PureVPN İncelemesi 2023

yargı Hong Kong
Fiyat 2 Yıllık Planda 2,91 $ / aylık
Sunucular 140+ ülkede 2.000+
Kütükler Sertifika Yok
Şifreleme AES-256-CBC
Engellemeyi kaldır Netflix Evet
torrenting Evet
Çin’de Çalışır Evet
Önerilen  Evet
İnternet sitesi https://www.purevpn.com/
uygunluk Windows, Android, Apple, Chrome, Firefox

Hong Kong merkezli, PureVPN, VPN pazarında önemli bir yere sahiptir. ABD merkezli bir denetim firması aracılığıyla% 100 doğrulanmış Kayıt Tutmama politikasına sahip çok yönlüdür; Altius Bilişim.

Bu, 2.91 $ / ay’dan başlayan bütçeye uygun bir VPN’dir (2 yıllık bir plan üzerinde), NAT Güvenlik Duvarı, Bölünmüş Tünel Oluşturma, Reklam / İzleyici engelleme, IPv6 Sızıntı Koruması, Kill Switch, DDoS Koruması ve kişisel kullanım için özel IP’ler sunar.

Aynı zamanda, 140’tan fazla ülkede tüm büyük platformlar / cihazlar ve 2.000’den fazla sunucu için uygulamalar dünya çapında. Hepsinden iyisi: Karşıya yükleme sırasında 88,59Mbps ortalama 91,51Mbps hızıyla olağanüstü performans elde edersiniz.

Uygun fiyatlı ancak güvenilir bir VPN arıyorsanız, PureVPN’i şiddetle tavsiye ederim. Bu PureVPN incelemesinde 4,5 yıldız kazanmayı nasıl başardığını öğrenin.

Contents

Derecelendirme Kriterleri

 1. Yargı: PureVPN Tabanlı?
 2. Güvenlik: PureVPN Gerçekten Güvenli mi?
 3. Kaçaklar: IP, DNS Sızdırıyor mu & WebRTC?
 4. Sunucular: P2P Uyumlu mu, Çin’de çalışıyor mu?
 5. Yayın Akışı: Netflix ile çalışır & diğer VoD hizmetleri?
 6. hız: PureVPN ne kadar hızlı?
 7. Uyumluluk: Uygulamalar ve desteklenen cihazlar
 8. Fiyatlandırma: PureVPN’in tam olarak maliyeti nedir??
 9. güvenilirlik: Trustpilot derecelendirmeleri, Reddit & Müşteri desteği

Yargı Yetkisi: PureVPN Tabanlı?

PureVPN’in merkezi Hong Kong’da, öyleyse bırak’onun merkezi hakkında konuşarak başlayın. Bu eski İngiliz kolonisi şimdi Çin’in özerk bir bölgesi. Ancak, bu onu güvenli bir yer yapar mı??

Evet! Çin’e rağmen’acımasız internet gizlilik yasaları ile ilgili şöhreti, Hong Kong, büyük Avrupa ülkeleri ile anakaradan daha eşittir. En azından internet özgürlüğü ve veri gizliliği yasaları söz konusu olduğunda.

Hong Kong, 5/9/14 Gözler gibi herhangi bir veri / bilgi toplama veya paylaşma sözleşmesine bağlı değildir, çünkü istilacı yargı yetkileri üzerine bir çalışma yaptıktan sonra ayrıntılı olarak öğrendik.

Güvenlik: PureVPN Gerçekten Güvenli mi?

PureVPN’e derinlemesine girdikten sonra’konumu, güvenlik denetimi, kanuni garanti ve günlük tutma politikası, Şüphesiz diyebilirim. sağlayıcı gizlilik bilinci için güvenli bir seçimdir. Aşağıdaki her bir yön hakkında daha fazla bilgi edinin:

PureVPN Günlük Dosyalarını Tutuyor mu??

Kadın siber zorbalık ve siber zorbalık kurbanı olan FBI ile işbirliği yapmak için büyük bir tepki aldıktan sonra PureVPN tüm günlükleri ortadan kaldırma sözü verdi. Elbette, bir suçluyu yakalamaya ve masum bir kızın zihnini rahatlatmaya yardımcı oldular, ancak yine de günlükleri teslim ettiler.

Bu nedenle, boşluğu ciddiye almak onların göreviydi ve yaptılar. Şimdi, sağlayıcı, dünya çapındaki müşterilerine güçlü gizlilik ve güvenlik sağlama taahhütlerinin bir parçası olarak, günlük olmayan taleplerini doğrulamak için VPN hizmetleri saflarına katılıyor.

Denetim, ABD merkezli güvenlik firması Altius IT tarafından tamamlandı ve tüm müşteri anonimlik şüphelerini askıya aldı, güvenilir bir sağlayıcı olarak ortaya çıkıyor. Güncellenmiş Gizlilik politikasında PureVPN şunları iddia ediyor:

“Tarama etkinliklerinizin, bağlantı günlüklerinizin, size atanan VPN IP’lerinin kayıtlarının, orijinal IP’lerinizin, bağlantı sürenizin, göz atma geçmişinizin, ziyaret ettiğiniz sitelerin, giden trafiğinizin, içeriğin veya verilerinizin kaydını tutmayız sen eriştin”

Bu açıkça tatmin edici geliyor ve sağlayıcının boşluktan sonra tüm gizlilik politikasını yenilediğini bilmek beni memnun etti. Yine de hepsi güvenli mi?

Yaptıkları Tek Şey

Bence PureVPN’in bant genişliği günlüklerini sakladığını belirtmek zorunludur; yine de hızlarını kısmamak. Tüm PureVPN kullanıcılarının sağlayıcıyla en yüksek hızlara ve deneyime sahip olduklarından emin olmak için.

Yalnızca Günlükleri PureVPN Tutar

Protokoller ve Şifreleme Bilgileri

PureVPN, SSTP, PPTP ve L2TP gibi protokoller için destek sunar. ancak, çoğu uygulama, askeri düzeyde şifrelemenin uygulanmasına izin verdiği için sizi çevrimiçi güvenceye almak için OpenVPN protokolünü kullanır.

Sağlayıcı, veri kanalı için HMAC SHA1 karma kimlik doğrulamasına sahip AES-256-CBC şifre ve kontrol kanalı için HMAC SHA384 karma kimlik doğrulaması ve RSA-2048 el sıkışma şifrelemeli AES-256-CBC şifre kullanır.

Port Yönlendirme, Bölünmüş Tünel ve Özel IP’leri destekler

Hong Kong merkezli sağlayıcı, pazardaki Port Yönlendirme, DDoS Koruması, Bölünmüş Tünel ve IP sızıntı koruması gibi gelişmiş özellikleri destekler.

Tüm bu özel özellikler birleştirilmiş, torrentleri indirmek veya VoD’lerde akış için aldığınız genel korumayı artırır. Tabii ki, VPN üzerinden DoubleVPN ve Soğan eklemesini de görmek istiyorum.

Kötü Amaçlı Yazılımdan Bağımsız Tüm Platformlar için Yerel Uygulamalar

PureVPN’in indirme / yükleme işleminin güvenli olup olmadığını test etmek için, VirusTotal.com’dan sağlayıcı tarafından desteklenen tüm uygulamalarda testler yaptım. Sonuçlar, tüm uygulamaların virüslerden / kötü amaçlı yazılımlardan korunduğunu ortaya koyuyor.

PureVPN Virüsü Toplam Testi

Sızıntılar: IP’nizi, DNS’inizi sızdırıyor mu? & WebRTC?

PureVPN’in tarafsız bir resmini elde etmek için’güvenliği için, 6’dan fazla farklı aracın kullanımını içeren kapsamlı bir sızıntı testi yaptım. PureVPN tüm testleri geçti, hiçbir bilgi sızdırmaz.

WebRTC ve HTTP İstek Sızıntıları:
 • https://browserleaks.com/webrtc (Temizle)
 • https://www.doileak.com/ (Temizle)
DNS Sızıntıları:
 • https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/ (Temizle)
 • https://www.dnsleaktest.com/ (Temizle)
IPv4 / IPv6 ve Torrent IP Sızıntıları:
 • https://ipleak.net/ (Temizle)
 • https://ipx.ac/run/ (Temizle)

PureVPN Sızıntı Testi

Sunucular: P2P Uyumlu mu, yoksa Çin’de Çalışıyor mu??

PureVPN, dünya çapında 140’tan fazla ülkede 2000’den fazla geniş bir sunucu ağına sahiptir. PureVPN’in sahip olduğu en fazla sunucu Avrupa bölgesidir ve onu Kuzey Amerika takip etmektedir. İşte sunucu sayısı bölgesinin akıllıca bir dökümü:

 • Kuzey Amerika: 656 Sunucu
 • Avrupa: 769 Sunucu
 • Asya: 309 Sunucu
 • Orta Amerika: 12 Sunucu
 • Güney Amerika: 81 Sunucu
 • Afrika: 150 Sunucu
 • Okyanusya 93 Sunucu
 • Toplam Sunucu: 2070

PureVPN Torrent için İyi mi?

Gerçekten de, torrentleri indirmek için mükemmel bir seçim. Sağlayıcı, p2p’ye özgü sunucuların büyük bir listesini sunar ve hatta sizi hızlandırmak ve korumak için Split Tunneling ve SOCKS5 proxy gibi kullanılabilir özellikler sunar.

P2p sunucuları için OpenVPN (UDP) protokolünü kullanır ve şifreleme AES-256 şifreleme, RSA-4096 anahtar şifrelemesi ve SHA384 karma kimlik doğrulaması yoluyla kullanılabilir.

ABD sunucu hızlarını uTorrent’de p2p / torrent için test ederken, PureVPN de ortalama 91,51 Mb / sn ve 88.59 Mbps yükleme.

PureVPN P2p Dosya Paylaşım Modu

PureVPN Çin’de Çalışıyor mu?

PureVPN, Çin’de yaşayanlara tutarlı bir performans sunmuyor. ExpressVPN ve Surfshark gibi diğer sağlayıcıların aksine, sakinlerin ürünü indirmesi için özel bir Çince sayfası sunmuyor.

Çinli göçmenler söz konusu olduğunda, VPN atlayarak çalışır “Büyük Güvenlik Duvarı”, ve 12 Çinli sunucu sunan tek sağlayıcı, bunlardan 6’sı Şangay’da ve 6’sı Pekin’de.

Hala Xor veya Stunnel protokolü aracılığıyla gizlenmiş sunuculara yatırım yapması gerekiyor, bu da VPN trafiğini 443 numaralı bağlantı noktasına yönlendiriyor ve normal HTTP trafiğine benziyor, VPN yasakları uygulayan siteleri / ülkeleri kandırıyor.

PureVPN Çin'de Çalışıyor

PureVPN Her ikisini de kullanır: Çıplak Metal ve Sanal Konumlar

PureVPN, bu günlerde diğer birçok sağlayıcı gibi, tüm konumlarında fiziksel sunucular sunmuyor. Ayrıca, sanal konumları ağırlıklı olarak zor internet yasalarına sahip ülkelerde kullanılabilirlik için kullanır.

İkisi arasındaki birincil fark, tam olarak isimlerinin ima ettiği şeydir. Fiziksel sunucular, bir yerlerde fiziksel formda bulunan gerçek sunucularken, sanal sunucular hayali.

Az1-ovpn-udp.pointtoserver.com üzerinde test sunucu aslında Edinburgh, İngiltere’de olduğunu ortaya koydu. PureVPN tarafından kullanılan diğer bazı sanal konumlar şunlardır: Aruba, Suudi Arabistan, Bahreyn ve Yemen.

PureVPN Sanal Konum Testi

PureVPN Netflix ve Diğer VoD’lerle Çalışıyor mu?

Evet öyle! Aslında, sağlayıcı, pazardaki VoD’lerin doğrudan tarayıcı eklentisi üzerinden engellemesini kaldıran tek kuruluştur, VPN yasağına rağmen. Ve bu sadece Netflix ile sınırlı değil.

Dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılar Amazon Prime, BBC iPlayer, Hulu, Voot, Hotstar, Sling TV, Disney Plus ve daha fazlası gibi farklı akış platformlarının engelini kaldırmak için PureVPN’e abone olabilirler..

Sadece emin olun Netflix sitesine erişmeden önce tarayıcı önbelleğinizi temizleyin, ya da daha basit bir çözüm olarak “tebdili kıyafet” Google Chrome’da veya “Özel mod” Mozilla Firefox’ta.

Aşağıda, Netflix’in ABD sürümünün engellemesini kaldırmak ve hit film serilerini akış olarak izlemek için Chrome uzantılarını nasıl kullandığımı görebilirsiniz., “Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı”, hiç uğraşmadan!

PureVPN’in daha fazla test edilmesi, sağlayıcının artık 3 bölgede daha Netflix’in engellemesini kaldırdığını ortaya çıkardı (yukarıdakilere ek olarak); Kanada, Fransa ve Almanya

PureVPN Engellemeyi kaldır Netflix US

Hız: PureVPN Ne Kadar Hızlı??

Ortalama olarak, PureVPN indirme sırasında 91.51Mbps ve yüklemelerde 88.59Mbps vermeyi başardı, sunucularını 5 farklı yerde test ettikten sonra. Sonuçta, hizmeti en son test ettiğimizden beri hızlar arttı.

ServerDownloadUploadPing
BİZE 95.97Mbps 90.13Mbps 99ms
UK 91.03Mbps 89.53Mbps 102ms
Avustralya 93.55Mbps 91.22Mbps 87ms
Almanya 87.69Mbps 85.08Mbps 120ms
Fransa 89.31Mbps 86.99Mbps 111ms
Ortalama 91.51Mbps 88.59Mbps 103ms

Uyumluluk: Uygulamalar ve Desteklenen Cihazlar

PureVPN, tüm büyük platformlar ve cihazlarla uyumlu birkaç VPN sağlayıcısından biridir. Sağlayıcının desteklediği cihazların tam listesi aşağıdadır:

 • Kodi
 • Roku
 • Yönlendiriciler
 • Xbox
 • Android TV
 • Boxee kutusu
 • Amazon Firestick
 • Microsoft Surface
 • Şimdi TV Kutusu
 • Raspberry Pi
 • Krom döküm
 • Oyun istasyonu
 • iOS Uygulaması (Yeniden Başlatıldı)

İOS için PureVPN

PureVPN’adlı kişinin iOS uygulaması, iTunes politikasını ihlal ettiği için kaldırıldığı için uzun süre mevcut değildi. Yeni bir tane elma dükkanına geri döndü olsa da, Android muadili ile aynı çerçeve üzerine inşa edilmiştir..

İOS uygulamasının genel UX ve kullanıcı arayüzü oldukça dikkat çekici ve iPhone / iPad’in çeşitli ekran boyutlarından etkilenmez. Bağlantı süreleri de hızlıydı ve ortalama 10 saniyeden uzun sürmedi. Genel olarak, uygulama 10/10 puan alıyor!

İOS'ta PureVPN Uygulaması

Android için PureVPN

Hafif yapısı sayesinde, PureVPN’Android uygulaması en kötü ve en yavaş Android cihazlarında bile bataklık yapmayacak. Navigasyon, iOS benzerlerine benzer şekilde sorunsuz ve bağlantı süreleri de etkileyiciydi.

Bu, geliştiricilerin özellikle platforma uygun bir UX tasarlamak için çaba harcadıklarını ve düşündüklerini ima eder.. Netflix ve diğer VoD’ler iyi çalıştı ve hızlar da büyük ölçüde iyileşti. Derecelendirme ölçeğinde, Android uygulaması benden 9/10 alır.

Android'deki PureVPN Uygulaması

Windows için PureVPN

PureVPN’s Windows uygulaması her iki kitleyi de hedefler; teknoloji meraklısı ve amatör VPN kullanıcıları. Ve bu yüzden Windows sevenler arasında bir hit. Layman için varsayılan ayarlar tarama, torrent oluşturma ve engellemeyi kaldırma için mükemmel çalışır.

Sizi ilgili sunuculara bağlayan belirli modlarınız var yani torrentleri indirmek istiyorsanız, “Dosya paylaşımı” Mod ve torrent için maksimum güvenlik ve yüksek hızların tadını çıkarın.

Ardından, “Tercihler” menü, uygulama teknoloji meraklısı için saf bir cenneti. Sayısız protokol, şifreleme ve uygulama ayarlama seçeneği sunar çevrimiçi güvenliğinizi ve gizliliğinizi daha da artırmak için.

Windows'ta PureVPN

Mac için PureVPN

Windows muadili PureVPN’e benzer’Mac uygulaması aynı tasarımı ve stili kullanır. Her ikisi için de dikkate değer bir özellik listesi sunar: çaylak ve teknoloji meraklısı VPN kullanıcıları, bu da genel kullanılabilirliğine katkıda bulunur.

Aynı sezgisel mod seçim seçeneğine, yapılandırma ayarlamasına ve uygulamayı kullanmayı kolaylaştıran diğer değiştirilebilir ayarlara sahipsiniz.  Aynı zamanda, uygulamanın görünümü sizi sıkmıyor ve oldukça modern görünüyor!

Mac'te PureVPN

Linux için PureVPN

PureVPN, Linux için GUI tabanlı bir uygulama sunmaz, çoğu sağlayıcıya benzer. ancak, VPN bağlantıları kurmak için kodlamayı anlayabilen ve uygulayabilenler için hala harika bir seçenek.

Çoğu yorumcu, Linux’ta GUI tabanlı olmayan uygulamalar kurmanın zor bir görev olduğu konusunda hemfikirdir. Yine de, PureVPN yapılandırma sürecini kolaylaştırmakta oldukça başarılıdır. Daha fazla bilgi için rehberlerini buradan takip edebilirsiniz..

Linux'ta PureVPN

Firestick için PureVPN

PureVPN, özel uygulamasıyla Firestick’te sorunsuz bir şekilde çalışır; platform için optimize edildi. Pure’dan indirebilirsiniz’adlı kullanıcının web sitesine veya Google Play Store’u ziyaret edip “PureVPN”.

Bu, platform kullanıcılarının Amazon Fire TV’lerinde maksimum güvenlikten yararlanmalarına izin verirken, Netflix, BBC iPlayer, Sling TV, Amazon Prime ve daha fazlası gibi platformların engellemesini kaldırma becerisi kazanır..

Amazon Firestick'te PureVPN

Kodi için PureVPN

PureVPN şu anda Kodi için destek sunan pazardaki tek sağlayıcıdır. Kimliğinizi güvende tutmak için eklentiyi eğlence platformuna kolayca indirip yükleyebilirsiniz.

Kodi’ye PureVPN’in nasıl kurulacağına ilişkin talimatlar için bu kılavuzu takip edebilirsiniz. Uygulama yüklendikten sonra, korsan içerik akışı yaparken büyük güvenlikten yararlanarak sizi ağır DMCA cezalarından koruyabilirsiniz!

Kodi'de PureVPN

Fiyatlandırma: PureVPN’in Maliyeti Ne Kadar?

Sağlayıcı, potansiyel müşterilere üç cazip plan sunuyor; aylık (10,95 $ ‘dan başlayan), yıllık (4,16 $ / aylık) ve 2 yıl (aylık 2,91 ABD doları). Daha uzun süreler size daha iyi indirimler sağlar.

Birincisini tercih ederseniz, ayda 10,95 $ ödemeniz gerekecektir, bu hiç de uygun bir anlaşma değildir. Şu anda PureVPN tarafından sunulan en iyi plan 2 Yıllık Anlaşma, sadece sana mal oluyor $ 2.91 / ay.

Bu planın toplam maliyeti sadece $69.99 bir yıl boyunca bir kez faturalandırıldı’s abonelik değerinde. Bir garanti ile geri geliyor mu? EVET, VPN’den memnun değilseniz 31 günlük geri ödeme.

PureVPN İncelemesi 2023

Ne yazık ki, ücretsiz deneme yok, ancak PureVPN 2.50 $ karşılığında ücretli bir ücretli deneme sunuyor ve 3 günlük bir geçerliliğe sahip (test için yeterince iyi). Bağlantı Noktası Yönlendirme ve Adanmış IP’ler için ücretler aşağıda listelenmiştir:

Liman Yönlendirme:

1 aylık – 1,99 ABD doları / aylık
1 yıl – 0,99 ABD doları / aylık
2 yıl – 0,99 ABD doları / aylık

Özel IP’ler:

1 aylık – 1,99 ABD doları / aylık
1 yıl – 1,99 ABD doları / ay
2 yıl – 1,99 ABD doları / ay

Ödeme yöntemleri gittikçe, PureVPN her şeyden önce çıkıyor. Visa, MasterCard, American Express, Cashu ve anonim Bitcoin dahil tüm standart seçenekleri destekler.

Daha fazla çeşitlilik için sağlayıcı dünya çapında 200’den fazla ülkeden 150 farklı yöntemle ödeme kabul etmesini sağlayan PaymentWall uygular, hiç taş bırakmadan bırakmak.

PureVPN Ödeme Yöntemleri

Güvenilirlik: Trustpilot Derecelendirmeleri, Reddit & Müşteri desteği

PureVPN, pazardaki en ünlü sağlayıcılardan bile daha yüksek bir dereceye sahiptir, * Nord ve Express’i öksürür *. 8.654 yorumdan, kullanıcılarının% 85’inden fazlasının olumlu bir deneyim yaşadığını gösteren 5 yıldızlı bir puan aldı.. 

PureVPN Trustpilot Derecelendirmeleri

PureVPN İnceleme Reddit

PureVPN iyi midir? o’Çoğu redditorun Reddit ve analiz ettiğim cevaplardan ne istediği, Sağlayıcının, çoğu kullanıcıdan olumlu yorumlar aldığı için kesinlikle doğru bir şey yaptığını söyleyebilirim.

Aşağıda birkaç gömülü reddit parçasının PureVPN’s genel hız ve performans. Hepsi olmasa da çoğu, olumsuz bir deneyim yaşayan bazı kullanıcılar ile olumludur.

PureVPN Reddit İnceleme 1

Burada bir kullanıcı nasıl olduğunu anlatıyor’son 2 yıldır PureVPN kullanıyor ve Netflix, Hulu, Amazon Prime, BBC iPlayer vb.’ye erişmek için pazardaki en iyi engellerden biri olduğunu düşünüyor.

PureVPN Reddit İnceleme 2

Doğal olarak, nerede pozitif vardı, ben olumsuz bazı değerlendirmeleri rastlamak. Çoğunlukla yakın geçmişte denetlenen VPN günlük kayıt politikasıyla ilgili endişelerdi. 

PureVPN Reddit İnceleme 3

PureVPN’s Müşteri Desteği

Hong Kong merkezli sağlayıcının canlı sohbet, bilet veya e-posta desteğinden çok proaktif bir müşteri destek ekibi var. Tüm temsilciler yanıtlarında oldukça yardımcı ve ayrıntılıdır.

Genellikle, diğer yöneticiler çabalarını kaydetmek için sizi bir bağlantıya veya bloga yönlendirir. Ancak, diğer VPN hizmetlerinin ve sohbet destek ekibinin aksine,, PureVPN’s yöneticileri cevapları üzerinde düşünmeyi umursamadı.

VPN’yi dört soruyu aralıklarla e-postayla gönderdikten sonra yanıt sürelerini bile kaydettim. Bunlar arasında ikisi genel sorgu ve ikisi biraz daha teknikti. Aşağıdaki istatistiklere bakın:

Soru İlk Tepki Süresi E-posta Sayısı Soru Cevaplandı
PureVPN nasıl indirilir? 20 dakika 1 Evet
PureVPN neden bu kadar yavaş? 15 dakika 1 Evet
PureVPN’den nasıl geri ödeme alabilirim?? 25 dakika 1 Evet
PureVPN’im neden bağlanmıyor? 22 Dakika 1 Evet

PureVPN Alternatifleri

PureVPN zaten tüm VPN ile ilgili ihtiyaçlarınız için uygun bir fiyata uygun ünlü bir sağlayıcı olarak var. Ancak, başka bir ucuz anlaşma yapmak istiyorsanız, Surfshark’a kaydolmayı düşünün (1,99 $ / mo’dan başlar).

Öte yandan, etkili ve daha güvenilir hizmet için biraz daha fazla ödeme yapmayı düşünmüyorsanız, en hızlı ExpressVPN’den (1,99 $ / mo’dan başlayan) birini seçmenizi öneririm..

PureVPN’i Önerir miyim?

Evet, PureVPN’i uygun fiyatlı ve özelliklerle dolu bir VPN hizmeti arayanlara şiddetle tavsiye ediyorum. Atlamada gerekli iyileştirmeler var “Büyük Güvenlik Duvarı”, ama genel olarak iyi bir koruma ve güvenlik elde edersiniz.

Tüm özel uygulamalar sorunsuz ve duyarlı bir şekilde çalışır, bu da VPN’nin olasılığına katkıda bulunur. Bunu mevcut çok sayıda sunucuya, özel IP’lere ve Hotspot özelliğine ekleyin, PureVPN paranızın karşılığını verir.

Lafı olmaz, Son zamanlarda günlük sağlayıcılarının saflarına katıldı ve hatta Netflix ve diğer akış platformlarının doğrudan tarayıcı uzantıları aracılığıyla engellemesini kaldırdı. Buradan 1,99 $ karşılığında bir plan alabilirsiniz..

Похожие статьи

 • Surfshark İnceleme 2023

  Yargı Yetkisi İngiliz Virgin Adaları Fiyat $ 1.99 / ay (24 ay için 47.76 $) Sunucular 61+ Ülkede 1040+ Günlüğe Kayıt Yok Kayıtlı Şifreleme…

 • VyprVPN İnceleme 2023

  Yargı Yetkisi İsviçre (Güvensiz) Fiyat 6.67 $ / ay (1 yıl için 80 $) Sunucular 700 Günlük Kayıt Yok Şifreleme AES-256 Engellemeyi kaldır Netflix Evet Torrenting…

 • NordVPN İnceleme 2023

  Yargı Yetkisi Panama Fiyatı 3 Yıllık Plan Sunucularında 59 $ / ay…

 • GOOSE VPN İnceleme 2023

  Yargı Yetkisi Hollanda Fiyat $ 1.99 Sunucu 71 Günlükleri Şifreleme Yok AES-256 Engellemeyi Kaldır Netflix Hayır Torrenting Evet Çin’de Çalışıyor Hayır Tavsiye Edilmez Web Sitesi Yok…

 • Avast VPN İnceleme 2023

  Yargı Yetkisi Çek Cumhuriyeti Fiyat 1 Yıllık Plan Sunucularında 79.99 $ 34 Ülkede 55 Sunucu Günlükleri Mağazalar Bağlantı Günlükleri Şifreleme…

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  AVG Secure VPN Review 2023: AVG VPN İyi mi?