VPNBaron İncelemesi 2019

yargı Romanya
Fiyat $ 5.54
Sunucular 13
Kütükler Günlük Yok
Şifreleme OpenVPN / L2TPIKEv2
Engellemeyi kaldır Netflix Evet
torrenting Evet
Çin'de Çalışır Hayır
Önerilen  Hayır
İnternet sitesi vpnbaron.com
uygunluk pencereler

VPNBaron Birçok Önemli Özelliğe Sahip Değil ve Pahalıdır

VPNBaron, VPN endüstrisinde nispeten daha küçük bir hizmettir. Romanya'da bulunan bu VPN hizmeti, sadece 7 günlük geri ödeme süresi ile 5.54 $ / ay (Yıllık Fırsat) için en iyi planını sunuyor..

Hizmetin güvenli, hızlı ve güvenilir olduğu bilinmektedir. Ne yazık ki, piyasadaki diğer sağlayıcıların çoğu gibi, VPNBaron Netflix'in engellemesini kaldırmak veya “Büyük Güvenlik Duvarı” Çin'de.

Daha iyi bir alternatif olarak, 5 yıllık bir planda 1,65 $ / ay'dan başlayan özelliklerle dolu PureVPN'e gitmenizi öneririm. Netflix gibi VoD'lerde coğrafi kısıtlamaları atlamakta veya Çin'deki kullanıcılara güvenlik sunmakta sorun yaşamaz. 

Sunucu Sayısı 13 Sunucu
yargı Romanya
Kütükler Günlük Yok
torrenting Evet
Engellemeyi kaldır Netflix Evet
Fiyat 5.54 $ / ay (66.49 $ bir kez faturalandırılır)
Protokoller OpenVPN / L2TPIKEv2
Çin Güvenlik Duvarını Atlar Hayır
Veri şifreleme AES-256
Alternatif PureVPN

VPNBaron Şifreleme ve Protokol Desteği İncelemesi

VPNBaron OpenVPN protokolünü destekler, ancak isterseniz L2TP ve IKEV2 protokollerini de tercih edebilirsiniz, bu nedenle protokol seçenekleri biraz kapsamlı.

Mobil cihazlar için, Ikev2 protokolü, kullanıcının aynı bağlantıda kalmasına veya anahtarlamaya bağlı olmamasına bakılmaksızın, kullanıcının güvende kalmasını sağlayan bir VPN-On-Demand işlevselliğine sahiptir..

Şifreleme için, VPNBaron tarafından dağıtılan standart AES-256-CBC şifresi, kelimenin tam anlamıyla kırılmaz olması nedeniyle en güvenli şifreleme protokolü olarak mantıklı.

VPNBaron Yargı Yetkisi İncelemesi:

Romanya, VPNBaron'un dayandığı yerdir ve veri yasalarına göre oldukça iyi bir seçimdir. Romanya değil’Sağlayıcı ile gizliliğinizi riske atabilecek verilerle ilgili zorunlu saklama yasalarına sahip olmamak.

Ülke, 5 Göz gibi tehlikeli casusluk ittifakının bir parçası değil, bu yüzden yargı yetkisini doğru bir şekilde belirlemek için VPNBaron'a tam not.

VPNBaron Günlük İlkesi İncelemesi

VPNBaron yapmaz’t Kullanıcı verilerini günlüğe kaydederek, bu itibarı sektördeki en iyilerle paylaşmasını sağlar.

Politikasına göre eşzamanlı bağlantı sayısını sınırlamak için sadece aktif bağlantılar hakkında bilgi toplar, ancak’t Günlükleri hiçbir şekilde tutma olarak say.

Bunun da ötesinde, gizlilik politikasını gözden geçirdiğimizde, VPNBaron GDPR uyumludur ve öyle değil’t Herhangi bir kullanıcı günlüğünü tutma.

VPNBaron Fiyatlandırma İncelemesi

VPNBaron teklifleri üç fiyatlandırma planı şu anda, bazı popüler süs metallerinden sonra oldukça tuhaf bir şekilde adlandırılan: (Fiyatlar ABD doları olarak belirtilmiştir. Fiyatlar döviz kurlarındaki değişikliklerle değişebilir)

VPN Baron İncelemesi - Fiyatlandırma

 • Bronz Plan: 9.56 $ / ay bir kez faturalandırıldı
 • Gümüş Plan: 7,76 $ / ay (46,57 $ bir kez faturalandırılır)
 • Altın Plan: 5.54 $ / ay (66.49 $ bir kez faturalandırılır)

Bu planların tümü, alabileceğiniz çoklu oturum açma sayısı dışında aynı özellikleri sunar. Bronz plan, hizmeti aynı anda iki cihazda kullanmanıza izin verir, gümüş plan VPN'yi aynı anda üç cihazda kullanmanıza izin verir ve altın plan size en fazla 5 eşzamanlı oturum açma izni verir.

Fiyatlandırmaya geri dönersek, aylık plan biraz fazla pahalı çünkü sadece 14 ülkedeki sunucular gibi sunulan özellikler, bir cihaz girişi, sınırsız bant genişliği, diğerleri arasında Netflix'in engellemesini kaldırma, bu fiyatı haklı çıkarmak için çok daha az değerli etiket.

Sıra dışı özellikler olmadan, aylık planı istenmeyen olarak indireceğiz.

Kullanıcıya aylık $ 7.76 dolara mal olan Gümüş Plan da oldukça pahalı ve hiç dikkate alınmıyor.

Altın Plan VPNBaron’s sadece 5.54 $ / ay hizmet sunuyor en iyi planı, çok dışarı en değerli anlaşma görünmesini sağlar. Ancak Surfshark gibi çok daha iyi bir sağlayıcının aboneliğini alabildiğinizde, iki yıllık anlaşma VPNBaron'da ayda sadece 1,99 ABD doları karşılığında çok daha fazla sunucu ve özellik sunuyor’s çok pahalı görünüyor.

VPNBaron İncelememize göre, gerçek anlamda sektördeki en iyi sağlayıcılarla rekabet etmek istiyorsa, sağlayıcı fiyatını büyük ölçüde azaltmalıdır..

VPNBaron Ödeme Yöntemleri ve Geri Ödeme Politikası İncelemesi

VPNBaron’s ödeme yöntemi teklif basitçe tanımlamak için basit.

Fiyatlandırma planları için kredi kartları, Paypal ve hatta kripto para birimleri aracılığıyla yapabilirsiniz.

VPNBaron, kullanıcılarının Bitcoin de dahil olmak üzere 10 farklı kriptoda ödeme yapmalarına izin verir, böylece kullanıcıların emrinde anonim bir ödeme seçeneği olmasını sağlar.

VPNBaron Ödeme Yöntemleri ve Geri Ödeme Politikası İncelemesi

ancak, kripto para birimleri ile ödeme yaparsanız,’t Kripto ödemelerinde standart endüstri uygulamasının geri dönüşünü sağlama.

VPNBaron Geri Ödeme Politikası İncelemesi

VPNBaron diyor ki 7 gün içinde geri ödeme talep edebilirsiniz hiçbir soru sordu, ama gözden geçirenler olarak, biz don’Ayrıntılara girmediğimiz ve’tam olarak ne yaptık.

VPNBaron İncelemesi 2019

Hizmet şartlarını okumaya gittik, bu da geri ödemenin yalnızca siz’ettik 10 GB'den az veri kullandı veya VPN ile 50'den az oturum gerçekleştirdi.

VPNBaron İncelemesi 2019

Bu VPN'ye abone olmayı düşünüyorsanız, hizmeti kullanmaya başladığınızda bu limiti değiştirmeniz gerekecektir. Hiç kullanıcı dostu değil, nokta!

VPNBaron Uygulama Uyumluluğu İncelemesi

VPNBaron yalnızca bir Windows istemci uygulaması sunar ve’hepsi.

Mac, Android veya iOS için tam anlamıyla uygulama yok.

Bu, VPNBaron'u, sahip olduğumuz uyumluluk teklifleri açısından en kötü VPN'ler arasında listeler.’şimdiye kadar inceledim.

Temiz, pürüzsüz, hafif bir arayüzle, Windows VPN istemcisi kullanmak çok kolaydı, ancak bu istemci iyi olsa bile, sağlayıcının kullanmadığı gerçeği bırakamayız’t Popüler platformlarda aynı deneyimi sunma.

VPNBaron Sunucu Ağ İncelemesi:

VPNBaron İncelememize göre, sağlayıcı dünya çapında sadece 13 ülkede sunucu sunuyor.

Ve çoğu ezici bir şekilde Kuzey Amerika ve Avrupa'da bulunuyor.

VPN Baron İncelemesi - Yalnızca 13 konumdaki sunucular

Sunucular DNS ve WebRTC sızıntılarından korundu, bu da büyük bir artı ama aynı sunucuda farklı zamanlarda kontrol ettiğimizde bile hızlar büyük ölçüde dalgalanmaya devam etti.

VPNBaron ile ilgili en büyük sorun’t Az sayıda sunucu ancak kullanıcı deneyimini sürekli engelleyen performans sorunları hakkında.

VPNBaron Netflix Bloke Açma İncelemesi

Bugünlerde En İyi VPN hizmetlerinin ölçütü, coğrafi olarak kısıtlanmış sitelerin, özellikle akış için sitelerin engellemelerinin ne kadar iyi olduğunu.

Bugün içinde’dünyası, kullanıcılar küresel içeriğe her zaman daha fazla erişim talep ediyor ve bu kullanıcılar için coğrafi kısıtlamaları olabildiğince kolay açabilecek hizmetleri kolayca seçecekler.

Ve bundan sonra, bu görevi yerine getirirken sözlerine sadık kalabilecek VPN'ler listesinde başka bir ad saymanız gerekiyor, yani VPNBaron, bu sağlayıcı akışı destekleyecek kadar hızlı ve Netflix gibi büyük akış sitelerinin engellemesini kaldırıyor.

VPNBaron, Netflix ABD'nin engellemesini kaldırmak isteyen kullanıcılar için özel akış sunucuları sunuyor ve bu sunucuları test ettiğimizde, hizmetin yukarıda belirtilen görevi gerçekleştirmek için gerçekten çok iyi çalıştığını öğrendik.

Ve unutmayın, Netflix'in engellemesinin kaldırılması, sitenin VPN'lerin büyük bir çoğunluğunu amaç için işe yaramaz hale getiren bir VPN Yasağı'na sahip olduğu için bir başarı değildir. VPNBaron'un, kullanıcılara en iyi deneyimi sunmaya olan yüksek kaliteli bir ekibe, kaynaklara ve hepsinden önemlisi, özverili olduğunu söyleyebiliriz..

Netflix ABD'nin engellemesini kaldırmak için hizmeti test ettik ve yalnızca ABD'de bulunan bilimkurgu filmi Ex-Machina'nın’t VPN bağlantısı olmadan sonuçlarda görünmez.

VPNBaron İncelemesi 2019

Ancak, VPNBaron tarafından özel akış sunucusuna bağlandığımızda Netflix US'nin engeli kaldırıldı ve nihayet Ex-Machina'ya erişebildik.

VPNBaron İncelemesi 2019

VPNBaron'da eksik olan tek şey’engellemeyi kaldırma özellikleri, işlevselliğinin masaüstü cihazlarla sınırlı olmasıdır.

VPN Baron İncelemesi - Netflix mobil cihazlarda desteklenmiyor

Öyle değil’t Birçok kullanıcı, akış gereksinimlerinin çoğunu tatmin etmek için mobil cihazlar için tercih ettikleri bir cihaz olan mobil cihazlarda çalışma. VPNBaron, hizmetinin rekabetçi kalmasını sağlamak için Netflix Engellemeyi Kaldırma için mümkün olan en kısa sürede mobil işlevler eklemelidir.

VPNBaron Torrenting İncelemesi

VPNBaron Torrenting'i destekliyor mu?

Evet, çünkü öyle diyor, ancak fiyatlandırma planı özellik listesinde küçük bir satırlık olduğunu söylediği tek yer.

Sitenin başka hiçbir yerinde Torrenting ile ilgili herhangi bir bilgi bulamadık.

Ancak VPNBaron, Torrenting'e şımartmanız için yeterince güvenlidir.’sorunlu sızıntılar yok.

VPNBaron Destek İncelemesi

VPNBaron'u bırakmamızı sağlayan başka bir şey de, sağlayıcı şimdiye kadar e-posta yoluyla destek sunduğundan canlı sohbet desteği özelliğinin olmamasıydı.

Bu, sorunlarına hızlı çözümler gerektirdiğinden süreci çoğu kullanıcı için külfetli hale getirebilir. E-posta desteği yok’t Belirli bir cevap süresini belirtin ve bu, belirsizliğin kaymasına izin verir.

E-posta desteği özelliği en fazla bir saat içinde yanıtlar sunar ve ayrıntılara gösterilen dikkat canlı sohbet desteği özelliğine sahip olandan kesinlikle daha kişiselleştirilmiştir, ancak bu hızlı gün ve yaşta kullanıcılar kapsamlı çözümlerden daha kullanışlı çözümler ister.

Yine de’bu hizmete abone olmanızı engelleyen bir şey değil’VPNBaron tarafından bir kullanıcıya sağlanan diğer güçlü özelliklere ve kullanıcı güvenliğine kıyasla çok önemlidir.

Ancak bunun dışında, sağlayıcının kullanıcılara en yaygın ve çok yaygın olmayan sorunlara bolca çözüm sunan adım adım kılavuzlarla birlikte kolayca anlaşılabilir birçok öğretici video sunduğunu gördük..

Dolayısıyla, canlı sohbet desteğinin eksikliği ile ilgili bir sorununuz varsa ve e-posta devam etmek için çok uzun bir süreç gibi görünüyorsa, sorgularınızın çoğunu çözme konusunda akıcı çözümler elde etmek için bilgi tabanı sayfasına gidebilirsiniz..

VPNBaron Tavsiye Ediliyor mu??

Hayır, yapmayız’t VPNBaron'u tavsiye etmiyor.

VPNBaron bazı inanılmaz faydalar sunuyor. O’s hızlı, hafif, verimli ve değerli bir VPN deneyimi sağlamak için harika özelliklerle dolu. Ancak ilk anlaşma kırıcı fiyattır. VPNBaron, sunduğu hizmet değeri karşılığında oldukça pahalıdır.

İkincisi, hızları glitchy. Aynı sunuculardan aldığımız hız testleri sonuçlarının büyük bir farkı vardı. Bir VPN'den kararlılık bekliyoruz ve görünüşe göre VPNBaron'da yok.

Üçüncüsü, sadece 13 ülkede sunuculara sahip olursunuz. Neredeyse yarı fiyatına 5678 sunucu sunan NordVPN'i karşılaştırın ve neden yapmadığımızı anlayacaksınız.’t Tavsiye etmek için VPNBaron gibi.

Dördüncüsü, Windows için bir uygulama dışında sunulan hiçbir uygulama yok, bu da kullanıcı dostu olma açısından çok kötü.

VPNBaron'a uygun fiyatlı ancak çok daha iyi bir alternatife ihtiyacınız varsa, Surfshark, 800'den fazla sunucuyla güçlü bir VPN hizmeti, Netflix engelleme kaldırma, canlı sohbet desteği, aşılmaz güvenlik ve daha fazlasını ayda 1,99 $ karşılığında seçebilirsiniz..

Surfshark hakkında bilinmesi gerekenler.

Похожие статьи

 • AirVPN İncelemesi 2019

  AirVPN belki de tüm VPN endüstrisinde en iğrenç layık slogana sahiptir. Hizmeti bu kelimelerle tanımlar “Gerçek nefes alacak hava...

 • TigerVPN İnceleme 2019 - Biraz İtme Gerektiren Güçlü Bir VPN!

  2011 yılında kurulan TigerVPN Slovakya merkezli güvenli özel ağ hizmetleri sağlayıcısıdır. Sahibi ‘Kaplan iş başında’ - teknolojik bir şirket...

 • Shellfire VPN İnceleme 2019

  Yargı Yetkisi Almanya Fiyat 3,97 $ / ay (2 Yıl için 95,16 $) Sunucular 37 Kayıtlar Şifreleme Yok AES-256 Engellemeyi Kaldır Netflix Hayır Torrenting Çin'de İş Yok Hayır...

 • VPNSgüvenli İnceleme 2019

  Bir VPN hizmeti için alışılmadık bir konumda bulunan VPNSecure.me’İlk bakışta uygun bir hizmet gibi görünüyor, ancak bu hizmetin çok fazla yönü var...

 • Browsec VPN İncelemesi 2019

  Yargı Yetkisi Rusya Fiyat 1 Yıllık Planda 1,99 $ / ay Sunucular 32 Konumda 36 Sunucu Günlükleri Mağazalar Günlükler Şifreleme Proxy Hizmeti (Şifreleme Yok) Engellemeyi kaldır...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me