IVPN İncelemesi 2020

yargı Cebelitarık
Fiyat 8.33
Sunucular 3152
Kütükler Hayır
Şifreleme AES-256
Engellemeyi kaldır Netflix Evet
torrenting Evet
Çin'de Çalışır Evet
Önerilen  Evet
İnternet sitesi https://www.ivpn.net/
uygunluk Windows, Android, Apple, Masaüstü

Cebelitarık merkezli ve 2009 yılında kurulan IVPN, oldukça şaşırtıcı bir platform desteği, kayıt tutmama deneyimi ve Netflix ve diğer VoD hizmetlerinin engelini kaldırma konusunda oldukça uzun bir süredir pazarda yer almaktadır. VPN'nin sunucu konumlarını iyileştirme ve maliyetlerini azaltma konusunda çok çalışması olmasına rağmen, IVPN’s performansı kesinlikle şu anda pazardaki en iyiler arasında.

Artıları

 • Kayıt Politikası Yok
 • Çok Noktalı Sunucular
 • Askeri Sınıf Şifreleme
 • 3 Günlük Ücretsiz Deneme, 7 Günlük Geri Ödeme
 • 7/24 Canlı Sohbet Desteği

Eksileri

 • Çok Az Sunucu
 • Tarayıcı Uzantısı Yok

IVPN Fiyatlandırma İncelemesi

Fiyatlandırma açısından, IVPN incelememiz, sağlayıcının ExpressVPN ve NordVPN gibi pazar liderlerinden bile inanılmaz derecede pahalı olma eğiliminde olduğunu ortaya koymaktadır. Kullanıcılar en iyi VPN hizmetine aylık 15 ABD doları harcamadan önce iki kez düşündüğünden, bu daha az popülerliğine katkıda bulunabilir..

Tabii ki, IVPN'den daha iyi bir genel değer almak istiyorsanız, daha uzun süreli planları seçmeniz gerekecektir. Örneğin, üç aylık plan için giderseniz, minimum% 11 indirim alırsınız. Bu, aylık maliyetleri 13.33 $ 'a düşürür ve her üç ayda bir 40 $' a çıkarır..

Şu anda IVPN tarafından sunulan en iyi plan yıllık aboneliktir. Kullanıcılara% 44'lük inanılmaz bir indirim vererek en iyi para tasarrufu yeteneklerini sunar. Sonuç olarak, aylık fiyatlandırma 8.33 $ 'a düşüyor, bu da yıllık 100 $ faturalandırılıyor (pazardaki diğer VPN'lere kıyasla hala oldukça pahalı). IVPN indirim kuponu için Black Friday VPN fırsatlarına göz atın.

IVPN Fiyatlandırma İncelemesi

IVPN Ücretsiz İnceleme

Yüksek fiyatlandırması nedeniyle, birçok kullanıcı IVPN'e abone olmaktan çıkabilir. Bununla birlikte, VPN diğer tüm yönlerde oldukça şaşırtıcı olduğu için, daha güçlü güvenlikten yararlanmak isteyenler yine de hizmete yatırım yapacaklar. Neyse ki, potansiyel müşteriler için IVPN, kullanıcıların VPN'yi ve coğrafi kısıtlamaları atlama, P2P / Dosya paylaşımına katılma ve güçlü gizlilik alma yeteneklerini test etmelerine olanak tanıyan 3 günlük ÜCRETSİZ bir deneme sunuyor.!

IVPN Para İade Garantisi

Piyasadaki en iyi VPN hizmetleri, müşterilerinin taleplerini asla karşılayamaz ve mümkün olduğunca çok kullanım kolaylığı ve rahatlığı teşvik etmez. IVPN, 3 günlük ücretsiz denemenin yanı sıra 7 günlük para iade garantisi sunan umutları için ekstra mil yapan birkaç kişi arasında yer alıyor. Geri ödeme talebinde bulunduğunuzda, işlem 7 ila 30 gün arasında sürebilir.

IVPN Girişi

İhtiyaçlarınızı ve gereksinimlerinizi en iyi karşılayan uygun bir plan seçerek sağlayıcıya kaydolduktan sonra, “Oturum aç” düğmesini tıklayın. Aşağıdaki sayfaya erişeceksiniz. Giriş yapmak için kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin.

ivpn girişi

İşiniz bittiğinde, VPN kontrol paneline erişeceksiniz. Burada tüm VPN ayarlarınızı yapılandırabilirsiniz. VPN Hesapları, Profil Güncelleme, Parola Değiştirme, Bilet Gönderme, Destek Biletleri, Fatura Geçmişi'ni görüntüleme ve hatta hesabınızı silme sekmeleriniz var.

IVPN Ücretsiz İnceleme

Düzenli olarak P2P / Torrent kullanan kullanıcılar için, “Liman Yönlendirme” hesapta. Birçok BitTorrent ve uTorrent ev kullanıcısı, yönlendiriciniz tarafından engellenmek yerine bağlantıların doğrudan bilgisayarınıza gelmesine izin vermek için 6881-6889 TCP aralığındaki bağlantı noktası yönlendirmesini ayarlayarak bazı tohumlardan düşük öncelik almanıza neden olur.

ivpn para iade garantisi

IVPN Sunucuları İncelemesi

IVPN, yüksek fiyatlandırması nedeniyle güçlü bir sunucu veritabanı tutmayı başaramıyor ve sayıları DÜŞÜNÜYOR! Kullanıcıların yalnızca 35 ülkede bulunan sınırlı sayıda sunucuya erişimi vardır. ExpressVPN ve NordVPN gibi isimlerle rekabet etmek istiyorsa, VPN kesinlikle oyununu yükseltmelidir. Test söz konusu olduğunda, tüm sunucular mükemmel performans gösterdi.

Aslında, P2P / Torrenting'de akış ve şımartırken inanılmaz hızlar aldık. Daha fazla araştırma yaptıktan sonra, pazardaki diğer VPN sağlayıcılarının aksine, IVPN'in aslında Google'dan ödünç alınanları değil fiziksel sunucuları kullandığını fark ettik. Bu nedenle, kullanıcıların çevrimiçi ortamda daha iyi güvenlik ve gizlilik elde etmelerini sağlar. Tabii ki, bazen sunucu yükü ile başa çıkmak biraz can sıkıcı olabilir!

IVPN Sunucuları İncelemesi

IVPN Netflix İncelemesi

Netflix çeşitli proxy ve VPN hizmetlerini etkin bir şekilde engellerken, dünyanın dört bir yanındaki eğlence meraklıları en sevdikleri filmlere / TV şovlarına nasıl erişecekleri konusunda gerginleşiyor. İnsanlar Netflix'i bir VPN ile kullanırken nasıl korunabilecekleri ve anonim kalabilecekleri konusunda kafası karışık. Memnuniyetle, IVPN, ABD Netflix'in engelini kolayca kaldırarak hepinizi güçlükle çözmeyi başarıyor. IVPN üzerinden American Netflix'in engellemesini kaldırmak için aşağıdaki adımları izleyin.

Aşama 1: Uygun bir plana abone olun, kimlik bilgilerinizi kaydedin ve Netflix'e erişmek istediğiniz cihaz için ilgili uygulamayı indirin.

Adım 2: VPN uygulamasını yükleyin ve sağlayıcılara erişmek için IVPN kimlik bilgilerinizi girin’ eksiksiz özellikler ve gizlilik araçları.

Aşama 3: Netflix'in engellemesini kaldırmak için ABD'de veya başka bir yerde önerilen herhangi bir sunucuya bağlanın’s film / TV şovlarının eksiksiz kütüphanesi!

IVPN Netflix İncelemesi

IVPN Gizlilik ve Güvenlik

IVPN web sitesi, kullanıcıları hizmetlerini satın almaya çeken basit ama zarif bir görünüme sahiptir. Tedarikçi, olağanüstü gizlilik / güvenlik sunarken, bilgilerin dağıtılmasıyla çok kapsamlı ve kapsamlı olmasını sağlar. WebRTC, IPv6, DNS ve hatta Torrent sızıntılarını otomatik olarak engellediğini öğrenmek için VPN üzerinde birkaç test yaptık!

IVPN Şifrelemeleri ve Protokolü

Pahalı bir VPN hizmeti olmasına rağmen, IVPN sadece OpenVPN ve L2TP / IPSec protokolleri için destek sunar. Ekstra koruma için verileri iki sunucu arasında yönlendiren bir Multi-Hop protokolü bile vardır. Şifreleme ile ilgili olarak, kullanıcılar şu anda pazardaki maksimum ve en iyisini alırlar, RSA-4096 el sıkışma ve HMAC SHA-1 karma kimlik doğrulaması ile birleştirilmiş AES-256-Bit.

Ek güvenlik için IVPN, her saat yeni şifreleme anahtarları sağlamak için Perfect Forward Secrecy (PFS) ile çalışan Diffie-Hellman değişimini (DHE) de uygular. Bu sadece bilginin hızlı bir şekilde iletilmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda çevrimiçi olarak daha iyi güvenlik / gizlilik de sağlar, özellikle de anonim kalmak IVPN ile ana öncülünüzse.

IVPN Güvenlik Duvarı İncelemesi

IVPN, bir VPN bağlantısı kurulduğunda otomatik olarak etkinleştirilen bir Güvenlik Duvarı özelliği sunar. Ancak, çoğu, bir sunucuya bağlanmadığınızda özelliği etkinleştirebileceğinizi bile bilmez. Bu entegre güvenlik duvarı özelliği, sizi kötü amaçlı sitelerden / reklamlardan / pop-up'lardan korurken bir Öldürme Anahtarı olarak da çalışan bir gizlilik aracı gibi davranan benzersiz bir özelliktir..

IVPN WebRTC Testi

Bir VPN'nin çevrimiçi olarak tam gizlilik / anonimlik sağlayıp sağlamadığını test etmenin en iyi yollarından biri, herhangi bir sızıntı olup olmadığını test etmektir. Aşağıda İtalya'nın Milano kentindeki bir sunucuya bağlanarak Tarayıcı Sızıntılarından bir WebRTC sızıntı testi gerçekleştirdik. Gördüğünüz gibi, testte herhangi bir sızıntı belirtisi yok. VPN, İtalya'daki bir konumun (orijinal ABD adresimiz yerine) yerel IP'nizi ve genel IP adresinizi başarıyla gizlemeyi başarıyor..

IVPN WebRTC Testi

IVPN DNS Sızıntı Testi

Kullanıcıların seçtikleri sağlayıcıdan maksimum gizlilik ve anonimlik sağladığından emin olmaları gerekir. Bu nedenle, bir VPN'nin anonimliğini belirleme süreci sadece bir WebRTC sızıntı testi ile sona ermez. BestVPN.com, DNS Sızıntıları için VPN'leri bile test ederek ekstra yol kat ediyor. Aşağıdaki sonuçları görürseniz, İtalya'da bulunan yalnızca tek bir DNS sunucusunun görünür olduğunu göreceksiniz. Bu, resmi ABD konumumuzu veya DNS adresimizi gösteren hiçbir işaret olmadığından kimliğimiz tamamen güvenlidir.

IVPN DNS Sızıntı Testi

IVPN P2P / Torrenting

IVPN incelememize göre, sağlayıcı ABD ve İngiltere dışındaki seçici sunucularda P2P / Torrent'i destekliyor. Destek hizmetiyle sohbet ettikten sonra, ABD'deki yukarı akış sağlayıcıların çok sayıda DMCA bildirimi nedeniyle VPN'yi tehdit ettiğini öğrendik. P2P / Torrenting için bir Amerikan sunucusu kullanmadığınız sürece her şey yolunda. Sızıntılar için aşağıdaki sonuçları görebilirsiniz. IVPN, İtalya'daki sunucuya bağlıyken her türlü torrent adresi algılamasından muaftır!

IVPN P2P-Torrenting

Eksiksiz Gizlilik Analizi

Tüm testlerimiz için aldığımız sonuçların doğru olmasını sağlamak için, IPLeak.net kullanarak sağlayıcı üzerinde eksiksiz bir gizlilik analizi yapmaya karar verdik. Neyse ki, bu testte de herhangi bir boşluk bulunamadı. Varsayılan IPv4 adresi İtalya'da bir konumdur ve DNS adresi bile orijinal konumumuzun gerçekte ne olduğuna dair hiçbir belirti vermez, bu da güçlü gizlilik ve anonimlik gösterir.!

IVPN Eksiksiz Gizlilik Analizi

IVPN Destek İncelemesi

Müşterilere yardım ve yardım sunmaya gelince, IVPN kesinlikle ekstra yol kat etmeyi başarıyor. Sağlayıcı, günün herhangi bir saatinde erişebileceğiniz canlı sohbet sistemi aracılığıyla 7/24 sorun giderme hizmeti sunar. Buna ek olarak, IVPN, VPN'yi farklı platformlarda / cihazlarda ve hatta yönlendiricilerde yapılandırmak için yardım isteyebilecek kullanıcılar için kurulum kılavuzları sunar..

IVPN Destek İncelemesi

Bu yeterli değilse, çevrimiçi kimliğin daha iyi gizlenmesine katkıda bulunan diğer özellikler / araçlar ile birlikte çevrimiçi gizlilik / anonimlik ihtiyacı hakkında ek bilgi edinebileceğiniz Gizlilik Kılavuzları'na sahipsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz sağlıklı bir gizlilik konuları listesi vardır ve bu, kullanıcılarına / müşterilerine yararlı içerik sağlamaya odaklanmayan diğer sağlayıcılara kıyasla IVPN'nin çok daha olumlu bir ışıkta konumlandırılmasına kesinlikle yardımcı olur.!

ivpn indir

IVPN Uygulamaları Uyumluluğu

IVPN'in tüm popüler platformlar / cihazlar için yerel uygulamalar sunduğunu duymaktan memnun olacaksınız. Windows, MacOS, Linux / GNU gibi masaüstü platformlarının tüm sürümlerinden iOS / Android ve temel yönlendiricileri kullanan akıllı telefonlara kadar, IVPN neredeyse her şey üzerinde çalışır. Bu, kullanıcıların daha iyi gizlilik ve anonimlik sağlayan VPN'yi kullanmak için daha iyi çok yönlülük elde etmelerini sağlar. Yine de, sağlayıcı Opera, Mozilla Firefox ve Google Chrome için uzantılar oluşturmak için çalışmalıdır.!

IVPN İndir

IVPN kullanımıyla ilgili en iyi şeylerden biri, VPN uygulamalarını çeşitli konumlardan kolayca indirebilmenizdir. Uygulamaları tüm popüler platformlarda ve bunların özel uygulama mağazalarında bulabilirsiniz. Aynı zamanda, dosyaları doğrudan indirebileceğiniz sayfaya erişebilirsiniz. Cihazınız / platformunuz için uygulamayı almak için https://www.ivpn.net/apps-overview adresini ziyaret etmeniz yeterlidir.!

IVPN Windows İncelemesi

Windows uygulaması son derece sezgisel ve kullanıcı dostu olma eğiliminde olan güzel ve basit bir tasarıma sahiptir. Giriş yaptıktan sonra VPN'i “connect” düğmesine basın. Daha güçlü güvenlik almak isteyen kullanıcılar, trafiği çevrimiçi olarak maksimum anonimlik için iki farklı sunucudan aktaran Multi-Hop özelliğini bile seçebilirler.

IVPN Windows istemcisi İncelemesi

IVPN Android Kurulumu

Android cihazlarda IVPN kurmak herhangi bir uzman bilgisi gerektirmez. Daha önce de belirtildiği gibi, herhangi bir platformda uygulama almanın iki yolu vardır. Android için IVPN almak istiyorsanız Google Play Store'u ziyaret edin ve aramada IVPN girin. Uygulamayı anında indirin / yükleyin. Daha manuel bir yaklaşım için IVPN için .apk dosyasını doğrudan web sitesinden indirebilirsiniz!

IVPN Reddit Yorumları

Belirli bir ürün / hizmet hakkında daha fazla bilgi edinmek veya belirli bir görevi yerine getirmek için yardıma ihtiyaç duyduğunuz durumlarda, Reddit'teki uzmanlara danışmaktan daha iyi bir seçenek yoktur. Çeşitli sektörlerde çalışan bireylerle, IVPN dahil tüm konular hakkında her zaman bilgi bulmayı bekleyebilirsiniz. En iyi vpn reddit görüşlerinin karışık bir kokteyli olmasına rağmen, her zaman farklı hizmetler hakkında daha iyi bir fikir edinebilirsiniz. Bir Redditor'un IVPN hakkında neler söylediğini okuyun:

Vpnreviews IVPN için Yaşasın

PIA ve IVPN

Özellikleri PIA IVPN
Fiyatlandırma (Yıllık) 40 $ 100 $
Ülkeler 33 Ülke 35 Ülke
Sunucular 3152 Sunucular 37+
Protokoller OpenVPN, PPTP, L2TP / IPSec OpenVPN ve L2TP / IPSec,
Şifreleme AES-256 Bit AES-256-Bit
Kütükler Hayır Hayır
Torrent'lerin & P2P İzinli Evet Evet
Dayalı BİZE Cebelitarık
Proxy Sunucuları Evet Evet
Eşzamanlı Kullanıcılar 5 5
Eklenen Özellikler DNS Sızıntı Koruması, DoubleVPN Hizmeti, IPV6 Sızıntı Koruması ve Bağlantı Noktası İletme Multi-Hop, Entegre Güvenlik Duvarı, Otomatik Kill Switch, WebRTC / DNS / IPv6 Kaçak Koruma Özellikleri

Nihai Karar

IVPN incelememize göre, sağlayıcı çevrimiçi olarak harika gizlilik / anonimlik, hızlı P2P / Torrenting, anında engellemeyi kaldırma ve mükemmel destek sunarak kesinlikle harika işler yapmayı başarıyor. Bununla birlikte, yüksek fiyatlandırma bir kapanış olabilir, bu nedenle IVPN'in daha fazla müşteri çekmek için hizmet maliyetlerini azalttığını öneriyoruz. Aksi takdirde, VPN genel olarak oldukça sağlamdır ve kesinlikle okuyucularımıza öneriyoruz.

İyi

 1. Kayıt Politikası Yok
 2. Çok Noktalı Sunucular
 3. Askeri Sınıf Şifreleme
 4. 3 Günlük Ücretsiz Deneme, 7 Günlük Geri Ödeme
 5. 7/24 Canlı Sohbet Desteği

Kötü

 1. Çok Az Sunucu
 2. Tarayıcı Uzantısı Yok

Похожие статьи

 • PandaPow VPN İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Hong Kong Fiyat 1 Yıllık Planda 7,00 $ / ay Sunucular 16 Ülkede 120+ VPN Günlükleri Mağazalar Bağlantı Günlükleri Şifreleme AES-256-Bit Engellemeyi Kaldırma...

 • Özel Tünel İncelemesi 2020

  Yargı Yetkisi Amerika Birleşik Devletleri Fiyatı 3 $ / ay (Yıllık Planında 36 $) Sunucular 12 ülkede 22 Sunucu Günlükleri 14 Günlük Şifreleme için hassas günlükleri tutar...

 • Windscribe VPN İnceleme 2020

  Yargı Yetkisi Kanada 1 Yıllık Plan Sunucusunda 49 $ Fiyat 60 Ülkede 600+ Sunucu Sunucular Evet Şifreleme AES-256 Bit Engellemeyi Kaldır Netflix Hayır Torrent Evet...

 • VyprVPN İnceleme 2020

  Yargı Yetkisi İsviçre (Güvensiz) Fiyat 6.67 $ / ay (1 yıl için 80 $) Sunucular 700 Günlük Kayıt Yok Şifreleme AES-256 Engellemeyi kaldır Netflix Evet Torrenting...

 • IPVanish İnceleme 2020

  Yargı Yetkisi Amerika Birleşik Devletleri Fiyatı $ 6.49 / Ay Sunucular 1000+ Günlükleri Şifreleme Yok AES-256 Engellemeyi Kaldır Netflix Hayır Torrenting Evet Çin'de Çalışıyor Evet Tavsiye...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me