סקירה של CyberGhost 2020

סמכות שיפוט רומניה
מחיר 2.75 דולר לחודש לתכנית לשלוש שנים
שרתים 6,100+ שרתים ב 90+ מדינות
יומנים אין אישורי יומנים
הצפנה AES-256-Bit
מבטל את חסימת Netflix כן
מפחיד כן
עובד בסין לא
מומלץ  כן
אתר אינטרנט https://www.cyberghostvpn.com/en_US/
תאימות Windows, Android, Apple, Chrome, Firefox, FireTV

מבוסס ברומניה, VPN CyberGhost הוא שירות VPN בר השגה במחיר של 2.75 דולר לחודש בלבד בתכנית לשלוש שנים.

לאחרונה הציגה גם את ממשק המשתמש החדש של CyberGhost 6 באפליקציות הייחודיות ל- Mac ו- Windows יחד עם האפליקציה החדשה של Firestick, שהעניקה לספק לספק דחיפה אדירה מבחינת הגברת ידידותיות למשתמש, על פני פלטפורמות שונות..

מדיניות אפס יומני קפדנית, הצפנת AES 256, גישה ליותר מ 3400 שרתים, אפליקציות ייעודיות לפלטפורמות, והכול הופכות אותה למקום בטוח מספיק כדי לסמוך על קישוריות האינטרנט שלך עם.

הספק השיב לעצמו את רמות הביצועים הטובות ביותר באמצעות שיפור יוצא דופן בסטנדרטים מאז שבדקנו אותו לאחרונה, לכן כדאי בהחלט לשקול לקרוא את CyberGhost סקירה מעמיקה זו לשנת 2020 כדי לדעת עוד.

 • אבטחה
 • שקיפות
 • תמחור
 • שרתים
 • ביצועים
 • תאימות
 • תמיכה

הוא ממוקם ברומניה, מיקום אירופי בטוח

תחום השיפוט שלה, קרי רומניה, בטוח מטבעו מאחר ואין לה חוקים לשמירה על נתונים מחמירים וגם המדינה אינה חלק מכל ברית בעייתית כמו 14 עיניים שעשויות לדרוש ממנה לשתף מידע או לבקש אותו מספקי VPN בהתבסס במיקומה..

לא יכולנו’אני לא מוצא שום דבר לא בסדר עם הימצאותו ברומניה במחקר שלנו בנוגע לתחומי שיפוט מסוכנים ל- VPN, כך שנוכל להניח בבטחה כי CyberGhost מאובטחת מנקודת מבט זו..

יומני CyberGhost / סקירת מדיניות פרטיות

שלא כמו ספקי VPN פופולריים רבים, הטוענים כי קיימים מדיניות אפס ביומני אפס המוצהרים, אך פועלים נגדה על ידי העברת נתוני משתמשים לרשויות, CyberGhost הוא שם שנוטה להתבלט. הספק אינו מתמכר לפעילויות המסכנות משתמשים’ זהות.

זה קיים כאחת מספקיות ה- VPN המאובטחות ביותר בשוק, הרחוקה מהשערוריות המביכות ששירותים אחרים עברו. עברנו על מדיניות הרישום שלה בפירוט במחקר שלנו בנושא מדיניות רישום של למעלה ממאה ספקים ברחבי העולם, ולא מצאנו שום דבר שצריך להעלות אזעקה כלשהי. לכן אתה יכול להיות סמוך ובטוח ש- CyberGhost לא מקפיד לבצע יומנים, פרט לנתונים האישיים המוגבלים שלך (כתובת דוא"ל, שם משתמש וסיסמא), הנחוצים לניהול חשבונך בשירות..

פרוטוקולים של CyberGhost / סקירת הצפנה

על פי סקירת ה- VPN CyberGhost VPN שלנו 2020, הפרוטוקולים הזמינים עם השירות מוגבלים לשלושה בלבד, כלומר OpenVPN, L2TP-IPsec ו- PPTP, ומשתמעים שמדובר בספק פשוט, שאינו מציע מידה רחבה של מגוון בתכונותיו..

עם זאת, במקום שיש שליליות, יש גם חיוביות. CyberGhost מרימה את סטנדרט ההצפנה הטוב ביותר, AES-256 Bit, המומלץ על ידי רשויות צבא וממשל מובילות לשמירה על זהותך.

מערכת הצפנה זו מציעה את רמת האבטחה הגבוהה ביותר והיא כמעט בלתי אפשרית לפיצוח. אפילו בעלי האקרים הרבים ביותר ימצאו את ניסיונותיהם להיות חסרי תוחלת כנגד תקן ההצפנה שמשמש CyberGhostVPN.

השג את CyberGhost

מרבית ספקי ה- VPN אינם חושפים מידע בסיסי אודות השירות שלהם, וחסר את השקיפות הדרושה למשתמשים לבטוח במוצר שלהם.

הם נמנעים מליידע את המשתמשים על המטה שלהם, על בעלי משקיעים, על הדירקטוריון, על צורות / דוחות שקיפות ועל תהליכי ביקורת (אם ישנם).

CyberGhost אינו מאותו גזע ולמעשה נתן לנו תגובות מפורטות למדי כששאלנו אותם שאלות פולשניות עבור מדריך השקיפות שלנו:

איפה מטה החברה שלך? האם נוכל לקבל כתובת?

אנחנו’מחדש בבוקרשט, רומניה, מחוץ לחמשת העיניים, 9 העיניים, 14 תחומי השיפוט של ברית העיניים. פרטינו כאן: https://www.cyberghostvpn.com/iw_IL/imprint

האם אתה מפרסם דוחות שקיפות / ערבות כנריות?

כן, היינו הראשונים בענף ה- VPN שפרסמו דוח שקיפות כבר בשנת 2011. הוא’זו מסורת שאנו מכירים ביקרנו.

אם כן, באיזו תדירות? קישור לקובץ URL או קובץ PDF יעזור!

דוח השקיפות השנתי שלנו נמצא כאן: https://www.cyberghostvpn.com/he_IL/transparency-report

מספרי הבקשות החוקיות לרבעון הראשון של 2019 יופיעו בקרוב במרכז הפרטיות שלנו: https://www.cyberghostvpn.com/privacyhub/

האם תביעותיך נבדקו על ידי חברת אבטחה צד ג 'עצמאית?

לא.

מדוע טרם ביקרתם? כל סיבה?

עד כה התמקדנו בבניית ה- VPN הטוב ביותר למשתמשים שלנו. אך אנו מתכננים לבקר את ה- VPN שלנו בעתיד.

האם נוכל לקבל קצת מידע על הבעלים שמאחורי החברה?

זה לא נפוץ בענף ה- VPN, אך כל הפרטים אודותינו הם ציבוריים. פגוש את הצוות שלנו ואת כלבי המשרד שלנו כאן: https://www.cyberghostvpn.com/en_US/team

עוד כאן: https://www.cyberghostvpn.com/iw_US/transparency-report/about-us וכאן: https://www.instagram.com/cyberghost_private_life/?hl=iw

האם יש לכם משקיעים כלשהם והוא המידע הזמין באופן ציבורי למשתמשים?

אנחנו’מחדש חלק מקייפ. פרטים נוספים כאן: http://www.kape.com/about-us.html

מיהם הדירקטוריון של החברה שלך?

תוכלו למצוא את כל הפרטים כאן: http://investors.kape.com/board-of-directors

תוכניות CyberGhost וביקורת מחירים

CyberGhost תמיד היה שירות VPN זול עם עסקאות מנויים בעלות נמוכה שרוב המשתמשים יכולים להכיל בקלות בתקציב שלהם.

נכון לעכשיו, הספק מציע ארבעה סוגים שונים של תוכניות:

 • מנוי חודשי: $ 12.99 לחודש
 • מנוי שנתי: 5.99 $ לחודש (71.88 $ מחויב פעם אחת)
 • מנוי לשנתיים: 3.69 $ לחודש (88.56 $ מחויב פעם אחת)
 • מנוי לשלוש שנים: $ 2.75 לחודש ($ 99.00 מחויב פעם אחת)

העסקה החודשית והמנוי השנתי הם יקרים ובוודאי שאינם נופלים בכלל בטווח הזולה.

התוכנית לשנתיים טובה אבל היא’זה עדיין קצת מעבר לים, נוגע בסימן 4 $ לחודש.

תוכניות תמחור של סייברגוסט

CyberGhost’התוכנית הטובה ביותר היא העסקה לשלוש שנים, שיעלה לך רק 2.75 $ לחודש. אני מכנה אותה כעסקה הטובה ביותר מכיוון שהמחיר שלה נמוך יותר ממה שמציעים NordVPN ו- PureVPN, שתי ספקיות מובילות, בתכניות הטובות ביותר שלהן..

הספק העליון היחיד ש’כיום זול יותר ממה ש- CyberGhost הוא גולש גולש במחיר של 1.99 דולר לחודש, אך מכיוון שהאחרון מציע הרבה פחות שרתים מאשר CyberGhost, זה’זה לא אלטרנטיבה טובה לזה.

אם ברצונך להירשם כמנוי ל- CyberGhost, עבור לתכנית לשלוש שנים ואל תצטרך’לא להיות מוטרד מהשקעת סכום כה גבוה מראש שאתה תהיה מוגן על ידי מדיניות החזר כספי בחינם למשך 45 יום במקום על ידי CyberGhost, שתוכל להשתמש בהם כדי להחזיר את הכסף שלך אם לא תעשה זאת’אני לא רוצה להמשיך הלאה.

השירות מציע גם כתובות IP ייעודיות כהרחבה בעלות נוספת של $ 5 לחודש.

השג את CyberGhost

סקירת שיטות תשלום CyberGhost

אם אתה מתכנן להירשם לאחת מהתוכניות מ- VPN CyberGhost, היית שמח לשמוע שהספק מקבל מבחר טוב של אמצעי תשלום. אתה יכול לשלם באמצעות כל שירותי כרטיסי האשראי הגדולים כולל ויזה, מאסטרקארד ואמריקן אקספרס, אמצעי תשלום ישיר כמו PayPal ולמען אנונימיות מירבית, ביטקוין.

אפשרויות פחות פופולריות אחרות כוללות GiroPay, בנקאות Sofort, הוראת קבע ועוד. עם זאת, אם נשווה את רשימת אמצעי התשלום לשירותי VPN אחרים, CyberGhost בהחלט חסר משמעותית. אין AliPay זמין וגם האפשרויות שלהם מחומת התשלום (שמקבלת 150 אמצעי תשלום ברחבי העולם).

בקריפטו חסרות גם אפשרויות התשלום באמצעות Ether או LiteCoin, מה שלא מצליח ליצור תחושה הרבה יותר מכילה. לכן, CyberGhost חסר באופן משמעותי בכל הקשור לשיטות תשלום רבות יותר. אנו מצפים שהשירות ישתפר וישתפר בתחום זה.

סקירת שיטות תשלום CyberGhost

סקירת שרתי CyberGhost

השירות מציע כרגע 3400 שרתים ומעלה ב 59 מדינות המכסה מיקומים מרכזיים ברחבי העולם. התשתית שלה טובה מספיק בכדי לספק ביצועים אמינים למשתמשים ברחבי העולם.

שני אוספי השרת הגדולים ביותר נמצאים בצפון אמריקה ובאירופה.

בחירת שרתים

CyberGhost’שרתים הם בטוחים ומאובטחים מכיוון שאף אחד מהם לא הדליף את ה- IP האמיתי שלנו דרך דליפות DNS או WebRTC. המהירויות היו גבוהות עם שיעורי פינג נמוכים המאפשרים לנו לבצע הזרמת HD בכל המקומות העיקריים ללא בעיות.

השירות מציע שרתים ייעודיים לביטול חסימה של אתרים מוגבלים גיאוגרפיים וניתן לבטל את החסימה של מספר ספריות Netflix דרכה בארצות הברית, צרפת, גרמניה ועוד. זה יכול לשמש גם לביטול החסימה של Hulu, BBC iPlayer ו- CrunchyRoll.

האם CyberGhost עובד בסין?

איסור ה- VPN הרחב בסין השפיע רבות על חבורה של שירותי vpn. אינך יכול עוד למצוא רשימות VPN בסין בחנויות Google Play ו- iTunes. ככאלה, אינך יכול להתקין את CyberGhost במדינה, במיוחד בלי להתריע בפני הרשויות. זה משאיר רק אפשרות אחת להביא CyberGhost לעבוד בסין. אתה יכול להוריד את קובץ ה- .apk ידנית על ידי אומר למישהו מחוץ למדינה שישלח לך את קישור ההורדה. גולים יכולים לטעון מראש את האפליקציה לשימוש בסין כדי לבטל את חסימת אתרים / אפליקציות פופולריות.

סקירת מבחן מהירות

כל ה- VPN מאטים את מהירויות האינטרנט שלך בגלל ההצפנה שנוספה, מה שגורם לנתיב מנות נתונים ארוך יותר. עם זאת, אם VPN מאט את המהירות שלך יותר מדי, עדיף שעדיף להימנע ממנה לחלוטין.

בסקירת ה- VPN של CyberGhost, גילינו שהשירות מצליח כשמחובר לשרתים שנמצאים בסביבתכם או בקרבת מקום. אבל מאז השנה שעברה’עם נפילתו, השירות שיפר את הסטנדרטים שלו באופן מאסיבי.

הצלחתי לצפות בנטפליקס ב- HD דרך CyberGhost, המהווה עדות למהירויות המהירות יותר שהיא תומכת בה כעת. אפילו בשרתים רחוקים, הביצועים תמיד היו טובים ושיעורי הפינג היו נמוכים.

CyberGhost לעומת ExpressVPN

להלן פירוט של התכונות ההשוואהיות, התמחור ועוד בין CyberGhost VPN ו- ExpressVPN:

מאפיינים ExpressVPN CyberGhostVPN
תמחור (שנתי) 99.95 $ (תכנית לשנה) 99.00 $ (תכנית לשלוש שנים)
שרתים 3000+ 3400+
פרוטוקולים OpenVPN, PPTP, L2TP / IPSec ו- SSTP פרוטוקולי OpenVPN, L2TP-IPsec ו- PPTP
הצפנה AES-256-CBC עם מפתח DH 2048 סיביות AES-256-CBC עם מפתח DH 2048 סיביות
יומנים לא לא
P2P מותר כן כן
מבוסס ב איי הבתולה הבריטיים רומניה
שרתי פרוקסי כן כן
משתמשים סימולטניים 3 5
תכונות שנוספו הגנה מפני דליפות DNS / IPv6, מתג להרוג ומנהור מפוצל לקוח CyberGhost 6 עבור Windows ו- Mac ו- Kill Kill אוטומטי

CyberGhost לעומת NordVPN

בהשוואה בין הראש של NordVPN ו- CyberGhost VPN, הנה סיכום גולת הכותרת של התכונה:

מאפיינים NordVPN CyberGhostVPN
תמחור (שנתי) 107.55 $ (תכנית לשלוש שנים) 99.00 $ (תכנית לשלוש שנים)
שרתים 3200+ 3400+
פרוטוקולים IKEv2, OpenVPN, DoubleVPN ו- SSTP פרוטוקולי OpenVPN, L2TP-IPsec ו- PPTP
הצפנה AES-256-CBC עם מפתח DH 2048 סיביות AES-256-CBC עם מפתח DH 2048 סיביות
P2P מותר כן כן
מבוסס ב פנמה רומניה
יומנים לא לא
שרתי פרוקסי כן כן
משתמשים סימולטניים 6 5
תכונות שנוספו SmartPlay, בצל דרך VPN, CyberSec ו- Kill Kill Switch, מושלם עבור נטפליקס לקוח CyberGhost 6 עבור Windows ו- Mac ו- Kill Kill אוטומטי

השג את CyberGhost

סקירת תאימות למכשירי

ממש כמו כל שאר ה- VPN הפופולרי האחרים, CyberGhost דואגת שהמשתמשים יוכלו להשתמש בשירותו בכל הפלטפורמות הפופולריות בקלות ובנוחות מדהימה. השירות מכיל אפליקציות ייעודיות לחלונות, מק, אנדרואיד ו- IOS, והשירות נהדר למשתמש הממוצע.

עם זאת, אם אתה משתמש בפלטפורמת נישה כמו לינוקס או FireStick, השירות אינו מציע תאימות רבה למעט מתן הדרכות כיצד הוא משתמש בשירות שלו באמצעות הגדרה ידנית במכשירי נישה כאלה..

סקירה של CyberGhost 6

הדבר הטוב ביותר בשירות, שהרשים אותנו במיוחד, היה ממשק המשתמש CyberGhost 6 באפליקציות Windows ו- Mac שלו..

סקירה של

ממשק CyberGhost 6, המציע שישה מצבים, שכל אחד מהם מוגדר לחוויית גלישה מיוחדת ומותאמת אישית, מקלה מאוד על כל משתמש לעבוד עם ה- VPN בצורה מיטבית..

מהזרמה לגלישה מאובטחת, יש אריח לכל דבר שאולי תזדקק לו VPN. כך תוכלו להוריד אותו ב- Windows ו- Mac:

 1. בחר תוכנית תמחור המתאימה ביותר לצרכים שלך
 2. הורד את אפליקציית Windows או Mac הזמינה באתר
 3. בחר להתקנה
 4. אפליקציית CyberGhost 6 מוכנה להפעלת חווית גלישה נהדרת

אפליקציית VPN של CyberGhost עבור Firestick

הספק מציע כעת אפליקציית VPN משלו של Firestick ומצטרף למועדון העילית של הספקים שעושה זאת כרגע כמו PureVPN ו- ExpressVPN.

אפליקציה זו זמינה בקלות בחנות האפליקציות של Amazon FireTV והיא ניתנת להורדה ולהגדרה רק על ידי חיפוש פשוט עליה.

כל אתרי הסטרימינג הגדולים כולל Hulu, Netflix US, Crunchyroll ו- Disney + היו נגישים ב- Firestick, בחלקם הגדול ל- CyberGhost’היכולת המבריקה להתחמק אפילו מהגבלות גיאוגרפיות ואיסורי VPN באתרים אלה.

סקירה של קוד קיבר

קודי קיים כאחד החידושים הטובים ביותר בשנים האחרונות, ומאפשר לנו להזרים תוכן מקוון בכל המכשירים שלנו ללא הפוגה. עם זאת, אפליקציית הבידור הפתוחה עם הקוד הפתוח, מרובת הפלטפורמות, אכן מוצאת את המגבלות שלה מכל התכנים המוגבלים בגיאוגרפיה שם בחוץ..

לפעמים זה עלול להפוך בלתי אפשרי למשתמשים ליהנות מתוכנת המדיה החינמית הפופולרית הזורמת במלואה. כאן נכנס vpn הטוב ביותר לקודי, ו- CyberGhost הוא בהחלט שם שעליך לקחת בחשבון אם אתה מתכוון להתחייב למטרה זו..

לשירות יש מוניטין של שנים בפתיחת חסימה של תוכן מוגבל גיאוגרפי ועל פי סקירת ה- VPN של CyberGhost שלנו, אוהבי קודי יכולים בהחלט לסמוך על השירות לצורך כך. אם ברצונך להשתמש בקודי עם VPN של CyberGhost, בצע את הצעדים הבאים:

 1. הורד קודי מהטלוויזיה ו להמשיך עם התקנה והתקנה.
 2. להירשם לחשבון ב- VPN של CyberGhost.
 3. בחר תוכנית התמחור שלך.
 4. לבטח אישורי משתמשים.
 5. הורד ו להתקין לקוח מערכת ההפעלה הייעודי של CyberGhost’אתר זה.
 6. בחר “בטל את חסימת הזרימה” אם הורדת את אפליקציית Windows או Mac שלהם.
 7. תהנה קודי ללא מגבלות!

אם אתה משתמש בקודי בטלוויזיה שלך, אנו ממליצים שתגדיר את ה- CyberGhost VPN בנתב שלך, כך שהקודי שלך יונעל אוטומטית דרך חיבור אינטרנט מאובטח. שם’זה גם אפשרות של שיתוף ה- VPN שלך ישירות מהמחשב האישי שלך.

למשתמשים שרוצים להשתמש ב- Kodi VPN עם לקוח OpenVPN, CyberGhost מספק מדריך מפורט כיצד לעשות זאת גם כן..

השג את CyberGhost

כיצד להתקין / לחבר CyberGhost ב- Windows

VPN CyberGhost מספק יישום ייעודי מדהים של Windows בשם “CyberGhost 6”, הכולל ממשק משתמש חדש ומלהיב, שמקל על האינטראקציה עם ה- VPN. כך תוכלו להשיג זאת:

 1. הירשם עם CyberGhost ו- בחר תוכנית תמחור
 2. כעת תקבלו אישורי משתמש, כלומר הדוא"ל והסיסמה שלך
 3. הורד ו להתקין אפליקציית Windows מ- CyberGhost 6’אתר זה
 4. בחר מכל אחת מ -6 האפשרויות הזמינות
 5. תהנה גישה מאובטחת לאינטרנט באמצעות CyberGhost VPN!

כיצד להתקין VPN CyberGhost עבור אנדרואיד

אפליקציית האנדרואיד של CyberGhost VPN הוצגה ברשימת האפליקציות שנגועות בתוכנה זדונית ונחשבו פולשניות, אך כשבדקנו שהיא יודעת, היא’זה ברור לחלוטין ובטוח למשתמשים להוריד ולהגדיר אותם במכשירי אנדרואיד.

CyberGhost’אפליקציית האנדרואיד של s קיבלה גם מהפך עם ממשק עיצוב חדש מדהים וקל לשימוש, עם כל התכונות החדשות של הספק.

כאן’איך אתה יכול להגדיר את ה- CyberGhost VPN ב- Android:

 1. עבור אל https://www.cyberghostvpn.com/en_US/
 2. לחץ על תוכנית התמחור ש’זה הכי מתאים לך
 3. שלם עבור המנוי לאחר הזנת הפרטים הנדרשים
 4. אישורי משתמשים מאובטחים (שם משתמש & סיסמה)
 5. עכשיו עבור לסייברגוסט’דף האפליקציות בגוגל פליי
 6. הקש “להתקין”
 7. לאחר התקנת האפליקציה, פתח אותה והזן את שם המשתמש והסיסמה שלך
 8. כעת האפליקציה שלך תהיה מוכנה לשימוש

השיא הגדול ביותר כאן היה שהצלחנו לצפות בנטפליקס ארה"ב בזכות אפליקציית ה- VPN של אנדרואיד מ- CyberGhost, שהיא הישג מרכזי של הספק.

אם אתה רוצה להשיג VPN ל- Android, CyberGhost יכול להיות מועמד בר-קיימא לכך.

CyberGhost עבור Chrome ו- Firefox

VPN של CyberGhost אינו מספק תמיכה מולדת לדפדפנים כמו Chrome או Firefox. לצערנו אין הרחבות ייעודיות. אם אתה עדיין רוצה להשתמש בהם בדפדפנים אלה, הכי טוב להוריד את אפליקציות האבטחה שלהם למכשירים למשל. התקנת לקוח Windows תבטיח כי כל פעילות האינטרנט כולל הפעולה בדפדפן תישאר פרטית!

CyberGhost עבור מערכת ההפעלה של Mac

עם ממשק ידידותי למשתמש במיוחד ושילוב תכונות רב עוצמה, Mac OS כבשה לעצמה שוק שממשיך לצמוח משנה לשנה. Vpn הטוב ביותר עבור משתמשי מקינטוש לא’לא אוהב יותר מדי שלבים כשמדובר בהורדה והתקנה של כל דבר ו- VPN של CyberGhost’אפליקציית ה- Mac מתאימה לחשבון זה באופן מושלם:

 1. זה’זה קל להפליא להתקין אותו וכאן’להראות את זה’נעשה:
 2. לכו ל- VPN של CyberGhost’ובחר תוכנית תמחור
 3. שלם עבור השירות וודא שיש לך את האישורים
 4. הורד והתקן את לקוח Mac OS הייעודי מהאתר או מחנות Itunes
 5. ליהנות מחופש דיגיטלי, מהדרך CyberGhost!

CyberGhost לאייפון ואייפד

תפוח עץ’מכשירי כף היד של מכשירי כף יד כמו אייפון ואייפד קיבלו השראה לעולם, בגלל העיצוב החדשני והחדשני שלהם. עם זאת, מכשיר Apple שלך ​​גם לא יכול להסתדר בלי אבטחה מקוונת או שהנתונים שלך נשארים פגיעים. VPN CyberGhost הוא פיתרון נהדר אחד בכל הנוגע לאבטחת מכשירים כאלה בצורה הוליסטית. עקוב אחר הצעדים הבאים להוראות ההתקנה: (אתה יכול למצוא מדריכי התקנה נוספים בבלוג ה- vpn הטוב ביותר עבור iphone שלנו).

 1. הירשם עם CyberGhost VPN על ידי בחירת תוכנית תמחור ותשלום
 2. ברגע שיש לך את אישורי המשתמש, הורד אפליקציית IOS CyberGhost הייעודית מחנות iTunes
 3. להתקין ותיהנו מחווית גלישה מאובטחת וחלקה במכשיר Apple שלכם

השג את CyberGhost

סקירת תמיכת לקוחות של CyberGhost

על פי סקירת ה- VPN של CyberGhost שלנו 2020, אחד הדברים הטובים ביותר בשירות הוא הסטנדרטים הגבוהים של תמיכת הלקוחות העומדים לרשותכם, ללא קשר לסוגיות העומדות בפניכם. ישנה אפשרות לצ'אט חי, המוכחת כתגובתיות רבה, המספקת תשובות מפורטות לכל שאלה ולכל משתמש שיש לך.

סקירת תמיכת לקוחות של CyberGhost

החל מביטול חסימת Netflix לשרתי P2P ייעודיים, מנהלי התמיכה יכולים להדריך אותך בכל בעיה או בעיה. תכונה נהדרת נוספת בה נתקלנו הייתה המדריכים המפורטים, המופרדים לפי כל מערכת הפעלה, מה שמקל באופן מטבע את המשתמש לנווט בנושאים ספציפיים המעניינים אותם..

פרוטוקולים של CyberGhost / סקירת הצפנה

כניסה ל- CyberGhost

אישורי משתמשים הם זהותך הייחודית בזמן שאתה מנוי לשירות כלשהו ורכישתם ב- CyberGhost אינה משימה כה קשה. אמנם אינך זקוק לחשבון לתקופת ניסיון בחינם למשך 7 ימים, אך בהמשך אתה זקוק לשם משתמש וסיסמא כדי לגשת ל- VPN’אפליקציות ייעודיות או תביעה לקבלת החזר מאוחר יותר.

כדי לקבל אישורי משתמשים, הזן כתובת דוא"ל חוקית ובחר תוכנית תמחור המתאימה לצרכי הפרטיות שלך ולדרישות התקציביות שלך. מלא את פרטי התשלום והשלם את תהליך הקופה. לאחר מכן תצטרך להגדיר את הסיסמה שלך.

אנו ממליצים למשתמשים להגדיר סיסמאות חזקות הכוללות אותיות קטנות וקטנות, לפחות מספר אחד וסמל אחד. סיסמא חזקה פירושה שזה’קשה להאקרים ולחטטנים לנחש את זה על מזל טהור.

לאחר שתסיים להגדיר את הסיסמה שלך, הדוא"ל והסיסמה שלך יהפכו לתעודות המשתמש התקפות שלך ועליך לזכור אותם או להשתמש באפליקציה אמינה כדי לעשות זאת עבורך. כדי להתחבר, פשוט הזן את האישורים בדף ההתחברות של האפליקציה או האתר.

סקירה של סדק

למרות שאתה עשוי למצוא תוצאות רבות במנועי חיפוש, אם אתה מנסה למצוא את תוכנית ההתקנה של Crack עבור CyberGhost - אנו ממליצים לך שלא ללכת עליהם. על פי סקירת ה- VPN של CyberGhost שלנו, אין שום סדק אמין זמין באופן מקוון לשירות וכל אלה הטוענים כי הם קישורים זדוניים, נגועים בזדוניות שעלולים לפגוע במחשב האישי שלך ובנתונים פרטיים..

סקירה של

ביקורות מקצועיות אינן שונות ברוב הזמן, באשר למה המשתמשים חושבים ומרגישים לגבי שירות מסוים, מכיוון ששניהם דעות בלתי מזוהמות וכנות באכזריות. Reddit מארחת מגוון רחב של חוטים בכל הנושאים, במיוחד ביקורות VPN שמקורן על ידי משתמשים, מה שהופך את זה למקום נהדר לבחון בו להבין כיצד משתמשים תופסים שירות מסוים. למידע נוסף על CyberGhost מכיוון שהיא מדורגת כ- reddit vpn הטוב ביותר בשנת 2020.

על פי סקירת ה- VPN של CyberGhost, אנו נתקלים בתגובות מעורבות על הספק’השירות הכולל של. משתמש אחד שהיה אצל הספק זמן רב מאוד טוען שלא כל השרתים שלו טובים מספיק בכדי לספק חווית משתמש ראויה לשבח..

בפוסט, המשתמש גם הצביע על כך שאם אתה רוצה להשתמש ב- VPN באופן האופטימלי ביותר שלו, וודא שאתה בוחר שרתים הקרובים למיקומך..

ביקורות על VPN CyberGhost

דאגה קשה לגבי VPN של CyberGhost, שהצביעו על ידי המשתמשים גם היא אפליקציית האנדרואיד הפאתטית שלה שמתגלה כפולשנית ונזקקת לשיפוץ נוקשה. זה היה בעייתי כבר לא מעט זמן ונראה היה שהמשתמשים כבויים מכל מה שהאפליקציה עשתה, מביצועים ועד נוכחות זדונית, והמליצו להתרחק ממנה לתמיד..

משתמשי CyberGhost

סקירה חלופית של

אמנם CyberGhost VPN טוב, אבל זה לא הספק הטוב ביותר שיש. השירות נותר די בסיסי עם לא הרבה מאפיינים חדשים. ספקים עכשוויים אחרים יותר כמו PureVPN, ExpressVPN, IPVanish, מציעים מגוון רב יותר ברשימת התכונות המתקדמות שלהם.

מנהרת מפוצלת, ביטול חסימת נטפליקס, אפליקציות ייעודיות לפלטפורמות נישה למשל. Firestick, בצל מעל VPN, VPN כפול, כולם חלק קבוע מהעסקה אצל ספקי ה- VPN המובילים.

אז אם אתם מחפשים משהו טוב יותר מ- CyberGhost, בחרו ספקים כמו NordVPN, ExpressVPN, PrivateVPN. PureVPN ו- IPVanish.

שאלות נפוצות בנושא בדיקת CyberGhost

האם ה- VPN של CyberGhost בטוח?

עם תקני הצפנה ברמת AES-256, מדיניות אפס יומנים בלתי מתפשרת, Kill Switch ושלל תכונות אבטחה ברמה הגבוהה ביותר, אנו יכולים להתחייב לעובדה ש- VPN CyberGhost הוא מאוד בטוח ומאובטח..

מה עושה CyberGhost בחינם?

לתאר את זה במילה אחת, הכל. אתה מקבל גישה מלאה ליכולות ה- VPN. אם המשתמשים עדיין לא מרוצים, CyberGhost VPN אפילו מספק מדיניות החזר של 30 יום לאחר ששילמת עבור תוכנית תמחור מסוימת.

מה זה CyberGhost 6?

השישה מייצגת את שש האפשרויות המוצגות בפני המשתמש ומייצגות את המטרות הפופולריות ביותר לשימוש ב- VPN כולל גלישה בעילום שם, סיבוב אנונימי, הגנה על Wi-Fi, ביטול חסימת הזרמה, ביטול חסימת אתרים בסיסיים ובחירת השרת שלי. כל אחת מהאפשרויות הללו, כשלוחצים עליהן, פותחת ממשק הכולל שפע תכונות מותאמות אישית למשתמש המותאמות ביותר לתמיכה הטובה ביותר במטרה המיועדת..

האם VPN של CyberGhost מומלץ?

מאוד מוגדר, כן!

ה- VPN של CyberGhost אמנם חווה ירידה בסטנדרטים כמה זמן לאחור, אך זה חזר לאחור בצורה מדהימה לחלוטין.

הנושאים העיקריים שלו כמו מהירויות משתנות, באגים באפליקציות ותמיכה בצ'אט איטי נפתרו והביצועים של VPN זה בכל החשבונות עומדים כעת בשווה לספקים המובילים בענף..

CyberGhost הוא שירות VPN מאובטח ביותר שלא שומר על יומנים ומיקומו ברומניה, מאפשרים לו להציע למשתמשים אנונימיות ובטיחות מרבית..

על ידי הרשמה ל- CyberGhost, תירשמו לחוויה הטובה ביותר. אין שום דליפות IP המאפשרות את זה לעבוד עבור נטפליקס, טור ואפילו טורנטים.

עדיין ישנם משתמשים רבים שלא מרוצים של CyberGhost בגלל הבליעה בביצועים בעבר אבל אם הם נותנים לשירות סיכוי מחודש, הם ניצחו’אני לא מאוכזב.

Похожие статьи

 • IPVanish סקירה 2020

  תחום השיפוט ארצות הברית מחיר 6.49 $ לחודש שרתי 1000+ יומנים ללא הצפנה AES-256 ביטול החסימה של Netflix לא מפתה כן עובד בסין כן מומלץ...

 • סקירת IVPN 2020

  תחום שיפוט גיברלטר מחיר 8.33 שרתים 3152 יומני אין הצפנה AES-256 ביטול החסימה של Netflix כן מפתה כן עובד בסין כן מומלץ כן אתר...

 • סקירה של המנהרה הפרטית 2020

  תחום השיפוט ארצות הברית מחיר 3 $ לחודש (36 $ בתכנית השנתית שלה) שרתים 22 שרתים ב 12 מדינות יומנים שומר על יומנים רגישים במשך 14 יום הצפנה...

 • סקירת VPN ל- Betternet 2020

  תחום השיפוט בקנדה מחיר 2.99 $ לחודש על תוכנית תוכנית לשנה אחת 10 שרתים ב -10 מדינות יומנים יומנים הצפנת נתוני משתמש AES-256 (בתשלום) | AES-CBC-128 ביט...

 • סקירת VPN VPN 2020

  תחום שיפוט סן מרינו מחיר 9.99 שרתים 300+ יומנים ללא הצפנה AES-256 ביטול החסימה של Netflix כן מפתה כן עובד בסין כן מומלץ כן אתר...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me