SpyOff VPN İnceleme 2020

yargı San Marino
Fiyat 9.99
Sunucular 300+
Kütükler Hayır
Şifreleme AES-256
Engellemeyi kaldır Netflix Evet
torrenting Evet
Çin'de Çalışır Evet
Önerilen  Evet
İnternet sitesi https://www.www.spyoff.com/
uygunluk Windows, Android, Apple, Masaüstü, Chrome

San Marino merkezli SpyOff VPN oldukça yeni & küçük ölçekli gizlilik sağlayıcısıdır ve Sareta S.r.I.  SpyOff, videoya göz atarken, indirirken ve yayın yaparken sizi çevrimiçi anonim tutma görevini temel alır. SpyOff'u ilk inceleyen web sitelerinden biri olarak, sağlayıcıyı analiz edeceğiz’s sunan ve nazik olurken marka gerçekten acımasız en iyi vpn endüstrisinde hayatta kalmak için grit varsa sonuç.

spyoff inceleme

2017 için Spy Off incelememiz, tüm bulguları ve testleri mümkün olduğunca şeffaf bir şekilde sunmayı amaçlayacaktır. Sunucuların SpyOff VPN incelemeleri, fiyatlandırma, uyumluluk, destek ve daha fazlası hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam edin. Web sitesi oldukça basit bir tasarıma sahip.’yeni bir sağlayıcı.

Güncelleme: Kapsamlı vpn yorumları kılavuzumuzu okumayı unutmayın.

SpyOff VPN Paketleri & Fiyatlandırma İncelemesi

SpyOff sundukları farklı özelliklere göre fiyatlandırılan 3 şaşırtıcı paket sunuyor. Üç plan şunları içerir:

spyoff fiyatlandırma inceleme

 • Başlangıç ​​- için teklif Aylık 9,99 €
  • 21 ülkede 300+ sunucu
  • Arkasına saklanacak 14.000 IP adresi
  • Her zaman iptal ile 15 günlük deneme
  • AES 256bit Veri Şifrelemesi
  • Bir hesapla çoklu kullanıcı erişimi (3 eşzamanlı kullanıcı)
  • Windows, Mac OSx, Android için kullanılabilir uygulamalar & iOS
  • sınırsız bant genişliği & Veri
 • Premium - için teklif Aylık 6,99 €
  • Yalnızca Yıllık Abonelik (Bir Zamanlar) 12 ayda 88 ödeme)
  • 21 ülkede 300 sunucu
  • Arkasına saklanacak 14.000 IP adresi
  • Her zaman iptal ile 15 günlük deneme
  • AES 256bit Veri Şifrelemesi
  • Bir hesapla çoklu kullanıcı erişimi (3 eşzamanlı kullanıcı)
  • Windows, Mac OSx, Android için kullanılabilir uygulamalar & iOS
  • sınırsız bant genişliği & Veri
 • Premium Plus - aylık 9,99 $ karşılığında teklif edilir
  • Yalnızca Yıllık Abonelik (Bir Zamanlar) 12 ayda 88 ödeme)
  • 21 ülkede 300 sunucu
  • Arkasına saklanacak 14.000 IP adresi
  • Her zaman iptal ile 15 günlük deneme
  • AES 256bit Veri Şifrelemesi
  • Bir hesapla çoklu kullanıcı erişimi (3 eşzamanlı kullanıcı)
  • Windows, Mac OSx, Android için kullanılabilir uygulamalar & iOS
  • sınırsız bant genişliği & Veri
  • Anonim Premium Canlı Destek
  • 1 GB kapasiteli Usenet erişimi (tek seferlik)
  • VPN'nizden tam olarak yararlanmak için Özel İpuçları ve püf noktaları

SpyOff'u Edinin

SpyOff Sunucu İncelemesi

spyoff-sunucuları inceleme

SpyOff, 325 sunucusu tarafından desteklenen 21 ülkede bir VPN ağı kurar. Haberlere göz atmak için en popüler konumlarda kapsama alanı sağlamak için yerler seçilmiş gibi görünüyor & eğlence, akış hizmetleri ve torrent kullanımına izin verilen ülkeler.

Ağa dahil olan popüler yerler, diğer yüksek hızlı yerlerin yanı sıra Belçika, Almanya, Hollanda, Lüksemburg, İsviçre ve Güney Kore'dir. Web sitesi SSS ve bilgi bankası torrentlerden söz etmediği halde & P2P dosya paylaşımı, “indirme” web sitesinde sıkça bahsedilmiştir. Bu nedenle P2P yazılımını kullanarak indirebilirsiniz & seçilen konumlara bağlandığında torrent istemcileri (Hollanda, Belçika & Luxemburg önerilir).

SpyOff tarafından sunulan 5 popüler yere bağlıyken flaş tabanlı hız testleri yaptım. Windows uygulamasındaki yüksek hız seçeneğini kullanarak kontrollü koşullarda 3 Mbps bağlantıyla gerçek zamanlı test yaptım. Sonuçlar aşağıdaki gibidir:

Sunucu İndirPing
Amerika Birleşik Devletleri 2.19Mbps 279ms
Birleşik Krallık 2.81Mbps 168ms
Kanada 2.40Mbps 209ms
Hollanda 2.60Mbps 146ms
Almanya 2.91Mbps 129ms

Sonuçlar konusunda gerçekten iyimserdim ve SpyOff hayal kırıklığına uğratmadı. SpyOff VPN çok güçlü bir ağ altyapısı sunar ve Ping süreleri yukarıda gördüğünüz gibi yüksek olsa da testler olağanüstü bir hız kaydetti. Akış kullanıcıları ve torrent kullanıcılarının ağları hala yetersiz kullanıldığı için SpyOff'u denemelerini öneririm. Daha fazla bilgi için her zaman SpyOff VPN desteğine başvurabilir ve Bilet bölümünü kullanarak onlara yazabilirsiniz..

SpyOff'u Edinin

SpyOff VPN Destek İncelemesi

SpyOff’s desteği incelemesi müşteri elde etmek için üç kanalı tanımlar & teknik Destek:

 1. Web Sitesi SSS

VPN, SpyOff hizmetleri, internet bağlantıları vb.Dahil olmak üzere hizmetle ilgili tüm temel sorularınızı yanıtlamak için özel bir sayfa.

 1. Web Sitesi Sözlüğü

Bu alfabetik olarak arşivlenmiş bölüm size SpyOff özellikleri, yerel hizmetler, satış ortağı bilgileri, uygulamalar ve sağlayıcının diğer yönleri hakkında gerekli tüm bilgileri sağlar.

 1. Web Sitesi Bilgi Bankası (Almanca olarak mevcuttur) & İngilizce)

Bilgi bankası, en son kategorilere ayrılmış ayrıntılı bir kütüphanedir. & marka ile ilgili popüler makaleler. Bölüm, ödeme, hesap, yapılandırma ve uyumluluk sorgularını yanıtlamaya çalışır.

 1. Bilet Sistemi

Bilet sistemi şu anda yönetim, teknoloji ekipleri ve diğer SpyOff desteği üyelerine ulaşmak için çevrimiçi seçiminizdir. Bu özel bilet sayfası aynı zamanda bilgi tabanına doğrudan erişim sağlar. Gerektiğinde dosya ekleme seçeneği ile desteğe başvururken öznel olacak şekilde tasarlanmış bilet sayfasının kendisinden gerçekten etkilendim.

SpyOff Ödeme Yöntemleri

Bu SpyOff VPN incelemesinin hayal kırıklığı yaratan gösterimlerinden biri, ödeme işleme sayfasına geldiğim zamandı. Ödemeleri işleme koymak için yalnızca bir ödeme yöntemi vardır, yalnızca MasterCard ve VISA kabul edilen Kredi Kartı.

spyoff ödeme-yöntemleri

Tek bir ödeme işlemcisine sahip olmak’t Hizmetin kötü görünmesini sağlamak, sağlayıcı hem yeni hem de oldukça küçük ölçekli bir VPN sağlayıcı olduğundan, gelecek yıl teklif sunmalarını nasıl geliştirdiklerini görmeleri için onlara zaman vereceğiz’s SpyOff incelemesi zamanı geldi.

SpyOff Uyumluluk İncelemesi

Bu inceleme ortaya çıktığı için sağlayıcı SpyOff için herhangi bir sorun oluşturmaz, sağlayıcı yerel olarak & Windows, Mac, iOS için yönetilen uygulamalar & Android. SpyOff VPN, Sözlük ve Öğretici bölümlerinde uygun öğreticilerle Linux Ubuntu makineleri üzerinde de yapılandırılabilir.

Tüm SpyOff uygulamalarına ilgili uygulama mağazalarından ulaşılabilirken, Windows uygulamasını doğrudan SpyOff web sitesinden indirebilirsiniz. VPN yönlendiricilerini doğrudan SpyOff VPN'den satın almanın yanı sıra, uyumlu aygıtlardan herhangi birini kurulum kılavuzları sayfası aracılığıyla manuel olarak da yapılandırabilirsiniz.’s web sitesi. Yedek cihazlar yerine iki parlak DDWRT VPN uyumlu yönlendirici önerdiklerini görmek beni çok mutlu etti.

SpyOff'u Edinin

Windows için SpyOff VPN Uygulaması

Bu sağlayıcıya gerçekten aşık oldum’s Windows uygulaması inceledikten sonra sunuyoruz. 2 tıklama otomatik kurulum işlemi, artı kendini yapılandırma tüm yeni başlayanlar gerekir. SpyOff Windows uygulamasının kurulumu basittir ve umarım çoğu kullanıcının kabul etmesi de kullanımı kolaydır. Kullanıcı arayüzü çekici ve uygulama kararlılığı muhteşem (bilgisayarımda 27 saatten beri bağlı & 21 saat telefonumda).

Kullanıcı arayüzü çok saçma ve basittir, VPN deneyimi olmayan bir kişi bile birkaç dakika içinde uygulamayı tanıyabilir. Tek sekmeli uygulama size hangi modu kullanmak istediğinizi seçme, Hesap alanınıza erişim ve premium destek erişimi alma seçeneği sunar. Sosyal profilleri aracılığıyla sağlayıcıyla da iletişime geçebilirsiniz.

SpyOff VPN Eğiticileri

Sağlayıcı uygulamalarının bir fincan çay olmaması durumunda, SpyOff VPN'yi manuel olarak yapılandırmak için eğitimlerini kullanarak korunmanızı sağlar. Eğiticiler sağlayıcıda mevcuttur’web sitesinde “kurulum kılavuzları” Bölüm. Bu SpyOff VPN incelemesini yaparken sürekli fark ettiğim bir özellik, hizmetin her zaman ekstra bir şey sunmaya çalışmasıydı.

spyoff-kurulum-kılavuzları

SpyOff VPN'e bakarsanız’s kurulum kılavuzları sayfası, ek “Özel ve isteğe bağlı uzman ayarları” menü sizi bekliyor. Bu bölüm öncelikle cihazlarını SpyOff VPN ile manuel olarak yapılandırmak ve değiştirmek isteyen kullanıcıları çekmeyi amaçlamaktadır..

SpyOff Protokolleri & Şifreleme İncelemesi

SpyOff VPN'yi İnceleme’s protokolleri sundu, ben gerçekten tünel teknolojilerini daha iyi anlamak için teknik jargon geçtiklerini sevdim. Tünel protokollerinin teknik yönünü anlamaktan çok bahsetmek yerine, SpyOff VPN tünel protokollerini hıza göre sıralar & güvenlik. O’Yeni başlayanların güvenlikleri ile farklı protokolleri tanıması için yeni ve harika bir yol & hız. Listelenen SpyOff tünel protokolleri şunları içerir:

 1. Dengeli - L2TP / IPSec (128bit şifrelemeyle kullanıldığında)
 2. Uzman Modu - L2TP'yi yapılandırın & Manuel olarak OpenVPN (her iki 128bit'i de kullanabilme & 256bit şifreleme anahtarları)
 3. Yüksek Hızlı - PPTP (öncelikle yalnızca akış için, yalnızca 128 bit şifreleme için)
 4. Ultra Güvenli - OpenVPN (AES 256bit şifreleme)

Özellikle SpyOff, kullanıcının hizmete bağlıyken güvenlik ve hızlarını kontrol etmesini sağlıyor. Bu SpyOff VPN'in her ikisini de kullanma seçeneği sunduğundan emin olmak için AES 128bit & 256bit şifreleme standartları.

SpyOff'u Edinin

SpyOff Günlüğü & Gizlilik Politikası

SpyOff VPN iyi bir gizlilik politikası sunar ve kişisel bilgileri kaydettikleri için iyi diyorum. Unutmayın, SpyOff VPN bir “Sıfır Aktivite Günlükleri” VPN sağlayıcısı, bu, çevrimiçi etkinliklerinizin ve bağlantı Zaman Damgalarınızın hiçbirinin kaydedilmeyeceği anlamına gelir. Ancak sağlayıcı, hesapları işlemek için aşağıdaki verileri talep eder:

 • ad ve soyadı,
 • adres bilgileriniz,
 • telefon numarası,
 • ödeme detayları,
 • geçerli bir e-posta

Kişisel veriler genellikle aboneliğinizin süresi boyunca saklanır ve hesabınızı SpyOff VPN ile kapattığınızda, veriler hiçbir kişisel bilgileriniz sunucularda tutulmayacak şekilde tamamen hurdaya çıkarılır.

SpyOff VPN, tüm kullanıcıların uygun profillerini korur, ancak verilerin yalnızca şunlar için kullanıldığından bahseder:

 • Sareta S.r.l. tarafından sunulan hizmetlerin ve kullanıcının onay vermesi koşuluyla e-posta reklamcılığının kullanımı.
 • Tekliflerimizin sürekli geliştirilmesi ve korunması ve hizmetlerimizin etkin yönetimi.

Gizlilik politikası ayrıca, yukarıda belirtilen amaçların çerezlerden çevrimiçi davranış verileri kaydedildikten ve SpyOff veritabanlarının silindikten sonra açıkça belirler..

SpyOff Ücretsiz Deneme

Hangi pakete abone olduğunuza bakılmaksızın, SpyOff, hizmetin gereksinimlerinize uygun olduğundan emin olmak için size 15 günlük ücretsiz deneme sürümü sunar. Abonelik iptal edilirse tüm premium sunucuları, tüm premium özellikleri ve tam geri ödeme alma hakkını kullanabilirsiniz. Ücretsiz denemenin kart ayrıntılarınızın işlenmesini gerektirdiğini unutmayın, 15 gün sonra aboneliği manuel olarak iptal etmeniz gerekir, aksi takdirde buna göre ücretlendirilir.

eleştirmen’s Kararı

Ne kadar iyi tasarlanmış olduğuna gerçekten şaşırdım & yönetilen SpyOff VPN bir marka olarak. Yapamadığım yeni bir hizmet olmak’Markaya mükemmel bir puan verdiğimde kendime inanmıyorum 5 üzerinden 4, dürüst olmak SpyOff bu saygıyı hak ediyor.

Beğendiğim özellikler

 • Harika seçilmiş sunucu ağı
 • Mükemmel sunucu hızları
 • Windows ve Android'de mükemmel uygulama performansı
 • 6 aylık makul fiyatlandırma & 12 aylık planlar
 • Askeri sınıf şifrelemeli mükemmel protokol seçenekleri
 • Çok iyi destek kanalları & Hizmetler
 • 15 günlük ücretsiz deneme
 • sel & P2P desteği

Üzerinde Çalışılacak Özellikler

 • Pahalı aylık fiyatlandırma
 • Tanımlanabilir kullanıcı verilerini tutar (Ancak günlükleri değil)
 • Ücretli ücretsiz deneme
 • Yalnızca bir ödeme yöntemi

SpyOff'u Edinin

Похожие статьи

 • GOOSE VPN İnceleme 2020

  Yargı Yetkisi Hollanda Fiyat $ 1.99 Sunucu 71 Günlükleri Şifreleme Yok AES-256 Engellemeyi Kaldır Netflix Hayır Torrenting Evet Çin'de Çalışıyor Hayır Tavsiye Edilmez Web Sitesi Yok...

 • IPVanish İnceleme 2020

  Yargı Yetkisi Amerika Birleşik Devletleri Fiyatı $ 6.49 / Ay Sunucular 1000+ Günlükleri Şifreleme Yok AES-256 Engellemeyi Kaldır Netflix Hayır Torrenting Evet Çin'de Çalışıyor Evet Tavsiye...

 • IP VPN İncelememi Gizle 2020

  Yargı Yetkisi Amerika Birleşik Devletleri Fiyatı $ 2.91 / ay Sunucular 120 Günlükleri Şifreleme Yok AES-256 Engellemeyi Kaldır Netflix Hayır Torrenting Evet Çin'de çalışıyor Hayır Tavsiye Hayır...

 • Betternet VPN İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Kanada 1 Yıllık Plan Sunucularında $ 2.99 / ay 10 Ülkede 10 Sunucu Günlükleri Günlükleri Kullanıcı Verileri Şifreleme AES-256 (Ücretli) | AES-CBC-128 bit...

 • PureVPN İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Hong Kong Fiyatı 2 Yıllık Plan Sunucularda 2.91 $ / ay 140+ Ülkede 2.000+ Sunucu Günlükleri Sertifikalı Şifreleme AES-256-CBC Engellemeyi Kaldır Netflix...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me