TunnelBear VPN İncelemesi 2020

yargı Kanada
Fiyat 1 Yıllık Planda 4,99 ABD doları / ay
Sunucular 22 Ülkede 1.000+ Sunucu
Kütükler Bağlantı Günlüklerini Tutar
Şifreleme AES-256 bit
Engellemeyi kaldır Netflix Hayır
torrenting Evet
Çin'de Çalışır Hayır
Önerilen  Hayır
İnternet sitesi https://www.tunnelbear.com/
uygunluk Windows, Android, Apple, Chrome, Firefox

Nasıl veri güvenliği ve çevrimiçi anonimlik hızlı bir şekilde kullanıcı gizliliği konusunda büyük endişeler haline geliyorsa, makul fiyatlandırmaya sahip güvenilir bir VPN bulmak zorlaşıyor.

Aksi takdirde bu kasvetli senaryoda, birkaç En İyi VPN, TunnelBear tarafından belirlenen hizmet ve şeffaflık işaretleriyle eşleşmeyi garanti edebilir.

TunnelBear Güvenlidir?

TunnelBear bağlantı günlüklerini tutar, ancak ücretsiz sürümü, güvenlik ve günlük tutma uygulamaları söz konusu olduğunda en iyi Ücretsiz VPN'lerden biridir.

Günlüğe kaydetme politikası çalışmamız, kullanıcı verilerini günlüğe alan ve ardından hain amaçlarla kullanan çok sayıda VPN'nin, özellikle ücretsiz olanların olduğunu keşfetti. Bu, bir Tunnelbear'ın varlığını daha da dikkate değer hale getirir, çünkü bu kalite hızla artan nadir hale geldiğinde kullanıcılara güvenli bir hizmet sunmaya devam ediyor.

Bunun dışında, TunnelBear incelememiz sırasında, hizmet tarafından yakın zamanda gerçekleştirilen 3. taraf kamu güvenliği denetimine rastladık.

Bir güvenlik şirketi olan Cure53 tarafından ele alınan denetim, TunnelBear'ın Chrome uzantısında ve sağlayıcı dikkat çekici bir şekilde, sadece sorunu herkese açık hale getirmekle kalmadı, aynı zamanda devam etti ve düzeltti..

Kanada'daki üssü, onu büyük ölçüde güvensiz kılıyor

Tunnelbear ile ilgili en endişe verici yönlerden biri, veri saklama yasaları ve uluslararası bilgi paylaşım anlaşmalarının bir parçası olması bakımından oldukça kötü bir yer olan Kanada'da bulunmasıdır..

Uluslararası bilgi paylaşımı ittifakları hakkındaki kapsamlı anketimiz sırasında, Kanada'nın Beş Göz İttifakı'nın bir parçası olduğunu ve bir VPN'nin dayandığı son derece güvenli olmayan bir yer olduğunu gördük.

Bu ittifakın bir üyesi olmak, Kanada'nın ittifaktaki ortakları tarafından herhangi bir zamanda kendi yetki alanına dayalı herhangi bir sağlayıcıdan bilgi paylaşmasını isteyebileceğini ima eder. Aynı şey Tunnelbear için de geçerlidir, bu da yalnızca bu metriğe dayalı üst düzey veri gizliliği ve çevrimiçi güvenlik arayan kullanıcılar için uygun olmayan bir hizmettir..

TunnelBear VPN İncelemesi 2020

   1. TunnelBear Bedava İndir
   2. TunnelBear Nasıl Kullanılır?
   3. TunnelBear Chrome İncelemesi
   4. TunnelBear Firefox İncelemesi
   5. TunnelBear Fiyatlandırma İncelemesi
   6. TunnelBear Sunucuları İncelemesi
   7. TunnelBear Torrenting İncelemesi
   8. TunnelBear Netflix İncelemesi
   9. TunnelBear Kurulumu
    • Pencereler için
    • Android için
    • İOS için
    • Mac için
    • Linux için - TunnelBear'ı Linux'a nasıl kurarım
   10. TunnelBear Engelleyici İncelemesi
   11. TunnelBear İnceleme Reddit
   12. TunnelBear Bağlanmıyor / Hatalar / Sorunlar

Çevrimiçi gizlilik tahakkuk etmeye yönelik en yüksek taahhüdün yanı sıra kusursuz özellikler sunan ayrıntılı bir TunnelBear İncelemesi. Özel uygulamalar repertuarından, hizmet şartlarından, kayıt politikasından ve çok daha fazlasından hizmetin tüm yönlerini ele alacağız..

Artıları

 • AES 256 Sınıf Şifreleme
 • Çoklu Protokol Desteği
 • Neredeyse tüm popüler işletim sistemleri için inanılmaz uyumlu uygulamalar
 • Ücretsiz sürüm mevcut
 • Ücretli planlarda sınırsız bant genişliği
 • Yüksek derecede güvenlik şeffaflığı

Eksileri

 • Bağlantı Günlüklerini Koru (% 100 Güvenli Değil)
 • Kanada merkezli (5 Gözlü Ulus İttifakı Üyesi)
 • doesn’t Özel Torrenting desteği sunma
 • Hulu ve Netflix ABD gibi akış sitelerinin engellemesini kaldırmak için yararlı değildir
 • Sadece 20 ülkedeki sunucular

TunnelBear'ı edinin

TunnelBear'ı Çin Kullanıcıları için Yapılandırma?

Hükümet Çin VPN hizmetlerini kısıtladığı için, birçok TunnelBear kullanıcısı ülkeye bağlanmakla ilgili çeşitli sorunlar bildirdi. Sağlayıcı, yabancı ülkelerde bulunanlar için Çince sunucular sunmaktadır. Bu, Çin web sitelerine / uygulamalarına / hizmetlerine erişmeye yardımcı olur. Ancak, Çin'de ikamet ediyorsanız, cihazınız için TunnelBear uygulamasını indirmede sorun yaşayacaksınız. Bu nedenle gurbetçilerin anakara Çin'e inmeden önce uygulamayı önceden yüklemeleri tavsiye edilir.

TunnelBear Ücretsiz

TunnelBear ücretsiz sürümü, En İyi VPN listelerimizin düzenli bir özelliğidir. TunnelBear VPN incelememizde, bant genişliği sınırlamalarına rağmen, premium sürümle eşit bir kaide üzerinde derecelendirdik.

Ücretsiz hesap size aylık 500 MB veri sınırı sağlar ve’tek dezavantajı. Diğer yandan, TunnelBear ücretsiz hesabı, çoğunlukla rip-off olan diğer ücretsiz VPN'lerden farklı olarak size kesintisiz güvenlik sağlar ve tüm cihazlardaki kullanıcı verileri için büyük bir risktir..

Sadece e-posta adresinizi vererek servise kaydolun ve bir şifre belirleyin. Şimdi web sitesindeki indirme sayfasına gidin ve kullandığınız işletim sistemine bağlı olarak özel uygulamayı edinin. Ücretsiz sürüm basit, kullanımı kolay, risksizdir ve mevcut çağdaki tüm sistemlere eşlik etmelidir.

Tunnelbear ücretsiz indir

Dowbload Tüneli

TunnelBear Nasıl Kullanılır?

TunnelBear VPN'in işletim sistemi istemcileri, kullanıcı deneyimi açısından en iyiler arasındadır. Onun olup olmadığı’Mac için bir uygulama veya Android için bir uygulama olarak, kullanıcılar aralarında gezinme ve mevcut tüm özelliklere erişme konusunda neredeyse hiç zorluk yaşamazlar.

Giriş yapmak için tek yapmanız gereken, hizmete abone olduğunuzda size gönderilen kullanıcı kimlik bilgilerinizi, yani kayıtlı hesap adınızı ve şifrenizi girmektir..

Giriş yaptıktan sonra, korumak istediğiniz işletim sistemine bağlı olarak uygulama istemcilerinden herhangi birini indirin. Yüklemeye başlayın ve uygulama kullanıma hazır olacak. Uygulamayı açın ve imlecinizi dünya haritasındaki mevcut tünellerin üzerine getirin.

Tunnelbear nasıl kullanılır

Bu tüneller, TunnelBear'ın kullanıcılarına sağladığı sunucu konumlarıdır. Tercih ettiğiniz tünele tıklayın ve uygulama arayüzünün sol üst köşesindeki anahtarı şuraya çevirin: “üzerinde”. Ayı bir tüneli kazacak ve şimdi VPN bağlantısına bağlı olduğunuzu belirtmek için seçilen tünel deliğinden çıkacaktır..

TunnelBear Chrome İncelemesi

Chrome tarayıcı, dünyadaki neredeyse tüm işletim sistemlerinde en popüler internet erişim platformu olmaya devam ettiğinden, birçok hizmet artık daha iyi bir hizmet deneyimi için bir tarayıcıyla eşleşecek uzantılar sunuyor. (Hala karışık: krom kılavuzu için ayrıntılı en iyi vpn'yi okuyun)

TunnelBear’s Chrome uzantısı hafif, hızlı ve kullanışlıdır. TunnelBear incelememizde, uzantının hizmet tarafından diğer işletim sistemi istemcilerinden daha yararlı ve optimize edilmiş olduğunu gördük.

Chrome uzantısı Chrome Web Mağazası'ndan indirilebilir.

Yüklemeye başlamak için, ücretsiz hizmete ya da ücretli sürüme ve güvenli kullanıcı kimlik bilgilerine kaydolmanız gerekir. Bir kere’tamamlandığında, Chrome Web Mağazası'na gidin ve tıklayın “Chrome'a ​​ekle” sağ üstte.

TunnelBear Firefox İncelemesi

TunnelBear VPN, özel tarayıcı desteği sunar ve Chrome ve Opera için bir uzantı sunar, ancak yine de desteklemez’t Firefox için bir özellik. Bu, neredeyse tüm işletim sistemlerine sağladığı olağanüstü destek göz önüne alındığında büyük bir dönüş..

Firefox, dünyanın en çok kullanılan tarayıcılarından biridir ve TunnelBear, platform için mümkün olan en kısa zamanda bir uzantı geliştirmeye çalışmalıdır..

TunnelBear Fiyatlandırma İncelemesi

Fiyatlandırma tarafında, TunnelBear üç farklı kategori sunuyor. İlki onların ücretsiz servis, güvende olabileceğiniz 500 MB güvenlik özelliklerinin yanı sıra ayda veri bant genişliği oranı.

Kalan iki fiyatlandırma kategorisi premium hizmetler içindir ve her ikisi de aboneler için sınırsız veri bant genişliği garanti eder.

TunnelBear Fiyatlandırma İncelemesi

“Dev” paket biraz daha pahalı $ 9.99 Bir ay için’abonelik değerine sahiptir ve bu, daha yüksek fiyat etiketleriyle daha kısa süreli paketler sunan endüstri normlarına uygundur..

TunnelBear incelememize göre, en iyi fiyatlandırma planı 1 yıllık plan 4,99 $ / ay. İçin satın alınabilir $ 59.88 bir kez faturalandırılır ve hizmeti tam 12 ay boyunca kullanmanıza olanak tanır.

TunnelBear aracılığıyla kendinizi çevrimiçi korumak istiyorsanız bir yıllık plan alın’s VPN hizmeti ve siz’Bu düşük fiyat etiketi için aldığınız hizmet kalitesinden memnun kalacağım.

TunnelBear'ı edinin

TunnelBear Sunucuları İncelemesi

TunnelBear'daki sunucu sayısı oldukça düşük ve sadece 20 ülkeyi kapsıyor. Bu, En İyi VPN'ler tarafından sunulan ülke sayısının neredeyse dörtte biri. Herhangi bir VPN hizmeti için, iyi bir hizmet sunmak istiyorlarsa, sunucu altyapısının gücü, performansı ve çeşitliliğinin birinci sınıf olması gerekir..

TunnelBear'ın sunucu çeşitliliği ve performansı açısından oyununu gerçekten geliştirmesi gerekiyor. Örneğin, daha popüler sunucu hedeflerine bağlanmak zaman alır. Amerika Birleşik Devletleri.

TunnelBear Sunucuları İncelemesi

Sonunda bağlandığımızda bile, sunucu daha iyi bir tarama deneyimi sağlamak için gerçekten darboğazlı görünüyordu. TunnelBear incelememize göre, sunucular ev hakkında yazmak için bir şey değil, ancak hizmeti dikkate alarak iyi bir deneyim yaşayabilirler’s düşük fiyat etiketi.

Dolayısıyla, bir bütçeniz varsa ve düşük yoğunluklu tarama etkinliklerinizi kısmen güvenceye alacak kadar iyi bir VPN arıyorsanız, TunnelBear yapabileceğiniz daha iyi seçimlerden biri olabilir.

TunnelBear Torrenting İncelemesi

Torrenting kullanıcıları, düzenli bir abonelik akışı garanti eden, dünyanın en özel VPN alıcılarından biridir. Bunun nedeni, birini gizlemenin önemidir.’s IP, telif hakkı trolleri hakkında endişelenmeden torrent kullanmaya devam edecek.

TunnelBear VPN incelememizde yapamadık’Özel bir torrent desteği ile ilgili herhangi bir şeyden açıkça bahseten herhangi bir şey bulmak ve müşteri desteklerine başvurmak için başvurduğumuzda, bu onlardan güvence altına aldığımız cevaptır.

TunnelBear Torrenting incelemesi

Vaguer'ü kullanmak yerine başvurmak yerine, yanıtlarında torrent kelimesini kullanarak nasıl kaçtıklarından gerçekten garipti “Dosyaları paylaşma” terminoloji.

Belirtilenleri kontrol ettiğimizde “desteklenen sunucular” torrent desteğini desteklemek için destek ekibinden gelen yanıtta, bunların iyi çalıştığını gördük, ancak indirme hızları tutarlı bir şekilde düşük kaldı.

Torrenting için En İyi VPN arayanlar için kazandık’t TunnelBear'ı doğrudan önerin. Abone olabilirsiniz, ancak kazandı’Sektördeki diğer En İyi VPN sağlayıcılarının aksine size en üstün torrent hizmetlerini sunma.

TunnelBear Netflix İncelemesi

İçinde bulunduğumuz zamanlarda, sadece bir VPN satın alan alternatif bir insan akışı var, böylece IP'lerini taklit etmek ve filtreleri dolaşmak için güçlü sunucuları kullanarak coğrafi kısıtlı içeriğe erişebilsinler..

Netflix ABD bu listenin başında geliyor’Herkesin erişmek istediği en popüler akış hizmetinin en popüler sürümü.

Ancak, bizim TunnelBear İnceleme, biz hizmet hayal kırıklığı oldukça öğrendim’t Netflix ABD veya diğer önemli bölgelerin engellemesinde iyi çalışır.

Bir haftalık deneme süresinde, neredeyse 30 kereden fazla denedikten sonra Netflix ABD'nin engellemesini kaldırabildik.

Üstesinden geldiğimizde bile, gerçek şovu, ekranı gezdiren can sıkıcı tamponlama simgesini umutsuzca izlemeye harcadığımızdan daha az bir süre izledik.

Coğrafi olarak kısıtlanmış akış sitelerinin engellemesini kaldırmak sizden biriyse, Netflix için En İyi VPN'i almak için motivasyonlar, sonra don’t TunnelBear'a gitme.

Windows için TunnelBear

TunnelBear'ın UI ve UX’Her uygulama harika ve muhtemelen Windows incelemeleri için sayısız en iyi VPN sırasında kullandığımız en kolay.

Hayatlarında inanılmaz bir kolaylıkla bir VPN ile etkileşimde bulunmayan insanlar TunnelBear'ı bile çalıştırabilir’s Windows istemcisi.

Windows için TunnelBear

Kurulumda herhangi bir komplikasyon yoktur. Buraya’TunnelBear Windows uygulama yükleme işlemi sırasında nasıl zip alabilirsiniz?

 1. Bir hesap satın alın ve kullanıcı kimlik bilgilerini güvenli hale getirin. (Ücretsiz servise abone olanlarınız için bir hesap oluşturun ve kullanıcı kimlik bilgilerini güvenli hale getirin)
 2. İndirilenler sayfasını ziyaret edin ve çoğunlukla web sitesi cihazınızın işletim sistemini algılar ve indirmeyi otomatik olarak başlatır. Bu olmazsa’gerçekleşmezse, sol orta / üstteki Windows uygulama simgesini tıklayın.
 3. Kurulum işlemine başlayın
  Tunnelbear Windows Kurulumu
 4. Kurulum tamamlandığında, yalnızca “Tüneller” mevcut her yerde ve ayı sizi bağlamak için kazmaya başlayacak!
  tunnelbear pencerelere nasıl kurulur
 5. Özel bir çevrimiçi bağlantıya erişmek için TunnelBear'ı kullanmaya hazırsınız

Android için TunnelBear

Windows uygulaması gibi, Android için TunnelBear uygulaması da kullanıcılara yüce bir deneyim sunuyor. Android OS'de her özelliği optimize bir şekilde sunan The TunnelBear .apk dosyası akıllı telefonunuza sorunsuz bir şekilde indirilebilir ve çalıştırılabilir.

Kurulum süreci inanılmaz derecede kolaylaştırılmıştır, burada’s küçük yaygara ile nasıl yapabilirsiniz s:

 1. Fiyatlandırma planlarını keşfedin ve en iyi bulduğunuz yere yerleşin
 2. Ödemeyi yapın, ardından size kullanıcı kimlik bilgileri verilecektir
 3. TunnelBear apk dosyasını / Android uygulamasını Google Play mağazasından indirin
 4. Kurulumu çalıştırın ve hesap adınızı ve şifrenizi girin
 5. App çevrimiçi anonimlik korumak için hazır

Android kılavuzu için bu harika en iyi vpn'yi okumak sadece 5 dakikanızı alır.

İOS için TunnelBear

Diğer tüm popüler platformlar gibi, TunnelBear da iOS cihazlar için özel bir uygulama sunar. TunnelBear VPN incelememizde, iOS 8 ve altındaki sürümlerde şifreleme standardının AES 128 olduğunu, daha yüksek sürümlerde ise standart AES 256 olduğunu bulduk.

AES 128 şifreleme standardı güvenlidir, ancak zayıf yönleri vardır, bu nedenle iOS 8 veya daha yeni bir sürüme sahipseniz, TunnelBear'ı yalnızca çevrimiçi güvenlik sağlamayı tercih etmenizi öneririz.

İzin Vermek’sizi TunnelBear iOS uygulaması yükleme işleminde çalıştırır:

 1. Ücretsiz hizmete kaydolun veya bir fiyatlandırma planı ve doğrulanmış kullanıcı kimlik bilgilerini seçin
 2. Şimdi IOS mağazasına gidin ve Native TunnelBear uygulamasını indirin
 3. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin ve ardından istediğiniz bir sunucuya bağlanın
 4. Hizmet şimdi çevrimiçi bağlantınızı özel olarak korumak için çalışıyor

Mac için TunnelBear

Birçok kişi Mac'in yapmadığı efsaneye kolayca girer’t Virüslerden veya kötü amaçlı yazılımlardan en popüler karşılığı olan Windows kadar etkilidir. Bu insanlardan biriyseniz, muhtemelen Mac'lerin çok sayıda değerli finansal ve kişisel veriyi sifonlamak için kötü amaçlı yazılım sanatçılarının ve hackerların çekici hedefleri haline nasıl geldiğini yeniden düşünmeniz gerekiyor..

TunnelBear’Mac istemcisi Mac için En İyi VPN'dir ve ücretsiz sürümünü veya ücretli hizmeti kullanıp kullanmadığınız, platformda sorunsuz bir şekilde çalışacaktır.

Mac için TunnelBear uygulamasını kurma işlemi şu şekildedir:

 1. Kaydolurken iki seçeneğiniz vardır. Ücretsiz sürümü seçin veya sınırsız bant genişliğine sahip premium bir plan seçin
 2. Bir tane seçin ve güvenli kullanıcı kimlik bilgileri
 3. TunnelBear'dan Mac uygulamasını indirin’s web sitesine gidin ve kurulumu çalıştırın
 4. İstendiğinde kullanıcı kimlik bilgilerinizi girin ve başlamak için bir sunucu seçin
 5. Mac'iniz şimdi TunnelBear VPN tarafından desteklenen optimum güvenlik altında çalışıyor

TunnelBear Linux Kurulumu - TunnelBear'ı Linux'a nasıl kurarım

Penguenler ve Ayılar asla iyi arkadaş edinmezler, ancak TunnelBear, tam teşekküllü destek sağlamadığı zamanlarda bile barış içinde birlikte yaşamak için elinden geleni yapmıştır..

Şu anda, TunnelBear kullanmıyor’t Linux dağıtımlarında kullanabileceğiniz özel bir uygulama sunmayın. Şu anda sundukları tek şey, manuel kurulum kılavuzları aracılığıyla VPN'yi iki farklı dağıtımda rahatça kurmak için bir süreçtir.

TunnelBear Engelleyici İncelemesi

TunnelBear'ın en seçkin özelliği son derece değerli “Engelleyici”. Bu, rahatsız edici video ve pop-up reklamları kolayca filtreleyen sadece ortalama reklam engelleyiciniz değil, kullanıcılar için çok daha fazlasını sunar.

Engelleyiciyi VPN'nize eklediğinizde, kötü amaçlı kodlardan koruyacaksınız, reklamları önlemek için flash player otomatik olarak kapatılacak, parmak izi tarama kodları engellenecek ve hatta ultrasonik cihazlar arası izleme hizmetleri kazanılacak’seni rahatsız edemem.

Kesinlikle harika bir ek, ancak bu engelleyici bile, uygulamalarının tüm arayüzlerinin geri kalanı gibi, içerik ve markalamada birden fazla ilginç ayı referansı içerecek.

TunnelBear İnceleme Reddit

TunnelBear'ın en büyük özelliği, tüm cephelerde güvenilirliği olmuştur. Öyle değil’t Yanlış sözler ve yüce iddialarla dupe ama işleri basit tutarak ve temel şeyleri doğru yapmaya odaklanarak sürekli güven kazanır.

Reddit'teki kullanıcılar, hizmet ve standartları hakkında benzer görüşleri yansıttı. Tünel ayısının neden en iyi reddit vpn olarak işaretlendiğini kontrol edin

TunnelBear ve PrivateInternetAccess'in düzenli kullanıcısı olan bir kullanıcı, birincisinin PIA'dan çok daha hızlı olduğunu buldu. Ayrıca, kullanıcı mümkün olan en iyi performans için hizmetin Kanada sunucularına bağlanmasını önerdi.

tunnelbear incelemesi reddit

Başka bir kullanıcı da PIA ve TunnelBear'ı karşılaştırdı ve ikincisinin IOS cihazlarıyla PIA'dan daha uyumlu olduğu deneyimini paylaştı. Kullanıcı ayrıca TunnelBear'ın Hotel Wifis gibi paylaşılan bağlantılarda sağladığı bağlantı kolaylığına dikkat çekti.tünel ayı reddit
Kullanıcılar tarafından PIA'dan daha iyi performans göstereceği düşünülürse, TunnelBear'ın çok daha büyük VPN hizmetlerine karşı kendi kendini nasıl tuttuğu hakkında çok şey anlatıyor.

TunnelBear Bağlanmıyor / Hatalar / Sorunlar

TunnelBear incelememizde nadiren herhangi bir kesinti ile karşılaştık. Bazen, belirli bir sunucuya bağlantı sinir bozucu bir şekilde uzun sürebilir, ancak bir kez bittiğinde, hizmet’aşağı gitme.

Hala bağlantı sorunları yaşıyorsanız, ilerlemenin en iyi yolu Twitter hesaplarını kontrol etmektir. Burası, belirli sunucular için planlanmış bakımı duyurdukları yerdir, bu nedenle Twitter'da TunnelBear'ın bir kaydını tutmak, etkilenen bir sunucudan diğerine zaman içinde taşınmanıza izin verebilir.

Yine de, TunnelBear istemciniz yapmazsa’t Çalışırsanız, kaldırmak ve kurulum işlemini tekrarlamak en iyisidir. Geleneksel olarak, bu neredeyse tüm popüler yazılımlarda olduğu gibi çoğu büyük sorunu çözer.

Her zaman olarak bilinen destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz “Destek Ayıları”, karşılaşabileceğiniz herhangi bir hata ve sorunla ilgili yardım almak için. Ayrıca, kullanışlı olabilecek ayrıntılı bir yardım bölümüne de sahiptirler..

Sonuç

TunnelBear VPN, güvenlik cephesinde harika bir hizmettir, ancak kesinlikle geliştirebilecekleri şeyler vardır. Giderek daha fazla kullanıcı şimdi Netflix ABD, Hulu, Amazon Prime vb..

Özelliklerdeki bu iyileştirmeler, yalnızca kullanıcılara daha dengeli bir deneyim sağlamak için daha fazla sunucu ekleyerek ve altyapıyı daha sağlam hale getirerek yapılabilir. Ancak TunnelBear'ın yakın zamanda Güvenlik devi McAfee tarafından satın alınması nedeniyle bu beklentiler konusunda iyimser kalmak için nedenimiz var. Bu hoş karşılama, şimdi çok basit bir hizmet olanı geliştirmek için çok faydalı olabilir..

TunnelBear, tüm eksikliklerine rağmen, ücretsiz sürüme veya ücretli planlara bakılmaksızın hala harika bir VPN'dir. 2020 için TunnelBear VPN incelememizi sonuçlandırdıktan sonra, bu sağlayıcıyı tüm aktif okuyucularımıza ve VPN meraklılarımıza tavsiye ediyoruz. Bu hizmet sadece daha iyi olacak, bu yüzden’bandwagon'u şimdi atlamak ve kesintisiz, güçlü ve fevkalade bir internet tarama deneyiminin tadını çıkarmak daha iyidir.

Похожие статьи

 • IPVanish İnceleme 2020

  Yargı Yetkisi Amerika Birleşik Devletleri Fiyat $ 6.49 / Ay Sunucular 1000+ Günlükleri Şifreleme Yok AES-256 Engellemeyi Kaldır Netflix Hayır Torrenting Evet Çin'de Çalışıyor Evet Tavsiye...

 • IVPN İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Cebelitarık Fiyatı 8.33 Sunucu 3152 Kayıtlar Şifreleme Yok AES-256 Engellemeyi Kaldır Netflix Evet Torrent Evet Evet Çin'de çalışıyor Evet Tavsiye Evet Web sitesi...

 • Betternet VPN İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Kanada 1 Yıllık Plan Sunucularında $ 2.99 / ay 10 Ülkede 10 Sunucu Günlükleri Günlükleri Kullanıcı Verileri Şifreleme AES-256 (Ücretli) | AES-CBC-128 bit...

 • Windscribe VPN İnceleme 2020

  Yargı Yetkisi Kanada 1 Yıllık Plan Sunucusunda 49 $ Fiyat 60 Ülkede 600+ Sunucu Sunucular Evet Şifreleme AES-256 Bit Engellemeyi Kaldır Netflix Hayır Torrent Evet...

 • SpyOff VPN İnceleme 2020

  Yargı Yetkisi San Marino Fiyat 9.99 Sunucular 300+ Günlükleri Şifreleme Yok AES-256 Engellemeyi Kaldır Netflix Evet Evet Evet Çin'de Çalışıyor Evet Tavsiye Evet Web Sitesi...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me