VeePN İnceleme 2020

yargı Panama
Fiyat $ 1.67 / mo
Sunucular 2500
Kütükler Günlük Yok
Şifreleme AES-256
Engellemeyi kaldır Netflix Evet
torrenting Evet
Çin'de Çalışır Hayır
Önerilen  Hayır
İnternet sitesi https://veepn.com/
uygunluk Windows, Android, Apple

VeePN, zaten kalabalık olan sektörde sürekli büyüyen VPN listesine katılıyor. Aynı anda 10 bağlantı, 50 konumda 2500 sunucu ve 256 bit askeri sınıf şifreleme sunar.

Fiyatlandırma 1,99 $ / ay'dan başlıyor. 2 yıllık bir plan. Her platform / cihaz için oldukça kullanıcı dostu ve sezgisel uygulamalarınız var. Sunucu geçişi kolaydır ve ayarları yapılandırırken herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız.

Ne yazık ki, VPN Netflix, BBC iPlayer ve Hulu gibi VoD'lerin engellemesini kaldıramıyor. Aynı zamanda, Çin'deki kullanıcılar için herhangi bir işlevsellik veya özellik sunmuyor. Yani, hizmeti tavsiye etmem.

Aynı fiyat aralığı için, Forbes tarafından onaylanan ve trustpilot kullanıcıları tarafından övülen ve 4.8 puan alan meşhur PureVPN için mantıklı bir alternatif olacaktır. VoD'lerin engellemesinin kaldırılması veya “Büyük Güvenlik Duvarı”.

yargı

Şirket Panama altında faaliyet göstermektedir’yetki alanı, onu çok güvenli ve güvenli bir sağlayıcı yapar. Veri saklama yasaları ve çevrimiçi gizlilik söz konusu olduğunda ülke çok liberal.

Panama'da olmak, hiç kimsenin yürüttüğünüz herhangi bir çevrimiçi etkinlik için kapınızı çalmayacağı anlamına gelir, şirket de herhangi bir ajansa veya devlet kurumuna kullanıcı bilgisi sağlamamıştır.

Günlük İlkesi Yok

Anonimlik, VPN hizmetlerinin kullanımı konusunda ana endişelerden biridir. Resmi web sitesi, herhangi bir kullanıcı bilgisi kaydetmediğini belirtmektedir. Şirket’s günlük politikası cihazınızı korur’meta verileri, birincil IP'niz, geçmişiniz ve çevrimiçi etkinlikleriniz. Artı nokta, 5/9/14 ittifakının bir parçası olmadığını gösteriyor.

Desteklenen cihazlar

Windows, Mac, Linux, Android ve iOS dahil tüm popüler işletim sistemi platformları için uygulamalar sunar. Ayrıca uzantıları aracılığıyla Chrome, Firefox ve Opera tarayıcıları ile kullanılabilir ve hatta İnternet yönlendiricinizde ayarlayabilirsiniz. Kesinlikle kontrol etmelisin iOS VPN uygulaması onun gibi’iPhone'unuzda inanılmaz derecede akıcı bir performans sunduğu için en iyisi.

veepn uygulama inceleme arayüzü

Hizmet 8 yıldan fazla bir süredir aktiftir, ki bu oldukça başarılıdır. Uygulamayı yükledikten sonra 7 günlük deneme süreniz başlayacak.

Sağlayıcı, onu yapan çok sayıda özellikle birlikte gelir’daha kolay ve daha becerikli kullanır.

DNS Sızıntısını Önleme

Bu VPN'nin Torrenting veya genel anonimlik gerektiren etkinlikler için yeterince güvenli olduğundan emin olmak için bir DNS sızıntı testi gerçekleştirdik. Hiçbir sızıntı kaydetmediğimiz için güvenli olduğu ortaya çıktı. Güvenli, Kesinlikle İşaretli!

veepn-dns kaçak testi

Şirket ayrıca, bir alışveriş merkezinde veya bir kafede korumasız bir Wi-Fi kullanarak sizi orada koruyacak genel bir Wi-Fi seçeneğine sahiptir. Bu özelliğin çok değerli olmadığını düşünüyorsanız, sadece google'a gidin ve son zamanlarda Ortadaki Man-Saldırılarına göz atın ve’Bu özelliğin güvenlik zümnünüze ne getirdiğini anlayacağım.

Toplam virüs testi

Yazılımda herhangi bir güvenlik açığı olup olmadığını kontrol etmek için virüs toplamı kullandık. VeePN, içine herhangi bir sistem güvenlik açığı veya kötü amaçlı yazılım yerleştirmeden bu testi temizledi.

Öldürme Anahtarı

VPN'niz sunucu bağlantısını bıraktığında veya başka bir şekilde başarısız olduğunda internet bağlantınızı tam anlamıyla öldüren bir özellik olmalıdır.

Bu özellik çok önemlidir, çünkü insanların sizi takip etmesi için bir saniye bile yeterlidir.

Anahtar, incelememiz sırasında mükemmel bir şekilde çalışıyordu, böylece kullanıcıları korumak için yeterince güvenli olduğu için yeşil bir sinyal verebiliriz..

Hız testi

İncelememiz sırasında VPN hizmetiyle ve hizmetsiz internet hızını test ettik.

VPN olmadan

vpn olmadan en hızlı

VPN ile

vpn ile speedtest-veepn-

İndirme hızı neredeyse% 80 düşerken, yükleme hızı neredeyse% 90'dan fazla düştü. Bu eller aşağı, bu hizmetin genel gözden geçirme karşı karşıya en büyük downer oldu. Sağlayıcıdan en az 5 sunucu arasında geçiş yapsak bile, hızlar çok düşük kaldı.

Hız, VPN söz konusu olduğunda kimsenin taviz veremeyeceği bir sorundur, bu nedenle VeeVPN bununla ilgilenene kadar kullanılamazlığın yanında kalır.

Netflix ABD Engellemeyi Kaldırma

VeePN, ellerimizi denediğimizde Amerikan Netflix'in engellemesini kaldıramadı, bu da hizmette yetenek eksikliğini gösteriyor. Çerezleri temizledikten ve farklı tarayıcıları denedikten sonra tekrar denedik, ancak sorun hala var.

Toplam virüs testi

Virüs Toplamı'nı, yazılımda Truva atları veya herhangi bir tür virüs gibi herhangi bir güvenlik açığı olup olmadığını kontrol etmek için kullandık ve çevrimiçi aracın test ettiği 71 farklı test türünde hiçbir motor tespit edilmedi..

veepn-virus-total testi

Desteklenen Protokoller

Protokoller, temel olarak, bir VPN trafiğinin içinden geçtiği güvenli tünellerdir, bu nedenle teknik olarak bir VPN kapağının altından geçen her türlü veri için ikinci savunma hattıdır..

VeePN destekler:

 1. OpenVPN ve
 2. IKEs2
 3. Akıllı VeePN TCP
 4. Akıllı VeePN UDP.

OpenVPN sıfır gün güvenlik açıklarından arınmış bir açık kaynak protokolü olduğu için diğerleri arasında en iyi seçenektir. Kullandığınız VPN'den bağımsız olarak, OpenVPN protokolüne ayarlandığınızdan emin olun.’s en güvenli. Çoğu sağlayıcı varsayılan olarak açıktır ve bazılarında manuel olarak geçiş yapmanız gerekir.

OpenVPN, TCP ve UDP protokollerine dayanır. TCP daha güvenilir, ancak daha yavaş, UDP ise TCP'den daha hızlı ancak daha az güvenilir. VeeVPN'de’s davası

Sunucu konumları

veepn-sunucu-mekanlarındandır

VeeVPN’s sunucu ağı değerlendirmesi aşağıdaki gibidir:

 1. 2500 sunucu
 2. 50 konum
 3. Büyük ABD eyaletleri
 4. Avrupa ülkeleri

Sunucu sayısı yeterince iyi ancak hızların uçsuz bucaksız olduğu düşünüldüğünde, sunduğu sunucu miktarı’çok önemli değil.

Aynı Anda 10 Cihaz

veepn-cihazlar

VeePN ayrıca size aynı anda 10 farklı cihazda kullanma özelliği sunuyor, bu da bir paketin tüm aile için veya hatta tam bir cihaz ekosistemi için yeterli olduğu anlamına geliyor..

Ödeme ve fiyatlandırma

veepn fiyatları incelemesi

 1. 1 aylık fiyat planı: 10,99 ABD doları
 2. 1 yıllık fiyat planı: 5,83 $ / aylık
 3. 5 yıllık fiyat planı: 1,67 $ / aylık

VeeVPN’s fiyatlandırma planları kullanıcılar için çeşitli seçenekler sunar. Aylık, yıllık ve beş yıllık abonelik planı mevcuttur. Her ne kadar 5 yıllık plan sadece 1,67 $ aylık bir maliyetle cazip görünse de, bu plan için ödemeniz gereken gerçek fiyat 100 $ civarındadır, bu da yıllık planın tam olarak 70 $ 'ın altındaki bir çizgide çok daha iyi bir anlaşma gibi görünmesini sağlar. yıllık abonelik.

Anonimliğinizi taşımak bir VPN'nin temel işlevlerinden biridir, bu nedenle sağlayıcı ayrıca Bitcoins üzerinden ödeme yapmayı teklif etmelidir.

PayPal ve kredi kartları diğer servis sağlayıcılarım olarak kabul edilebilir, ancak VeePN ayrıca Bitcoin, Litecoin ve diğer tüm Kripto para birimleri gibi Coin Payments aracılığıyla kripto ödemelerini kabul eder..

7/24 Destek

Bir VPN hizmeti söz konusu olduğunda 7/24 canlı destek çok önemlidir, çünkü bu özel yazılım karmaşıktır ve kullanıcıların sorun giderme sorunlarına hızlı çözümler aramasını gerektirebilir.

VeeVPN, hizmetin tüm farklı yönleriyle ilgili olarak kullanıcıların daha iyi kolaylaştırılmasına olanak tanıyacağı için sağlayıcının büyük bir artısıdır..

Nihai Karar

VeePN'i inceledikten sonra, yeterince iyi bir hizmet olmasına rağmen, gerçekten hız sorunu üzerinde çalışması gerektiğini söyleyebiliriz, aksi takdirde tüm iyi işler’Hizmette boşa gidebilir.

Herhangi bir cephedeki hizmetle ilgili önemli bir sorun yok ve oldukça iyi bir hizmet gibi görünüyor, hatta tavsiye edilecek kadar iyi görünüyor, ancak böyle bir karara varılmadan önce hızların önemli ölçüde artması gerektiğinden bunu yapmayı bırakacağım..

Похожие статьи

 • IVPN İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Cebelitarık Fiyatı 8.33 Sunucu 3152 Günlükler Şifreleme Yok AES-256 Engellemeyi kaldır Netflix Evet Torrent Evet Evet Çin'de çalışıyor Evet Tavsiye Evet Web sitesi...

 • PandaPow VPN İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Hong Kong Fiyat 1 Yıllık Planda 7,00 $ / ay Sunucular 16 Ülkede 120+ VPN Günlükleri Mağazalar Bağlantı Günlükleri Şifreleme AES-256-Bit Engellemeyi Kaldırma...

 • Özel Tünel İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Amerika Birleşik Devletleri Fiyatı 3 $ / ay (Yıllık Planında 36 $) Sunucular 12 ülkede 22 Sunucu Günlükleri 14 Günlük Şifreleme için hassas günlükleri tutar...

 • Windscribe VPN İnceleme 2020

  Yargı Yetkisi Kanada 1 Yıllık Plan Sunucusunda 49 $ Fiyat 60 Ülkede 600+ Sunucu Sunucular Evet Şifreleme AES-256 Bit Engellemeyi Kaldır Netflix Hayır Torrent Evet...

 • IP VPN İncelememi Gizle 2020

  Yargı Yetkisi Amerika Birleşik Devletleri Fiyatı $ 2.91 / ay Sunucular 120 Günlükleri Şifreleme Yok AES-256 Engellemeyi kaldır Netflix Hayır Torrenting Evet Çin'de çalışıyor Hayır Tavsiye Hayır...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me