Özel Ağ VPN İncelemem

İlk bakışta, İngiltere'ye özgü bir hizmet gibi hissedilir, ancak görünüm oldukça yanıltıcı olabilir ve bu fikir kesinlikle burada geçerlidir. MyPrivateNetwork VPN, orada en büyük VPN sağlayıcılarından biri olmayabilir, ancak şimdiye kadar ilgi odağında payını almayan kesinlikle yeterince iyi bir hizmettir..

Şey, bu’Bu hizmeti kapsamlı bir şekilde inceleyeceğim, fiyatlandırma planları, sunucu ağı, ücretsiz deneme ve daha fazlası dahil olmak üzere farklı yönlerini inceleyerek bugün En İyi VPN standartlarımıza uyup uymadığını analiz edeceğim..

Yani burada’BestVPN.com tarafından özel MyPrivateNetworkVPN İncelemesi!

MyPrivateNetwork Fiyatlandırma İncelemesi

İlk şeyler, fiyat. Herhangi bir VPN'in bugün rekabet edebilmesi için’s son derece kıyasıya sanayi, hizmetini doğru fiyata sunması gerekiyor. Bugünlerde birçok sağlayıcı, en düşük fiyatlandırma planları ile sektörde rekabet ediyor.

Daha sonra bu inceleme daha ayrıntılı olarak ele alacak hizmetin farklı yönlerini inceledi ve sağlayıcının fiyatlandırma planları ile karşılaştırıldığında, onları norm biraz pahalı olarak kabul. Sağlayıcının sunduğu aylık fiyatlar:

Özel Ağ VPN İncelemem

  • Global Plan £ 8.97 veya $ 11.65 / ay
  • Tek Ülke £ 4.97 veya $ 6.46 / ay

Uzun vadeli planlar da mevcuttur:

Tek Ülke:

  • 3 Ay - 14,16 £ veya bir kez faturalandırılan 18,40 TL
  • 12 Ay - 47,71 £ veya 61,99 $

global:

  • 3 Ay - 25,56 £ veya 33,21 $
  • 12 Ay - 86,11 £ veya 111,8 $

Myprivatevpn Uzun vadeli planlar

BestVPN.com'da,’Genellikle yalnızca düşük fiyatlı planlar sunan sağlayıcıların iyi olduğu ve’çünkü kaliteli bir VPN hizmeti sunmanın çok para harcadığını ve daha küçük sağlayıcıların’Genellikle sadece iyi bir hizmet sunmakla kalmayıp, aynı zamanda düşük kar marjlarıyla da isabet alabilecek kaynaklara sahiptir..

Bu yüzden, fiyat planları kesinlikle bu tür hizmetlerin beklenen aralığının üzerinde olan MyPrivateNetwork gibi sağlayıcılar için, onlara bir avantaj payı veriyorum. Diğer yorumcular bu tür sağlayıcıları doğrudan çarpabilir, ancak bir VPN'ye daha fazla önem veriyorum’s performansı. Benim için fiyatlandırma ikincil.

Sağlayıcı iki tür plan sunar, ilk olarak sağlayıcı tarafından sunulan tüm özelliklerin ve sunucuların bulunduğu küresel plan ve ikincisi, sizi yalnızca tek bir ülke sunucusu bağlantısına sınırlayan tek ülke planı.

Sağlayıcıya, planların küresel tüketiciler için biraz daha cazip görünmesini sağlamak ve bunları dönüştürme zahmetinden kurtarmak için ilk önce fiyatlarını İngiliz Sterlini'nden ABD dolarına değiştirmesini sağlamasını tavsiye ederim. İkincisi, aynı seviyede çalışan diğer sağlayıcılarla eşit olmalarını sağlamak için fiyatlarını% 25'lik bir marjla azaltmalarını tavsiye ederim..

Sağlayıcıyı seçmek istiyorsanız, tavsiyem uzun vadeli planlara, özellikle de fiyat gerekçesine göre partinin belki de en iyi anlaşması olan 3 aylık küresel plana gitmek olacaktır..

MyPrivateNetwork Ücretsiz Deneme Sürümü

Bu hizmetle ilgili en iyi özellik ücretsiz deneme ve geri ödeme politikasıdır. MyPrivateNetwork, inceleme kariyerimde karşılaştığım en cömert ve açık VPN hizmetlerinden biridir ve ücretsiz deneme politikalarını sektördeki diğer tüm sağlayıcılara tavsiye etmek istiyorum çünkü sağlayıcının ne kadar güvendiğini göstermeye devam ediyor bu kanunla hizmetinde sergilemek.

Özel Ağ VPN İncelemem

Genellikle, Ücretsiz deneme sürümüne ihtiyacınız varsa, bunu seçmeniz veya’t, doğrudan hizmeti satın almaya gidebilirsiniz, ancak, şeyler don’Bu VPN sağlayıcısıyla böyle çalışmayın.

MyPrivateNetwork'te, her serviste sıfır taahhüt ile 3 günlük tam bir deneme alacaksınız; bu, kullanıcının hizmete girerken çok daha güvenli hissetmesini sağladığı için şaşırtıcı.

Sağlayıcı ayrıca tüm bunların üzerine kendi ücretsiz VPN hizmetini sunar. MyPrivateNetwork'te’ücretsiz hizmet, rastgele Almanya veya İspanya'da bir sunucuya atanır ve 1 Mbps maksimum hız.

Ama cömertlik’t burada sona erdirmek gibi de boşuna 90 gün boşuna almak için para iadesi talep. Tüm bu faktörler, VPN satın alırken herhangi bir kullanıcıya benzersiz bir güvenlik görünümü sunmak için bir araya geliyor çünkü kazandığınızı biliyorsunuz’t 72 saate kadar ücretlendirilir ve bundan sonra bile paranızı 3 ay içinde istediğiniz zaman geri alabilirsiniz.

MyPrivateNetwork hakkında endişelerim var’s yüksek fiyatlı planları, ancak ücretsiz deneme ve geri ödeme politikası kesinlikle telafi daha.

MyPrivateNetwork Uygulamaları Uyumluluk İncelemesi

Sağlayıcı, Windows, Mac, iOS ve Android için dört ana istemci uygulaması sunar. Bu hemen hemen temel başlangıç ​​paketidir, Bunu diyebilirsem, herhangi bir VPN sağlayıcısının başlaması için. Ancak, sağlayıcının bir niş kullanıcı tabanına da hitap ettiğini göstermeye devam ettiği için ortalama bir başarı olmayan özel bir Firestick uygulaması sunduğunu görmek için oldukça şaşırdım..

MyPrivateVPN Cihazı desteği

Buradaki en şaşırtıcı yönlerden biri, Kodi'den hiçbir yerde bahsedilmemesiydi. Kodi, en popüler akış platformlarından biridir ve bir sağlayıcı olmasa bile’t Bunun için özel bir eklenti sunma, kesinlikle VPN'lerinden bahsetiyorlar’s kurulum süreci. Ancak bu VPN sağlayıcısı’inandığım şeylerden hiçbirini yapmayın.

Bunun dışında, uygulamaları da oldukça basit, oldukça darn iyi ve belki de en iyisi ile orada çok fazla gösterişli şeyler ile Firestick uygulaması dışında oldukça basit. Kullanıcı arayüzü biraz beceriksiz ve şeylerin şemasına daha az minimalizm dahil etmek için bazı modernizasyon ve yükseltmelerle başarabilir.

Ancak burada temizlemem gereken bir şey, Windows uygulamasının aslında bir OpenVPN uygulaması olması, yani ortalama VPN istemciniz değil, yani ExpressVPN veya PureVPN gibi sağlayıcılardan aldığınız gibi. Windows uygulamaları, günümüzde biraz yaşlı olan protokol tabanlı kurulum için bir protokol üzerinde çalışıyor’sorun olmadan bir protokolden diğerine hızlı bir şekilde hareket edebileceğiniz bir istemcinizin bulunduğu ortam.

MyPrivateNetwork, daha iyi sağlayıcılar tarafından sunulanlar gibi daha iyi bir Windows istemci uygulaması sunmalıdır, çünkü bu, ortalama bir kullanıcı için çok tekniktir.

MyPrivateNetwork Sunucu Altyapısı

MyprivateVPN Sunucuları incelemesi

Bu sağlayıcı şu anda dünya çapında 44 ülkede 200'den fazla sunucu sunmaktadır. Sunucu altyapısı, Batı Avrupa ve Kuzey Amerika Bölgesi lehine, Hindistan gibi Asya'da daha az, Güney Amerika ve Afrika Bölgelerinde daha az yerle çarpıktır.

Sağlayıcı, uzak yerlerin Malezya, Tayvan ve Hong Kong'u da içerdiği Uzak Doğu Asya bölgesindeki sunuculara bağlanmak isteyenler için iyi bir sunucu listesi sunuyor.

Sunucu sayısı yeterince iyi’benzer orta ölçekli sağlayıcılarla karşılaştırıldığında, sağlayıcıya daha geniş bir erişim sağlamak için sağlayıcının Asya ve Güney Amerika gibi bölgelerde daha fazla yer eklemesi gerekir.

Akış destekli sunucular söz konusu olduğunda, hayal kırıklığı yaratan,’t Netflix ABD'ye ulaşabilmek. Ancak hizmet, büyük ölçüde İngiliz tüketicilere hizmet etmeye odaklandığından beklenen BBC iPlayer'ı İngiltere dışından engellemede iyi çalıştı.

Bu yaklaşım iyidir, ancak sağlayıcıyı tek bir ülkedeki kullanıcılarla sınırlandırarak geri tepebilir. MyPrivateNetwork, önümüzdeki yıllarda büyük ölçüde bir hizmet olarak büyümek istiyorsa, sunucularının Netflix ABD'deki kısıtlamaları atlama yeteneğini kazanması için çalışmalıdır..

MyPrivateNetwork Destek İncelemesi

Kullanıcı sorguları veya herhangi bir tür sorun giderme için, sağlayıcı standart olan e-posta desteği sunar, ancak önümüzdeki zamanlarda canlı bir sohbet özelliği ekleyerek kesinlikle bunu geliştirebilir. Bu, hizmetinin şu anda olduğundan daha çekici ve duyarlı görünmesini sağlayacaktır..

E-posta desteği iyi ve hala çok saygı görüyor, ancak sektördeki daha büyük hizmetler ve önümüzdeki zamanlarda herkesin aynı yoldan gitmesi gerekecek, neden şimdi değil.

Yöntem dışında,’performansa bir göz atın. Aklımdaki belirli bir sorgu hakkında onlara e-posta gönderdim ve yanıt süreleri bir saatin altındaydı, bu da diğer benzer e-posta destek sistemleriyle olan deneyimimi göz önüne alarak oldukça mükemmel.

Myprivatevpn Destek incelemesi

Böylece, hizmete kaydolursanız iyi bir anlaşma yaptığınızdan emin olabilirsiniz. O’en iyisi değil ama’o kadar da kötü değil.

Sonuç

MyPrivateNetwork, performansı bir VPN hizmeti olarak gerçekten harika olduğu için kesinlikle daha iyi orta ölçekli hizmetlerden biridir. Burada ve orada birkaç iyileştirme var, bu da iyileştirilirse, hizmetin performansını önemli ölçüde artırabilir.

MyPrivateVPN Özellikleri

Başlıca önerilerime gelince, MPN'nin müşterilerini daha kolay kullanmak için eklemeleri gerekiyor (Onları OpenVPN istemci desteğinden kaplayın veya saklayın ve ayrıca VPN hizmetinin daha kolay kullanılmasını sağlayan yeni bir tane oluşturun), engelleme özelliğini ekleyin Netflix US, fiyatlandırmayı% 20 -% 40 oranında azaltın ve son olarak canlı sohbet desteği ekleyin (İsteğe bağlı).

Ancak burada dikkat edilmesi gereken bir şey, MyPrivateNetwork'ü değerlendiriyorum’Platform için en iyi VPN uygulamalarından biri olarak Firestick uygulaması ve Firestick'iniz için bir VPN almak istiyorsanız, MPN'den daha az seçenek var.’özel uygulama.

Sağlayıcı bu önerilerin tümünü uygularsa, bugün olduğundan daha iyi ve daha popüler bir hizmet haline gelebilir. MPN hızlıdır, iyi miktarda sunucu sunar ve güvenlidir, bu yüzden kesinlikle temel hakkı elde eder, şimdi kalan tek şey daha fazla ticari kazanmak için yenilikleri eklemektir..

Похожие статьи

  • Özel Tünel İncelemesi 2020

    Yargı Yetkisi Amerika Birleşik Devletleri Fiyatı 3 $ / ay (Yıllık Planında 36 $) Sunucular 12 ülkede 22 Sunucu Günlükleri 14 Günlük Şifreleme için hassas günlükleri tutar...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me