Trust.Zone Review – Bütçe dostu bir VPN Sağlayıcısı

yargı Seyşeller
Fiyat Aylık 3,33 ABD doları
Sunucular 127 Sunucu
Kütükler Günlük Yok
Şifreleme AES-256-CBC şifreleri
Engellemeyi kaldır Netflix Evet
torrenting Evet
Çin'de Çalışır Hayır
Önerilen  Evet
İnternet sitesi https://trust.zone/
uygunluk Windows, Android, Apple, Masaüstü, Chrome, Firefox

Trust.Zone İncelemesi

Trust.Zone nedir?

Adlı bir şirket tarafından oluşturuldu “Trust Solutions, LLC” merkezi Seychelles'te bulunan Trust.Zone, 2014 yılında pazara giriş yapan bir Sanal Özel Ağ (VPN) hizmetidir. Genel olarak, En İyi VPN, çok sayıda sunucu, makul fiyatlandırma ve yazılım özellikleri. Yine de, platformlar arası uyumluluk konusunda daha fazla çeşitliliği takdir ediyoruz. VPN hizmeti hakkında daha fazla bilgi için bu kapsamlı Trust'ı okuyun..

Artıları Eksileri
1. Otomatik Kill Switch Özelliği

2. Üç Eşzamanlı Bağlantı

3. Bütçe Dostu Fiyatlandırma Planları

4. 10 Gün İade Garantisi

5. Test için Ücretsiz Deneme Mevcut

1. 7/24 Canlı Sohbet Desteği Yok

2. Yalnızca İngiltere'ye Özel IP'ler

3. Yerel Uygulamalar Eksik

Trust.Zone Planları ve Fiyatlandırmaya Genel Bakış

Trust.Zone incelememize göre, sağlayıcı beklentilerine oldukça makul bir fiyatlandırma sunuyor ve bütçe dostu VPN listesinde iyi bir sıralamada. VPN, genellikle süreye göre üç kategoriye ayrılmış tek bir plan sunar: 1 ay, 3 ay ve 1 yıl.

Aşağıda görebileceğiniz gibi, aylık plan 6,99 $ 'dan başlıyor, bu da çoğu VPN'nin yüksek fiyatlandırması nedeniyle görmek için canlandırıcı bir değişiklik. 3 aylık plan ayda 4,95 $ olarak belirlendi ve% 30 indirimden yararlanarak toplamda sadece 14,85 $ 'a ulaştı. Başka ne isteyebilirsin?

Kullanıcılar en iyi değeri almak istiyorlarsa, 1 yıllık plana geçin. Trust.Zone, ayda sadece 3,33 $ karşılığında ucuz bir ürün sunmanın ekstra yolunu bulur. Bu,% 53'lük inanılmaz bir indirim alacağınız anlamına gelir, bu da 12 ay boyunca sadece 39,95 ABD dolarıdır!

Trust.Zone Planları ve Fiyatlandırmaya Genel Bakış

Trust.Zone Ödeme Yöntemleri İncelemesi

Bir sağlayıcıya kaydolma söz konusu olduğunda, kullanıcıların ödeme için çok sayıda seçeneğe sahip olması önemlidir. Sonuçta, VPN iyi ise, müşteriler dünyanın her yerinden kayıt olacaklar. Güven için Şans. Bölge beklentileri, PayPal ve Visa MasterCard, American Express, Discover ve UCB gibi Kredi Kartları dahil olmak üzere çok sayıda ödeme yöntemine sahipsiniz..

Trust.Zone, 70'ten fazla ödeme yöntemi için bir ağ geçidi olan PayPro Global'i bile kurdu. Bunlar Qiwi, Union Pay, iDeal, WebMoney, AliPay, Banka Havalesi ve daha fazlasını içerir. Trust.Zone VPN hizmetine kaydolurken ve kullanırken tamamen anonim kalmak istiyorsanız, kullanıcılar bile Bitcoin kripto para birimini kullanma seçeneğine sahiptir (bu, izlenebilir olmadığı için tanınmış bir üne sahiptir).

Trust.Zone Ödeme Yöntemleri İncelemesi

Trust.Zone Dedicated IPs İncelemesi

VoD hizmetleri, dinamik IP adreslerini tanımlayabilen akıllı ve entegre algoritmalar ile Netflix, BBC iPlayer ve Amazon Prime gibi sitelerin engellemesini kaldırmak bazen gerçekten zor olabilir. Bunu, özellikle bankacılık bilgilerine erişirken dinamik IP'lerin zayıf güvenliğine ekleyin; daha iyi bir çözüm düşünmek isteyebilirsiniz. Burası özel IP'lerin girişini yaptığı yerdir.

Trust.Zone incelememiz, sağlayıcının özel IP'ler içeren ek özellikler sunduğunu ortaya koymaktadır. Hepsinden iyisi: şu anda isteğe bağlı eklentiler için% 53 indirim uygulanmaktadır. Bu, statik IP fiyatlandırmasını 6,99 dolardan aylık 3,33 dolara kadar düşürüyor. Ne yazık ki, yalnızca İngiltere'de statik IP'lere erişiminiz var. Diğer eklentiler, 3 cihazda aylık 1.91 $ ek maliyetle çoklu oturum açmayı içerir.

Trust.Zone Dedicated IPs İncelemesi

Trust.Zone İade Garantisi

Kapsamlı bir Trust.Zone incelemesi yaptıktan sonra, VPN'nin web sitesinde başka yerlere mürekkep yazmamasına rağmen gerçekten bir geri ödeme garantisi sunduğunu öğrendik. Ödeme iadesi hakkında daha fazla bilgi edindik. “Kullanım Şartları” % 100 geri ödeme almak için sözleşmelerinin ilk 10 günü içinde Trust.Zone'a bildirimde bulunabileceğiniz belirtildiği sayfa.

Ancak, her şey o kadar basit değildir ve geri ödeme almak bir dizi kuralla birlikte gelir. 1 GB'tan fazla bant genişliği kullanmadığınızdan emin olmanız gerekir. Kota 1 GB'ı aşarsa, yine de kısmi geri ödeme isteyebilirsiniz. Bunu yapmak için destek portalına bir bilet göndermeniz gerekir. İşlem, sözleşmenizin iptali sonrasında 20 gün kadar sürebilir.

Trust.Zone Ücretsiz VPN

10 günlük geri ödeme garantisi sunmanın yanı sıra Trust.Zone incelememiz, VPN'nin güvenilir bir ÜCRETSİZ DENEME sunduğunu bile keşfediyor. Bu, tamamen ÜCRETSİZ bir VPN'den farklıdır, çünkü toplam 3 gün boyunca VPN hizmetine sınırsız erişiminiz vardır, bu da size sadece 1GB bant genişliği verilerine, 1 eşzamanlı bağlantıya ve 111 sunucu konumuna erişmenizi sağlar.

Trust.Zone Cihaz Uyumluluğu

Yeni platformlar / işletim sistemleri sürekli olarak pazara girerken, bir VPN'in hizmetlerini kullanıcıların taleplerini karşılamak için çeşitlendirmesi akıllıca olacaktır. Trust.Zone incelememize göre sağlayıcı, iOS, Android, Linux ve MAC gibi diğer platformları desteklediğini göstermesine rağmen (VPN'yi manuel olarak kurmanız gerekecek) yalnızca Windows işletim sistemi için yerel bir uygulama sunuyor..

Trust.Zone Cihaz Uyumluluğu

Trust.Zone Sunucu Kullanılabilirlik İncelemesi

Sunucu kullanılabilirliği açısından, Trust.Zone incelememiz, sağlayıcının, Güney Afrika, Japonya, Hindistan, Hong Kong, Singapur, Fransa, Birleşik Krallık dahil olmak üzere dünyanın 79 yerine yayılmış 127 hızlı sunucunun makul bir listesini sunduğunu keşfediyor. , Ukrayna, Bulgaristan, Hollanda, Rusya, Almanya, Polonya, Finlandiya, ABD, Kanada, Brezilya, İsveç, İtalya, İspanya, İsviçre, Belçika, Romanya ve daha fazlası!

Trust.Zone Sunucu Kullanılabilirlik İncelemesi

Trust.Zone Protokolleri / Şifreleme İncelemesi

Sizi meraklı gözlerden korumak için mükemmel çevrimiçi anonimlikten söz konusu olduğunda, özellikle P2P / Torrenting etkinliklerine veya korsan akışına katılırken, kullanıcıların güçlü bir şifreli ağa sahip olması gerekir. Bu, kullandıkları VPN'nin güçlü şifreleme protokollerini desteklemesi gerektiği anlamına gelir. Güven için Şanslı. Kimliğinizi maskelemek için RSA-2048 el sıkışma ve SHA256 kimlik doğrulamasıyla birlikte OpenVPN AES-256-CBC şifrelemelerine erişebileceğiniz bölge müşterileri.

Trust.Zone Gizlilik Politikası İncelemesi

Trust.Zone incelememize göre, sağlayıcı oldukça katı hiçbir günlük politikası vardır. Sitenin sahip olduğu tek bilgi adınızı, e-posta adresinizi ve kaydınızı onaylarken kullanılan diğer ayrıntılardır. Üçüncü taraf bir ödeme işlemcisi kullanıyorsanız, ödemelerle ilgili belirli bilgileri de saklayabilirler. Bunun dışında tüm VPN şifreleri / hesapları, genel / özel anahtarlar şifreleme algoritmaları kullanılarak şifrelenmiş biçimde saklanır.

Trust.Zone Torrenting

Kullanıcılara P2P / Torrenting'e katılma yeteneği veremedikleri takdirde, neden herkesin bir VPN hizmeti oluşturacağını merak ediyoruz (TunnelBear bir örnek). Neyse ki, Trust.Zone müşterileri için işler farklıdır ve torrent faaliyetlerine katılmak için desteğiniz vardır. VPN istemcisi, torrentleri indirirken güvenlik için Otomatik Kill Switch ve farklı VPN bağlantı noktaları ile donatılmış olarak gelir.

Trust.Zone Web Sitesi İncelemesi

Sağlayıcıyı pazardaki diğerleriyle karşılaştırırsak, Trust.Zone incelememiz, web sitesinin tüm görünümünde oldukça benzersiz olduğunu ortaya koyar. Web sitesinde oldukça çekici ve parlak renkler kullanıyor, bu da canlandırıcı bir değişiklik. Canlı sohbete erişimin yanı sıra özellikler / araçlar hakkında daha fazla bilgi olmasını istesek de, site hala oldukça iyi bir iş yapmayı başarıyor!

Trust.Zone Web Sitesi İncelemesi

Trust.Zone Müşteri Desteği İncelemesi

Her girişimin / hükümetin bilgiye erişimi kısıtlamaya kararlı olduğu bu gün ve yaşta bir VPN kullanmak oldukça karmaşık hale gelebilir. Bunu, yerel uygulamalardaki belirli hatalardan veya sağlayıcının kendisinden kaynaklanan bir hatadan kaynaklanabilecek bazı beklenmedik sorunlara / sorunlara ekleyin, müşteri desteğine erişmeniz gerekir. 7/24 canlı sohbet mevcut olmasa da, bilet gönderme seçeneğiniz vardır!

Trust.Zone Müşteri Destek İncelemesi (1)

E-posta adresinizi, konunuzu, departmanınızı, öneminizi ve mesajınızı girmeniz yeterlidir. Bir sorunu / sorunu daha iyi sunmak için resimler bile ekleyebilirsiniz. Bir bilet gönderdikten sonra 24 saat içinde bir yanıt almayı bekleyebilirsiniz. Daha hızlı bir sorun giderme çözümüne ihtiyacınız varsa, en yaygın hatalarla ilgili tüm ayrıntıları bulabileceğiniz bir SSS sayfanız da vardır..

Trust.Zone Müşteri Destek İncelemesi 2

Nihai Karar

Trust.Zone incelememiz, sağlayıcının küçük bir çalışma gerektiren iyi bir genel hizmet sunduğunu ortaya koymaktadır. Tüm platformlar için yerel uygulamalar geliştirmeli ve özellikle Windows istemcisindeki özellik sayısını artırmalıdırlar. Hızlar oldukça iyiydi ve coğrafi kısıtlamalı web sitelerinin engellemesini kaldırmak veya P2P / Torrenting ile uğraşmakla ilgili herhangi bir sorun yaşamıyoruz..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me