סקירת גישה פרטית לאינטרנט 2020

סמכות שיפוט ארה"ב
מחיר 2.91 $
שרתים 3272
יומנים לא
הצפנה AES-256
מבטל את חסימת Netflix כן
מפחיד כן
עובד בסין כן
מומלץ  כן
אתר אינטרנט https://www.privateinternetaccess.com/
תאימות חלונות, אנדרואיד, אפל

גישה לאינטרנט פרטי הינה ספקית VPN מבוססת ארה"ב המציעה פתרונות פרטיות ואבטחה באמצעות רמות הצפנה חזקות ומספר שרתים הנמצאים ברחבי העולם. סקירה זו של גישה פרטית לאינטרנט מעריכה את הלגיטימיות ואת יכולתו של שירות VPN’התביעה בגין מתן פרטיות ואנונימיות למשתמשים דרך האינטרנט. קרא את הסקירה הזו על גישה פרטית לאינטרנט ואת חוות הדעת האחרונה של המשתמשים המכוסה על ידי vpn הטוב ביותר.

מקצוענים

 1. יומני אפס (אפילו ה- FBI נכשל פעמיים ברכישת נתונים)
 2. 3386 שרתים ומעלה ב 17 מדינות שונות
 3. פרוטוקולי OpenVPN, L2TP / IPSec ו- PPTP
 4. הצפנת AES 256 סיביות
 5. תכונת צ'אט חי 24/7
 6. תמיכת לקוחות טובה
 7. לקוח VPN קל לשימוש

חסרונות

 1. מבוסס בארה"ב (מתחת לרדאר של בריתות עיניים, 9 עיניים ו -14 עיניים)
 2. מהירויות הורדה איטיות
 3. אין ניסיון חינם
 4. פחית’t בחר פרוטוקולים מלקוח התוכנה

קבל גישה לאינטרנט פרטי

Contents

יומנים ומדיניות פרטיות

ספקי VPN רבים טוענים כי הם מציעים “אין מדיניות רישום”, אך מעטים מאוד עוקבים אחר הבטחתם כפי שהדגשנו בפירוט נרחב במדריך שלנו בנושא מדיניות רישום של למעלה ממאה ספקים הפועלים כיום בענף. רוב השירותים שבדקנו, יש לרשום כמה נתוני הפעלה / חיבור מינוריים. זה עלה רק לאור, לאחר ש- VPN- נתונים אלה היו נתונים לחקירות רשמיות כאשר נמצאו משתמשים המשתמשים בשירותים לפעילויות בלתי חוקיות. דוגמא אחרונה הייתה ל- PureVPN שחשפה פרטי רישום ל FBI.

רקע מקרה

עם זאת, אם אתם מחפשים שירות העומד חזק אפילו מלחץ ה- FBI, עליכם להשתמש בגישה לאינטרנט פרטית. בשנה שעברה נכנס הספק למאבק ההבדל של חקירת ה- FBI, ביחס למשתמש שהודיע ​​בכזב ומפיץ מידע על איומי פצצה. בדצמבר נשלחו מספר איומי מתיחה למגוון שדות תעופה ובתי ספר בשם “אריק מיד”.

חקירות הביאו עדויות לכך שעוקב בשם מקוואטרס השתגע באובססיה כלפי עובד לשעבר דבון קינני. אם עוד לא ניחשתם נכון, אריק מיד הוא שמה של קני’החבר של חברו, שכאשר התעמת עם עצמו באופן בוטה הכחיש את האיומים. החשד פנה כלפי מקווטרס שניסו ליצור קשר עם מעבר העובדים לשעבר יותר ממאה פעמים.

PIA’תגובה

כל הניסיונות ליצור קשר עם דוא"ל, פייסבוק, טוויטר ו- TracFone הוחזרו לכתובת IP מגישה לאינטרנט פרטי. למרות של- FBI היו מספיק ראיות בכדי להרחיק את מקוואטרים, הם ביקשו מה- PIA למסור את בולי העץ שלו. מכיוון שהספק לא שומר על כל פרטי רישום, הוא לא הצליח לשתף פעולה; הבטחת פרטיותו של המשתמש נותר על כנו.

“לאחר שבדקנו את תוקף הזימון ואישרנו, חזרנו מחדש כמו שאנחנו תמיד עושים את תוכן מדיניות הפרטיות שלנו ואז הודענו לסוכן שאנחנו לא רושמים שום פעילות משתמש. הסוכן אישר את הבנתו את החברה שלנו’המדיניות והעמדה ואז רדף לידים חלופיים. דוח זה מבהיר כי PIA אינה רושמת את פעילות המשתמשים ואנחנו ממשיכים לעמוד במחויבותנו למשתמשים שלנו.”

דגל אדום גדול - PIA מבוסס בארצות הברית

ארה"ב היא ככל הנראה המקום הגרוע ביותר בעולם שבו VPN יתבסס.

זה לא רק חלק ממספר רב של בריתות לשיתוף נתונים כמו 14 עיניים כפי שציינו במדריך המפורט שלנו בנושא שיפוט בעייתי, אלא יש לו גם סוגים רבים של חוקים לשמירת נתונים שיכולים ברצינות לאפשר לו לאלץ כל ספק לנתח נתונים בכל עת שהוא רוצה. כל הסוגיות הללו משפיעות על PIA, והופכות כל שירות מספיק טוב אחר, לשירות שצריך’להירשם כמנוי.

עם זאת, מכיוון ש- PIA לא שיתפה עד כה יומנים עם הרשויות, היא הצליחה להציל אמינות מסוימת למרות הימצאה בארצות הברית. עם זאת, אנו לא ממליצים לך לקחת את הסיכון ולחפש ספק שממוקם במקום בטוח יותר כמו ExpressVPN או Surfshark, במקום זאת.

תמחור ותוכניות

PrivateInternetAccess מציע שלוש תכניות תמחור, בדיוק כמו רוב ספקי ה- VPN בענף. אתה יכול לבחור מחשבון חודשי, חשבון שנתי וחשבון שנתי.

תמחור גישה פרטית לאינטרנט

החבילה החודשית מוצעת במחיר של $ 6.95 לחודש שהוא מעט בצד הגבוה בהשוואה לחלק מספקי VPN אחרים. עם זאת, אתה יכול לבחור מחשבונות המשך זמן רב יותר כדי להיעזר במחירים נמוכים בהרבה מכיוון שהחבילה השנתית עולה 3,33 דולר לחודש והתכנית השנתית הכפולה עולה 2.91 דולר לחודש (חצי ממה שעולה חבילות חודשיות).

סקירת גישה פרטית לאינטרנט הראתה שהיא מציעה תמורה נהדרת לכסף שכן כל אחת מהחבילות מגיעה עם אחריות להחזר כספי של 7 יום ומציעה את אותן תכונות ורמת הגנה בכל תוכנית תמחור, ומבטיחה כי הנתונים והפרטיות שלך בטוחים מכל מיני סוגים של איומים באינטרנט. לקבלת קופון הנחה בגישה לאינטרנט פרטי, עיין במבצעי ה- VPN של Black Friday.

קבל גישה לאינטרנט פרטי

ניסיון חינם

אם אתם מחפשים לנסות את השירות בחינם למספר ימים, אנו עצובים לדווח כי גישה לאינטרנט פרטי אינה מספקת ניסויים בחינם בשלב זה. שירות ה- VPN אכן מציע התחייבות כספית למשך 7 ימים מיום ההרשמה.

אנו ממליצים שתנצלו את שבעת הימים הללו ותבדקו את השירות בכל הפלטפורמות והמכשירים בהם אתם משתמשים. נסה שרתים שונים, גש לאתרים מגבילים גיאוגרפיים שונים ובדוק אם יש בעיות עם השירות ותכונותיו.

שרתים

על פי סקירת ה- PIA שלנו, ל- VPN יש מעל 3272 שרתים הפרוסים על פני 33 מדינות ברחבי העולם. בין אלה, כולל אוסטרליה, ברזיל, קנדה, דנמרק, פינלנד, צרפת, הונג קונג, הודו, אירלנד, ישראל, איטליה, יפן, מקסיקו, הולנד, ניו זילנד, נורבגיה, רומניה, סינגפור, דרום קוריאה, שוודיה, שוויץ, טורקיה , בריטניה, ארה"ב. אתה יכול לבדוק PIA’דף הרשת כאן למידע נוסף על מספר השרתים והמיקומים בכל מדינה (צילום מסך למטה).

שרתי גישה פרטיים לאינטרנט

למרות שמספר המיקומים הנתמכים הוא דק, PIA מוסיפה כל הזמן שרתים נוספים לרשימה. לעת עתה הוא ממציא דרך יחס השרת הגבוה שלה למיקום. זה מאפשר למשתמשים להסוות את זהותם המקורית ולהישאר בעילום שם דרך האינטרנט תוך תמריץ נוסף לשימוש בשרתים שמכילים פחות עומס על המשתמשים. כתוצאה מכך, אתה מקבל מהירויות חריגות, ללא קשר לאיזו מדינה אתה מקים חיבור VPN באמצעות PIA - שהוא חיוני לצורך סיבוב והזרמה חלקים.!

ביצועי PIA

כדי לתת לך מושג טוב יותר לגבי אמינות השירות, ערכנו כמה מבחני ביצועים. אם יש לך חשיבות כפולה כלפי ה- VPN, בדיקות אלה עשויות לעזור בתהליך קבלת ההחלטות:

מבחן מהירות

להלן תוצאות בדיקת מהירות בחיבור של 100 מגה-ביט לשנייה כדי לתת לך תצוגה בלתי משוחדת של המהירויות שתוכל למנף בעת חיבור לשרתי PIA שונים.

ספק מקומי מקומי

התוצאות שלהלן יעניקו לך הבנה טובה יותר של ההבדל בין מהירות הרשת הראשית לשרתי PIA Premium.

מבחן מהירות גישה לאינטרנט פרטי

מחובר לשרת PIA France

בדיקות השרת בארה"ב לצרפת הראו רמות מהירות מצוינות. אם כי מהירויות ההורדה וההעלאה פחתו. ה- VPN הצליח לספק הורדה עקבית של 50.67 מגה-ביט לשנייה והעלאה של 35.47 מגה-ביט לשנייה, עם זמן חביון של עד 418 מגה.

מהירות שרת צרפת

מחובר לשרת PIA Australia

גם מבחני השרת בארה"ב לאוסטרליה היו די מרשימים. אתה יכול למנף הורדה של 52.25 מגהביט לשנייה ומהירות של 37.48 מגהביט לשנייה עם איחור של 231 מילימטרים. זה עדיין די הרבה מהירות לגלישה / סיבוב!

מהירות שרת אוסטרליה פיה - -

קבל גישה לאינטרנט פרטי

בדיקת מהירות אמיתית של גישה פרטית למבחנים ושיתוף קבצים ב- P2P

PrivateInternatAccess תמיד זוכה לשבחים כשירות VPN שמבצע את הטוב ביותר בפונקציות בידור הקשורות ל- VPN כמו סיבוב וביטול חסימה של תוכן מוגבל גיאוגרפי..

אבל כל הג'מבו המומבו השיווקי באתר של VPN כן’זה לא מסתכם במשהו אם הספק לא יכול לגבות אותו עם הביצועים בפועל.

וזה’זה בדיוק מה שהשאיר אותנו מאוכזבים מה- PIA כשבדקנו את הביצועים שלה לטורנינג.

PIA שימש בעבר כשירות נהדר למטרות טרנינג, כפי שניתן היה לראות במספר האנשים שהמליצו עליו באופן קולני לאותה מטרה בדף ה- vpn reddit הטוב ביותר ובפורומים אחרים ברשת המדיה החברתית. אבל לאחרונה הביצועים שלה ירדו לאף. ברצינות!

בחנתי את PIA’ביצועים מרתקים על ידי ניסיון להתחבר לאחד משרתי ה- P2P המיוחדים שלה ולהוריד סרט כדי לראות עד כמה זה עובד. ואני חייב לומר, התוצאות היו עגומות.

התחברתי לשרת ישראל שלהם, שאותם הם תארו במיוחד למשימת הטורנינג.

מהירות גישה לאינטרנט פרטית לסיקור

ברגע שהתחברתי לשרת זה, פניתי אל Yts.am, אתר טורנינג פופולרי המכיל הרבה סרטים אחרונים ותכנים מסוג אחר שניתן להוריד בקלות..

הערה: אנו ב BestVPN.co לא מקדמים הורדת תוכן המוגן בזכויות יוצרים בכל דרך שהיא. תהליך ההורדה של קובץ זה הופסק גם הוא באמצע הדרך כדי להבטיח ששום קובץ כזה לא נוחת במערכת שלנו. ההפגנה הזו נועדה רק להציג PIA’הביצועים לטרנינג בלבד.

ב- Yts המשכתי להוריד את הסרט “רקוויאם ללוחם” דרך לקוח Utorrent שלי.

מהירות ה- PIA הגרועה ביותר להורדה

ומהירות ההורדה ב- Torrenting, כמו גם במהירויות ההעלאה היו הרבה מתחת לקבוע. די בכדי לגרום לנו לשדרג את ה- PIA ל- שירות לא מומלץ לטורנינג.

מבחן סיקור PIA

גישה איטית לאינטרנט מהירות איטית לטרנינג:

להלן תוצאות מבחן המהירות של PIA’שרת ישראל:

פינג: 199 גב

הורדה: 3.19 Mbps

העלאה: 2.64 Mbps

סקירת מהירות PIA

אלה התוצאות של א חיבור של 20 Mbps, מה שאומר ש- PIA’שרת ישראל הוריד את מהירויות ההורדה שלנו ביעילות 84%, וזה פשוט לא מקובל על VPN שמקדם את עצמו ב- Torrenting.

PIA’אובדן המהירות ששימש לרחף סביב 30-40% סימן רק כמה חודשים אחורה. אולי הם עוברים שלב גרוע והדברים ישתפרו בקרוב, אך לעת עתה, PIA היא בהחלט לא VPN שעליכם ללכת אליו אם אתם מחפשים להשיג חווית פרמינט טורנינג..

מבחן Netflix לגישה לאינטרנט פרטי - האם זה עובד?

הייתי סוערת מהביצועים המפחידים של מבחני מהירות PIA, אבל בכל זאת, ציפיתי לספק הרבה יותר טוב מהספק כשמדובר בביטול חסימת Netflix.

אבל, שוב נשארתי מאוכזב מכיוון ש- PIA לא הצליחה לבטל את החסימה של נטפליקס ארה"ב פעמיים לפני שהתחברתי לפעם השלישית.

ביקורת גישה לאינטרנט פרטית נטפליקס

התחברתי ל- PIA’שרת ניו יורק בעת שניסה לבטל את חסימת Netflix מכיוון שזה היה השרת הטוב ביותר שלהם למשימה שקודם לכן.

מבחן אמיתי נטפליקס לאינטרנט פרטי

וכשסוף סוף הצליחה PIA לבטל את החסימה של Netflix US, החלטתי להזרים את Ex Machina, שהוא סרט מוגבל גיאוגרפי הזמין רק למשתמשים של Netflix בארה"ב..

גישה פרטית לאינטרנט עובדת על נטפליקס

כן, הסרט זרם אבל שוב נתקלתי באותה סוג של בעיה שעשיתי עם מהירות ה- VPN של PIA כמו שעשיתי עם זה בטורנינג.

מהירות ה- VPN של ה- PIA הייתה כל כך איטית, ראשית, הסרט אכן המון. ובהרבה, אני מתכוון להרבה.

שנית, מהירות ה- PIA לא עשתה זאת’לא לאפשר לסרט להגיע אי פעם באיכות HD. הדגנים שעל המסך נותרו בכל מקום.

גישה איטית לאינטרנט במהירות איטית עבור נטפליקס

כפי שכבר הסברתי שמהירות הגישה לאינטרנט פרטית הייתה איטית למדי בנטפליקס, אני צריך להראות לכם כמה איטי היה בפועל.

להלן תוצאות מבחן המהירות לשרת ניו יורק מאת PIA:

פינג: 241 גב

הורדה: 3.03 Mbps

העלאה: 1.60 Mbps

מהירות הגישה לאינטרנט פרטית נטפליקס היא הגרועה ביותר

שוב מהירות הזרימה נותרה במצב טווח של 3 מגהביט לשנייה בחיבור האינטרנט שלי עם 20 מגהביט.

מהירות גישה פרטית לאינטרנט היא הסיבה המדויקת לכך שהספק לא עבד טוב עם סטרימינג נטפליקס.

הפונקציות האחרות עדיין מקובלות למדי, כמו שהיא הצליחה לבטל את חסימת האתר’הגרסה האמריקאית בניסיון השלישי, אך עדיין, אם המהירויות אינן מוגבלות למקובל עבור סטרימינג, אנו מדברים בטווח של אובדן מהירות של 30% בממוצע, אז PIA לא תישאר בעתיד VPN מתאים ל- Netflix.

שירות לקוחות

גישה לאינטרנט פרטי משתמשת בשיטות שונות כדי להגיב למשתמשים שלה’ שאילתות. חשוב לכל שירות, במיוחד בענף ה- VPN, שיהיו ערוצים שונים דרכם משתמשים יכולים לתקשר עם השירות כדי לבקש עזרה..

PrivateInternetAccess משתמש בתכונת צ'אט חי כמו גם בבסיס ידע ובקטע שאלות נפוצות כדי לפתור בעיות משתמשים ולענות על הדרישות שלהם..

צ'אט חי

בסקירת הגישה הפרטית שלנו לגישה לאינטרנט בדקנו את תכונת הצ'אט החיה והיינו מרוצים מהתוצאה הכוללת שלו. למרות שלקח זמן מה לצוות התמיכה בלקוחות להיכנס לאינטרנט ולהשתתף בצ'אט שלנו, איש הצוות מיהר להשיב לשאילתה שלנו והדריך אותנו בצורה מתאימה.

תכונת הצ'אט החי זמינה 24/7 לאורך כל היום והיא נוכחת 365 ימים בשנה. זה מראה ש- PIA מחויבת לספק חווית משתמש באיכות גבוהה ומסורה לפתרון בעיות VPN שלך.

בסיס ידע

ל- PIA בסיס ידע מקיף ומפורט שאפשר לגשת אליו מה- ‘תמיכת לקוחות’ אפשרות מהאתר. בבסיס הידע ישנם מדריכי התקנה, קבצי תצורה לפרוטוקול OpenVPN ומידע על התכונות השונות המוצעות.

סעיף שאלות נפוצות

ניתן לגשת לחלק השאלות הנפוצות מה- ‘צור קשר’ נגיש מראש האתר. החלק השאלות הנפוצות מכיל מידע בסיסי על שירות VPN VPN, תכונותיו, מדיניות הפרטיות ומידע על התשלומים.

אם אתה משתמש חדש או שאתה מתכנן להשתמש ב- PrivateInternetAccess, אז דרך השאלות הנפוצות היא נקודת התחלה טובה מכיוון שהיא תעניק לך מספיק מידע על התחל אודות השירות.

אפשרויות תשלום

גישה לאינטרנט פרטי מקבלת אמצעי תשלום שונים. אלה כוללים תשלומי אשראי וכרטיסי חיוב, כמו גם PayPal, אמריקן אקספרס, BitCoin, Ripple, Pay Garden ושיטות תשלום רבות אחרות. אתה יכול גם לשלם עבור השירות באופן אנונימי באמצעות כרטיסי המתנה של Wal-Mart, Starbucks, Macy’s וכו '.

אמצעי תשלום פרטיים בגישה לאינטרנט

קבל גישה לאינטרנט פרטי

תהליך ההרשמה

תהליך ההרשמה לגישה לאינטרנט פרטי הוא קל ודורש מספר צעדים. התהליך תלוי בשיטת התשלום שתבחר. השתמשנו ב- PayPal לרכישת השירות וזה הפנה אותנו ישירות ל- PayPal’דף האינטרנט של s. כל שעליך לעשות הוא למלא את הפרטים ואת זה’זהו, סיימת.

אם בחרת להשתמש באפשרות כרטיס האשראי לתשלום, היא דורשת מידע אישי קצת יותר כולל כתובת הדוא"ל שלך. אתה יכול להשתמש בכרטיס מתנה או לשלם עם ביטקוין אם אתה רוצה לשלם בעילום שם.

לקוח חלונות PIA

לאחר ההרשמה לשירות, באפשרותך להגדיר את שירות ה- VPN באמצעות תצורה ידנית או להשתמש בלקוח VPN. הלקוח זמין עבור Windows (XP וגירסאות מתקדמות יותר) ו- Mac OS X (גרסה 10.6 ומעלה). אתה יכול להוריד את הלקוחות מה - ‘תמיכת לקוחות’ בחינם.

לאחר שתוריד את הלקוח, אתה רק צריך להזין את שם המשתמש והסיסמה ולהתחבר לשירות VPN. ישנן כמה הגדרות מתקדמות בהן תוכלו גם להשתמש בעת הכניסה ללקוח.

אתה יכול לבחור את סוג החיבור הרצוי לך, יציאה מרחוק, או אם ברצונך להשתמש בהעברת יציאה, מתג הרוג VPN, הגנת דליפות DNS או הגנת דליפות IPv6.

אתה יכול גם להשתמש בלקוח כדי לבחור את רמת ההצפנה, אימות הנתונים ולחיצות יד שאתה רוצה להגנה.

תאימות

בסקירת הגישה הפרטית שלנו לאינטרנט, שמחנו על מספר המכשירים ומערכות ההפעלה שהשירות תואם להם.

באפשרותך לקבוע את התצורה של ה- VPN ב- Windows וב- Mac באמצעות לקוח התוכנה או על ידי הגדרה ידנית. ניתן להשתמש בשירות גם במכשירי iOS ו- Android באמצעות הוראות ההתקנה המסופקות. PIA עובד גם במכשירי Ubuntu Linux, נתבים שונים ומכשירי Boxee Box.

זה מספק הגנה בפלטפורמות מרובות ויחד עם תכונת ההתחברות המרובה אתה יכול להישאר מוגן תוך כדי הנאה מחופש באינטרנט.

הדרכות מסופקות

גישה לאינטרנט פרטי מציע מדריכי התקנה ומדריכים להגדרת התצורה של השירות בכל אחד מהמכשירים שהוא תואם. ניתן לגשת להוראות ההתקנה של PIA מה- ‘תמיכת לקוחות’ עמוד באתר.

מדריכים אלה מספקים הוראות שלב אחר שלב להגדרת התצורה של השירות וקיימות הדרכות נפרדות להגדרת פרוטוקולים שונים בהתקנים תואמים. ישנם קבצי תצורה של OpenVPN שניתן להוריד גם מדף זה.

פרוטוקולים והצפנה

PrivateInternetAccess מספק אמצעי אבטחה חזקים על ידי שילוב של פרוטוקולים ורמות הצפנה שונות. הפרוטוקולים המוצעים על ידי PIA הם PPTP, L2TP / IPSec ו- OpenVPN. פרוטוקולים אלה פועלים בשילוב עם רמות הצפנה כדי להגן על הנתונים שלך מפני איומים שונים.

רמות ההצפנה כוללות AES (CBC Blowfish) 128 סיביות והצפנה של 256 סיביות. אם אתה משתמש בתוכנת הלקוח של השירות, אתה יכול גם לבחור את הגדרות אימות הנתונים ולחיצת היד להגנה על הנתונים והזהות שלך..

עם זאת, אין אפשרות לבחור את הפרוטוקול באמצעות תוכנת הלקוח שכן היא מגיעה עם הגדרות ברירת המחדל של פרוטוקול OpenVPN. אתה יכול להגדיר באופן ידני את הפרוטוקול לפי בחירתך אם אינך מעוניין להשתמש ב- OpenVPN.

קבל גישה לאינטרנט פרטי

תכונות נוספות

PIA בהחלט עושה את הקילומטר הנוסף בכך שהיא מציעה למשתמשים תאימות ואמינות נוספות. כשאתה בוחר בשירות, אתה יכול להיות סמוך ובטוח למנף מספר תכונות שימושיות. בין אלה, כוללים:

™ PIA Mace חוסם מודעות, עוקבים, עוגיות

MACE היא מערכת חדשה המוצעת על ידי PIA, אשר מגבירה עוד יותר את הלקוח’אבטחה ופרטיות. תכונה זו מחזירה כתובות IP של שמות דומיין לא רצויים, ככתובת שאינה ניתנת לניתוב. כתוצאה מכך, ה- VPN יחסום מודעות מעצבנות מכל האתרים, מה שחוסך את הנתונים ואת רוחב הפס שלך. על ידי חסימת עוקבים ועוגיות, תוכלו להבטיח שהזהות שלכם תישאר בטוחה לחלוטין. החלק הטוב מכולם: אינך צריך להוריד אפליקציה נפרדת עבור תכונה זו, מכיוון שהיא מובנית עם ה- VPN.

עמיתים לעמית (P2P) / טרנינג

אם אתם מחפשים VPN אמין שאינו מציב מגבלות רוחב פס או עוקב אחר הפעילות המגרה שלכם, PIA היא בהחלט בחירה טובה. השירות מציע אנונימיות מלאה אך במהירויות מוגבלות. זה מבטיח שהזהות שלך תישאר בטוחה בכל עת ותוך כדי תוכל להוריד כל מה שתרצה ברמת הנוחות המרבית.

SOCKS5 פרוקסי

גישה לאינטרנט פרטי אף תומכת בפרוקסי SOCKS5, שמבטיח את האבטחה הגבוהה ביותר לפעילות P2P / Torrenting. פרוטוקול זה תומך בטכנולוגיות רשת מתקדמות כמו IPv6 ו- UDP, מה שמבטיח להישאר בטוח בכל עת. אתה יכול להרגיש סמוך ובטוח כי זהותך נשארת אנונימית לחלוטין מסוכנויות ממשלתיות סקרניות ומספקי שירותי אינטרנט מקומיים.

מתג להרוג אינטרנט

מתג להרוג האינטרנט מאפשר לך להפסיק את חיבור האינטרנט שלך כאשר ה- VPN מתנתק. זה שומר עליך מוגן ושולל כל סיכוי של ישויות זדוניות לגשת לנתונים שלך או לדעת את זהותך אם VPN נכשל.

שילוח נמל

תכונת העברת היציאות מאפשרת להפנות תקשורת מסוימת לשער ספציפי. עם זאת, זה מצמצם את הפרטיות ו- PIA ממליצים להרחיק את התכונה הזו ממנה אתה מעריך אבטחה גבוהה.

הגנת דליפות DNS

באמצעות תכונה זו אתה מקבל הגנה מוחלטת כאשר ה- DNS שלך מועבר דרך ה- VPN. בדרך זו אתה מוגן מפני דליפת DNS והפרטיות שלך נותרת על כנה.

הגנת דליפות IPv6

הגנת הדליפה של ה- IPv6 מבטלת את התנועה העוברת ב- IPv6 בזמן שאתה משתמש ב- PIA VPN. זה מבטיח שלא תהיה נזילה של תנועת IPv6.

כניסות מולטי

באמצעות Privateinternetaccess אתה יכול לחבר עד 5 מכשירים שונים בו זמנית באמצעות אותו חשבון. תכונת חיבורי ההתחברות הרבים מאפשרת למשתמשים את הגמישות והבטיחות של האינטרנט ללא קשר לאיזה מכשיר או פלטפורמה הם רוצים להשתמש.

קבל גישה לאינטרנט פרטי

כיצד להשתמש בגישה לאינטרנט פרטית (PIA) בסין?

בדומה לספקים אחרים, PIA’אתר האינטרנט שלה אינו נגיש בסין, בעקבות מגבלות הממשלה על שירותי VPN בסין. זה מאפשר לך אפשרות אחת בלבד לשימוש בגישה לאינטרנט פרטית (PIA) בסין: הגדר את ה- VPN באופן ידני. בזמן ש “חומת אש נהדרת” האם חוסם חיבורי VPN שהוא יכול למצוא, הוא מציע מרחב מסוים לחיבורי IPSec / L2TP. עקוב אחר PIA’מדריך כיצד להתקין את הפרוטוקול במכשירים שונים. זה כולל גם הוראות לנתבים, טלפונים אנדרואיד, iOS ושולחן העבודה.

חלופות מומלצות ל- VPN VPN

PIA הייתה ספקית מובילה לפני כמה שנים, אך מאז הפסידה הרבה מהברקיות והאמינות שלה, מכיוון שהיא הפילה תכונה חשובה אחת אחרי השנייה. עכשיו זה לא’אני לא מציעה לבטל את חסימת Netflix US או כל שירות סטרימינג אחר כמו דיסני פלוס. יכולותיו המפחידות אפילו הלכו רחוק ככל שהמשתמשים התלוננו רבות על טיפות חיבור וטיפות איטיות. זו הייתה נפילה קשה מהחן של PIA.

PIA לא מומלצת על ידינו במתכונתה הנוכחית מכיוון שהיא מתומחרת גבוהה מדי ב 3.11 $ לחודש או $$ 87.87 בעסקה לשנתיים שלה ומביאה למשתמש פחות ערך בערך.

האלטרנטיבה הבאה הטובה ביותר אליו כרגע היא PureVPN שעדיין די עשיר עם התמיכה הייעודית שלה לביטול חסימת Netflix, טרורינג ופעילויות קשורות אחרות. ואתה יכול לקבל PureVPN במחיר של 2.88 $ לחודש בלבד או 69 $ מחויב פעם אחת אם אתה הולך על העסקה לשנתיים שהיא חבילת המנויים הזולה ביותר שלה.

חלופות פרטיות לאינטרנט (PIA)

PIA הייתה ספקית מובילה לפני כמה שנים, אך מאז הפסידה הרבה מהברקיות והאמינות שלה, מכיוון שהיא הפילה תכונה חשובה אחת אחרי השנייה. עכשיו זה לא’אני לא מציעה לבטל את חסימת Netflix US או כל שירות סטרימינג אחר. יכולותיו המפחידות אפילו הלכו רחוק ככל שהמשתמשים התלוננו רבות על טיפות חיבור וטיפות איטיות. זו הייתה נפילה קשה מהחן של PIA.

PIA לא מומלצת על ידינו במתכונתה הנוכחית מכיוון שהיא מתומחרת גבוהה מדי ב 3.11 $ לחודש או $$ 87.87 בעסקה לשנתיים שלה ומביאה למשתמש פחות ערך בערך.

האלטרנטיבה הבאה הטובה ביותר אליו כרגע היא PureVPN שעדיין די עשיר עם התמיכה הייעודית שלה לביטול חסימת Netflix, טרורינג ופעילויות קשורות אחרות. ואתה יכול לקבל PureVPN במחיר של 1.99 $ לחודש בלבד, אם אתה הולך על עסקה לשנה שהיא אחת מחבילות המנויים הזולות ביותר שלה.

ספקי VPN

מבטל את חסימת Netflix US

מציע מהירויות מהירות

הצפנה

פרוטוקולים

כניסה עם ריבוי כניסה מותרת

תמחור

קרא ביקורות

אתר אינטרנט

NordVPN PureVPN
כן כן
מהיר מעל הממוצע / הממוצע
קידוד AES-256 בכל הפרוטוקולים שהוא תומך בהם קידוד AES-256 בכל הפרוטוקולים שהוא תומך בהם
OpenVPN, IPSec & IKEv2 OpenVPN, L2TP, PPTP & SSTP
6 5
2.99 דולר לחודש בתכנית מנוי לשלוש שנים ($ 107.55 מחויב פעם אחת) 2.88 $ לחודש בתכנית מנוי לשנתיים ($ 69.00 מחויב פעם אחת)
סקירה של NordVPN סקירה של PureVPN
בקר ב- NordVPN בקר ב- PureVPN

סיכום

גישה לאינטרנט פרטי הוא אחד משירותי VPN מהסוג המציע אבטחה ופרטיות הדוקים. השירות מעריך הגנה מפני איומים שונים באינטרנט ומספק אותו באמצעות פרוטוקולי האבטחה שלו ורמות ההצפנה.

בסקירת הגישה הפרטית שלנו לאינטרנט, שמחנו מהחבילה הכוללת המועברת על ידי השירות. מלבד מהירויות ביצועים איטיות, השירות קל לשימוש ולהגדרה. בשילוב עם תמיכת לקוחות טובה והוראות הוראות התקנה, PIA מציע תמורה טובה לכסף.

אז אם אתם מחפשים שירות VPN המספק אבטחה מהשורה הראשונה ושומר על פרטיותכם באינטרנט, שום דבר לא מתקרב יותר מאשר גישה פרטית לאינטרנט..

Похожие статьи

 • סקירה של המנהרה הפרטית 2020

  תחום השיפוט ארצות הברית מחיר 3 $ לחודש (36 $ בתכנית השנתית שלה) שרתים 22 שרתים ב 12 מדינות יומנים שומר על יומנים רגישים במשך 14 יום הצפנה...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me