות להתחבר אליה. לתוכנית VPN סטנדרטית זו 140+ מדינות, מגבלת חיבור יחידה, תמיכה מרובה בפרוטוקולים ואפליקציות לקוח ייעודיות אך אין תמיכה בטורנינג ואין שרתי פרוקסי. התוכנית יכולה להוות אפשרות טובה למי שמחפש מנוי VPN בסיסי כדי להגן על האנונימיות המקוונת שלו, אך אם אתם משתתפים בסטרימינג או מסתערים הרבה, אנו ממליצים לכם ללכת על תוכנית האולטימטיבי.

חבילה: VPN טורנט

מחיר: 36.95 $ לשנה שחויבו פעם אחת (3.08 $ לחודש) או 4.95 $ במחזור חיוב חודשי

אוהדים מפחידים דון’אני לא מקבל תמיכה מסורה הרבה בתחום ה- VPN וזו אכזבה גדולה מכיוון שהם מהווים כמה מקבוצות העניין החשובות ביותר בתחום ה- VPN. עם זאת, ibVPN אכן מציעה תוכנית ייעודית, במיוחד עבור טורנטרים כהפסקה נועזת משיטות התעשייה המקובלות.

וכיוון שתכנית זו מיועדת רק למטרת אימה בלבד, תקבל גישה רק לתוכנית 21 שרתים ייעודי לפעילויות טורנינג או P2P על ידי ibVPN, יחד עם חיבור סימולטני יחיד ואפליקציות ייעודיות לאפשרויות תאימות מוגברות. גם טווח המחירים אינו גבוה כל כך, ואם אתה מתכנן את התוכניות השנתיות, הוא הופך להיות יותר ויותר זול ומגיע לכמעט 3 דולר לחודש..

חבילה: IBDNS / SmartDNS:

מחיר: 36.95 $ לשנה שחויבו פעם אחת (3.08 $ לחודש) או 4.95 $ במחזור חיוב חודשי

Mediastreamers הם כל הזעם בימינו כאשר אנשים מחפשים דרכים נוספות דרכם הם יכולים לגוון את הדרכים בהן הם יכולים לצפות באתרי הסטרימינג המועדפים עליהם. מכשירים כאלה כמו Apple TV יכולים להשפיע בצורה עצומה על החוויה כולה ולהפוך אותם למועמדים מושלמים לפעילויות בידור כאלה.

ibVPN מציעה כעת תוכנית ייעודית בדיוק למכשירים כאלה באותו מחיר כמו תוכנית הטורנינג שלהם, במופע נהדר להעצים את המשתמש עם המתקן המוגדל פשוט לקנות כמה שיותר נחוץ כרגע. אתה יכול להשתמש בשירות SmartDNS זה כדי לבטל את החסימה של יותר מ- 300 ערוצים מוגבלים גיאוגרפיים ברחבי העולם.

כיצד להגדיר ibVPN ב- Windows:

אחד הדברים הטובים ביותר המאפיינים את ibVPN הוא הפרט המדהים שלה לקראת פיתוח אפליקציות לקוח שלה על מנת לספק תאימות מולדת של השירות שלהם כמעט בכל מכשירי נישה פופולריים ורבים..

אולם מכיוון שלקוח Windows הוא ככל הנראה הכי בשימוש בקרב הלקוחות הזמינים, הוא צריך להיות מעוצב בצורה מצוינת בפורמטים של ממשק המשתמש / UX כדי להבטיח שמשתמשים ירגישו בנוח תוך כדי אינטראקציה עם התוכנה יחד עם אספקת תכונות רבות יותר ויותר כדי להקל על המשתמש.

ibVPN’לקוח Windows שופץ מספר פעמים בצורה הטובה ביותר ובמצב הנוכחי שלו, בין לקוחות VPN הטובים ביותר עבור Windows הכולל את לקוח ה- Surfshark Windows, ExpressVPN Windows App. הסיבה לכך היא שלא זו בלבד שהיא נוחה לשימוש, אלא שהיא כוללת כעת גם כמה אפשרויות מרשימות כמו VPN כפול, Tor over VPN ואפילו Kill Switch. הלקוח יכול גם להדריך אותך לדעת מי הוא בדיוק “השרת המהיר ביותר” זמין הוא ברגע שלאחר התחשבות בגורמים כמו מיקום נוכחי, עומסי שרת וכו '.

אם גם אתם רוצים להוריד ולהגדיר את לקוח Windows, אז כאן’כמה קל התהליך:

  • רכוש מנוי ל- ibVPN על ידי הסדר על אחת מתכניות התמחור שהוזכרו לעיל
  • השג אישורי משתמשים אשר יפעילו את הלקוח שלך בדוא"ל
  • הורד את לקוח Windows ותן לו להתקין במערכת שלך
  • בחר את ה- “השרת המהיר ביותר” אפשרות או בחר שרת מועדף משלך ולחץ על התחבר
  • תיהנה מהזרמה או הגנה על האנונימיות המקוונת שלך ללא רבב באמצעות ibVPN’שירות VPN מהמם

שירות לקוחות

ibVPN עושה עבודה מדהימה בכל מה שקשור לתמיכת לקוחות. זה תפוח העין שלנו כשמדובר בסימון שירות VPN. ibVPN מספק מידע, מחנך את המשתמשים ומסייע להם בבעיות טכניות בקרב לקוחות VPN שלהם.

אתה יכול ליצור קשר עם ibVPN דרך כרטיסי תמיכה, דוא"ל, צ'אט חי, סיוע מרחוק ולקבל טיפים מהירים וללמוד דבר או שניים על ידי קריאת שאלות נפוצות, מאגר הידע ודיונים בפורומים. תמיכת לקוחות מעולה שכזו היא נדירה ביותר ושמחה לשימוש!

אפשרויות ניסוי ותשלום בחינם של ibVPN

ב- BestVPN.co אנו מדרגים את אותם ספקי VPN בביקורות הרבה יותר מנסים לנסות למשתמשים שלהם ניסיון ללא התחייבות ללא אפס עם כל התכונות הזמינות. הסיבה לכך היא שאנו מאמינים כי הצעת תקופת ניסיון בחינם מסמלת עד כמה בטוח הספק עצמו בשירות שהוא מספק והאם הוא מוכן להעמיד אותו במבחן המשתמש האולטימטיבי או לא.

ibVPN’ההצעה של תקופת ניסיון בחינם 24 שעות ביממה היא אחד משיאי הביקורת שלנו על שירות זה מכיוון שהיה מועיל להפליא מבחינת המשתמשים בקבלת ההחלטה לצאת ולקנות את המנוי לשירות או לא.

מלבד זאת, אם אתה עדיין נתקל בבעיות בשירות, תמיד יש אחריות למשך 15 יום הכסף החוזר שיכול להרגיע אותך כי הכסף שלך יישאר מאובטח אצל ספק אמין זה..

מבחינת אפשרויות התשלום, ibVPN מציעה אפשרויות תשלום מדהימות של 50+ כולל חיוב / כרטיס אשראי, עלי Pay, Yandex, העברה בנקאית בין היתר. עם זאת, נוכחותו של ביטקוין כאופציית תשלום היא הדבר שאנו מעריכים ביותר מכיוון שהוא מאפשר למשתמש לחוות אוטונומיה נהדרת בשמירה על פרטיותו מוגנת ואנונימית, אפילו תוך כדי תשלום עבור הרשמת שירות..

סיכום

מצד אחד זו הייתה חוויה נפלאה להשתמש ב- ibVPN ולסקור את התכונות שלו בפירוט, מצד שני, מצאנו כמה תחומים שבהם אנו חשים ש- ibVPN יכול לעבוד עליהם ולהפוך לאחד הספקים הטובים ביותר, אם לא הטובים ביותר, VPN.

השרתים ברחבי יבשות שונות מגדילים את ערכו ואלגוריתם Blowfish מוצק מבטיח כי ibVPN כאן כדי להישאר בענף ה- VPN. רבים מכם אולי לא יודעים זאת, אך זהו שירות ה- VPN הצומח במהירות ביותר ומונה למעלה מ- 500,000 אנשים על הסיפון המשתמשים ב- ibVPN’שירותי s.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me