Özel İnternet Erişimi İncelemesi 2020

yargı Amerika Birleşik Devletleri
Fiyat $ 2.91
Sunucular 3272
Kütükler Hayır
Şifreleme AES-256
Engellemeyi kaldır Netflix Evet
torrenting Evet
Çin'de Çalışır Evet
Önerilen  Evet
İnternet sitesi https://www.privateinternetaccess.com/
uygunluk Windows, Android, Apple

Özel İnternet Erişimi, güçlü şifreleme seviyeleri ve dünya çapında birden çok sunucu aracılığıyla gizlilik ve güvenlik çözümleri sunan ABD merkezli bir VPN sağlayıcısıdır. Bu Özel İnternet Erişimi incelemesi, VPN hizmetinin meşruiyetini ve yetkinliğini değerlendirir’İnternet üzerinden kullanıcılara gizlilik ve anonimlik sağlama iddiası. Özel İnternet Erişimi incelemesini ve en iyi vpn kapsamındaki en son kullanıcı görüşlerini okuyun.

Artıları

 1. Sıfır Günlükleri (FBI bile İki Kez Veri Alamadı)
 2. 17 farklı ülkede 3386+ sunucu
 3. OpenVPN, L2TP / IPSec ve PPTP protokolleri
 4. AES 256 bit şifreleme sağlandı
 5. 7/24 canlı sohbet özelliği
 6. İyi müşteri desteği
 7. Kullanımı kolay VPN istemcisi

Eksileri

 1. ABD merkezli (5-Göz, 9-Göz ve 14-Göz İttifakı radarı altında)
 2. Yavaş indirme hızları
 3. Ücretsiz deneme yok
 4. Yapabilmek’t Yazılım istemcisinden protokolleri seçin

Özel İnternet Erişimi Alın

Günlükler ve Gizlilik Politikası

Birçok VPN sağlayıcısı, “Günlük kaydı politikası yok”, ancak çok azı, şu anda sektörde faaliyet gösteren 100'den fazla tedarikçinin günlüğe kaydetme politikaları hakkındaki kılavuzumuzda kapsamlı ayrıntılarla vurguladığımız için sözlerini yerine getirmektedir. İncelediğimiz hizmetlerin çoğu, bazı küçük oturum / bağlantı verilerini günlüğe kaydeder. Bu ancak, bu VPN'ler, kullanıcılar yasadışı faaliyetler için hizmetler kullanarak bulunduklarında resmi soruşturmalara maruz kaldıktan sonra ortaya çıktı. Yeni bir örnek, FBI'a günlük ayrıntılarını gösteren PureVPN'den.

Vaka Arka Planı

Ancak, FBI baskısından bile güçlü bir hizmet arıyorsanız, Özel İnternet Erişimi kullanmanız gerekir. Geçen yıl, sağlayıcı FBI tarafından bombardıman tehditleri hakkında yanlış bilgi veren ve yayılan bir kullanıcı hakkında bir soruşturma crossfires geldi. Aralık ayında, çeşitli havalimanlarına ve okullara, “Eric Mead”.

Soruşturmalar, McWaters adlı bir takipçinin eski bir iş arkadaşı Devon Kenney'i saplantı haline getirdiğine dair kanıtlara yol açtı. Henüz tahmin etmediyseniz, Eric Mead Kenney'in adıdır’yüzleştikten sonra tehditlerden herhangi birini yapmayı açıkça reddetti. Şüphe, eski işçi ezgisiyle 100 defadan fazla iletişim kurmaya çalışan McWaters'a döndü.

PIA’s Yanıtı

E-postalar, Facebook, Twitter ve TracFone ile iletişim kurma girişimleri, Özel İnternet Erişimi'nden bir IP adresine kadar uzanıyordu. FBI'ın McWaters'ı uzaklaştırmak için yeterli kanıtı olmasına rağmen, PIA'dan günlüklerini teslim etmesini istediler. Sağlayıcı herhangi bir kayıt bilgisi tutmadığından işbirliği yapamadı; kullanıcının gizliliğinin bozulmadan kalmasını sağlamak.

“Mahkeme celbinin geçerliliğini inceledikten ve onayladıktan sonra, gizlilik politikamızın içeriğini her zaman yaptığımız için yeniden ifade ettik ve aracıya herhangi bir kullanıcı etkinliği kaydetmediğimizi bildirdik. Temsilci firmamız hakkındaki anlayışını doğruladı’s politikasını ve konumunu belirledikten sonra alternatif potansiyel müşteriler izledi. Bu rapor, PIA'nın kullanıcı etkinliğini kaydetmediğini ve kullanıcılarımıza olan bağlılığımızın yanında olmaya devam ettiğimizi açıkça ortaya koyuyor.”

Büyük Kırmızı Bayrak - PIA ABD merkezli

ABD muhtemelen bir VPN'in dayandığı dünyanın en kötü yeridir.

Sorunlu yetki alanları hakkında ayrıntılı kılavuzumuzda belirttiğimiz gibi, 14 Göz gibi birden fazla veri paylaşım ittifakının bir parçası değil, aynı zamanda herhangi bir sağlayıcıyı istediği zaman verileri tıkamaya zorlamasına izin verebilecek çoklu veri saklama yasalarına da sahiptir. Bu sorunların tümü PIA'yı etkiler, aksi takdirde yeterince iyi bir hizmeti, olması gereken bir hizmete dönüştürür.’abone olmak.

Bununla birlikte, PIA şu ana kadar yetkililerle herhangi bir günlük paylaşmadığından, ABD'de yerleşik olmasına rağmen bir miktar güvenilirliği kurtarmayı başardı. Ancak, riski almanızı ve ExpressVPN veya Surfshark gibi daha güvenli bir konuma dayanan bir sağlayıcı aramanızı önermeyiz..

Fiyatlandırma ve Planlar

PrivateInternetAccess, tıpkı sektördeki VPN sağlayıcılarının çoğu gibi üç fiyatlandırma planı sunar. Aylık hesap, yıllık hesap ve 2 yıllık hesap arasından seçim yapabilirsiniz.

özel internet erişim fiyatlandırması

Aylık paket, diğer VPN sağlayıcılarına kıyasla biraz daha yüksek olan ayda 6,95 $ olarak sunulmaktadır. Bununla birlikte, yıllık paketin aylık 3.33 $ ve iki yıllık yıllık planın maliyeti 2.91 $ / mo (aylık paketlerin yarısı).

Özel İnternet Erişimi incelemesi, paketin her biri 7 günlük para iade garantisi ile geldiğinden ve her fiyatlandırma planında aynı özellikleri ve koruma düzeyini sunduğundan paranızın karşılığını verdiğini gösterdi, verilerinizin ve gizliliğinizin her türden güvenli olmasını sağladı internet üzerindeki tehditler. Özel İnternet Erişimi indirim kuponu için Black Friday VPN fırsatlarına göz atın.

Özel İnternet Erişimi Alın

Ücretsiz deneme

Hizmeti birkaç gün boyunca ücretsiz olarak denemek istiyorsanız, Özel İnternet Erişimi'nin bu aşamada ücretsiz deneme sağlamadığını bildirmekten üzgünüz. VPN hizmeti, kayıt gününden itibaren 7 günlük para iade garantisi sunuyor.

Bu yedi günü kullanmanızı ve hizmeti kullandığınız tüm platformlarda ve cihazlarda test etmenizi öneririz. Farklı sunucular deneyin, coğrafi olarak kısıtlanmış çeşitli web sitelerine erişin ve hizmetle ve özelliklerle ilgili herhangi bir sorun olup olmadığını kontrol edin.

Sunucular

PIA incelememize göre, VPN'in dünya çapında 33 ülkeye yayılmış 3272'den fazla sunucusu var. Bunlar arasında Avustralya, Brezilya, Kanada, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Hong Kong, Hindistan, İrlanda, İsrail, İtalya, Japonya, Meksika, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Romanya, Singapur, Güney Kore, İsveç, İsviçre, Türkiye , İngiltere, ABD. PIA'yı kontrol edebilirsiniz’Her ülkedeki sunucu ve konumların sayısı hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın (aşağıdaki ekran görüntüsü).

özel internet erişim sunucuları

Desteklenen konumların sayısı az olsa da, PIA listeye sürekli olarak daha fazla sunucu ekliyor. Şimdilik, konum başına yüksek sunucusu üzerinden telafi ediyor. Bu, kullanıcıların orijinal kimliklerini maskelemesine ve daha az kullanıcı yükü içeren sunucuları kullanma eklenmesi ile internet üzerinden anonim kalmasına olanak tanır. Sonuç olarak, PIA kullanarak VPN bağlantısı kurduğunuz ülkeden bağımsız olarak olağanüstü hızlar elde edersiniz - bu da kesintisiz torrent ve akış için gereklidir!

PIA Performansı

Hizmetin güvenilirliği hakkında daha iyi bir fikir vermek için birkaç performans testi yaptık. VPN hakkında çifte fikriniz varsa, bu testler karar verme sürecinde yardımcı olabilir:

Hız testi

Aşağıda, farklı PIA sunucularına bağlanırken kaldırabileceğiniz hızların tarafsız bir görünümünü sağlamak için 100Mbps bağlantıda bir hız testinin sonuçları verilmiştir..

Yerel ISS

Aşağıdaki sonuçlar, birincil ağ hızı ile PIA premium sunucuları arasındaki farkı daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır.

özel internet erişim hızı testi

PIA France Sunucusuna bağlandı

ABD'den Fransa'ya sunucu testleri mükemmel hız seviyeleri gösterdi. Yine de indirme ve yükleme hızları azaldı. VPN, 418 ms'ye kadar gecikmeyle tutarlı bir 50.67Mbps indirme ve 35.47Mbps yükleme sunmayı başardı.

pia fransa sunucu hızı

PIA Australia Server'a bağlandı

ABD'den Avustralya'ya sunucu testleri de oldukça etkileyiciydi. 231ms gecikme ile 52.25Mbps indirme ve 37.48mbps hızdan yararlanabilirsiniz. Bu hala tarama / torrent indirme için oldukça yüksek bir hız!

pia avustralya sunucu hızı

Özel İnternet Erişimi Alın

Torrentler ve P2P Dosya Paylaşımı için Özel İnternet Erişimi Gerçek Hız Testi

PrivateInternatAccess her zaman Torrenting ve coğrafi kısıtlamalı içeriğin engellemesini kaldırma gibi VPN ile ilgili eğlence işlevlerinde en iyi performansı gösteren bir VPN hizmeti olarak övülür.

Ama bir VPN sitesinde tüm pazarlama mumbo jumbo yok’t Sağlayıcı gerçek performansla yedekleyemezse hiçbir şey tutar.

Ve şu’Torrenting için performansını kontrol ettiğimizde PIA ile bizi hayal kırıklığına uğrattı.

PIA, en iyi vpn reddit sayfasında ve diğer popüler sosyal medya forumlarında aynı amaç için şiddetle tavsiye eden insan sayısının gösterdiği gibi Torrenting için harika bir hizmetti. Ancak son zamanlarda performansı burun kanaması haline geldi. Ciddi anlamda!

PIA'yı test ettim’s Özel P2P sunucularından birine bağlanmaya çalışarak ve ne kadar iyi çalıştığını görmek için bir film indirerek performansı artırın. Ve şunu söylemeliyim ki, sonuçlar kasvetli.

Torrenting görevi için özel olarak ayırdıkları İsrail sunucularına bağlandım.

Torrent için özel internet erişim hızı

Bu sunucuya bağlandıktan sonra, en son filmleri ve kolayca indirebileceğiniz diğer içerikleri barındıran popüler bir Torrenting sitesi olan Yts.am'a gittim..

Not: BestVPN.com'da, telif hakkıyla korunan içeriğin herhangi bir şekilde indirilmesini desteklemiyoruz. Bu dosyanın indirme işlemi de sistemimize böyle bir dosyanın girmemesini sağlamak için yarıda durduruldu. Bu gösteri sadece PIA göstermek için tasarlanmıştır’yalnızca Torrenting performansı.

Yts'da filmi indirmeye devam ettim “Avcı için Requiem” Utorrent müşterim aracılığıyla.

PIA hızı indirmek için en kötü

Torrenting'in indirme hızlarının yanı sıra yükleme hızları da par. PIA'yı bir sürüme düşürmek için yeterli Torrenting için tavsiye edilmeyen servis.

PIA torrent testi

Torrent için Özel İnternet Erişimi Yavaş Hız:

İşte PIA Hız Testi sonuçları’s İsrail sunucusu:

Ping: 199 Bayan

İndir: 3.19 Mbps

Yükleme: 2.64 Mbps

PIA hız incelemesi

Bunlar bir 20 Mbps bağlantı, yani PIA’s İsrail sunucusu aslında indirme hızlarımızı % 84, Torrenting'de kendini tanıtan bir VPN için kabul edilemez.

PIA’s etrafında gezinmek için kullanılan hız kaybı % 30-40 işaret sadece birkaç ay önce. Belki kötü bir aşamadan geçiyorlar ve işler yakında daha iyi olacak, ancak şimdilik PIA, Premium Torrenting deneyimi yaşamak istiyorsanız mutlaka gitmeniz gereken bir VPN değil.

Özel İnternet Erişimi Netflix Testi - Çalışıyor mu?

PIA hız testlerinin Torrenting performansından oldukça şaşırdım, ancak yine de Netflix'in engellemesini kaldırma konusunda sağlayıcıdan çok daha iyi bekliyordum.

Ama burada yine PIA üçüncü kez bağlanmadan önce Netflix ABD'nin engellemesini kaldıramadığı için hayal kırıklığına uğradım.

Özel İnternet Erişimi Netflix İncelemesi

PIA'ya bağlandım’s Netflix'in engellemesini kaldırmaya çalışırken New York sunucusu, çünkü bu daha önce görev için en iyi sunucuydu.

Özel internet erişim netflix gerçek test

PIA sonunda Netflix ABD'nin engellemesini kaldırmayı başardığında, yalnızca Netflix ABD kullanıcıları tarafından kullanılabilen coğrafi olarak kısıtlanmış bir film olan Ex Machina'yı yayınlamaya karar verdim.

Özel İnternet Erişimi Netflix'te Çalışıyor

Evet, film akış halindeydi ama yine de Torrenting'de yaptığım gibi PIA VPN hızında yaptığımla aynı türde bir sorunla karşılaştım.

PIA VPN Speed ​​o kadar yavaştı ki, ilk önce film çok arabelleğe alındı. Ve çokça, yani, çok fazla.

İkincisi, PIA hızı’t Filmin HD kalitesine erişmesine izin verme. Ekrandaki taneler her yerde mevcuttu.

Netflix için Özel İnternet Erişimi Yavaş Hız

Netflix'te Özel İnternet Erişim Hızının oldukça yavaş olduğunu daha önce açıkladığım gibi, size gerçekte ne kadar yavaş olduğunu göstermem gerekiyor.

PIA tarafından New York Server için Hız Testi sonuçları:

Ping: 241 Bayan

İndir: 3.03 Mbps

Yükleme: 1.60 Mbps

Özel internet erişim netflix speed olduğunu kötü

Akış hızları bir kez daha 20 Mbps internet bağlantımda 3 Mbps menzil.

Özel İnternet Erişim Hızı, sağlayıcının Netflix akışıyla iyi çalışmamasının kesin nedenidir.

Sitenin engelini kaldırmayı başarmış gibi diğer işlevler hala oldukça kabul edilebilir’s ABD versiyonu üçüncü denemede, ancak yine de, hızlar akış için kabul edilebilir sınırlara kadar değilse, bir aralıkta Ortalama% 30 hız kaybı, PIA gelecekte Netflix için uygun bir VPN olmayacak.

Müşteri desteği

Özel İnternet Erişimi, kullanıcılarına yanıt vermek için farklı yöntemler kullanır’ sorguları. Herhangi bir hizmetin, özellikle VPN endüstrisinde, kullanıcıların yardım almak için hizmetle iletişim kurabilecekleri çeşitli kanallara sahip olması önemlidir..

PrivateInternetAccess, kullanıcı sorunlarını çözmek ve gereksinimlerini yanıtlamak için canlı bir sohbet özelliğinin yanı sıra bir bilgi tabanı ve SSS bölümü kullanır.

Canlı sohbet

Özel İnternet Erişimi incelememizde canlı sohbet özelliğini test ettik ve genel sonuçtan memnun kaldık. Müşteri destek personelinin çevrimiçi olması ve sohbetimize katılması kısa bir süre alsa da, personelimiz sorgumuza hızlı bir şekilde yanıt verdi ve bize uygun bir şekilde rehberlik etti.

Canlı sohbet özelliği gün boyunca 7/24 açıktır ve yılın 365 günü mevcuttur. Bu, PIA'nın yüksek kaliteli kullanıcı deneyimi sağlamayı taahhüt ettiğini ve VPN ile ilgili sorunlarınızı çözmeye odaklandığını göstermektedir..

Bilgi tabanı

PIA iyi bir şekilde hazırlanmış ve ayrıntılı bir bilgi tabanına sahiptir. ‘Müşteri Desteği’ seçin. Bilgi tabanında kurulum kılavuzları, OpenVPN protokolü için yapılandırma dosyaları ve sunulan farklı özellikler hakkında bilgi bulunmaktadır..

SSS Bölümü

SSS bölümüne şu adresten erişilebilir: ‘Bize Ulaşın’ web sitesinin üst kısmından erişilebilir. Sık Sorulan Sorular bölümünde PIA VPN hizmeti, özellikleri, gizlilik politikası ve ödeme bilgileri hakkında temel bilgiler bulunur.

Yeni bir kullanıcıysanız veya PrivateInternetAccess'i kullanmayı planlıyorsanız, SSS'lerden geçmek size hizmet hakkında yeterli başlangıç ​​bilgisi vereceği için iyi bir başlangıç ​​noktasıdır..

Ödeme seçenekleri

Özel İnternet Erişimi farklı ödeme yöntemlerini kabul eder. Bunlar kredi ve banka kartı ödemelerinin yanı sıra PayPal, American Express, BitCoin, Ripple, Pay Garden ve diğer birçok ödeme yöntemini içerir. Ayrıca hizmet için Wal-Mart, Starbucks, Macy hediye kartlarını kullanarak anonim olarak ödeme yapabilirsiniz.’s, vb..

özel internet erişim ödeme yöntemleri

Özel İnternet Erişimi Alın

Kayıt Süreci

Özel İnternet Erişimi'ne kaydolma işlemi kolaydır ve birkaç adım gerektirir. İşlem, seçtiğiniz ödeme yöntemine bağlıdır. Hizmeti satın almak için PayPal'ı kullandık ve bizi doğrudan PayPal'a yönlendirdi’s web sayfası. Tek yapmanız gereken ayrıntıları doldurmak ve’işte bitti.

Ödeme için kredi kartı seçeneğini kullanmayı seçtiyseniz, e-posta adresiniz de dahil olmak üzere biraz daha kişisel bilgi gerektirir. Hediye kartı kullanabilir veya anonim olarak ödemek istiyorsanız Bitcoin ile ödeme yapabilirsiniz..

PIA Windows İstemcisi

Hizmete kaydolduktan sonra, manuel yapılandırmayı kullanarak VPN hizmetini yapılandırabilir veya VPN istemcisini kullanabilirsiniz. İstemci Windows (XP ve sonraki sürümler) ve Mac OS X (10.6 veya daha yüksek sürüm) için kullanılabilir. İstemcileri şu adresten indirebilirsiniz: ‘Müşteri Desteği’ ücretsiz sayfa.

İstemciyi indirdikten sonra, sadece kullanıcı adını ve şifreyi girmeniz ve VPN hizmetine bağlanmanız gerekir. İstemcide oturum açarken de kullanabileceğiniz bazı gelişmiş ayarlar vardır.

İstediğiniz bağlantı türünü, uzak bağlantı noktasını veya bağlantı noktası iletmeyi, VPN kill anahtarını, DNS sızıntı korumasını veya IPv6 sızıntı korumasını kullanmak istiyorsanız seçebilirsiniz.

İstemciyi, koruma için istediğiniz şifreleme düzeyini, veri kimlik doğrulamasını ve el sıkışma ayarlarını seçmek için de kullanabilirsiniz.

uygunluk

Özel İnternet Erişimi incelememizde, hizmetin uyumlu olduğu cihaz ve işletim sistemlerinden memnun kaldık.

Windows ve Mac'inizdeki VPN'yi yazılım istemcisini veya manuel kurulumu kullanarak yapılandırabilirsiniz. Hizmet ayrıca sağlanan kurulum talimatlarını kullanarak iOS ve Android cihazlarda da kullanılabilir. PIA ayrıca Ubuntu Linux cihazları, farklı yönlendiriciler ve Boxee Box cihazlarında da çalışır.

Bu, birden fazla platformda koruma sağlar ve internet özgürlüğünün tadını çıkarırken korunabileceğiniz çoklu giriş özelliğiyle birlikte.

Sunulan Eğiticiler

Özel İnternet Erişimi, uyumlu olduğu her cihazda hizmeti yapılandırmak için kurulum kılavuzları ve öğreticiler sunar. PIA için kurulum yönergelerine şuradan erişilebilir: ‘Müşteri Desteği’ web sitesindeki sayfa.

Bu kılavuzlar, servisi yapılandırmaya yönelik adım adım talimatlar sağlar ve uyumlu cihazlarda farklı protokolleri yapılandırmak için ayrı öğreticiler bulunur. Bu sayfadan da indirilebilecek OpenVPN yapılandırma dosyaları var.

Protokoller ve Şifreleme

PrivateInternetAccess, farklı protokolleri ve şifreleme düzeylerini birleştirerek güçlü güvenlik önlemleri sağlar. PIA tarafından sunulan protokoller PPTP, L2TP / IPSec ve OpenVPN'dir. Bu protokoller, verilerinizi çeşitli tehditlere karşı korumak için şifreleme seviyeleriyle birlikte çalışır.

Şifreleme seviyeleri AES (CBC Blowfish) 128 bit ve 256 bit şifrelemeyi içerir. Hizmetin istemci yazılımını kullanıyorsanız, verilerinizi ve kimliğinizi korumak için veri kimlik doğrulaması ve el sıkışma ayarlarını da seçebilirsiniz..

Ancak, istemci yazılımını kullanarak varsayılan OpenVPN protokol ayarlarıyla birlikte gelen protokolü seçme seçeneği yoktur. OpenVPN kullanmak istemiyorsanız, seçtiğiniz protokolü manuel olarak yapılandırabilirsiniz.

Özel İnternet Erişimi Alın

Ek özellikler

PIA, kullanıcılara ekstra uyumluluk ve güvenilirlik sunmak için kesinlikle ekstra bir yol kat ediyor. Hizmeti tercih ettiğinizde, bir dizi yararlı özellikten yararlanacağınızdan emin olabilirsiniz. Bunlar arasında şunları içerir:

PIA Mace ™ Reklamları, İzleyicileri, Çerezleri Engeller

MACE, müşteriyi daha da artıran PIA tarafından sunulan yeni bir sistemdir’güvenlik ve gizlilik. Bu özellik, yönlendirilemeyen bir adres olarak istenmeyen alan adlarının IP adreslerini döndürür. Sonuç olarak, VPN tüm web sitelerinden rahatsız edici reklamları engelleyerek verilerinizi ve bant genişliğinizi korur. İzleyicileri ve çerezleri de engelleyerek kimliğinizin tamamen güvende kalmasını sağlayabilirsiniz. Hepsinden iyisi: VPN ile yerleşik olarak geldiğinden, bu özellik için ayrı bir uygulama indirmeniz gerekmez.

Eşler Arası (P2P) / Torrenting

Bant genişliği sınırlaması koymayan veya torrent etkinliğinizi izleyen güvenilir bir VPN arıyorsanız, PIA kesinlikle iyi bir seçimdir. Hizmet tam bir anonimlik ancak sınırlı hız sunar. Bu, kimliğinizi her zaman güvende tutarken, istediğiniz her şeyi en üst düzeyde rahatlıkla indirebilmenizi sağlar.

SOCKS5 Proxy

Özel İnternet Erişimi, P2P / Torrenting etkinlikleri için en yüksek güvenliği garanti eden SOCKS5 proxy'sini bile destekler. Bu protokol, her zaman güvende kalmanızı sağlayan IPv6 ve UDP gibi gelişmiş ağ teknolojilerini destekler. Kimliğinizin meraklı devlet kurumlarından ve yerel İSS'lerden tamamen anonim kaldığından emin olabilirsiniz..

İnternet Öldürme Anahtarı

İnternet kill anahtarı, VPN bağlantısı kesildiğinde internet bağlantınızı durdurmanızı sağlar. Bu, sizi korur ve kötü niyetli varlıkların verilerinize erişme veya VPN başarısız olursa kimliğinizi tanıma şansını ortadan kaldırır.

Liman Yönlendirme

Bağlantı noktası yönlendirme özelliği, belirli iletişimi belirli bir ağ geçidine yönlendirmenizi sağlar. Ancak, bu gizliliği azaltır ve PIA bu özelliği kapalı tutmanızı önerir ve yüksek güvenlik.

DNS Sızıntı Koruması

Bu özelliği kullanarak, DNS'iniz VPN üzerinden yönlendirildiği için en üst düzeyde koruma elde edersiniz. Bu şekilde DNS sızıntısına karşı korunursunuz ve gizliliğiniz korunur.

IPv6 Kaçak Koruması

IPv6 sızıntı koruması, PIA VPN kullanırken IPv6 üzerinden geçen trafiği devre dışı bırakır. Bu, IPv6 trafiğinde sızıntı olmamasını sağlar.

Çoklu Girişler

Privateinternetaccess ile aynı hesabı kullanarak aynı anda en fazla 5 farklı cihaza bağlanabilirsiniz. 5 çoklu giriş özelliği, hangi cihazı veya platformu kullanmak istediklerine bakılmaksızın kullanıcılara internetin esnekliğini ve güvenliğini sağlar.

Özel İnternet Erişimi Alın

Çin'de Özel İnternet Erişimi (PIA) Nasıl Kullanılır?

Diğer sağlayıcılara benzer, PIA’Çin'in anakarasında, Hükümetin Çin VPN hizmetlerine getirdiği kısıtlamaların ardından web sitesine erişilemiyor. Bu, Çin'de Özel İnternet Erişimi'ni (PIA) kullanma için tek bir seçenek sunar: VPN'yi manuel olarak ayarlayın. Yaparken “Büyük Güvenlik Duvarı” bulabileceği herhangi bir VPN bağlantısını engeller, IPSec / L2TP bağlantılarına belirli bir yol sunar. PIA takipçisi ol’Protokolü farklı cihazlarda nasıl kuracağınızla ilgili kılavuz. Buna yönlendiriciler, Android telefonlar, iOS ve masaüstü için de talimatlar dahildir.

PIA VPN için Önerilen Alternatifler

PIA birkaç yıl önce en iyi sağlayıcıydı, ancak o zamandan beri önemli bir özelliği arka arkaya bıraktığı için çok fazla parlaklığı ve güvenilirliği kaybetti. Şimdi öyle değil’t Netflix US veya Disney Plus gibi herhangi bir akış hizmetinin engelini kaldırmayı önermeyin. Torrenting yetenekleri, kullanıcılar bağlantı düşüşleri ve yavaş düşüşler hakkında çok şikayet ettikleri için bile çok azaldı. PIA için lütuftan zor bir düşüş oldu.

PIA, şu anki haliyle, 2 yıllık anlaşmasında 3.11 $ / ay veya 87.87 $ 'dan çok yüksek olduğu ve kullanıcıya daha az değer kattığı için şu andaki formunda önerilmemektedir.

Şu anda bir sonraki en iyi alternatif, Netflix engelleme, Torrenting ve diğer ilgili etkinlikler için özel desteği ile hala zengin özelliklere sahip olan PureVPN'dir. Ve en ucuz abonelik paketi olan 2 yıllık anlaşmaya giderseniz PureVPN'i ayda sadece 2.88 $ veya 69 $ fatura alabilirsiniz..

Özel İnternet Erişimi (PIA) Alternatifleri

PIA birkaç yıl önce en iyi sağlayıcıydı, ancak o zamandan beri önemli bir özelliği arka arkaya bıraktığı için çok fazla parlaklığı ve güvenilirliği kaybetti. Şimdi öyle değil’t Netflix US veya diğer herhangi bir akış hizmetinin engellemesini kaldırma. Torrenting yetenekleri, kullanıcılar bağlantı düşüşleri ve yavaş düşüşler hakkında çok şikayet ettikleri için bile çok azaldı. PIA için lütuftan zor bir düşüş oldu.

PIA, şu anki haliyle, 2 yıllık anlaşmasında 3.11 $ / ay veya 87.87 $ 'dan çok yüksek olduğu ve kullanıcıya daha az değer kattığı için şu andaki formunda önerilmemektedir.

Şu anda bir sonraki en iyi alternatif, Netflix engelleme, Torrenting ve diğer ilgili etkinlikler için özel desteği ile hala zengin özelliklere sahip olan PureVPN'dir. En ucuz abonelik paketlerinden biri olan 1 yıllık anlaşmaya giderseniz, PureVPN'i ayda sadece 1,99 $ karşılığında alabilirsiniz..

VPN Sağlayıcıları

Netflix US üzerindeki engellemeyi kaldır

Yüksek Hızlar Sunar

Şifreleme

Protokoller

Çoklu Girişlere İzin Verilir

Fiyatlandırma

Yorumları Oku

İnternet sitesi

NordVPN PureVPN
EVET Evet
Hızlı Ortalamanın Üzerinde / Ortalamanın Üzerinde
Desteklediği tüm protokollerde AES-256 şifrelemesi Desteklediği tüm protokollerde AES-256 şifrelemesi
OpenVPN, IPSec & IKEs2 OpenVPN, L2TP, PPTP & SSTP
6 5
3 Yıllık Abonelik Planında 2,99 ABD doları / ay (bir kez 107,55 ABD doları faturalandırılır) 2 Yıllık Abonelik Planında 2,88 ABD doları / ay (bir kez 69,00 ABD doları faturalandırılır)
NordVPN İncelemesi PureVPN İncelemesi
NordVPN'i ziyaret edin PureVPN'i ziyaret edin

Sonuç

Özel İnternet Erişimi, sıkı güvenlik ve gizlilik sunan türden bir VPN hizmetidir. Hizmet, internet üzerindeki farklı tehditlere karşı korumaya değer verir ve güvenlik protokolleri ve şifreleme seviyeleriyle bunu sunar.

Özel İnternet Erişimi incelememizde, servis tarafından verilen paketten memnun kaldık. Düşük performans hızlarının yanı sıra, servisin kullanımı ve kurulumu kolaydır. İyi müşteri desteği ve ayrıntılı kurulum talimatları ile PIA, paranızın karşılığını verir.

Dolayısıyla, birinci sınıf internet güvenliği sağlayan ve internet üzerinden gizliliğinizi koruyan bir VPN hizmeti arıyorsanız, Özel İnternet Erişimi'nden daha yakın bir şey yoktur.

Похожие статьи

 • Özel Tünel İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Amerika Birleşik Devletleri Fiyatı 3 $ / ay (Yıllık Planında 36 $) Sunucular 12 ülkede 22 Sunucu Günlükleri 14 Günlük Şifreleme için hassas günlükleri tutar...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me