PandaPow VPN İncelemesi 2020

yargı Hong Kong
Fiyat 1 Yıllık Planda 7,00 ABD doları / ay
Sunucular 16 Ülkede 120+ VPN
Kütükler Bağlantı Günlüklerini Saklar
Şifreleme AES-256-Bit
Engellemeyi kaldır Netflix Hayır
torrenting Hayır
Çin'de Çalışır Hayır
Önerilen  Hayır
İnternet sitesi https://pandapow.io/
uygunluk Windows, Android, Apple

Hong Kong merkezli PandaPow VPN, piyasadaki bazı yerleşik çağdaşlar kadar büyük olmamasına rağmen güçlü bir hizmettir. Sınırsız bant genişliği, 14 sunucuya erişim ve tescilli SSL tabanlı bir protokol sunar.

7 günlük para iade garantisi, uyumlu uygulamalar ve özel bir Wifi VPN yönlendiriciniz bile var. Ne yazık ki, sağlayıcı Netflix gibi popüler akış platformlarının engellemesini kaldırmakta başarısız oluyor ve Çin'de çalışmıyor ( “Büyük Güvenlik Duvarı”).

Bu nedenle, yıllık plandaki 84 $ 'lık yüksek fiyat etiketi haklı değildir. Ancak, daha iyi değer elde etmek istiyorsanız, Forbes onaylı PureVPN'e gitmenizi tavsiye ederim. Çin'de çalışıyor ve aylık 1.65 $ / ay için tüm VoD'lerin engelini kaldırıyor. 5 yıllık bir plan üzerinde!

Pandapow VPN Fiyatlandırma İncelemesi

Fiyatlar genellikle herhangi bir sağlayıcı için dikkate alınması gereken en önemli şeylerden biridir. VPN endüstrisindeki en mükemmel fiyatlandırma planları, tüm planlardaki tüm özellikleri sunanlardır, tek fark aboneliğin sürdüğü süredir. Ve şu’PandaPow'da tam olarak ne var.

Sağlayıcının aylık, üç aylık ve yıllık aboneliklerden çok karmaşık olmayan fiyatlandırma planları vardır.

 • Aylık Abonelik: $ 9.00 / ay bir kez faturalandırılır
 • Üç Aylık Abonelik: 24,00 ABD doları bir kez faturalandırılır
 • Yıllık Abonelik: 84,00 $ bir kez faturalandırılır

PandaPow VPN fiyatı’s en iyi anlaşma olan yıllık planı, bizim görüşümüze göre biraz yüksek.

Bunu Ivacy VPN ile karşılaştırırsanız’s yıllık abonelik fiyatı $ 40, PandaPow VPN’s anlaşma değil göz önüne alındığında pahalı görünüyor’t Aynı miktarda sunucu sunma ve hatta özellik için sağlayıcı özelliğiyle eşleştirme.

Sunulan özellikleri göz önünde bulundurarak daha kabul edilebilir 35-45 $ aralığında olursa, yeni kullanıcılar için kesinlikle daha cazip hale gelecektir..

Pandapow fiyatlandırması

Ziyaret Sağlayıcı

PandaPow VPN Ücretsiz Deneme Sürümü

Birçok VPN sağlayıcısının en hayal kırıklığı yaratan yönünü bulduğumuz tek şey, Ücretsiz Deneme sunmamaktır. Kuşkusuz, bir teklif vermek yüksek miktarda yatırım gerektirir, ancak kullanıcı tabanınızda oluşturulan bütünlük ve güvenilirlik miktarı, harcanan parayla eşleşmekten veya hatta daha fazla para harcamaktan ötürü.

Ne yazık ki, PandaPow VPN İncelememize göre, sağlayıcı’Terimin en doğru anlamında ücretsiz bir deneme sunmamak. Sadece 7 günlük para iade garantisi sağlar.’Hizmetten hoşlanmayın ve hizmetten vazgeçmek istemek.

PandaPow VPN, VPN'inizi daha geniş bir potansiyel kullanıcı kitlesine daha erişilebilir hale getirmek için bir Ücretsiz Deneme eklemeye çalışmanızı öneririz..

Pandapow VPN Uygulamaları Uyumluluk İncelemesi

Günümüzde diğer tüm VPN sağlayıcıları gibi PandaPow VPN de Windows, Mac, Android ve iOS gibi popüler platformlarda kullanım için yerel uygulamalar sunuyor. Windows uygulaması belki de en iyisiydi çünkü özellik erişim seçeneklerine yanıt vermek için çok daha iyiydi. Hepsi, çoğu sağlayıcıda olmadığı gibi nispeten nadir bir senaryo olan iOS'ta bile varsayılan olarak OpenVPN protokolünü çalıştırıyor.’iOS'ta OpenVPN sağlama.

Android uygulamasında da gezinmek zor değildi, ancak titrek bağlantılarla ilgili bazı sorunlarla karşılaştık. Hizmette çok az damla vardı, böylece’büyük bir artı.

PandaPow VPN'in uygulamaları biraz fırçalamasını ve biraz daha modern görünmesini tavsiye etmek istiyoruz. Şu anda, Windows uygulamasındaki kullanıcı arayüzü 90'lı yıllardan itibaren yazılım arayüzlerine benziyor.

ExpressVPN, belki de modern görünümlü uygulamalara, ardından PureVPN, NordVPN ve IPVanish'e sahiptir, bu nedenle PandaPow VPN, uygulamalarını yenilemek isterse ilham almak için onlara bakabilir.

PandaPow VPN ayrıca Apple TV'ler, oyun konsolları gibi cihazları güvenli modda çalıştırmanızı kolaylaştırmak için önceden yapılandırılmış VPN'ye sahip özel bir yönlendirici sunuyor..

Ziyaret Sağlayıcı

Pandapow VPNServers İncelemesi

PandaPow VPN İncelememize göre, sağlayıcı’s sunucuları en popüler VPN erişim konumlarına iyi dağıtılmıştır. PandaPow VPN aboneliği ile, ABD, İngiltere, Fransa, Hollanda, Hong Kong ve Singapur'dan 16 büyük lokasyonda 120 + sunucuya erişmenize izin verilecektir..

Pandapow sunucu incelemesi

Bununla birlikte, hizmetin en umut verici yanı, ABD sunucularının Netflix ABD'nin engelini kaldırabilmesidir, bu da bazı daha yerleşik VPN sağlayıcılarının bile eşleşemediği bir başarıdır. Hulu ve Amazon Prime (ABD) de iyi çalıştı.

Ancak PandaPow VPNstill, daha fazla sunucu eklemelidir.’Netflix ABD gibi coğrafi kısıtlı akış sitelerine erişmek için VPN satın almak için akın eden kullanıcıların artan nüfusuna uyum sağlamak. PandaPow VPN, VPN topluluğundaki hizmetlerinin rezonansına bakıyorlarsa bunu etkinleştirmek için çok çalışmak gerekiyor.

Şimdilik sunucuların bir araya gelmesi şimdilik yeterince iyi olsa da, karıştırmak için daha fazla sunucu eklemek PandaPow VPN'nin daha iyi bir hizmet sunmasına kesinlikle izin verecek.

Netflix ABD, PandaPow VPN tarafından engellenirken Los Angeles Sunucusu.

PandaPow VPN İncelemesi 2020

Netflix İngiltere, PandaPow VPN tarafından Londra Sunucusu.

PandaPow VPN İncelemesi 2020

Netflix Hollanda'ya bağlıyken PandaPow VPN tarafından engeli kaldırıldı Amsterdam Sunucu.

Amsterdam-sunucuları

Netflix Japonya, PandaPow VPN tarafından engellenirken Tokyo Sunucusu.

Tokyo-Sunucu

Netflix Avustralya'ya bağlıyken PandaPow tarafından engellenmemiş Sydney Sunucu.

Sidney-Sunucu

Netflix odaklı konumların dışında, gelecekte sağlayıcının mevcut diğer yerlere ve Orta Doğu ve Güney Amerika gibi daha yeni bölgelere daha fazla sunucu eklediğini görmek istiyoruz.

PandaPow VPN ayrıca Çinli kullanıcılar için özel bir hizmet sunuyor ve bu özellik tüm hizmet paketlerinde yer alıyor.

Pandapow sunucu incelemesi

PandaPow VPN Destek İncelemesi

PandaPow VPN'i incelerken bizim için büyük bir vızıltı katili,’t Müşterilerin daha iyi kolaylaştırılması için bir yol açacağı için 7/24 canlı sohbet özelliği sunar. PandaPow VPN şu anda müşteri destek işlevi olarak bir biletleme sistemi sunarak herhangi bir sorgunun veya sorunun çözümünü hantal ve zaman alıcı bir görev haline getiriyor.

PandaPow Destek incelemesi

PandaPow VPN, müşterilere daha kapsamlı bir hizmet deneyimi sağlamak için 7/24 canlı sohbet özelliği gibi daha hızlı, daha çevik bir müşteri kolaylaştırma modülü eklemeyi düşünmelidir..

Pandapow VPN Protokolleri İncelemesi

Uyumlu uygulama istemcilerinin tümünde, PandaPow VPN kendi özel SSL tabanlı protokolünü kullanmıştır. PandaPow VPN, bu protokolün Çin gibi ülkelerde engellenmeden kalmasını sağlamak için çalışıyor ve dünyanın başka yerlerindeki kullanıcılar için çok daha güvenli bir deneyime sahip.

Ve hizmet hala Çinli kullanıcılar için çalışıyor olduğundan, iddiayı nominal değerde alıyoruz ve bir VPN protokolü olarak kabul edilebilir olduğunu düşünüyoruz.

Ancak, PandaPow VPN Review'a göre, tescilli protokolünün OpenVPN protokolünün kendisinden başka bir şey olmadığını ve Tescilli SSL tabanlı protokolün şirketin vaftiz ettiği başka bir isim olduğunu söylemesine rağmen.

OpenVPN en güvenli VPN protokolüdür ve şu anda endüstri standardıdır, bu yüzden PandaPow VPN'e süslü adı bırakmasını ve sorulduğunda OpenVPN protokolünü kullandığını belirtmek istiyoruz.

PPTP, L2TP / IPSec ve IPSec gibi diğer protokollere gelince, bunlar PandaPow VPN tarafından uyumlu uygulamalarda desteklenmez, ancak uygulamaları dahil etmeden VPN'yi cihazınıza yan yüklüyorsanız kullanabilirsiniz..

Ziyaret Sağlayıcı

Pandapow WiFi VPN Router İncelemesi:

Uyumlu bir uygulamanın sunulmadığı bir VPN kurmanın en popüler yolu yandan yükleme yapmaktır, ancak çoğu zaman bu çok uzun ve zaman alıcı bir süreç olabilir, bu nedenle sorunlarınızı hafifletmek için PandaPow VPN kendi WifI'sini sunar VPN yönlendirici.

Pandapow WiFi VPN Router İncelemesi

Bu Wifi Router, VPN'nin kapağı altındaki herhangi bir cihazı kullanmanıza izin verir, çünkü tüm trafiği rotasından geçirir ve böylece otomatik olarak güvenli hale getirir.

Yönlendiriciyi kurmak son derece kolaydır ve burada’göster’bitti:

 • PandaPow Wifi Router'ınızı aldıktan sonra, çalışan bir internet bağlantısına bağlayın
 • Herhangi bir cihazı PandaPow Wifi Router'a birincil internet bağlantısı kaynağı olarak bağlayın
 • Cihaz trafiğiniz artık Wifi Router'da etkinleştirilen PandaPow VPN'den otomatik olarak güvenli bir şekilde geçiyor

PandaPow Wifi Router size bir yıl boyunca 99 $ 'a mal olacak’VPN aboneliği ve yönlendirici dahil.

Ziyaret Sağlayıcı

PandaPow VPN Tavsiye Ediliyor mu??

Bunu düşünebilirsiniz, ama bunu açıkça veremem evet. 

PandaPow VPN, piyasadaki daha umut verici yeni VPN hizmetlerinden biridir ve hala yeni aşamalarında olmasına rağmen’Hız ve istikrar açısından kullanıcılarına mükemmel bir hizmet sunmak.

Sektördeki en iyi sağlayıcılar arasında uzun süre durabilmesi için uzun bir yolu var, ancak premium özellikler biçiminde olmayan şey, güvenlik performansının gücünü oluşturuyor. Bir yıl için 84 $ fiyat’s abonelik değeri çok yüksek ve bu hizmet bizden kesin bir öneri almak gerekiyorsa önce aşağı gelmesi gerekiyor.

BestVPN.co'da, analizimizin tarafsız kalmasını ve hizmeti kusursuz bir şekilde edinme ile ilgili bir karar vermenin nihai hedefini kolaylaştırmasını sağlayarak en iyi incelemeleri ortaya koymaya çalışıyoruz..

Bizimle paylaşmak için herhangi bir öneriniz varsa veya hizmetimizi eleştirmek istiyorsanız, aşağıdaki konu hakkında yorum yapmaktan çekinmeyin. Sorgularınızı yanıtlamaktan ve uzun vadede hizmetimizin iyileşmesine yol açan anlamlı sohbetler başlatmaktan memnuniyet duyarız..

Похожие статьи

 • IP VPN İncelememi Gizle 2020

  Yargı Yetkisi Amerika Birleşik Devletleri Fiyatı $ 2.91 / ay Sunucular 120 Günlükleri Şifreleme Yok AES-256 Engellemeyi kaldır Netflix Hayır Torrenting Evet Çin'de çalışıyor Hayır Tavsiye Hayır...

 • Özel Tünel İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Amerika Birleşik Devletleri Fiyatı 3 $ / ay (Yıllık Planında 36 $) Sunucular 12 ülkede 22 Sunucu Günlükleri 14 Günlük Şifreleme için hassas günlükleri tutar...

 • IVPN İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Cebelitarık Fiyatı 8.33 Sunucu 3152 Kayıtlar Şifreleme Yok AES-256 Engellemeyi Kaldır Netflix Evet Torrent Evet Evet Çin'de çalışıyor Evet Tavsiye Evet Web sitesi...

 • VeePN İnceleme 2020

  Yargı Yetkisi Panama Fiyat $ 1.67 / ay Sunucular 2500 Kayıt Yok Günlük Kaydı Şifreleme AES-256 Engellemeyi Kaldır Netflix Evet Torrent Evet Evet Çin'de çalışıyor Hayır Tavsiye Hayır...

 • Surfshark İnceleme 2020

  Yargı Yetkisi İngiliz Virgin Adaları Fiyat $ 1.99 / ay (24 ay için 47.76 $) Sunucular 61+ Ülkede 1040+ Günlüğe Kayıt Yok Kayıtlı Şifreleme...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me