Shellfire VPN İnceleme 2019

yargı Almanya
Fiyat $ 3.97 / ay (2 Yıl için 95.16 $)
Sunucular 37
Kütükler Hayır
Şifreleme AES-256
Engellemeyi kaldır Netflix Hayır
torrenting Hayır
Çin'de Çalışır Hayır
Önerilen  Hayır
İnternet sitesi https://www.shellfire.net/
uygunluk Windows, Android, Apple

ShellFire VPN eski bir hizmettir. 2002 yılında faaliyetlerine başlayan sağlayıcı, Almanya'da yerleşiktir ve aylık 3.97 $ ile en iyi abonelik fırsatı (2 Yıllık Fırsat).

Ancak bu VPN, kullanıcı sorunlarını çözmek yerine, herhangi bir amaç için tercih etmek için VPN olarak çok uygun olmayan bir seçim haline getiren birçok önemli soruna sahiptir..

Kapsamlı testler yaptık ve kapsamlı Shellfire VPN Review 2019 ile gelmek için bu sağlayıcının güvenlik, engelleme, gizlilik, uyumluluk ve destek ile ilgili tüm yönlerini analiz ettik..

Öyleyse bırak’başlangıç.

ShellFire VPN Yargı Yetkisi ve Günlüğe Kaydetme İlkesi İncelemesi:

Shellfire VPN Almanya merkezli. 

Ve şu’kullanıcı gizliliği açısından büyük bir sorun.

Almanya, “14 Göz İttifakı” yani VPN'leri yalnızca gerektiğinde hassas kullanıcı bilgileri sağlamaya zorlamakla kalmaz, aynı zamanda ittifak kapsamında ülkedeki VPN'lere benzer veri gag siparişi verdiklerinde üye ülkelerle paylaşımda bulunmak ve işbirliği yapmak zorunda kalır..

Biraz karmaşık geliyor?

Senin için daha da kolaylaştıralım.

Almanya, Shellfire VPN'den depolanan kullanıcı verilerini alabilir ve 14 Göz ittifakının herhangi bir üyesi Almanya'ya talepte bulunursa. 

Panama ve Britanya Virjin Adaları gibi belirsiz yerlerde birçok en iyi VPN'in bulunmasının bir nedeni vardır.’çünkü kazandıkları yerde olmak istiyorlar’t Hükümetten her zaman veri tıkanıklığı alma tehlikesiyle karşı karşıya.

Shellfire VPN bu guffaw nedeniyle kesinlikle bazı önemli noktaları kaybediyor.

Ancak sağlayıcı’t Herhangi bir büyük kullanıcı etkinliği günlüğünü tutma.

Şirket’resmi web sitesinde belirtilenler:

“Bağlantı ve kullanım verileri (örneğin dosya aktarımları, bağlantı süreleri) yalnızca muhasebe aracı olarak isteniyorsa toplanır. Sabit oranlı tarifeler için durum böyle değil.”

Bağlantı zaman damgaları ve bant genişliği, hesabınızın çalışmasını sağlamak için Shellfire VPN tarafından e-posta adresiniz ve ödeme bilgileriniz gibi kişisel bilgiler dışında tutulan yalnızca iki günlük türüdür..

Shellfire VPN'in bu gizlilik odaklı günlük politikası, Almanya gibi 14 Göz ülkesinde bulunmanın bazı tehlikelerini hafifletiyor, çünkü bir sağlayıcı’t günlükleri hiç saklamıyorsa, talep etseler bile yetkililere teslim edilecek hiçbir bilgi olmayacaktır..

Shellfire VPN Şifreleme ve Protokol İncelemesi

Shellfire VPN, kullanıcı verilerini korumak için AES-256 askeri düzeyde şifreleme kullanır VPN bağlantılarında seyahat.

Askeri düzeyde şifreleme olanaksızdır, bu da hackerların en zayıflarının bile geçemeyeceği anlamına gelir.

Kuantum hesaplama yoluyla bile, bu şifreleme düzeyi ile şifrelenmiş verilerin deşifre edilmesi binlerce yıl alacaktı.

Shellfire VPN ayrıca protokol olarak OpenVPN, PPTP ve IPSec sunar. 

Protokoller bağlantı uç noktalarını korur. Daha basit bir deyişle, şifreleme gerçek verilerinizi yanlış kişiler tarafından kullanılmaya karşı koruyorsa, protokoller hiç kimsenin güvenli bir tünelden yönlendirerek bu verilere ilk etapta erişememesini sağlar..

OpenVPN, bilinen güvenlik açıklarına sahip olmayan en güvenli protokoldür. O’Bağlantı başlatma ve uç noktalar için özel anahtarlar üreten SSL teknolojisini temel alır..

O’Shellfire VPN'in bu protokolü sunması harika çünkü PPTP ve IPSec'in sunduğu diğer protokoller o kadar güvenli değil ve önceki durumlarda saldırıya uğradı.

Shellfire VPN bu iki şeyi doğru yapıyor ama’gizlilik ve anonimlik konusunda endişeli olan bir VPN kullanıcısı için onu kullanılamaz hale getiren birçok boşluk var..

Shellfire VPN IP Sızıntı Testi İncelemesi:

IP sızıntı testleri, gerçek IP'nizin VPN üzerinden korunup korunmadığını tespit etmek için herhangi bir VPN hizmetini kontrol etmenin ayrılmaz bir parçasıdır.

Bunun için IP sızıntı testlerini birçok kez yaptık.

Ama hayal kırıklığı yaratan, Shellfire VPN gerçek IP'nizi sızdırıyor ve özellikle WebRTC sızıntılarına eğilimli.

Bu, Shellfire VPN'i Torrenting, anonimlik, Netflix engellemeyi kaldırma, sansürü atlama ve daha fazlası gibi VPN ile ilgili neredeyse her türlü işlev için uygun hale getirir..

Cidden, bu hepsinin en büyük anlaşma kırıcısıydı.

Konuyu daha da kötüleştiren, sağlayıcının VPN bağlantısı durduğunda cihazınızın internete erişmesini otomatik olarak engelleyen otomatik bir öldürme anahtarı sunmamasıdır..

Bu, IP'nizin VPN bağlantısı olmadan internete erişmesini engelleyen bir şey olduğu için IP'nizin açığa çıkmasını önler.

shellfire ip kaçak testi incelemesi

Shellfire VPN Fiyatlandırma ve Ücretsiz Deneme İncelemesi:

Shellfire VPN şu anda üç farklı fiyatlandırma planı sunmaktadır. Shellfire VPN tarafından sunulan tüm özellikler, abonelik fırsatlarının yalnızca aboneliğin alındığı dönemde farklı olduğu her planda mevcuttur..

  • Aylık Abonelik: 8,36 $ / ay
  • Yıllık Abonelik: 5,31 $ / ay (bir kez 63,66 $ faturalandırılır)
  • İki Yıllık Abonelik: 3,97 ABD doları / ay (95,16 ABD doları bir kez faturalandırılır)

Aylık anlaşma ve yıllık anlaşma oldukça yüksek fiyatlıdır ve uygun fiyatlı aralıkta yer almaz. Bu planlar için sağlayıcı tarafından verilen fiyat, teklif edilen özellikler göz önüne alındığında çok yüksek.

Buradaki tek iyi plan Shellfire VPN’s Kullanıcıya aylık 3.97 $ maliyet İki Yıllık anlaşma. Uygun fiyatlı ama çok daha iyi bir VPN alabildiğinizde Surfshark iki yıl için $ 1.99 / ay deal, çok daha fazla şey var, hatta Shellfire VPN’en iyi anlaşma uygun görünmüyor.

shellfire fiyatlandırma incelemesi

Ancak, bu hizmeti seçip seçmemeniz gerektiğini kendiniz kontrol etmek isterseniz, abone olabilirsiniz. Shellfire VPN’s sıfır taahhütlü ücretsiz deneme. Bu deneme için hiçbir ücret ödemezsiniz ve kullanabileceğiniz bant genişliği miktarında herhangi bir sınırlama yoktur.

Shellfire VPN Ücretsiz Deneme Sürümü

Ücretsiz planda karşılaşacağınız tek kısıtlama, öncelikle 1 Mbps ile sınırlanacak olan hızlardır ve ikincisi, 2 sunucuya erişebileceksiniz..

Shellfire VPN ayrıca 14 günlük geri ödeme süresi sunuyor ücretli abonelik fırsatlarına göz atmak istiyorsanız.

Shellfire VPN Ödeme Yöntemleri İncelemesi:

Shellfire VPN için ödeme’planları çok çeşitli seçeneklerle yapılabilir. Sağlayıcı, Kredi Kartı ve Paypal gibi geleneksel ödeme formlarını ve hatta anonim ödemeler yapabileceğiniz kriptolar gibi geleneksel olmayan ödeme şekillerini destekler..

Shellfire VPN'in her adımında çok kullanıcı dostu olduğu için takdir edilmesi gerekiyor. Sadece fiyatlar düşebiliyorsa, Shellfire VPN ciddi olarak düşünülebilecek bir hizmet olacak.

Shellfire VPN Apps Uyumluluk Değerlendirmesi:

Shellfire VPN kullanmak istiyorsanız, sağlayıcı Windows, Mac, iOS ve Android OS için uyumlu uygulamalar sunar.

Bu dört platform, en popüler VPN'lerden biri olsa da, birçok üst düzey VPN, şimdi birden fazla platformda daha fazla kullanıcı kolaylığı sağlamak için Kodi ve Firestick gibi niş cihazlar için bile uygulamalar sunarak daha fazla uyumluluk sunuyor..

Shellfire VPN’s teklifi temel ama kötü değil, ancak repertuarına daha fazla uygulama eklemeyi planlıyorsa ciddi şekilde harikalar yaratabilir. Uyumlu tarayıcı uzantıları bile hoş bir ek olarak kabul edilir.

shellfire vpn uyumluluk incelemesi

Ancak uygulamalar kullanıcı dostu mu??

Pek değil.

Her platformdaki uygulama arayüzü beceriksiz ve Windows 98 dönemine ait bir yazılım gibi modern bir VPN istemci uygulamasından daha çok hissettiriyor.

Bunun da ötesinde, uygulamalar yavaş yanıt veriyor.

Ancak, burada en büyük sorun Shellfire VPN’s uygulamalarının içinde kötü amaçlı yazılım ve motorlar var.

Shellfire VPN Uygulaması Güvenli Değil

Shellfire VPN Server Ağ İncelemesi

ShellFire VPN'de yalnızca 37 sanal sunucu konumu var.

Bu yerlerin çoğu Avrupa ve Kuzey Amerika'nın çoğuna yayılmıştır.

Shellfire VPN gelmediği için Asya, Afrika ve Güney Amerika bile bu durumu ele geçirdi’t Yeterli sunucu sunma.

Bu, kullanıcının gerçek konumuna yakın bir sunucuya sahip olması durumunda, ona bağlanarak daha yüksek hızlar yaşayabileceği ve dolayısıyla optimize edilmiş bir deneyim elde edebileceği için önemlidir..

Bir kullanıcı arasındaki mesafe ne kadar uzunsa’s orijinal konumu ve sunucu konumu, ping hızı ne kadar yüksek ve hız o kadar düşük.

Yani eğer biri’Vietnam, Shellfire VPN'e bağlanmaya çalıştığını söylüyor, her zaman yavaş hızlara sahip olacak, çünkü birincisi, konuma yakın yeterli sunucu yok ve ikincisi, az da olsa, kullanıcılarla kalabalık olacak ve böylece bant genişliği yaratacak darboğazları.

shellfire sunucusu incelemesi

PureVPN gibi Shellfire VPN'den daha az ücret alan VPN'ler, sunucu konumları açısından 140'a kadar ülke sunar.

Shellfire VPN Hız Testi İncelemesi

Harika bir deneyim sunacak kadar hızlı olup olmadığını öğrenmek için bir ShellFire VPN hız testi yaptık.

İlk olarak, VPN bağlantısı olmayan bir test yaptı ve daha sonra İngiltere'deki sunucularını kullanarak testler yaptı.

İşte VPN olmadan hız testimin sonucu.

shellfire speed test incelemesi

İngiltere sunucusuna bağlı ShellFire VPN'in sonucu aşağıdadır:

shellfire İngiltere sunucu hız testi

Hızlardaki düşüş sadece önemli değildi, neredeyse kullanılamaz sınırlara indi.

Yükleme Hızlarında 1.25 Mbps, yeterince iyi değil!

Hız testleri, işiniz yüksek veri kullanımını içeriyorsa, bunun VPN olmadığını gösterir..

Shellfire VPN Netflix ve Torrenting Destek İncelemesi:

Bir başka büyük hayal kırıklığı.

Shellfire VPN'den hiçbiri’ın sunucuları, Netflix ABD'yi bırak, Netflix'in engellemesini kaldırmak için çalıştı. 

Böylece’bu mu.

Ama Torrent için, Shellfire VPN birkaç özel sunucu sunuyor, ancak IP'nizi sızdırdığını düşünürsek,’Torrenting veya P2P için tercih etmenizi tavsiye etmiyoruz.

Shellfire VPN Müşteri Desteği İncelemesi

Shellfire VPN hala çalışmıyor’t Canlı sohbet desteği sunma ve kullanıcı sorunlarını çözmek için e-posta / bilet tabanlı desteğe bağımlı olma.

Shellfire VPN Desteği

Peki bu neden tam bir problem?

Bir Shellfire VPN kullanıcısıysanız ve izin vermek için bazı sorunlara takılırsanız’kurulum veya bağlantı sorunları varsa, Shellfire'ın size geri dönmesi için uzun süre beklemeniz gerekecek.

Canlı sohbet desteği, maksimum kullanıcı kolaylığı sağladığından ExpressVPN ve Surfshark gibi en iyi VPN'ler tarafından sunulmaktadır. Canlı sohbet sayesinde, çok fazla zaman kaybetmeden sorunlarınızı gerçek zamanlı olarak çözebilirsiniz..

E-posta tabanlı destek tarihli, yavaş ve rahatsız edici, bu nedenle’burada Shellfire VPN için başka bir başparmak aşağı.

Shellfire VPN Tavsiye Ediliyor mu??

HAYIR! Yapmıyoruz’t Shellfire VPN'i seçmenizi tavsiye etmiyoruz.

Bu sağlayıcıda o kadar çok kötü var ki’ikinci bir düşünce bile verme şansı yok.

Shellfire VPN Almanya'da (14 Göz Ülkesi) bulunur, IP sızıntılarından muzdarip, uygulamaların kötü amaçlı yazılım ve motorlara sahip olduğu, hızların acıklı olduğu ve canlı sohbet desteği bulunmadığı tespit edildi. Ve şu’sadece yüzeyi çiziyorum.

Ayda 3,97 $ ve hatta ücretsiz (Shellfire VPN kullanıyorsanız)’s Ücretsiz deneme sürümü), Shellfire VPN kazandığı gibi kullanılmamalıdır’t Önemli veya en azından herhangi bir şey yapmanıza izin vermeyin, hatta güvende kalın.

Düşük maliyetli ancak çok daha iyi bir VPN hizmeti istiyorsanız, Surfshark'ı tercih edebilirsiniz. Sağlayıcı süper güvenlidir, Netflix'in engellemesini kaldırabilir, tüm büyük platformlar için güvenli uygulamalar sunar, Torrenting'i destekler, sıfır günlük tutar, canlı sohbet desteği sunar ve ayda sadece 1,99 $ (2 Yıllık Fırsat).

Похожие статьи

  • VPNBaron İncelemesi 2019

    Yargı Yetkisi Romanya Fiyat $ 5.54 Sunucuları 13 Günlükleri Günlük Yok Şifreleme OpenVPN / L2TPIKEv2 Netflix engelini kaldır Evet Evet Evet Çin'de çalışıyor Hayır Tavsiye edilmiyor...

  • AirVPN İncelemesi 2019

    AirVPN belki de tüm VPN endüstrisinde en iğrenç layık slogana sahiptir. Hizmeti bu kelimelerle tanımlar “Gerçek nefes alacak hava...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me