ביקורת BolehVPN

סמכות שיפוט סיישל
מחיר 6.66 דולר לחודש בתכנית לשנה
שרתים 35 שרתים ב 12 מדינות
יומנים אחסן יומני חיבור
הצפנה AES-256-Bit
מבטל את חסימת Netflix לא
מפחיד כן
עובד בסין לא
מומלץ  לא
אתר אינטרנט https://www.bolehvpn.net/
תאימות חלונות, אנדרואיד, אפל

מנוהל על ידי BVT שירות אינטרנט PVT. LTD, BolehVPN הוא שירות שצבר קהילת משתמשים קטנה אך צומחת בפרק זמן קצר מאוד. שירות זה הוא די קטן מבחינת ההיצע שלו בהשוואה לספקי ה- VPN הגדולים והמתקנים ביותר שיש בו ואפילו יש לו כמה חסרונות, אך עדיין, נחשב ביצועים כיציבים ובטוחים.

אז היום אנו יורדים לבחון את הטענות הללו לבסוף, בסקירתנו המפורטת של BolehVPN מאת BestVPN.co!

ביקורת אבטחה של BolehVPN

VPN מקובל רק אם הוא’זה בטוח, אין מחשבות שניות. וזו הערך מספר 1 שלנו עליו אנו מעריכים VPNs. כן, היבטים אחרים של השירות אכן חשובים, אך לא פחות מאשר האבטחה.

BolehVPN’מנגנוני האבטחה הם חסונים ועוצמתיים אך בהחלט ישנם כמה סדקים בשריון.

הוא מציע הצפנה סטנדרטית בדרגה צבאית AES 256, המכונה כ “הוכחת התקפה של הזרוע”. עם קידוד זה בחיבור ה- VPN שלך, כל מי שמחפש לפענח את מנות הנתונים שלך בהחלט יישאר מאוכזב בכל פעם מחדש.

הפיצוץ ברמת ההצפנה הזו הוא כמעט בלתי אפשרי, לכן BolehVPN מאובטח להפליא מנקודת מבט זו.

הספק מציע גם פרוטוקול OpenVPN, שהוא שוב, מהשורה הראשונה, מכיוון שאין פרוטוקול אחר בטוח יותר מזה. זה’זה פרוטוקול ברירת המחדל באפליקציות שלו, אז עד שלא תעשה זאת’אני לא צריך לעשות את זה מתוך צורך קשה, ואז פשוט אל’לא לשנות את זה.

כעת עוברים לעבר החסרונות, BolehVPN’מדיניות רישום הרישום אינה שקופה מספיק.

אני לא יודע על אף VPN שאומר שום דבר אחר מלבד שהוא מחזיק אפס יומנים, אך לרוב האמת שונה ממנו וכל מה שצריך כדי לגשת אליו זה רק קצת חפירה.

וזה’זה בדיוק מה שעשיתי עם BolehVPN, פשוט חפרתי קצת יותר עמוק ויצאתי עם זה:

מדיניות רישום bolehvpn

כפי שעולה ממסך המסך הזה שנלקח מ- BolehVPN’בדף מדיניות הפרטיות, הספק שומר על הכוח לשמור את יומניך אם אתה מתמכר לפעילות חריגה או לא חוקית כלשהי. הספק מציע כאן את ההצדקה שאם אין משהו חשוד, רק עד אז אתה לא מוחזק יומנים.

אני לא מסווג את זה כ “מתעתע” או “מסוכן” בכלל, אך מדיניות אפס יומני נחמדה צריכה להיות נטולת כל הדברים האלה.

בעיה נוספת עם BolehVPN היא הקונפליקט במיקום ה- VPN’תחום השיפוט שלה, כלומר סיישל ובמיקומם של שירותי אינטרנט BV (חברת האם), שממוקמת במלזיה. אם ה- VPN מנוהל על ידי חברת האם שבסיסה במלזיה, ה- VPN עצמו שנשלט על ידי חוקים מסיישל מעלה ספקות חמורים.

BolehVPN צריך להבהיר זאת ולוודא שהוא מפרסם הצהרה בקרוב שמבהירה או מספקת לנו את עמדתו בנושא המיקום מכיוון שהמיקום הוא אחד הגורמים החשובים ביותר לבחינת VPN’אבטחה.

מיקום לא בטוח לחניון נתונים כמו ארה"ב או בריטניה יכול לפגוע ברצינות בפרטיות המשתמשים ללא קשר לכמות החוסן שמציעות תכונות אבטחה אחרות..

אני לא’לא נתקל בכלל בדליפות IP או דליפות DNS, כך’זה פלוס גדול, גדול!

ביקורת BolehVPN

ביקורת BolehVPN

סקירת מחירים של BolehVPN

VPNs לא’בדרך כלל אני לא מציע את תוכניות התמחור שלהם במונחים של ימים כמו ש- BolehVPN עושה אבל זה’זה לא דבר רע שכן זה יאפשר למשתמשים להבין טוב יותר את משך הזמן של המנוי שלהם לעומת הערך שהם מקבלים עבור הכסף שהם שילמו.

מאוד אהבתי את BolehVPN’כנות בתוכניות התמחור שלה וזה’מכיוון שהיא הציבה את המחיר הסופי של התוכנית, אותו המשתמש יצטרך לשלם במקום להבהב תעריפים חודשיים זולים עבור תוכניות לטווח הארוך, כאשר התשלומים הסופיים הם הרבה יותר, גבוהים מהצפי מהמשתמש.

עבור למשל VPN מהבהב כי המנוי לשנתיים שלו מגיע לסכום של $ 2 לחודש בלבד. זה נשמע vpn הזול ביותר, אבל אם תעבור על התוכנית הזו תצטרך לשלם 48 דולר בסך הכל. זהו נוהג שיווקי מתעתע וכי אני ברצינות נגד. אבל מרגיע BolehVPN לא’אני לא עושה את זה.

תוכניות התמחור שלה פשוטות וקלות להבנה:

 • 7 ימים: 3.70 דולר מחויב פעם אחת
 • 30 ימים: 9.99 $ מחויב פעם אחת
 • 60 יום: 16.99 $ מחויב פעם אחת
 • 180 יום: 44.99 $ מחויב פעם אחת
 • 365 ימים: 79.99 $ מחויב פעם אחת

תוכניות תמחור bolehvpn

BolehVPN’תמחור זה מגיע לטווח המשתלם, וזה שוב הפתעה, וזה’מכיוון ששירותים רבים שהם אפילו קטנים יותר מזו מציעים את התוכניות שלהם למחירים גבוהים יותר מכפי שזה מספק.

עבורי התוכניות הטובות ביותר הן 60 הימים ותוכניות 180 הימים, מכיוון שהן אחת התוכניות המומחרות ביותר בקטגוריות שלהם בכל ענף ה- VPN..

הספק מציע גם התחייבות מלאה לכל אורך ההתחייבות למשך 24 שעות ללא עלות למשתמשים החדשים שלה, יחד עם זאת קיימת גם מדיניות החזר של 14 יום, כך שאנו יכולים להניח בבטחה כי BolehVPN די נוטה להציע ידידותית ללקוח שירות עם המון הנחיות, וזה בהחלט לא חמדן.

אמצעי התשלום כוללים תשלומי קריפטו שהם פלוס נוסף.

סקירת אפליקציות ולקוחות שרתים של BolehVPN

NordVPN מציעה כיום יותר מ- 5000 שרתים, בעוד שמספרים אלה די גבוהים משרתי PureVPN המציעים 300,000 IPs ו- 2000+ שרתי ו- Surfshark VPN המציע 800+ שרתי. אך בניגוד לענקים אלה, יש ל- BolehVPN 35 בלבד וגם 12 מדינות ברחבי העולם.

ספירת השרתים נמוכה ביותר, למרות היותה ספק קטן. VPN בסדר גודל ומחירו אמור להציע לפחות 100 שרתים.

המיקומים הם קלישאתיים, כלומר אתה’אני אמצא את רובם בצפון אמריקה או באירופה, כך שאין שום דבר מיוחד לכתוב עליו כאן.

כן, בדקנו את יכולות הסטרימינג שלה ונראה היה שהוא ביצע היטב מבחינת ביטול החסימה של נטפליקס וזו הייתה הפתעה נעימה ברצינות. עברנו לנטפליקס ארה"ב ולנטפליקס בריטניה. זה היה תענוג וכמה נקודות עיקריות שקלע הספק.

BolehVPN מציע גם ביצועים בסדר עבור טורנטינג, לא טוב מדי, לא נורא. הצרה כאן היא בהישג ידה. נחילי הזרימה העיקריים בעולם אינם נמצאים במיקומי P2P שמציע BolehVPN, כך שהמהירויות אטיות איטיות.

ניתן לגשת לשתי התכונות הללו, כלומר ביטול חסימת התמיכה של Netflix בארה"ב ותמיכה ב- Torrenting רק אם אתה מוריד וקובץ קבצי תצורת שרת נכונים. BolehVPN מיועד לקבצים אלה כ- “תמיכה בזרימה”’ ו “BolehFlix”.

ההגעה לאפליקציות לקוח, אם BolehVPN צריך לשפר בצורה חלקית את היבט של השירות שלה, זה צריך להיות העיצוב, התאימות ומספר האפשרויות של אפליקציות הלקוח שלה..

עם ממשק שיתאים לחלונות 98 יותר מהיום, BolehVPN’לקוח חלונות עמוס ביותר עם יותר מדי אפשרויות וסימנים שאינם מועילים במיוחד.

אפליקציית לקוח חלונות Bolehvpn

והכישלונות הבלתי פוסקים בחיבור לשרת היו ברצינות סיוט. הספקים הגדולים יותר בענף מציעים את הלקוחות הטובים ביותר מכולם. הם פשוטים, עם רק כפתור חיבור גדול ואפשרות להחליף בין שרתים לזה’זה זה. BolehVPN צריכה לשקם את לקוחותיה אם היא רוצה להתחרות עם הספקים הטובים יותר בשוק.

ביקורת BolehVPN

נוסף על כך, BolehVPN’התמיכה הניידת של s אינה קלה לקהל המתחילנים והמתחילים להבין באשר להם, עליך לעבור את המסלול הידני על ידי הורדת לקוח OpenVPN, הורדה ידנית של קבצי תצורת השרת ורק אז BolehVPN יכול להיות מסוגל לעבוד בנייד. לא טוב, ברצינות.

ביקורת BolehVPN

גורם הגואל כאן יכול להיות ש- BolehVPN מציע מהירויות מהירות להפליא והוא שעון כמעט 14 Mbps בחיבור של 20 Mbps, וזה לא רע בכלל עבור ספק בסדר גודל זה..

BolehVPN מייג'ור עגול

לאחר ניתוח ביקורתי של ההיבטים העיקריים בשירותו, בואו’s לרדת לעבר מערך גדול של השירותים בהם אנו נודיע לך על השירות’היתרונות והחסרונות בצורה קצרה ומוגבלת, המאפשרת לך להבין את השירות בפרספקטיבה טובה בהרבה.

מקצוענים

 • תומך בטרנינג
 • מהירויות מהירות
 • אין דליפות DNS או WebRTC
 • ניתן לבטל את חסימת Netflix
 • תמיכה בהצפנה ופרוטוקול מהשורה הראשונה

חסרונות

 • ספירת שרת נמוכה
 • אפליקציות לקוח אינן מעוצבות היטב ובעייתיות לעבודה איתן
 • התמיכה הניידת היא לצד שאינו קיים
 • אין תמיכה בצ'אט חי / תמיכה בדוא"ל בלבד

סיכום

כעת מגיע לפסק הדין הסופי שלי על השירות, כלומר אם אני ממליץ עליו או לא. כן, אני כן עומד מאחורי השירות וזה’בגלל שאני מעריך ביצועים מעל לכל דבר. אם VPN שומר על אבטחת המשתמש בכל האמצעים, אין שום סיבה שמישהו לא יבצע זאת’לא ממליץ על זה. כן, האפשרויות והתכונות בספק זה מוגבלות כמו מספר שרתים נמוך, אין תמיכה בצ'אט חי, אין לקוחות iOS וכו ', אך BolehVPN מנצח בדברים החשובים יותר למהירויות מהירות יותר, אפס דליפות DNS וכו'..

אם הספק יכול ללטף את הפגיעויות שלו ופשוט מתרחב עוד קצת, יש לו פוטנציאל לעבור למסלול. נסה זאת אפילו לתקופת הניסיון בחינם. אני מבטיח לך שזה מתפקד הרבה יותר טוב אפילו מכמה מהגדולות שבחוץ.

Похожие статьи

 • סקירה של המנהרה הפרטית 2020

  תחום השיפוט ארצות הברית מחיר 3 $ לחודש (36 $ בתכנית השנתית שלה) שרתים 22 שרתים ב 12 מדינות יומנים שומר על יומנים רגישים במשך 14 יום הצפנה...

 • סקירת VPN של Mullvad

  תחום השיפוט שבדיה מחיר 5.55 $ לחודש שרתים 550 שרתים ב -35 מדינות יומנים ללא יומנים הצפנה AES-256-ביט ביטול החסימה של Netflix ביצועים לא עקביים...

 • סקירה של AzireVPN

  תחום שיפוט שוודי מחיר 3.45 $ לחודש (82.71 $ מחויב פעם אחת) שרתים 5 יומנים ללא הצפנה AES-256 ביטול החסימה של Netflix לא מפתה כן עובד בסין לא...

 • סקירת AirVPN 2019

  ל- AirVPN יש אולי קו התייג הראוי ביותר המצטמצם בכל ענף ה- VPN. זה מגדיר את השירות באמצעות מילים אלה “האוויר לנשום את האמיתי...

 • סקירת VPNBaron 2019

  תחום השיפוט רומניה מחיר 5.54 שרתים 13 יומנים ללא יומנים הצפנה OpenVPN / L2TPIKEv2 ביטול החסימה של Netflix כן מפתה כן עובד בסין לא מומלץ...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me