NVPN İncelemesi 2020

yargı Bosna
Fiyat Aylık 3,33 ABD doları
Sunucular 54 Sunucu
Kütükler Günlük Yok
Şifreleme 256 bit CBC / SHA512
Engellemeyi kaldır Netflix Hayır
torrenting Evet
Çin'de Çalışır Hayır
Önerilen  Evet
İnternet sitesi https://nvpn.net/
uygunluk Windows, Android, Apple, Masaüstü

Piyasadaki çok daha popüler VPN sağlayıcılarına kıyasla nispeten belirsiz bir hizmet olan NVPN, performans gerçek ürünle ilgili olduğu sürece sağlam, hızlı ve güvenilir bir VPN'dir. Bununla birlikte, sağlayıcının ürününü daha cazip hale getirmek ve pazardaki diğer markalarla daha uyumlu bir şekilde rekabet etmesini sağlamak için başka birçok yön üzerinde çalışması gerekiyor.

En iyi VPN'de sunucu altyapısı, istemci performansı, hızlar, gecikme süresi, kayıt politikası ve çok daha fazlası dahil olmak üzere hizmetin tüm iyi ve çok iyi olmayan yönlerini kapsayan tam kapsamlı NVPN incelememiz. İzin Vermek’s başlıyor:

NVPN Fiyatlandırma İncelemesi

Endüstri normunun aksine, NVPN’s fiyatlandırma hangi IP türüne bağlanmak istediğinize bağlıdır. VPN endüstrisinde, genellikle her bir pakette tüm özelliklerin sunulduğu farklı planlar arasında seçim yaparsınız; tek fark aboneliğinizin süresidir..

Ancak NVPN'de dört paket vardır, yani aylık paylaşılan IP, yıllık paylaşılan IP, aylık özel IP ve yıllık özel IP.

Aylık paylaşılan IP paketi 6 ay / ay, aynı paket ise bir yıl boyunca sunuluyor’s abonelik değerinde bir kez faturalandırılır 40 $ mal olacak.

Bir ay boyunca özel bir IP'ye erişmek istiyorsanız, bir yıl boyunca aynı hizmeti almak isterken, ayda 8 $ ödemeniz gerekecektir. Daha fazla bilgi için güncellenmiş en ucuz vpn 2018 kılavuzumuzu okuyun.

NVPN Fiyatlandırma İncelemesi

Fiyatlandırma planları arasında sınırsız bant genişliği, port yönlendirme, L2TP / IPSec protokol desteği, Sock5 Proxy ve Squid Proxy çoklu protokol desteği, Çift VPN, diğer özelliklerin yanı sıra torrent desteği yer alıyor.

Fiyatlar makul, ancak yıllık fiyatların sağladıkları ham hizmeti dikkate alarak biraz aşağı inmesi gerektiğine inanıyoruz. Şüphesiz VPN iyi, ancak daha fazla özellik eklenmedikçe bunun için birkaç alıcı olacak.

Gözümüze çarpan bir başka şey de, şu anki paketlerin herhangi birinde yalnızca bir sunucuya erişebilmenizdi. 69 ülkedeki sunuculara tam erişim istiyorsanız (toplam 5522 IP), aylık 10 ABD doları ödemeniz gerekir.

Bununla birlikte, sağlayıcı Paypal, PefectMoney, Bitcoin, Amazon Hediye Kartları, PaymentWall, yani Kredi Kartları, Yandex, Qiwi ve daha fazlasını içeren çoklu ödeme seçenekleri sunarak kullanıcıya maksimum ödeme kolaylığı sağlar..

NVPN İncelemesi 2020

NVPN Ücretsiz Deneme Sürümü

Şu anda NVPN'de ücretsiz deneme yok, ancak bunu yapmamanız durumunda 3 günlük geri ödeme sunuyorlar’t hizmet gibi ve kefalet istiyorum.

Potansiyel kullanıcılar için daha cazip hale getirmek için hizmetle eklenen ücretsiz bir deneme biçimini gerçekten görmek istiyoruz ve müşterileri planları gerçekten satın almaya yönlendirmede kesinlikle yardımcı olacaktır..

NVPN Uygulamaları uyumluluğu İnceleme

Daha önce, NVPN’t Herhangi bir işletim sistemi ile uyumlu uygulamalar sunmayın. Bu VPN'yi kullanmanın kalan tek yolunun yapılandırma dosyalarını indirmek ve daha sonra OpenVPN istemcisi aracılığıyla kurmak olduğunu düşünerek birçok kullanıcı için bu büyük bir kapanış oldu..

NVPN Uygulamaları uyumluluğu İnceleme:

Bu yöntem daha yeni kullanıcılar için hantaldı ve denemek isteseler bile birçok insanın bu VPN'yi kullanmasını engellemiş olabilir. Ancak son zamanlarda NVPN, kullanıcıları için özel bir Windows istemcisi başlattığını duyurdu. Beta sürümü çıktı ve bunu manuel olarak yapmak ve kullanmak kesinlikle çok daha iyi.

Windows istemcisi, sağlayıcı için doğru yönde atılmış bir adımdır ve’VPN'i, kullanılmasından önce olduğundan çok daha iyi bir deneyim.

NVPN ayrıca, istemcisine daha da fazla işlevsellik eklemek için sürekli olarak çalışıyor ve Mac ve iOS gibi diğer işletim sistemlerine benzer istemcileri tanıtmak için çalışıyor.

Bir Android istemcisi de çalışıyor ve NVPN de çok yakında başlatmayı planlıyor.

NVPN İncelemesi 2020

NVPN İnceleme Sunucuları

NVPN, 69 farklı ülkede toplam 5512 IP sunuyor ve bu hizmetin VPN sağlayıcıları arasında daha iyi sunucu altyapılarından birine sahip olduğunu gösteriyor.

NVPN İnceleme Sunucuları

Ancak, bu sunucular yalnızca aylık 10 ABD doları olan premium plana geçiş yapan kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

NVPN, kullanıcılara özel ve dinamik IP'ler sağlamaya dayalı olarak piyasadaki diğer VPN sağlayıcılarıyla karşılaştırıldığında çok farklı bir sunucu altyapısına sahiptir. Senin için don’Onları bilmiyorsanız, çoğu VPN'nin sunduğu sunucular müşterileri tarafından kullanılabilir, örneğin birçok şekilde sorun yaratır. Birisi bir sunucuda yanlış bir şeyle karşılaşırsa, bu sunucuyu kullanan tüm kullanıcılara bir bildirim gönderilir. Muhtemelen bu kadar basitleştirilmiş ama kesinlikle burada bizim açımızdan.

Öte yandan, Adanmış IP'ler sadece bir kullanıcı tarafından kullanılır ve başka hiç kimse bunlara erişemez, bu da onu daha özel ve güvenli bir deneyim haline getirir.

Normal fiyatlandırma planlarında, varsayılan olarak iki ücretsiz anahtar alırsınız ve aylık planlardaysanız, bunlar otomatik olarak kullanılmayanlara sıfırlanır..

Bu, birçok kullanıcı için karmaşık olabilir, ancak özel bir IP'ye sahip olmanın önemini anlayanlar, bunun arkasındaki nedeni kesinlikle anlayacaktır. Ama öyle değil’yeni başlayanların hizmeti kullanabileceğini söylemek. Kesinlikle olmalı! Bunu deneyin ve geleneksel VPN'lerin sunduğundan çok daha iyi, alternatif bir deneyime maruz kalacaksınız.

NVPN sunucu anahtarı

Ancak mümkünse NVPN'in, belirli bir tekil sabit fiyata normal fiyatlandırma planları dışında tüm sunucularını ek bir fiyatlandırma planında sunmasını ve yerleşik fiyatlandırma ve sunucu normlarına daha fazla uyum sağlamak için bu premium levhayı tamamlamasını öneririz. kullanılabilirlik.

NVPN İncelemesi 2020

NVPN Destek İncelemesi

NVPN, müşteri desteği için bilet tabanlı bir destek sistemini takip eder. Bu özellikte, herhangi bir şikayetiniz varsa, bir bilet ve NVPN oluşturmanız gerekir’s muhabiri e-postanızda uygun bir çözümle geri dönecek.

Cevaplar hızlıydı ve her türlü karmaşık ve teknik konuda mükemmel, ayrıntılı rehberlik sağladı.

Bu sitede canlı sohbet özelliği yoktur, ancak biletleme sisteminin çalıştığı zamana kadar şu anda çalışmaktadır.’s yükseltme için NVPN gerekmez. Ancak, mevcut desteği canlı sohbet işlevinde aynı kalitede yanıtlarla desteklemeye karar verirse, bu kesinlikle sağlayıcıya bir destek verecektir.’s mevcut destek standartları.

NVPN Destek İncelemesi

NVPN Hızı ve Güvenilirliği

NVPN ile ilgili en iyi şey, sunucularındaki kusursuz hızlarıdır. ABD'deki sunuculara bağlandıktan sonra hız testlerini kontrol ettiğimizde ve çalıştırdığımızda, 30 MBPS hızda çalıştık, bu da internet hızlarımız göz önünde bulundurularak önerilecek kadar iyi.

Hizmette çok az arıza vardı ve bağlantı, birçok ülkede coğrafi olarak kısıtlanmış birçok siteyi geçmemize izin verecek kadar güvenliydi..

Ayrıca, akış hizmetleri için kontrol ettik ve Fifa sezonunun, bir Rus sunucusuna bağlıyken Rusya'daki Match TV gibi kanalları yayınlamak için seçebildiğini düşünüyoruz. Bununla ilgili daha fazla bilgi için, Fifa Dünya Kupası'nı Kablo Olmadan Nasıl İzleyeceğiniz hakkındaki blogumuzu ziyaret edebilirsiniz..

NVPN İncelemesi 2020

NVPN Protokol Desteği

Şu anda NVPN, L2TP / IPSec protokollerini destekliyor ve OpenVPN istemcisini çalıştırdığı düşünüldüğünde, desteklenen protokollerinin çevrimiçi olarak iyi bir anonimlik ve gizlilik seviyesine sahip olmanıza izin verecek kadar güvenli olduğundan emin olabilirsiniz..

Sonuç

VPN varken’s temel performansı harikaydı, NVPN'e tavsiyelerde bulunmak istiyoruz, tek yapmaları gereken web sitelerini geliştirmek ve sunulan özelliklerin çoğunun son kullanıcı ile düzgün bir şekilde iletilmesini sağlamak. Web sitesinde gezinilebilirlik çok zor ve birisi meraklı bir doğaya sahip değilse, bir müşterinin sağlayıcı hakkındaki izlenimini yaratabilecek veya bozabilecek birçok şeyi kaçırabilir.

Ama NVPN ile konuştuğumuzda’s yönetimi, onlar bize bir web sitesi yenilemenin boru hattında olmak iyi haber verdi ve umarım işler tamamlandığında üzerinde çalışmaya başlayacak.

Bilgili bir kullanıcıysanız ve daha önce VPN kullandıysanız, NVPN bir VPN için iyi bir seçim olabilir ve başlangıçta bizim gibi yeni başlayanlar için biraz zor olabilir.’Daha önce de bahsetmişseniz, kesinlikle bir şans verebilirsiniz.

BestVPN.com, tarafsız ve kötü niyetli VPN incelemelerine güvenli bir şekilde erişmenizi sağlamaya çalışır.’t Her türlü kötü niyetli / tanıtım kampanyasına özel düşmez. Komutanlığımızla yetki ile yazıyoruz ve kullanıcıyı piyasada bulunan farklı hizmetler hakkında doğru ve detaylara referansla aydınlatmanın en büyük görevimiz olduğunu hissediyorum..

Herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, aşağıdaki yorumlar bölümünde bizimle iletişime geçin, size yarar sağlayan ve aklınıza gelebilecek şüpheleri gideren anlamlı bir konuşmada sizinle sohbet etmekten mutluluk duyarız..

Похожие статьи

 • OVPN İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi İsveç Fiyatı 7,00 $ / ay Sunucular 7 ülkede 56 sunucu Şifreleme Yok Günlükleri AES-256 Engellemeyi Kaldır Netflix Hayır Torrenting Çin'de İş Yok Hayır...

 • VPN Sınırsız İnceleme 2020

  Yargı Yetkisi ABD Fiyatı 2.78 Sunucu 400+ Günlük Şifreleme Yok OpenVPN, L2TP / IPSec ve IKEv2 Engellemeyi Kaldır Netflix Evet Torrent Evet Evet Çin'de çalışıyor Tavsiye...

 • Surfshark İnceleme 2020

  Yargı Yetkisi İngiliz Virgin Adaları Fiyat $ 1.99 / ay (24 ay için 47.76 $) Sunucular 61+ Ülkede 1040+ Günlüğe Kayıt Yok Kayıtlı Şifreleme...

 • Windscribe VPN İnceleme 2020

  Yargı Yetkisi Kanada 1 Yıllık Plan Sunucusunda 49 $ Fiyat 60 Ülkede 600+ Sunucu Sunucular Evet Şifreleme AES-256 Bit Engellemeyi Kaldır Netflix Hayır Torrent Evet...

 • IVPN İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Cebelitarık Fiyatı 8.33 Sunucu 3152 Kayıtlar Şifreleme Yok AES-256 Engellemeyi Kaldır Netflix Evet Torrent Evet Evet Çin'de çalışıyor Evet Tavsiye Evet Web sitesi...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me