סקירה של 12VPN

סמכות שיפוט הונג קונג
מחיר 5.99
שרתים 25
יומנים לא
הצפנה AES 256, OpenVPN, SSTP, IKEv2, IPSec ו- PPTP
מבטל את חסימת Netflix לא
מפחיד לא
עובד בסין כן
מומלץ  כן
אתר אינטרנט 12vpn.net
תאימות

עם שם די אירוני לשירות VPN, 12VPN הוא ספק שיש לו’לא קיבלתי את נתח ההוגן של ביקורות עד כה.

זה’זהו שירות קטן שממוקם בהונג קונג, והוא בהחלט לא כמו ספקי ה- VPN הטובים ביותר הממוצע שלך. עם זאת, קטן’זה לא משווה להיות רע בכלל, מכיוון שלעיתים אפילו הסלולים ביותר של השירותים יכולים להפתיע אותך באמצעות שקע ניכר של הביצועים והכוונות שלהם להבטיח פרטיות באינטרנט.

וזה’נפלתי לקראת ניתוח השירות וההיבטים השונים שלו כדי ליידע את המשתמשים מה הם בדיוק מצפים מספק זה.

סקירה של 12VPN

אז הנה סקירה מקיפה שלי על 12VPN עם ביקורות מפורטות על תמחור, אפליקציות, אבטחה ועוד מאת BestVPN.co!

סקירת אבטחה 12VPN

ראשית, ראשית, VPN צריך להבטיח פרטיות בכל מחיר והוא לעולם לא יכול לאפשר למשתמש’שומר למטה. ולמרות הצגת תכונות ופונקציונליות מהבהבות, האבטחה היא עדיין העדשה החשובה ביותר שדרכה שופטים VPN.

מאפייני אבטחה 12vpn

12VPN מציעה את הצפנת התקן הצבאי AES 256 כיתה צבאית ותומכת גם בפרוטוקולים עיקריים כמו OpenVPN, SSTP, IKEv2, IPSec ו- PPTP, שהיא בהחלט חבילת אבטחה יציבה..

עם זאת, למרות הצעות האבטחה הללו, 12VPN’מדיניות הכריתה בלטה בהיעדרה. הספק אינו מזכיר זאת בכל האתר, המוזר כ- VPN’השקיפות ביחס למדיניות הרישום שלה היא קריטית בכדי לתת לה חכם ביטחוני חולף.

אם אין מדיניות רישום באתר, אני לא יכול לתת לה דירוג אבטחה מלא. פרק זמן.

12VPN’סקירת תשתיות שרת

ספק זה מציע מגוון שרתים מוגבל ביותר עם 14 מיקומים בלבד כולל מדינות כמו ארה"ב, בריטניה, קנדה, יפן, סינגפור, ספרד, צרפת, הולנד, שוויץ, ישראל, הונג קונג, שוודיה, טורקיה וגרמניה. עם זאת בהשוואה לשרתי PureVPN או לשרתי VPN של Surfshak זה די נמוך, מכיוון שהם מציעים יותר מ 500 שרתים ב 100+ אזורים..

12VPN די ממוקד בשירות לקוחות סינים, וזה נהדר מכיוון שאין הרבה VPN שלא מתמקדים בשוק אלא למעשה מספקים לו פונקציונליות למופת..

השרתים שלה במדינות כמו יפן והונג קונג מאותתים על כך ש- 12VPN מתכוונת להציע ללקוחות סיניים במהירויות מהירות יותר בגלל קרבת שרתים קרובה יותר.

מיקומי השרת האחרים הם קונבנציונליים, כלומר מתמקדים בעיקר בצפון אמריקה ובאירופה. הפתעה גדולה כאן הייתה ש- 12VPN מציעה לטורקיה מיקום שרת שיכול לאפשר ללקוחות המזרח התיכון לקבל חוויה טובה יותר. שרת זה יאפשר גם למשתמשים ממזרח אירופה שכן טורקיה קרובה יותר למדינות כאלה.

מיקומי שרת 12vpn

האכזבה העיקרית כאן הייתה ש- 12VPN לא היה ה- VPN הטוב ביותר עבור נטפליקס ארה"ב, כאשר ה- VPN עבר רק פעמיים בלבד ב 23 ניסיונות שאינם על פי התקנים.

12VPN’סקירת תוכנית תמחור

בדרך כלל ספק זה מציע שלושה סוגים של תוכניות ופרטיו הם כדלקמן:

 • תכנית חודשית: 10.99 $ לחודש
 • תוכנית חצי שנתית: 8.99 $ לחודש (53.95 $ מחויבים פעם אחת)
 • תכנית שנתית: 5.99 $ לחודש (71.88 $ מחויבים פעם אחת)

תוכניות תמחור 12vpn

על פי הניסיון שלי בתעשייה, התמחור של 12VPN הוא מעט יקר מדי בהשוואה לתכונות והפונקציות שהוא מציע. המחירים שלה לעסקות החודשיות וחצי השנה כמעט משתווים ל- ExpressVPN, שהוא אולי הטוב ביותר בעסק כרגע.

אתה לא יכול לגבות מחירים גבוהים כמו המוביל בתעשייה כאשר השירות שלך קטן בהרבה בהשוואה אליו. ה- VPN אינו’לא רע בכלל, מה’זה לא טוב, אפילו עבור הספק עצמו, הוא התמחור. התוכנית הטובה ביותר היא העסקה השנתית ומגיעה במחיר של 5.99 $ לחודש, דבר שיכול להיות מקובל, אבל אם משתמש יכול לקבל מנוי NordVPN בסכום דומה מדוע הוא יעבור ל- 12VPN? פשוט לא’זה לא הגיוני.

אני ממליץ על 12VPN להביא את המחירים שלה לפחות 1.5 דולר לכל תוכנית’מחירים חודשיים אם היא רוצה להפוך את המותג שלו ליותר מושך עבור לקוחות פוטנציאליים.

12VPN מציעה לך ערבות להחזר הכסף של 14 יום, כך שבוודאי תוכל להיות מוקנית בשירות כדי לנסות זאת בעצמך, מבלי לוותר על הסיכויים להחזיר את כספך למקרה שאתה פשוט לא’לא אוהב את זה.

אמצעי התשלום העיקריים כוללים כרטיס חיוב / אשראי, PayPal, UnionPay וביטקוין (למשתמשים אנונימיים). האפשרויות נראות מוגבלות אך הן מציעות גם אמצעי תשלום סיני ייעודי למשתמשים סיניים, ובכך משיגות כמה נקודות מרכזיות עבור תכונה כה נהדרת מכוונת משתמש.

אפליקציות לקוח של 12VPN

בהיום’בעולם, VPN צריך להציע יישומי לקוח מרובים אם הוא רוצה לספק לקהל רחב יותר וזה’מכיוון שמשתמשים מודרניים יכולים להשתמש בכל מיני מכשירים שהם זקוקים להם לאבטחה.

12VPN מציע רק את חבילת אפליקציות הלקוח הבסיסית עם Windows בלבד. אפליקציית מק, iOS ואנדרואיד זמינה בנוסף להרחבת הדפדפן עבור מוזילה וכרום.

יישומי לקוח 12vpn

בדקתי את אפליקציית לקוח Windows ואני חייב לומר שזה חלק אחד שיש לספקים אחרים הרבה מה ללמוד מ- 12VPN.

קל וניתן לנווט בקלות עם לקוח VPN שאינו מהבהב וכולל כל פעילות שנעה בין מעבר שרתים לבין החלפת תכונות. כן, ספקים מרכזיים מציעים לוחות מחוונים מהבהבים ללקוחות ה- VPN שלהם, אבל הם עמוסים מכדי שהתחיל והתחיל יוכלו להבין אותם..

לא דווח על דליפות DNS משמעותיות מהקשר המופעל באמצעות אפליקציית לקוח Windows.

לאחר שעיינתי ביסודיות את ההיבטים העיקריים של השירות, אני צריך לפרט את החסרונות, כלומר הבעיות בשירות שצריך לגהץ בהקדם האפשרי, בכדי לשפר את ביצועי השירות:

מקצוענים

 • עכשיו, בואו’תסתכל על החיוביות:
 • היו כמעט אפס התמוטטויות במהלך ריצת הבדיקה של 35 שעות של VPN זה, דבר מדהים
 • אפליקציית הלקוח היא קלה ומשיבה
 • Socks5 Proxy זמין לחובבי הסטרימינג
 • גרבי צל זמינים ובכך הופכים את השירות למיומן יותר בפיצוץ דרך חומת האש של צ'יינס

חסרונות

 • מהירויות מקובלות אך לא בוערות במהירות, מה שהופך לפעמים הורדה וזרם לבעיה
 • האתר מורכב מדי באופן מגושם, ולכן מקשה על המשתמשים לנווט דרכו.
 • מדיניות הרישום אינה מוזכרת בשום מקום
 • אין מתג Kill זמין ובכך מסכן את המשתמשים במקרה של התמוטטות שירות
 • תמיכה בנטפליקס היא תקלה והיא אינה’לא אמין
 • הספק עדיין תקוע בתמיכה בדוא"ל כמצב ההתכתבויות העיקרי עם שאילתות המשתמשים. תכונה של צ'אט חי תהיה מורגשת יותר.

סיכום

12VPN הוא לא שירות גדול כפי שאפשר לשער כעת, ויש לו אפילו כמה ליקויים משמעותיים, עם זאת, מאפייני האבטחה שלו היו בראש השורה, כלומר לא היו תקלות, אין דליפות DNS, ולא דליפות IPV6 בין היתר. נוסף על כך, השירות הוא אחת האפשרויות המתאימות ביותר עבור משתמשי VPN הסינים.

אני ממליץ על 12VPN להתמקד בשיפורים שכן יש בו פוטנציאל עצום להיות שם עם הטובים ביותר ב 3-4 השנים הבאות.

Похожие статьи

 • סקירת IVPN 2020

  תחום שיפוט גיברלטר מחיר 8.33 שרתים 3152 יומני אין הצפנה AES-256 ביטול החסימה של Netflix כן מפתה כן עובד בסין כן מומלץ כן אתר...

 • סקירת AirVPN 2019

  ל- AirVPN יש אולי קו התייג הראוי ביותר המצטמצם בכל ענף ה- VPN. זה מגדיר את השירות באמצעות מילים אלה “האוויר לנשום את האמיתי...

 • ביקורת VPN של אנונית

  תחומי שיפוט סיישל מחיר 3.99 $ לחודש (תכנית לשנה) שרתים 150+ ב 32 מדינות יומני אין הצפנה AES-256 ביטול חסימת נטפליקס כן מפחיד כן עובד...

 • סקירה של המנהרה הפרטית 2020

  תחום השיפוט ארצות הברית מחיר 3 $ לחודש (36 $ בתכנית השנתית שלה) שרתים 22 שרתים ב 12 מדינות יומנים שומר על יומנים רגישים במשך 14 יום הצפנה...

 • סקירת VPNBaron 2019

  תחום השיפוט רומניה מחיר 5.54 שרתים 13 יומנים ללא יומנים הצפנה OpenVPN / L2TPIKEv2 ביטול החסימה של Netflix כן מפתה כן עובד בסין לא מומלץ...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me