ZenMate İnceleme 2020

yargı Berlin
Fiyat 3 Yıllık Planda 1,64 ABD doları / ay
Sunucular 37 Ülkede 2.600 Sunucu
Kütükler Günlük Yok
Şifreleme 128 bit AES-GCM
Engellemeyi kaldır Netflix Hayır
torrenting Hayır
Çin'de Çalışır Hayır
Önerilen  Hayır
İnternet sitesi https://zenmate.com/
uygunluk Windows, Android, Apple

2014 yılında kurulan ZenMate, Berlin merkezli güvenli VPN tünelleme hizmetleri sağlayıcısıdır. Başlangıçta, Chrome için ücretsiz bir gizlilik uzantısıydı. Üç yıla hızlı ilerleyen ZenMate, popüler cihazlara ve işletim sistemlerine uyumluluk sunarken, aynı zamanda Opera, Google Chrome ve Mozilla Firefox tarayıcıları için eklentiler sunarak freemium bandwagon'a atladı. Hizmet hakkında bilgi edinmek için Best VPN'deki bu ayrıntılı ZenMate incelemesini okuyun

Artıları

 1. Ücretsiz plan mevcut
 2. Ucuz fiyatlandırma
 3. 14 günlük para iade garantisi
 4. Tüm popüler protokolleri destekler
 5. Üst düzey şifreleme kullanır

Eksileri

 1. Sınırlı sunucular
 2. NSA ve sansür dostu Almanca merkezli

Zenmate'i edinin

Contents

ZenMate Fiyatlandırma İncelemesi

ZenMate incelememiz, VPN'nin diğer sağlayıcılarla benzer bir fiyatlandırma yapısına sahip olduğunu belirler. Cep dostu VPN, premium hizmet için çeşitli katmanlar sunar; ek avantajlarla birlikte hizmeti ne kadar süre kullandığınızı düşünün. Aylık abonelik sizi 7.65 $ geri alacak

Altı aylık plana gitmek istiyorsanız, toplamda 38,25 $ ödemeniz gerekecektir. Bu seçenek, aylık fiyatlandırmayı 6,37 $ 'a düşürerek% 29 indirim sağlar. Yıllık plan ayrıca aylık maliyetleri 4,25 dolara düşürüyor. Bu, yıllık abonelik için yalnızca% 53,00 ödeme yaparak% 53 indirim uyguladığınız anlamına gelir.

zenmate fiyatlandırma inceleme

ZenMate Ücretsiz İnceleme

ZenMate incelememize göre, VPN sağlayıcı gerçekten hizmetlerini ücretsiz kullanıcılara sunuyor. İlgili tarayıcınızın uzantısını indirebilir ve iyi çevrimiçi gizlilik ve güvenlikten yararlanabilirsiniz. Ancak, bu plan konumlar, platformlar ve hız bakımından sınırlıdır. Ücretli sürümlerle daha iyi güvenilirlik bulacaksınız.

Premium ve Ücretsiz Hesaplar için Kayıt İşlemi

İncelememiz, hem premium hem de ücretsiz hesaplara kaydolmanın basit ve basit olduğunu ortaya koyuyor. Aşağıdaki adımları izlemeniz yeterlidir:

Özel hesap

 1. Lazım ‘Ana sayfada ZenMate Now sekmesini edinin.
 2. İhtiyaçlarınıza en uygun ödeme planlarını seçin.
 3. ZenMate hesabınıza giriş yapmak için geçerli bir e-posta adresi girin.
  zenmate-posta-kaydolma
 4. İlgili bir ödeme yöntemi seçin ve kimlik bilgilerinizi girin.
  zenmate-prim-kayıt-ödeme-yöntemleri
 5. Ödeme işlemini tamamladıktan sonra bir onay e-postası alacaksınız.
 6. Tüm hesap ayrıntılarının doğru olup olmadığını kontrol edin.
 7. E-postanız ve şifrenizle giriş yapın.
 8. ZenMate Premium'u kullanmanın keyfini çıkarın!

Zenmate'i edinin

Bedava hesap

 1. Https://zenmate.com/welcome/ sayfasını ziyaret edin.
  zenmate-free-kayıt-hesap
 2. Tıklamak “ZenMate Limited'i deneyin”.
 3. 10 saniye bekleyin ve “Sınırlı Olun”.
  zenmate-free-vpn-özellikler
 4. Geçerli bir e-posta adresi ve şifre girin
 5. Hizmet Şartlarını kabul ettiğinizi onaylayın
 6. Tıkla ‘’Kaydol’’ buton
 7. ZenMate Free kullanmanın keyfini çıkarın!

ZenMate Giriş Süreci

İnternet sitesi’s navigasyonu iyidir ve kullanıcıların ihtiyaç duyduğu her şeye ana sayfadan erişilebilir. Sadece tıklayın ‘Oturum aç’ sekmesi. Aşağıdaki sayfaya yönlendirileceksiniz. ZenMate hesabınızın e-posta adresini ve şifresini girin ve ‘Oturum aç’ hesap kontrol paneline erişim kazanma seçeneği. Tıkla ‘Parolanızı mı unuttunuz?’ seçeneği, kimlik bilgilerinizi hatırlayamıyorsanız.

zenmate-giriş

Zenmate Hesap Düzeni

İncelememiz, hesap düzeninin aslında oldukça etkileyici olduğunu ortaya koyuyor. Çok sayıda kullanışlı seçeneğiniz var. Tüm platformlar için uygun VPN istemcisini bir düğmeyi tıklayıp kolayca oturum açarak kolayca indirebilirsiniz.

zenmate hesap

Tıklarsanız ‘E-posta’ sekmesinde, e-posta adresinizi değiştirme olanağınız vardır. Bu, özellikle e-posta kimliğinize erişiminizi kaybettiyseniz inanılmaz derecede faydalı bir özelliktir.

zenmate-değişim-posta

Üzerine tıklayarak ‘Parola’ sekmesinde, şifrenizi değiştirebileceksiniz..

zenmate-parola değiştirme

Üzerine tıklarsanız ‘Ödeme detayları’ sekmesinde, prim planının sona erme tarihi hakkında bilgi alacaksınız. Tıkla ‘uzatmak’ abonelik süresini arttırma seçeneği.

zenmate-prim plan

‘işlemler’ sekmesi fiyatlandırma bilgilerini ve ‘Cihazlar’ sekmesi, bağlı tüm akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar ve bilgisayarlarla ilgili ayrıntıları sağlar. VPN türünü, cihazı / tarayıcıyı, kayıtlı tarihi ve son görülme verilerini gösterir.

zenmate-cihazlar

Zenmate Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri İncelemesi

ZenMate incelememiz, hizmetin ödeme yapmak için oldukça sınırlı bir seçeneği desteklediğini ortaya koymaktadır. Visa, MasterCard, American Express, Maestro PayPal, Sofort Banking ve UnionPay'i kullanarak VPN'ye abone olabilirsiniz. Son zamanlarda, sağlayıcı Qiwi Cüzdan'ı desteklenen ödeme listesine ekledi, bu da para aktarmanın ve dünya çapında 75.000 hizmet için ödeme almanın / ödemenin bir yolu.

Zenmate Geri Ödeme / Para İade Garantisi İncelemesi

Evet, ZenMate politikalar sayfasında tanımlanan uygun kriterlere göre para iade garantisi sunmaktadır. Bu hizmet zaten ÜCRETSİZ bir sürüm sunuyor düşünüyor, oldukça etkileyici. Bununla birlikte, abonelik ücreti alındıktan sonra, aboneliği iptal etmek için ilk ücretli faturalandırma döngüsünden 14 gün sonra.

Bitcoin, Ukash ve PaysafeCard para iadesi almaktan muaftır. 14 gün içinde iptal edemezseniz, geri ödeme alamazsınız. Onaylanmış bir fatura olması durumunda, hesabınız ücretsiz plana geri döner. Aldığınız para, başlangıçta kullandığınız ödeme yönteminden olacaktır..

İşletmeler için ZenMate

ZenMate incelememiz, sağlayıcının işletmeler için bir plan bile sunduğunu ortaya koyuyor. Bu teklif, işletme sahiplerine tamamen anonim bir deneyim yaşatmak için gelişmiş güvenlik ve gizlilik özelliklerine erişim sağlar. Kullanımı kolay bir kullanıcı yönetimi panosu aracılığıyla, iş planları kullanıcıların anonim çevrimiçi araştırmalar yapmalarını da içeren çok önemli görevleri yerine getirmelerini sağlar (yüksek profilli firmalar ve en üst düzeyde gizlilik isteyen gazeteciler için idealdir.

En iyisi: ZenMate, İş Planı için sabit bir fiyatlandırma sunmuyor. Organizasyon taleplerinize ve ihtiyaç duyduğunuz hesap sayısına göre, ZenMate kendi fiyatlandırmasını sunar. İş planınızın genel maliyetlerini bulmak için fiyat teklifi isteme fırsatına sahipsiniz. Satın aldığınız her hesap size Android / iOS, Windows ve Mac OS istemcileri için uygulamalar ve tarayıcı uzantıları içeren eşzamanlı beş bağlantıya özel erişim sağlayacaktır.

Zenmate'i edinin

Veri ve Çalışan Güvenliği

ZenMate for Business'ın temel dayanağı, şirket verilerine ve çalışanlarına her türlü virüs, kötü amaçlı yazılım, gözetleme veya bilgisayar korsanlarından en yüksek düzeyde koruma sunmaktır. VPN hesapları, herkese açık bir Kablosuz ağa bağlanırken çalışanlara gelişmiş şifreleme sunacaktır. Bu, akıllı telefonlarındaki tüm işletme / özel verilerin tamamen güvende kalmasını sağlar.

Uzak Çalışanlar için Kısıtlanmamış İçerik

ZenMate for Business planını satın alarak sahipler, çalışanlarının coğrafi kısıtlamalar nedeniyle erişilemeyen sosyal medya, haberler, web siteleri ve iş kaynakları gibi hayati çevrimiçi içeriğe erişmesine izin verebilir. Bu çözüm, çevrimiçi olarak önemli bilgilere erişirken sorunlarla karşılaşmak istemeyen gazetecilik ve yüksek profilli firmalar gibi riskli endüstrilerdeki çalışanlar için idealdir..

Güvenli VoIP Çağrıları

ZenMate Business planına kaydolmayla ilgili en iyi şeylerden biri, kullanıcıların özel, yüksek trafikli sunucularına tam erişim elde etmeleridir. Daha sonra, tüm konumlarda mümkün olan en yüksek hızları alacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu, ZenMate güvenlik açığından etkilenen tüm özel çağrıları müdahalelerden şifrelediği için çalışanlarınıza ve yöneticilerinize en üst düzeyde kesintisiz VoIP çağrılarının keyfini çıkarmalarını sağlar.

ZenMate Sunucuları İncelemesi

Uygun fiyatlı prim planları için incelememiz, sağlayıcının 30 ülkede 30'dan fazla sunucu sunduğunu tespit etti. Bunlara ABD, İsviçre, Ukrayna, İngiltere, Rusya, Singapur, Hollanda, Polonya, Romanya, Letonya, Lüksemburg, Moldova, İsrail, İtalya, Japonya, Fransa, Almanya, Hong Kong, Bulgaristan, Kanada, Finlandiya, Avustralya dahildir. , Avusturya, Belçika ve 6 ülke.

zenmate-sunucuları inceleme

Zenmate'i edinin

Zenmate Gizlilik ve Anonimlik İncelemesi

Zenmate VPN basit ve açık bir web sitesi sunar. Var’t Özel hayatın gizliliği ve güvenliği ile ilgili birçok karanlık köşe görülebilir. Aslında, hizmet gizliliğinizi çok ciddiye alır.

ISS'lerin, hükümetlerin, bilgisayar korsanlarının ve gözetmenlerin internet etkinliğinizi, kredi bilgilerinizi, indirme geçmişinizi veya ağ üzerinden gönderilen herhangi bir şeyi gözetlemelerini önlemek için en iyi ve en gelişmiş protokolleri ve şifrelemeleri kullanır.

Ayrıca, ne kadar bant genişliği verisi ve hızı kullandığınızdan bağımsız olarak, yazılımın herhangi bir günlük izlemediğini keşfettik. Bu, sizi her zaman güvende tutar ve korur, böylece engellenen sitelere erişmenizi sağlar!

Herhangi Bir Wi-Fi Bağlantısında Web'e Güvenle Göz Atın

ZenMate, bağlantı için çok çeşitli protokolleri desteklediğinden, herhangi bir genel / özel Wi-Fi bağlantısında web'e güvenli bir şekilde göz attığınızdan emin olabilirsiniz. Tüm protokoller, torrent ve tarama trafiğinizi gizli tutmak için üst düzey şifreleme kullanır. Bu, devlet kurumlarının ve üçüncü taraf sağlayıcıların kimliğinizi izlemesinin imkansız olacağı anlamına gelir.

ZenMate VPN ile Web sitelerinin engellemesini kaldırın

VPN kullanma ile ilgili en iyi şeylerden biri, farklı bir ülkede bulunan herhangi bir sunucuya bağlanmanızdır. Aynı şey ZenMate için de geçerlidir. Netflix US ve Disney + gibi sitelerin engellemesini kaldırmanız gerekiyorsa, aynı konuma bağlanabilirsiniz. VPN'ler IP adresinizi maskelediğinden içeriğe anında erişim sağlayabilirsiniz. Tüm coğrafi kısıtlamaları geçiyorsunuz ve internete tam olarak göz atıyorsunuz.

ZenMate Güvenliği & Güvenlik Açığı Raporlama İncelemesi

VPN sağlayıcısı, tüm ürünleri ve hizmetleri için güvenlik açıklarını açıklamak için ödüller sunar. ZenMate incelememize göre, bu oldukça ilginç bir teklif. Sadece yaratıcı veya ciddi hataların giderilmesine izin vermekle kalmaz, aynı zamanda kullanıcı ilgisini de artırır. Ödüller, hataların ciddiyetine bağlıdır.

Hizmet bile hata bulmak için kredi vereceklerini belirtir. Adınızı Güvenlik Araştırmacısı Onur Listesi sayfasına koyacaklar. Eğer bir güvenlik konferansında karşılaşırlarsa, size çak bir beşlik bile verir ve harikalığınızı överlerdi. Bu, ZenMate'e oldukça enerjik ve canlı bir çekicilik kazandırıyor ve birçok sadık müşteri çekmesine izin veriyor.

Güvenlik Açığını Nasıl Bildirirsiniz??

İncelememiz, herhangi bir şans eseri bir güvenlik açığıyla karşılaşırsanız, güvenlik ekibinin [@] zenmate.com'u bildirebileceğini ve burada Güvenlik Ekibinin tüm ayrıntıları, kesinlikle sevdiğimiz bir şeyi analiz edeceğini açıklıyor. Bu e-posta kimliği yalnızca hatalar ve güvenlik açıkları ile ilgili endişeler içindir. VPN ile bağlantı, uyumsuzluk veya hatalarla ilgili herhangi bir sorununuz varsa, destek ekibiyle iletişime geçin.

Kabul Edilemeyen Güvenlik Açıkları

 • Güvenli Çerez ve HttpOnly Bayrakları
 • Çerez Yeniden Kullanma / Oturum Ele Geçirme
 • Eksik DMARC veya SPF Kayıtları
 • Hesap Numaralandırma
 • Hız Sınırlama
 • Clickjacking

ZenMate Protokolleri İncelemesi

ZenMate incelememize göre VPN sağlayıcısı, OpenVPN, SSTP, IPSec, L2TP ve PPTP gibi en iyi protokoller için sağlam destek ve şifreleme sunuyor. Kullanıcıların şifreleme düzeyleri ile ilgili seçenekleri vardır. SHA-256 kimlik doğrulamasını veya 128 bit AES-GCM şifrelemelerini seçebilirsiniz. VPN, olağanüstü güvenlik ve gizliliği garanti eden RSA el sıkışmaları ve TLS 1.2 (RFC 5245) kullanıyor.

Zenmate'i edinin

Zenmate Torrenting & P2P İncelemesi

ZenMate incelememiz sırasında, P2P / Torrentin hakkında bilgi bulmak için web sitesinin her köşesini araştırdık, ancak başarılı kaldık. Bu, resmi olarak VPN sağlayıcısının P2P'ye izin vermediğine inanmamıza neden oldu. Ancak, aynı zamanda VPN sunucuları bunu engellemez. Bu aslında torrent yapabilirsiniz. Bununla birlikte, ZenMate'in bu konuda net terimlerle konuşmasını takdir ediyoruz!

ZenMate Güvenli mi??

Berlin, Almanya merkezli bir sağlayıcı olarak (14 Gözlü Üye) - ZenMate incelememiz, hizmetin, kullanıcı gizliliğine doğrudan müdahale edebilecek bir dizi siber yasaya uyması gerektiğini ortaya koymaktadır. Tam olarak belirtilmemiş olsa bile, hizmet IP adresinizi belirli oturum bilgileriyle birlikte hizmetlerine kaydeder.

ZenMate Günlükleri İncelemesi

ZenMate incelememize göre, hizmetin varsayılan olarak kişisel olarak tanımlanabilir hiçbir bilgiyi saklamadığını belirten çok açık ve anlaşılması kolay bir gizlilik politikası sayfası vardır. Rağmen kullanıcı izni ile belirli bilgileri korumak. Bu, belirli bir sunucuyu seçtiğinizde, müşteri desteğiyle iletişim kurduğunuzda, bültenlere abone olduğunuzda veya forumlarda ve topluluklarda yayın yaptığınızda.

E-posta adresiniz saklanır ve pazarlama için kullanılır. Çerezlerin tutulması, talep edilen sayfa, bant genişliği verileri, IP adresi vb. İle ilgili hiçbir bilgi yoktur. VPN'nin Alman hükümeti tarafından listelenen yönergelere uyması gerektiğine inanıyoruz. Buna yanıt olarak, ZenMate'den bir temsilci havayı temizlemek için bizimle iletişime geçti. Aşağıda aldığımız yanıt.

“ZenMate'de trafik verilerini günlüğe kaydetmiyoruz veya herhangi bir kullanıcının kullanım verilerini kaydetmiyoruz. Şirketimiz Almanya'da yerleşik olmasına rağmen, ’14 Gözler Country,’ müşteri kullanım verilerini hiç paylaşmadık ve asla paylaşmayacağız. Bu, herhangi bir temsilci bu tür verilere erişim talep etmek için bize ulaşsa bile,’t İlk etapta saklamamanın basit bir sebebi ile bunu sağlayabilmek. Ayrıca şunu belirtmek önemlidir: ‘14 göz ülke’ kuralı VPN şirketleri için geçerli değildir, çünkü ulusal istihbarat teşkilatları arasında bir anlaşmadır…”

Sonunda, hizmete güvenip güvenmemeleri kullanıcılara bağlıdır. İşimiz, okuyucularımıza / izleyicilerimize günlük tutma politikası hakkında tam şeffaflık sağlamaktır.

Zenmate Smart Locations İncelemesi

ZenMate incelememiz sırasında, hizmetin türünün tek örneği olduğunu keşfettik ‘Akıllı Konumlar’ özellik. Bu, kullanıcıların çeşitli bölgelere ve web sitelerine erişmek için farklı konumlara geçmek zorunda kalmadan internette gezinmelerine yardımcı olur. Genellikle, ZenMate'in kullanıcının ihtiyaçlarına göre sunucu konumlarını otomatik olarak değiştirmesini sağlar.

Kodi ile ZenMate VPN Kullanabilir misiniz??

ZenMate premium masaüstü veya mobil uygulamasını kullanırken, Kodi'yi kolayca kullanabilirsiniz. Bu, Kodi VPN sağlayıcısının istemcilere sunduğu tüm platformlar için geçerlidir. Coğrafi olarak kısıtlanmış web sitelerinin engelini kaldırırken, iyi bir gizlilik ve anonimlikten yararlanmak için istediğiniz bir sunucuya bağlanın ve Kodi yazılımını açın.

ZenMate Destek İncelemesi

ZenMate incelememiz, VPN'nin yalnızca e-posta desteği sunduğunu keşfeder. Ekip üzerindeki baskıyı hafifletmeye yardımcı olmak için, servis kurulum ve sorun giderme kılavuzları bile sunmaktadır. Bu sayfaları ziyaret ederseniz, yakında ZenMate'in soruları cevaplamak için mükemmel bir iş çıkardığını anlayacaksınız. Kullanıcı endişelerini ezici ayrıntılarla açıkça karşılayan bir yöntem kullanır.

Zenmate-Destek-yorumu

SSS sayfasını ziyaret ederek sorun giderme ipuçları, cihaz uygulamaları, tarayıcı uzantıları ve hesap bilgileri hakkında istediğiniz tüm bilgileri alabilirsiniz. Mevcut ve potansiyel müşterilerin etkileşimde bulunmaları ve etkileşime girmeleri için canlı bir sohbet özelliği ve bir forum / topluluk sayfası görmek istiyoruz.

ZenMate Apps Uyumluluk İncelemesi

ZenMate incelememize göre, VPN tüm popüler platformlarla uyumludur. Mac ve Windows kullanıcıları için özel VPN istemcileri vardır. Opera, Mozilla Firefox ve Google Chrome dahil tüm popüler internet tarayıcılarında kullanılabilen (ZenMate ekibi tarafından geliştirilen) özel tarayıcı uzantılarınız var. İOS ve Android kullanıcıları için mobil uygulamalar var.

ZenMate Yüklemeleri

ZenMate VPN yazılımını indirmek oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken ana sayfasını ziyaret etmek, indirme sekmesine gitmek ve indirmek istediğiniz istemciyi seçmek. İOS ve Android uygulamalarını Google Play Store ve Apple Play Store'dan da hoş bir şekilde indirebilirsiniz..

zenmate-indir

Zenmate'i edinin

Zenmate Windows İstemci İncelemesi

ZenMate incelememiz, Windows İstemcisinin çok basit ve daha az etkili olduğunu tespit etti. İyileştirmek için bolca yer var. İşlevsellik eksikliği ve özelleştirme seçenekleri listesi, yazılımın cazibesini azaltır. Daha akıcı bir görünüm de görmek istiyoruz.

zenmate-windows-yorumu

Kaputun altında, iyi bir özellik listesine sahipsiniz. PC'nizle Otomatik başlatma için uygulamadan seçim yapabilir veya Hiç güvenli'yi (bir öldürme anahtarına eşdeğer) etkinleştirebilirsiniz. Ek yardım için Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları sayfalarına da bağlantılar vardır.

zenmate-windows-ayarları

Android'de ZenMate Kurulumu

Buraya’Android'de VPN nasıl yapılandırılır:

 1. Android uygulamasını Google Play Store'dan indirin
 2. Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı açın
 3. Premium hesap e-postanız ve şifrenizle giriş yapın
 4. Bir ZenMate hesabınız yoksa tıklayın “7 günlük Premium ücretsiz olarak alın”
 5. Geçerli bir e-posta adresi, şifre girin ve “Kaydol” seçenek
 6. Hesabınıza giriş yapın ve Android'de ZenMate'i kullanmanın tadını çıkarın!

Mac / iOS / iPad için ZenMate Kurulumu

ZenMate kurulum süreci Android rehberine oldukça benzer. Her platform için, ilgili yazılım istemcisini indirmeniz gerekir. Bu, Mac kullanıyorsanız, uygun işletim sistemi sürümünü buradan indirin. Yazılımı yükleyin. Giriş yapmak ve VPN'yi kullanmaya başlamak için e-postanızı ve şifrenizi girin.

Bir iOS / iPad cihazı kullanıyorsanız, ZenMate uygulamasını indirmek için Apple Store'u (iTunes) ziyaret etmeniz yeterlidir. Yazılımın kurulum işleminin tamamlanmasını bekleyin. Giriş bilgilerinizi girin. İstediğiniz herhangi bir sunucuya bağlanın ve kesintisiz tarama, akış ve indirme deneyimiyle engellenmemiş bir internetin tadını çıkarın.

ZenMate Eklentileri / Uzantıları İncelemesi

ZenMate ile ilgili en iyi şeylerden biri, müşterilerin VPN hizmetlerini özgürce kullanabilmeleri için tarayıcılarına eklentiler / uzantılar sunmasıdır. Tarayıcı eklentisini ekledikten sonra, hizmet kullanıcıları kaydolmayı gerektiren bir sayfaya yönlendirecektir. Buraya bir e-posta kimliği ve şifre girmeniz gerekecek.

İlgili bilgileri sağladıktan ve Hizmet Şartları ile Gizlilik Politikası'nı kabul ettikten sonra, VPN'i istediğiniz zaman, istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Eklenti her zaman kullanıma hazır olacaktır. Bağlantı kurduktan sonra, tarayıcılarınızın sağ üst köşesinde bir kalkan simgesi göreceksiniz..

Bu tarayıcı eklentileri / uzantıları Akıllı Konum'u kullanır. Bu, bir kullanıcıya dayalı olarak bir sunucuya otomatik olarak bağlanacakları anlamına gelir’s konumu. Ancak, bunu istediğiniz zaman ücretsiz planda bulunan beş konumdan biriyle değiştirebilirsiniz..

Firefox için ZenMate

ZenMate'i Mozilla Firefox tarayıcınıza yüklemek söz konusu olduğunda, iki seçeneğiniz vardır. Basit bir adım olarak, uzantıyı tarayıcınıza Mozilla'dan ekleyebilirsiniz.’s eklentileri sayfası. VPN eklentisini doğrudan ana web sitesinden de yükleyebilirsiniz.

Opera için ZenMate

Opera tarayıcınızda ZenMate'i kullanmak basit bir iştir. Uzantıyı başarıyla yüklemek için Opera eklentileri sayfasına gidebilirsiniz. İşlemi hızlandırmak istiyorsanız, VPN'yi doğrudan web sitenizden tarayıcınıza ekleyebilirsiniz. Sadece tıklayın “Opera'ya ZenMate'i ekle” buton.

ZenMate Satış Ortaklığı Programı

ZenMate incelememize göre VPN, müşterileri ve pazarlamacılarına bir Ortaklık Programı şeklinde ekstra bir teşvik sunan çok az sağlayıcı arasında yer alıyor. Tek yapmanız gereken geniş reklam yelpazesini pazarlayarak ZenMate'i tanıtmak. Optimizasyon desteği ve gerçek zamanlı izleme ile birlikte bu programla birlikte kullanıma hazır içeriğiniz var.

Ödeme Modellerine Sahip Komisyon

Müşterileri ZenMate premium aboneliklerine yönlendirerek ve çok çeşitli reklamlarını pazarlayarak kullanıcılar yüksek komisyonlar kazanabilirler. Bağlı kuruluş pazarlama çabalarınız yeni bir aylık paket kaydına yol açıyorsa, tekrar eden abonelikler için% 35 ek ücretle% 100 tam komisyon alırsınız. 6 aylık ve yıllık planlar için yeni kayıtlar için% 40 ve tekrar eden abonelikler için% 30 komisyondan yararlanıyorsunuz.

ZenMate DrayTek Güvenli Wi-Fi İncelemesi

ZenMate incelememiz, sağlayıcının, müşterilere internette özgürce gezinmenin maksimum rahatlığını yaşaması için bir Wi-Fi yönlendirici bile sunduğunu ortaya koyuyor. DrayTek Güvenli Wi-Fi yönlendirici ZenMate ile çalışır’s VPN, kullanıcılara Wi-Fi ağına bağlanarak özel ve güvenli bir internet deneyimi sunmak için. Bu seçenek, ücretsiz internet tarama deneyimini tanıtmak isteyen mağaza, kafe ve restoran sahipleri için mükemmeldir..

ZenMate'i Aynı Anda Kaç Cihaz Kullanabilir?

ZenMate incelememize göre, aynı anda en az beş farklı kişisel cihaz veya platformda tek bir abonelik kullanabilirsiniz. Oldukça düşük bir fiyat için, bu oldukça şaşırtıcı bir özellik. Harika bir satış noktası olarak çalışır. Bağlı cihazlarınızı ZenMate kontrol panelinizden kolayca yönetebilirsiniz. Tıkla ‘cihazlar’ bölümü, VPN türü ve son görülen verileri görmek için bölüm.

Nihai Karar

ZenMate incelememiz, Cermen karargahı endişe verici olsa da, VPN sağlayıcısının hala oldukça etkileyici güvenlik özellikleri, mükemmel uyumluluk ve iyi müşteri desteği sunmayı başardığını ortaya koyuyor. Özellikle yıllık planı tercih ederseniz, hizmeti kullanma fiyatları da oldukça düşüktür. Genel olarak, iyi güvenilirlik ve güvenlik arayan kullanıcılar ZenMate'i kesinlikle tarzlarına uygun bulacaktır..

İyi

 1. Kullanım kolaylığı
 2. DNS sızıntısı yok
 3. Mükemmel şifreleme
 4. Aynı anda beş bağlantı
 5. Firefox, Chrome ve Opera uzantıları

Kötü

 1. Sınırlı sayıda sunucu seçeneği
 2. Günlük ayrıntılarından emin değilim

Похожие статьи

 • Betternet VPN İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Kanada 1 Yıllık Plan Sunucularında $ 2.99 / ay 10 Ülkede 10 Sunucu Günlükleri Günlükleri Kullanıcı Verileri Şifreleme AES-256 (Ücretli) | AES-CBC-128 bit...

 • IPVanish İnceleme 2020

  Yargı Yetkisi Amerika Birleşik Devletleri Fiyat $ 6.49 / Ay Sunucular 1000+ Günlükleri Şifreleme Yok AES-256 Engellemeyi Kaldır Netflix Hayır Torrenting Evet Çin'de Çalışıyor Evet Tavsiye...

 • IVPN İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Cebelitarık Fiyatı 8.33 Sunucu 3152 Kayıtlar Şifreleme Yok AES-256 Engellemeyi Kaldır Netflix Evet Torrent Evet Evet Çin'de çalışıyor Evet Tavsiye Evet Web sitesi...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me