OVPN İncelemesi 2020

yargı İsveççe
Fiyat $ 7.00 / ay
Sunucular 7 ülkede 56 sunucu
Kütükler Hayır
Şifreleme AES-256
Engellemeyi kaldır Netflix Hayır
torrenting Hayır
Çin'de Çalışır Hayır
Önerilen  Hayır
İnternet sitesi https://www.ovpn.com/en
uygunluk Windows, Android, Apple

OVPN, gizlilik bilincine sahip kullanıcılar için, aylık 7 $ 'dan başlayan en iyi seçenek olduğunu iddia ediyor. 12 aylık bir plan. Ne yazık ki, sağlayıcının hala uzun bir yolu olduğu için yüksek fiyat haklı değil.

Sadece 13 ülkede 81 sunucu sunuyor ve sunucu yükü nedeniyle düşük hızlara katkıda bulunuyor, bu da yavaş akış, göz atma ve torrent ile uğraşmak zorunda kalacağınız anlamına geliyor (oldukça monoton olabilir).

Bununla birlikte, OVPN'i en yüksek puanlı VPN hizmetleri listesinden gerçekten kontrol eden şey, Netflix gibi akış platformlarının engellemesini kaldırma veya “Büyük Güvenlik Duvarı” Çin'de (gizleme yok).

Daha iyi bir alternatif olarak, 2 yıllık bir planda 2.91 $ / ay'dan başlayan özelliklerle dolu PureVPN'i tercih etmenizi öneririm. Netflix gibi VoD'lerde coğrafi kısıtlamaları atlamakta veya Çin'deki kullanıcılara güvenlik sunmakta sorun yaşamaz. 

OVPN Fiyatlandırma İncelemesi:

En iyi fiyatlandırma planları, karmaşık olmayan ve olabildiğince basit olanlardır. Birçok kullanıcı, sunulan özelliklerin sayısına göre fiyatlandırma planları gördüğünde hemen kapanır. Ancak OVPN’o tarafa gitme. En basit fiyatlandırma planlarını sunar ve hepsinde mevcut tüm özelliklere erişebilirsiniz. Fiyatlandırma planlarındaki tek fark, aboneliğin geçerli kalacağı süredir.

Şu anda, OVPN üç fiyatlandırma planı sunuyor.

 • Aylık Abonelik ücreti $ 10.99
 • Üç Aylık Abonelik (3 Ay), bir kez faturalandırılan 24,99 ABD doları (ayda 8,33 ABD doları)
 • Yıllık Abonelik ücreti bir defa faturalandırılır ($ 7,00 / ay)

Fiyatlar çok yüksek değil, ne de çok düşük. Yıllık aboneliklerde daha iyi tekliflere sahip VPN'ler alabilirsiniz, bu nedenle OVPN'in yıllık paketteki fiyatını bir kez faturalandırılan 60-70 $ aralığında düşürmesi gerekir, böylece daha cazip ve uygun fiyatlı hale gelir.

OVPN Fiyatlandırma İncelemesi

İncelememize göre, üç aylık abonelik, kısa vadede bir VPN'ye abone olmak ve uygun bir teklife ihtiyaç duyanlar için belki de en uygunudur..

Ve eğer bunu yapmayan’Daha düşük bir fiyat etiketi için kaliteden ödün vermek istemiyorsanız, yıllık plan bile dikkate almanız için yeterince iyi bir teklif sunar.

Bununla birlikte, ödeme seçenekleri söz konusu olduğunda, OVPN oldukça basit bir hizmet sunuyor.

Kredi kartlarınız, Paypal hesabınız, nakit ya da Bitcoin ile ödeme yapabilirsiniz..

OVPN ödeme yöntemi

Seçenekler iyi ancak biraz daha eklenmesi gerekiyor.

OVPN Ücretsiz Deneme Sürümü

Şu anda, OVPN’t NordVPN gibi tam teşekküllü ücretsiz bir deneme sunma’Dizeleri olmadan gelen 3 günlük ücretsiz deneme, ancak 10 günlük para iade garantisi sunuyor.

Bu olağan dışı bir şey değil. Geri ödeme politikası sunmak, VPN endüstrisinde yerleşik bir uygulamadır ve herhangi bir sağlayıcı devam edip ücretsiz deneme sunarsa, bunun bir avantajı da vardır..

Yani, OVPN’s 10 günlük geri ödeme politikası iyidir, ancak kullanıcıların VPN ile etkileşim kurmasına ve satın almaya devam etmeden önce kullanmasına izin vermek için hizmetinin en az sınırlı bir ücretsiz deneme sürümünü eklemesini öneririz..

OVPN Uygulamaları Uyumluluk İncelemesi

Diğer benzer sağlayıcıların aksine, OVPN Windows ve Mac OS X için uyumlu istemciler sunar. Windows istemcisini indirdik ve ne kadar iyi çalıştığını görmek için yükledik ve temizden çok etkilendik, müşterinin yapısını düzene soktuk.

OVPN Apps Uyumluluk Değerlendirmesi:

Uygulamanın UX ve UI'si kusursuz ve sunucuları değiştirmeden güvenlik ve istemci seçeneklerine kadar her şey kolayca erişilebilir..

Android ve iOS'ta OVPN de kurabilirsiniz, ancak bunu OpenVPN ile manuel olarak yapmanız gerekir. Android'de OVPN'in nasıl kurulacağı ve iOS'ta OVPN'in nasıl kurulacağına dair kılavuzlar.

OVPN Sunucuları İncelemesi

Sunucu altyapısı, bir VPN'de kontrol edilmesi gereken en önemli şeylerden biridir. OVPN 7 ülkede 56 sunucu ve 2 894 isimsiz IP adresi sunuyor. Bu 7 ülkenin temelde hepsi Avrupa ve Kuzey Amerika'da bulunuyor, bu yüzden sunucu konumlandırmalarının biraz eğri olduğuna inanıyoruz. VPN'nin bu bölgelere daha yakın bölgelerdeki performansını artırmak için Orta Doğu, Afrika ve Asya gibi bölgelerde başka sunucuların eklenmesi gerekiyor.

OVPN Sunucuları İncelemesi

OVPN Destek İncelemesi

Müşteri desteğinin yanıt vermesi biraz zaman aldı ve gecikme süresi olmadı.’t Sunulan 24/7 canlı sohbet özelliği için tamamen uygun, sorularımızın cevaplarıyla çözülmesinden dolayı hala iyi olduğunu düşünüyoruz.

OVPN Destek İncelemesi

OVPN müşterilerini korumak istiyorsa, destek fonksiyonunun çok daha iyi olması gerekiyor. Verdikleri cevaplar iyi olabilir, ancak bu cevapları vermek için aldıkları zaman hayal kırıklığına uğrayabilir ve insanları başka yerlere götürebilir.

OVPN Protokolü Destek İncelemesi

PPTP'yi destekleyen bir VPN arıyorsanız, OVPN sizin için değil’t Bu protokolün, istemcisinde zorunlu kılınacak kadar iyi olmamasının sebebi olan protokolü desteklemek.

OVPN'de varsayılan protokol olarak OpenVPN'i kullanabileceğinden L2TP / IPSec desteği de yoktur. İlginçtir, OVPN’s adı, OpenVPN'de VPN kurmak için kullanılan OVPN dosyalarının adıyla benzer.

OVPN Vilfo Router İncelemesi

Günümüzde VPN endüstrisinde yeni ve harika bir trend var ve bu da gizliliklerini korumak konusunda biraz daha sinirli olan kullanıcılara bir VPN etkin Yönlendirici sunmak.

OVPN ayrıca Vilfo adında bir VPN yönlendiricisi de sunmaktadır. Bu VPN yönlendiricisini Vilfo.com'dan sadece 429 $ karşılığında satın alabilirsiniz ve NordVPN ve VyprVPN gibi isimler de dahil olmak üzere önceden yapılandırılmış 19 VPN ile birlikte gelir. Bunlardan herhangi birini (açmak istediğiniz VPN sağlayıcısının yönlendiricinizde geçerli bir aboneliğiniz varsa) tek bir tıklamayla kullanabilirsiniz.

OVPN Vilifo Router İncelemesi

Diğer VPN'ler de bu yönlendiricide kolayca kurulabilir, ancak yalnızca OpenVPN protokolü için destek sağlıyorsa.

Vilfo kullanırsanız, hangi cihazlardan yayıldığına bakılmaksızın, tüm cihazlarınızda VPN'leri tüm cihazlarınızda ayrı ayrı ayarlamak konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak, yönlendiriciyle otomatik olarak bir VPN aracılığıyla garanti altına alınacaktır.

Sonuç:

OVPN'in geliştirmesi gereken birkaç şey var ama genel olarak’s bizim tarafımızdan önerilen bir VPN. DNS sızıntısı yoktu, hızlar harika, 35 MBPS bağlantıda neredeyse 30 MBPS'ye dokunuyor, gecikme süresi düşüktü ve her şeyden önce herhangi bir arıza ile karşılaşmadık.

10 günlük geri ödeme politikasını kullanın ve incelememizi isterseniz bu VPN'ye göz atın. Sorularınız, sorularınız ve hatta önerileriniz varsa, aşağıdaki başlıkta yorum yapın. Sizinle her zaman olduğu gibi anlamlı bir sohbete katılmaktan mutluluk duyarız.

Похожие статьи

 • VPN Sınırsız İnceleme 2020

  Yargı Yetkisi ABD Fiyatı 2.78 Sunucu 400+ Günlük Şifreleme Yok OpenVPN, L2TP / IPSec ve IKEv2 Engellemeyi Kaldır Netflix Evet Torrent Evet Evet Çin'de çalışıyor Tavsiye...

 • NVPN İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Bosna Fiyat $ 3,33 aylık Sunucular 54 Sunucu Günlükleri Kayıt Yok Şifreleme 256-bit CBC / SHA512 Engellemeyi Kaldır Netflix Hayır Torrenting Evet Çin'de çalışıyor...

 • PandaPow VPN İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Hong Kong Fiyat 1 Yıllık Planda 7,00 $ / ay Sunucular 16 Ülkede 120+ VPN Günlükleri Mağazalar Bağlantı Günlükleri Şifreleme AES-256-Bit Engellemeyi Kaldırma...

 • VyprVPN İnceleme 2020

  Yargı Yetkisi İsviçre (Güvensiz) Fiyat 6.67 $ / ay (1 yıl için 80 $) Sunucular 700 Günlük Kayıt Yok Şifreleme AES-256 Engellemeyi kaldır Netflix Evet Torrenting...

 • Özel Tünel İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Amerika Birleşik Devletleri Fiyatı 3 $ / ay (Yıllık Planında 36 $) Sunucular 12 ülkede 22 Sunucu Günlükleri 14 Günlük Şifreleme için hassas günlükleri tutar...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me