סקירת AirVPN 2019

ל- AirVPN יש אולי קו התייג הראוי ביותר המצטמצם בכל ענף ה- VPN. זה מגדיר את השירות באמצעות מילים אלה “האוויר לנשום את האינטרנט האמיתי”! אך למרות חוסר היצירתיות המוחלט הזה עם יצירת קו טוב יותר לייצוג השירות, AirVPN הוא VPN אחרי הכל, והוא צריך להישפט על הביצועים שלו יותר מאשר על קו התג שלה..

האתר שלה טוען כי החברה מנוהלת ומופעלת על ידי “פעילים ואקטיביטי האקים” שמטרתם להשתמש בשירותם כמגן חלל להגנה על אידיאלים כמו נייטרליות נטו, פרטיות ופתיחות באינטרנט.

כן, קו התווית הדביק נמצא שם, אך טרם נתקלתי בחזון טוב יותר המוצע לקיים כשירות VPN מאשר זה שמציעה AirVPN.

בענף מוצף אמירות מיותרות כמו “העולם’שירות ה- VPN הטוב ביותר” “שירות ה- VPN המהיר ביותר” וכדומה, היה ממש מרענן לראות ששירות למעשה מקדם את עצמו על פי אידיאלים שצריך להעריך כספק פרטיות.

תקוותיי היו גבוהות ל- VPN’ביצועים ומנגנון האבטחה שלה וזה בטוח לא עשה זאת’לא לאכזב אותי.

מאפשר להתעמק בביקורת מלאה על השירות ולראות האם הוא עומד בציפיות הגבוהות שקבעה באמצעות הצהרת החזון שלו.

סקירת אבטחה של

עם הצפנת AES בדרגה צבאית ותמיכה בפרוטוקול OpenVPN, AirVPN מקבל את היסודות של VPN’זכות הביטחון.

הספק’האתר מזכיר שהוא נבנה ועדיין מנוהל על ידי מי שמתייחס לפרטיות ברצינות רבה ועל פי מה שבדקתי VPN זה’האבטחה של דרך, יש הרבה AirVPN’טענות.

הצפנה בדרגה צבאית ופרוטוקול OpenVPN הם באותו זמן המינימום כמו גם רמת האבטחה המרבית שיכולה להפוך VPN לבטוח. שום דבר שמתחתם אינו מקובל בזמן ששום דבר טוב מהם אינו זמין, זה פשוט כמו זה.

פרוטוקול OpenVPN אינו מנוהל על ידי אף גורם אחד, אלא מוצר מבוסס קוד פתוח הטכנולוגי, אשר ממשיך להתעדכן ללא הרף על ידי קהילה עצומה עבור פגיעויות קיימות..

מנגנון התיקון העצמי הזה הפך אפוא את OpenVPN לכמעט בלתי חדיר.

ההצפנה בדרגה הצבאית AES-256 היא גם תקן ההצפנה היחיד שעדיין לא ניתן לעקוף או לפרוץ לתוכו, ללא קשר לאיזה סוג של פיגוע כוח הזרוע האוטרי שפורסם על ידי האקר..

עכשיו מגיע לספק’מדיניות רישום.

מדיניות רישום עבור vpn air

כמעט כל VPN מתנתק עם המדיניות של שמירת יומנים מכל סוג שהוא, אך האמת העגומה היא שרובם שומרים על יומנים ואתם רק צריכים לחטט עמוק יותר ובטח תיתקלו בבגידה באמונכם..

חלקם שומרים יומני חותמות זמן, חלקם משתמשים ברוחב הפס וחלקם שומרים יומנים מסוגים אחרים, אך גם אם הם נראים לא מזיקים וחסרי השלכות, שמירת כל סוג של יומנים היא החטא הגדול ביותר בתחום ה- VPN אי פעם. (ראה ביקורות vpn אחרות)

ל- AirVPN אחת המדיניות הברורה ביותר לרישום בין כל ה- VPN שם בחוץ עם אפס טענות מעורפלות או מטעות. זה לא’אפילו לא תוכל לעקוב אחר השימוש שלך בעוגיות כי זה לא קורה’לא לאחסן אותם מלכתחילה.

airvpn לא שומר עוגיות

זה גם לא עושה זאת’אינך דורש ממך להזין כל סוג של מידע אישי לשימוש בשירותיו, אלא אם כן אתה מגיש באופן אישי את כתובת הדוא"ל שלך לקבלת תמיכה טכנית טובה יותר מרצונך החופשי.

היחיד שלא עובר ב- AirVPN’לטובתה כאן היא תחום השיפוט שבסיסה. AirVPN מבוסס באיטליה, שהיא חברה בברית עיניים 14..

המדינות החברות בברית מנהלות ביניהן הסכם חלוקת מידע, שמשמע כי כולל איטליה, שאר 13 המדינות הללו יכולות גם לדרוש מ- AirVPN להפוך את נתוניה.

 1. ארצות הברית
 2. הממלכה המאוחדת
 3. קנדה
 4. אוסטרליה
 5. ניו זילנד
 6. דנמרק
 7. צרפת
 8. הולנד
 9. נורווגיה
 10. גרמניה
 11. ספרד
 12. בלגיה
 13. שבדיה

רשימה זו מלאה במדינות הידועות לשמצה בזכות היותן פולשניות להפליא בכל הנוגע לפלישה לפרטיות המשתמשים וקיימות חוקים לשמירת נתונים דרקוניים כמו ארה"ב..

כל VPN שבסיסו באחת מהמדינות הללו יצטרך להיענות לבקשות להסרת נתונים מכל מדינה אחרת בברית, אלא אם כן’אין לי נתונים לשתף, גורם שעובד לטובת ענק של AirVPN.

הספק’מדיניות רישום אפס הופכת אותה לבטוחה למרות הקיים במערך 14 העיניים.

ל- AirVPN יש גם תכונה הנקראת “נעילת רשת”, שזה כמעט זהה לתכונה Kill Switch שמציעה ספקי VPN רבים אחרים. תכונה זו מנתקת את חיבור האינטרנט שלך באופן אוטומטי אם ה- VPN אי פעם מפסיק לעבוד או מתנתק מסיבות מסוימות, ובכך מגן על ה- IP האמיתי שלך מפני חשיפה.

תכונה זו שימושית מאוד בפונקציות כמו Torrenting, שם הסתרת ה- IP האמיתי שלך חשובה להפליא.

סקירת מחירים של AirVPN

ישנה תפיסה נפוצה כי VPNs הם שירותים שאינם רגישים למחירים, בהם המשתמשים לא תורמים להם’בדרך כלל אני לא הולך למותג רק בגלל שהוא מוצע במחיר נמוך משירותים מתחרים.

זה’זה נכון במידה רבה מאוד מכיוון שמשתמשי VPN בדרך כלל מעריכים מאוד את פרטיותם ואם שירות מציע אבטחה מהממת וביצועים מדהימים, אז המחיר אינו’לא נושא מרכזי.

פשוט תסתכל על ExpressVPN. זה כמעט יקר כמו רוב ה- VPN, אך הוא עדיין פופולרי ומשתמשים נרשמים אליו ברציפות רק בגלל שזה מדהים במה שהוא עושה.

אז איך AirVPN עולה במחלקה זו?

בהחלט יקר.

להלן תוכניות התמחור שהיא מציעה:

 1. 3 יום: 2 € מחויבים פעם אחת (הצעת ניסיון)
 2. תוכנית חודשית: 7 € מחויבים פעם אחת
 3. תוכנית רבעונית: 15 € מחויבים פעם אחת
 4. התוכנית הדו-שנתית: 29 € מחויבים פעם אחת
 5. תוכנית שנתית: 49 € מחויבים פעם אחת
 6. תוכנית שנתית: 79 € מחויבים פעם אחת

AirVPN’התוכניות הטובות ביותר, כלומר התוכנית השנתית והתכנית השנתית יקרות יותר בהרבה מספקים גדולים יותר כמו NordVPN, Torguard ו- PureVPN וכו ', המציעים הרבה יותר תכונות כמו אפליקציות לקוח נישה, תכונות אבטחה נוספות בין היתר.

אבל למרות שאתה קצת מתומחר מדי, אתה עדיין יכול לשקול את זה.

תוכניות תמחור של Airvpn

סיבה? AirVPN מציע פרטיות נהדרת, מוחלטת, הישג זה’זה הופך להיות נדיר בענף במהירות כשספקים עוברים מחובבי אבטחה לגורמים מסחריים שמוכנים להתמכר לפעילויות מוצלות כמו מכירת נתונים רק כדי להרוויח כסף מהיר.

הייתי ממליץ ל- AirVPN להפחית את המחיר של לפחות שתי התוכניות העיקריות הללו ולהביא אותם בחלון $ 3- $ 4 כדי להפוך את השירות הזה למקובל יותר על ידי המשתמש על ידי הבאתו בשווי סטנדרטים בתעשייה.

AirVPN מציע גם ניסיון חינם, אך לשם כך תצטרך להגיש טופס / בקשה לתמיכה שלהם, וזה מוזר בעיניי’לא ראיתי פרקטיקה כזו בכל מקום אחר בתעשייה.

ניסיון חינם ל- Airvpn דורש הגשת טופס

תהליך ארוך מדי מכדי ליצור קשר קודם עם התמיכה, לחכות לתשובתם ואז להתחיל את תקופת הניסיון החינמית שלך, כך שיהיה ממש טוב אם AirVPN יוכל לזרז את התהליך ולהפוך אותו למהיר יותר.

NordVPN’מדיניות הניסיון בחינם יכולה לשמש דוגמה טובה כאן מכיוון שהיא אינה דורשת יותר מאשר הדוא"ל שלך כדי להתחיל בעבודה, ללא מחרוזות מצורפות.

עם זאת, אם לא תעשה זאת’אני לא רוצה להשתמש בתהליך הניסיון בחינם, AirVPN מציע לך גם לקנות תכנית ניסיון במחיר של $ 1.32 שתישאר בתוקף למשך שלושה ימים, כל התכונות כלולות.

נושא נוסף שעמדתי מול AirVPN היה בכך שהוא מחייב אותך להירשם אליו לפני שתוכל לקנות תוכנית תמחור כלשהי, שהיא שוב מוזרה כתהליך ארוך מדי.

AirVPN באמת צריכה לקצץ בתהליכים המסורבלים הללו, אחרת השירות שלה בהחלט ירתיע את הלקוחות מלהירשם אליו..

אמצעי התשלום כוללים Paypal, כרטיסי אשראי ומגוון רחב של מטבעות cryptocrypt (לתשלומים אנונימיים).

אמצעי תשלום של airvpn

מדיניות ההחזר היא שם AirVPN נעשה קצת קמצני.

זה מאפשר לך לבקש החזרים כספיים, אין שאלות שנשאלות אבל אתה צריך לעמוד בדרישות שלה, כלומר יש להגיש את הבקשה בכתב לתמיכה שלה, עליך להעביר את הבקשה תוך 3 ימים מתשלום התשלום עבור המנוי שלך, אתה צריך’לא חרג מגבול רוחב הפס של 5 ג'יגה-בתים.

אם אתה עומד בתנאים אלה, AirVPN מבטיח להחזיר את כספך תוך 30 יום.

מדיניות החזר Airvpn

שוב, רוחב הפס ומגבלת הזמן להפעלת החזרים כספיים היא מדיניות מתוארת וצריך להיפטר ממנה. יש להקל על הלקוחות עם תוכניות החזר קלות שפשוט מחזירות את הכסף ללא כל מחרוזות.

ככל שהמדיניות כזו תהיה קלה יותר, כך ירגישו יותר אמון הצרכנים כאשר הם נרשמים למוצר שלך. יותר מדי מחרוזות הופכות את הלקוח לחשש.

קלות שימוש / תאימות מכשירים

AirVPN מציע את הרשימה הרגילה של אפליקציות לקוח, כלומר עבור כל המכשירים העיקריים ומערכת ההפעלה.

יש לו אפליקציות לקוח למכשירי Windows, Mac, Android ו- iOS.

תמיכה באפליקציות לקוח של airvpn

נוסף על כך, היא מציעה תמיכה בלינוקס ונתבים יחד עם דפדפן ה- Tor, שהיה החלק המרשים ביותר בקשר לתאימותו מכיוון שאין הרבה VPNs המקדמים שימוש בשירות שלהם באמצעות דפדפן / שירות Tor..

עם זאת, הרגשתי ששירות זה אכן זקוק לכמה לקוחות נישה כמו לאלה של Firestick או Kodi. פונקציונליות עיקרית אחת של VPN בימינו היא ביטול החסימה של אתרי סטרימינג כמו Netflix US, מה שהופך את הכרח שהם יציעו אפליקציות לקוח למכשירים המשמשים לצפייה בשירותים אלה ב-.

שרתי Airvpn

אם VPN אינו מכוון עצמו כ- VPN זורם בימינו, הוא משמש את בסיס המשתמש שלו.

אפליקציות הלקוח נוחות לשימוש ובנויות היטב מצד שני. הם לא’אין לי שום סיבוכים והכי אהבתי אותם זה שהם התחברו לשרת כלשהו בטווח של 3-5 שניות בלבד מהממוצע, מה שהופך את החוויה שלי להשתמש בהם להרבה יותר מהנה..

AirVPN עשתה מאמץ רב בכדי להשיג את הקצה האחורי של אפליקציות לקוח אלה, כך שהם עשויים להיות מעטים בהיבט העיצובי, אך הם מתפקדים היטב. כל התכונות עובדות והן עובדות מהר, ללא עיכובים, נקודה.

זו דוגמה לכל הענף שעוקב אחריו. אין טעם להציע אפליקציית לקוח נוצצת עם ממשק משתמש ו- UX נהדר אם הם לא מצליחים לבצע את הציפיות של המשתמשים.

ביטול חסימת אתרים מוגבלים

לעולם אין מספיק תוכן שתוכל להזרים אי פעם. תמיד יהיה איזה סרט או מופע שהיית רוצה לצפות ביום מסוים ואתה מחפש אותו כדי לצפות בו. אבל מה אם זה לא שם?

זה’זה תופעה שכיחה באתרים כמו Netflix, בהם תוכן רב כלול בספריות אזוריות.

האם airvpn עובד על נטפליקס?

אבל זה לא צריך’לא תהיה בעיה נכון, מכיוון שאתה אמור להיות מסוגל לעקוף בקלות את המגבלות האזוריות הללו באמצעות זכות VPN? ובכן, זה לא כל כך פשוט כמו שאתרי סטרימינג רבים ידועים כיום לשמצה באכיפת איסורי VPN שמייצרים VPNs רבים ללא תועלת לביצוע משימה זו..

בימינו זה דורש מאמץ רב מצד ספק כדי להיות מסוגלים לעקוף את איסור ה- VPN הזה ולבטל את חסימת הספריות האזוריות למשתמשים באתרים כמו Netflix..

כך שאם VPN עדיין יכול לבצע את ההישג הזה, יש להעריך אותו.

אבל האם AirVPN עומד במשימה?

התשובה היא כן מהדהד!

AirVPN יכולה לבטל את חסימת נטפליקס ארה"ב מלפחות 2 מהשרתים שלה, כלומר שיקגו (אלקייד) וג'קסונוויל (פוללוקס).

airvpn מבטל את חסימת נטפליקס

וכדי להוסיף את זה, AirVPN הצליחה גם לבטל את חסימת ה- BBC iPlayer, כך שניתן להניח בבטחה שספק זה הוא ללא ספק אחד מאותם שירותים מעטים שיכולים להיות בחירה טובה מאוד עבור VPN זורם..

AirVPN מציעה גם תמיכה מלאה בפעילויות Torrenting ו- P2P, המהווה תוספת נוספת מכיוון שהיא’יש ביצועים ביטחוניים כה טובים. הספק יכול להועיל ממש לכל משתמש שאוהב אתרי טורנט תכופים.

הערכת רשת שרתים

למרות היותו שירות טוב מאוד בסך הכל, AirVPN לא נופלת במספר מיקומי השרת שהיא מציעה למשתמשים שלה.

בסך הכל, רק 226 שרתים זמינים למשתמשים, שהם נמוכים בהרבה משל הרבה ספקים אחרים המציעים שירות דומה תמורת תג מחיר נמוך יותר.

רשת שרתים

עבור למשל ל- NordVPN יש יותר מ 5000 מיקומי שרת. זה’זה פי 25 פי AirVPN’רשת השרתים.

התפשטות השרת אינה’גם לא נהדר, עם רק 15 שרתים הממוקמים באזור אסיה וכולם ממוקמים בשלוש מדינות מזרח אסיה, כלומר הונג קונג (6), סינגפור (7) ויפן (2).

ישנם שרתים אפסיים לחלוטין במקומות כמו אפריקה, דרום אמריקה, מזרח תיכון, דרום אסיה ומרכז אסיה, מה שהופך את זה מאוד לא סביר שמשתמשים מאזורים אלה יהנו מהמהירות וביצועים טובים אם הם יתחברו לשירות VPN זה, בגלל המרחק העצום חיבור יצטרך לצוץ ממנו, גם אם הוא מחובר לשרת הקרוב ביותר האפשרי.

אבל יש דבר אחד שמאוד אהבתי כאן וזה היה “סטטוס” בדף בו הספק מעדכן דברים כמו מהירות, תנועה, שימוש בנתונים וכו 'בכל שרת ברשימה שלו, ומאפשר למשתמש לדעת בזמן אמת לאיזה שרת הכי טוב להתחבר.

עכשיו מגיע למהירויות שרשת שרת זו יכולה להרשות לעצמה.

AirVPN מהירה יחסית בשרתים אירופיים, אך הביצועים שלה בשרתים בארה"ב לא היו’עד הסימן, להישאר בקושי מעל רמות מקובלות.

אבל ל- AirVPN’האשראי, המהירויות בשרתים בארה"ב בהן נטפליקס עובדת, היו גבוהות מהממוצע בתחום האמריקאי.

תמיכת לקוחות AirVPN

אחת הנקודות החלשות ביותר של AirVPN היא מיושנת ותמיכה בלקוחות.

ספקי VPN מובילים רבים בתעשייה מציעים כעת תמיכה בצ'אט חי שיכולים לשמש את הלקוחות עבור דברים כמו פתרון בעיות, הבנת תהליך ההחזר, סיוע בהתקנה וכו '. צ'אט חי מאפשר למשתמשים ליצור קשר עם צוות התמיכה של ספק אמיתי. זמן.

תמיכה בדוא"ל על ידי הגשת טפסי יצירת קשר אינה יכולה להתאים לתמיכה בצ'אט בשידור חי’זה מה ש AirVPN צריך להבין.

טופס יצירת קשר עם airvpn

AirVPN מציע שירות טוב מאוד בחזית הפרטיות וביצועיו ללא ספק, טובים להפליא, אך בפרטים הקטנים האלה אתה מפסיד בכך שהשירות שלך יספור,

הגשתי טופס תמיכה וקיבלתי תגובה תוך פרק זמן של שעתיים, שהוא מהיר יחסית לפי המדיום הזה, אך הוא עדיין לא מתאים לצ'אט חי, שהוא כמעט מיידי.

הספק צריך להתחיל להציע תמיכה בצ'אט חי בכדי לתת לשירותו דחיפה בחזית ההנחיות של הלקוחות.

סיכום

כעת, לאחר שבדקתי וביקורת כמעט על כל היבטי השירות, השאלה היחידה שנותרה היא האם אני ממליץ למשתמשים להירשם לשירות זה?

כן, ללא ספק.

זה’מכיוון שלמרות חסרונות רבים שאינם תומכים בצ'אט חי או מספר שרתים נמוך, ל- AirVPN יש דבר אחד נכון, כלומר מכשיר האבטחה שלו. עם ספק זה, אתה תמיד יכול להיות סמוך ובטוח שפרטיותך תישאר מוגנת באופן מקוון, ללא מחרוזות.

אם AirVPN יכול להתגבר על כמה סדקים בשריון, אזי מעט יעצור את זה מלהפוך לשירות VPN כל-כך מהמם. נסה את זה פעם אחת ותודיע לי איך הייתה החוויה שלך בשדה התגובות למטה.

Похожие статьи

 • סקירת VPNBaron 2019

  תחום השיפוט רומניה מחיר 5.54 $ שרתים 13 יומנים ללא יומנים הצפנה OpenVPN / L2TPIKEv2 ביטול החסימה של Netflix כן מפתה כן עובד בסין לא מומלץ...

 • סקירת VPNSecure 2019

  מבוסס על מיקום יוצא דופן עבור שירות VPN, VPNSecure.me didn’במבט ראשון זה נראה כמו שירות מתאים, אך לשירות זה יש הרבה פנים...

 • ביקורת TigerVPN 2019 - VPN רב עוצמה הזקוק לדחיפה קטנה!

  TigerVPN, שהוקמה בשנת 2011, היא ספקית סלובקית של שירותי רשת פרטית מאובטחת. זה בבעלות ‘טייגר בעבודה’ - חברה טכנולוגית...

 • סקירת VPN של Browsec 2019

  תחום השיפוט רוסיה מחיר 1.99 $ לחודש על תוכנית תוכנית לשנה אחת 36 שרתים ב 32 מקומות יומנים חנויות חנויות יומנים שירות פרוקסי הצפנה (ללא הצפנה) ביטול החסימה...

 • ביקורת VPN של Hola 2019 - מסוכן “חינם” VPN להימנע!

  הושק בשנת 2017 והוקם על ידי עופר וילנסקי ודרי שריבמן, VPA של הולה הוא שם מוכר בקרב חינמי חינם. זה משתמש במודל freemium, כלומר הם...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me