VPN Sınırsız İnceleme 2020

yargı Amerika Birleşik Devletleri
Fiyat 2.78
Sunucular 400+
Kütükler Hayır
Şifreleme OpenVPN, L2TP / IPSec ve IKEv2
Engellemeyi kaldır Netflix Evet
torrenting Evet
Çin'de Çalışır
Önerilen  Evet
İnternet sitesi www.vpnunlimitedapp.com
uygunluk Windows, Android, Apple, Masaüstü

VPN'ler zaman içinde performans düzeylerini nadiren artırır ve aynı eski hizmet düzeylerini sunan aynı yerde kalırlar. Ancak, bir VPN'nin bir süre boyunca gerçekten önemli ölçüde iyileşerek bu monotonluğu kırdığını görmek oldukça ferahlatıcıydı..

Aynı adda bir Android VPN uygulamasıyla karıştırılmamak için Solid VPN Unlimited'ı son yıllarda güçlenerek büyüdü ve şimdi yüksek performans seviyeleri ile en köklü VPN listesine bile çok fazla meydan okumaya hazırlanıyor cepheler. Elbette, bunu gerçekten yıldız bir VPN hizmeti yapmak için ütülenmesi gereken bazı aksaklıklar var, ancak genel olarak okuyucularımıza ve genel VPN kullanıcılarımıza bunu en azından bir kez denemelerini kesinlikle tavsiye ediyoruz ve kazandılar’deneyimleriyle hayal kırıklığına uğramayın.

Nedenini bilmek ister misin? Ardından, fiyatlandırma planları, hız performansı, sunucu altyapısı, coğrafi kısıtlamalar ve güvenlik duvarı atlama özellikleri ve daha fazlası hakkında eleştiriler içeren bu özel VPN Unlimited incelemesini okuyun..

VPN Sınırsız İnceleme

VPN Sınırsız Fiyatlandırma Planları

VPN endüstrisi bir abonelik modeline dayandığı için, fiyatlar ve kullanıcıya hak kazandıkları abonelik süresi potansiyel bir VPN müşterisi için büyük önem taşımaktadır.

Çoğu VPN kullanıcısı, giderek daha fazla sağlayıcı birbirleriyle ne kadar düşük gidebilecekleri konusunda rekabet etmeye çalıştıkça ve hala en iyi özellikleri sunarken giderek fiyat duyarlı hale geliyor..

VPN Sınırsız’s fiyatlandırma planları tuhaftır ve şu anda sağlayıcıların çoğunluğu tarafından sunulan planlarla kesinlikle uyumlu değildir, bu da ilk kullanıcıyı ilk kez gördüğünde genel kullanıcıyı şaşırtabilecek bir şeydir..

VPN Unlimited şu anda üç fiyatlandırma planı sunuyor:

 • Aylık Plan: 9,99 $ / ay
 • Yıllık Plan: 5,00 $ / ay (59,99 $ bir kez faturalandırılır)
 • Ömür Boyu Plan: 149,99 ABD doları bir kez faturalandırılır

VPN Sınırsız Fiyatlandırma Planı

İlk önce aylık planla başlayalım, bu kutunun dışında bir şey değil. Kullanıcıları satın almaktan caydırmak ve daha uzun abonelik dönemleri sunan planlara yönelmek için yönlendirmeyi amaçlayan genel, yüksek fiyatlı aylık bir plan.

Bir sonraki plan, yıllık planıdır. $ 59.99 bir kez faturalandırıldığında, tüm abonelik süresi boyunca kullanıcıya 5,00 $ / ay tutar. Makul fiyatlı ve düşünülebilir ancak yine de, aboneliklerini aynı süre boyunca sunarken daha düşük fiyatlı planlar sunan başka VPN sağlayıcıları da var.

Orta vadeli abonelik planı olmadığına, özellikle kısa vadeli gereksinimler için VPN'lere ihtiyaç duyanlar arasında çok daha fazla potansiyel alıcıya sahip olan 3 aylık bir plan veya 6 aylık bir plan olmadığına şaşırdık..

Ancak VPN endüstrisinde nadiren gördüğümüz en iyi anlaşma, sadece 149.99 dolara mal olan ömür boyu plan. Evet! Doğru olanı okudunuz, 149,99 $ ödenmiş ve tüm yaşamınız boyunca bir VPN kapsamınız var. Başka hiçbir anlaşma, ne kadar ucuz fiyatlı olursa olsun, VPN Unlimited tarafından bu gülünç cömertlik seviyesini eşleştirmeye yaklaşmıyor. En çok VPN sağlayıcıları, ömür boyu anlaşmalarında 5 yıllık abonelik süreleri sunar, ancak VPN Unlimited, size sınırsız bir VPN aboneliği satın alma seçeneği sunarak burada ismine kadar yaşıyor. Ciddi şekilde yapmadılar’bundan daha iyi gelme!

Şimdi mevcut ödeme yöntemine geliyor. VPN Unlimited şu anda aşağıdaki ödeme seçeneklerini sunmaktadır:

 • Kredi kartı
 • PayPal
 • Amazon
 • Bitcoin
 • Diğer yöntemler

VPN Sınırsız Ödeme Yöntemleri

Bu yöntemler, kullanıcıya bir fiyatlandırma planı için nasıl ödeme yapmak istediğine dair yüksek derecede esneklik sağladığından yeterince iyidir. Bitcoin ödeme yöntemi harika, çünkü anonim ödemelere, ekstra çevrimiçi anonimlik derecesi isteyen herkes için güvenli olmasını sağlıyor. Ödeme yöntemlerinde belirtilen diğer yöntemler AliPay dahil 100'den fazla seçenek içerir, bu nedenle’Bu geleneksel yöntemlerle ödeme yapmak istemiyorsanız, VPN Unlimited size faydalanabileceğiniz başka seçenekler sunar.

VPN Sınırsız Ücretsiz Deneme

Ücretsiz Denemeler bir VPN'in kanıtıdır’yetenekleri ve müşteriye’Abonelik planı satın alma konusunda nihai kararı verme konusunda güveni. Bir kullanıcıya, sağlayıcının performansı hakkında o kadar emin olduğunu söylerler:’herhangi bir teste girmekten korkma.

Ancak tüm bunlara rağmen, çoğu VPN’t Sıfır taahhütle tam teşekküllü ücretsiz denemeler sunma. Herhangi bir VPN gerçek bir ücretsiz deneme sunmak için en yakın geliyor NordVPN’s 3 gün sıfır taahhüt ücretsiz deneme teklifi. Bunun dışında, birçoğu ekstra mil yapmaya hazır değil.

Bununla birlikte, VPN Unlimited şu anda sıfır taahhütte bulunmayan bir deneme sürümü sunuyor ve bunun da ötesinde, ödeme yaptıktan sonra bile 7 günlük bir geri ödeme süresi sunuyorlar. VPN Unlimited, birçok kullanıcı performans testine dayanabilecek kadar iyi bir VPN'dir, bu nedenle hizmetleriyle dalış yapmaya istekli olduklarını takdir ediyoruz..

Kesinlikle bu sağlayıcının akıllı telefon kullanıcısı olmak için gösterdiği çok fazla çabayı bilmek için ücretsiz denemesinde Android için en iyi ücretsiz sınırsız VPN'yi deneyebilir ve kullanabilirsiniz.’VPN ile benzer hizmetlerin çoğunu güvenceye alabileceğinizden çok daha iyi bir performans standardı deneyimliyor.

VPN Sınırsız Uygulama Uyumluluğu İncelemesi

Birden çok uygulama istemcisinin kullanılabilirliği ve kullanıcı deneyimini nasıl geliştirdikleri, kullanıcıdaki bir VPN'nin itibarını oluşturmada çok önemli faktörlerdir’algısı. Berbat, kalitesiz bir istemci uygulaması, özelliklerinizin ne kadar iyi performans gösterdiğinden bağımsız olarak size binlerce beğenmeme sağlayabilir.

Ancak VPN Sınırsız, bizi hoş bir sürpriz yapan etkileyici yeni bükülmeleri olan güzel, hafif VPN istemcileri sunduğundan bunların hiçbirine özel değil.

İstemci arayüzüne bir göz atın:

VPN Sınırsız Uyumluluk İncelemesi

Sunucular diğer VPN istemcilerinde olduğu gibi rayda dizilmişlerdir, ancak şu anda ne kadar yüklü olduklarını gösteriyorlar, bu da her sunucunun altında ping hızlarını gösterme standardıyla karşılaştırıldığında mükemmel bir yenilik. İş yükü yüzdesi aslında bir sunucu seçerken oldukça kullanışlıdır, çünkü hangi sunucunun size en iyi performansı sağlayabileceğini söyler.

Sunucu listesi, yukarıda sunulan screengrab'dan da anlaşılacağı üzere, tam olarak hangi sunucunun Torrenting etkinliklerini desteklediği için ayrıldığını söyler. “Lüksemburg, Roost - Bissen” Torrent dostu bir sunucu olarak.

Bunun dışında, müşterinin kesinlikle gerekli olan bir öldürme anahtarı, gerçekte gerçekten bir ayarlar bölümü olan bir hesap bölümü ve planınızın bitiminden önce kalan abonelik süresini ve diğer bazı özellikleri gösteren bir çubuk vardır. Genel olarak istemcinin UX ve UI'si kusursuzdur ve diğer VPN'lerin kendi istemcilerini geliştirmede örnek olarak VPN Unlimited'ı izlemelerini öneririz..

VPN Unlimited şu anda aşağıdaki işletim sistemi için özel istemci uygulamaları sunmaktadır:

 1. iOS
 2. Android
 3. Mac os işletim sistemi
 4. pencereler
 5. Linux (Ubuntu 18+ ve Debian GNU / Linux 8.0, Ubuntu 14.04+)
 6. Tarayıcı Uzantısı (Chrome, Firefox, Opera)

VPN Sınırsız Desteklenen Uygulamalar

VPN Sınırsız Sunucu İncelemesi

VPN Sınırsız’s sunucu altyapısı son derece etkileyici çünkü sadece 72 ülkeye iyi yayılmış değil, aynı zamanda özellikle yayın yapan siteler olmak üzere birçok coğrafi kısıtlı alanın engellemesini kaldıracak kadar iyi.

BBC iPlayer İngiltere'nin engellemesini kaldırıp izliyoruz “Kim olduğunu sanıyorsun”bağlanarak Hampshire, İngiltere sunucusu:

VPN Sınırsız Sunucu Testi

Ve işte izliyor “Dory Bulma” Netflix'te San Francisco, California sunucusu:

VPN Sınırsız Sunucu Testi 2

Bu sunucular, özellikle aşağıdaki gibi akış sunucuları olarak belirtildikleri için VPN istemcilerinde kolayca bulunabilir:

VPN Sınırsız İnceleme 2020

Bunun dışında VPN Unlimited, toplamda 400 sunucu sunuyor ve konumları Kuzey Amerika, Avrupa, Güney Asya, Güney-Uzak Doğu (Çin'e Yakın), Avustralya ve hatta Afrika ve Güney Amerika'daki bazı seçkin sunucuları kapsıyor. . Kuzey Afrika gibi yerlerdeki sunucu sayısını artırabilir ve Kanada gibi yerlere bazılarını ekleyebileceklerse, daha geniş bir kapsama alanı sağlarlar ve daha fazla VPN kullanıcısının en iyi performansı almasını sağlarlar.

VPN Sınırsız Güvenlik İncelemesi

Şimdi en önemli kısma geliyor, VPN Unlimited’Güvenlik standartları oldukça iyi Kullanıcı veri paketlerini güvence altına almak için standart askeri sınıf AES 256 şifreleme, daha da iyi veri geçiş güvenliği için OpenVPN protokol desteği ve neredeyse sıfır kayıt politikası sunuyorlar. Neredeyse sıfır diyoruz çünkü kullanıcı bant genişliği kullanımı ve bağlantı zaman damgalarında günlük tutuyorlar.’t Kullanıcı gizliliğini çok fazla istila ediyor ancak yine de bir tür veri kaydediyorlar.

Genel olarak, çevrimiçi anonim kalmak ve sizi ve hassas verilerinizi her zaman koruyan bir görünmezlik pelerini ile güçlendirmek istiyorsanız güvenlik yeterince iyidir..

Sonuç

Genel olarak bu sağlayıcı, daha taze özellikleri ve VPN alanında şeylerin nasıl daha iyi görünebileceğine dair yeni bir bakış açısı ile bizi etkilemeyi başardı, ancak yine de, bunlardan en iyilerinden biri olarak adlandırmadan önce takmaları gereken bazı delikler var Şu anda sektörde 5 sağlayıcı. Kesinlikle doğru yoldalar ve hizmetlerini nasıl dönüştürdüklerini ve yıl boyunca performans standartlarını nasıl iyileştirdiklerini görüyoruz.’Gelecek yıllarda VPN alanında kaidenin tepesine çıkmalarında bu engelleri aşma yeteneklerinden şüphe duymak. VPN Unlimited ile abonelik satın almayı düşünüyorsanız kesinlikle kararınızı destekliyor oluruz!

Похожие статьи

 • OVPN İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi İsveç Fiyatı 7,00 $ / ay Sunucular 7 ülkede 56 sunucu Şifreleme Yok Günlükleri AES-256 Engellemeyi Kaldır Netflix Hayır Torrenting Çin'de İş Yok Hayır...

 • NVPN İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Bosna Fiyat $ 3,33 aylık Sunucular 54 Sunucu Günlükleri Kayıt Yok Şifreleme 256-bit CBC / SHA512 Engellemeyi Kaldır Netflix Hayır Torrenting Evet Çin'de çalışıyor...

 • Anahtar Tespit Elemanı 2020

  Yargı Yetkisi Danimarka Fiyat 1 Yıllık Planda 4,16 $ / ay Sunucular 42 Yalnızca Sunucular Günlükleri Mağazalar Kullanım Günlükleri Şifreleme AES-256-Bit Engellemeyi Kaldır Netflix Hayır Torrenting...

 • Windscribe VPN İnceleme 2020

  Yargı Yetkisi Kanada 1 Yıllık Plan Sunucusunda 49 $ Fiyat 60 Ülkede 600+ Sunucu Sunucular Evet Şifreleme AES-256 Bit Engellemeyi Kaldır Netflix Hayır Torrent Evet...

 • Surfshark İnceleme 2020

  Yargı Yetkisi İngiliz Virgin Adaları Fiyat $ 1.99 / ay (24 ay için 47.76 $) Sunucular 61+ Ülkede 1040+ Günlüğe Kayıt Yok Kayıtlı Şifreleme...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me