סקירה של AzireVPN

סמכות שיפוט שוודית
מחיר 3.45 $ לחודש ($ 82.71 מחויב פעם אחת)
שרתים 5
יומנים לא
הצפנה AES-256
מבטל את חסימת Netflix לא
מפחיד כן
עובד בסין לא
מומלץ  לא
אתר אינטרנט https://www.azirevpn.com/
תאימות חלונות, אפל

נדיר ששירות VPN קטן, המציע רק 5 מיקומי שרת, יכול להוות דוגמא לשאר הענפים כיצד ההתמקדות במתן אבטחה למופת צריכה להיות בראש סדר העדיפויות עבור שירות VPN. אבל זה בדיוק מה שהפתיע אותי AzireVPN כשירדתי לבחון את זה.

אני חייב לומר שהציפיות שלי לא היו גבוהות מכיוון שהספק הזה לא’לא התאים לרשימת שירותי ה- VPN המקובלים בתשלום, אך הופתעתי לטובה.

מפרוטוקול חדש ומסקרן וכלה במדיניות רישום אפס מהשורה הראשונה יחד עם תמיכה בנטפליקס, AzireVPN הוא שירות אחד שבהחלט כדאי לדעת יותר אודותיו..

אז הנה סקירת AzireVPN המפורטת שלנו הכוללת ניתוח ביקורתי מקיף של היבטים שונים של השירות שלה כולל תוכניות תמחור, תשתיות אבטחה, תמיכה במכשירים ועוד, על ידי BestVPN.co!

AzireVPN’s סקירת מדיניות רישום ותמיכה בפרוטוקול

כמעט כל ה- VPN מפרסמים כיצד הם פועלים לפי מדיניות רישום אפס, אך אם אתם חופרים מספיק עמוק לאתר שלהם, במיוחד אם אתם קוראים את מדיניות הפרטיות שלהם או את תנאי השירות שלהם, הייתם יודעים כמה שקר יכול להיות מעורב..

VPNs המפרסמים מדיניות רישום אפס יכולים לשמור יומן על חותמות זמן החיבור שלך, השימוש ברוחב הפס וכו ', ובעוד יומני סוג אלו עשויים להיראות לא מזיקים, הם אינם כאלה בפועל מכיוון שניתן להשתמש בהם בכל מידע שיש לספק לספק אודותיך. אתה בכל עת.

עם זאת, AzireVPN קובע כאן אמת מידה שמזכירה במפורש את סוג היומנים “זה לא’לא לשמור”. מצאתי זאת בתנאי השירות שלהם:

מדיניות רישום azirevpn

אבל זה’לא כן, שכן ספק VPN למופת זה אפשר גם את מערכת המפעילה העיוורת. זה למעשה, מודול גרעין לינוקס שלא מאפשר למנהלי מערכת לשאול על כל הנתונים העוברים בנקודות קצה. המנהל לא יכול אפילו לחטט בשדות ה- IP המותרים מ- WireGuard (פרוטוקול מיוחד מאת AzireVPN, אותו אני’אדבר בפירוט בהמשך).

למתחיל זה אולי לא קל להבין, אבל אני יכול לומר שהביטחון שלהם די טוב, רק בגלל המנגנונים האלה במקום. אף אחד לא יכול לעקוב אחרך או את פעילויותיך אם מנגנון זה קיים, לא מנהל ה- IP שלך ולא הספק עצמו.

אפילו הפרוטוקולים תמכו כטובים יותר מהתקן התעשייתי כאן. ספקים בדרך כלל מציעים את OpenVPN כפרוטוקול המאובטח ביותר שלהם, גם אזייר מציעה את זה, אך היא גם מספקת לך את ההזדמנות להשתמש בפרוטוקול משלה הנקרא WireGuard, שלדבריו עדיף על OpenVPN!

סקירה של AzireVPN

השירות טוען שעל ידי בחירה בפרוטוקול זה (OpenVPN הוא פרוטוקול ברירת המחדל), אתה יכול לשפר באופן דרסטי את המהירויות שאתה מסתדר עם החביון..

זה פשוט מדהים כפי שראיתי ספקים מעטים, שמתמקדים כל כך בלהשיג את היסודות.

החיסרון היחיד כאן הוא ש- WireGuard לא עושה זאת’זה לא עובד בכל הפלטפורמות הפופולריות ויש לו נישה מוגבלת מאוד. לינוקס, אנדרואיד ו- Mac הם המכשירים היחידים והמערכות ההפעלה בהן תוכלו להשתמש ב- WireGuard, עבור אחרים עליכם להסתמך על OpenVPN.

ספקי כן בימינו צריכים לבצע דברים מהבהבים כמו Netflix Unblocking, Torrenting וכו 'הדורשים את ה- VPN הטוב ביותר כדי לבטל את חסימת Netflix, אך אין שום פשרה על היסודות. וזה בדיוק מה שהופך את AzireVPN לאמת “VPN”.

תמחור AzireVPN

אזיר’תוכניות התמחור שלהן פשוטות ולא מסובכות מכיוון שהן שונות רק במהלך משך המנוי שתוכלו לבחור בהן, בעוד שהתכונות והיתרונות נשארים זהים בכולם.

כרגע מספק הספק ארבעה סוגים של תוכניות, שפרטיהם הם כדלקמן (כל המחירים הומרו מיורו לדולר אמריקני להבנת משתמשים טובה יותר)

 • תוכנית חודשית: 5.74 $ מחויב פעם אחת
 • תוכנית לשלושה חודשים: 4.59 $ לחודש ($ 13.78 מחויב פעם אחת)
 • תוכנית שנתית: 4.02 $ לחודש ($ 48.25 מחויב פעם אחת)
 • תוכנית לשנתיים: $ 3.45 לחודש ($ 82.71 מחויב פעם אחת)

תוכניות תמחור AzireVPN

התמחור של התוכניות לטווח הארוך מעט גבוה בהשוואה לתכונות והפונקציות המוגבלות שהספק מציע. שירותי VPN גדולים בהרבה עם הרבה יותר תכונות לאתחול מציעים תוכניות דומות למחירים נמוכים עוד יותר כמו NordVPN. אז אני לא’אני ממש אוהב את העסקאות לטווח הארוך ומאמין שהם צריכים לרדת לפחות בדולר.

התמחור לטווח הקצר, באופן דומה, טוב יותר ומושך הרבה יותר כמו שרוב ה- VPN לא כן’אני לא מציע תוכניות לטווח קצר למחירים נמוכים כאלה. AzireVPN הוא הטוב ביותר עבור מנויים לטווח קצר אם אתם מחפשים להשיג VPN למסגרת זמן קטנה.

זה גם מציע לך ניסיון חינם 24 שעות ביממה יחד עם מדיניות החזר של 7 יום, מה שהופך את תנאי ההנחיות ללקוחות שלו ידידותיים למדי.

אמצעי התשלום הם מגוונים וכוללים את כל האפשרויות הפופולריות כמו כרטיסי אשראי, PayPal וכו 'יחד עם תשלומי cryptocurrency עבור אלו המעוניינים להבטיח אנונימיות תוך כדי הרשמה לשירות..

עם זאת, שימו לב שתשלום בקריפטו יביא לכם מהסיכוי לתבוע החזרים כספיים.

תמיכה בבידור AzireVPN

עקב דרישת משתמשים עקבית, אנו, ב BestVPN.co, שיפרנו מעט את סגנון הביקורת שלנו והתחלנו לכלול ביקורות ב- VPN’היכולת לתמוך בבידור. זה כרוך בעיקר בביטול חסימת אתרי סטרימינג כמו Netflix ומציע תמיכה מאובטחת בטורנינג,

AzireVPN’האכזבה הגדולה הראשונה שלה הייתה שהיא עבדה עם נטפליקס רק פעמיים רק ב -16 חיבורים מחדש וזה גם רק על שרתי ספרד ושוודיה. זה לא’אני לא עובד כדי לבטל את חסימת Netflix US, עם זאת, אני חושב שספק עם 5 מיקומים בלבד’זה נעשה תוך שמירה על נטילת החסימה של נטפליקס.

VPN זה צריך להציג ביטול חסימה של Netflix, לפחות על השרתים בארה"ב אם הוא רוצה לרתק את משתמשי ה- VPN הנוכחיים מכיוון שנראה שהם דורשים את חסימת Netflix כתכונה קבועה של כל שירות VPN..

שירות VPN ל- Azire עבור סיקור, ניתן לתאר במילה אחת בלבד וזהו “מדהים”. אני יכול לומר את זה מכיוון שלספק אין הגבלות על אף אחד מהשרתים שלו לטורנינג ומעל הכל, האומץ שלו בטוח מכדי לאפשר לטרולי זכויות היוצרים להיכנס.

מי היה מאמין שרק שירות VPN בקנה מידה קטן יהיה כל כך טוב בכל כך הרבה דברים? AzireVPN אמנם נראה חסר חשיבות בהתחלה ללא דברים נוצצים או גימיקים, אבל ברגע שתתחיל לבחון את הפונקציונליות והביצועים שלו, תדע שמדובר בשירות אחד שאתה בהחלט צריך לנסות פעם אחת לפחות.

סקירת שרתי AzireVPN

כפי שידוע ידעת, AzireVPN מציע רק 5 מיקומי שרת ואלה נמצאים בארצות הברית, בריטניה, שוודיה, ספרד וקנדה..

מיקומי שרת AzireVPN

השירות ללא ספק טוב, אך תשתית השרתים שלו מוגבלת מאוד. בימינו, רוב ה- VPN המובילים כמו Surfshark VPN המציע 800+ שרתי או אחרים המציעים יותר מ -30 מיקומים לכל הפחות, אך AzireVPN הוא לא אחד מאותם.

תכונות שרת AzireVPN

מיקומי השרת שלה מרוכזים רק בצפון אמריקה ובמערב אירופה, מה שמשאיר את רוב העולם מהיקפו.

הייתי ממליץ ל- AzireVPN לפחות לשפר את ספירת השרתים שלה ל -15 אם היא רוצה להתחרות בשירותים הגדולים יותר בחוץ מכיוון שהישג יד הוא כיום גורם חשוב בהחלטה לשירות VPN, ואם זה חסר, המשתמשים יכולים להסס מעט ללכת על השירות.

תמיכת לקוחות AzireVPN

אני בכלל לא חובב תמיכה בדוא"ל, כי מבחינתי בית הספר המגושם והוותיק. VPNs דורשים תמיכה מהירה יותר שיכולה להגיע רק באמצעות תכונת תמיכה בצ'אט חי. למרבה הצער AzireVPN מאבד כמה נקודות מרכזיות כאן על כך שאינו מציע אפשרות כזו.

תמיכת לקוחות AzireVPN

זמן התגובה שלה היה טוב, אפילו טוב יותר מרוב הספקים המשתמשים במצב תקשורת זה כדי לפתור שאילתות, אבל אני עדיין לא מצליח לעקוב את העובדה שאני צריך לחכות כמה שעות אפילו כדי לקבל פתרון של שאלת שלי..

תאימות לקוח AzireVPN

כדי לבדוק כיצד אפליקציית הלקוח שלה אכן עבדה, הורדתי את אפליקציית Windows שלה ועלי לומר שהיה די קל לעבור את תהליך ההתקנה..

סקירה של AzireVPN

לחצני ההורדה באתר עבור כל לקוח בולטים למדי, גודל הקובץ אינו’זה לא גדול מדי ותהליך ההתקנה עבר גם הוא בצורה חלקה.

סקירה של AzireVPN

מבחינת עבודתו של הלקוח, זה עבד מצוין והפך את הקשר שלי לאבטח. אנשים רבים דיווחו של- VPN זה יש דליפות IP אבל לא עשיתי זאת’אני לא מוצא שום דבר עד שכתבתי את הביקורת הזו, אז אני מניח שהם’טפחנו את זה.

עם זאת, התאכזבתי מכך שאפליקציית הלקוח נעלמה ברגע שהתחברתי ל- VPN. בדרך כלל, ללקוחות VPN יש לוח מחוונים אינטראקטיבי שתוכלו לנווט בו לשם החלפת שרתים, גישה למתג kill וכו ', אך AzireVPN’הלקוח לא עושה’אני לא צריך את זה, אז זה מאוד פלט אותי מכיוון שנאלצתי לנתק אותו משורת המשימות שלי אם הייתי צריך לשנות את השרת שלי, וזה ברצינות לא מה שהייתי מעדיף .

הרמאים

AzireVPN בטוח שיש לו נקודות חזקות, אבל יש גם כמה חסרונות בשירות. תן לי לתאם אותם בשבילך כך שתוכל להבין אותם בקלות:

המהירות הייתה ללא ספק בטווח התחתון, במיוחד בשרתים בצפון אמריקה עם כמה מהירויות העלאה שנוגעות לסמן 23 מגה-ביט לשנייה בחיבור של 100 מגה-ביט לשנייה, וזה דבר שספק צריך לטפל בו בעדיפות..

AzireVPN לא’עדיין אין לי מתג להרוג, וזה פשוט לא מקובל. זה’מכיוון שבמקרה של ניתוק, מתג להרוג זה הוא מה שיחסוך ממך לפגוע בפרטיותך.

למרות כל מדיניות הרישום הטוב והפרוטוקולים המאובטחים, דבר אחד בטוח הפחיד אותי וזה היה AzireVPN’הבסיס בשבדיה, שהוא חבר בברית 14 עיניים. שוודיה אולי נשמעת לך כמו מדינה נורדית ותיקה וטובה, אך חברותה ב הברית 14 Eyes הופכת אותה לאופציה לא בטוחה עבור VPNs להקים בסיס ב-.

סקירה של AzireVPN

לברית זו יש את הזכות לדרוש נתונים ממשתמשים מכל המדינות החברות, כך שאם אי פעם תופיע בקשה כזו, AzireVPN עשוי להיענות לה. הספק זקוק ברצינות להחליף את הבסיס בהקדם האפשרי, אחרת אין טעם להיות קדוש בכריש’הפה של זה.

סיכום:

AzireVPN הוא ללא ספק שירות מאובטח וחזק, שלמרות היותו מוגבל למדי בגודלו ותכונותיו, כן’לא לאכזב.

בדרך כלל, שירות כה קטן לא’אני לא הולך רחוק כל כך טוב, אבל AzireVPN עשתה עבודה נהדרת עד עכשיו. יש מעט סדקים בשריון אך שום דבר שלא ניתן לתקן.

אם הספק אכן יתקן אותם ומרחיב את היקף הפעולות שלו כמו שהוא מגדיל את השרתים שלו, מוסיף עוד כמה יישומי לקוח נישה, משלב בתוכו תכונות מיוחדות כמו Split Tunneling ו- Killswitch, הוא בהחלט יהפוך לתכונה רגילה ברשימות ה- VPN הטובות ביותר. מסביב.

נכון לעכשיו, AzireVPN מומלץ מאוד למשתמשים מפחידים ולמי שמחפש לקבל קצת פרטיות איתנה לצרכי הגלישה שלהם באינטרנט.

מי שלא מומלץ לעשות הוא נטילת חסימת Netflix והגנה במדינות אסיה ומזרח התיכון.

Похожие статьи

 • סקירת VPNBaron 2019

  תחום השיפוט רומניה מחיר 5.54 שרתים 13 יומנים ללא יומנים הצפנה OpenVPN / L2TPIKEv2 ביטול החסימה של Netflix כן מפתה כן עובד בסין לא מומלץ...

 • סקירה של

  תחום השיפוט ארצות הברית מחיר 99.99 $ (תכנית לשנה אחת) שרתים 132 שרתים ב -25 מדינות יומנים שומר יומנים למשך 16 יום הצפנה AES-256 ביטול החסימה של Netflix...

 • סקירת VPNSecure 2019

  מבוסס על מיקום יוצא דופן עבור שירות VPN, VPNSecure.me didn’במבט ראשון זה נראה כמו שירות מתאים, אך לשירות זה יש הרבה פנים...

 • Windscribe VPN Review 2020

  תחום השיפוט בקנדה מחיר 49 $ לתוכנית חד-שנתית לשרתים 600+ שרתים ב -60 מדינות יומנים כן הצפנה AES-256 ביט ביטול החסימה של Netflix לא מפחיד כן...

 • ביקורת BolehVPN

  תחומי שיפוט סיישל מחיר 6.66 $ לחודש על תוכנית תוכנית לשנה אחת 35 שרתים ב -12 מדינות יומני חנות יומני חיבור הצפנה ביטול חסימת AES-256 סיביות...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me