Surfshark İnceleme 2020

yargı İngiliz Virgin Adaları
Fiyat 1,99 $ / aylık (24 ay için 47,76 $)
Sunucular 61+ Ülkede 1040+
Kütükler Sertifika Yok
Şifreleme AES-256-GCM / AES-256-CBC
Engellemeyi kaldır Netflix Evet
torrenting Evet
Çin’de Çalışır Evet
Önerilen  Evet
İnternet sitesi https://surfshark.com/
uygunluk Windows, Android, Apple, Chrome, Firefox

Surfshark incelemem VPN’nin olağanüstü güvenlik ve güvenilirlik sunduğunu ortaya koyuyor. 2 Yıllık bir plan üzerinde 1,99 $ / ay başlayarak, bu çok yönlü tavsiye ederim. Dünyadaki kullanıcılara büyük değer katar.

Surfshark VPN sınırsız çoklu giriş sunar, 13 ülkede Netflix’i başarıyla engeller ve Çin’deki VPN yasağını atlar ve dünya çapında 60’tan fazla ülkede 1040+ sunucuya erişim sağlar.

En önemlisi, PureVPN ve ExpressVPN gibi üst isimlere karşı rekabet eden her türlü sızıntıdan tamamen arınmış. Cure53’ten bir güvenlik denetiminden bile geçti.

2019’dan itibaren BVI merkezli sağlayıcı, yılın başlangıcı olarak 2019 Cyber ​​Security Awards’ta finalist oldu. Ayrıca statik IP’ler, iki yeni VPN güvenlik özelliği ve ShadowSocks desteği de getirdi.,

Contents

Derecelendirme Kriterleri

 1. Yargı:Surfshark VPN Tabanlı nerede?
 2. Güvenlik: Surfshark VPN Güvenli mi??
 3. Kaçaklar: Surfshark IP, DNS Sızdırıyor mu & WebRTC?
 4. Sunucular: Surfshark’ın İyi Bir Ağ Altyapısı Var mı?
 5. Yayın Akışı: Surfshark Netflix ile Çalışıyor & Diğer Akış Hizmetleri?
 6. hız: PureVPN ne kadar hızlı?
 7. Uyumluluk: Uygulamalar ve desteklenen cihazlar
 8. Fiyatlandırma: Surfshark’ın fiyatı ne kadar?
 9. güvenilirlik: Trustpilot derecelendirmeleri, Reddit & Müşteri desteği

Yargı Yetkisi: Surfshark VPN Tabanlı?

Peki, İngiliz Virgin Adaları’ndaki VPN’lerin varlığını düzenleyen veri saklama yasaları nelerdir? Aslında hiçbiri. Bir İngiliz Denizaşırı Bölgesi olabilir, ama aynı zamanda iç işlerini yöneten konularda adil bir özgürlük derecesine sahiptir..

İngiltere, 14 göz gibi ittifakların bir üyesi olabilir ve veri ve istihbarat konularında diğer üye ülkelere uymaya zorlayabilir, ancak ittifakların bu gölgeleri İngiliz Virgin Adaları’nı da aynısını yapmaya zorlamaz.

Surfshark’ın ExpressVPN ile birlikte orada temel oluşturmasının temel nedeni budur. Ülkede bir tıkaç talebi sunmak veya bir veri iadesi talebinde bulunmak karmaşık bir süreçtir. Bir VPN hizmeti olarak bulunmak için sadece iyi bir yer, başka bir şey, daha az bir şey yok.

Güvenlik: Surfshark VPN Güvenli mi?

Surfshark temelinde’s, konum, denetim, kanuni garanti ve kayıt politikası, derinlemesine Surfshark inceleme sağlayıcı para değerinde olduğunu ortaya koymaktadır. Çevrimiçi kullanıcılar Surfshark ile maksimum koruma elde edebilir.

Surfshark Günlükleri Tutuyor mu??

Hayır Surfshark gelen / giden IP’ler, VPN sunucuları, kullanılan bant genişliği, oturum bilgileri, ağ trafiği, bağlantı zaman damgaları ve tarama / indirme / satın alma geçmişi gibi bağlantı / etkinlik günlüklerini tutmaz.

Surfshark VPN’in kişisel e-posta adresinizi ve kredi kartı bilgilerinizi kaydettiğinden bahsetmek önemlidir. Her sağlayıcı, şikayetlerinizi karşılarken hesabınızı oluşturmak ve yönetmek için bu iki ayrıntıya ihtiyaç duyar.

Tabii ki, MullvadVPN hatta e-postanızın veya kredi kartlarınızın ayrıntılarını bile saklamaz. Kullanıcı hesapları oluşturmak ve çalıştırmak için belirli hesap numaraları oluştururlar.

Protokoller ve Şifreleme Bilgileri

L2TP / IPSec veya PPTP gibi protokoller için destek yoktur. Surfshark, tüm cihazlarda ve platformlarda endüstri standardı OpenVPN (TCP ve UDP) protokolünü kullanır.

Bu, daha önce yalnızca IKEv2 protokolünü kullanan iOS uygulamalarını da içerir. Sonuç olarak, iPhone ve iPad cihazlarınızda daha güçlü güvenlik sağlayacağınızdan emin olabilirsiniz.

2019’dan itibaren Surfshark VPN, Çin gibi ülkelerdeki coğrafi kısıtlamaların atlanmasına yardımcı olan yeni Shadowsocks protokolünü sunan birkaç sağlayıcıdan biridir.!

Şifreleme ile ilgili olarak, sağlayıcı iki farklı şifreyi destekler: AES-256-CBC ve AES-256-GCM. Bunları tüm uygulamalarda güvenlik tercihlerinize göre değiştirebilirsiniz.

Surfshark’ın sunduğu güvenlik özellikleri

2019, VPN ürün teklifine iki yeni hizmet eklemeye devam ettiği için Surfshark için bir yenilik yılı oldu; HackLock ve BlindSearch. Birincisi, tam teşekküllü bir kimlik hırsızlığı koruma aracına dönüşebilecek bir veri sızıntısı uyarı sistemidir.

Öte yandan, BlindSearch, herhangi bir tarihi belleğe müdahale etmeden saf organik sonuçları göstermeyi amaçlayan yeni bir reklamsız özel arama aracıdır. Bu pazarlamacılar için de harika bir araçtır.

Ücretsiz VPN kullanıcılarına bir avantaj olarak Surfshark, herkes için temel güvenlik sağlamak için TrustDNS uygulamasını bile tanıttı. Sağlayıcı ayrıca hangi uygulamaların veya web sitelerinin VPN kullanacağını seçmek için ters bölünmüş tünelleme özelliği ekledi.

Surfshark ve VPN Güven Girişimi (VTI)

VPN kullanıcıları için anlayış oluşturma, güveni güçlendirme ve riskleri azaltmadaki rolünü oynamak, Surfshark VPN, VPN Trust Initiative’in (VTI) kurucu üyesi olarak bir araya geldi.

İ2Coalition’ın bu girişimi, VPN’lerin en iyi uygulamaları ve teknik standartları hakkında bilgi sağlamak için gizlilik endüstrisinde bir işbirliği topluluğu oluşturmayı amaçlamaktadır..

Toplu olarak VPN endüstrisinin bir sesi olarak hizmet edecek ve tüketicilerin VPN seçimleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalarına yardımcı olacak., uygun yönergeler hakkında daha fazla bilgi edinirken.

Cure53 Tarafından Güvenlik Denetimi Yapıldı

Tanınmış bir web güvenlik hizmeti şirketi olan ve kapsamlı VPN denetimleri için ilk tercih olan Cure53, Surfshark VPN’nin tam bir güvenlik değerlendirmesini gerçekleştirdi’s Chrome ve Firefox tarayıcı uzantıları.

Surfshark VPN, Kasım 2018’de yapılan sınırlı değerlendirmeyi gerçekleştirdi ve şu şekilde işaretlenmiş iki küçük güvenlik açığı dışında hiçbir şey bulunamadı “düşük şiddet”.

Varant Kanarya Tehditlerden Arındırılmış (Tarih: 8 Ocak 2020)

Surfshark’Gedikli Kanarya, potansiyel müşterilerin ve müşterilerin rahatlığı için günlük olarak güncellenen bir düdük kadar temizdir. 8 Ocak’tan itibaren, bu tür her talep için aşağıdaki sayıya sahiptirler:

 • Ulusal Güvenlik Mektupları: 0
 • Gag Siparişler: 0
 • Bir devlet kuruluşundan varantlar: 0

Bu inanılmaz derecede etkileyici ve Surfshark VPN’in güvenilirliğini daha da güçlendiriyor. Ayrıca, bu kadar emekli kanaryalarda pek çok VPN’in yayınlanmadığını vurgulamak da çok önemlidir. Çoğu bu tür siparişleri alır ve çoğu bunlara uyar.

Sızıntılar: Surfshark IP’nizi, DNS’nizi sızdırıyor mu? & WebRTC?

Hayır, Surfshark kişisel olarak tanımlanabilir herhangi bir bilgi sızdırmaz. IP, DNS ve WebRTC’niz her zaman sızdırmaz kalır, hangi sunucuya bağlandığınıza bakılmaksızın.

Bu sonuca nasıl ulaştım? VPN hizmetlerinin güvenliği ve güvenilirliği hakkında daha fazla bilgi edinmek asla kötü bir fikir değildir. Bunun ışığında Surfshark VPN’de VPN sızıntı testleri yaptım.

Süreç bana iyi bir 12 saat sürdü, burada İngiliz Virgin Adaları tabanlı sağlayıcının neredeyse tüm sunucularını internetteki dört farklı VPN test aracından kontrol ettim:

 1. https://ipx.ac/run – Geçti
 2. https://ipleak.org/ – Geçti
 3. https://ipleak.net/ – Geçti
 4. https://browserleaks.com/webrtc – Geçti

IPX

2019 İçin Surfshark Testleri

IPLeak.org

surfshark p2p testi

Tarayıcı Sızıntıları

torrent için surfshark

IPLeak.net

torrent için surfshark

Surfshark, güvenilirliğini sağlamak için bu 4 sızıntı testinden zarar görmeden çıktı, torrent yaparken meraklı gözlere ve telif hakkı ihlali avcılarına karşı koruma için son derece uygun bir hizmet olarak.

Sunucular: Surfshark’ın İyi Bir Ağ Altyapısı Var mı?

Evet, aslında Surfshark’s sunucu ağı yıllar içinde muazzam bir şekilde büyüdü. 50’den fazla ülkede 800 sunucudan, şu anda dünya çapında 61 ülkede 1040 + sunucuya ev sahipliği yapıyor, bu da yeni gelenler için oldukça büyük bir başarı.

Sunucu altyapısı daha önce Kuzey Amerika ve Avrupa’ya daha fazla eğilmişti. Ancak, Türkiye, Hindistan, Singapur, Güney Kore, Yeni Zelanda, İsrail, Güney Afrika, Şili, Kosta Rika ve Kanada gibi yerlere daha yeni sunucular eklemiştir..

Bu Surfshark sunucu durumuna bakıldığında, VPN’in genişlemeye çalıştığı açıktır ve haklı olarak. Herhangi bir VPN’i oluşturabilecek veya bozabilecek en kritik şeylerden biri’Piyasadaki güvenilirliği, sunucularının kullanılabilirliğidir.

Surfshark Torrent için İyi mi?

Gerçekten de Surfshark VPN, p2p aktiviteleri için mükemmel performans sunar. 60 konumda 1000’den fazla sunucunuz var, bunların hepsi P2P dostu ve uTorrent, BitTorrent, Deluge gibi müşterilerle ve VLC, Ace Player ve Popcorn Time gibi akışlı oynatıcılarla çalışın.

Aynı zamanda, sağlayıcı sunucularının ThePirateBay, RARBG, 1337X, TorrentDownloads ve LimeTorrents’dan torrent ve dosya indirmede herhangi bir sorun vermemesini garanti eder..

Surfshark Çin’de Çalışıyor?

Evet, Surfshark Çin’de sorunsuz çalışıyor. NordVPN ve ExpressVPN benzer, yeni gelen aynı zamanda özel bir Çin web sitesi sunuyor ülke sakinlerinin ürünlerine erişmelerine yardımcı olmak.

Gurbetçiler için Surfshark VPN, baypas eden NoBordersTM modunu sunar “Büyük Güvenlik Duvarı” gizleme teknolojisi kullanarak. Modu etkinleştirmek ve tekrar Çinli bir yerel olmak için aşağıdaki adımları izleyin:

 1. İndir VPN Windows Uygulamasını Kullanma
 2. Abone ol bir plana ve giriş uygulamadaki giriş bilgileriniz
 3. Tıklayın üzerinde “vites” sağ üst köşedeki simge
 4. Gezin -e “ileri” ayarlar menüsü
 5. etkinleştirme  “NoBordersTM Modu”
 6. Bağlan mevcut herhangi bir Surfshark China sunucusuna!

Surfshark üzerinden GFW nasıl atlanır

Surfshark Her ikisini de kullanır: Çıplak Metal ve Sanal Konumlar

Surfshark’a yaklaştım’sanal / fiziksel sunucu teklifleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için canlı sohbet desteği, ancak destek teknisyeni hayali konumlara sahip olduğunu tamamen reddetti.

Surfshark Sanal Konumları - Sohbet Metni

Onların üzerinde test in-mum.prod.surfshark.com sunucu aslında Hollanda’nın Amsterdam kentinde olduğunu ortaya koydu. Diğeri Surfshark’s Vietnam – Hollanda’da bulunan bir veri merkezi üzerinden Belçika’dan geçen Ho Chi Minh City sunucusu.

Surfshark ASM Traceroute Testi - Indian Server

Bu bulgularla sağlayıcıya tekrar yaklaştığımda, hem sanal hem de fiziksel sunduklarını söylediler. Sohbet destek yöneticisi ayrıca uygulamalarında yeni bir özellik aşılamayı planladıklarını belirtti.

Kullanıcılara hangi sunucunun sanal bir sunucu ve hangisinin gerçek bir çıplak metal olduğunu söyleyecek olan, diğer sağlayıcıların yaptığı gibi. Çoğu sağlayıcı, sunucu listesinde sanal bir sunucuyu işaret eden bir (V) işaretine sahiptir..

Ekim 2019 itibariyle, Surfshark VPN uygulamayı benimsedi ve şimdi iOS, Android, Mac veya Windows’ta uygulamalarındaki tüm sanal konumları açıkça işaretliyor. 

Akış: Surfshark Netflix ve Diğer Akış Siteleri ile Çalışıyor mu??

Evet, Surfshark VPN, Netflix ve BBC iPlayer, Amazon Prime, Hotstar, Voot, Hulu ve hatta Disney Plus gibi diğer akış siteleriyle çalışır, Deep Packet Inspection (DPI) ve diğer VPN engelleme algoritmalarına karşı koruma sağlayan güçlü güvenliği / gizliliği sayesinde.

Amerikan Netflix hizmetinin engellemesini kaldırmak için, protokolü eski IKEv2’den OpenVPN (TCP) protokolüne değiştirdim. Bundan sonra, mevcut tüm ABD / İngiltere / JP / DE sunucularını test ettim. “fiziksel yerler” sekmesi:

Netflix ABD için 5 Çalışan Sunucu

 1. Los Angeles (Ultra HD)
 2. Las Vegas (Ultra HD)
 3. New Jersey (HD)
 4. Phoenix (HD)
 5. Seattle (HD)

Netflix İngiltere için 3 Çalışan Sunucu

 1. Londra (Ultra HD)
 2. Manchester (Ultra HD)
 3. Glasgow (HD)

Netflix JP için 2 Çalışan Sunucu

 1. Tokyo (Ultra HD)
 2. Osaka (Ultra HD)

Netflix DE için 2 Çalışan Sunucu

 1. Berlin (Ultra HD)
 2. Frankfurt am Main

Surfshark (veya başka bir sürüm UK, JP, DE) kullanarak Netflix ABD’yi nasıl izleyeceğinizi anlıyorsanız, her bir konum için yukarıdaki çalışma sunucularına bağlanın ve en sevdiğiniz filmleri / TV şovlarını akışının tadını çıkarın!

Surfshark Netflix ile çalışır

ABD, İngiltere, JP ve DE dışında, Surfshark diğer 12 Netflix kütüphanesine erişim sağlar (toplam 16). Son zamanlarda bir kütüphanenin kilidini açmak bile zor olsa da, bu yeni gelenler için oldukça inanılmaz..

Hız: Surfshark ne kadar hızlı?

Surfshark ortalama olarak ABD, İngiltere, Avustralya, Almanya ve Fransa’da rastgele seçilen 5 farklı sunucuda hız testleri gerçekleştirdiğimde, indirme sırasında 78.15Mbps ve yüklemelerde 60.18Mbps vermeyi başardı:

Yakın zamanda ağlarını 60+ ülkede 1040’tan fazla sunucuya yükselttikten sonra başka bir test yapmaya karar verdim. Bu sefer Surfshark daha iyi bir performans sunarken, ortalama 89.99 Mbps indirme ve 86.25 Mbps yükleme gerçekleştirdi.

ServerDownloadUploadPing
BİZE 95.39Mbps 90.63Mbps 67 ms
UK 89.88Mbps 85.74Mbps 119 ms
Avustralya 81.19Mbps 79.44Mbps 125 ms
Almanya 93.03Mbps 87.13Mbps 111 ms
Fransa 90.50Mbps 88.31Mbps 88 ms
Ortalama 89.99Mbps 86.25Mbps 102 ms

Uyumluluk: Uygulamalar ve Desteklenen Cihazlar

Daha önce, sağlayıcı uygulamalar için çok fazla teklif sunmuyordu. Sadece birkaç tarayıcı uzantısı, temel bir Android uygulaması ve hepsi bu. şimdi ciddi bir dönüşüm geçirmişler ve;

 • pencereler
 • Mac
 • iOS
 • Android
 • Yangın TV
 • Apple TV
 • Firefox ve Chrome

2019 için Surfshark, tarayıcı uzantıları da dahil olmak üzere tüm uygulamaların tasarımını ve kullanıcı arayüzünü bile yükseltti. Bu, yeni kullanıcı arayüzü oldukça etkileyici olduğu için pazarlarında daha fazla çekiş kazanmalarına yardımcı oluyor..

Surfshark VPN Üzerinde Firestick Kurulumu

 1. Başlatmak  “Google Oyun mağazası” Amazon Fire TV’nizde
 2. Arama için “Surfshark” Uygulamanın
 3. Tıklayın “İndir” ve işlemin tamamlanmasını bekleyin
 4. oturum aç Surfshark giriş kimlik bilgilerinizi kullanma

Kodi Surfshark VPN Üzerine Nasıl Kurulur

 1. kaydol abonelik alarak Surfshark ile
 2. İndir Kodi’yi kullandığınız cihazın VPN uygulaması
 3. Bağlan VPN’yi etkinleştirmek için herhangi bir güvenli yere
 4. Başlatmak Kodi ve cihazınızda güvenle akış keyfini çıkarın!

Fiyatlandırma: Surfshark’ın Maliyeti?

Surfshark’taki fiyatlandırma planları üç siloya ayrılmıştır: aylık (11,95 $ ‘dan başlayan), yıllık (5,99 $ / aylık) ve 2 yıl (aylık 1,99 ABD doları kadar düşük) Daha uzun süreler size daha iyi indirimlerden yararlanma imkanı verir.

Örneğin, yıllık ücreti tercih ederseniz, yalnızca bir kez 71,88 ABD doları olarak faturalandırılan ayda 5,99 ABD doları ödemeniz gerekir. Bu, her ay 11,95 $ ödemekten oldukça makul, bu da 140 doların üzerine çıkıyor!

24 aylık planları, sağlayıcının en ucuz abonelik oranlarını sunduğu yerdir. Aylık yalnızca 1,99 ABD doları (bir kez faturalandırılan 47,76 ABD doları) tutarındadır ve bu da aylık veya yıllık aboneliğin zararından önemli ölçüde daha düşüktür.

surfshark fiyatlandırma planı incelemesi

Surfshark VPN’maliyet stratejisi bir şeyi oldukça açık hale getirir, yani iki yıllık aboneliklerini satın almanızı istiyorlar. Yine de, çoğu karşılaştırılabilir sağlayıcıdan oldukça ucuzdur ve kullanıcılara paraları için daha fazla değer sağlar.

Ücretsiz deneme sunuyorlar mı? Ne yazık ki hayır, bir tam teşekküllü ücretsiz deneme müşterilere. Özellikle 1.99 $ ‘a kadar düşük bir 2 yıllık plan alabileceğiniz göz önüne alındığında, bu da mantıklı..,

Aksine, aboneliğinizin başladığı günden itibaren tüm premium planlarda 30 günlük para iade garantisi vardır. Surfshark ayrıca tüm büyük ödeme yöntemlerini kabul eder. 

Bunlar arasında PayPal, AliPay ve Kredi / Banka kartı vb. Sayılabilir. Ayrıca, önemli finansal ayrıntıları ifşa etmeden anonim kalmak için farklı kripto para birimleri aracılığıyla ödeme yapabilirsiniz..

Güvenilirlik: Trustpilot Derecelendirmeleri, Reddit ve Müşteri Desteği

Surfshark VPN hakkında daha iyi bir fikir vermek için, sağlayıcı hakkında ayrıntılı bilgi sağladım. “kullanıcılar” Trustpilot ve Reddit üzerinde. Bunlar karar verme sürecinde yardımcı olmalıdır:

Surfshark Trustpilot İncelemesi

Surfshark VPN, Trustpilot üzerinde 1.059 kullanıcı yorumundan ortalama 4.5 / 5 puan aldı. Söylemeye gerek yok, bu oldukça dikkat çekici bir puan ve kullanıcıların sağlayıcıdan memnun olduğunu gösteriyor.

Kullanıcıların% 71’inden fazlası Surfshark ve “mükemmel” sağlayıcının güvenilirliğini düşünerek çok şey söyleyen derecelendirme. Hizmetle ilgili şikayetlerin çoğu, geri ödeme politikaları ve bir ödeme alma süresi etrafında dönmektedir..

Surfshark Trustpilot Derecelendirmesi

Surfshark VPN İnceleme Reddit

Surfshark’ın Redditors arasında iyi bir üne sahip olduğundan emindim ve Reddit’teki sayısız incelemeyle doğrulanmıştım. Çoğu netizen “pozitif” sağlayıcı ile deneyim.

Kullanıcılar bütçe dostu maliyetleri, kullanıcı dostu tasarımı, iyi performansı ve sınırsız cihazları takdir ediyor. Bazı Redditors, Netflix ile ilgili sorunlar bildirdi, ancak aşağıdaki inceleme gibi, destek ekibiyle iletişim kurmanın yardımcı olduğunu açıkladı.

Vpnreviews dan Surfshark hakkında fikrim

Surfshark’s Müşteri Desteği

Surfshark belki de piyasada 10’dan fazla farklı destek alma yöntemi sunan tek sağlayıcıdır. Elbette, en güvenilir olanı, inanılmaz derecede proaktif olan 7/24 canlı sohbet desteğidir..

Dikkat gerektiren daha ayrıntılı bir sorununuz varsa, kullanıcılar bir istek gönderme ve şikayeti iletmek için ilgili departmanı seçme seçeneğine sahiptir..

Surfshark Müşteri Desteği

Destek için diğer ortamlar SSS için ayrı sayfalar, uygulama yardımı, faturalandırma & hesap, Akıllı TV’ler ve konsollar, özellikler, yönlendirici, manuel bağlantı ve DNS ayarları.

Sonuçta, kullanıcıların sorunlarıyla ilgili belirli bilgileri almasını kolaylaştırmak için sayısız seçenek ve farklı destek sayfalarının bölünmesinden oldukça etkilendim..

VPN’yi dört soruyu aralıklarla e-posta ile gönderdikten sonra yanıt sürelerini bile kaydettim. Bunlar arasında ikisi genel sorgu ve ikisi biraz daha teknikti. Aşağıdaki istatistiklere bakın:

Soru İlk Tepki Süresi E-posta Sayısı Soru Cevaplandı
Surfshark Netflix ile çalışıyor mu? 20 dakika 1 Evet
Surfshark Torrenting için iyi mi? 25 dakika 1 Evet
Surfshark Çin’de çalışıyor mu? 30 dakika 1 Evet
VPN Gizleme Nasıl Etkinleştirilir? 24 Dakika 1 Evet

Surfshark Alternatifleri

Surfshark, piyasadaki 180’den fazla sağlayıcıyı inceledikten sonra BestVPN.co’dan en yüksek dereceye sahiptir. Neden? Şaşırtıcı hizmetinden dolayı, pazarda yeni olmasına rağmen bütçe dostu olması nedeniyle.

Bununla birlikte, hala alternatif arıyorsanız ve biraz fazladan ödeme yapmayı düşünmüyorsanız, PureVPN (2,91 $ / aydan başlar) veya Ivacy (1,99 $ / aydan başlar) için kaydolmanızı öneririm.

Surfshark Tavsiye Edermiyim?

VPN ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için uygun bir seçim arıyorsanız, Surfshark’ı şiddetle tavsiye ederim. $ 1.99 / ay kadar düşük bir plan alabilirsiniz. buradan.

Pazarda yeni gelen biri olarak Surfshark, Netflix’in engellemesini kaldırıyor, torrentleri güvenli bir şekilde indiriyor ve mükemmel dijital gizlilik sağlıyor, bu yüzden neden listemizde birinci sırada yer alıyor?.

VPN, WebRTC / DNS / IP adresi sızıntıları içermez, tüm platformlar için inanılmaz destek sunar ve VPN endüstrisinde bir ilk olarak kullanıcılara sınırsız eşzamanlı bağlantı sağlar.

Похожие статьи

 • Avast VPN İnceleme 2020

  Yargı Yetkisi Çek Cumhuriyeti Fiyat 1 Yıllık Plan Sunucularında 79.99 $ 34 Ülkede 55 Sunucu Günlükleri Mağazalar Bağlantı Günlükleri Şifreleme…

 • PureVPN İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Hong Kong Fiyatı 2 Yıllık Plan Sunucularda 2.91 $ / ay 140+ Ülkede 2.000+ Sunucu Günlükleri Sertifikalı Şifreleme AES-256-CBC Engellemeyi Kaldır Netflix…

 • IVPN İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Cebelitarık Fiyatı 8.33 Sunucu 3152 Kayıtlar Şifreleme Yok AES-256 Engellemeyi Kaldır Netflix Evet Torrent Evet Evet Çin’de çalışıyor Evet Tavsiye Evet Web sitesi…

 • VyprVPN İnceleme 2020

  Yargı Yetkisi İsviçre (Güvensiz) Fiyat 6.67 $ / ay (1 yıl için 80 $) Sunucular 700 Günlük Kayıt Yok Şifreleme AES-256 Engellemeyi kaldır Netflix Evet Torrenting…

 • GOOSE VPN İnceleme 2020

  Yargı Yetkisi Hollanda Fiyat $ 1.99 Sunucu 71 Günlükleri Şifreleme Yok AES-256 Engellemeyi Kaldır Netflix Hayır Torrenting Evet Çin’de Çalışıyor Hayır Tavsiye Edilmez Web Sitesi Yok…

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  RA4W VPN İncelemesi 2019