PrivateVPN İncelemesi

yargı Kanada
Fiyat 1 Yıllık Planda 3,82 $ / aylık
Sunucular 50'den fazla ülkede 150'den fazla sunucu
Kütükler Evet
Şifreleme AES-256-Bit
Engellemeyi kaldır Netflix Hayır
torrenting Evet
Çin'de Çalışır Hayır
Önerilen  Hayır
İnternet sitesi https://privatevpn.com/
uygunluk Windows, Android, Apple, Chrome, Firefox

İsveç merkezli PrivateVPN tamamen kullanıcılara dijital özgürlük sağlamakla ilgilidir. Netflix engelleme kaldırma, torrent desteği ve Disney + gibi müşteri odaklı VPN hizmetleri sunan bu etkinlikleri son derece iyi bir şekilde gerçekleştirdiği için pazarda bir üne kavuştu..

Ancak,’s daha uzun süreli abonelik ve yüksek maliyet eksikliği, kullanıcıları daha bütçeye uygun alternatiflere güvenmeye teşvik ediyor. Bununla birlikte, sağlayıcıdaki tarafsız bir resim için 2020 PrivateVPN incelememize bakın veya daha fazla seçenek için en iyi VPN kılavuzumuzu okuyun.

PrivateVPN 5 Gözlü Bir Ülkeye Dayalı

İsveç'in herkes için güvenlik hissi uyandırmasına rağmen, insanlar için bu pitoresk Avrupa ülkesinin aslında 5 göz ittifakının bir üyesi olduğunu biliyoruz. uluslararası bilgi paylaşım ittifakları ile ilgili detaylı çalışmamız. İsveç merkezli olmak, PrivateVPN'i çok güvensiz hale getirir, çünkü İsveç hükümeti her zaman PrivateVPN'in ülkedeki verileri çalmasını talep edebilir’veya kendi ittifak üye ülkelerinin talebi üzerine. PrivateVPN buna uymasa bile, sadece tıkaç emri alma tehdidi endişe uyandıracak kadar sorunludur.

PrivateVPN Günlükleri Politikası

BestVPN.co'da gizlilik söz konusu olduğunda affediciyiz ve bu sıfır toplamlı oyunda bizim için açıkça belirtilen sıfır günlük politikasından başka hiçbir şey kabul edilemez..

Aksine iddia etmelerine rağmen, kullanıcılara bazı VPN'lerin nasıl güvenilmez olduğunu anlatmak için 100'den fazla sağlayıcısının günlük politikaları hakkında kapsamlı bir anket yaptık..

PrivateVPN bunu yapmadığını belirtir’t VPN bağlantılarında etkinlik söz konusu olduğunda her türlü kullanıcı verilerini depolamakla birlikte, kullanıcıların IP adreslerini günlüğe kaydettikleri için hala endişe duyuyoruz.

o’Bizim görüşümüze göre güvende değil ve PrivateVPN gerçekten gizliliğini artıran ismine kadar yaşamak istiyorsa bunu yapmayı bırakması gerekiyor.

PrivateVPN İnceleme 2020 - İçindekiler

 1. PrivateVPN Hızlı İnceleme
 2. PrivateVPN Fiyatlandırma İncelemesi
 3. PrivateVPN Ücretsiz Deneme Sürümü
 4. PrivateVPN Protokolleri İncelemesi
 5. PrivateVPN Sunucuları İncelemesi
 6. PrivateVPN Uygulamaları Uyumluluğu
 7. PrivateVPN İndir
 8. PrivateVPN Destek İncelemesi
 9. PrivateVPN Günlükleri Politikası
 10. PrivateVPN Netflix'te Çalışıyor mu?
 11. PrivateVPN Torrent ve P2P Dosya Paylaşımını Destekliyor mu??
 12. PrivateVPN Firestick
 13. PrivateVPN ve Kodi
 14. PrivateVPN Reddit Yorumlar
 15. PrivateVPN Proxy

PrivateVPN Hızlı İnceleme

O’Şirket içi sunucu altyapısı ile güvende ve orada olmayan birkaç VPN'den biri’t Herhangi bir kütüğü yakalama konusunda şımartın.

PrivateVPN'deki diğer kusursuz özellikler arasında bir kill switch, özel uygulamalar, içerik engelleme kaldırma ve daha fazlası bulunur.

Şifreleme seviyeleri, MiTM (Ortadaki Adam) saldırıları olsa bile, kazanmalarını sağlamak için kurşun geçirmez’Veri paketlerinden bir şey elde edememe.

PrivateVPN, kurulduğu günden bu yana yüksek düzeyde güven ve güvenilirlik kazanmış ve’kesinlikle denemeye değer,

Kurşun geçirmez şifreleme seviyeleri, fiyatlandırma planları, geri ödeme politikaları, niş platform desteği hakkında daha fazla bilgi için BestVPN.co'nun bu kapsamlı ve her şey dahil PrivateVPN incelemesini okuyun.!

Artıları

 1. 6 eşzamanlı bağlantı
 2. 56 ülkede sunucu
 3. Tüm işletim sistemi platformlarını destekler
 4. Üst düzey güvenliği destekleyen çoklu protokol desteği & şifreleme
 5. Sınırsız bant genişliği & sunucu anahtarları
 6. 30 Gün İade Politikası

Eksileri

 1. Ücretsiz Deneme Yok
 2. Chrome veya Firefox için uzantı yok
 3. Yavaş akış hızları

PrivateVPN edinin

PrivateVPN Çin'de Çalışıyor?

Ne yazık ki PrivateVPN, Çin VPN uygulamalarını almak için sağlam bir çözüm sunmuyor. Sağlayıcı ayrıca Google Play ve iTunes mağazalarında listelenmiyor. Bu nedenle, Çin'de yaşayan netizenlerin, özel uygulamayı PrivateVPN'den indirmek için bir proxy hizmeti kullanması gerekebilir. Çin'i ziyaret etmeyi planlayan ülke dışında bulunanlar, PrivateVPN uygulamasını cihazlarına önceden yükleyebilir. Bu şekilde, anakara Çin'e geldiklerinde, tüm yabancı uygulamaların / hizmetlerin / web sitelerinin engelini kolayca kaldırabilecekler.

PrivateVPN Fiyatlandırma İncelemesi

Kategorideki daha iyi VPN'lerden biri olmasına rağmen, PrivateVPN’t Benzer yapıdaki diğer hizmetler kadar pahalı. Aslında, fiyatlar son 8 ay içinde düştü. Ancak, fiyatlandırma stratejisi aylık, üç aylık ve yıllık olmak üzere üç plan ile hala aynı.

Bir aylık abonelik size 7.67 $ tutarında geri ödeme sağlarken, üç aylık abonelik ücreti bir kez 15.75 $ faturalandırılır (5.25 $ / ay). Ama kişisel favorim yıllık plan olmaya devam ediyor, bu da bir kez 50,40 $ faturalandırılıyor (ayda 3,88 $) ve ücretsiz bir aylık abonelik içeriyor.

PrivateVPN'de Fiyatlandırma planları bu şekilde düzenlenir’kullanıcıların bütçelerine uygun olanı gezinmesini, anlamasını ve seçmesini kolaylaştırmak için.

PrivateVPN Fiyatlandırma İncelemesi

Yaklaşık 8 ay önce, PrivateVPN'deki yıllık plan 54,00 $ olarak fiyatlandırıldı, bir kez faturalandı (4,15 $ / ay), bu yüzden daha fazla müşteri çekmek için fiyatlarını kesinlikle değiştirdiler.

Bu VPN'nin masaya getirdiği özellik ve güvenilirlik sayısı için fiyatlandırma planları kesinlikle değerlerine değer. Ancak, hala bir şeyden memnun kalmazsanız, PrivateVPN kazandı’t 30 günlük geri ödeme planları ile işinizi kolaylaştırarak ayrılmanızı engeller. İzin Vermek’aşağıdaki ücretsiz deneme incelememizde bunun nasıl çalıştığından daha fazlasını öğrenin.

PrivateVPN edinin

PrivateVPN Ücretsiz Deneme Sürümü

Ücretsiz denemeler her zaman harikadır, çünkü ücretli, tam zamanlı bir abonelikle taahhütte bulunmadan önce bir VPN'i her yönden incelemenize ve test etmenize izin verir. Ama bekle, orada’Bir serseri olarak, PrivateVPN diğer hizmetler gibi ücretsiz bir deneme sunmaz, ancak yapsalardı harika olurdu.

PrivateVPN Ücretsiz Deneme Sürümü

Tüm fiyatlandırma planlarına eşlik eden yalnızca 30 günlük bir para iade garantisi vardır; burada, eğer 30 gününüzün sonundan önce istediğiniz zaman geri ödeme isteğinde bulunabilirsiniz.’Hizmette kalmak istemiyorum.

Geri ödeme politikalarının iyi olduğuna inanmamıza rağmen,’t Ücretsiz denemelerin geniş kapsamlı etkisini değiştirmek. PrivateVPN bu konuda bir puan kazanıyor.

PrivateVPN Hesabı Nasıl Oluşturulur

PrivateVPN incelememiz sırasında beğenisini geliştirdiğimiz bir şey, kullanıcı deneyiminin kalitesi ve sağlayıcı genelinde gezinme kolaylığıydı’web sitesi.

Hizmetle bir hesap oluşturmak istiyorsanız, burada’bu ne kadar kolay!

 • PrivateVPN'i Aç’s web sitesine gidin ve tıklayın “PrivateVPN edinin” ana sayfadanPrivateVPN Hesabı kayıt kaydı
 • Bir fiyatlandırma planı seçin (Uzun vadeli kullanıcılar için yıllık planı öneririz) ve e-posta adresinizi ve şifrenizi girin.
 • Mevcut olanlardan bir ödeme yöntemi seçin. Bitcoin'i seçiyoruz, bu da bizi işlemin daha fazla işleneceği bir sonraki sayfaya götürüyor.Privatevpn giriş
 • İşlemi tamamlayın ve PrivateVPN ile bir hesap için başarıyla kaydoldunuz.

PrivateVPN Sunucuları İncelemesi

Sunucular, herhangi bir VPN hizmetinin dayanak noktasıdır. Ücretli bir VPN tercih ediyorsanız, sağlayıcı sadece çeşitli sunucu konumları sağlamakla kalmamalı, aynı zamanda çok sayıda mevcut sunucu da mükemmel bir hizmet sağlayacak kadar yüksek olmalıdır..

Ama bu’PrivateVPN bizi en çok hayal kırıklığına uğrattığı yer. Hizmetle müşterilere sadece 56 konum ve 100+ sunucu sunulmaktadır. ExpressVPN gibi diğer rakipler 94 ülkede 1500+ sunucu sunarken PureVPN 140+ ülkede 750+ sunucu sunuyor. PrivateVPN'deki sunucu altyapısı değil’t Biz olanlar arasında en iyisi’şimdiye kadar inceledim.

PrivateVPN Sunucuları İncelemesi

Yine de iyi bir internet bağlantısı sağlıyor, ancak az sayıda sunucu göz önüne alındığında, bant genişliği darboğazları gibi sorunlar çok yaygın bir durum olacaktır..

Kazandı’Coğrafi kısıtlı içeriğin kilidini açmada o kadar iyi olmayın, çünkü Netflix gibi işletmeler VPN yönlendirmeli bağlantılarını tanımlama ve erişimlerini engelleme konusunda giderek daha becerikli hale geliyor. PrivateVPN kullanıcı tabanı için çok daha uygun ve yetenekli bir hizmet oluşturmak istiyorsa, sunucuların yüzlerce kişiye eklenmesi gerekir.

PrivateVPN Uygulamaları Uyumluluğu

VPN'ler internet bağlantınızı güvence altına alır, ancak her farklı işletim sisteminde bunu ne kadar iyi yaptıkları, sağladıkları özel uygulamaların uyumluluğuna bağlıdır..

PrivateVPN ayrıca özel uygulamalar aracılığıyla Windows, Mac, Android ve IOS gibi tüm popüler işletim sistemleriyle geleneksel uyumluluk sağlar.

Ama bu’Firestick gibi niş platformlara adanmış daha fazla uygulama sağlayarak rekabette bir adım önde olsaydı kesinlikle takdir ederdik.

PrivateVPN, Mac veya Windows için en iyi VPN olmayabilir, ancak uygulamalar platformlarda iyi çalıştı. Tüm özelliklere ve seçeneklere kolayca erişilebilen etkileşimli bir UX ve UI tasarımına sahiptirler.

PrivateVPN İndir

İşletim sisteminiz için PrivateVPN istemci uygulamasını indirmeye hazırsanız, bunu her özel platform için yapmanıza yardımcı olacak bağlantılar şunlardır:

 • pencereler

Windows 7, 8, 8.1 ve 10 için uygulama: https://PrivateVPN.com/client/PrivateVPN-win-new.exe

 • Mac

Mac OS X için uygulama: https://PrivateVPN.com/client/PrivateVPN1.1.pkg

 • iOS VPN

İPhone ve iPad iOS sürüm 9.0 veya üstü için uygulama: https://itunes.apple.com/us/app/PrivateVPN/id1168424870?ls=1&mt

 • Android

Android 4.0 veya üzeri için uygulama: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pVPN.PrivateVPN

Yükleme işlemi tüm platformlarda ve burada aynı kalır’4 kolay adımda kurulumları nasıl geçebileceğiniz:

 1. Hesabınıza giriş yapın veya e-posta kimliğinizi sağlayarak ve bir şifre oluşturarak kaydolun
 2. PrivateVPN Satın Alın’kullanılabilir planlardan herhangi birini seçerek abonelik
 3. İşletim sisteminiz için VPN uygulama istemcisini yukarıdaki bağlantılardan indirin
 4. Bir sunucu konumunu sıfırlayın ve tıklayın “Bağlan”

PrivateVPN edinin

PrivateVPN Destek İncelemesi

Çevik bir müşteri destek ekibi, en kötü hizmetlerin bile pazarda olumlu bir ün kazanmasına izin verebilir. VPN'ler, genellikle’Onları kullanma konusunda çok deneyime sahip değilsiniz, bu yüzden rehberler ve öğreticiler dışında,’onlara rehberlik edebilecek müşteri desteğine sahip olmak harika.

PrivateVPN'de, müşteri desteği birinci sınıftır ve bunu derinlemesine incelemek için gerçekten zor bir soru yayınladık, yani Netflix her şeyi denedim ama hala yapmıyor’çalışmıyor.

İşte PrivateVPN desteği ile yaptığımız konuşma metni:

 • Canlı sohbet özelliği tüm sayfalarda kolayca görülebilir:PrivateVPN Destek İncelemesi
 • Çevrimiçi temsilciler yalnızca bir sorguda dosya oluşturursanız görünür. Sohbet penceresini burada ve bir temsilcinin kısa süre içinde bizimle olacağını nasıl gördüğünü görebilirsiniz..
  PrivateVPN canlı sohbet
 • Temsilci’ın adı Manish'di ve Netflix'in nasıl kullanılacağını sorduk, çünkü tüm sunucuları denemek gibi tüm seçenekleri tükettik.
  PrivateVPN bilgi tabanı
 • Bize Netflix US ile çalışan sunucuların bir listesini verdikten sonra, temsilci prosedüre gitti ve PrivateVPN ile ilgili sorunla ilgili çevrimiçi kılavuzun bağlantısını paylaştı.
  PrivateVPN bileti

Ona rehber olmadığını söyleyerek daha fazla bilgi istediğimizde’Bize çok yardımcı oldu, ardından sorun giderme moduna geçti ve bir DNS sızıntı testi yapmamızı istedi..

Bingo! Bir kazananımız var! Müşteri desteği tüm hesaplarda ve Netflix ABD hala olmasa bile son derece tatmin ediciydi’PrivateVPN ile çalışmadığımızdan, temsilcinin geçebileceğimizden emin olacağından eminiz.

PrivateVPN'den söylememiz gereken harika işler.

PrivateVPN ipleak

Canlı sohbet özelliğinin yanı sıra, bir kullanıcıya hizmetle ilgili sorun yaşadığı her zaman yardımcı olacak kapsamlı kılavuzlar ve eğitimler vardır.

PrivateVPN Protokolleri İncelemesi

PrivateVPN tarafından dağıtılan protokoller aşağıdaki gibidir:

 1. OpenVPN
 2. PPTP
 3. L2TP
 4. IKEs2
 5. IPSec

Bu lottan OpenVPN en güvenli protokoldür ve kategoriye bakılmaksızın VPN kullanıcıları için varsayılan önerimizdir. Bunun dışında, PrivateVPN ayrıca çoğu bağlantıyı güvence altına alacak kadar iyi IKEv2, IPSec ve L2TP protokolleri sunar.

PPTP önerilmez çünkü’Bazı eski iş ağları veya iletişim ağları gerektirdiği için kullanılabilirliği hala harika bir özelliktir. Birisi PPTP protokol desteğine sahip bir VPN aramaya gelirse, PrivateVPN kesinlikle gereksinimlerini karşılardı.

PrivateVPN edinin

PrivateVPN Netflix'te Çalışıyor mu?

O’yeni bir yıl ve biz’PrivateVPN'in 2020'de Netflix ve Disney + ile çalışıp çalışmadığı konusunda sizi gerçek zamanlı olarak güncellemeliyiz.

Netflix'in ve hatta Netflix ABD'nin engelini kaldırmak bu konuda oldukça karmaşık bir konser. Bir VPN'nin kullanıcılarına bu engelleme özelliğini sürekli olarak sunması oldukça zor. Böylece’Bu nedenle, size en iyi hizmeti verecek ilgili, zamanında bilgilerle kolaylaştırmak için PrivateVPN Netflix uyumluluğu için yeni testler yapmaya başvurdum.

PrivateVPN 2020'de Netflix ABD'nin Engelini Kaldırmak İçin Çalışıyor?

Evet, öyle, ancak deneyim sadece iyi.

Avengers - Infinity War'u Netflix'te kolayca izleyebildim. Bağlantı sorunu yok. İlk denemeden geçtim.

PrivateVPN Netflix'te Çalışıyor mu

Şimdi kusurlara geliyor.

Burada paylaştığım ekran görüntüsünde oldukça canlı olarak görülebileceği gibi kalite işarete kadar değildi.

PrivateVPN aslında Netflix ABD'nin engellemesini kaldırmak için çalışıyor

Bunun nedeni, PrivateVPN tarafından ABD sunucularında normal hızlardan daha yavaş olması.

Böylece sağlayıcı Netflix ABD'nin engellemesini başarıyla kaldırıyor, ancak daha kaliteli video ve genel olarak daha zenginleştirici bir akış deneyimi arıyorsanız.

PureVPN bu konuda çok daha iyi ve ExpressVPN ve hatta Surfshark da.

PrivateVPN edinin

PrivateVPN Torrent ve P2P Dosya Paylaşımını Destekliyor mu??

İtiraf etmeliyiz ki, PrivateVPN birçok teknik cephede eksik olabilir, ancak’bir müşterinin hizmete katılmaya karar vermesini isteyebilecek her şeyi yapıyor.

Netflix ABD'nin engellemesini kaldırmak gibi, PrivateVPN de Torrenting ve P2P desteği sağlıyor. Bununla birlikte, bunu yalnızca İngiltere'deki sunucular üzerinden yapabilirsiniz; bu, eğer yapmazsanız biraz ağır ve yüklü akışlarla karşılaşabileceğiniz anlamına gelebilir.’t orada yaşamak, böylece indirme hızlarını yavaşlatmak.

Torrenting ile daha iyi performans sağlayan VPN'ler arıyorsanız, Torrenting için En İyi VPN kılavuzumuzu okuyun.

PrivateVPN Firestick

Firestick pazar payını sürekli artırıyor ve tanıtımı Amazon Fire Fire TV'nin büyük bir hızla büyümesini sağladı. Akış cihazı, Netflix, BBC iPlayer, Hulu ve daha fazlası gibi diğer hizmetleri de destekleyerek görüntüleme deneyimini çeşitlendiriyor.

PrivateVPN Firestick

Ancak, Firestick kazandı’t Coğrafi olarak kısıtlanmış içeriği kaynaklamasına ve akışına izin veren bir VPN yardımı olmadan çok fazla performans göstermez. PrivateVPN, coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğin engellemesini kaldırabilir,

PrivateVPN Kodi Eklentisi

Maalesef PrivateVPN yapmıyor’2020'de bile özel bir Kodi Eklentisine sahip olmak.

Bu sağlayıcıda oldukça hayal kırıklığı yaratıyor’çünkü artık çıtayı sürekli yukarı iten bir sektördeki eski özellikler ve yeteneklerle geride kalıyor gibi görünüyor.

PureVPN ve diğer bazı en iyi VPN'lerin özel Kodi Eklentileri vardır, ancak çoğu PrivateVPN gibi bir takım izlememiştir.

Doğrudan cihazınıza yükleyerek bile Kodi'de bir VPN çalıştırabileceğinizi biliyorum, ancak bu, Kodi'yi ilk etapta bile kullanmanın tüm amacını yeniyor. Tarayıcınız üzerinden ne zaman yapabileceğinizi neden film ve şov izlemek için Kodi'yi kullanıyorsunuz??

Kolaylık ve işlevsellik burada dikkate alınması gereken iki ana noktadır ve’s tam olarak daha güçlü bir Kodi VPN eklemek için durum ne yapar.

PrivateVPN'in engellemeyi kaldırma ve akış bölümünde oyununu ciddiye alması gerekiyor.

Her halükarda, Kodi'nin kendisinde PrivateVPN kullanmak istiyorsanız, bunu OpenVPN destekli VPN dosya yöneticisi aracılığıyla ayarlayarak yapabilirsiniz.

PrivateVPN edinin

PrivateVPN Proxy

Hayır, PrivateVPN değil ama bu büyük bir sorun değil.

Proxy'ler genellikle BestVPN.com'da kimse tarafından tavsiye edilmez.’Çevrimiçi ortamda güvenliğinizi sağlamak için şifreleme veya protokol desteği gibi güvenlik özellikleri sunma.

Bu nedenle, PrivateVPN ücretsiz veya ücretli bir proxy sunsa bile, bundan uzak durmanızı şiddetle tavsiye ederim.

PrivateVPN Reddit Yorumlar

Önyargılı görüş bir inceleme için kötüdür, çünkü bir hizmetin işlenebilirliğinin derinliğini anlamak için acımasızca dürüst görüşlere ihtiyacımız vardır ve hiçbir yerde dürüst incelemeleri Reddit'ten daha iyi bulamazsınız..

Kullanıcı kaynaklı bir topluluk web sitesi, herhangi bir VPN'i kontrol etmek için en iyi yerlerden biridir’s yorum. PrivateVPN’s kullanıcıları da hizmette öfke ve takdirlerini dökmek için platforma katıldılar.

Bir kullanıcı ABD West Coast bölgesindeki sunucuların performansta son derece kötü olduğunu tespit etti. Ayrıca, bu kullanıcı’PrivateVPN'in ABD bölgesinde yüksek hızlara sahip olabileceği başka bir kullanıcıyla aynı fikirde değil.

Kullanıcıya kesinlikle katılıyoruz’, Netflix engellemeyi kaldırma inceleme bölümümüzde belirtildiği gibi, ABD sunucularına bağlandığında PrivateVPN'in gecikme hızları hakkındaki görüşleri. (En iyi reddit vpn'deki yönlendiricilere göre daha fazla yorum okuyun)

PrivateVPN Reddit Yorumlar

Sonuç

Piyasada yüzlerce VPN zaten var ve rekabet her işletme tarafından müşterilerin en büyük payını almak için zaten şiddetli. Böyle bir ortamda,’Eğer başarılı bir VPN oluşturmak istiyorsanız, kusursuz hizmet ve tüm sayılardaki kalitesizliğin altını çizen birinci sınıf özellikler sağlamak önemlidir..

PrivateVPN'in, özellikle en az 200 daha fazla sunucu eklemek, daha fazla Asya ve Afrika lokasyonunu kapsayarak sunucu konum çeşitliliğini artırmak ve hızları daha iyi hale getirmek için kat etmesi gereken kilometreler var. Her şeyden önce, hizmetiyle sağladığı uyumlu uygulamaların sayısını artırmasını sağlamak.

2020 PrivateVPN incelememizi tamamladığımızda, 3 yıldız hizmeti veriyoruz ve yukarıdaki önerilerimize dayanarak daha da gelişmesini bekliyoruz..

BestVPN.com'da, bireysel hizmetleri veya farklı platformlarda uyumluluğu olsun, kullanıcılara tüm kategorilerde en iyi VPN incelemelerini sunmak için çalışıyoruz. İncelemelerimiz son derece tarafsızdır ve’t Herhangi bir hizmetin hak ettiğinden daha fazla tüy dökmesi.

Bir şeyi dışarıda bırakırsak veya incelememize daha fazla şey eklemek istiyorsanız, lütfen aşağıya yorum yaptığınızdan ve sağlıklı bir tartışma başlattığınızdan emin olun. Biz’d gibi düşünen üyeler ve kullanıcılarla etkileşime girmek için sabırsızlıkla beklemek!

Похожие статьи

 • PureVPN İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Hong Kong Fiyatı 2 Yıllık Plan Sunucularda 2.91 $ / ay 140+ Ülkede 2.000+ Sunucu Günlükleri Sertifikalı Şifreleme AES-256-CBC Engellemeyi Kaldır Netflix...

 • Betternet VPN İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Kanada 1 Yıllık Plan Sunucularında $ 2.99 / ay 10 Ülkede 10 Sunucu Günlükleri Günlükleri Kullanıcı Verileri Şifreleme AES-256 (Ücretli) | AES-CBC-128 bit...

 • CyberGhost İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Romanya Fiyat 3 Yıllık Plan Sunucularında $ 2.75 / ay 90+ Ülkede 6.100+ Sunucu Günlük Kaydı Yok Sertifikalı Şifreleme AES-256-Bit Engellemeyi Kaldırma...

 • TunnelBear VPN İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Kanada Fiyat 1 Yıllık Planda 4,99 $ / ay Sunucular 22 Ülkede 1.000+ Sunucu Sunuyor Günlükleri Bağlantıları Tutuyor Günlükleri Şifreleme AES-256-bit Engellemeyi Kaldırma...

 • Surfshark İnceleme 2020

  Yargı Yetkisi İngiliz Virgin Adaları Fiyat $ 1.99 / ay (24 ay için 47.76 $) Sunucular 61+ Ülkede 1040+ Günlüğe Kayıt Yok Kayıtlı Şifreleme...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me