VPNSgüvenli İnceleme 2019

Bir VPN hizmeti için alışılmadık bir konumda bulunan VPNSecure.me’İlk bakışta uygun bir hizmet gibi görünüyor, ancak bu hizmetin bana büyük bir sürpriz getiren birçok yönü var.


Ve bu bütünsel VPNSecure incelemesinde,’Hizmetin iddialarını, performansını, özelliklerini ve diğer yönlerini test edip etmeyeceğini,’Hızlı bir kova yapmak için tavsiye ettiğim En İyi VPN veya piyasada çalışan başka bir sahte.

ben’Bu inceleme sırasında bu hizmeti kullanmak için en iyi nedenleri ve bazı kapanmaları sunacağız ve ancak o zaman bu hizmetin benim tarafımdan önerilip önerilmediğini size söyleyeceğim.

VPNSecure Fiyatlandırma İncelemesi

VPN'ler kesinlikle pahalı bir şekilde fiyatlandırılabilir ve buna karşı değilim, ancak hizmet normdan daha yüksekse fiyat etiketlerini haklı çıkarmak zorunda.

ExpressVPN’s planları sektördeki en pahalılar arasında yer alıyor ancak sağlayıcı göz önüne alındığında buna değer’Verilere kadar yıldız güvenilirliği ve güvenilirliği.

VPNSecure’s planları da yüksek fiyatlı ve ExpressVPN ile aynı parantez içinde’s.

Şu anda, seçmeyi planladığınız aboneliğin uzunluğuna bağlı olarak üç tür fiyatlandırma planı sunmaktadır:

 1. Aylık Plan: 9,95 $ / ay bir kez faturalandırılır
 2. 6 Aylık Plan: 8,32 $ / ay (bir kez 49,95 $ faturalandırılır)
 3. Yıllık Plan: 6.66 $ / ay (79.95 $ bir kez faturalandırılır)

VPNSecure.me Fiyatlandırma İncelemesi

Aylık plan, bana göre büyük bir NO alır! ve şu’Hizmetin sunduğu tüm özellikleri ve yetenekleri görüntüledikten sonra bile düşünmek çok pahalı.

Yarım yıllık plan kabul edilebilir, ancak yine de,’kabul edilebilir aralıkta değil.

En iyi plan, yıllık hizmetlerinin kesinlikle üstlenmesidir, çünkü hizmetlerinin maksimumda ne talep edebileceği için doğru fiyatı sunar.

Servise abone olmak istiyorsanız, yalnızca bu planı seçin.

Ancak, genel olarak hizmetlerinin en iyi özelliklerinden biri, hizmetin abonelikleri için iyi para isteyip istemediğini kendiniz kontrol etmenize izin verecektir.!

Evet, VPNSecure hakkında konuşuyorum’30 günlük sıfır taahhüt ücretsiz deneme.

VPNSgüvenli İnceleme 2019

Denemesine erişmek o kadar kolay ki, hemen denemenizi tavsiye ederim. Tek yapmanız gereken e-posta adresinizi girmek ve artık hazırsınız!

Sağlayıcı, norm tersi olduğunda, yani cimri olmak ve bir ödeme istemek ve bir deneme adına geri ödeme geçerlilik süresi vermek için böyle büyük bir ücretsiz deneme teklif etmek için buraya övülmelidir. Hiç kabul edilemez!

Vpn incelemelerinde listelenen diğer sağlayıcıların VPNSecure'ı takip etmesi gerekiyor’s sağlayıcının yatırım yapmak ve hizmeti 30 gün boyunca ücretsiz olarak sunmaya istekli olduğu güveni örneklediği için ücretsiz deneme politikası.

Ücretsiz deneme sadece deneme değildir,’doğru yapıldığında, sağlayıcının hizmetine o kadar güvendiğini gösteren bir alıcıdır ki, alıcı hizmetini sadece bir kez kullanırsa, kesinlikle fiyatlandırma planları için ödeme yapmaya istekli olacağını bilir..

Şimdi hizmet için ödeme yöntemlerine, yani ödeme yöntemlerine gelince, sağlayıcı birçok seçenek sunuyor:

vpnsecure.me Ödeme yöntemleri

 • PayPal
 • Kredi kartı
 • Bitcoin
 • Mükemmel Para
 • Payza
 • PaymentWall

Sağlayıcı tek bir kripto sunuyor, ancak AliPay'ın yokluğundan şaşırıyorum çünkü’Bu günlerde özellikle Uzak Doğu'daki tüketiciler için büyük bir ödeme yöntemi.’biraz aşağılayıcı.

Ancak bunun dışında, seçenekler çok çeşitli kullanıcıları kolaylaştırmak için yeterlidir.

VPNSecure Güvenlik İncelemesi

Kendi girişiyle, VPNSecure’t Aşağıdaki veri türlerini günlüğe kaydedin:

 • IP adresi
 • Bağlantı zaman damgası
 • Zaman damgasının bağlantısını kes
 • Kullanılan bant genişliği
 • DNS İstekleri

Bunlar çevrimiçi gizliliğinizle ilgili en önemli veri türüdür ve VPNSecure bunları günlüğe kaydetmez, bu da onu son derece güvenli bir hizmet haline getirir.

Gizlilik politikası belgesi biraz belirsiz ve hatta belirsizdir. Diğer VPN'ler bu belgelerin iyi hazırlanmış ve kapsamlı olmasına rağmen VPNSecureMe'ye sahip değildir. Ama bu’Tamam, ne tür günlükleri yapmadıklarını söylediler’devam etseler bile’detaylardan bahsetmiyorum.

Gizlilik Politikası daha çok ilginç ve derinlemesine MullvadVPN tarafından sunulan politikaya benzemelidir..

Bu hizmetle ilgili diğer bir sorun da konumu, yani bir VPN hizmetini dayandırmaya gelince çok uygun olmayan bir ülke olan Avustralya..

Diğer hizmetlerin çoğu, İngiliz Virgin Adaları veya Singapur gibi yerleri üs olarak seçiyor ve’çünkü bu yerlerde inanılmaz derecede kolay veri politikaları var.

VPNSecure hala yok’Arazinin veri saklama yasalarını içeren bir dava vardı ve yetkililerden henüz veri iade talepleri bilinen bir vaka olmadı, bu yüzden şimdilik güvenli olduğu, ancak bu kadar uzak olmayan bir şeyde meydana gelen belirsizlikler olduğu varsayılabilir. gelecek onun olduğu yerde gelir’s tabanlı.

Kayıt politikası iyidir ve eğer’s takipçinin takip edildiğini söylediği gibi takip etti, o zaman Avustralya bile kazandı’sağlayıcı olarak büyük bir sorun olmamalı’s konumu.

Ancak, bu hizmetteki diğer her şeyde olduğu gibi, kötü bir şeyi bir önceki şeyin etkisini gölgede bırakacak kadar iyi olan bir şey takip eder..

VPNSecure size nadir bir özellik sunar. İstediğinizde şifre gücünüzü seçebilirsiniz. Bu tek özellik beni en çok etkiledi ve’çünkü neredeyse tüm sağlayıcılar varsayılan olarak kullanıcıya hiçbir şey bırakmayan bir şifre gücüne sahiptir, ancak VPNSecure farklıdır.

VPNSgüvenli İnceleme 2019

Ve bu varsayılan ayar DES-CBC ve AES 128 gibi şifreleme şifreleme seçenekleri sunarken,’t AES-256 seçeneği dışında başka bir şey seçmenizi önermez. Bunun sebebi bunun neredeyse yok edilemez olmasının yanında olması. Hiçbir hacker ona nüfuz edemez ve üzerinde kaba bir kuvvet saldırısı yapacak kadar güçlü bir bilgisayar olabilir..

VPNSgüvenli İnceleme 2019

AES 128'i (son derece güvenli olan) yalnızca VPN bağlantısından biraz daha fazla hıza ihtiyacınız olduğunda seçin, ancak bunun dışında AES-256 varsayılan şifreniz olmalıdır.

VPNSecure.Me ayrıca, uygulamadan kolayca erişebileceğiniz ve kapatabileceğiniz veya kapatabileceğiniz bir kill switch özelliği de sunar’s ayarlar menüsü.

Bu özellik çevrimiçi güvenliğinizi korumak için çok önemlidir, çünkü uygulama bir sorunla karşılaşırsa veya bağlantı kesilirse sizi otomatik olarak internetten ayıracak olan şeydir, böylece gerçek IP'nizin sızmasını önler.

Desteklenen VPNSecure protokolleri arasında OpenVPN ve PPTP bulunmaktadır.’ikincisini kullanmanızı tavsiye etmiyorum çünkü’oldukça güvensiz olduğu biliniyor.

OpenVPN açık kaynak kodlu çalışan bir protokoldür.’kimsede’tekel olarak hiç kimse onu doğrudan kontrol edemez ve bununla birlikte açık kaynak niteliği’t Güvenlik açıklarının devam etmesine ve güvenlik boşlukları oluşturmasına izin ver.

VPNSecure.Me Sunucu Ağı İncelemesi

Bir VPN hizmetinin günümüzdeki kullanıcı ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için, sunulan sunucu ağının iyi yayılmış, çeşitli, güvenli ve engellemeyi kaldırma faaliyetlerini yürütecek kadar güçlü olabilmesi gerekir..

VPNSecure’sunucu ağı dünya çapında 50 ülkeye yayılmıştır ve yaklaşık 80 sunucuyu oluşturmaktadır.

Bu, En İyi VPN'lerin sunduğu şeylerden oldukça azdır; PureVPN size yaklaşık 2000+ sunucu sunarken NordVPN şu anda 5000'den fazla sunucu sunuyor.

Ancak yine de, sağlayıcının sunucu ağı orta seviye olarak kabul edilebilir, yani kabul edilebilir.

Bununla birlikte, dünya genelindeki kullanıcılara daha yüksek hızlarla birlikte daha geniş bir erişim elde etmek için Afrika, Latin Amerika, Orta ve Orta Doğu Asya gibi bölgelerde daha fazla sunucu eklemesi gerekiyor..

Şimdi sunucu ağına geliyor’performansını, güvenliklerini ilk önce iki uygun testle kontrol ettim, yani DNS sızıntı Testi ve WebRTC sızıntı testi ve sonuçlar son derece cesaret vericiydi..

VPNSecure, uçan ağlarla birlikte DNS sızıntı testini WebRTC sızıntı testi ile birlikte geçirdi ve sunucu ağını derecelendirmeme izin verdi’sağlam ve güçlü güvenlik.

Kullanıcılar, IP'sinin kazanıldığını bilerek bu sağlayıcıya kesinlikle bağlanırken kendilerini güvende hissedebilirler’t Herhangi bir ortamda çevrimiçi sızıntı.

VPNSgüvenli İnceleme 2019

VPNSgüvenli İnceleme 2019

Şimdi Engellemeyi Kaldırma deneyimine geliyor.

VPNSecure'un ABD sunucuları don gibi bu alanda yapacak çok işi var’t Şu anda Netflix ABD'nin engellemesini kaldırma ile çalışıyor. Bu, sağlayıcı Netflix ABD özelliğinin bugünlerde çok talep görmesi nedeniyle şu anda bazı büyük sıcak kek VPN mülkünü kaybettiği anlamına geliyor..

VPNSgüvenli İnceleme 2019

Evet, Kanada ve Bazı Avrupa sunucuları Netflix ile çalışıyordu, ancak Netflix'i bir VPN ile kullanırken, bir kullanıcı’nin temel amacı VPN'yi şu anda olduğundan çok daha geniş bir içerik kütüphanesine erişmek için kullanmaktır. Netflix ABD, yayın sağlayıcısının sunduğu en büyük kütüphane ve bir VPN'nin engellemesini kaldıramıyorsa, o zaman’Akış VPN'i olarak önerilebilecek kadar iyi değil.

Ancak Netflix cephesindeki hayal kırıklığı yaratan performansına rağmen, kullanıcıların sunucularının% 90'ından fazlasının P2P / Torrenting dostu olmasıyla sağlayıcıyla büyük bir itfa noktası kazanabilir!

Ağının tamamında yalnızca üç sunucu’t faaliyeti desteklemek ve bunlar aşağıdaki gibidir:

 • UK1
 • UK2
 • US10

Sunucusunun sunduğu güvenliğin sağlamlığını göz önünde bulundurarak, Torrenting etkinliklerinizi tamamlamanız için VPNSecure'u seçmenizi öneririz..

Şimdi muhtemelen bir VPN tanımlayan en önemli özelliklerden birine’s sunucu ağı’bugünün yeteneği’Dönem, yani Hız.

Genellikle, bir VPN hızları ile aşırı derecede kötü veya son derece iyidir, aralarında hiçbir şey yoktur, ancak VPNSecure, sunucularının büyük bir çoğunluğu aracılığıyla hız performansında oldukça düzensizdi.

Sağlayıcıdan rastgele seçilmiş 10 sunucu listesinden seçilen bir sunucudan aldığım en iyi hız’s ağı.

Ping: 63

İndir: 26,99 Mb / sn

Yükle: 34,41 Mb / sn

Bağlantı hızı: 50 Mb / sn

Sunucu: Hollanda

VPNSgüvenli İnceleme 2019

İndirme hızları neredeyse% 46 düştü, bu da En İyi VPN'ler arasında hız kaybı normunun% 20-30 aralığında olduğu düşünüldüğünde çok yüksek. % 40'ın üzerindeki herhangi bir şey VPN'in kullanılabileceğini ima eder ve yönetilebilir bir deneyim sunacak, ancak ev hakkında yazmak için hiçbir şey sunmayacaktır..

Diğer sunucularda, hızlar neredeyse aynı penceredeydi, ancak iki sunucu,’sadece inanılıyor. % 70-80 hız kaybı aralığına düştüler.

VPNSecure'un hız performansını inanılmaz derecede artırması gerektiğine inanıyorum’bu tek faktörün sunucu ağındaki diğer tüm iyi noktaları gölgede bırakmasını istemiyorum.

VPNSecure İstemci Uygulama İncelemesi

Bu günlerde bir VPN sağlayıcısının en popüler işletim sistemi ve cihazlar için en azından özel istemcileri sunması bekleniyor. Bunlar genellikle Windows, Mac, Android ve iOS işletim sistemi tabanlı cihazların dörtlüsünü içerir.

Bazen Linux da gerekli kabul edilir, ancak bu sadece teknoloji meraklıları tarafından kullanılan karmaşık, programlama tabanlı bir işletim sistemi olduğundan, bir sağlayıcı da istemci olmadan iyidir.

VPNSecure ayrıca, sadece popüler dörtlü, yani Windows, Mac, iOS ve Android ve Linux için istemciler sunar; bu, bu ölçekte bir sağlayıcı için yeterince iyidir.

vpnsecure.me İstemci uygulamaları

Ancak bu günlerde, bazı En İyi VPN'ler de Firestick için özel bir istemci sunmanın yanı sıra niş cihaz desteği sunmaya başladı. Ancak,’Henüz küçük veya orta ölçekli bir tedarikçinin benzer bir adım attığını veya bir niş cihaz için özel bir müşteri oluşturduğunu görmedik. VPNSecure'a gelen bazı ekstra işlevler sunulsaydı harika olurdu,

Sağlayan’s app belki de bu konuda en iyi parçasıdır.

VPNSgüvenli İnceleme 2019

UI ve UX sadece mükemmel. Uygulamanın her yönüyle ne kadar basit ve iyi odaklandığını seviyorum. Ve hepsinden önemlisi, büyük parlaklığı, büyük bir işlevsellik sunması gerçeğinde yatmaktadır..

VPNSgüvenli İnceleme 2019

Tema rengini, çalışma dilini, şifre gücünü vb. İnanılmaz kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Sunucu geçişi de sorunsuz geçti ve diğer sunucuyu her seçmek istediğinizde, diğerinin bağlantısını kesmeniz gerekiyor. Ayrıca bağlı olduğunuz sunucunun yanında küçük bir şimşek işareti aldığınız kısmı da çok beğendim.

Diğer birçok VPN sağlayıcısında’istemcileri, bir sunucuya bağlandığınızda, sunucu seçenek listesi geri çekilir ve bu ekranda bu sunucuya bağlandığınızı söyleyen ana ekran kalır, ancak VPNSecure’s Windows istemcisi, hangi sunucuya bağlı olduğunuzu gösterirken sunucu listesinde kalmanıza izin verir.

Basit bir noktanın ne kadar fark yaratabileceği harika.

Müşteriyi tertemiz bir şekilde inşa etmek için büyük ve uyumlu bir çaba için sağlayıcıya şükran.

VPNSgüvenli İnceleme 2019

Bununla birlikte, VPNSecure yönlendiriciler için de destek sunar, ancak yalnızca OpenVPN, DD-WRT veya domates veya OpenWRT PfSense'i destekliyorlarsa. Bu, sağlayıcıyı yüklemeden VPN bağlantısını tüm cihazlarınızda kullanmanıza izin verebilir’s müşterileri.

VPNSecure Destek İncelemesi

VPNSecure'un bir başka yıldız özelliği de hızlı, güvenilir ve son derece bilgili desteğidir. Küçük-orta ölçekli sağlayıcılar,’Genellikle yeterince iyi destek sunmazlar, ama erkek yanılmışım.

VPNSgüvenli İnceleme 2019

Canlı sohbet pencereleri o kadar aktif ki, hizmetleri hakkında soru sormayı bıraktıktan sonra bile destek vermedi’t teşekkür ederim ve ayrılmak ne de sohbet aniden askıya aldı, ama bunun yerine onlar bana bazı diğer ürünler aracılığıyla bana yardımcı olup olmadığını harika hazırlanmış bir mesaj bıraktı’var.

VPNSgüvenli İnceleme 2019

Modern müşteri desteğinin en iyi biçiminde yeterince iyi bir ders arayan herkes için, işte burada!

Şimdiye kadar, tüm sektördeki bir VPN tarafından uygulanan en iyi destek sistemlerinden biri.

VPNSecure'un titrek hızlar açısından bir hizmet olarak kaybettiği ve Netflix ABD engellemesinin kaldırılması, müşterisinin nasıl çalıştığı ve desteğinin nasıl tepki verdiği konusunda geri gelmedi.

Sonuç

VPNSecure'u önerir miyim??

Evet, bunun için nedenlerim var.

Sağlayıcının dalgalanan hızları var ve sizin için Netflix'in engellemesini kaldırmayabilir, ancak bir hataya karşı güvenli, güvenilir ve müşteri dostu olabilir.

Fiyatlandırma biraz yüksek ve bu da bir konudur ve sağlayıcıya hizmetini olduğu kadar değerli görünmesini sağlamak için fiyatlarını düşürmesi veya daha iyi oranlarla 2 yıllık bir anlaşma gibi başka bir plan oluşturması önerilir..

Sonuçta, VPNSecure en az bir kerelik bir deneme için büyük bir Evet'i hak ediyor ve kesinlikle siz’sürekli olarak kullandıktan sonra hizmetin en iyi yönlerini göreceksiniz.

Eğer sen’Bu hizmeti kullandınız veya kullanmak istiyorsanız, düşüncelerinizi bizimle paylaşın veya aşağıdaki yorum dizisinde olabilecek sorularınızı bırakın.

Похожие статьи

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me